Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy! - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-26, 09:48   #1801
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
dzięki �� dam potem znać jak wyszedł test .

Aaaa XD ja mam tylko jednego pieska tzn suczkę. Ale nie lubię tego określenia. Ja ją nazywam moja dziewczynka kocham ją nad życie, non stop się całujemy i przytulamy �� biedna jest dlugi czas sama, bo my w pracy... Ale co zrobic ��

Ja nie little, ale widziałaś film planeta singli? Nie ubię polskich filmów, ale ten jest naprawdę świetny ��
To właśnie kupiłam w Poslće jak teraz byłam. Oglądaliśmy z Tz w zeszłym tygodniu .

Dla mnie suka jak kobieta ale ok rozumiem ze moze kogos drażnić. Niech zostanie moja Luleczka.
Ja to mam mase przezwisk na moje psy. I oni je wszystkie znają

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2016-10-26 o 09:49
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 09:59   #1802
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
To właśnie kupiłam w Poslće jak teraz byłam. Oglądaliśmy z Tz w zeszłym tygodniu .

Dla mnie suka jak kobieta ale ok rozumiem ze moze kogos drażnić. Niech zostanie moja Luleczka.
Ja to mam mase przezwisk na moje psy. I oni je wszystkie znają
Jak mówisz do swoich psów?

My z tz mówimy do naszej: księżniczka, królewna, niunia, króliczek, maleństwo, skarbeczek, niunieczka, pipusia 😁 czy to psie ozm?
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 09:59   #1803
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Hejo. Oj ja nie spala bym z zadnym zwierzem. Dla mnie sypialnia rzecz Swieta. Wstep wzbroniony dla kotka. Po za tym moje wielkie skorzane loze moglo by gdzies zostac drasniete czego bym nie chciala. Ale kocio ma duzy drapak z budka do spania, choc czesciej spi na czubku i tylko widac jego wielkie ogon ale w salonie lubi rozplaszczac sie na poduchach abo w polce pod lawa na kocyku.
Co u mnie? Okres sie zbliza czuje.
Dzis mam urodziny i maz mnie zaskoczyl tortem o 6 rano wiec proboje sie zrewanzowac. Zrobilam mu juz sałatkę z tunczyka, kruche ciasto z malinami pod pierzynka, no i robie wafelki czekoladowo- ajerkoniakowe. Jak sie obudzi bedzie mial niespodzianke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 10:13   #1804
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Jak mówisz do swoich psów?

My z tz mówimy do naszej: księżniczka, królewna, niunia, króliczek, maleństwo, skarbeczek, niunieczka, pipusia �� czy to psie ozm?
Oj ja mam takich przezwisk bardzo duzo . Cześciowo francuskie, cześciowo polskie.
Najcześciej to sa moje Luleczki.
Lulu (loulou) pies i psica Lula. Kochanisia, Słodzinka, luleczka
Piec nazywa sie Cookie ale to jest Kuku, Kukulo, słodziak

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Hejo. Oj ja nie spala bym z zadnym zwierzem. Dla mnie sypialnia rzecz Swieta. Wstep wzbroniony dla kotka. Po za tym moje wielkie skorzane loze moglo by gdzies zostac drasniete czego bym nie chciala. Ale kocio ma duzy drapak z budka do spania, choc czesciej spi na czubku i tylko widac jego wielkie ogon ale w salonie lubi rozplaszczac sie na poduchach abo w polce pod lawa na kocyku.
Co u mnie? Okres sie zbliza czuje.
Dzis mam urodziny i maz mnie zaskoczyl tortem o 6 rano wiec proboje sie zrewanzowac. Zrobilam mu juz sałatkę z tunczyka, kruche ciasto z malinami pod pierzynka, no i robie wafelki czekoladowo- ajerkoniakowe. Jak sie obudzi bedzie mial niespodzianke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj Wszystkiego Najlepszego a przede wszytskim zdrowia i dwoch tych pięknych kreseczek!!!!!
Czyli miałas bardzo pracowity poranek . Ale pyszności beda u Ciebie. Zapraszasz kogos na kawkę?

