Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-16, 12:07   #631
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Spóźnione grudniowe denko.
1. Organique, żel pod prysznic - przez to, że jest super wydajny to wart swojej ceny, używałam go przez 3 miesiące!!!
2. Kallos color, odżywka, 1 l - do tuningowania/ emulgowania sprawdza się bardzo dobrze przez brak sylikonów w składzie, to już kolejne zużyte opakowanie
3. Bioderma, płyn micelarny - ulubieniec
4. Aussie flower power, suchy szampon (beznadziejny)
5. Eco lab, pianka odmładzająca do mycia twarzy -
6. Vichy, antyperspirant
7. Your natural side, olej jojoba
8. Zrób sobie krem, olej sezamowy
9. Babcia Agafia, mydło cedrowe do włosów
10. Douglas, bronzer (2 brun brunette) - niestety pod koniec jak zostały resztki produktu przy brzegach potłukł się, mało tego wycofali go z douglasa teraz nie mogę sobie znaleźć godnego następny - obecnie mam ecolore ale nie spełnia moich oczekiwań, ten z douglasa dawał fajny efekt muśnięcia słońcem z małymi drobinkami. Jest jeszcze taki okrągły bronzer z douglasa ale on jest taki wielki, wolałabym coś zgrabnego, kompaktowego, co można w razie czego zmieścić do małej torebki lub kosmetyczki na wyjazd.
11. Perfum, moonlight by Adriana Grande (bardzo słodki)
12. Planeta organica, odżywka do włosów

Styczeń będzie bardzo ubogi w denka, od jakiegoś czasu mniej nakładam mazideł na siebie (włosy są wyjątkiem bo od roku staram się reanimować je po kilku latach noszenia doczepów i ciągłym farbowaniu).
Jak podliczyłam sobie ile wydałam w ubiegłym roku na kosmetyki to jestem przerażona Teraz mam ustalony miesięczny limit, a wiosną/ latem wybiorę się na mezoterapie igłową za zaoszczędzone pieniądze (o ile takie będą... )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26914314_1796754327016037_1713061887_n.jpg (52,6 KB, 66 załadowań)
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 07:38   #632
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Zużyłam dzisiaj podkład lancome teint idole ultra. Bardzo go lubiłam i teraz trochę się boję kupić ponownie bo czytałam, że ta nowa wersja jest dużo gorsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:26   #633
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

4. Natu handmade, peeling waniliowo-kokosowy
5. Bebeauty, sól do kąpieli
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:58   #634
Nemain
Raczkowanie
 
Avatar Nemain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

AA Help, krem nawilżający, cera atopowa - taki tam zwyklaczek. Nie zaszkodził, ale i nie pomógł zauważalnie. Używałam na noc i w dnie kiedy nie nakładałam makijażu, bo nie polubił się z moim podkładem ze Smashboxa.

Sylveco, peeling enzymatyczny
- ok, ale szału nie było. Dobrze wygładzał i lubiłam jego szorstką konsystencję, ale wkurzała mnie lekko tłustawa warstwa, którą zostawiał na skórze mimo dogłębnego zmywania.

Elpha Pharm, łopianowy balsam do włosów - nie będę się rozpływać po raz kolejny. Mój ukochany balsam do włosów

Kolorówka mi coś kurde nie schodzi. Nie pamiętam, kiedy ostatatni raz coś zdenkowałam. Strasznie frustrujące, bo tyle rzeczy kusi
Nemain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 08:56   #635
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Ja mam płyn do demakijażu z bławatkiem z Elpha pharm;-) Właściwie to już nie mam bo jest zdenkowany.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 18:42   #636
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

18. Farmona, Tutti Frutti, peeling do ciała gruszka i żurawina, 100 ml
19. Yves Rocher, Nutritive Vegetal, krem odżywiający na dzień 24h, próbka 1 ml
20. Yves Rocher, Culture Bio, odżywczy balsam do ust, 10 ml - mój hit od lat, niestety wycofany, mam jeszcze ostatnie opakowanie w zapasach
21. AA, Vitelite C, łagodzący płyn micelarny do demakijażu, 200 ml
22. Garnier, żel micelarny do skóry wrażliwej, 200 ml - początkowo nie byłam z niego zadowolona, ale z czasem bardzo go polubiłam
23. Iwostin Purritin, aktywny krem eliminujący niedoskonałości, 40 ml - kolejne opakowanie, teraz rzadziej używam, ale nadal nie mam mu nic do zarzucenia.


Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Jak podliczyłam sobie ile wydałam w ubiegłym roku na kosmetyki to jestem przerażona Teraz mam ustalony miesięczny limit, a wiosną/ latem wybiorę się na mezoterapie igłową za zaoszczędzone pieniądze (o ile takie będą... )
Bardzo dobry pomysł
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 21:22   #637
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

A więc tak
JEDZIEMYYY!

* Yves Rocher, mleczko odbudowujące do skóry bardzo suchej, wyborny, skuteczny kosmetyk o przyjemnym słodkim, orzechowym zapachu.
Mam dwa kolejne w zapasie.

* Epiltouch, delikatnie złuszczająca maska do rąk w formie rękawiczek- użyłam dziś i jestem na tak, spełnia wszelkie obietnice, jest delikatna ale złuszcza konkretnie

* Clarins, tonik nagietkowy mini- tonik tonikowi nie równy, bardzo przyjemnie używało mi się tego produktu, zapach typowo ziołowy, gorzkawo nagietkowy, ale działanie świetne. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Natychmiast po użyciu skóra jest oczyszczona, ukojona, nawilżona, miękka i rozjaśniona.No, no, no.

* Eisenberg, serum wybielające próbka- nie powiem, było przyjemnie.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-19, 09:31   #638
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

U mnie denko w :
Bioderma Hydrabio Serum, przyjemna lekka konsystencja, szybko się wchłania, dobre pod makijaż, nawilżenie może być, jednak przy mocno wysuszonej skórze momentami sobie nie radził.
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 20:24   #639
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Jak podliczyłam sobie ile wydałam w ubiegłym roku na kosmetyki to jestem przerażona Teraz mam ustalony miesięczny limit, a wiosną/ latem wybiorę się na mezoterapie igłową za zaoszczędzone pieniądze (o ile takie będą... )
Ooo to się nazywa inwestycja ja niby też notowałam w kalendarzu,ale teraz przeszukać podliczyc...oj chyba wolę nie wiedzieć ile pieniędzy wyszło z portfela

Moje noworoczne postanowienie:
-Zanim kupię jakiś produkt muszę zużyć 2 takie z zapasów
(oczywiście jeśli takie posiadam -np. tusze-z 5 sztuk nowych nieotwieranych , podkłady-stosuję zamiennie,korektory,żele, balsamy..)
-Skupiam się na zużywaniu kosmetyków,których zbliża się termin ważności(np.kilka z YR z 2013/14 roku
- Zużywam produkty mini, próbki

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A więc tak
JEDZIEMYYY!

* Yves Rocher, mleczko odbudowujące do skóry bardzo suchej, wyborny, skuteczny kosmetyk o przyjemnym słodkim, orzechowym zapachu.
Mam dwa kolejne w zapasie.

* Epiltouch, delikatnie złuszczająca maska do rąk w formie rękawiczek- użyłam dziś i jestem na tak, spełnia wszelkie obietnice, jest delikatna ale złuszcza konkretnie

* Clarins, tonik nagietkowy mini- tonik tonikowi nie równy, bardzo przyjemnie używało mi się tego produktu, zapach typowo ziołowy, gorzkawo nagietkowy, ale działanie świetne. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Natychmiast po użyciu skóra jest oczyszczona, ukojona, nawilżona, miękka i rozjaśniona.No, no, no.

* Eisenberg, serum wybielające próbka- nie powiem, było przyjemnie.
Jak miło czytać takie opinie, jakie denkowanie jest wtedy przyjemne


u mnie c.d styczniowych denek:
4. Nivea,pielęgnacyjny żel pod prysznic karambola i mleczko aloesowe(500ml)
5. YR,Szampon do włosów blond z rumiankiem
6. Garnier, płyn micelarny,różowy
7. Avon, woda toaletowa Pur Blanca
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 21:32   #640
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
Moje noworoczne postanowienie
*

