Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 09:56   #4981
matiadas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

wasienka... jeśli mogę doradzić,nie przedłużaj na zgrzewy
matiadas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 14:27   #4982
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matiadas Pokaż wiadomość
wasienka... jeśli mogę doradzić,nie przedłużaj na zgrzewy
a to dlaczego? ja wlasnie planuje przedluzyc włoski zgrzewami..
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 15:35   #4983
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matiadas Pokaż wiadomość
wasienka... jeśli mogę doradzić,nie przedłużaj na zgrzewy
no wlasnie, dlaczego? wiele dziewczyn sie zalilo ze maja zle zalozone ale to ktos im zakladal, a sporo dziewczyn co same sobie zakladaja sa jak najbardziej zadowolone a ja wlasnie sama chce sobie przedluzyc
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 15:51   #4984
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matiadas Pokaż wiadomość
wasienka... jeśli mogę doradzić,nie przedłużaj na zgrzewy
dlaczego?
to chyba najlepsza i tania metoda na stałe?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 15:54   #4985
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dlaczego?
to chyba najlepsza i tania metoda na stałe?
hihihihih
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 16:08   #4986
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

dziewczyny mam jeszcez jedno pytanie.. czy clip in-y trzeba zdejmowac na noc czy mozna w nich spac i zdejmowac tylko do mycia?
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 16:09   #4987
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam jeszcez jedno pytanie.. czy clip in-y trzeba zdejmowac na noc czy mozna w nich spac i zdejmowac tylko do mycia?
moim zdaniem nie ma potrzeby w nich spac, poza tym zniszczysz je szybciej niz gdybys w nich nie spala. zalozenie i zdjecie klipow to zaledwie 2minuty wiec nie wiem po co w nich spac ;p
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 16:55   #4988
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

mam nadzieje ze to takie proste i szybkie bo z tego co ogladałam na filmiku jak sie zaklada to ciezko by bylo samej ale niedlugo poczta zapuka do drzwi to sie okaze

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

mam tylko nadzieje ze wybralam odpowiedni kolor... bo przez internet ciezko dobrac niemogąc porownac ;D
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 17:13   #4989
Olaaaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, mam ogromna prosbe. Poszukuje wlosow slowianskich na tasmach, w srodek wklada sie kosmyk wlosow i na wierzch i pod spod przykleja sie tasmy wlosow. Metoda jest rewelacyjna. Wszedzie ich poszukuje. Mam je aktualnie zalozene i nosze je juz rok, ale niestety juz wymagaja zdjecia, bo od prostownicy sie skrocily. Wlosy sa rewelacyjne. Zakladalam je w UK, ale niestety moja fryzjerka sie wyprowadzila z czego jestem bardzo zla ((
Jezeli ktos cos wie i wie gdzie moge zamowic, albo cokolwiek piszcie.
Bylabym niezmiernie wdzieczna

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Albo moze ktoras z Was gdzie bym mogla szukac odpowiedzi. Moze na jakims innym forum. Jestem tu nowa i za bardzo jeszcze nie rozpracowalam tej strony.
Olaaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 17:51   #4990
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olaaaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam ogromna prosbe. Poszukuje wlosow slowianskich na tasmach, w srodek wklada sie kosmyk wlosow i na wierzch i pod spod przykleja sie tasmy wlosow. Metoda jest rewelacyjna. Wszedzie ich poszukuje. Mam je aktualnie zalozene i nosze je juz rok, ale niestety juz wymagaja zdjecia, bo od prostownicy sie skrocily. Wlosy sa rewelacyjne. Zakladalam je w UK, ale niestety moja fryzjerka sie wyprowadzila z czego jestem bardzo zla ((
Jezeli ktos cos wie i wie gdzie moge zamowic, albo cokolwiek piszcie.
Bylabym niezmiernie wdzieczna

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Albo moze ktoras z Was gdzie bym mogla szukac odpowiedzi. Moze na jakims innym forum. Jestem tu nowa i za bardzo jeszcze nie rozpracowalam tej strony.
to metoda kanapkowa.poszukaj w necie,lub allegro włosow na taśmie silikonowej
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:39   #4991
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Witam ponownie
Dawno mnie nie było....
Nie lubię pisać niepochlebnych opinii ale przestrzegam przed metoda Piccolo Primo. Zrobiłam sobie kurs na tę metodę , kosztowało mnie to prawie 3000zł, dokupiłam jeszcze kilka wg. stylistki która mnie szkoliła niezbędnych dodatków. Miało być tak pieknie.........łaczenia wielkosci ziarenek ryżu, trwałe, śliczne, niewidoczne. No i sie przeliczyłam. Aby upewnić się co do jakościmetody poprosiłam aby stylistka, która mnie szkoliła wykonala mi tą metodą przedłużenie, bo mam taką zasade zanim zaczne zakładac włosy klientkom najpierw sprawdzam metode na sobie. No i zaczą się koszmar, łączenia się kleiły, były miękkie, codziennie cała szczotka wyczesanych włosów. Po 1,5 miesiaca je zdjęłam i to z wielkim trudem, mimo iz zakupiłam u nich orginalny neutralizator za 50zł. Takich kołtunów z własnych włosów nie miałam nigdy, moje klientki które potrafią nosić 7 miesięcy przedłuzone włosy, mają odrosty w lepszym stanie niz ja po 1,5 miesiąca. Przedłużam włoski juz 4 lata ale coś takiego spotkało nie pierwszy raz. Jestem bardzo zawiedziona i zła że wyrzuciłam tyle pieniędzy w błoto.
Pozdrawiam
__________________

