Kiedy chłopak przestaje mieć czas na spotkania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-11, 17:05   #1
DwadziesciakilkaLat
Zakorzenienie

Question

Kiedy chłopak przestaje mieć czas na spotkania

Witajcie

Mam 26 lat, on 36. Spotykamy się 7 m-cy.
Chodzi o to, że jesteśmy razem, ale np. kiedyś dzwonił do mnie kilka razy dziennie, teraz wcale (jak ja dzwonię, rzadko odbiera i oddzwania). Codziennie spotyka się z kolegami w pubach i na dyskotekach, zagadują obce dziewczyny. Mówi, że nic nie robi i uczy kumpli podrywu, ale... mam wakacje i szkoda, że spędzam je bez niego.
To nie tak, że mnie olewa. Raz na 1-2 tyg. zaprasza -ale kiedyś robił to częściej.

Tłumaczyłam, że czuję się niezauważona i niedoceniona, ale to pogarsza sprawę. On nie reaguje, rozłącza się lub mówi, że mam wyluzować. A ja wychodzę na świra.
Teraz staram się nie narzucać: nie dzwonić, nie mieć pretensji, o nic nie prosić. Kiedy mówi, że idzie na imprezę, wolę się nie odzywać i rozłączać, bo jeszcze nie umiem się z tego po prostu cieszyć. Mam ochotę tłumaczyć, że przez spędzanie czasu osobno nie zbuduje się więzi, ale to spowodowałoby kłótnię, której nie chcę.
W międzyczasie zajmuję się sobą... ale brakuje mi chłopaka.

I najważniejsze: on nigdy nie powiedział, że mnie kocha. Kiedy powiedziałam, że się w nim zakochuję, nie odpowiedział. Gdy pytałam, czy mogę mówić do niego "Skarbie", włączył odkurzacz i radio - jak zawsze uciekł przed taką rozmową.
Od miesięcy nie powiedział też, że jestem piękna. Mimo że oboje mamy wakacje, nie robi planów, np. że gdzieś wspólnie wyjedziemy.
Martwi mnie też, że jego najlepszy przyjaciel powiedział o mnie ostatnio, że jestem "średnia". Mój chłopak liczy się z jego zdaniem. A co, jeśli uznał, że nie jestem atrakcyjna i stać go na więcej?

Mimo to, kiedy się spotykamy, jest dobrze. Prosiłam go niedawno o czułość i od tej pory często się całujemy i przytulamy. Spytałam go też, czy spędzi ze mną w wakacje trochę czasu, powiedział, że tak. Kiedy mnie całuje, zamyka oczy i ma błogi wyraz twarzy, poza tym kocha się ze mną. Tak jakby było mu dobrze.
Ale nawet nie mówi, kiedy ma wolne i znajdzie dla nas czas. Po prostu, kiedy dzwonię, wspomina, że idzie do znajomych lub wraca z imprezy. A ja siedzę sama.
Co radzicie? Byliście w podobnej sytuacji?

Edytowane przez DwadziesciakilkaLat
Czas edycji: 2012-07-11 o 17:12
DwadziesciakilkaLat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:10   #2
bulbulka
BAN stały

Dot.: Kiedy chłopak przestaje mieć czas na spotkania

Chyba sobie nie wyobrażam bycia w takim związku.
bulbulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:15   #3
madana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DwadziesciakilkaLat Pokaż wiadomość
Witajcie

Chodzi o to, że jesteśmy razem, ale np. kiedyś dzwonił do mnie kilka razy dziennie, teraz wcale (jak ja dzwonię, rzadko odbiera i oddzwania). Codziennie spotyka się z kolegami w pubach i na dyskotekach, zagadują obce dziewczyny. Mówi, że nic nie robi i uczy kumpli podrywu, ale... mam wakacje i szkoda, że spędzam je bez niego.
To nie tak, że mnie olewa. Raz na 1-2 tyg. zaprasza -ale kiedyś robił to częściej.

Tłumaczyłam, że czuję się niezauważona i niedoceniona, ale to pogarsza sprawę. On nie reaguje, rozłącza się lub mówi, że mam wyluzować. A ja wychodzę na świra.

Teraz staram się nie narzucać: nie dzwonić, nie mieć pretensji, o nic nie prosić. Kiedy mówi, że idzie na imprezę, wolę się nie odzywać i rozłączać, bo jeszcze nie umiem się z tego po prostu cieszyć. Mam ochotę tłumaczyć, że przez spędzanie czasu osobno nie zbuduje się więzi, ale to spowodowałoby kłótnię, której nie chcę.

