Wpadki na egzaminie na prawko:) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-10, 12:00   #301
kairi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 25
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Za pierwszym razem jeździłam już 45 min po mieście ale oblałam bo nie ustąpiłam pierwszeństwa na skrzyżowaniu (nie spojrzałam na znak a to była taka dziwna ulica że na wszystkich skrzyżowaniach miałam pierwszeństwo a na tym jednym już nie). Jakiś dziadek był egzaminatorem.

Za drugim razem zdawałam 24 grudnia o 6 rano, padał deszcz ze śniegiem, na drodze była jedna wielka klucha ale jeździłam 30 min i zdałam :P jakaś blondynka była egzaminatorką i włączyła mi wycieraczki bo nie ogarnęłam :P
a jak już wracałyśmy do pordu to wjechałam w zła bramę xp

Według mnie stres przed egzaminami był póki co najgorszy w moim życiu.
kairi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 00:03   #302
Alfaholiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Odświeżam wątek Sama zdawałam poerwszy raz tydzien temu.Jedyny bład jaki popełniłam i to dwa razy niezauważyłam znaku ograniczenia prędkości do 30 na wjeździe na wiadukt.Poszłam dwa razy 50 i nie zdane.Taka głupia sytuacja

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Alfaholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 14:17   #303
Adorenka
Raczkowanie
 
Avatar Adorenka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 76
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Co prawda zdałam swoj egzamin, ale to tylko dlatego ze trafilam na fajnego egzaminatora bo auto zgaslo mi na przejezdzie kolejowym :P
Adorenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 14:28   #304
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez Adorenka Pokaż wiadomość
Co prawda zdałam swoj egzamin, ale to tylko dlatego ze trafilam na fajnego egzaminatora bo auto zgaslo mi na przejezdzie kolejowym :P
Ja nie zaciągnęłam ręcznego na górce i kiedy chciałam zmienić pas auto zaczęło mi skręcać w lewo ale tyłem I wjechałam na krawężnik
Ale też zdałam (za pierwszym razem), chociaż mój egzaminator był strasznym gburem i po tych wpadkach myślałam, że to już koniec i dziwiłam się (w myślach) dlaczego jeździmy dalej
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 14:35   #305
Alfaholiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

A ja zdawałam drugi raz ale ze przerwa miedzy egzaminami byla bez jazd.wiec za duza przerwa plus stres = niezaliczona górka.porazka totalna

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Alfaholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 14:44   #306
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Ja w ogóle byłam w szoku, że podczas tej wpadki z ręcznym nie zgasł mi samochód bo na jazdach często mi gasł. I tego się bałam, że mi zgaśnie podczas ruszania na skrzyżowaniu albo z ręcznego.

Może dodam jeszcze, że po wyjeżdżeniu tych 30 godzin nie czułam się gotowa na egzamin (zdałam tylko teorię) i zanim podeszłam do praktyki wykupiłam jeszcze z 10 godzin. Stwierdziłam, że wolę jeszcze pojeździć niż stracić 140 zł na egzamin, licząc na łut szczęścia.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 14:49   #307
Alfaholiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

A ja wlasnie za pkerwszym bylam pewna ze zdam.bardzo dobrze czuje sie jezdrzac ale ta przerwa jak na swiezaka za dluga.wmowilam sobie ze na gorce nie zdam bo za 1szym razem tez mialam z nia problem choc na jazdach zawse mi wycjodzila bezblednie.dodam jeszcze ze jak juz woedzialam ze nie zdalam egzaminator mowi do mnie to teraz juz tak po egzaminie pani ruszy jeszcze raz i co?ha bezblednie mi wyszla bo juz mialam to gdzies wiedzac ze nie zdalam.stres stres i jeszcze raz stres.nogi tak mi lataly ze wogole nie czulam auta

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Alfaholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-26, 19:48   #308
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

ja jak zdawałam na c+e to przy zaczepianiu przyczepy zamiast puścić hamulec i "dobić", puściłam i wcisnęłam znów i dziwiłam się, że nie wyszło w ogóle tam zczepianie się jest na czas i ja zamiast spokojnie to biegałam od kabiny do przyczepy i z powrotem aż sie egzaminator ze mnie nabijał
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 21:17   #309
Alfaholiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

8mego 3cie podejscie.juz niewiem jak pokonac tego stresa

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Alfaholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 16:41   #310
Karasiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Egzaminy miałam dzisiaj. Na szczęście miałam bardzo sympatycznego egzaminatora.