Jak miło czytać takie opinie, jakie denkowanie jest wtedy przyjemne

*

5. YR,Szampon do włosów blond z rumiankiem
*
7. Avon, woda toaletowa Pur Blanca

Ach te postanowienia, to jak odchudzanie się od poniedziałku.
Ale, nadzieja umiera ostatnia.
*
Miło było korzystać, upierdliwców zostawiam sobie na później...
chociaż wzięłam się za Sesę (wątek mi przypomniał o jej istnieniu). Działa świetnie, ale ten smród. Misiek już nie daje rady. Pocieszam go że już powoli widać denko.
*
Nie widzę love?
Haha. Ja ten szampon bardzo lubię, kiedyś powrócę, tymczasem mam na stanie 2,5l innych cudów.
*
Pur Blanca to moje pierwsze perfumy Avon. Mam do nich sentyment.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
11. Perfum, moonlight by Adriana Grande (bardzo słodki)

Styczeń będzie bardzo ubogi w denka, od jakiegoś czasu mniej nakładam mazideł na siebie (włosy są wyjątkiem bo od roku staram się reanimować je po kilku latach noszenia doczepów i ciągłym farbowaniu).
Jak podliczyłam sobie ile wydałam w ubiegłym roku na kosmetyki to jestem przerażona Teraz mam ustalony miesięczny limit, a wiosną/ latem wybiorę się na mezoterapie igłową za zaoszczędzone pieniądze (o ile takie będą... )
Mi też się ten zapach nie podoba.
Jakiś taki tani.

Mnie farbowanie doprowadziło do rudych odrostów, blond siana a w perspektywie czasu włosów jak z gumy.
Bum bum bum Boomer.

Jak oglądam swoja stare zdjęcia to się za łeb łapię.
Gdzie ja miałam oczy???

Od lat nie farbuję włosów, ale widzę jakieś tam pojedyncze siwe kłaki, coś z tym trzeba zrobić.

Mezoterapia to bardzo dobry pomysł, aczkolwiek ja to mam zawsze opory przed wydaniem tak dużej ilości środków na jeden cel. Chyba wolę ładować w kosmetyki, które mają znacznie mniejszą skuteczność od profesjonalnych zabiegów.
Chitra baba ze mnie.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
6. Semilac, lakier hybrydowy 105 Stylish Gray - jeden z ładniejszych kolorów, rewelacyjna szarość, jak trochę uszczuplę zapasy lakierowe kupię ponownie - ulubieniec
7. Tołpa Botanic, czarna róża, odżywczy krem-kokon do rąk -piękny zapach i mimo że nie przepadam za kremami do rąk, tez z chęcią kupię ponownie

Ooo, a zastanawiałam się, który kolor wybrać koleżance.
I już się zastanawiać nie muszę.

O tak, Czarna Róża jest wyjątkowa.
Powinna być sławna na cały świat.

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
9. Vichy, slow age, krem przeciwzmarszczkowy, próbka 1,5 ml Kolejny raz jak szybko nałożyłam produkt Vichy na twarz, tak jeszcze szybciej go zmywałam

11. La Roche-Posay, Effeclar, żel do mycia twarzy, 7 ml


14. Ziaja, jagody acai, nawilżające mydło z balsamem pod prysznic, 300 ml - uwielbiam zapach tej serii, mydło nie wysusza skóry, ale za szybko się kończy
9.
Mam to samo.

11.
Zużyłam chyba z 10 opakowań, kupuję od lat, zawsze musi być.
Dla mnie bomba.

14.
Zapach, zapach, zapach! Opowiadaj.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Eveline - balsam do ciała granat i figa.
Jak na "sos dla suchej skóry" - słabo.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2018-01-19 o 21:21
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 22:09   #641
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Zużyłam dzisiaj kilka końcówek - mini serum do włosów Radical, szampon w saszetce Agafia do włosów farbowanych i duży żel pod prysznic Nivea Diamond (nic szczególnego)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-20, 18:11   #642
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
11.
Zużyłam chyba z 10 opakowań, kupuję od lat, zawsze musi być.
Dla mnie bomba.

14.
Zapach, zapach, zapach! Opowiadaj.
Ja nie mam nawyku mycia twarzy żelem, zmuszam się do regularności. Teraz mam z YR i używam codziennie wieczorem, szkoda, że konsystencja jest zbyt lejąca, szybko chyba go skończę.