I jasne, że w międzyczasie zajmuję się sobą... ale brakuje mi chłopaka.

I najważniejsze: on nigdy nie powiedział, że mnie kocha. Kiedy powiedziałam, że się w nim zakochuję, nie odpowiedział. Gdy pytałam, czy mogę mówić do niego "Skarbie", włączył odkurzacz i radio - jak zawsze uciekł przed taką rozmową.
Od miesięcy nie powiedział też, że jestem piękna. Mimo że oboje mamy wakacje, nie robi planów, np. że gdzieś wspólnie wyjedziemy.

Martwi mnie też, że jego najlepszy przyjaciel powiedział o mnie ostatnio, że jestem "średnia". Mój chłopak liczy się z jego zdaniem. A co, jeśli po prostu uznał, że nie jestem atrakcyjna tak, jak o mnie kiedyś myślał, i stać go na więcej?

Mimo to, kiedy się spotykamy, jest dobrze. Prosiłam go niedawno o czułość i od tej pory często się całujemy, obejmuje mnie, gdy rozmawiamy. Spytałam go też, czy spędzi ze mną w wakacje trochę czasu, powiedział, że tak. Kiedy mnie całuje, zamyka oczy i ma błogi wyraz twarzy, poza tym kocha się ze mną. Tak jakby było mu dobrze.

Ale nawet nie mówi, kiedy ma wolne i znajdzie dla nas czas. Po prostu, kiedy dzwonię, wspomina, że idzie do znajomych lub wraca z imprezy. A ja siedzę sama.

- ty nie opisujesz chłopaczka, który nie wie, czego chce w życiu, a 36-letniego dorosłego już mocno faceta w typie Piotrusia Pana- a taki typ to na romans- i owszem, ale związek?- nie wyjdzie.
Na dodatek robisz błąd typowy: pokazujesz, jaka to jesteś nieważna, niczego nie oczekujesz, nie sygnalizujesz wprost swoich oczekiwań- "och, taka mała mysia ze mnie"- to zła postawa, która sprawi, ze tym bardziej facet się z tobą nie liczy. Powiedz mi, CO ZŁEGO jest , gdy tworzy się z kimś związek, mieć konkretne oczekiwania?? Chcieć pogłębienia relacji czy bliskości- to przecież normalne i naturalne pragnienie; a ty dajesz sygnał: nie narzucam się, jestem mało ważna. I tak jesteś traktowana- przykre.
madana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:17   #4
michaqu
SPAMER
Nieopłacona reklama

Po co Ci on? czujesz sie przy nim szczęśliwa? Możesz na nim polegac?
michaqu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:18   #5
201803290936
Konto usunięte

Cytat:
Witajcie

Martwi mnie też, że jego najlepszy przyjaciel powiedział o mnie ostatnio, że jestem "średnia". Mój chłopak liczy się z jego zdaniem. A co, jeśli uznał, że nie jestem atrakcyjna i stać go na więcej?

Mimo to, kiedy się spotykamy, jest dobrze. Prosiłam go niedawno o czułość i od tej pory często się całujemy i przytulamy. Spytałam go też, czy spędzi ze mną w wakacje trochę czasu, powiedział, że tak. Kiedy mnie całuje, zamyka oczy i ma błogi wyraz twarzy, poza tym kocha się ze mną. Tak jakby było mu dobrze.
Nie, nie jesteście razem. Jesteś dla niego przysłowiowym 5. kołem u wozu, kłodą pod jego nogami w drodze ku innym dziewczynom i życiu wiecznego chłopca. Przypomina sobie o Tobie tylko, gdy chce się z Tobą pokochać - bez większych zobowiązań. Ty naprawdę wierzysz, że on tak sobie na te wszystkie dyskoteki w celu rozmowy i napicia się piwa, a tylko jego kumple w celu podrywu? Zejdź na ziemię i przejrzyj na oczy.