Sałatka z tuńczykiem... mniam co tam wkładasz???
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 10:56   #1805
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Hejo. Oj ja nie spala bym z zadnym zwierzem. Dla mnie sypialnia rzecz Swieta. Wstep wzbroniony dla kotka. Po za tym moje wielkie skorzane loze moglo by gdzies zostac drasniete czego bym nie chciala. Ale kocio ma duzy drapak z budka do spania, choc czesciej spi na czubku i tylko widac jego wielkie ogon ale w salonie lubi rozplaszczac sie na poduchach abo w polce pod lawa na kocyku.
Co u mnie? Okres sie zbliza czuje.
Dzis mam urodziny i maz mnie zaskoczyl tortem o 6 rano wiec proboje sie zrewanzowac. Zrobilam mu juz sałatkę z tunczyka, kruche ciasto z malinami pod pierzynka, no i robie wafelki czekoladowo- ajerkoniakowe. Jak sie obudzi bedzie mial niespodzianke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! 🎶💝💜👏 dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, dwóch kreseczek!! 😘😍😍😘😝

Ale pyszności robisz! Które to urodziny, 26?

Ja już sobię nie wyobrażam spać bez psa i męża 😁 to juz uzaleznienie

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Oj ja mam takich przezwisk bardzo duzo . Cześciowo francuskie, cześciowo polskie.
Najcześciej to sa moje Luleczki.
Lulu (loulou) pies i psica Lula. Kochanisia, Słodzinka, luleczka
Piec nazywa sie Cookie ale to jest Kuku, Kukulo, słodziak



Oj Wszystkiego Najlepszego a przede wszytskim zdrowia i dwoch tych pięknych kreseczek!!!!!
Czyli miałas bardzo pracowity poranek . Ale pyszności beda u Ciebie. Zapraszasz kogos na kawkę?

Sałatka z tuńczykiem... mniam co tam wkładasz???
Ładnie mówisz na piesely 😊
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 11:17   #1806
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Sto latek ewelinko ❤️❤️ 2 kresek oczywiście ! Karolina a jednak nie oglądałam nic :p jakieś durne seriale tylko ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 14:52   #1807
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Oj ja bez meza to musze spac co jakis czas. Ale z Piesia to śpimy prawie zawsze razem. Teraz po tej operacji musiała spac na swoim posłaniu bo bałam sie że w nocy jak niechcący mnie kopnie albo przeskoczy naskakując mi an brzuch to by mi szwy pękły. Ale juz od niedzieli spi z nami dalej.

Wysprzatalam salon troche pozmieniałam dekoracje. Ale bym juz chciała świąteczne dekoracje . Ale to chyba jeszcze za wcześnie.

Co dzis na obiad robicie?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 16:26   #1808
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Na obiad nie wiem XD byle na szybko jak zawsze.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Zrobiłam test owulacyjny i jest druga kreska ☺ nie taka mocna jak pierwsza ale jest. U mnie to znaczy że prawdopodobnie trafiliśmy w dobry moment.

Ale nie zapeszam, wszystkiego dowiem się jutro na USG. Równie dobrze może już być po owulce, bo wyjątkowo krótko okres miałam 😉
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 17:23   #1809
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Na obiad nie wiem XD byle na szybko jak zawsze.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Zrobiłam test owulacyjny i jest druga kreska nie taka mocna jak pierwsza ale jest. U mnie to znaczy że prawdopodobnie trafiliśmy w dobry moment.

Ale nie zapeszam, wszystkiego dowiem się jutro na USG. Równie dobrze może już być po owulce, bo wyjątkowo krótko okres miałam ��
Mam nadzieje ze nie bedzie zadne po ovulacji
Trzymam kciuki za jutro!!!
Jeannee po pracy wyruszacie? Z tego co pamietam to macie kawałek na dojechanie? Myslisz ze beda Ci kazali wrócić kolejnego dnia?

Zrobiłam ciasto czekoladowe z migdałami . LitttleH mnie dzis zainspirowała swoimi twórczosciami rano.

