Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-05, 17:12   #61
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: regulacja brwi - włoski "z góry"

Wyrywając włoski z górnej części łuku brwiowego można uszkodzić nerw trójdzielny twarzy.
Myślałam, że to się żadko zdarza, ale widziałam 2 osoby, które miały sparaliżowaną połowę twarzy. Jak to wygląda to wygląda, ale podobno okrutnie boli. Jedną z tych osób była moja koleżanka ze szkoły kosmetycznej
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 21:22   #62
joe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 25
Re: regulacja brwi - włoski "z góry"

hej dziewczyny, zabiłyście mi ćwieka w głowie. wybrałam się do kosmetyczki na regulację. ona oglądnęła moje brwi i powiedziała, że poczekamy aż trochę "zarosnę" a później wyrówna mi brwi właśnie przez wyrwanie włosków z góry. pytałam jej czy tak można (kilka lat temu inna kosmetyczka powiedziała mi, że absolutnie nie). ta z kolei stwierdziła, że nie ma żadnych przeciwskazań.
chyba jednak wstrzymam się w takim razie.
dzięki wielkie za podpowiedzi
pozdrawiam
joe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 16:42   #63
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
czy wypada.... ? :P

Zwykle nie wchodzę na Kafeterię, bo tam dyskusja toczy się trochę inaczej niz na Wizażu i jakoś nie przepadam za tą stronką..ale dzisiaj weszłam i trafiłam przypadkiem na topik o tym czy wypada iśc do kosmetyczki do samej regulacji brwi. Większość pisała że nie wypada. A ja się zastanawiam dlaczego? Co o tym sądzą Wizażanki? Dodam że mam 15 lat więc w życiu nie byłam u kosmetyczki, a chciałam się niedługo wybrać, bo samej nic mi z brwiami nie wychodzi, mam wyjątkowo paskudny kształt. Prosze o odpowiedzi
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 16:54   #64
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: czy wypada.... ? :P

Wedlug mnie wypada. Ja w ogóle nie widzę w tym problemu, bo to tak jakbyś pytała czy wypada iść do sklepu jak sie kupi tylko zapałki
Przecież jej za to zapłacisz, więc nie widzę powodu żeby się przejmować, że wpadniesz tylko na chwilkę
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:00   #65
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: czy wypada.... ? :P

Oczywiscie ze wypada! a co w tym zlego??
przeciez kosmetyczka wlansi etym sie zajmuje, a lepiej samej nie eksperymentowac z regulacja bo mozna sobie zrobic wiecej krzywdy i pozytku.. a do tego mozna naprawde ze swojej buzi niezly ubaw zrobic (szczegolnie jesli bardzo roznia sie obie brwi od siebie ).
To tak jakby nie wypadalo isc do fryzjerki czy szewca

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:02   #66
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: czy wypada.... ? :P

Motywowały czemu nie wypada? Może one z tych, co jeśli można to i należy wziąść solarkę, najlepiej turbo, paznokcie zrobić jak u sępa, body percing, body painting, przedłużanie włosów, etc..
Joey, wg mnie to klient, czyli Ty decyduje co chce zrobic w takim miejscu jak salon kosmetyczny. Pamiętaj, że to oni są dla nas, żyją z usług, które nam świadczą.
Czasy, kiedy był tylko jeden taki salon i kolejki kilometrowe do niego, już dawno minęły. Teraz to oni muszą się starać, aby zatrzymać klienta u siebie na dłuzej, bo podobnych, konkurencyjnych salonów jest pełno.
Taka pani moze Ci co najwyżej zaproponować jakies usługi po obejrzeniu Twojej np. cery. Ale to od Ciebie zależy, czy się na takowe zdecydujesz czy nie.
Pozdrawiam
Małgorzata
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:43   #67
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: czy wypada.... ? :P

