Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-12, 17:59   #31
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

dobra to juz chyba ostatnbie pytanie z tego ci piszecie domyslam sie ze najlepszy jest nail tek. Tylko który????
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 18:38   #32
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Na rozdwajające sie pazurki-nail tek II intensive therapy. http://www.nailtek.pl/index_flash.htm
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 19:19   #33
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez annfas
dobra to juz chyba ostatnbie pytanie z tego ci piszecie domyslam sie ze najlepszy jest nail tek. Tylko który????
moim faworytem jest Foundation II może dlatego że to była moja pierwsza odżywka z Nail Teka

kupisz w gabinetach kosmetycznych- ale tutaj są drogie po 120-140zł
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 14:40   #34
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

dzisiaj sie zalamalam... bylm na zakupach i widzialam w jednym slkepo-salonie nail teka myslalam ze mi galki oczne wyskocza kosztowal 155zl
dobrze ze mamy allegro
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 19:23   #35
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Caly czas piszecie o Sally Hansen i Nail Tek'u a sa to odzywki w cenie od 50 do 150 zl a nie kazdego na nie stac (na pewno nie mnie ), wiec moze polecicie tez takie tansze ( kolo 10 zl ) a tez dobre, bo takowe na pewno sa wiec pomyslcie tez czasami o tych troszke biedniejszych osobkach
molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 19:48   #36
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez molly_20
Caly czas piszecie o Sally Hansen i Nail Tek'u a sa to odzywki w cenie od 50 do 150 zl a nie kazdego na nie stac (na pewno nie mnie ), wiec moze polecicie tez takie tansze ( kolo 10 zl ) a tez dobre, bo takowe na pewno sa wiec pomyslcie tez czasami o tych troszke biedniejszych osobkach
Moze pomysl o odzywce Killys-Witaminowa Bomba jest na KW, poza tym dobry jest ponoc olejek tez tej firmy do skorek. Jak dla mnie kremy do dloni i paznokci tez troche wzmacniaja
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 19:52   #37
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

A tak w ogole, to najlepiej przejrzec KW http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=38
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-13, 22:11   #38
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Cool Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez molly_20
Caly czas piszecie o Sally Hansen i Nail Tek'u a sa to odzywki w cenie od 50 do 150 zl a nie kazdego na nie stac (na pewno nie mnie ), wiec moze polecicie tez takie tansze ( kolo 10 zl ) a tez dobre, bo takowe na pewno sa wiec pomyslcie tez czasami o tych troszke biedniejszych osobkach
piasne jest o takich odzywkah, bo ja o takie poprosilam, wyprobowalam juz wiele takich tanszych, ale zadna nie zdala egzaminu, dlatego zdecydowalam, ze chyba lepiej troche wiecej pieniedzy odlozyc i kupic cos drozszego ale skutecznego
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 22:14   #39
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Molly ja tez nie chcialam na poczatku inwestowac z nail teka(bo to dosc duzo kasy jak dla mnie bardzo duzo)ale liczac ile kasy wydalam juz na rozne odzywki wychodzi duzo wiecej niz 50zl wiec teraz zaluje ze nie zainwestowalam wczensij. A z tanszych odzywek moge Ci polecic Joko do paznokci rozdwajajacych sie ja ja uzywalam i widzialm efekty ale potem przestali je produkowac na jakis czas i moj problem znow powrocil i teraz kupilam nail teka ( a joko znow sa w sprzedarzy i kosztuja ponoc kool 11zl) pozdrawiam
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 23:03   #40
Barbiątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 23
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

polecam odzywke alessandro naprawde skuteczna tylko koszt ok 50 zl ale naprawde warto pazurki szybciej rosna i sa baaardzo twarde
pozdrowionka
Barbiątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 07:46   #41
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez annfas
piasne jest o takich odzywkah, bo ja o takie poprosilam, wyprobowalam juz wiele takich tanszych, ale zadna nie zdala egzaminu, dlatego zdecydowalam, ze chyba lepiej troche wiecej pieniedzy odlozyc i kupic cos drozszego ale skutecznego
dokładnie... moim zdaniem żadna z tańszych nie jest porównywalna z Nail Tekiem. Miałam już dużo różnych i przynajmniej na moje paznokcie nie działały zachwcająco (a Witaminowa Bomba nawet je bardziej osłabiła :/ )
50zł na odżywke która starcza na ok 3 miesiące to nie jest dużo
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-14, 07:58   #42
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Dokladnie macie racje. Dolly u mnie tez po witaminowej bombie bylo jeszcze gorzej pazurki schgidzily calymi platami a od kiedy stosuje nail tek (6dzien) to jak narazie zaden pazurek sie nie rozdwoil(odpukac)bo naprawde przezylam pieklo z moimi paznokciami.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 08:38   #43
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

a mnie a mnie odżywka Nail Tek Intensive Therapia II wcale nie zachwyciła
kupowałam w salonie polecanym bezpośrednio przez dystrybutora wiec nie była to podróbka
odżywka była dobra jak trwałą na paznokciu, ale...z moich schodziła płatami już po jednym dniu
Nie dziękuję więcej nie kupię !