Na placu ruszanie pod górkę - za pierwszym razem.
Na jeździe w mieście zatrzymałam się na górce przed rondem. Ruszam... i zgasł. Potem jeszcze raz.. Zaciągnełam ręczny, bo łatwiej. Zgasł.

Egzaminator, że mam jeszcze jedną próbę. Jeszcze nie przerywa egzaminu, ale to jest błąd i za dużo tego a za nami robi się korek.

Dupnełam gazu i ruszyłam a za mną ciąg samochodów pewnie odetchnął z ulgą...


A potem cały egzamin w stresie przy ruszaniu (szczególnie pod górkę).



Oczywiście na samym wjedzie do wordu przepuszczając auto wyjeżdżające z parkingu samochód mi zgasł. Ja już go nawet nie zapalałam, bo stwierdziłam, że to koniec. Oblałam 2 metry od wordu.
A egzaminator do mnie "zgasł ci". Zapalam. Jadę dalej. Pewna, że najwyżej usłyszę wynik negatywny już tam. A tu szok i niedowierzanie - zdałam
Karasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 18:29   #311
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Cytat:
Napisane przez Karasiowa Pokaż wiadomość
Egzaminy miałam dzisiaj. Na szczęście miałam bardzo sympatycznego egzaminatora.



Na placu ruszanie pod górkę - za pierwszym razem.
Na jeździe w mieście zatrzymałam się na górce przed rondem. Ruszam... i zgasł. Potem jeszcze raz.. Zaciągnełam ręczny, bo łatwiej. Zgasł.

Egzaminator, że mam jeszcze jedną próbę. Jeszcze nie przerywa egzaminu, ale to jest błąd i za dużo tego a za nami robi się korek.

Dupnełam gazu i ruszyłam a za mną ciąg samochodów pewnie odetchnął z ulgą...


A potem cały egzamin w stresie przy ruszaniu (szczególnie pod górkę).



Oczywiście na samym wjedzie do wordu przepuszczając auto wyjeżdżające z parkingu samochód mi zgasł. Ja już go nawet nie zapalałam, bo stwierdziłam, że to koniec. Oblałam 2 metry od wordu.
A egzaminator do mnie "zgasł ci". Zapalam. Jadę dalej. Pewna, że najwyżej usłyszę wynik negatywny już tam. A tu szok i niedowierzanie - zdałam
Ja miałam to samo uczucie na moim zdanym egzaminie. Jadę zadowolona, egzaminator kazał zaparkować na ich wordowskim parkingu skosnie. Jadę już na takiego luzaka że gdzie mi tam pomyśleć że jestem na egzaminie. Zaparkowalam. A egzaminator do mnie: no zajęła Pani 1,5 miejsca parkingowego. Myślałam że umrę i nigdy sobie nie wybaczę tego braku uwagi ma sam koniec. Ale udało się. Gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-19, 17:40   #312
PaniDixon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Na autko o dziwo obyło się bez wpadek . Zdane za drugim razem, za pierwszym oblane na parkowaniu :c

