Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 09:24   #61
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kicia131
Masz śliczny odrost!!!!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:36   #62
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa!!
Już dawno bym się poddała gdyby nie Wy i ten wątek

Szkoda tylko, że wolno mi rosną, ale trudno, taka ich uroda
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:18   #63
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam moje wlosy, bo jutro mijaja 3 miesiace odkad nie farbuje. Niestety zadne zdjecia nie oddaja rzeczywistosci. W rzeczywistosci moje naturalne sa popielato-brazowe a farbowance... coraz bardziej rude. Na zdjeciach wychodzi to tak, jakbym miala swoje czarne a farbowane brazowe , co zupelnie mija sie z prawda. W ogole na zdjeciach farbowance wygladaja calkiem niezle ale niestety w realu tak nie jest - szczegolnie w sloncu sa pomaranczowe, wrrrrr.
No ale ciesze sie, ze mam juz choc tyle swoich i zastanawiam sie, czy podciac je czy nie... Bo moja fryzura przestala przypominac boba, sa to juz po prostu wlosy do ramion.
super konwalio zapuszczaj dalej, trzymam kciuki bo nadchodzi najtrudniejszy okres
Jak lubisz krotkie wlosy to ja bym scinala bez zastanowienia, po co trzymac te farbowance jak i tak ida predzej czy pozniej pod nozyce.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa!!
Już dawno bym się poddała gdyby nie Wy i ten wątek

Szkoda tylko, że wolno mi rosną, ale trudno, taka ich uroda
Bardzo ładny odrost masz i wcale wolno ci nie rosna, powiedzialabym ze standardowo, mialam gdzies taki sam po pol roku Trzymaj sie a za rok bedziesz cieszyla sie swoimi wlosami po ramiona
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:33   #64
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kobietki, kochane jestescie! Fajnie, ze tak sie wspieramy. Gdyby nie Wizaz to bym chyba do tej pory farbowala. W sumie trafilam na to forum najpierw szukajac informacji o farbach dopiero jak juz wyprobowalam niemal wszystkie, lacznie z profeskami, to znalazlam Was. W ogole - gdybym wiedziala, ze Wizaz jest taki super to bym sie udzielala tu o wiele wczesniej. A tak, po zarejestrowaniu sie chyba dopiero po 5 latach (!) odkrylam, jak tu fajnie!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:54   #65
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam moje wlosy, bo jutro mijaja 3 miesiace odkad nie farbuje. Niestety zadne zdjecia nie oddaja rzeczywistosci. W rzeczywistosci moje naturalne sa popielato-brazowe a farbowance... coraz bardziej rude. Na zdjeciach wychodzi to tak, jakbym miala swoje czarne a farbowane brazowe , co zupelnie mija sie z prawda. W ogole na zdjeciach farbowance wygladaja calkiem niezle ale niestety w realu tak nie jest - szczegolnie w sloncu sa pomaranczowe, wrrrrr.
No ale ciesze sie, ze mam juz choc tyle swoich i zastanawiam sie, czy podciac je czy nie... Bo moja fryzura przestala przypominac boba, sa to juz po prostu wlosy do ramion.
moje też były na początku takie rude coraz bardziej, a później na szczęście trochę zbliżyły się do mojego naturalnego a włosy też mam ciemny blond, takie właśnie popielate, szczególnie w zimie są ciemniejsze
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:58   #66
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Damnations dziękuję no mi gdzieś za dwa tygodnie stuknie 7 miesięcy, ostatnio czas mi szybko leci. Nie mogę się doczekać wiosny!! Zawsze to inaczej wtedy

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kobietki, kochane jestescie! Fajnie, ze tak sie wspieramy. Gdyby nie Wizaz to bym chyba do tej pory farbowala. W sumie trafilam na to forum najpierw szukajac informacji o farbach dopiero jak juz wyprobowalam niemal wszystkie, lacznie z profeskami, to znalazlam Was. W ogole - gdybym wiedziala, ze Wizaz jest taki super to bym sie udzielala tu o wiele wczesniej. A tak, po zarejestrowaniu sie chyba dopiero po 5 latach (!) odkrylam, jak tu fajnie!