Ja zwątpiłam, bo tam były wypowiedzi kosmetyczek! Coś w stylu: "Na takie gówno to mi się nie chce nawet z kszesła wstawać" albo "Wyskub se sama" Oprócz tego wypowiedzi typu "To tak jakby iść do lekarza tylko po receptę"
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-06, 18:00   #68
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: czy wypada.... ? :P

oczywiście,że wypada.Wypada również umówić się tylko na konsultację i to bezpłatną.Ja mam wiele klientek ,które przychodzą tylko na regulację brwi.Ja wszystkie klientki traktuję tak samo - niezależnie od tego czy będę robiła długi,droższy zabieg ,czy krótką regulację brwi za parę złotych. Często jest tak ,że taka wizyta przedłuża się gdyż oglądam cerę mojej klientki lub z rozmowy wyniknie ,że ma ona również inne problemy z pielęgnacją - regulacja brwi to świetny moment na udzielenie kilku porad, zapoznanie klientki z ofertą zabiegów itp.
A do kosmetyczki , której nie chce się wstać aby zrobić klientce regulację brwi nigdy bym więcej nie poszła.Smutno mi jest czytać ,że przedstawicielki tego pięknego zawodu w taki sposób potrafią potraktować klientkę.No cóż... kariery takim "kosmetyczkom" nie wróżę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 18:35   #69
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: czy wypada.... ? :P

Oczywiście że wypada.
Moja mama bardzo często chodzi "tylko" na regulację brwi.Albo robi "tylko" hennę na brwi i rzęsy.
Również w chodzeniu do lekarza "tylko" po receptę nie widzę niczego złego np. do ginekologa po pigułki, przecież nie będzie mnie badać co 2 miesiące !!
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 18:38   #70
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: czy wypada.... ? :P

" absolutnie
nie wypada !!!
nie bede skubac brwi za marne grosze jakiejs lalauni. Sama se wyskub!!! "
albo
"co za brak taktu
i wychowania.absolutnie nie wolno, musisz zakupić usługę oczyszcznia twarzy i kąpiel w guamie, a potem ewentualnie depilację brwi....do takiej pierdoły to z krzesła nie chce mi się schodzić"
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=600573
Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 18:45   #71
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: czy wypada.... ? :P

a ja chodzę do lekarza tylko po recepte
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-06, 18:47   #72
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: czy wypada.... ? :P

O lol po prostu brak slow. Nie uwierzylabym jelsi nie przeczytalabym, choc chyba dalej nei wierze.. niezle kosmetyczki mamy w Polsce. Na szczescie sa i takie ktore lubia swoja prace i nawet do takiejpierdulki wstana z usmiechem z krzesla

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 21:42   #73
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: czy wypada.... ? :P

Nigdy by mi nie przyszło do głowy, że czegoś takiego nie wypada robić
Mam wiele klientek, które przychodzą tylko na regulację, dlaczego miałyby nie przychodzić? Są też klientki, które raz przyjdą tylko na regulację, a innym razem na zabieg i regulację, przecież nie zawsze trzeba korzystać z całego wachlarza usług.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 22:14   #74
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: czy wypada.... ? :P

Gosiabie napisał(a):
>
> Joey, wg mnie to klient, czyli Ty decyduje co chce zrobic w takim miejscu jak salon kosmetyczny. Pamiętaj, że to oni są dla nas, żyją z usług, które nam świadczą.
> Czasy, kiedy był tylko jeden taki salon i kolejki kilometrowe do niego, już dawno minęły. Teraz to oni muszą się starać, aby zatrzymać klienta u siebie na dłuzej, bo podobnych, konkurencyjnych salonów jest pełno.
>

Nie wiem czy w Twojej wypowiedzi jest pogardliwy wydźwięk czy już po prostu jestem przewrażliwiona.

Trochę odbiegnę od tematu, ale zauważyłam, że w Polsce nie szanuje się kosmetyczek. Pewnie, że trafiaja się różne, czasem i takie, które bardzo minęły się z powołaniem (jak w każdym zawodzie), ale to nie powód żeby nie szanować człowieka.
Odczuwam to bo jestem zupełnie inaczej traktowana gdy klientki wiedzą, że mam wyższe wykształcenie, skończone studia podyplomowe... Smutne.