Nie wiem czy pamiętacie ale mam bardzo sympatycznego sąsiada. Ma 90 lat. Poznaliśmy sie wyprowadzając psy na pola. (Mezczyzna 90 lat i ma psa... bardzo aktynowego, wczesniej miał stara psice ale zmarła i teraz wziął boredera collie z domu tymczasowego). Spacer codzienny przymusowy.
Sąsiad jest bardzo miły, uwielbiam jego poczucie humoru , i mimo ze jestesmy w sąsiedztwie dopiero od niecałego roku on juz w kwietniu zaprosił nas na swoje 90 te urodziny, bardzo miło z jego strony.
Dosyc dawno go nie widziałam i dokładnie w dniu kiedy byłam po operacji to wpadł do nas zapytac czy wszytsko ok bo mnie dawno nie widział na polach z psami. Oczywsicie otworzy Tz a ja nie byłam w stanie wstać zeby porozmawiać...

Dzis spotkałam go na polach i mowi ... "ja juz myslalem ze po takim czasie to jakiegoś babla zobaczę z Toba a tu nic... bierz sie do roboty"...
Jakby to było takie łatwe

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2016-10-26 o 17:25
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 17:47   #1810
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze nie bedzie zadne po ovulacji
Trzymam kciuki za jutro!!!
Jeannee po pracy wyruszacie? Z tego co pamietam to macie kawałek na dojechanie? Myslisz ze beda Ci kazali wrócić kolejnego dnia?

Zrobiłam ciasto czekoladowe z migdałami . LitttleH mnie dzis zainspirowała swoimi twórczosciami rano.

Nie wiem czy pamiętacie ale mam bardzo sympatycznego sąsiada. Ma 90 lat. Poznaliśmy sie wyprowadzając psy na pola. (Mezczyzna 90 lat i ma psa... bardzo aktynowego, wczesniej miał stara psice ale zmarła i teraz wziął boredera collie z domu tymczasowego). Spacer codzienny przymusowy.
Sąsiad jest bardzo miły, uwielbiam jego poczucie humoru , i mimo ze jestesmy w sąsiedztwie dopiero od niecałego roku on juz w kwietniu zaprosił nas na swoje 90 te urodziny, bardzo miło z jego strony.
Dosyc dawno go nie widziałam i dokładnie w dniu kiedy byłam po operacji to wpadł do nas zapytac czy wszytsko ok bo mnie dawno nie widział na polach z psami. Oczywsicie otworzy Tz a ja nie byłam w stanie wstać zeby porozmawiać...

Dzis spotkałam go na polach i mowi ... "ja juz myslalem ze po takim czasie to jakiegoś babla zobaczę z Toba a tu nic... bierz sie do roboty"...
Jakby to było takie łatwe
Też mam nadzieję że nie będzie po owulacji ☺

No ja sie 2h z pracy muszę zwolnić. Jak zawsze zresztą gdy jedziemy 😉 o 15.00 musze wyjsc z pracy zeby na 17.00 do kliniki dojechać...

Nie wiem co będą kazali 😝 licze się z wszystkim. Nawet tym, że owulka może być w piątek albo weekend 😉💜

Nie chcę gdybać... Co ma być to będzie ☺ bede wam na biezaco dawala znac.

Ciasto czekoladowe z migdałami ❤❤❤❤❤aaaa!! Daj troche... Moja diete trafi szlag 😣

Juz chciałam napisać że masz fajnego sąsiada ... Ale po tym tekście zmieniłam zdanie 😒 on pewnie z pokolenia gdzie każdy mial 10 dzieci... I założę się że on na 100% myślał że ten pobyt w szpitalu to poród ... Taak tak mysla stare chlopy 😒 przykro mi, znam to rowniez... 😞 kilka razy w tygodniu slysze takie teksty...
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 18:31   #1811
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Też mam nadzieję że nie będzie po owulacji 

No ja sie 2h z pracy muszę zwolnić. Jak zawsze zresztą gdy jedziemy 😉 o 15.00 musze wyjsc z pracy zeby na 17.00 do kliniki dojechać...

Nie wiem co będą kazali 😝 licze się z wszystkim. Nawet tym, że owulka może być w piątek albo weekend 😉💜

Nie chcę gdybać... Co ma być to będzie  bede wam na biezaco dawala znac.

Ciasto czekoladowe z migdałami ❤❤❤❤❤aaaa!! Daj troche... Moja diete trafi szlag 😣

Juz chciałam napisać że masz fajnego sąsiada ... Ale po tym tekście zmieniłam zdanie 😒 on pewnie z pokolenia gdzie każdy mial 10 dzieci... I założę się że on na 100% myślał że ten pobyt w szpitalu to poród ... Taak tak mysla stare chlopy 😒 przykro mi, znam to rowniez... 😞 kilka razy w tygodniu slysze takie teksty...
Jaannee gdybym wiedziała ze on wie że sie staramy to pewnie by mnie to zasmuciło . Ale ja mu nigdy nei wspominałam ze chce dzieci ani on nigdy nie miał podstaw zeby tak myślec.
Wlasnie dlatego odebrałam to jako typowy żart. On jest naprawde pozytywna osoba . I jak go widze to sie ciesźe... zawsze powoduje ze mam dobry humor. Chyba jedyna taka osoba
Musiałabyś zobaczyc moje psy jak go widza. To jest dopiero święto. On im zawsze smaczki daje. I jak oni go widza to "hulaj dusza piekła nie ma..."
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 19:58   #1812
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Jaannee gdybym wiedziała ze on wie że sie staramy to pewnie by mnie to zasmuciło . Ale ja mu nigdy nei wspominałam ze chce dzieci ani on nigdy nie miał podstaw zeby tak myślec.
Wlasnie dlatego odebrałam to jako typowy żart. On jest naprawde pozytywna osoba . I jak go widze to sie ciesźe... zawsze powoduje ze mam dobry humor. Chyba jedyna taka osoba
Musiałabyś zobaczyc moje psy jak go widza. To jest dopiero święto. On im zawsze smaczki daje. I jak oni go widza to "hulaj dusza piekła nie ma..."
No rozumiem... Ok... Nie twierdzę że jest złym człowiekiem. Bo pewnie dobrym tak jak mówisz ☺ tylko mi na pewno byloby przykro tak czy siak... 😞

Właśnie wymoczylam stópki w masażerku 😀😍 tz zrobil kolacje, a teraz czekamy na serial ☺

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Ale tu cisza ostatnio 😝

Littleass strasznie malo sie odzywasz w tym tygodniu 😞 jestes juz na jakims watku mamusiowym?

Littlehope pewnie urodziny swietuje 😀

No nic, zycze milego wieczoru, szczególnie tobie Karolina 😘 przyszla juz @ bo tak pisalas o tych krwawieniach ze sama już nie wiem? ☺
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 20:16   #1813
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
No rozumiem... Ok... Nie twierdzę że jest złym człowiekiem. Bo pewnie dobrym tak jak mówisz  tylko mi na pewno byloby przykro tak czy siak... 😞

Właśnie wymoczylam stópki w masażerku 😀😍 tz zrobil kolacje, a teraz czekamy na serial 

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Ale tu cisza ostatnio 😝

Littleass strasznie malo sie odzywasz w tym tygodniu 😞 jestes juz na jakims watku mamusiowym?

Littlehope pewnie urodziny swietuje 😀

No nic, zycze milego wieczoru, szczególnie tobie Karolina 😘 przyszla juz @ bo tak pisalas o tych krwawieniach ze sama już nie wiem? 
Dzieki Jeannee. Chyba powoli sie kończy. Ale nadal mam małe plamienia. Była na pewno planowo ale jakos wsyztsko w tym cyklu sie wydłużyło przez ta operacje. Zreszta nie wiem czy cos z przytulanek wyjdzie w tym cyklu bo poki co to musze bardzo uważać na brzuszek. Nie moge nigdzie uderzać ani broń Boże naciskać . Wsyztsko jest jeszcze świeże.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 07:57   #1814
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Dzieki Jeannee. Chyba powoli sie kończy. Ale nadal mam małe plamienia. Była na pewno planowo ale jakos wsyztsko w tym cyklu sie wydłużyło przez ta operacje. Zreszta nie wiem czy cos z przytulanek wyjdzie w tym cyklu bo poki co to musze bardzo uważać na brzuszek. Nie moge nigdzie uderzać ani broń Boże naciskać . Wsyztsko jest jeszcze świeże.

Jasne, rozumiem. Nic na siłę, zdrowie ważniejsze ☺ bedziesz robila testy owulacyjne przez pol roku? Ja bym na twoim miejscu robiła w każdym cyklu, żeby nie przegapić owulki ☺😘 masz teraz naprawde duze szanse na ciążę. Będę ci dopingować, bo wierzę że się teraz uda ☺



Dzień dobry wszystkim ☺

27 to dla mnie szczesliwa data. Mam nadzieję że dzisiaj szczęście również dopisze ☺ nie nakrecam sie, musze wyluzować i włączyć myślenie - będzie co ma być ☺
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:08   #1815
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Hej,
No to Jeane wkoncu zdradzi nam tajemnice
Karolino Ci lekarze zalecali sie nie kochac w pierwszym cyklu? Mi pamietam kazali odrazu zaczynac aby nie bylo juz krwawien i plamien.
Mnie zastanawia ze ja nie mam objawow typowo @. Czy mam sie cieszyc czy martwić. Zawsze mnie piersi bolaly koszmarnie a to kompletnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:14   #1816
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Hej,
No to Jeane wkoncu zdradzi nam tajemnice
Karolino Ci lekarze zalecali sie nie kochac w pierwszym cyklu? Mi pamietam kazali odrazu zaczynac aby nie bylo juz krwawien i plamien.
Mnie zastanawia ze ja nie mam objawow typowo @. Czy mam sie cieszyc czy martwić. Zawsze mnie piersi bolaly koszmarnie a to kompletnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej ☺ jak tam urodziny spędzone?

Ciekawe te objawy 😊
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:19   #1817
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

A tak w skromnym gronie wieczorkiem po siedzielismy. Wypilismy szampana no i oczywiscie sprobawalismy niespodziankowego torta także bylo milo i wesolo.
Nawet Tesciowa o mnie pamietala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

A co do objawow to gorzej , ze ich nie ma. Bo zeby jakies byly to bym mogla sie nakrecac. A tak cisza. . . takze brak objawow jest zlym objawem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:25   #1818
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Jeannee No to dzis jestem z Toba myslalami cały dzien .

LitttleH jeszcze nas tutaj szczujesz . Ja bym chyba nie wytrzymała i w takim wypadku sprawdziła. To kiedy planujesz test??? Jak sie udał wczorajszy dzien?

Ja pewnie bede sprawdzać ovu . A co do rozpoczynania staran mam napisane ze musze odpuścić na dwa tygodnie, chodzi pewnie o szwy. Co ma byc to bedzie .

A tak poza tym to dzien dobry!!!!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:29   #1819
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Hehe bo testuj sprawdzaj
A ja poczekam spokojnie do 35 dc. Ale pewnie dostane wczesniej . Dopiero 27 dc mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 08:39   #1820
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
A tak w skromnym gronie wieczorkiem po siedzielismy. Wypilismy szampana no i oczywiscie sprobawalismy niespodziankowego torta także bylo milo i wesolo.
Nawet Tesciowa o mnie pamietala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

A co do objawow to gorzej , ze ich nie ma. Bo zeby jakies byly to bym mogla sie nakrecac. A tak cisza. . . takze brak objawow jest zlym objawem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To miałaś fajny, rodzinny dzień ☺

Wiesz co, ja tam nigdy nie mam wiekszych objawow, okres przechodzę jak każdy inny dzień w roku... Nic mnie nie boli, nie jestem wściekła jak osa 😀 jak tam gadam z kolezankami, to jestem jakas inna xd od zawsze tak było. Ale ja w ogóle we wszystkim dookoła nie doszukuję się czegoś na siłę, nie wkręcam sobie ani nic 😉

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinak Pokaż wiadomość
jeannee no to dzis jestem z toba myslalami cały dzien .