Za to na motocyklu haha. Mam 160 cm, a pracownik wordu wyposazył mnie w bardzo duże ochraniacze na nogi, które we teorii miały zachodzić jedynie na kolana, a mi zachodziły na uda . Przez to pierwsza próba przejechania slalomu wolnego zakończyła się fiaskiem. Coraz bardziej zestresowana spytałam czy mają mniejsze ochraniacze, a oni dali mi takie jak na rolki niczym haha. Ubierałam je tak długo, masakra i w głowie taka myśl, żeby niczego nie zepsuć skoro juz tyle się ubierałam . Wyszło! Wyjeżdzamy na miasto. Stoje sobie szczęsliwie na czerwonym świetle i nagle kask zaczyna mi parować! Mysle sobie że jeszcze chwila i przestane widzieć haha. Wpadłam w taką panikę, że zaczęłam się szarpać z tym kaskiem by otworzyć szybke . Na szczęscie udało mi się go otworzyć . Potem chcąćc wyłączyc kierunkowskaz... użyłam klaksonu xd. Zrobiłam to 2 krotnie . Ale egzaminator to na szczęście przemilczał. Jednak najfajniejsze było gdy nagle zapaliło mi się żółte, zahamowałam dosyć gwałtownie i stanęłam w takim miejscu, ze sama do siebie powiedziałam "Chu*a widzę", zapominając ze egzaminator mnie słyszy (intercom w kasku). Natychmiast się poprawiłam i powiedziałam " O przepraszam!" xdddd. A jeździłąm chyba z 18 min tak że jak zjeżdzałam do wordu to nie wiedziałam czy zdałam... plus zapomniałam wyłączyć kierunkowskazu, ale ciii..

Ale za to przypomniało mi się jeszcze ze ża 1 razem robiąc łuk używałam tej kamerki która nagrywa co się dzieje za pojazdem, zamiast obserwować pachołki . Za drugim razem musiałam sobie radzić bez tego sposobu bo niestety słońce świeciło w kamerke
PaniDixon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 15:33   #313
Julka8144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Ja dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy i to był koszmar. Cała obsługa i łuk poszła gładko, ale jadąc na górkę musiałam przejechać między ustawionymi słupkami i mocno skręcić w prawo, no i zaczepiłam jeden z nich. Myślałam, że mnie obleje, ale nie. Górka też poszła okej, ale parkowanie to było istne piekło. Wybrał mi miejsce na pochyłym terenie. Pierwszy raz zaparkowałam krzywo, kazał poprawić, tak się zestresowałam że nie wiedziałam w którą kręcić do tyłu, samochód mi spadał z górki. Zgasł mi chyba z pięć razy bo na jazdach ruszałam powoli z samego sprzęgła parkując. Trzymał mnie aż 35 minut, na szczęście zrehabilitowałam się dalszą jazdą, bo oprócz stresu na początku i parkowania wszystko miałam obcykane. Wracałam pod word z myślą, że zaraz mnie obleje, a tu niespodzianka. Długo schodziły ze mnie emocje, miałam raczej ochotę rozpłakać się z powodu nagromadzonych emocji niż cieszyć się ze zdanego prawka.
Julka8144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 21:08   #314
3add4f12db13571aeb7c9c76f3be9247c1506015_606ce81b8bd80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 635
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Podczas egzaminu egzaminator nagle kazal mi zjechac na pobocze. A trzeba Wam wiedziec, ze to byl kawal gbura i lubil ludzi wysadzac gdzies na miescie i zostawiac jak nie podobala mu sie ich jazda. Oczywiscie poziom cisnienia wzrosl mi dwukrotnie, raz ze bylismy kawal od osrodka, a dwa, ze nie mialam ze soba nawet zlotowki zeby moc wrocic autobusem. Zatrzymalam sie przy krawezniku, egzaminator wysiadl, skrecil i... kupil sobie gazete w pobliskim kiosku. Przez cala droge powrotna czytal majac gazete przed nosem i w ogole nie patrzac na moje wyczyny.
3add4f12db13571aeb7c9c76f3be9247c1506015_606ce81b8bd80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 01:07   #315
JestemSynemKrolaCyganow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 30
Dot.: Wpadki na egzaminie na prawko:)

Wjechalam pod prad na jednokierunkowej.

Przejechalam na czerwonym.



Mam tylko na automat, nie wyjezdzam "na miasto" (mieszkam w malym miasteczku, po calym powiecie jezdze, ale do duzego, gdzie pracuje, juz nie). Wstyd sie przyznac, ale wole tak, niz stwarzac niebezpieczenstwo.
JestemSynemKrolaCyganow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-27 02:07:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.