Co do "wpadania" na regulację brwi czy hennę to zdarzyło mi się kilka urażonych pań, które wpadły bez wcześniejszego umawiania się i były bardzo zdziwione, że nie zostały obsłużone. Myślały (i zresztą powiedziały to głośno), że to nie jedyny gabinet kosmetyczny i pójdą gdzie indziej (w domyśle - skoro mnie nie zależy (???)). Nie wiem, czy one myślały, że przerwę wykonywany zabieg, zostawię klientkę z połową manicuru czy jedną nogą wydepilowaną i zajmę się nimi bo one muszą natychmiast?
I potem takie osoby rozpowiadają, że kosmetyczce się nie chce tyłka ruszyć i podobne bzdury.

Sorry za smutne wywody, ale mam dzisiaj taki nastrój.
Generalnie mam wspaniałe klientki i uwielbiam pracować, lubię swój zawód i praca sprawia mi prawdziwą przyjemność.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 22:47   #75
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Re: czy wypada.... ? :P

No coz.. ja wlasnie dzis bylam "tylko" na ragulacji brwi, za ktora dalam zarobic kosmetyczce "tylko" 7 zl.. dla mnie kazdy pieniadz ma wartosc, weic gdyby ta pani powiedziala mi ze "nie chce jej sie nawet z krzesla wstawac" to mysle ze znalazloby sie tysiace iinych kosmetyczek, ktore z tych 7 zl bardzo by sie ucieszyly!!
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 01:16   #76
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: czy wypada.... ? :P- do Olencji

Nie miałam zamiaru nikogo urazić.
Nie toleruje po prostu chamstwa, bez wzgledu na rodzaj zawodu, który dana osoba uprawia.
W wypowiedzi przez Ciebie przytoczonej chodziło mi o to, że
mamy teraz wolny rynek, czasy komunizmu już odeszły.
Teraz to salony i pracujące tam panie muszą zabiegac o klienta, a nie na odwrót.
Myślę, że kultura osobista tychże pań, jest takze elementem decydującym, czy skorzystam z usług salonu , czy też nie.
Ja cenię każde rzemiosło,pod warunkiem, że jest wykonywane dobrze.
Zawód kosmetyczki jest usługą świadczoną innym, o tym właśnie mówiłam. Jak każda zaś usługa, wymaga dobrego kontaktu z klientem. Przecież z tego te panie się utrzymują. Z nas - potencjalnych bywalczyń salonów.
Jeśli to Cię obraża, to nie wiem co powiedzieć.
Nie było tu pogardliwych wydźwięków, jak mówisz, tylko czyste fakty. Przeciez to sama prawda.
Jestem znana z forum ,że cenię sobie fakty, rzeczowość w tym o czym piszę. A z tego co napisałam, nie wynika , że nie szanuję pracy kosmetyczek, na boga...
Myślę, że to Twoje przewrażliwienie.... albo może źle czujesz się w swym zawodzie. Takie odnosze wrażenie.
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 06:11   #77
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: czy wypada.... ? :P- do Olencji

Gosiabie napisał(a):
> Nie miałam zamiaru nikogo urazić.

Nie uraziłaś mnie.

> Nie toleruje po prostu chamstwa, bez wzgledu na rodzaj zawodu, który dana osoba uprawia.

Ja też nie lubię chamstwa, chciałam tylko podkreślić, że są też kosmetyczki o wysokim poziomie kultury osobistej. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

> W wypowiedzi przez Ciebie przytoczonej chodziło mi o to, że
> mamy teraz wolny rynek, czasy komunizmu już odeszły.
> Teraz to salony i pracujące tam panie muszą zabiegac o klienta, a nie na odwrót.
> Myślę, że kultura osobista tychże pań, jest takze elementem decydującym, czy skorzystam z usług salonu , czy też nie.