Cała seria Ziai antyoksydacja jagody acai pachnie pięknie, zużyłam już maseczki, mus do ciała, mydło z balsamem, a od jakiegoś czasu używam toniku i serum do twarzy (dzisiaj pierwszy raz użyłam go pod makijaż, ale podkład i korektor ciężko się rozprowadzał na nim, za to na noc pod krem sprawdza się idealnie, dam mu jeszcze szansę pod makijaż).


Żeby nie było, że tak piszę bez żadnych denek
24. Schauma, szampon dodający witalności z rokitnikiem, 400 ml
25. Cien, korektor, perfect nude, 8 ml - kupiony za grosze, początkowo nawet mi pasował, ale teraz wolę Lovely, też tanie, a lepsze.
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 16:08   #643
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ach te postanowienia, to jak odchudzanie się od poniedziałku.
Ale, nadzieja umiera ostatnia.
*
Nie widzę love?
Haha. Ja ten szampon bardzo lubię, kiedyś powrócę, tymczasem mam na stanie 2,5l innych cudów.

*
Pur Blanca to moje pierwsze perfumy Avon. Mam do nich sentyment. [COLOR="Silver"]
Tak póki rok się nie rozkręcił zawzięłam się..Ciekawe na jak długo U mnie od jutraaa...tiaaaa...:cojes t:

Jeśli chodzi o szampon YR powiem tak, jest bardzo fajny ,bo: nie plącze włosów, nie wysusza , nie obciąża,pachnie specyficznie?! ziołowo, włosy nie są sianowate/szorstkie po nim. Ale czy na love zasługuje?? nie wiem..Zapewne jeszcze go kupię ,(jak sie pozbędę kilku zapasów i stwierdzę,że jednak on jest ten JEDEN jedyny

Pur Blancę tez obdarowuję wielkim sentymentem,(zresztą podobnie jak Perceive-oba moje ulubieńce zapachowe z Avonu)-często wracam do nich.
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 17:13   #644
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

6. LIQ CG, serum z kwasem glikolowym, 30 ml
7. Your natural side, masło zielona kawa i kokos, 100 ml
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 17:29   #645
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Jak wrażenia po tym serum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 20:05   #646
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Spóźnione denko grudniowe
DSC_2267.JPG

Hity
*płukanka różowa Delia 200 ml, super przy blondzie, używałam na zmianę z Joanna
* mokosh krem pod oczy z zieloną herbata miniatura 5 ml
* catrice HD liquid coverage - opinie są różne, ale u mnie wyparl wszystkie inne podkłady, MAC czy TF chowają sie przy catrice

Porażka.
* krem do rąk be beauty odżywczy, nie robi nic kompletnie

Reszta:
* żel pod prysznic a-derma, mega kremowy i nie wyruszający, minus dla mnie jest taki że nie pachnie, a u mnie ma to duże znaczenie. Zużyłam do twarzy i tu całkiem ok się sprawuje, choć miałam wrażenie, że nie zmywal się całkiem z twarzy.
* suchy szampon colab
* peeling organic shop - byłby ok, gdyby nie fakt, że zawsze dostawała mi sie do środka woda u rozpuszczala produkt.

Próbki
Żel micelarny sephora - chyba kupię kiedyś.
Baza becca - nie widzę działania.
Minerał pixie - akurat ta formuła średnio mi podeszła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 20:13   #647
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Weekendowo
- maseczka Bioaqua w płacie z aloesem - dawno nie miałam tak ukojonej, miękkiej i nawilżonej skóry po jakiejkolwiek maseczce
-Perfecta Moc Minerałów peeling gruboziarnisty ,kiedyś lubiłam teraz wolę drobnoziarniste
- waciki bezpyłowe do hybryd - wielka rolka chyba 500 sztuk wystarczyła mi na dwa lata
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 17:29   #648
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
Ooo to się nazywa inwestycja ja niby też notowałam w kalendarzu,ale teraz przeszukać podliczyc...oj chyba wolę nie wiedzieć ile pieniędzy wyszło z portfela