Ja weszłam na wizaż po tym, jak mi farba wyszła za ciemna i szukałam sposobu, żeby rozjaśnić te moje kłaczki dopiero po pół roku zdecydowałam się wejść na ten wątek, jak doprowadziłam włosy do ruiny
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:00   #67
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Haloo !! witam w nowym wątku
Już myślałam że Was zgubiłam !! a tu proszę już kolejna część wątku
oo i przybyły nowe osoby - witamy !!

p.s Jestem już po weselu; zadowolona jak nie wiem włosy ani trochę nie raziły chociaż na końcach ewidentnie widać jak kolor schodzi Od dwóch Pań usłyszałam komplement Skomentowały że myślały że mam balejaż dobre i to Opaska się trzymała a na drugi dzień miałam wpięty po boku kwiat zdjęć swoich niestety nie posiadam Przed wyjściem wszystko było na szybcika Fotograf cykał Jak dostanę zdjęcia to nie omieszkam zamieścić
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 11:21   #68
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
To i ja pochwalę się swoimi odrostami ^^ A co!
Tylko kolor prawie na każdym zdjęciu wychodzi przekłamany
Na ostatnim udało mi się uchwycić to, jak wygląda naprawdę
Pod koniec stycznia minęło mi pół roku bez farby, dokładnego dnia niestety nie znam, bo nie zwracałam wtedy na to uwagi
oj śliczne kolor naturalek masz po prostu cudowny!!!
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Cala na przod Kat!
Gdyby tak sie udalo jakos przyspieszyc ten porost, ale mi sie wydaje, ze wlosy robia co chca Na poczatku ruszyly z kopyta a teraz stanely w miejscu. Jestem ciekawa, czy te wszystkie "przyspieszacze porostu" dzialaja, czy to tylko efekt placebo no i jesli dzialaja - to czy wlosy sa po tym jakosciowo ladne. Ale skad taka mysl - kiedys postanowilam przyspieszyc porost rzes i stosowalam cuda na kiju no i owszem, rzesy wyrosly, ale byly cienkie i jakies takie niemrawe, byl tzw. efekt pajeczych nozek Fajnie to nie wygladalo
no też jestem ciekawa. Testuję na sobie Vitapil -zobaczymy co z tego wyniknie
A herbate z pokrzywy przestałam pić, bo zaczęłam krwawić z nosa i mama mi mówiła, że to od nadmiaru żelaza a ja już sama nie wiem, bo chora byłam i przez 4 dni piłam aspiryn c -i to w sumie też od tego może być... Spotkała się któraś z was z czymś takim?
Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
p.s Jestem już po weselu; zadowolona jak nie wiem włosy ani trochę nie raziły chociaż na końcach ewidentnie widać jak kolor schodzi Od dwóch Pań usłyszałam komplement Skomentowały że myślały że mam balejaż dobre i to Opaska się trzymała a na drugi dzień miałam wpięty po boku kwiat zdjęć swoich niestety nie posiadam Przed wyjściem wszystko było na szybcika Fotograf cykał Jak dostanę zdjęcia to nie omieszkam zamieścić
oj czekam na zdjęcia fajnie, że się pobawiłaś, ja też bym na jakąś taką imprezkę poszła, ale najbliższe wesele to będzie chyba moje własne
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:03   #69
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A herbate z pokrzywy przestałam pić, bo zaczęłam krwawić z nosa i mama mi mówiła, że to od nadmiaru żelaza a ja już sama nie wiem, bo chora byłam i przez 4 dni piłam aspiryn c -i to w sumie też od tego może być... Spotkała się któraś z was z czymś takim?
A masz stwierdzony nadmiar zelaza? Bo to by mogla byc przyczyna, ale pokrzywa nie bylaby wtedy winowajca tylko samo istnienie tego nadmiaru. Aspiryna juz predzej - rozrzedza krew
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:26   #70
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hmm ja na wizaż trafiłam szukając pomysłów jak się ubrać i umalowac na studniówkę - ale nie swoją tylko Tż'a (swoją miałam rok wcześniej) chociaż jak patrzę na zdjęcia to wydaje mi się, że kiecke to miałam beznadziejną.... no ale, było to dawno dość (jeszcze na starym koncie)
o pielęgnacji zaczęłam tutaj czytać nieco poźniej.... ale nadrabiam i zaczynam popadać we włosomaniactwo

judge to super że super było na weselu i czekamy na fotencje jakąś
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:29   #71
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam! dawno mnie tu nie było... więc pochwalę się swoim równo 4-miesięcznym odrostem.. same oceńcie. włosy chyba nie rosną zbyt szybko..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (60,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (59,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (64,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz4.jpg (56,1 KB, 64 załadowań)
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 13:15   #72
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A herbate z pokrzywy przestałam pić, bo zaczęłam krwawić z nosa i mama mi mówiła, że to od nadmiaru żelaza a ja już sama nie wiem, bo chora byłam i przez 4 dni piłam aspiryn c -i to w sumie też od tego może być... Spotkała się któraś z was z czymś takim?
Skąd ja to znam? jako dziecko ciągle krwawilam z nosa, teraz mój syn krwawi przy kazdym przeziębieniu, od alergii. A winne są słabe naczynka krwionosne w nosie. Ich struktura jest naruszana kiedy chorujemy albo dreczą nas alergeny, stąd krew. Witamina C jest tu pomocna a najlepszy podobno jest rutinoscorbin, bo wzmacnia naczynka.

Ja trafiłam na wizaż jak chciałam pofarbować włosy na rudo i zrobilam to -hańba mi.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:25   #73
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
Witam! dawno mnie tu nie było... więc pochwalę się swoim równo 4-miesięcznym odrostem.. same oceńcie. włosy chyba nie rosną zbyt szybko..
włosy rosną ci SZYBKO, więc nie gadaj bzdur piekny brązik

ja nigdy w życiu nie krwawiłam z nosa, no może raz, ale to tylko wtedy gdy wdałam się w bojke
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:32   #74
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
Witam! dawno mnie tu nie było... więc pochwalę się swoim równo 4-miesięcznym odrostem.. same oceńcie. włosy chyba nie rosną zbyt szybko..
Tez uwazam, ze odrost jest duzy jak na 4 m-ce. A kurat u Ciebie roznica jest dosyc znaczna, ale ma to jeden plus: latwiej sledzic postepy i je sfotografowac.
Zaraz wychodze, bo musze jeszcze cos zalatwic w miescie. Pewnie pojde pogapic sie na farby. Bo ja ciagle mam nadzieje, ze pojawi sie farba - cud: w moim ulubionym odcieniu, nie niszczaca wlosy i o niebywalej trwalosci Taaa, jasne, marzenia scietej glowy.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:47   #75
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Zaraz wychodze, bo musze jeszcze cos zalatwic w miescie. Pewnie pojde pogapic sie na farby. Bo ja ciagle mam nadzieje, ze pojawi sie farba - cud: w moim ulubionym odcieniu, nie niszczaca wlosy i o niebywalej trwalosci Taaa, jasne, marzenia scietej glowy.
lepiej nie mnie się marzy,żeby płukanki nie niszczyły włosów, mogłabym dac niebieską na naturalki i byłabym szarą blondynką
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:44   #76
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A masz stwierdzony nadmiar zelaza? Bo to by mogla byc przyczyna, ale pokrzywa nie bylaby wtedy winowajca tylko samo istnienie tego nadmiaru. Aspiryna juz predzej - rozrzedza krew
Nie byłam na badaniach dawno, fanaberia mojej mamy a z 3 lata temu miałam anemię Czyli pewnie od aspiryny tak jak myślałam
Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam? jako dziecko ciągle krwawilam z nosa, teraz mój syn krwawi przy kazdym przeziębieniu, od alergii. A winne są słabe naczynka krwionosne w nosie. Ich struktura jest naruszana kiedy chorujemy albo dreczą nas alergeny, stąd krew. Witamina C jest tu pomocna a najlepszy podobno jest rutinoscorbin, bo wzmacnia naczynka.

Ja trafiłam na wizaż jak chciałam pofarbować włosy na rudo i zrobilam to -hańba mi.
ja łykam regularnie C i mi nie pomaga na nic jedyne co dobre to to, że w Pulmolu jest C i mi to pomaga na małe problemy z gardłem -wit. C odkaża

Ja już nie pamiętam jak trafiłam i czego szukałam na wizażu ale tak mnie forma zauroczyła, że już zostałam kiedyś miałam innego nicka, ale potem awaria kompa, haseł od maila ani wizazu nie pamiętałam i nic nie było do odzyskania ale było minęło. Teraz pamiętam hasła do wszystkiego