Nie do końca wierzę, że ten wątek to prawda lub że masz 26 lat - pogrubione fragmenty temu przeczą.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-07-11 o 17:19
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:18   #6
Lea_ny
Zakorzenienie

Cytat:
Mam ochotę tłumaczyć, że przez spędzanie czasu osobno nie zbuduje się więzi, ale to spowodowałoby kłótnię, której nie chcę.
Co do pogrubionego: według mnie, on doskonale o tym wie i że na budowaniu jakiejkolwiek więzi mu nie zależy.
Niestety, po takim opisie nie użyłabym wobec Waszej relacji słowa "związek"

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2012-07-11 o 17:19
Lea_ny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:18   #7
201803290936
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez bulbulka Pokaż wiadomość
Ale o jakim związku my mówimy?

Ps. nick autorki wątku zapewne ma sprawić, że uwierzymy we te 26 lat.

Wakacyjne prowokacje są jak starzy przyjaciele.
Koniec czerwca, wczesny lipiec i już widać tu ich wiele.
Lalalala

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-07-11 o 17:21
Stary 2012-07-11, 17:22   #8
madana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale o jakim związku my mówimy?
- o związku, w którym głównym komunikatem jest "och, jaka jestem mało ważna"- gdzie brak pogłębiania relacji, POTRZEBY częstych spotkań (mówimy o czymś, co jest dopiero początkiem i obie strony powinny być mocno na siebie nakręcone).
No i 36 lat i takie zachowanie faceta- to zdecydowanie nie przemawia na jego korzyść.
Stary 2012-07-11, 17:26   #9
201803290936
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- o związku, w którym głównym komunikatem jest "och, jaka jestem mało ważna"- gdzie brak pogłębiania relacji, POTRZEBY częstych spotkań (mówimy o czymś, co jest dopiero początkiem i obie strony powinny być mocno na siebie nakręcone).
No i 36 lat i takie zachowanie faceta- to zdecydowanie nie przemawia na jego korzyść.
Czyli o nie istniejącym związku, a znajomości, która polega na tym, że panna od czasu do czasu wyprosi spotkanie, a szanowny pan "ja tylko uczę kumpli podrywu" przyjdzie, pokocha się (pewnie w czasie seksu wydaje się być mega czuły i zainteresowany - znam to, przerabiałam na własnej skórze), rzuci jakiś ochłap obietnicy i idzie w swoją drogę "do znajomych".
Stary 2012-07-11, 17:30   #10
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Powiedz mi, CO ZŁEGO jest , gdy tworzy się z kimś związek, mieć konkretne oczekiwania?? Chcieć pogłębienia relacji czy bliskości- to przecież normalne i naturalne pragnienie; a ty dajesz sygnał: nie narzucam się, jestem mało ważna. I tak jesteś traktowana- przykre.
To madra rada. Tyle, ze wiekszosc wspolczesnych chlopaczkow/facetow, rowniez i wtedy zwija zagle. Wszystko jest dobrze, dopoki dziewczyna wlasnie nie zaczyna miec konkretnych oczekiwan. Wydaje sie jakby bali sie tego, ze jest wymagajaca i stawia pewne warunki. Oczywiscie warto pozostac wierna sobie i swoim przekonaniom, ale fakty takie sa.

Pewnie trzeba brac sie za mezczyzn, jakkolwiek deficytowy to rynek.

Robyn https://www.youtube.com/watch?v=8o5BHH9U2Mg

Edytowane przez Cinderella Girl
Czas edycji: 2012-07-11 o 17:32
Cinderella Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:34   #11
madana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cinderella Girl Pokaż wiadomość
To madra rada. Tyle, ze wiekszosc wspolczesnych chlopaczkow/facetow, rowniez i wtedy zwija zagle. Wszystko jest dobrze, dopoki dziewczyna nie zaczyna miec konkretnych oczekiwan. Wydaje sie jakby bali sie tego, ze dziewczyna jest wymagajaca i stawia pewne warunki. Oczywiscie warto pozostac wierna sobie i swoim przekonaniom, ale fakty takie sa.