Moje noworoczne postanowienie:
-Zanim kupię jakiś produkt muszę zużyć 2 takie z zapasów
(oczywiście jeśli takie posiadam -np. tusze-z 5 sztuk nowych nieotwieranych , podkłady-stosuję zamiennie,korektory,żele, balsamy..)
-Skupiam się na zużywaniu kosmetyków,których zbliża się termin ważności(np.kilka z YR z 2013/14 roku
- Zużywam produkty mini, próbki
:
Jak na razie nie przybywa ani pieniędzy na zabiegi, ani nowych kosmetyków
Spore te twoje zapasy... najgorzej zużywać coś jak terminy gonią...
Ja uporałam się z większością swoich zapasów, zostało dosłownie kilka sztuk nielubianych kosmetyków do zużycia i próbki (ale ich nie jest mi żal wyrzucić nawet). Mój cel na 2018 to minimalizm kosmetyczny

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ach te postanowienia, to jak odchudzanie się od poniedziałku.
Ale, nadzieja umiera ostatnia.
*
Miło było korzystać, upierdliwców zostawiam sobie na później...
chociaż wzięłam się za Sesę (wątek mi przypomniał o jej istnieniu). Działa świetnie, ale ten smród. Misiek już nie daje rady. Pocieszam go że już powoli widać denko.

Mnie farbowanie doprowadziło do rudych odrostów, blond siana a w perspektywie czasu włosów jak z gumy.
Bum bum bum Boomer.

Jak oglądam swoja stare zdjęcia to się za łeb łapię.
Gdzie ja miałam oczy???

Od lat nie farbuję włosów, ale widzę jakieś tam pojedyncze siwe kłaki, coś z tym trzeba zrobić.

Mezoterapia to bardzo dobry pomysł, aczkolwiek ja to mam zawsze opory przed wydaniem tak dużej ilości środków na jeden cel. Chyba wolę ładować w kosmetyki, które mają znacznie mniejszą skuteczność od profesjonalnych zabiegów.
Chitra baba ze mnie. [COLOR="Silver"]
Sese mam w swojej chciejliście. Na razie mam kolejne opakowanie olejku khadi na porost i wcierki banfi, później planuję kupić tonik z orientany i/lub sese. Dużo dobrego o niej słyszałam.

Ja kilka lat temu też strasznie narzekałam na swoje włosy... że cienkie, zniszczone, że za wolno rosną... a teraz ile bym dała żeby tak wyglądały i takiej długości były...
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:15   #649
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
Jak wrażenia po tym serum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo fajne. Wprawdzie nie robię przy nim aż tak wielkich ochów i achów jak niektóre blogerki, ale polubiłam je. Mam jeszcze inną wersję i obie dokładnie omówiłam u siebie na blogu.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 23:54   #650
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Organic Shop, peeling do ciała, pomarańcza
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 10:35   #651
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

18. 2x próbka kremu Clinique Moisture Surge - pielęgnacja tej marki mi służy, dawno nie miałam tak nawilżonej skóry myślę, że za jakiś czas skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie
19. Pantene Pro-V Ochrona przed wypadaniem włosów, szampon wzmacniający - czy włosy mniej wypadały- na pewno nie, składowo też bez szału, ale szampony i odżywki tej marki wyjątkowo dobrze robią moim włosom , na pewno kupię ponownie
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 13:09   #652
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Zamiatam dalej.

Nivea, pianka pod prysznic- fajna do mycia i golenia, posiada intensywny, długo utrzymujący się, kąpielowy zapach, ale czy mnie urzekła? No nie.

Givenchy, pomadka RI Vinyl 04, miniatura- no proszę państwa, to się nazywa porządna pomadka. Kolor, ładny, dzienny, zgaszony róż, lekko herbaciany, z kremowym połyskiem. Bardzo komfortowa na ustach, ale mimo wszystko dość gęsta i trwała. Zawżdy ja wam powiadam, to był dobry produkt.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 09:01   #653
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Bogaty miesiąc mi się zapowiada - ok 30 sztuk.
Wczoraj zużyłam suchy szampon Batiste, peeling do ciała Organic Shop, wodę termalną Uriage i żel ujędrniający do ciała Dove
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 17:20   #654
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

26. Isana, Sweet Feelings, żel pod prysznic o słodkim zapachu wiśni i lukrecji, 300 ml - w sklepie ładnie pachniał, w łazience niekoniecznie
27. Yves Rocher, płukanka octowa z malin, 150 ml - niby taki hit, ale nie dla mnie, moje włosy nie zauważyły różnicy
28. Lovely, Magic Pen, korektor Brillance - ok
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 17:08   #655
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