Sesa przyszła! i jak ślicznie pachnie... oby na ciepło zapach był taki sam -urządzę dziś sobie olejowanie
Myślicie że jak mam lakieru trochę na włosach to powinnam najpierw przemyć wodą włosy i na wilgotne nałożyć?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 15:33   #77
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a ja już przeszłam 2 fazy krytyczne: 1 - obcinam na bardzo krótko 2-wracam do farby.
udało się! ombrasy wyglądają fajnie rozpuszczone, odrost - kiedy mam spięte włosy. miałam plan obciąć jeszcze raz na boba po obronie w czerwcu (nie wiem czemu taka data, pewnie dlatego, że taka odległa i żeby mnie odciągnąć od tego zamiaru ), ale Uwielbiam letnie kapelusze, a one najlepiej wyglądają z długimi włosami. więc najbliższy plan obciąć w czerwcu albo po wakacjach, już powinny być prawie całe moje
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 15:35   #78
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ah, muszę Was w końcu zacząć nadrabiać, ale ostatnio mam urwanie głowy, muszę poprawić egzamin i ciągle coś czytam, uczę się.
dziś po raz pierwszy użyłam szamponu babydream, o którym dużo pisałyście i jestem w szoku. :O mam wspaniałe miękkie, delikatne, gładkie i błyszczące włosy
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:42   #79
Nobody Important
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Jak przestać farbować? POMOCY!

Cześć wizażanki. Mam dopiero 16 lat, a ponad rok temu wpadłam na (głupi, wiem) pomysł by zacząć się farbować. Sprzeciw rodziców oczywiście nic nie dał. NAturalnie miałam blond piękne włosy. Przez czas farbowania przeszłam przez brąz, rudy, czerwony, czerwony z pasemkami, jasny brązik i ciemny brąz odbierany jako czerń. Bardzo chciałabym przestać farbować włosy i mam w związku z tym kilka pytań
Czy jak przestanę farbować to kiedykolwiek wrócę do mojego naturalnego blondu?
Czy jest jakiś sposób do powrócenia do naturalnego koloru bez ścinania ich kompletnie (sięgają do łopatek i zależy mi na długości)?
Co byście na moim miejscu zrobiły?
pomocy!
Nobody Important jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 17:20   #80
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ah, muszę Was w końcu zacząć nadrabiać, ale ostatnio mam urwanie głowy, muszę poprawić egzamin i ciągle coś czytam, uczę się.
dziś po raz pierwszy użyłam szamponu babydream, o którym dużo pisałyście i jestem w szoku. :O mam wspaniałe miękkie, delikatne, gładkie i błyszczące włosy
Ja po nim tez mam takie wloski Jest super
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 18:02   #81
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Nobody Important Pokaż wiadomość
Cześć wizażanki. Mam dopiero 16 lat, a ponad rok temu wpadłam na (głupi, wiem) pomysł by zacząć się farbować. Sprzeciw rodziców oczywiście nic nie dał. NAturalnie miałam blond piękne włosy. Przez czas farbowania przeszłam przez brąz, rudy, czerwony, czerwony z pasemkami, jasny brązik i ciemny brąz odbierany jako czerń. Bardzo chciałabym przestać farbować włosy i mam w związku z tym kilka pytań
Czy jak przestanę farbować to kiedykolwiek wrócę do mojego naturalnego blondu?
Czy jest jakiś sposób do powrócenia do naturalnego koloru bez ścinania ich kompletnie (sięgają do łopatek i zależy mi na długości)?
Co byście na moim miejscu zrobiły?
pomocy!
Wrócisz, jeśli odrosną... Jaki kolor masz teraz? Jeżeli nie tolerujesz widoku odrostu możesz spróbować u fryzjera zrobić kolor zbliżony.
Nie musisz ścinać gwałtownie. Możesz podcinać końcówki do momentu aż całość odrośnie -czasochłonne, ale to jedyny sposób.
Co byśmy zrobiły -każda pewnie coś innego -jedne z nas się farbowały na podobny kolor, inne zostawiały tak jak jest i cierpliwie czekają, a jeszcze inne obcinają włosy. Wklej zdjęcia to coś pomyślimy