teraz wcieram w paznokcie wit.A+E (Capivit) i maluję złotą odżywką SH i widzę efekty, a kuracja znacznie tansza
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 09:17   #44
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

No to przepraszam za swoja wypowiedz ( niestety nie znalazlam zawstydzonej minki ). Akurat wtedy cos takiego przyszlo mi do glowy no i napisalam, ale to nie mialo byc zlosliwe . Niom wiec to tyle co chcialam napisac . Wlasnie postanowilam kupic odzywke joko, juz dla ostatecznego wzmocnienia pazurkow, bo przestaly mi sie juz rozdwajac . Pozdrawiam
molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 20:56   #45
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez molly_20
No to przepraszam za swoja wypowiedz ( niestety nie znalazlam zawstydzonej minki ). Akurat wtedy cos takiego przyszlo mi do glowy no i napisalam, ale to nie mialo byc zlosliwe . Niom wiec to tyle co chcialam napisac . Wlasnie postanowilam kupic odzywke joko, juz dla ostatecznego wzmocnienia pazurkow, bo przestaly mi sie juz rozdwajac . Pozdrawiam
A CO STOSOWALAS ZE JUZ SIE NIE ROZDWAJAJA? BO U MNIE BYL OD(MAM 6 DZIEN NAIL TEK)AZ NAGLE TRACH I WLASNIE OPLAKUJE MOJ WSKAZUJACY PALUSZEK U LEWEJ DLONI;(LEEE
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 21:12   #46
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez ma.ko
(...) BO U MNIE BYL OD(MAM 6 DZIEN NAIL TEK)AZ NAGLE TRACH I WLASNIE OPLAKUJE MOJ WSKAZUJACY PALUSZEK U LEWEJ DLONI;(LEEE
po 6 dniach to nawet nie ma co liczyc na znaczna poprawe. Po miesiacu conajmniej bedziesz miala naprawde saliczne, zdrowe paznokcie, choc wiadomo, zalezy jak wygladaja na poczatku-przed kuracja
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 21:17   #47
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Moze i nie sa straszne ale ozdwajaja sie okropnie. ale rodwajaja mi sie paznokcie u palcow srodkowych i wskazujacych u obu rak i czasdme kciuki, ale mm nadzieje, ze nail tek mi pomoze.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 11:42   #48
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Jak dla mnie zdecydowanie pomoze, bo nie wierzylam, ze moim lamiacym sie, a przede wszystkim rozdwajajacym pomoze, a jednak Tearz mam druga buteleczke, bo jednak po jakims czasie, kiedy jzu sie skonczyl, paznokcie troszke "zeplusy sie", ale znowu widze poprawe
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 14:00   #49
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez młodaa
Jak dla mnie zdecydowanie pomoze, bo nie wierzylam, ze moim lamiacym sie, a przede wszystkim rozdwajajacym pomoze, a jednak Tearz mam druga buteleczke, bo jednak po jakims czasie, kiedy jzu sie skonczyl, paznokcie troszke "zeplusy sie", ale znowu widze poprawe
A po dlugim czasie stosowania Nail Tek'a zauwazylas ze juz sie nie rozdwajaja?? ja jestem juz zalamana i nie wiem co mam z nimi robic;(
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 16:38   #50
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Nie mozesz juz po tygodniu oczekiwac efektow na kazda regeneracje potrzeba troche czasu, nie mialam nail teku, ale mysle ze dopiero po miesiacu bedziesz mogla widziec efekty, takze spokojnie czekaj
molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:03   #51
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

No wiem wiem. ale ja juz sie nie moge doczekac. tak strasznie chcialabym zapuscic paznokcie chociaz troszke, a tu wystarczy ze urosne troche poza opuszek i trach sie rozdwaja a co ty stosowalas na paznokcie? bo ja stosuje wszystko co tylko mozliwei mam anadzieje, ze w koncu mi cos pomoze.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:25   #52
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Wiem jak to jest, ja tez zawsze chciae od razu widziec efekty, ale niestety trzeba troche poczekac Ja juz w kilku postach pisalam co stosowalam ( m.in. w poscie o sally hansen ), ale tak na prawde to nie wiem co poskutkowalo, ktoregos dnia zauwazylam, ze sa dlugie i sie nie rozdajaja, ale to tez zalezy od paznokci, na kazde co innego dziala, z tego co pamietam ty juz troche rzeczy stosowalas, moze za krotko, dlatego nie widzialas efekty, na arzie spokojnie uzywaj nail teka i jesli po miesiacu nie bedziesz widzaiala efekty to sprobuj co innego. Pisalas w ktoryms poscie ze pomogla ci odzywka joko wiec wtedy moze sprobuj ja zastosowac. W takich wypadkach niestety potrzebna jest cierpliwosc
molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 17:45   #53
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

ma.ko, każdy ma inne pazurki i na każdym efekt będzie widoczny w innym czasie... ja po tygodniu już widziałam że są mocniejsze ale nadal je piłowałam żeby były krótkie i dopiero po kuracji zaczełam zapuszczać. Spokojnie poczekaj jeszcze tydzień/dwa i dopiero zacznij panikować hihi

Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 20:24   #54
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Wiem ze musze byc cierpliwa ale naprawde to co ja przezylam z moimi pazurkami to istna masakra. Kiedys tez mialma problem z paznokciami to pomogla mi odzywka Barbry a teraz nic no po Joko byly mocniejsze ale poznije je wycofali i nzow sie rozdwajaja. musze sie uzbroic w cierpliwosc i zaczem a noz zacznie dzialac nail Tek. ehh ale ja msuze sobie troche pozrzedzic hehe nie zwracajcie na to uwagi-czasem tak mamehe a tak powaznie to cierpliwa czekam na efektyhhe
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 09:32   #55
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: na prawde skuteczna odzywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez ma.ko
A po dlugim czasie stosowania Nail Tek'a zauwazylas ze juz sie nie rozdwajaja?? ja jestem juz zalamana i nie wiem co mam z nimi robic;(
Okolo tydzien trwalo, az zauwazylam, ze sa naprawde troszke mocniejsze. Cala kuracja trwala u mnie przez ok 3 miesiace, az do wykonczenia buteleczki Oczywiscie tak dlugi czas nie jest potrzebny, tzn mi nie byl, ale wolalam, zeby naprawde byly odzywione pozniej mialam spokoj, ale teraz zauwazylam, ze 2 pazurki zaczely mi sie rozdwajac, pozniej jeszcze jeden i od razu zadzialalam, teraz planuje 2-3tyg je podratowac, pozniej stosowac jako baze pod lakier
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:48   #56
Lilianna-Katarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: odżywki do paznokci

Z tym rujnowaniem paznokci tobym się nie do końca zgodziła, wystarczy używać zmywacza bezacetonowego ja uzywam consatans carrol, ale żle się nim zmywa kilka warstw;/ Ale jeśli chcesz koniecznie odżywkę wsiąkającą w paznokcie, to mogę Ci polecić tą z AvonuNail experts strong results sama jej uzywam i jest nawet całkiem niezła Ale polecam też taką 'zwykłą' również z Avonu z włóknami jedwabiu, ale nie wiem, czy jeszcze są one w ofercie;/ pozdrawiam
Lilianna-Katarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 19:06   #57
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: odżywki do paznokci

Sprobuj produktow firmy Killys ( niezbyt drogie ale naprawde dobre- peelingi, oliwki i odzywki). Jesli nie szkoda Ci kaski kup odzywke Sally Hansen - sa naprawde dobre i uzyj zmywacza bez aceonu. Nie powinnas tez zapominac o wcieraniu oliwki w macierz paznokcia- wtedy to co wyrosnie bedzie duzo mocniejsze. I pamiętaj - zadnego wyrywania skorek! Wtedy dopiero uzywanie odzywki bedzie mialo jakis sens i widoczne beda rezultaty!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 19:45   #58
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: odżywki do paznokci

Ja polecam Ci odżywki z mirrą - znajdziesz je w profesjonalnych sklepach kosmetycznych ( sprzedających akryle itp produkty)
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:28   #59
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: odżywki do paznokci

Cytat:
Napisane przez Lilianna-Katarzyna
Ale polecam też taką 'zwykłą' również z Avonu z włóknami jedwabiu, ale nie wiem, czy jeszcze są one w ofercie;/ pozdrawiam
Ja tej odzywki nie polecam, gdyż własnie ją trzeba zmywać zmywaczem i to od razu, bo zostawia brzydkie smugi.
Za to polecam Olejek do skórek i paznokci Killys i balsam do paznokci Herba Studio. Oprócz tego Odżywka keratynowa w kapsułkach GAL jest fajna.
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 11:01   #60
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Odżywka do paznokci...mam mętlik w głowie

Witam
Wiem,że jest sporo wątków na temat odzywek do paznokci,większość już czytałam i stąd mój problem,nie wiem na którą się zdecydować,mianowicie czy na:
1-Nail Tek ( Intensive Teraphy czy II foundation)
2-Alessandro
3-Sally Hansen
Czy może macie jakieś inne propozycje.
Kobietki proszę pomóżcie mi dokonać wyboru,chciałabym mieć mocne twarde paznokcie,a musialam je obciąć na krótko,bo sa jakies słabe i się łamią.
Dziękuję z góry i pozdrawiam
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 16:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.