Zgadzam się. Zauważyłam tylko, że są panie, które chcą być obsłużone natychmiast i nie potrafią zrozumieć, że kosmetyczka nie może obsługiwać dwóch osób jednocześnie i wychodzą obrażone wygłaszają krzywdzące opinie, że komuś nie chce się pracować, że nie dba się o klienta. A to w tym wypadku nie jest prawdą.

> Ja cenię każde rzemiosło,pod warunkiem, że jest wykonywane dobrze.

Ty tak, ale nie każdy.

> Zawód kosmetyczki jest usługą świadczoną innym, o tym właśnie mówiłam. Jak każda zaś usługa, wymaga dobrego kontaktu z klientem. Przecież z tego te panie się utrzymują. Z nas - potencjalnych bywalczyń salonów.

Zgadzam się.

> Jeśli to Cię obraża, to nie wiem co powiedzieć.
> Nie było tu pogardliwych wydźwięków, jak mówisz, tylko czyste fakty. Przeciez to sama prawda.
> Jestem znana z forum ,że cenię sobie fakty, rzeczowość w tym o czym piszę. A z tego co napisałam, nie wynika , że nie szanuję pracy kosmetyczek, na boga...

Tak, odbiegłam od tematu, po prostu naszła mnie taka refleksja, bo ostatnio coś często czytam negatywne opinie o kosmetyczkach. Może niepotrzebnie odniosłam się do Twojego posta.

> Myślę, że to Twoje przewrażliwienie.... albo może źle czujesz się w swym zawodzie. Takie odnosze wrażenie.

Wrażenie mylne.

> Pozdrawiam serdecznie
> Małgorzata

Ja również pozdrawiam
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 08:08   #78
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: czy wypada.... ? :P

Jejku! A ja bardzo czesto chodzę tylko na brwi...nie wpadlabym na to , że nie wypada Mam kosmetyczke kilka lat ta samą zawsze jest jednakowo sympatyczna i miła...Chociaz częsciej chodzę tylko na brwi czy wosk wasika niż na drogie zabiegi....
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 09:02   #79
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: czy wypada.... ? :P