Ah te błędy młodości chyba każda z nas to przerabiała na sobie ale włosy nie kapusta -odrosną
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja po nim tez mam takie wloski Jest super
a długo używasz? Na pewno nie wysusza?
Ja po Johnson&Baby jakoś tak podchodzę z dystansem do szamponów dla dzieci... Bo mnie wysuszył strasznie
A kusicie tym Babydreamem! i cena też kusi, widziałam 3.99 w Rossmannie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 18:28   #82
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Jak przestać farbować? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Nobody Important Pokaż wiadomość
1. Czy jak przestanę farbować to kiedykolwiek wrócę do mojego naturalnego blondu?
2. Czy jest jakiś sposób do powrócenia do naturalnego koloru bez ścinania ich kompletnie (sięgają do łopatek i zależy mi na długości)?
3. Co byście na moim miejscu zrobiły?
pomocy!
Witaj
1. Jak przestaniesz farbować to oczywiście wrócisz do swojego koloru włosów, jak włosy odrosną
2. Nie, nie ma możliwości powrócenia do naturalnego koloru na włosach, które były farbowane. Dlatego my tutaj wszystkie zapuszczamy odrosty i ścinamy po trochę farbowańce. To niestety jedyny sposób, ale za głupotę się płaci Możesz tylko pofarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego, łatwiej będzie wtedy zapuszczać
3. Przestań farbować i zapuszczaj naturalki razem z nami!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:40   #83
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Jak przestać farbować? POMOCY!

kama_ziom oo jaki już odrost spory piekny kolorek

Nobody Important zgadzam się z tym co napisała kicia131 i zachęcam do zaglądania tu i zapuszczania razem z nami - w końcu w kupie raźniej!
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:08   #84
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
To i ja pochwalę się swoimi odrostami ^^ A co!
Tylko kolor prawie na każdym zdjęciu wychodzi przekłamany
Na ostatnim udało mi się uchwycić to, jak wygląda naprawdę
Pod koniec stycznia minęło mi pół roku bez farby, dokładnego dnia niestety nie znam, bo nie zwracałam wtedy na to uwagi
Śliczny naturalny i bardzo duży odrost. Mi jakoś wolniej włosy rosną

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Nie moze, tylko wrzuc!
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Gratulacje!!
Wrzucaj, wrzucaj zdjęcia! Będą dla nas motywacją
Postaram się zrobić zdjęcia jeszcze w tym tygodniu, ale nie wiem czy na zdjęciu będzie widać odrost, bo mała jest różnica.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
Witam! dawno mnie tu nie było... więc pochwalę się swoim równo 4-miesięcznym odrostem.. same oceńcie. włosy chyba nie rosną zbyt szybko..
Tu też widzę bardzo duży odrost w tak krótkim czasie Ja też tak chcę. Śliczny
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:37   #85
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a długo używasz? Na pewno nie wysusza?
Ja po Johnson&Baby jakoś tak podchodzę z dystansem do szamponów dla dzieci... Bo mnie wysuszył strasznie
A kusicie tym Babydreamem! i cena też kusi, widziałam 3.99 w Rossmannie
Pytanie nie do mnie ale skrobnę coś od siebie Mnie BD nie wysuszał, ma bardzo delikatny skład, w porównaniu z innymi szamponami skład ma chyba najkrótszy z tych co do tej pory używałam.
Cena niska, to fakt (chociaż kiedyś pamiętam był za 2,99 ), ale jak dla mnie niewydajny, co nie zmienia faktu, że dla włosów jest bardzo dobry
Moim zdaniem warto spróbować, jeśli nie będzie Ci odpowiadał to nie jest aż tak szkoda wydanych 4 zł

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

wczoraj zamówiłam maskę Bingo do włosów, bo żadnej nie miałam w domu, mam nadzieję, że zrobi z moich włosów "cudo" a dzisiaj potraktowałam odżywkę Alterry jako maskę biorąc gorący prysznic nałożyłam ją na włosy, na to czepek i tak czekałam jakieś 15 min mam teraz takie fajne, śliskie włosy
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 23:32   #86
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa!!
Już dawno bym się poddała gdyby nie Wy i ten wątek

Szkoda tylko, że wolno mi rosną, ale trudno, taka ich uroda
hej dziewczyny. ja też sie melduje!
Kicia nie maluje włosów tyle co Ty a moj odrost jest mniejszy od Twojego. wydaje Ci sie ze wolno rosna! śliczny i duży odrościk.
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 07:42   #87
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. ja też sie melduje!
Kicia nie maluje włosów tyle co Ty a moj odrost jest mniejszy od Twojego. wydaje Ci sie ze wolno rosna! śliczny i duży odrościk.
Dziękuję
może to faktycznie tylko takie wrażenie, ale załamuję się tym odrostem czasami i jak patrzę na zdjęcia z grudnia to mało urosły. Ale zima, choroba i antybiotyki, później grypa żołądkowa i mega stres przed obroną zrobiły swoje

Jak możesz to wrzuć zdjęcia!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 10:09   #88
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie ale skrobnę coś od siebie Mnie BD nie wysuszał, ma bardzo delikatny skład, w porównaniu z innymi szamponami skład ma chyba najkrótszy z tych co do tej pory używałam.
Cena niska, to fakt (chociaż kiedyś pamiętam był za 2,99 ), ale jak dla mnie niewydajny, co nie zmienia faktu, że dla włosów jest bardzo dobry
Moim zdaniem warto spróbować, jeśli nie będzie Ci odpowiadał to nie jest aż tak szkoda wydanych 4 zł

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

wczoraj zamówiłam maskę Bingo do włosów, bo żadnej nie miałam w domu, mam nadzieję, że zrobi z moich włosów "cudo" a dzisiaj potraktowałam odżywkę Alterry jako maskę biorąc gorący prysznic nałożyłam ją na włosy, na to czepek i tak czekałam jakieś 15 min mam teraz takie fajne, śliskie włosy
To pytanie do wszystkich, którzy używają każda opinia jest cenna może faktycznie kosztował 2.99 -ale tak czy siak mało i może faktycznie się skuszę przy kolejnej wizycie i pozostawię go w domu TŻa, bo tu akurat kończy mi się Alterra zielona i zrobi się miejsce aczkolwiek kocham zieloną Alterrę pomyślę -może wyrzucę tego okropnego wysuszającego garniera zwiększającego objętość w końcu

buuu ja nigdy nie mam śliskich włosów

Ale dziś rano zmyłam Sesę po całej nocy i mam takie miększe włosy, bo ostatnio były jak druty sztywne

Potem może porobię w końcu zdjęcia moich włosów -nowe odrostu i w ogóle wyglądu bez prostowania to wrzucę
ostatnio w galerii jednej dziewczyny z wątku o olejach znalazłam zdjęcia które robiła co miesiąc od momentu olejowania -normalnie nie te włosy, a na początku miałą takie sianko jak ja -kolejna motywacja
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 10:37   #89
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
To pytanie do wszystkich, którzy używają każda opinia jest cenna może faktycznie kosztował 2.99 -ale tak czy siak mało i może faktycznie się skuszę przy kolejnej wizycie i pozostawię go w domu TŻa, bo tu akurat kończy mi się Alterra zielona i zrobi się miejsce aczkolwiek kocham zieloną Alterrę pomyślę -może wyrzucę tego okropnego wysuszającego garniera zwiększającego objętość w końcu

buuu ja nigdy nie mam śliskich włosów

Ale dziś rano zmyłam Sesę po całej nocy i mam takie miększe włosy, bo ostatnio były jak druty sztywne

Potem może porobię w końcu zdjęcia moich włosów -nowe odrostu i w ogóle wyglądu bez prostowania to wrzucę
ostatnio w galerii jednej dziewczyny z wątku o olejach znalazłam zdjęcia które robiła co miesiąc od momentu olejowania -normalnie nie te włosy, a na początku miałą takie sianko jak ja -kolejna motywacja
tylko pamiętaj, że po BD większość dziewczyn potrzebuje odzywki, żeby te włosy móc rozczesać (w tym ja )
ach, ja muszę zainwestować w jakiś nowy olej, bo kokosowy mi się już kończy

wrzucaj wrzucaj, chętnie popatrzymy na fotki
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 10:46   #90
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ha, mam czepek kąpielowy! obeszłam całego rossa, już miałam szukać jakiejś pracownicy i pytać o te czepki (ale oczywiście jak na złość, jak człowiek szuka czegoś i przydałaby sie pomoc, to żadnej pani nie ma pod ręką ), ale w końcu znalazłam
przy okazji zwiedzania kupiłam nową szczotkę do włosów i zalotkę


a propos babydream'u to ja polecam używałam, gdy miałam bardzo podrażnioną i przesuszoną skórę głowy i bardzo miło go wspominam, poniekąd dzięki niemu troche mi się skóra głowy uspokoiła, a włosy też pamiętam w porządku były - nie przesuszyły się, nie plątały jakoś szczególnie mocno jedyny minus to że jest średnio wydajny... ale też dużo nie kosztuje
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.