Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 13:47   #91
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Zaszalałam dzisiaj na Lawendowej Farmie Wcześniej kupowałam tylko mydełka, ale w końcu postanowiłam wypróbować inne cuda

Wzięłam 3 mydełka: Konfetti, Łuszczycowy Chillout i Skrzypiące (chciałam Trzy Korzenie, ale już nie było), twardy balsam, balsam Dotyk Motyla, Miodowy Cukierek z pomarańczą, Gorczycowe Łaskotki z cynamonem, nalewkę brzozowo-lawendową i świeczkę - Mrożona Jarzębina

Ciekawe czy będą już próbki Czyszczących Plastelinek
Ale zaszalałaś! Będziesz musiała mi się pochwalić z działania Łuszczycowego Chilloutu i Konfetti
Przy kolejnym zamówieniu biorę świeczkę, mam nadzieję, że cynamonowa będzie Bo najbardziej mi się podoba. A jeśli nie, to wezmę inną, Leśne Runo mnie też ciekawi
Już nie ma Trzech Korzeni? O, to się załapałam na styk... Ale dziewczyny pisały, że Skrzypiące też dobre tak jak Korzenie

Pisałam do Pani Ewy i powiedziała, że plastelinki będą już dołączane
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 14:02   #92
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale zaszalałaś! Będziesz musiała mi się pochwalić z działania Łuszczycowego Chilloutu i Konfetti
Przy kolejnym zamówieniu biorę świeczkę, mam nadzieję, że cynamonowa będzie Bo najbardziej mi się podoba. A jeśli nie, to wezmę inną, Leśne Runo mnie też ciekawi
Już nie ma Trzech Korzeni? O, to się załapałam na styk... Ale dziewczyny pisały, że Skrzypiące też dobre tak jak Korzenie

Pisałam do Pani Ewy i powiedziała, że plastelinki będą już dołączane
Oczywiście dam znać jak się sprawują mydełka
Co do Skrzypiącego, to czytałam opinie dziewczyn, dlatego właśnie to mydło wybrałam zamiast Trzech Korzeni
Jestem bardzo ciekawa tych plastelinek. Super, że już będą
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 16:18   #93
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zapas spory Ale jak używasz z kimś jeszcze, to faktycznie szybciej schodzą. Ja z TŻ-tem używamy wspólnie mydełka do rąk i do twarzy. I tak to nie jest super przerób, bo i tak mało go schodzi na tak małe części ciała A do włosów sama używam, jakoś nie mogę go przekonać do mycia włosów mydłem. W sumie mu się nie dziwię, ma włosy za łopatki i nie chciałoby mu się z płukankami i odżywkami bawić

A jak z odżywianiem, nawilżaniem? Kokos powinien coś tam dobrego dla włosów robić teoretycznie Które według Ciebie są lepsze dla suchych włosów?
U mnie przerób mydeł jest nieco wolniejszy niż zwykle bo TŻ konczy Aleppo 5% którego zapachu nie mogłam znieść To mydło zdaje się nie mieć końca

Oba są b.dobre, ale wole jednak te z LF bo mają wyciągi ziołowe-to mnie przekonuje
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 18:44   #94
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
U mnie przerób mydeł jest nieco wolniejszy niż zwykle bo TŻ konczy Aleppo 5% którego zapachu nie mogłam znieść To mydło zdaje się nie mieć końca

Oba są b.dobre, ale wole jednak te z LF bo mają wyciągi ziołowe-to mnie przekonuje
Mnie jakoś te Aleppo i inne mydła nie kuszą, nie mam na nie parcia. Generalnie tylko LF, Tuli i tego typu kupuję

Mam próbkę jedwabnego kokosa, ale nie mogę się jakoś zmobilizować do użycia... Także jutro przetestuję w końcu Bo chcę mieć też sama porównanie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:13   #95
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Widzę, że zamówienie mi się trochę opóźni . Nie ma jeszcze Plastelinek, a przy okazji wykupiono Trzy korzenie i nalewki. Świeczki też kuszą
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:30   #96
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Widzę, że zamówienie mi się trochę opóźni . Nie ma jeszcze Plastelinek, a przy okazji wykupiono Trzy korzenie i nalewki. Świeczki też kuszą
Zabrałam Ci Trzy Korzenie i nalewkę najwyraźniej, przypadkiem Bo po tym, jak ja zamówiłam te rzeczy, to był brak w magazynie już... Wybacz
Ojj, świeczki kuszą. Do marca jednak muszę się wstrzymać, jedno zamówienie na miesiąc to maks