7. Pilomax, wax, regenerująca maska do włosów, 70 ml
8. Verona, sól do kąpieli, 600 g
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 18:22   #656
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

1. Clinique All about eyes
- Fajny I lekki, polecam
2. Shiseido IBUKI refining moisturiser enriched - super pod podkład
3. Ives rocher 2 żele pod prysznic edycja świąteczna - mogą być.
4. Vianek krem do rąk nawilżający z niebieskiej serii- ujdzie ale bywały lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 07:59   #657
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

znow musze zaczac wypisywac jako,ze nie wyrzucam na biezacoo,to juz nie pamietam ale wczorajsze :
1. henna brazowa w proszku Anna - pare lat temu,wydawalo mi sie,ze jest to jedna z lepszych henn,a teraz slabo lapie i ju do niej nie wroce
2.maska Bielenda jelly boost nawilzajaca - bardzo fajna tylko niewydajna
3.tonik diy z glukonolaktonem wg przepisu Ewy Szalkowskiej - przestal mi sluzyc, za bardzo denerwowalo mnie lepienie, ktore czulam pozniej caly dzien zuzylam do stop
4.lod w sprayu
5. diy zel na obrzeki
6.zel 2 w 1 alterra - fajny, bezzapachowy, uniwersalny
7. diy serum z glukonolaktonem

Edytowane przez Benera
Czas edycji: 2018-01-27 o 18:51 Powód: doszlo:D
Benera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 19:06   #658
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

29. Bania Agafii, maska do twarzy, niebieska oczyszczająca, 100 ml - nie przekonała mnie do siebie, wymęczyłam ją przez kilka miesięcy
30. Ziaja, liście manuka, krem mikrozłuszczający z kwasem migdałowym na noc, 50 ml kolejne opakowanie, bardzo dobry, stosuję 2-3 razy w tygodniu lub punktowo, gdy coś mi wyskoczy
31. Marion, spray ułatwiający rozczesywanie włosów, 130 ml - niby produkt dla dzieci, ale poradził sobie z moimi włosami, naprawdę bardzo ułatwiał rozczesywanie, do tego pachniał grejpfrutowo.

Myślę, że to będzie już koniec denek w tym miesiącu.
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 11:44   #659
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

- Bielenda Vanity,krem do depilacji z aloesem - może być, choć nie przepadam za tego typem produktami
- Le Petit Marseillais 4x próbka żelu pod prysznic
- Intimea chusteczki do higieny intymnej
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 17:02   #660
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Styczniowe porządki.

Kolorówka
1. MUR, paleta do korygowania
2. Givenchy, mini pomadka 04 (sephora box)

Pielęgnacja

Twarz
1. Clarins, tonik nagietkowy mini
2. Clarins, peeling mini
3. Clarins, krem mini
4. Douglas, maseczka w kapsułce (kalendarz adwentowy D.)
5. Holika Holika, maseczka w płachcie Ryż
6. Eisenberg serum, saszetka

Ciało
1. Yves Rocher krem do rąk Wanilia i Beragmotka mini
2. Polaar, krem do rąk mini (sephora box)
3. Epiltouch, maska złuszczająca do rąk (sephora box)
4. Rituals, peeling Czarne Mydło mini (kalendarz adwntowy R.)
5. Yves Rocher, peeling Marokańskie Złoto
6. Rituals, pianka do kąpieli mini (kalendarz adwentowy R.)
7. Nivea, pianka do kąpieli
8. AA, serum wyszczuplające
9. Yves Rocher, mleczko odbudowujące

***
Reasumując
2 kity- u mnie się nie sprawdziły, być może obrałam złą technikę użytkowania, generalnie produkty zbędne
3 hity- naprawdę byłam zadowolona
1 półbubel- zapach czarujący, działanie przerażające

Pozostałe ok- miło było.
Jakoś wiele męczybułek w tym miesiącu nie miałam.
Także, było nawet przyjemnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2487.jpg (217,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2488.jpg (218,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2492.jpg (142,3 KB, 49 załadowań)
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2018-01-28 o 17:21
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 14:58:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.