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 21:58   #4992
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam jeszcez jedno pytanie.. czy clip in-y trzeba zdejmowac na noc czy mozna w nich spac i zdejmowac tylko do mycia?
mozna w nich spac, mnie sie zdarzalo, ale pewnie sama dojdziesz do wniosku ze lepiej je sciagac, w koncu w nocy nie spisz ciagle w jednej pozycji i klipy sie troche zsuwaja, wiec rano trzeba bedzie ja poprawic,rownie dobrze mozna je od sciagnac i rano zalozyc
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:44   #4993
matiadas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

wasienka... może i tania i może i na stałe
Ja tylko radzę z własnego doświadczenia - ta metoda najbardziej zniszczyła mi włosy...to było 4 lata temu i do tej pory nie powróciła ich gęstość. Pytasz o rady więc Ci odpowiadam...jeśli już chcesz zgrzewać, to może aparatem do ultradźwięków? To aktualnie jak dla mnie metoda nr 1 wiem, że taki aparat na allegro to kolejne 400 zł...ale pisałaś, że przedłużasz innym, więc pewnie się zwróci Ale naprawdę nie neguje tego co chcesz zrobić
matiadas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:44   #4994
NatalieStar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Pomocy!!!Widać Clipsy W Metodzie Clip In!Jaka Metoda?!

Mam bardzo rzadkie włosy...Kruszą się od rozjaśnienia na dodatek mam wygolone po bokach(spaliły się po rozjaśnianiu) . I te najważniejsze-które idą na twarz(bo mam trochę szerokie policzki i chcę to zakryć) są za krótkie.

Jeszcze gdy miałam normalne,ładne włosy przedłużałam je.Clip in.Naturalnymi.I już wtedy miałam z tym problemy!
Ludzie,z tym nie da się normalnie żyć!Serio przez tyle lat nauczyłam się je perfekcyjnie wpinać.
Wtedy jeszcze jakoś było,chodź i tak słyszałam co parę godzin od koleżanek "Natalia,widać Ci taśmę".
Nie do wytrzymania!
A teraz?!Teraz to już T R A G E D I A. gdy idę myślę tylko o tym,czy mi taśmy nie widać,już nie mówię o tym jak ktoś idzie za mną lub siedzę w autobusie

Mam włosy za ramiona.Przecież po to są sztuczne włosy,by mogły ich używać ludzie o rzadkich,krótkich włosach a nie ci o mega gęstych-bo to chyba tylko dla nich się nadaje !

Naprawdę dobrze je wpinam,spędzam nad tą czynnością nawet bite pół godziny!Równa linia włosów,tapira,na to clips,potem znów tapira włosów,jakaś scene fryzura albo glam...

Pomóżcie mi bo ja mam dość.Koniecznie chcę mieć przedłużane i przegęszczane włosy na wiele bitych lat.Te co teraz mam zniszczyły się i mam z 25 gram,ale ja chcę kupić około 300 gram na głowę!I gdzie ja to wszystko powpinam w te rzadkie kudły?!

Może powinnam mieć inną metodę?Jest taka,przez którą nie muszę się martwić że ktoś "to zobaczy"?

BŁAGAM O POMOC jestem zdesperowana i koniecznie przed Sylwestrem chcę zamówić pierwsze 100 gram włosów.

Od razu mówię,że ja nie będę szła do fryzjera płacić jakie 300 zł na jakieś keratyny,bo po 1 te metody są krótkotrwałe a ja chcę długo trwałe i drogie,a jestem nastolatką.
Jeszcze Micro Ringi można samemu zrobić w domu,ale słyszałam że to ścina i wyrywa nasze włosy...



Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!
__________________
80'S GLAM METAL AND BOYS FOREVER IN MY HEART
NatalieStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:09   #4995
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny
Zamówiłam w końcu włosy syntetyczne na początek. Właśnie przyszły i jestem miło zaskoczona Waga zestawu 100 g. w zupełności wystarczyła na moją głowę. Są bardzo ładne. Chyba za jakiś czas skuszę się na naturalne, bo czuję się w nich bardzo fajnie
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:18   #4996
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Zapraszam do kontynuacji Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Wätek zamykam.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.