Kolejne zamówienie będzie świeczkowo-mydlane plus chcę wziąć miskę do kompletu, do kubka Jak kubek będzie w porządku
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:36   #97
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

mnie przez Was kusza Trzy Korzenie ale to w marcu jak juz. Musze wykorzystac chociaz czesc mydelek co mam w zapasie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 20:20   #98
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mnie przez Was kusza Trzy Korzenie ale to w marcu jak juz. Musze wykorzystac chociaz czesc mydelek co mam w zapasie.
A jakich do włosów używasz?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 20:39   #99
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A jakich do włosów używasz?
do wlosow nie uzywam w ogole mydelek

a do ciala teraz pod prysznicem mam kleopatre i owsianego bobasa
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 20:50   #100
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
do wlosow nie uzywam w ogole mydelek

a do ciala teraz pod prysznicem mam kleopatre i owsianego bobasa
A Trzy Korzenie chyba lepiej do włosów, lepsze działanie będzie miało Przynajmniej tak mi się wydaje...

Ja mam Kleopatrę na umywalce, do rąk i do twarzy Bardzo dobre mydełko Do ciała mydeł nie używam, leń ze mnie, wolę żele

Miała któraś z Was Oliwkowe Shea? Jeśli tak, to jak ono się sprawuje w porównaniu z innymi mydłami o podobnych właściwościach?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 21:08   #101
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zabrałam Ci Trzy Korzenie i nalewkę najwyraźniej, przypadkiem Bo po tym, jak ja zamówiłam te rzeczy, to był brak w magazynie już... Wybacz
Ojj, świeczki kuszą. Do marca jednak muszę się wstrzymać, jedno zamówienie na miesiąc to maks

Kolejne zamówienie będzie świeczkowo-mydlane plus chcę wziąć miskę do kompletu, do kubka Jak kubek będzie w porządku

Oj tam... . Póki nie ma Plastelinek nie robię zamówienia

Naczynia też się szybko rozeszły, nawet zakładka znikła
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 22:35   #102
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Oj tam... . Póki nie ma Plastelinek nie robię zamówienia

Naczynia też się szybko rozeszły, nawet zakładka znikła
A teraz będą dodawane do zamówienia plastelinki Jak dostanę paczkę, to zobaczę co to za cudo, bo nigdy nie używałam czegoś takiego.

Ojejku, znikła zakładka... Dobrze, że kubek zamówiłam, bo bym nie przebolała
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:57   #103
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A Trzy Korzenie chyba lepiej do włosów, lepsze działanie będzie miało Przynajmniej tak mi się wydaje...

Ja mam Kleopatrę na umywalce, do rąk i do twarzy Bardzo dobre mydełko Do ciała mydeł nie używam, leń ze mnie, wolę żele

Miała któraś z Was Oliwkowe Shea? Jeśli tak, to jak ono się sprawuje w porównaniu z innymi mydłami o podobnych właściwościach?
Ja Jest bardziej miękkie i maziste niż inne mydła więc trzeba z nim uważać w łazience Jest bardzo dobre do suchej skóry, jednak ja wole Plaster miodu bo jest twardszy
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:36   #104
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

W końcu doprowadziłam swoją twarz do porządku, już się tak nie przesusza (dzięki, Kretko) . Mogę spokojnie używać mydeł i nie ściąga mnie

Też rozmyślałam nad Oliwkowym Shea, ale skoro ono takie glistowate, to sobie podaruję . A z masujących kostek wybrałam gorczycowe z cynamonem - rozgrzewający mięsnie... O tak, tak
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:15   #105
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja Jest bardziej miękkie i maziste niż inne mydła więc trzeba z nim uważać w łazience Jest bardzo dobre do suchej skóry, jednak ja wole Plaster miodu bo jest twardszy
Maziste... Nie brzmi zachęcająco, ale wypróbuję kiedyś i tak
Mi bardzo ostatnio pasuje Mydło Kleopatry, jest lepsze niż Jogurtowe, naprawdę. A myślałam, że to Jogurtowe takie dobre i super

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
W końcu doprowadziłam swoją twarz do porządku, już się tak nie przesusza (dzięki, Kretko) . Mogę spokojnie używać mydeł i nie ściąga mnie

Też rozmyślałam nad Oliwkowym Shea, ale skoro ono takie glistowate, to sobie podaruję . A z masujących kostek wybrałam gorczycowe z cynamonem - rozgrzewający mięsnie... O tak, tak
No widzisz! Poradziłaś sobie z przesuszem Teraz tylko wystarczy dbać, żeby znów się nie pojawił i tyle, u mnie się to sprawdza i nie mam problemów ze skórą

Ooo, to jak już będziesz w posiadaniu cynamonowej kostki, to musisz mi zdać relację Bo na zimę taki rozgrzewacz by się przydał...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:22   #106
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Maziste... Nie brzmi zachęcająco, ale wypróbuję kiedyś i tak
Mi bardzo ostatnio pasuje Mydło Kleopatry, jest lepsze niż Jogurtowe, naprawdę. A myślałam, że to Jogurtowe takie dobre i super



No widzisz! Poradziłaś sobie z przesuszem Teraz tylko wystarczy dbać, żeby znów się nie pojawił i tyle, u mnie się to sprawdza i nie mam problemów ze skórą

Ooo, to jak już będziesz w posiadaniu cynamonowej kostki, to musisz mi zdać relację Bo na zimę taki rozgrzewacz by się przydał...
Mam Kleosie w zapasach, jest następna w kolejce, bo właśnie kończę Miodowy rumianek Jak pachnie to Mydełko Kleopatry?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:47   #107
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Moje peirwsze mydelka juz przyszly, dlatego mam w zwiazku z nimi pytania do doswiadczonych uzytkowniczek, a mianowicie:

1. Czy jak nie potraktuje wlosow plukanka po umyciu ich mydlem to czy ten osad jest widoczny? Przyklepuje wlosy, wydaja sie tluste? Chodzi mi o to czy ta plukanka to koniecznosc czy jedynie doplenienie pielegnacji? Bo nie wiem czy za kazdym razem ten osad zostaje i czy zwykla woda nie wystarcza by go zmyc?

2.Czy balsam do ust waniliowy cukierek po dluzszym czasie wysusza wlosy? I czy po terminie przydatnosc " cos" sie z nim dziee. Bo patrze ze ten balsam jest wazny tylko przez dwa miesiace a nie sadze bym takie opakowanie zuzyla w tym czasie, wiec czy cos sie dzialo z waszymi balsamami po tym terminie tj. 2 miesiecy? Czy jednak trzeba szybko go zuzyc w ciagu tych dwoch miesiecy by sie nie zmarnowal?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 19:59   #108
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

mydło ma odczyn zasadowy, a naturalne ph skóry jest kwaśne, więc jak nie zrobisz kwasnej płukanki to włosy mogą być sztywne i matowe

mam ten balsamik, miodowy cukierek pomaranczowy i na razie uzywam jakies 2 tygodnie, prawie go nie ubywa - nie mam zamiaru trzymac się terminu ważnosci, tylko używac, az go wykonczę chyba, ze zacznie podsmiardywac, a w sumie wątpię, bo czemu miałby
pewnie są jakies takie zalecenia, ze naturalne kosmetyki do ust muszą miec podany krótki termin
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:08   #109
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
No widzisz! Poradziłaś sobie z przesuszem Teraz tylko wystarczy dbać, żeby znów się nie pojawił i tyle, u mnie się to sprawdza i nie mam problemów ze skórą

Ooo, to jak już będziesz w posiadaniu cynamonowej kostki, to musisz mi zdać relację Bo na zimę taki rozgrzewacz by się przydał...
No . Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło, nigdy nie miałam problemów z przesuszeniem skóry (nie aż takim).

Na pewno podzielę się opinią o krążku

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moje peirwsze mydelka juz przyszly, dlatego mam w zwiazku z nimi pytania do doswiadczonych uzytkowniczek, a mianowicie:

1. Czy jak nie potraktuje wlosow plukanka po umyciu ich mydlem to czy ten osad jest widoczny? Przyklepuje wlosy, wydaja sie tluste? Chodzi mi o to czy ta plukanka to koniecznosc czy jedynie doplenienie pielegnacji? Bo nie wiem czy za kazdym razem ten osad zostaje i czy zwykla woda nie wystarcza by go zmyc?

2.Czy balsam do ust waniliowy cukierek po dluzszym czasie wysusza wlosy? I czy po terminie przydatnosc " cos" sie z nim dziee. Bo patrze ze ten balsam jest wazny tylko przez dwa miesiace a nie sadze bym takie opakowanie zuzyla w tym czasie, wiec czy cos sie dzialo z waszymi balsamami po tym terminie tj. 2 miesiecy? Czy jednak trzeba szybko go zuzyc w ciagu tych dwoch miesiecy by sie nie zmarnowal?
Odpowiem tylko na pierwsze pytanie, ponieważ z balsamem do ust nie miałam do czynienia . Generalnie płukankę stosuje się, aby zneutralizować zasadowy odczyn mydła i usunąć wszelkie mydlane resztki. Ja kiedyś zrobiłam eksperyment: raz nie zastosowałam płukanki, przez co moje włosy stały się szorstkie i suche. Od tamtej pory zawsze płuczę włosy i nie zajmuje mi to wiele czasu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 21:57   #110
kerne
Raczkowanie
 
Avatar kerne
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Nie mogę się powstrzymać i muszę napisać coś. Reakcja po przeczytaniu Waszych opinii, przeglądnięciu strony sklepu :slina :
Koniecznie muszę jakieś mydełko zamówić. Planuję wyzbyc się z łazienki butelkowanej chemii na ile to tylko możliwe i jakbym włosy jeszcze mogła traktować takim mydełkiem
Zapytam jeszcze jak to jest z intymnymi częściami ciała
kerne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 22:27   #111
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
mydło ma odczyn zasadowy, a naturalne ph skóry jest kwaśne, więc jak nie zrobisz kwasnej płukanki to włosy mogą być sztywne i matowe

mam ten balsamik, miodowy cukierek pomaranczowy i na razie uzywam jakies 2 tygodnie, prawie go nie ubywa - nie mam zamiaru trzymac się terminu ważnosci, tylko używac, az go wykonczę chyba, ze zacznie podsmiardywac, a w sumie wątpię, bo czemu miałby
pewnie są jakies takie zalecenia, ze naturalne kosmetyki do ust muszą miec podany krótki termin
Rozumiem. Czylit a plukanka to koniecznosc niejako No nic w takim razie eskpeymenty z mydlem zaczne od weekendu

A troche przekrecilam pytanie odnosnie tego balsamu w swoim poprzednim poscie. Chcialam sie zapytac czy wysuszyl Ci usta czy wrecz przeciwnie nawilzyl je i wygladzil? Od jakiegos czasu jak nigdy mam problem z tzw. suchymi skorkami na ustach. Nigdy czegos takiego nie mialam, dopiero w tym roku mi sie pojawilo. Usta czesto robia sie spierzchniete i pekaja. Jestem przekonana,ze to od ktorys z drogeryjnych pomadek, a w tym przypadku chcialabym tego uniknac.

A ja chcialam dac taka mini recenzje mydla plaster miodu, gdyz dostalam jego probke. Umylam nim twarz. Poczulam zaledwie delikatne sciagniecie po wyschnieciu. Mydelko zostawiala taka lekko tlusta warstwe, natomiast cera jest gladka i taka miekka. Bardzo fajne mydlo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 09:21   #112
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Testowałyście Orzeźwiające Maroko? Kusi mnie glinka ghassoul w składzie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:03   #113
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez kerne Pokaż wiadomość
Nie mogę się powstrzymać i muszę napisać coś. Reakcja po przeczytaniu Waszych opinii, przeglądnięciu strony sklepu :slina :
Koniecznie muszę jakieś mydełko zamówić. Planuję wyzbyc się z łazienki butelkowanej chemii na ile to tylko możliwe i jakbym włosy jeszcze mogła traktować takim mydełkiem
Zapytam jeszcze jak to jest z intymnymi częściami ciała
odradzam mycie mydłem - odczyn w miejscach intymnych powinien być lekko kwaśny, mydła są zasadowe.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:14   #114
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mam Kleosie w zapasach, jest następna w kolejce, bo właśnie kończę Miodowy rumianek Jak pachnie to Mydełko Kleopatry?
Pachnie podobnie jak Jogurtowe, trochę intensywniej. Teraz nie jestem w domu i nie mogę powąchać, ale tak mydlano-mlecznie właśnie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:31   #115
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pachnie podobnie jak Jogurtowe, trochę intensywniej. Teraz nie jestem w domu i nie mogę powąchać, ale tak mydlano-mlecznie właśnie
Lubie taki zapachy

