TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 12:34   #31
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-08 o 23:05
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 17:38   #32
MALUTKASMAIL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 19
GG do MALUTKASMAIL
Exclamation Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

[B]Hej Laski Hej panowie
Ja tez mam ochote przytyć a z drugiej strony formowac cialko na lato..no ale zeby cos formowac trzeba najpierw przytyć bo kosci sie chyba nieda...
ja zamierzam pic 3 razy dzienni Maslanke troskawkową zmieszaną z mlekiem surowym jajkiem i platkami do mleka ...czyli koktail przeczytany z innego wątku +wasz ....do tego jeszcze twarog lub jakis serek
zobaczymy czy będą jakies efekty zaczynam od dzis!!!! będę sie odzywać pozdrawiam i goroco dopinguje B]
__________________
zycie jest piękne, gdy się ma prawdziwych przyjaciół
MALUTKASMAIL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 18:20   #33
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Czy ten magiczny sposób na przytycie działa?

Czy tyje się w TKANCE TŁUSZCZOWEJ czy MIĘŚNIOWEJ?

Czy bardzo rzucają się w oczy te dodatkowe kilogramy ?

Proszę o odpowiedź!!!
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 07:57   #34
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Kurczę, nie wiem czy na innych też działa to w ten sposób, ale mnie wzmógł się apetyt Wcinam jak najęta - non stop... Ostatnio przeszłam samą siebie zjadając 4 solidne kanapki, porcję łazanek z boczkiem, paczkę ciastek a marmoladą (400 gram), czekoladę, dwa jabłka i do tego karton (litrowy) soku poziomkowo - jabłkowego - na jeden posiłek
Do tej pory nigdy nie udało mi się zjeść takiej ilości żarcia Może to tylko autosugestia, a może skutek nowej diety - nie wiem. W każdym razie rozpycham swój żołądek

Tylko, że dalej nie mam wagi i nie wiem czy tyję...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 11:37   #35
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-08 o 23:05
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 12:06   #36
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Dietę mlecznoproszkową
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 12:22   #37
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-08 o 23:05
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 19:28   #38
oluśśśś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!


Edytowane przez oluśśśś
Czas edycji: 2007-08-04 o 14:33
oluśśśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 11:11   #39
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Dzisiaj kupuję mleko w proszku i biorę się do roboty Może to i nie zdrowe, ale jak bedę to piła przez 2 tyg czy nawet miesiąc to chyba nic mi sie nie stanie. Efekty mają byc widoczne juz po 2 tyg, więc zobaczymy co sie ze mną stenie po tym czasie hehe Ja się nie martwię o oponkę na brzuszku, bo mogę nie wiem ile zjeść i co zjeść, a mój brzuszek jest ciągle płaski. Wogóle jest mi bardzo trudno przytyc chociaż kilogram. Uważam też , że te BMI to bzdura. Ja mam 164 cm i ważę przeciętnie 46kg i nie jestem z całą pewnościa anorektyczką. Kości mi nigdzie nie wystają, ani nie mam chudych jak patyki nóg. Chce przytyc, bo podobają mi się takie bardziej kobiece sylwetki, ale ogólnie jestem zdowolona ze swojej figury. Kiedyś dobiłam do 50kg, ale jakim wysiłkiem. Jadłam bardzo często i wpychałam jedzenie na siłę, duzo makaronów i słodyczy. Potem nie miałam juz siły tyle zjadać i zaczęłam jeść normalnie, a moja waga szybciutko wróciła do normy. Wkurza mnie gdy ktoś mówi, że ta waga jest za mała, bo wszystko zależy od organizmu człowieka. Zresztą jaka to róznica ile sie waży. Ja mogłabym ważyć i 100kg o ile wyglądałabym szczupło. Dlatego rzadko wchodzę na wagę, a częściej patrzę w lustro
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:58   #40
paulix20
Przyczajenie
 
Avatar paulix20
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Hej dziewczyny i przytyła któraś choć trochę????????????
paulix20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:39   #41
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Po pierwsze: dla doroslych ludzi zbyt duza ilosc mleka jest nie zdrowa. Ogolnie nie zdrowy pomyls. To tak jak bysmy chieli tluczyc sie niezdrowa iloscia fast foodow.

Po drugie: nie chcem miec zwlaki tuszczu na brzuchu, tylko piekne jedrne cialko a mleko raczej mnie utuczy. Da mi wiecej kg na wadze, a piekniej raczej wygladac nie bede z tego powodu.

Po trzecie: jak dlugo taki efekt sie utrzyma jak odstawisz mleko.

Po czwarte: to musi byc strasznie tluczace i nie wiem czy nie odbierze mi apeytu na podtsawowe posilki w ciagu dnia...
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 20:47   #42
*DorotkA*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Mam podobny problem (160 cm, 45 kg). Moja siostra non stop robi mi przytyki, bo mam zamiar starać się o dziecko za jakąś chwilkę a ona gdzieś wyczytała, że kobiety chude częściej mają poronienia i w ogóle. Także chciałabym przytyć, w ogóle kiedyś ważyłam nieco więcej i lepiej się czułam, lepiej wyglądałam. Chciałabym przekroczyć 50 kg, ale to jest takie trudne. Mam taki organizm, ze każdy stres odbija się na jedzeniu. Po prostu nic mi przez gardło nie przejdzie, jak miałam jakąś stresująca sytuację, a takich oczywiście nie można uniknąć,zarówno w pracy jak i w życiu ogólnie. Mój mąż próbuje schudnąć, a ja przytyć. Ale z nas para.....
Właśnie się zastanawiam nad tą dietą z mlekiem wproszku. Spróbuję chyba, ale będę obserwowała swój organizm. Zobaczymy.
*DorotkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 20:48   #43
paulix20
Przyczajenie
 
Avatar paulix20
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Ja mam tak samo ze stresem, kompletnie nic nie jjem a nawet wymiotuję, biore jakies leki na nerwicę ale to nic nie działa. Od dziecka tak mam, teraz mam 22 lata i nigdy nie przekroczyłam 40 kg. tak wiem koszmar, ale co ja poradzę.
Dzisiaj w rozmowach w toku był temat o zbyt szczupłych ludziach. Dietetyczka kazała jeść dużo warzyw, owoców- szczególnie winogrona i awokado, zamiast wody pic soki, a podjadać najlepiej suszone owoce. No i podstawa min. 3 posiłki dziennie.
paulix20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:47   #44
Smutna_Myszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 350
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

wg mnie najlepszym sposobem jest szybkie jedzenie na stojaco poniewaz wtedy tyje sie szybko i równomiernie gdy siedzisz wszystko wchodzi w brzuszek i powstaje tzw. oponka, najlepiej jesc makarony, rzeczy maczne itd Pozdrawiam Asia
Smutna_Myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:49   #45
Smutna_Myszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 350
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

radziłabym równiez spróbowac kaszki dla dzieci smakowej rozrobionej z mlekiem w proszku wg mnie pomaga
Smutna_Myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 14:18   #46
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

A ja radzila bym odzywiaz sie zdrowo, jesc do tego duzo, no i oczywiscie zyc aktywnie.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:33   #47
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Też bym chciała przytyć ale mleka za nic w świecie nie przełkne wiec odpada dla mnie taki sposób ale zachecajace 4 kg w 14 dni
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:45   #48
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Też chcę przytyć. Ale napewno nie w taki sposób. Poco mi tłuszcz? Lepiej weźcie się dziewczyny za ćwiczenia to sobie uformujecie ciało. Zdrowsze, a i wyglądać będziecie lepiej. Poza tym ja nienawidzę mleka więc napewno nie będę go piła 2,3 razy dziennie. Piję może raz na rok. I to tylko troszkę. Jak wypiję nawet pół kubka zaczyna mi się robić niedobrze Więc... ja idę pościczyć!
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:02   #49
wilaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Mam 25 lat, 171 cm i 53 kg.Odkąd pamietam byłam chudzielcem. Nawet po urodzeniu 2 dzieci nic mi nie przybyło.A wierzcie mi, próbowałam juz wszystkiego od obiadania się po picie różnych specyfików i nic. Od 2 tygodni pije mleko z mlekiem w proszku i przytyłam 4 kilo. Sama nie moge uwieżyć. Oprocz tego co drugi dzień ćwicze. Dziewczyny próbujcie, to naprawde działa. Jak znowu przytyje to się odezwe. Powodzenia.
wilaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 18:34   #50
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Ja jednak tej diety nie stosuję Spróbowałam raz i bleee, myślałam, że zwymiotuję. Może jakieś złe proporcje zrobiłam, ale nie mogę tego pić.
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 13:44   #51
*DorotkA*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

