Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-17, 13:04   #871
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Piękny zestaw i miło z ich strony. A jaka to jest tańsza poduszka bo ja widziałam tylko te za 33 zł i tą też zamawiam i to jest ta co ty masz

Teściowej nie wpuszczałam przez 3 miesiące po narodzinach. Moi rodzice czasami bywali ale ogólnie przez 3 tygodnie nie chcieliśmy nikogo. I to był najlepszy wybór tylko my i dzieci.
Dobrych rad nie słucham bo jestem Zosia zamosia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 13:11   #872
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Piękny zestaw i miło z ich strony. A jaka to jest tańsza poduszka bo ja widziałam tylko te za 33 zł i tą też zamawiam i to jest ta co ty masz

Teściowej nie wpuszczałam przez 3 miesiące po narodzinach. Moi rodzice czasami bywali ale ogólnie przez 3 tygodnie nie chcieliśmy nikogo. I to był najlepszy wybór tylko my i dzieci.
Dobrych rad nie słucham bo jestem Zosia zamosia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niee, ja zamawiałam tą za 33 a przysłali tą za 69 (nawet więcej widzicie chciałam oszczędzić ) Screenshot_20200117_141000_com.android.chrome.jpgScreenshot_20200117_141029_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 13:14   #873
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Jak patrzę na tą różnice w cenie to myślę, że się jednak pomylili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 13:53   #874
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Pessar zakładają jak szyjka się skraca, tak?
Tygodnie lecą już szybciutko, szybko minie, dzidziuś coraz większy, będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Też Loveli używałam, teraz odplamiacz jeszcze wezmę, z płynem do płukania to nie wiem, chyba też wezmę.

Wiecie, wszystko zależy z tym smoczkiem jak długo w ciągu dnia i nocy i do jakiego wieku. I powoduje też tylko konkretny typ skrzywienie, nie wszystkie - zgryz otwarty - dziecko zgryza zęby z tyłu a z przodu mamy dziurę wyrobioną pod smoczek (lub kciuka!), ząbki górne wychylone do przodu i góry a dolne do dołu i do tyłu. Ale to się dzieje jak długo dziecko ten smoczek cycka, jak się stosuje do pewnych zasad, pracuje z dziećmi, pozwolę sobie to wypunktowac
-smoczek max 6h na dobe
- wyciągać z buźki na czas snu (wiadomo z głową, nie ze zasnął i minute później ciach wyciągam bo wiadomo że się obudzi
- koło 4-6 miesiąca mija duże zapotrzebowanie fizjologiczne do ssania a zaczyna się przyzwyczajenie, przywiązanie do smoczka - dobry moment żeby odstawić
-ostateczne odstawienie smoczka NAJPÓŹNIEJ do 1,5 roku - wtedy z niemowlęce go trybu przelykania dziecko powinno przejść na tryb dorosłego. Smoczek może to zabuzyc, a jak zostanie niemowlęcy tryb przelykania to wada zgryzu murowana i leczenie nawet nie pomoże bo wada wróci (moja kolezanka tak ma). No i w tym wieku to już jest miłość do dydusia a nie potrzeba fizjologiczna.

Przy starszym miałam kupiony na wszelki wypadek, ale na początku mieliśmy tak gigantyczne problemy z karmieniem że jak już się udało był zakaz wszelkich butelek i smoczkow na co najmniej miesiąc. Potem raz miałam mega kryzys i chciałam go "przytkac" smoczkiem ale już się nie dał i był bez smoczkowy - fajnie bo ominęło nas odstawianie tego smoka.

Teraz raczej się nie uda z karmieniem i będzie mm więc na bank będzie też smoczek, musi przeciez pociumkać. Ale mam plan żeby dawać tego smoczka tylko jak go będę przytulać, i to po jedzeniu (jeśli nie zaśnie od razu), wiecie, żeby imitowac naturalne karmienie. I odstawić koło tego 4-6 miesiąca. Taki plan, życie pokaże jak wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Dokładnie, że zimno :/ i że butów nie ma 🤦☠♀️ miesięczne dziecko...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, moja miała 25mm ale juz dłuzszy czas byla rozpulchniona wiec to tez jest wskazaniem
Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Szpital potrafi zmeczyc... ;* trzymam kciuki, zeby nie byli koniecznosci wiecej. No poza sciagnieciem pessara i porodem. (Nie wiem czy to za jednym razem )

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
z tego co czytalam to tak tydzien po porodzie srednio porod sie zacyznal, ale jak ja bede miala cc to pewnie za jednym razem
a co u Ciebie?


co do smoczka to powiem Wam, że mocno się stawiałam, że nie będę go używać, a przynajmniej nie przez 1msc, ale jak mi dziecko płakało w szpitalu niemal 20h i nie mogłam iść nawet do toalety bo po wyjęciu cyca była płacz to szybko zmiękłam. Ogólnie nie ma co się na nic nastawiać, życie weryfikuje samo

Ja w lutym kupuje otulacz i czapeczkę z qbana mama zakochałam się w tym wzorze
https://qbanamama.pl/pl/p/Otulacz-ba...OM-120x120/529
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 14:03   #875
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Jestem gapa xd Moi rodzice mają 30 rocznicę ślubu i w niedzielę robią imprezkę.
Właśnie beze pavlova robię .
Mamie daje do spa voucher
A tata to wiadomo flaszka jakaś fajna )

Ale mam mózg wyprany ,żeby o tym zapomnieć . ..


Ja zęby mam proste, palce nie wykrzywione. Jestem UFO xd No dokladnie jej zdaniem ,jak dziecko nie ma smoczka to wpycha rączki do buzi..
Ona ma rady od swoich koleżanek z bazaru .. A wgl o psach , że to zabójcy ugryzą dziecko . Szwagier hoduje pająki ptaszniki, jakieś dziwne gatunki -tu teściowa 0 problemów w tym.. Ja to ja ,ale mąż niestety mega się sugeruję nawet oto łóżeczko .. Dlatego ja nic nikomu nie pokazuje wózek widziały 3 osoby , jakieś ubranka, artykuły różne mniej widzi ,mniej narzeka.

I chyba w naszym przypadku to najlepsza metoda.

Propo psów mój obrażony od kiedy stoi karton z wózkiem ..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 14:38   #876
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
tak, moja miała 25mm ale juz dłuzszy czas byla rozpulchniona wiec to tez jest wskazaniem



z tego co czytalam to tak tydzien po porodzie srednio porod sie zacyznal, ale jak ja bede miala cc to pewnie za jednym razem

a co u Ciebie?





co do smoczka to powiem Wam, że mocno się stawiałam, że nie będę go używać, a przynajmniej nie przez 1msc, ale jak mi dziecko płakało w szpitalu niemal 20h i nie mogłam iść nawet do toalety bo po wyjęciu cyca była płacz to szybko zmiękłam. Ogólnie nie ma co się na nic nastawiać, życie weryfikuje samo



Ja w lutym kupuje otulacz i czapeczkę z qbana mama zakochałam się w tym wzorze

https://qbanamama.pl/pl/p/Otulacz-ba...OM-120x120/529
U mnie ok. Od 8.01 w domu. 28.01 wracam na oddzial, ale licze ze po badaniach mnie wypuszcza. Bylam u swojej lekarki, to mnie uspokoila, ze nie jest az tak zle. maluch ma sie dobrze, wiec najwazniejsze.

Ale mam juz serdecznie dosc tej ciazy. Poprosze teleport do kwietnia. ;P

W ogole synek tak sie klei do mnie, mega sie przytula... Nadrabiamy te tygodnie osobno.



Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 15:26   #877
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Jak patrzę na tą różnice w cenie to myślę, że się jednak pomylili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nawet nie widziałam takich a myślałam że wszystko u nich przejrzałam .
Ciesz się. Duże zakupy zasługują na promocję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Cześć! trochę mnie nie było, nie mam czasu nadrabiać 2o stron byłam tydzień w szpitalu, założyli mi pessar, wykończona psychicznie wracam do siebie :/ mam nadzieje, że u Was ok
Ojej. A czemu tak długo Cię trzymali. Mój gin sprawdza mnie co wizytę i powiedział że jak będzie kiepsko to on mi założy 🤨. Myślałam że to się zakłada i wychodzi ale może jestem w błędzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-17, 16:04   #878
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

IMG_20200117_170120.jpg

Pierwsze zdanie samodzielnie wymyślone i napisane, bez błędu 🤣 (5lat i 2 miesiące). (Ja go nie uczę pisać, tyle co w przedszkolu pojawią się literki i sam pyta to odpowiadam )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 16:05   #879
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

IMG_20200117_170513.jpg

Przez analogię zgadnijcie co tu miało być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 16:07   #880
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Zamówiłam zestaw z tą pieluchą z tymi wymiarami jak przyjdzie to zdam relacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 16:39   #881
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Cześć! trochę mnie nie było, nie mam czasu nadrabiać 2o stron byłam tydzień w szpitalu, założyli mi pessar, wykończona psychicznie wracam do siebie :/ mam nadzieje, że u Was ok
Jejku współczuję bardzo. A dlaczego ten pessar? Co się dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
U mnie ok. Od 8.01 w domu. 28.01 wracam na oddzial, ale licze ze po badaniach mnie wypuszcza. Bylam u swojej lekarki, to mnie uspokoila, ze nie jest az tak zle. maluch ma sie dobrze, wiec najwazniejsze.

Ale mam juz serdecznie dosc tej ciazy. Poprosze teleport do kwietnia. ;P

W ogole synek tak sie klei do mnie, mega sie przytula... Nadrabiamy te tygodnie osobno.



Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
W jakim wieku masz synka? Moja też ostatnio tylko mamusia i nie mogę nigdzie na chwilę pójść bo od razu płacz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

U nas mała chora i do tego bardzo mamusiowa. I przez chorobę cycus jest dużo częściej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-17, 16:44   #882
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Jejku współczuję bardzo. A dlaczego ten pessar? Co się dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

W jakim wieku masz synka? Moja też ostatnio tylko mamusia i nie mogę nigdzie na chwilę pójść bo od razu płacz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2 lata i 2 miesiace ma. