Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-23, 19:55   #1681
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Oj choinka super rzecz, w domu rodzinnym byla sztuczna, ale u nas zawsze jest zywa, tescio sadzi z tym przeznaczeniem dla kazdego dziecka i zawsze mamy żywa. Pieknie pachnie. Igly leca owszem, ale ja i tak co dzien odkurzanie robie, i mam taki stojak co sie wlewa w niego wode aby sobie pila. Grunt zeby nie stala przy grzejniku i nie bylo mocno goraco w domu, albo postawic w jakims miejscu chlodniejszym. I jak sie juz raz ma zywa to sie nie chce sztucznej. Pamietam jak mielismy wielki spor w nasze pierwsze swieta a ozdoby wlasnie zaraz po świecie zmarlych bedzie widac. Narazie nic mi sie w oczy nie rzucilo.
Ja tez wiecej z tel czytam bo tak mi wygodnie, laptop raz na 3 dni otworze jak mam luzniejszy dzien.
No i tak pewnie sie zapisze. Co mi szkodzi w sumie? Tylko tak musze cylnac aby w polowie cyklu i zeby mial co ogladac ale naprawde zaskoczyla mnie ta farmaceutka, taka smiala byla widac , ze chciala pomoc, rozumiala jak sie czuje bo przez to przechodzila.
Little nie bierz goracej kapieli, to niebezpieczne , moze powodowac skurcze macicy i to nie wskazane w ciazy.
Ah moczenie stopek super sprawa, relaksik na calego , jeszcze jakis masazyk..
Jeane trzymasz nas w niepewnosci ale wkoncu sie dowiemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 20:37   #1682
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Gorącej kąpieli lepiej nie brać. To wręcz we wczesnej ciąży niewskazane.
U nas 16tydzień. Płci nie znamy, bo maluch na każdym usg się do nas wypina. Ale nam też się ani trochę nie śpieszy. Najszczerzej płeć nie ma dla nas znaczenia.
Wyprawkinie nie kupujemy i jeszcze pewnie prędko nie zaczniemy. Jedyną rzeczą okolowyprawkowa bedzie duża szafa do przedpokoju która mieliśmy kupić już dawno, bo przestaliśmy się mieścić z gratami.
Ja podświadomie wciąż się boję...
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2016-10-23 o 20:39
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 03:37   #1683
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Jeanne zapraszam ! Nawet upiekę dla Ciebie ciasto tylko zrób to błagam . Midusia pewnie będę miała tak samo . Dopóki nie urodzę dziecka tez będę sie bała . Ja teraz cały czas co za boli mnie brzuch latam do kibelka sprawdzić czy okres nie przyszedł ... złe dzis spałam mam takie oczy podkrążone jakbym imprezowała cały weekend do tego jak myśle o jedzeniu to aż mi nie dobrze , narazie wypiłam herbatkę a pózniej coś zjem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 07:39   #1684
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Kochana. Podkrazone oczy to norma w ciazy u mnie po tym wlasnie bylo widac ciaze pij duzo wody, soczkow wazywnych. Zaciskam mocno za Ciebie kciuki za kazdy dzien. Bedzie dobrze. Myslenie pozytywne to polowa sukcesu, wiem co czujesz bo przez to przechodzilam. I naprawde gdy zacznie rosnac brzuszek, poczujesz ciaze wizualnie to nie wiem czy wytrzymasz nic nie kupujac uwielbiam takie zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 08:26   #1685
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Oj choinka super rzecz, w domu rodzinnym byla sztuczna, ale u nas zawsze jest zywa, tescio sadzi z tym przeznaczeniem dla kazdego dziecka i zawsze mamy żywa. Pieknie pachnie. Igly leca owszem, ale ja i tak co dzien odkurzanie robie, i mam taki stojak co sie wlewa w niego wode aby sobie pila. Grunt zeby nie stala przy grzejniku i nie bylo mocno goraco w domu, albo postawic w jakims miejscu chlodniejszym. I jak sie juz raz ma zywa to sie nie chce sztucznej. Pamietam jak mielismy wielki spor w nasze pierwsze swieta a ozdoby wlasnie zaraz po świecie zmarlych bedzie widac. Narazie nic mi sie w oczy nie rzucilo.
Ja tez wiecej z tel czytam bo tak mi wygodnie, laptop raz na 3 dni otworze jak mam luzniejszy dzien.
No i tak pewnie sie zapisze. Co mi szkodzi w sumie? Tylko tak musze cylnac aby w polowie cyklu i zeby mial co ogladac ale naprawde zaskoczyla mnie ta farmaceutka, taka smiala byla widac , ze chciala pomoc, rozumiala jak sie czuje bo przez to przechodzila.
Little nie bierz goracej kapieli, to niebezpieczne , moze powodowac skurcze macicy i to nie wskazane w ciazy.
Ah moczenie stopek super sprawa, relaksik na calego , jeszcze jakis masazyk..
Jeane trzymasz nas w niepewnosci ale wkoncu sie dowiemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem 😃 mi sie żywa choinka podoba bo jest nastrój, mieliśmy kilka razy w domu rodzinnym żywą. Ale za dużo z tym roboty 😞 nie mam czasu zeby codziennie odkurzac 😞 chyba bym musiala nie spac po nocach... Juz i tak spie malo bo nie mam czasu. A jak juz leżę to nie umiem zasnąć.

Dziś spałam 4h, siedzę w pracy padnięta 😞😣

Jak już zadzwonisz do lekarza to daj znać na kiedy masz termin 😘

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Gorącej kąpieli lepiej nie brać. To wręcz we wczesnej ciąży niewskazane.
U nas 16tydzień. Płci nie znamy, bo maluch na każdym usg się do nas wypina. Ale nam też się ani trochę nie śpieszy. Najszczerzej płeć nie ma dla nas znaczenia.
Wyprawkinie nie kupujemy i jeszcze pewnie prędko nie zaczniemy. Jedyną rzeczą okolowyprawkowa bedzie duża szafa do przedpokoju która mieliśmy kupić już dawno, bo przestaliśmy się mieścić z gratami.
Ja podświadomie wciąż się boję...
A kiedy masz USG genetyczne (czy jakoś tak, żeby wykluczyć wady płodu ) ? Jak już będziesz po to nie będzie się czym martwić 😉

Pracujesz jeszcze czy juz w domu na L-4? Musisz lezec w lozku?

16 tygodni już za tobą, ani siê nie obejrzysz a dziecko będzie na świecie.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 08:28   #1686
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Dzien dobry!

Nie wiedziałam z ta kąpielą.
Ale brzydki dzien u mnie dzis. Pada i jest bardzo ciemno...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 08:32   #1687
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Jeanne zapraszam ! Nawet upiekę dla Ciebie ciasto tylko zrób to błagam . Midusia pewnie będę miała tak samo . Dopóki nie urodzę dziecka tez będę sie bała . Ja teraz cały czas co za boli mnie brzuch latam do kibelka sprawdzić czy okres nie przyszedł ... złe dzis spałam mam takie oczy podkrążone jakbym imprezowała cały weekend do tego jak myśle o jedzeniu to aż mi nie dobrze , narazie wypiłam herbatkę a pózniej coś zjem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Idziesz dziś do lekarza? 😃 zapisujesz sie na usg za 2-3 tyg? 😘

Ja mam dobre przeczucia co do Ciebie. Wszystko będzie dobrze z tobą i maleństwem 😃

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Kochana. Podkrazone oczy to norma w ciazy u mnie po tym wlasnie bylo widac ciaze pij duzo wody, soczkow wazywnych. Zaciskam mocno za Ciebie kciuki za kazdy dzien. Bedzie dobrze. Myslenie pozytywne to polowa sukcesu, wiem co czujesz bo przez to przechodzilam. I naprawde gdy zacznie rosnac brzuszek, poczujesz ciaze wizualnie to nie wiem czy wytrzymasz nic nie kupujac uwielbiam takie zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie plany na dziś? 😃 opowiesz jak testowalas w pierwszej ciąży? 😝 tak jak littleass zrobiłaś test od tak sobie czy się nastawialas i miałaś wszystko powyliczane? 😀😘

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

Nie wiedziałam z ta kąpielą.
Ale brzydki dzien u mnie dzis. Pada i jest bardzo ciemno...
Dzień dobry 😘
Jak sie czujesz? Spacerek z psami juz zaliczony czy jeszcze za wcześnie na takie szaleństwa? 😃😃

U mnie pogoda w miarę. Niebo zachmurzone ale nie pada
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 08:52   #1688
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Idziesz dziś do lekarza? 😃 zapisujesz sie na usg za 2-3 tyg? 😘

Ja mam dobre przeczucia co do Ciebie. Wszystko będzie dobrze z tobą i maleństwem 😃

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------



Jakie plany na dziś? 😃 opowiesz jak testowalas w pierwszej ciąży? 😝 tak jak littleass zrobiłaś test od tak sobie czy się nastawialas i miałaś wszystko powyliczane? 😀😘

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------



Dzień dobry 😘
Jak sie czujesz? Spacerek z psami juz zaliczony czy jeszcze za wcześnie na takie szaleństwa? 😃😃

U mnie pogoda w miarę. Niebo zachmurzone ale nie pada
Cześć Jeannee,
Znacznie lepiej sie czuje, moge juz napinać mięśnie brzucha i nie boli jak sie smieje czy kicham .

Wczesniej koleżanka wyprowadzała mi psy od wtorku. Niestety dzis juz sama musze isc. Pójdę niedaleko na pole tylko zastanawiam sie czy brać obojga czy po jednym i dwa razy isc. Wczoraj jeszcze troche zasłabłam ale tylko przez chwile. Wydaje mi sie ze sporo krwi straciłam po tym HSG. Nadal krwawię ale teraz to juz minimalnie.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 09:05   #1689
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Jeane, bede dzwonila na wizyte jak dostane @ aby cyklnac z wizyta na owu aby mial co ogladac moze to jakas nadzieja dla mnie a tylko 30 km ode mnie przyjmuje i nigdy o nim nie slyszalam a bylam u wiekszosci w Promieniu 50 km.
A wlasnie Cie zaskocze nie mam pamiatki od postacia pozytywnego testu;( niewiem czemu nie zrobilam by miec;( chodzilam czesto do lekarza, srednio 3 razy w tyg i pamietam , ze nie bylo widac owu mimo stymulacji . raz mialam @ raz nie jak little. A najkrotszy cykl trwal 35 dni. 24 lipca mialam ostani okres, mialam usg w polowiec i pod koniec sierpnia 25 bodajze usg i nic tez nie bylo kompletnie. Pozniej znow usg 5 wrzesnia i bam ciaza, pozniej za 2 tyg znow i serducho bylo lekarz.nie szczedzil usg i wizyt. Teraz wyrobil sobie renome i 3 miesiace na wizyte sie czeka. No ale tym razem nie umial mi pomoc;(
Moj jedyny 0bjaw ciazy to zapalenie pecherza i jedzenie kopytek z musztarda jeszcze wtedy nie wiedzialam ale inmi juz mnie podgadywali ze inaczej jem i wlasnie te podkrazone oczy cala ciaze mialam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 09:16   #1690
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Cześć Jeannee,
Znacznie lepiej sie czuje, moge juz napinać mięśnie brzucha i nie boli jak sie smieje czy kicham .

Wczesniej koleżanka wyprowadzała mi psy od wtorku. Niestety dzis juz sama musze isc. Pójdę niedaleko na pole tylko zastanawiam sie czy brać obojga czy po jednym i dwa razy isc. Wczoraj jeszcze troche zasłabłam ale tylko przez chwile. Wydaje mi sie ze sporo krwi straciłam po tym HSG. Nadal krwawię ale teraz to juz minimalnie.
No to dobrze, coraz lepiej widzę 😊

Ja bym poszła z dwoma naraz. Moim zdaniem lepiej tak niż iść dwa razy i dwa razy się męczyć. Chyba że psy ci ciągną na smyczy?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Jeane, bede dzwonila na wizyte jak dostane @ aby cyklnac z wizyta na owu aby mial co ogladac moze to jakas nadzieja dla mnie a tylko 30 km ode mnie przyjmuje i nigdy o nim nie slyszalam a bylam u wiekszosci w Promieniu 50 km.
A wlasnie Cie zaskocze nie mam pamiatki od postacia pozytywnego testu;( niewiem czemu nie zrobilam by miec;( chodzilam czesto do lekarza, srednio 3 razy w tyg i pamietam , ze nie bylo widac owu mimo stymulacji . raz mialam @ raz nie jak little. A najkrotszy cykl trwal 35 dni. 24 lipca mialam ostani okres, mialam usg w polowiec i pod koniec sierpnia 25 bodajze usg i nic tez nie bylo kompletnie. Pozniej znow usg 5 wrzesnia i bam ciaza, pozniej za 2 tyg znow i serducho bylo lekarz.nie szczedzil usg i wizyt. Teraz wyrobil sobie renome i 3 miesiace na wizyte sie czeka. No ale tym razem nie umial mi pomoc;(
Moj jedyny 0bjaw ciazy to zapalenie pecherza i jedzenie kopytek z musztarda jeszcze wtedy nie wiedzialam ale inmi juz mnie podgadywali ze inaczej jem i wlasnie te podkrazone oczy cala ciaze mialam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem. No to ładnie, ale rzeczywiście niecodzienna historia 😃
Wazne że masz pamiątkę w postaci synka 😀 w kolejnej ciąży zrobisz sobie tescior na pamiątkę 😘
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:32   #1691
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Rozumiem 😃 mi sie żywa choinka podoba bo jest nastrój, mieliśmy kilka razy w domu rodzinnym żywą. Ale za dużo z tym roboty 😞 nie mam czasu zeby codziennie odkurzac 😞 chyba bym musiala nie spac po nocach... Juz i tak spie malo bo nie mam czasu. A jak juz leżę to nie umiem zasnąć.

Dziś spałam 4h, siedzę w pracy padnięta 😞😣

Jak już zadzwonisz do lekarza to daj znać na kiedy masz termin 😘

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------



A kiedy masz USG genetyczne (czy jakoś tak, żeby wykluczyć wady płodu ) ? Jak już będziesz po to nie będzie się czym martwić 😉

Pracujesz jeszcze czy juz w domu na L-4? Musisz lezec w lozku?

16 tygodni już za tobą, ani siê nie obejrzysz a dziecko będzie na świecie.
Już po usg genetycznym. Wszsytko dobrze.
Generalnie po historiach z krwiakami nie mam przeciwwskazań do pracy, więc od października ją zmieniłam 😋
Mam plan pracować tak długo, jak będę miała siły i z ciążą będzie wszystko ok. Jestem zwierzęciem stadnym i zbyt długo wypoczywajac w domu zaczynam za dużo myśleć i świrować 😋
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 10:44   #1692
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Już po usg genetycznym. Wszsytko dobrze.
Generalnie po historiach z krwiakami nie mam przeciwwskazań do pracy, więc od października ją zmieniłam 😋
Mam plan pracować tak długo, jak będę miała siły i z ciążą będzie wszystko ok. Jestem zwierzęciem stadnym i zbyt długo wypoczywajac w domu zaczynam za dużo myśleć i świrować 😋
No to teraz już luzik. Nic nie zaburzy twojego szczęścia 😃

Oo a gdzie teraz pracujesz? Bo niedawno zmienialas, chyba krótko przed ciąża, o ile dobrze pamiętam?
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:13   #1693
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Wcześniej zmieniłam w marcu. Była spoko, ale okazała się być trochę nudna i wybitnie mało rozwojowa. Teraz jest super. Nie dosyć że ciekawa, to jeszcze to takie brakujące ogniwo w moim CV 😉 niezmiennie korpo. Management wie o ciąży, więc nie mam spiny, a codziennie naprawdę uczę się dużo fajnych rzeczy.