No i marne skutki.
Próbowałam mleko w proszku z mlekiem krowim, ale niestety mój żołądek nie był z tej mieszanki zadowolony (miałam wcześniej problemy z żołądkiem, nie chcę przeżywać tego jeszcze raz). Próbowałam później kaszki dla dzieci, rano (wcześniej nic nie jadłam przed wyjściem z domu) i wieczorkiem na kolację (wcześniej nie jadałam także kolacji) można powiedzieć, że jadłam te kaszki regularnie przez miesiąc, a teraz tak raz na jakiś czas, ale przytyłam 2 kg, jak przestałam jeść regularnie, to oczywiście już ważę 1 kg mniej. Kurde trudno mamy w tym naszym życiu (chudzielce). Teraz liczę na ciążę, może kilka kilogramów zostanie....
Pozdrawiam i życzę powodzenia innym chudzielcom.
*DorotkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 11:07   #52
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-08 o 23:05
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 11:08   #53
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-08 o 23:05
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 22:01   #54
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

od 1.08 postawnowilam na prawde wzac sie za siebie a jeszcze wczesniej jakis miesiac temu kupilam gainera pod namowa chlopaka i dietetyczki...powiem Wam ze to super sprawa, jak sie do tego cwiczy to nie trzeba sie martwic jakims obwislym cialem w tluszcz i wiecie co? jak zobaczylam swoje zdjecia sprzed roku a teraz to szczeka mi opadla...taka roznica...nie spodziewalabym sie...teraz zamierzam to kontunowac
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 10:37   #55
yyork
Raczkowanie
 
Avatar yyork
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 224
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
od 1.08 postawnowilam na prawde wzac sie za siebie a jeszcze wczesniej jakis miesiac temu kupilam gainera pod namowa chlopaka i dietetyczki...powiem Wam ze to super sprawa, jak sie do tego cwiczy to nie trzeba sie martwic jakims obwislym cialem w tluszcz i wiecie co? jak zobaczylam swoje zdjecia sprzed roku a teraz to szczeka mi opadla...taka roznica...nie spodziewalabym sie...teraz zamierzam to kontunowac
A mozesz napisac dokladnie co to za gainer (firma, dokladna nazwa). Ile udalo ci sie po tym przytyc i w jakim czasie?
yyork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 10:46   #56
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez yyork Pokaż wiadomość
A mozesz napisac dokladnie co to za gainer (firma, dokladna nazwa). Ile udalo ci sie po tym przytyc i w jakim czasie?
to jest super hard gainer o smaku truskawkowo bananowym , ale sa jeszcze inne mysle ze tak 1-2 kg na tydzien ale trzeba na prawde pamietac o tym dwa razy dziennie zeby brac, bo jak to wypijesz to tak jakby sie zjadlo spory obiad a nie czujesz tego i wlasnie na tym to polega nie odklada sie to w taki sposb ze wyglada sie jak miesniak tylko po prostu przybywa cialka jest to rodzaj gainera dla osob ktorym jest na prawde ciezko przytyc...takie wspomaganie, ale na prawde skuteczne to jest pakowane po 2 kg i kosztuje 79 zł, ale mysle ze warto
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 18:52   #57
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

I jak dziewuchy ? Były efekty po tym mleczku ? :P

Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:49   #58
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez Brosiaaa Pokaż wiadomość
I jak dziewuchy ? Były efekty po tym mleczku ? :P
Cytat:
Napisane przez Brosiaaa Pokaż wiadomość


dobre pytanie, po trzech latach^^
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:47   #59
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

No to czekam na odpowiedź.
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:42   #60
18kwiatuszek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Brosiaaa ja zaczynam pic to mleczko, dołączysz się ?
18kwiatuszek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 22:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.