Dziwne, że ktoś pomyślał, że nie wypada iść na samą regulację brwi.... przecież to usługa, za którą się płaci.... ja osobiście chodzę co 2 tygodnie na samą regulacę brwi i raz w miesiącu na henne... i nigdy żadna kosmetyczka nie kręciła nosem, przecież to dla nich 5 minut pracy a regulacja kosztuje mnie 10 zł za 5 min.! a henna z regulacją 20 zł za 8-10 min pracy...!
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-15, 11:18   #80
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Mam pytanko do Pani Beaty, a takze do wszystkich Was, ktore spotkalyscie sie z depilacja brwi woskiem: jak taka depilacja wyglada? Ja pracuje juz prawie od roku w centrum kosmetycznym we Wloszech, oczywiscie depilujemy brwi ale tylko za pomoca pesety (szefowa nie zyczy sobie depilacj woskiem, jako potencjalne ryzyko wydepilowania "zbyt duzego obszaru" Uzywam wosku tylko do wydepilowania miejsca nad nosem, pomiedzy brwiami, a czasami tez miedzy brwiami a wlosami - co pozwala uzyskac rezultat "czystosci, przejrzystosci" - szczegolnie u Wloszek, ktore z natury sa o wiele ciemniejsze i bardziej owlosione... Niektore klientki opowiadaja, ze w innym gabinecie zostaly wydepilowane woskiem, a ze u nas sie tego nie praktykuje, a jak juz wspomnialam szefowa nie chce o tym slyszec chcialabym zapytac o te metode: JAK TO SIE ROBI? Czy istnieje jakas mniejsza, ciensza szpatulka, itp...?
Zaklad, w ktorym pracuje jest moim pierwszym i dotychczas nie mialam okazji spotkac sie, zapoznac z ta metoda regulacji brwi...
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 11:22   #81
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Acha! Czytalam w artykule Pani Beaty o depilacjach, ze metoda usuwania brwi woskiem jest o wiele bardziej skuteczniejsza i dokladna... Prosze, ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie...
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 22:03   #82
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Ojej... Czyli nikt nigdy nie depilowal brwi woskiem?...
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 22:28   #83
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Ja robię taką depilację już od kilku lat - i jestem bardzo zadowolona , moje klientki również - mniej boli , jest dokładniej , włoski wolniej odrastają ,nie ma problemu czarnych punkcików.U osób ,które mają bardzo wrażliwą skórę i dość mocne włosy - zabieg może być niewskazany - zbyt mocne podrażnienie skóry.Ale ogólnie większość klientek znosi ten zabieg bardzo dobrze.Ja do niedawna stosowałam wosk z puszki i wąski patyczek (jak od lodów na patyku)- do kupienia wąskie drewniane szpatułki do twarzy. Od niedawna mam podgrzewacz Quatro i są tam 4 wkłady z woskiem z końcówkami -dwie wąziutkie i dwie trochę szersze. Bardzo fajnie się tym nakłada wosk - ale trzeba miec wprawę. Oczywiście trzeba bardzo uważać aby nie nałożyć wosku zbyt blisko linii brwi - usuwamy włosy rosnące poniżej -a te przy samej linii usuwamy pęsetą - tak aby nadać brwiom idealny kształt. Ja polecam tę metodę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-15, 23:18   #84
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Bardzo dziekuje, Pani Beatko, za wyczerpujaca i w pelni mnie zadawalajaca odpowiedz! Wosk to na prawde dobra rzecz - szybki, dokladny, bezbolesny. O ilez lepiej wydepilowac wiekszy obszar "za jednym pociagnieciem" niz jeden po drugim peseta... Jeszcze raz dziekuje odpowiedz!
PS Spotkalam sie tez z przypadkami dziewczat ktorym przez niedokladnosc, kto wie - "zachwianie sie" reki wydepilowano polowe brwi... (!) Badz co badz bede probowac propagowac te metode w gabinecie gdzie pracuje... Dziekuje.
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 21:20   #85
Sawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 53
GG do Sawcia
Depilacja brwi

Witam!!

Chciałabym się dowiedzieć o depilacji i robienie henna brwi i rzes tzn ile przeciatnie kosztuje jak to wyglada, acha i slyszalam o trwałej na rzęsy również proszę o jakieś informacje o zabiegach dotyczacych oczu tzn rzes i brwi. Dziekuje
Sawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 19:16   #86
Sawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 53
GG do Sawcia
Re: Depilacja brwi

Witam!!

Chciałabym się dowiedzieć o depilacji i robienie henna brwi i rzes tzn ile przeciatnie kosztuje jak to wyglada, acha i slyszalam o trwałej na rzęsy również proszę o jakieś informacje o zabiegach dotyczacych oczu tzn rzes i brwi. Dziekuje
Sawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 19:49   #87
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Depilacja brwi

W moim miescie regulacja brwi i henna kosztuje okolo 10-20 zl. Ja robie to sama (wyrywam tylko to co rosnie pod lukiem poza obrysem brwi, nie zmieniam naturalnego ksztaltu). Co do henny, tutaj casteam to ladnie wyjasnia: http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1099042410 . O trwalej bylo juz kilka watkow. Polega mniej wiecej na tym samym co trwala wlosow.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 00:17   #88
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
regulacja brwi :-)

czesc!mam pytanko czy regulując brwi wyrywa sie tylko wloski od dołu a te na górze zostawia sie aby tworzyly naturalny kształt??
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 00:20   #89
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: regulacja brwi :-)

tylko te od dołu łuku,od góry sie nie wyrywa bo grozi to porażeniem nerwu twarzowego,tak mi mówiła moja kosmetyczka.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 09:24   #90
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: regulacja brwi :-)

Kiya napisał(a):
> tylko te od dołu łuku,od góry sie nie wyrywa bo grozi to porażeniem nerwu twarzowego...

hmm dobrze wiedzieć raz ciut wyregulowałam sobie brwi od góry (dobrze, że to był tylko raz )
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.