Pewnie trzeba brac sie za mezczyzn, jakkolwiek deficytowy to rynek.
- tak , tyle ze z kolei takich (chyba że ktoś chce tylko zdobyć romansowe doświadczenie) nie szuka się jako partnerów do związku?? Nie wiem, może jestem staroświecka, ale gdy jest się parą, to dwie strony o siebie zabiegają, są na siebie "mocno nakręcone" w takim fajnym i pozytywnym sensie.
Stary 2012-07-11, 17:40   #12
jancia3
Raczkowanie

Cytat:
Witajcie

A ja myślę że przede wszystkim Ciebie stać na więcej! Sorry ale jak dla mnie to nie jest związek... Na jakiej podstawie nazywasz go chłopakiem?! Bo go kochasz?! Przykro mi ale On Ciebie nie kocha... Tak się nie zachowuje facet, któremu zależy i który kocha... Będę brutalna ale jak dla mnie to On traktuje waszą relację jak seks bez zobowiązań i tyle... bo trafiła mu się taka jedna naiwna, co nie potrafi tupnąć nogą, ustalić pewnych reguł, od czasu do czasu pomarudzi, ale nie jest konsewentna i nic z tego marudzenia nie wynika, a jak znudzą mu się balangi z kolegami to z braku laku może przyjść na przytulanki i trochę seksu... Marnujesz swój czas! Albo ustal twarde reguły gry, czyli budujemy poważny związek, albo kopnij go w dupę... I moim zdaniem jak Ty zaczniesz być twarda i konsekwentna, wymagać i egzekwować to albo jemu się oczy otworzą i będzie super (w co wątpię po tym co napisałaś) albo On powie że nie ma zamiaru się poważnie angażować i podziękuje Ci za współpracę i tyle z tego będzie. I niestety moim zdaniem wasz "związek" nie ma żadnej racji bytu, przynajmniej na ten moment i wątpię by kiedykolwiek miał...
jancia3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:50   #13
ama4
High Quality Since 2007

Masakra. Wyjdź sama na imprezę, a o nim lepiej zapomnij, bo jesteś dobra zapewne wtedy, gdy mu zaczyna seksu brakować... A tak poza tym, to do odstawki...

36-latek biega z kumplami po imprezach i po klubach...??
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 18:29   #14
kokosowe ciasteczko87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Masakra. Wyjdź sama na imprezę, a o nim lepiej zapomnij, bo jesteś dobra zapewne wtedy, gdy mu zaczyna seksu brakować... A tak poza tym, to do odstawki...

36-latek biega z kumplami po imprezach i po klubach...??
Autorko, nie odnoś tego do siebie, ale mnie właśnie kojarzą się tacy faceci z tymi, co widuję na imprezach w klubach studenckich. 40-letni panowie, którzy za wszelką ceną próbują poderwać jakąś dziewczynę...na noc. Najczęściej żonaci. Dla mnie są śmieszni w tych desperackich podrywach.
Stary 2012-07-11, 18:37   #15
ALL for LOVE
Zadomowienie

Ja widzę to tak:
36-letni facet, który znalazł młodszą od siebie dziewczynę, z którą może pójść do łóżka. Publicznie pokazuje sięz nią żadko, nie powie, że kocha i jak mi się wydaje- nie planuje dalszej przyszłości.
A jeśli facet przed 40stką lata po klubach, zamiast zająć się dziewczyną i ich wspólnym życiem, to jest niedojrzały.
ALL for LOVE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 19:04   #16
Sabbath
Wiedźma

Daleka jestem od akceptowania modelu związku, w którym partnerzy są do siebie przykuci i nie mają życia poza nim. Sama potrzebuję dużo przestrzeni w związku i bywa, ze mój partner narzeka, ze zbyt dużo.
Ale to? To nie wygląda na poważny związek, ani na poważne podejscie do "budowania relacji". Nie z jego strony.

Najlepiej byłoby, gdybyś rzeczywiście wyluzowała. Przestała dzwonić, napraszać się, być do dyspozycji. Znajdź własne życie, własne pasje, własnych kumpli.
Wiem, że to trudne, ale nie widzę lepszej metody.

Nie namawiam Cię do zrywania. nie skłaniam Cię do rzucania go. po prostu, kiedy zorientuje się, ze nie nalegasz na spotkania, będzie musiał rozstrzygnąć kwestię, czy mu zależy, czy nie. Albo zacznie się starać i Ty wyjdziesz z tego z twarzą, a relacje w związku wrócą do równowagi, albo sobie odpuści i wtedy przynajmniej będziesz wiedziała, że gra nie warta była świeczki.

Dasz radę?
Sabbath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 21:25   #17
leniwca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ALL for LOVE Pokaż wiadomość
Ja widzę to tak:
36-letni facet, który znalazł młodszą od siebie dziewczynę, z którą może pójść do łóżka. Publicznie pokazuje sięz nią żadko, nie powie, że kocha i jak mi się wydaje- nie planuje dalszej przyszłości.
A jeśli facet przed 40stką lata po klubach, zamiast zająć się dziewczyną i ich wspólnym życiem, to jest niedojrzały.
Ja podobnie to widzę.