Podczas kąpieli użyłam dziś mydła Płatki nagietka-jestem nim zachwycona - już po pierwszym razie! Super nawilża skórę (mimo że jestem mega sucharkiem to nie musze koniecznie używac balsamu po kąpieli z nim), ładnie pachnie i wygląda. Pieni się pierwszorzędnie i ta piana jest kremowa Cudo!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 10:33   #116
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Kretko, widzę, że olejujesz włosy. Chciałam Ci się zapytać czy zmywasz oleje mydłem?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 11:01   #117
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Kretko, widzę, że olejujesz włosy. Chciałam Ci się zapytać czy zmywasz oleje mydłem?
Nie, zmywam BD. Żal mi mydła czy innego szamponu na zmywanie oleju, poza tym nie wiem czy mydło by sobie z tym poradziło. A BD jest według mnie najlepszy do tego

Nie mogę doczekać się aż dostanę Trzy Korzenie i nalewkę w swoje ręce

I musze powiedzieć, że jedwabnym kokosem z Tuli się bardzo przyjemnie myje, chyba kupię kostkę całą i będę naprzemian myła - raz Trzy Korzenie, raz jedwabny kokos, raz Alterra figowa Takie mieszanie nie zrobi nic złego włosom, prawda?

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Podczas kąpieli użyłam dziś mydła Płatki nagietka-jestem nim zachwycona - już po pierwszym razie! Super nawilża skórę (mimo że jestem mega sucharkiem to nie musze koniecznie używac balsamu po kąpieli z nim), ładnie pachnie i wygląda. Pieni się pierwszorzędnie i ta piana jest kremowa Cudo!
Oj, kusisz, kusisz Jak Ciebie tak nawilża, to ja też go chcę
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-02-11 o 11:03
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 11:10   #118
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie, zmywam BD. Żal mi mydła czy innego szamponu na zmywanie oleju, poza tym nie wiem czy mydło by sobie z tym poradziło. A BD jest według mnie najlepszy do tego

Nie mogę doczekać się aż dostanę Trzy Korzenie i nalewkę w swoje ręce

I musze powiedzieć, że jedwabnym kokosem z Tuli się bardzo przyjemnie myje, chyba kupię kostkę całą i będę naprzemian myła - raz Trzy Korzenie, raz jedwabny kokos, raz Alterra figowa Takie mieszanie nie zrobi nic złego włosom, prawda?
Właśnie kończy mi się BD i chcę go czymś zastąpić (znudził mi się już ). Zastanawiałam się czy mydło da sobie radę ze zmyciem oleju, ale coś mi się wydaje, że może to nie być najlepszy pomysł... Jak tylko złożę zamówienie, to sobie poeksperymentuję. Żeby tylko mi nie wyszło, że gdy pojawią się nalewki, to zabraknie Trzech Korzeni

Nie zrobi
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:12   #119
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Właśnie kończy mi się BD i chcę go czymś zastąpić (znudził mi się już ). Zastanawiałam się czy mydło da sobie radę ze zmyciem oleju, ale coś mi się wydaje, że może to nie być najlepszy pomysł... Jak tylko złożę zamówienie, to sobie poeksperymentuję. Żeby tylko mi nie wyszło, że gdy pojawią się nalewki, to zabraknie Trzech Korzeni

Nie zrobi
Mogę spróbować w poniedziałek zmyć olej mydłem I Ci powiem jak mi wyszło
Poproś może Panią Ewę, żeby Ci zostawiła jedną kostkę Korzeni?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 14:21   #120
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

ja zmywam oleje mydłem rozmarynowym twistem - myję dwa razy, a potem płukanka - daje radę bez problemu
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 14:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.