Jeannee, ja już trzymam kciukasy za czwartek 😘
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:15   #1694
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Midusia dlugo sie staralas ?
Wkoncu sie zalogowalalam aby zdj LittleAsskicker zobaczyc,
no i piekne dwie krechy szczesciara
Karolinko, dobrze,ze Ci coraz lepiej ale kontrola jakas przewidziana?
A ja wkoncu mam chwile dla siebie i nowe witaminki wziete jak narazie bez sensacji zoladkowychale jeszcze wszystko przede mna..
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:22   #1695
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Wcześniej zmieniłam w marcu. Była spoko, ale okazała się być trochę nudna i wybitnie mało rozwojowa. Teraz jest super. Nie dosyć że ciekawa, to jeszcze to takie brakujące ogniwo w moim CV 😉 niezmiennie korpo. Management wie o ciąży, więc nie mam spiny, a codziennie naprawdę uczę się dużo fajnych rzeczy.

Jeannee, ja już trzymam kciukasy za czwartek 😘
Masz umowę o pracę? Nie przeszkadza im ciąża? 😜 sorry że tak piszę ale wiadomo jak wygląda rynek pracy i jestem bardzo zdziwiona. Ale gratuluje!

Dzięki, ale przez dwa miesiące nic nie wychodziło. To wątpię że w tym wyjdzie .

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Midusia dlugo sie staralas ?
Wkoncu sie zalogowalalam aby zdj LittleAsskicker zobaczyc,
no i piekne dwie krechy szczesciara
Karolinko, dobrze,ze Ci coraz lepiej ale kontrola jakas przewidziana?
A ja wkoncu mam chwile dla siebie i nowe witaminki wziete jak narazie bez sensacji zoladkowychale jeszcze wszystko przede mna..
No to dobrze 💝 a ty chyba jestes przed @? Moze zatestujesz? 👍
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:38   #1696
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Jeane, kochana, ja chyba naprawde wyroslam z testowania po takim czasiejakbym nie dostala @ 35 dc to wtedy bys sie pewnie zaczela wahac, kupic nie kupic a jak juz bym poszla kupic to wiem,ze ze 3 chociaz bym kupila
Poki co trzymajmy kciuki za Twoj Tajemniczy plan dzialania
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:42   #1697
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Jeane, kochana, ja chyba naprawde wyroslam z testowania po takim czasiejakbym nie dostala @ 35 dc to wtedy bys sie pewnie zaczela wahac, kupic nie kupic a jak juz bym poszla kupic to wiem,ze ze 3 chociaz bym kupila
Poki co trzymajmy kciuki za Twoj Tajemniczy plan dzialania
Rozumiem... To ile dni do 35dc? 😍❤

Za mnie nie ma co kciuków trzymać, lepiej za kogoś innego 😀 ja tam już nie wierzę w nic... i tylko to że mam obowiązki, pracę, dom, psa, opiekę nad chorą osobą, pozwala mi jakoś funkcjonować... Bo inaczej to bym naprawdę w potężną depresję popadła ...
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:50   #1698
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Masz umowę o pracę? Nie przeszkadza im ciąża? 😜 sorry że tak piszę ale wiadomo jak wygląda rynek pracy i jestem bardzo zdziwiona. Ale gratuluje!

Dzięki, ale przez dwa miesiące nic nie wychodziło. To wątpię że w tym wyjdzie .

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Wiesz... Korpoświat rządzi się trochę swoimi prawami. Chcieli mnie mimo ciąży i mam od razu umowę i prace.
Miałam też trochę szczęścia, bo stanowisko jakby pode mnie pisane, a rozmowa kwalifikacyjna to chyba najfajniejsza w życiu. Między mną i managerka od razu zaiskrzylo i chyba też głównie dzięki temu nie wycofała oferty po tym, jak powiedziałam o ciąży.
No i z TZ planujemy sie boję podzielić macierzyńskim, więc max 6m po porodzie wrócę do pracy.