Autorko- nie chodzi o to, że on nie ma dla ciebie czasu. On po prostu NIE CHCE cię widzieć. No, chyba że ma ochotę się poprzytulać i poseksić, w końcu podobno dobrze wam w łóżku.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 23:11   #18
uzunia
Wtajemniczenie

Moim zdaniem to jesteś laską którą się po prostu r-cha.
Koniec tematu.

On nie poświęca Ci uwagi,czasu,chodzi sam na imprezy... no proszę Cię... śmieszy mnie nazywanie takiej relacji związkiem.
Być może ty jesteś zakochana ,ale on zdecydowanie nie.
Oszczędź sobie kolejnych miesięcy spędzonych na tej mieliźnie.

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289

uzunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 23:22   #19
Elfir
Zakorzenienie

a ile twój "chłopak" ma takich dyskotekowych podrywów zapisanych w komórce, by wyskoczyć z nimi tudzież się przespać?
Ustaw się w kolejce, bo on nie ma czasu obrabiając właśnie inną

Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 23:25   #20
dudipopka
kobieta za ladą

jak ktoś 36 latka nazywa per chłopak to mi sie nóż w kieszeni otwiera i weki fermentują w piwnicy
toć to facet ,stary byk który powinien jakoś mieć we łbie poukładane ,a nie uczenie kolegów podrywu dziewczyn,jak sie je bzyka też ich uczy

daj se kobito spokój z tym gościem,mi by szkoda było kasy na dzwonienie do niego....

trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 23:44   #21
Precious things
Rozeznanie

Myślałam, że facet w wieku 36 lat ma URLOP, a nie WAKACJE
Jak dla mnie to - jak już to ktoś wcześniej zauważył - wiek jest grubymi nićmi szyty.
Co do reszty to trochę żena - skoro nie ma racjonalnych powodów żeby się z Tobą nie spotykać, to znaczy że mu nie zależy i tyle.

Precious things jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 09:36   #22
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
- tak , tyle ze z kolei takich (chyba że ktoś chce tylko zdobyć romansowe doświadczenie) nie szuka się jako partnerów do związku?? Nie wiem, może jestem staroświecka, ale gdy jest się parą, to dwie strony o siebie zabiegają, są na siebie "mocno nakręcone" w takim fajnym i pozytywnym sensie.
Dokladnie wiem o czym mowisz. Tak, przynajmniej z zalozenia, powinno byc. I mam wrazenie, ze bylo, ale... kiedys. Nie wiem czy to tylko moje doswiadczenie czy autentycznie cos sie zmienilo w ostatnim czasie (w przeciagu ostatnich kilku lat). Malo ktory chlopak/mezczyzna chce sie teraz wiazac/angazowac. Nawiazuja znajomosci - czesto intensywne i serdeczne, ale w momencie kiedy trzeba przejsc na kolejny level, a raczej wziac odpowiedzialnosc za uczucia, ktore sie wzbudzilo w drugiej osobie, to sie dystansuja/uciekaja/szukaja gdzie indziej. Dawniej tak absolutnie nie bylo - chlopakowi spodobala sie dziewczyna i tyle - zabiegal o nia, ona sie na niego otwierala i malo to fajny przebieg. A teraz to jakis jeden wielki balagan.

A powracajac jeszcze do tematu, to coraz mniej mam zaufania do 30-kilkuletnich kawalerow. W kilku przypadkach na 100 szukaja idealnej milosci, w pozostalych po prostu chca sie wyszumiec (zgadnijcie czyim kosztem).

Stary 2012-07-12, 12:54   #23
niebieskie_oczko
Zakorzenienie

Nie wytrzymałabym w takiej chorej relacji....
Dziewczyno, sama zacznij wychodzić, weź kumpele idźcie się pobawić, zacznij żyć po swojemu i po prostu olej tego pajaca. Koleś ma już poważny wiek, a zachowuje się jak Piotruś Pan Nie wiadomo, co wyprawia na imprezach, z kim się spotyka na boku, bo z tobą jak czytamy czasu za często nie spędza. To nie jest związek! Jesteś jego przystanią do pewnego seksu jak dla mnie i tyle.