Litttleh jeszcze nas tutaj szczujesz :d. Ja bym chyba nie wytrzymała i w takim wypadku sprawdziła. To kiedy planujesz test??? Jak sie udał wczorajszy dzien?

Ja pewnie bede sprawdzać ovu . A co do rozpoczynania staran mam napisane ze musze odpuścić na dwa tygodnie, chodzi pewnie o szwy. Co ma byc to bedzie .

A tak poza tym to dzien dobry!!!!
❤❤❤

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Hehe bo testuj sprawdzaj
A ja poczekam spokojnie do 35 dc. Ale pewnie dostane wczesniej . Dopiero 27 dc mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To czekamy z tobą w takim razie ☺
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 12:11   #1821
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

hello Jeanne trzymam kciuki za dziś LittleHope może się udało ? tak bym chciała

Nie , nie jestem na żadnym wątku mamusiowym :p czytam was czały czas nawet jak milcze :pp wybaczcie mi ale nie mam siły po pracy na nic ;/ nie wiem ile dam rade szczególnie pracując 6 dni wtyg .... za tydzień w środę mam spotkanie z położną zobaczymy co będzie dalej .
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 12:20   #1822
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

O jestes juz tesknilam
I wyrazajac swoje skromne zdanie to Ci kochana powiem idz na zwolnienie wyspij sie wypocznij, nie przemeczaj . Potrzebujesz tego😘 chuchaj i dmuchaj na siebie. Bo tak dlugo czekalas wiec nie odwlekaj zwolnienia. Jesli jestes przemeczona i nie dajesz rade to sie nie ma co wsytdzic tylko trzeba dac sobie odpoczac, zregenerowac bo dzidzia twraz duzo z Ciebie potrzebuje. Nie zwlekaj do stanu az bedziesz padac na twarz.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 12:33   #1823
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

zobaczymy po wizycie a jak u was samopoczucie laski ?
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 14:01   #1824
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

No ja to mam normalnie zgage po kawie

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

A Ty wyliczalas juz Tp?
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 14:44   #1825
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
zobaczymy po wizycie a jak u was samopoczucie laski ?
Całkiem ok . U mnie ciąg dalszy sprzątania.

Na dzis juz wystarczy...

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
No ja to mam normalnie zgage po kawie

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

A Ty wyliczalas juz Tp?
Ja juz nawet nie powiem co to moze oznaczać .

Jeannee jak motywacja? Pozytywnie nastawiona? Piąteczek jutro .

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Little powiedz położnej o swoich godzinach pracy. Fajnie by było gdybys mogła sobie odpocząć.
Faktycznie cos Ci ten zwana nie w czas przyszedł . Moze by Ci chociaz odjęli te soboty?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 16:55   #1826
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Rozmawialm z tesciowa kolegi . Tak to o pierdulach, w sumie nie znamy sie za dobrze, i ta nagle mi mowi o swojej corce, maja synka rocznego, i teraz poronila dziewczynke, ze taka ona zalamana , niewie coz to bedzie. Troszke probowalam ja pocieszyc. Ale wiadomo. W sumie nic nam nie mowili, jej za bardzo nie znam, jego w miare dobrze. Ale fakt faktem tragedia. . . nie wyobrazam sobie tego poronic takie duze juz dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 17:23   #1827
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Dziewczyny, u mnie masakra. Jak zawsze. Już po owulacji. Czaicie to? 3 miesiąc z z rzędu się nie udaje... przepadły mi badania 500zl bo straciły ważność. Nie mam już sił .

W dodatku stracę pracę.

Tylko nie piszcie jak wam przykro.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 17:30   #1828
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

to co mamy napisac ze sie cieszymy ?... mi jest przykro i to szczerze bo czekalam na dobre wiesci i zycze ci zawsze jak najlepiej .
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 17:36   #1829
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Nie wiem. 😉 wszystko mi jedno.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 17:40   #1830
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Małe szanse na ciążę mamy, ale się nie poddamy!

Jeanne Rozumiem wiesz chcialabym cie pocieszyc ale nie wiem jak , bo i tak co kolwiek napisze to bedzie zle .
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-07 20:05:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.