A znasz powiedzenie, że do 3 raxy sztuka? 😋
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:59   #1699
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Wiesz... Korpoświat rządzi się trochę swoimi prawami. Chcieli mnie mimo ciąży i mam od razu umowę i prace.
Miałam też trochę szczęścia, bo stanowisko jakby pode mnie pisane, a rozmowa kwalifikacyjna to chyba najfajniejsza w życiu. Między mną i managerka od razu zaiskrzylo i chyba też głównie dzięki temu nie wycofała oferty po tym, jak powiedziałam o ciąży.
No i z TZ planujemy sie boję podzielić macierzyńskim, więc max 6m po porodzie wrócę do pracy.

A znasz powiedzenie, że do 3 raxy sztuka? 😋

No to ładnie , gratuluje!! Ten rok jest dla ciebie szczęśliwy, oby tak dalej! ❤👍


Nie szkoda ci tak szybko wracać do pracy?
A potem dziecko do żłobka czy do dziadków? Pytam z czystej ciekawości 😃


Tak ,znam. Ale ja juz nie wierze w nic.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 12:05   #1700
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cykle mam 28 -32 dni, obecnie jestem w 24 dc i wogole nie czuje ,ze ma przyjsc, bo nic mnie nie boli procz jajnikaobawiam sie,ze faktycznie mozesz wyjsc 35 dni
Jeane, glowa do gory, bez smutasow:cmok :,
wiem,ze ciezko miec nadzieje, bo sama nie raz popadam w depreche z tego powodu, ale wrecz trzeba ja miec. Trzeba wierzyc,ze sie uda i,ze kazdy dzien przybliza o krok do ciazy
Little,Midusia dawajta tu nam fluidy ciazowe
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:14   #1701
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Wizytę mam dzisiaj na 19:20 bedą potwierdzać moja ciąże jak nie wiem Ewelinka ja tez juz nie chciałam testować , zawsze byłam pewna wyniku wczoraj z reszta tez a tu nagle bum . Nie wiem jak to się stało bo nawet nie kochaliśmy się zbyt często ba nawet prawie wcale Karolinko jak tam samopoczucie ? Jeanne kochana czemu spałaś tak mało dzis ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:19   #1702
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Cykle mam 28 -32 dni, obecnie jestem w 24 dc i wogole nie czuje ,ze ma przyjsc, bo nic mnie nie boli procz jajnikaobawiam sie,ze faktycznie mozesz wyjsc 35 dni
Jeane, glowa do gory, bez smutasow:cmok :,
wiem,ze ciezko miec nadzieje, bo sama nie raz popadam w depreche z tego powodu, ale wrecz trzeba ja miec. Trzeba wierzyc,ze sie uda i,ze kazdy dzien przybliza o krok do ciazy
Little,Midusia dawajta tu nam fluidy ciazowe
No to mam nadzieję że @ będzie dopiero za rok! ❤👍❤

Niby tak... Ale czasem ciężko 😞

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Wizytę mam dzisiaj na 19:20 bedą potwierdzać moja ciąże jak nie wiem Ewelinka ja tez juz nie chciałam testować , zawsze byłam pewna wyniku wczoraj z reszta tez a tu nagle bum . Nie wiem jak to się stało bo nawet nie kochaliśmy się zbyt często ba nawet prawie wcale Karolinko jak tam samopoczucie ? Jeanne kochana czemu spałaś tak mało dzis ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to bomba! Czekamy na relację po wizycie!! Idziesz z tz? 👍 suuuper, mega fajnie! 💜💜

A tak w ogóle to chciałabyś dziewczynkę czy chłopca? Tak, ważne żeby było zdrowe! 👍

Spalam malo, bo późno poszlam spac, budziłam się, nie umiem spać ... Za dużo myślę 😝
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:21   #1703
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Jeane , nie nakrecaj mnie poki jakos sie trzymam
Little, no widzisz, sprawdza i potwierdza, cos dadza, tylko wiesz wszystko im tam powiec no my tez jakos malo mielismy kochania, wiec moze temu i mnie biust nie boli w sensie,ze nie dopieszczony ale jakos czarno to widze u siebie
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:25   #1704
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Midusia to z praca Ci sie udało .

LitttleH czyli wcale nie testujesz? Ja tez wole nie wiedzieć . Łatwiej to znosze kiedy @ sie sama pojawia .

Little czyli kciukamy mocno mocno o 19:20 . Naprawde sie ciesze Twoim szczęściem.

Jeanne ja tez kciukam za czwartek!

Ale zmoklismy . Rany ale leje. Wrocilam przemoczona i zziębnięta. Psy po 20 minutach juz miały dosc. Pobiegali jak szaleni po polach i wracali do domu . Żywej duszy nie spotkaliśmy. Nikogo na trasie. A mamy tutaj mase psich znajomych.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:33   #1705
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Jeane , nie nakrecaj mnie poki jakos sie trzymam
Little, no widzisz, sprawdza i potwierdza, cos dadza, tylko wiesz wszystko im tam powiec no my tez jakos malo mielismy kochania, wiec moze temu i mnie biust nie boli w sensie,ze nie dopieszczony ale jakos czarno to widze u siebie
Ok... Tylko piszę! 👍 może się tu jakieś ciąże w końcu posypią 😝 może littleass rozpoczęła pozytywne fluidy na wątku 😍

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Midusia to z praca Ci sie udało .

LitttleH czyli wcale nie testujesz? Ja tez wole nie wiedzieć . Łatwiej to znosze kiedy @ sie sama pojawia .

Little czyli kciukamy mocno mocno o 19:20 . Naprawde sie ciesze Twoim szczęściem.

Jeanne ja tez kciukam za czwartek!

Ale zmoklismy . Rany ale leje. Wrocilam przemoczona i zziębnięta. Psy po 20 minutach juz miały dosc. Pobiegali jak szaleni po polach i wracali do domu . Żywej duszy nie spotkaliśmy. Nikogo na trasie. A mamy tutaj mase psich znajomych.
Ojoj. W taką pogodę to nic dziwnego 😁 biedna ty 😍❤
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:39   #1706
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Dziękuje jesteście kochane Tak ide z Tz :p a o płci narazie nie myśle , modlę sie żeby to nie była np. Ciąża biochemiczna czy coś innego nie wiem mam jakieś chore przeczucia za długo chciałam i nic nie wychodziło i nagle sie udało ? Oj Jeeanne ja tez mam problem ze spaniem od zawsze jak sie przebudze w nocy to juz klapa do rana sie przewracam z boku na bok i wstaje jak zombie Ewelinka to cycki do przodu i wprost w rączki męża niech dopieści a co Karolcia u was pada ? U mnie na szczęście nie ale czarne chmury sie pojawiły to fakt :p Tak wgl to zastanawiam sie kiedy iść na zwolnienie , dzis trochę miałam wycisk nie powiem bo brakowało ludzi i musiałam pomagać ,trochę sie boje tak pracować ... bo jeśli jestem u siebie to w sumie większość czasu siedzę , ale jak idę pomagać to tam jest za☠☠☠☠☠☠☠


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:44   #1707
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Dziękuje jesteście kochane Tak ide z Tz :p a o płci narazie nie myśle , modlę sie żeby to nie była np. Ciąża biochemiczna czy coś innego nie wiem mam jakieś chore przeczucia za długo chciałam i nic nie wychodziło i nagle sie udało ? Oj Jeeanne ja tez mam problem ze spaniem od zawsze jak sie przebudze w nocy to juz klapa do rana sie przewracam z boku na bok i wstaje jak zombie Ewelinka to cycki do przodu i wprost w rączki męża niech dopieści a co Karolcia u was pada ? U mnie na szczęście nie ale czarne chmury sie pojawiły to fakt :p Tak wgl to zastanawiam sie kiedy iść na zwolnienie , dzis trochę miałam wycisk nie powiem bo brakowało ludzi i musiałam pomagać ,trochę sie boje tak pracować ... bo jeśli jestem u siebie to w sumie większość czasu siedzę , ale jak idę pomagać to tam jest za☠☠☠☠☠☠☠


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to widzisz, znasz mój problem, 😝

Co do zwolnienia to zobaczysz co ci lekarz powie. Zawsze możesz powiedzieć w pracy o ciąży i pracować tylko u siebie (bez ciężkich prac).

Ja bym tak zrobiła. A na L-4 poszla w czwartym, piątym miesiącu 😝

Chyba że ciąża zagrożona i trzeba leżeć to co innego 😝
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:47   #1708
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Właśnie sie zobaczy :p masz racje :p no ten wątek jest dla mnie szczęśliwy bo pisząc z wami prawdopodobnie sie udało ❤️ wam tez sie Uda wierze w to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:50   #1709
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Dziękuje jesteście kochane Tak ide z Tz :p a o płci narazie nie myśle , modlę sie żeby to nie była np. Ciąża biochemiczna czy coś innego nie wiem mam jakieś chore przeczucia za długo chciałam i nic nie wychodziło i nagle sie udało ? Oj Jeeanne ja tez mam problem ze spaniem od zawsze jak sie przebudze w nocy to juz klapa do rana sie przewracam z boku na bok i wstaje jak zombie Ewelinka to cycki do przodu i wprost w rączki męża niech dopieści a co Karolcia u was pada ? U mnie na szczęście nie ale czarne chmury sie pojawiły to fakt :p Tak wgl to zastanawiam sie kiedy iść na zwolnienie , dzis trochę miałam wycisk nie powiem bo brakowało ludzi i musiałam pomagać ,trochę sie boje tak pracować ... bo jeśli jestem u siebie to w sumie większość czasu siedzę , ale jak idę pomagać to tam jest za☠☠☠☠☠☠☠


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Little u nas leje jak z kranu dosłownie . Bez ustanku od rana jak tylko wstałam. Sprawdziłam ma telefonie i 100% deszczu ma byc przez cały dzien. Juz sie ciesze ze spacer zaliczony. Nikt mnie dzis z domu nie wyciągnie. No jedynie wystawienie śmieci na ulice bo jutro przyjeżdzają.

Podpytaj dzisiaj lekarza czy mozesz tak pracowac? A tak poza tym to mysle ze jesli powiesz w pracy o ciazy to beda Dla Ciebie bardziej wyrozumiali. A chcialabys pracowac jak najdłużej??? Czy wolałabyś isc na zwolnienie? A Twoj Tz w jakich godzinach pracuje?

Ja to śpię raczej dobrze. I duzo snu potrzebuje . Czesto to nawet o 20 przysypiam juz na kanapie . Ja to chyba nigdy nie mam za duzo snu. Ale w ciagu dnia jestem raczej dosyc aktywna. Spacer z psami codziennie obowiązkowy i zawsze ide do miasta. Duzo chodze po dworzu wiec mysle ze tez to ma wpływ na moj sen. A jak pada to cos zawsze znajdę do roboty w domu. Wiec to nie jest tak ze siedze na kanapie i sie lenie ...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:56   #1710
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
No to ładnie , gratuluje!! Ten rok jest dla ciebie szczęśliwy, oby tak dalej! ❤👍


Nie szkoda ci tak szybko wracać do pracy?
A potem dziecko do żłobka czy do dziadków? Pytam z czystej ciekawości 😃


Tak ,znam. Ale ja juz nie wierze w nic.
U nas z TZ jest trochę tak, że nie wyobrażamy sobie, żeby któreś z nas nie miało tej niepowtarzalnej okazji nawiązać więzi z dzieckiem, kiedy jest jeszcze małe. Dlatego od początku było jasne, że macierzyński podzielimy między siebie. Kwestia tylko jeszcze nierozstrzygnięta, czy będzie to rok czy pół roku do podziału. Później mamy deklarację jednej babci do opieki, choć na chwilę obecną jesteśmy za zlobkiem 😉
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-07 20:05:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.