I tak jak pisała jedna z dziewczyn powyżej - na pewno stać cię na lepszego faceta!
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 13:02   #24
Elfir
Zakorzenienie

Cytat:
Dawniej tak absolutnie nie bylo - chlopakowi spodobala sie dziewczyna i tyle - zabiegal o nia, ona sie na niego otwierala i malo to fajny przebieg. A teraz to jakis jeden wielki balagan.
Nie zgodzę się, że to wina facetów. To wina bab. Nie szanują się, dają komu popadnie. To po co facet ma się starać?

Kiedyś do łóżka szło się po kilku latach związku lub nawet po ślubie. Teraz na szybki numer w kiblu dziewczyna zgodzi się za drinka.

Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Stary 2012-07-12, 13:06   #25
madana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, że to wina facetów. To wina bab. Nie szanują się, dają komu popadnie. To po co facet ma się starać?

Kiedyś do łóżka szło się po kilku latach związku lub nawet po ślubie. Teraz na szybki numer w kiblu dziewczyna zgodzi się za drinka.
- mocne, ale w kontekście czytanych czasem historii i potem rozpaczliwego "dlaczego nie wychodzi?"- prawdziwe.
Stary 2012-07-12, 13:06   #26
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Zgodze sie. Tyle, ze ja nie obwinilam mezczyzn o to. Napisalam, ze COS sie zmienilo - nie chca sie wiazac/nie chca angazowac. Przyczyny tego dokladnej nie okreslilam. Mysle, ze to cale randkowanie internetowe, mozliwosc wyboru, 'dostepnosc' dziewczyn przyczynia sie do tego w duzej mierze.

Stary 2012-07-12, 13:25   #27
Elfir
Zakorzenienie

Oni nigdy nie chcieli się angazować. Kiedyś po prostu musieli, jeśli chcieli mieć stały dostęp do seksu oraz stabilną pozycję zawodową (facet z rodziną był bardziej cenionym, bo stabilnym, pracownikiem)

T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-07-12 o 13:26
Stary 2012-07-12, 14:25   #28
83monia
Zakorzenienie

Cytat:
Dokladnie wiem o czym mowisz. Tak, przynajmniej z zalozenia, powinno byc. I mam wrazenie, ze bylo, ale... kiedys. Nie wiem czy to tylko moje doswiadczenie czy autentycznie cos sie zmienilo w ostatnim czasie (w przeciagu ostatnich kilku lat). Malo ktory chlopak/mezczyzna chce sie teraz wiazac/angazowac. Nawiazuja znajomosci - czesto intensywne i serdeczne, ale w momencie kiedy trzeba przejsc na kolejny level, a raczej wziac odpowiedzialnosc za uczucia, ktore sie wzbudzilo w drugiej osobie, to sie dystansuja/uciekaja/szukaja gdzie indziej. Dawniej tak absolutnie nie bylo - chlopakowi spodobala sie dziewczyna i tyle - zabiegal o nia, ona sie na niego otwierala i malo to fajny przebieg. A teraz to jakis jeden wielki balagan.

A powracajac jeszcze do tematu, to coraz mniej mam zaufania do 30-kilkuletnich kawalerow. W kilku przypadkach na 100 szukaja idealnej milosci, w pozostalych po prostu chca sie wyszumiec (zgadnijcie czyim kosztem).
dobrze mowi!

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 15:00   #29
eos50
BAN stały

Cytat:
Napisane przez bulbulka Pokaż wiadomość
Jaki związek??????????????????

Tu nie ma mowy o żadnym związku. Facet się fajnie ustawił, ma co potrzebuje od naiwnej dziewczyny wtedy, gdy potrzebuje i ... żyć nie umierać.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:

O to, to!!! Niektóre z Was ułatwiają nam życie do tego stopnia, że czasem nawet do klubu się nie chce wychodzić, bo człowiek ma wrażenie, że mu same do domu przyjdą.
eos50 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 15:46   #30
Asji
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DwadziesciakilkaLat
Gdy pytałam, czy mogę mówić do niego "Skarbie", włączył odkurzacz i radio
Matko, taka dziecinada to nawet facetom o dekadę młodszym nie przystoi.

Nie napiszę nic nowego - zgadzam się z wypowiedziami wizażanek. Skończ to Autorko, szkoda czasu na chłopa.

Cytat:
Napisane przez Elfir

Przykre, ale prawdziwe.

Precious things, Autorka pisała o sobie w kontekście wakacji, nie o facecie
Asji jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości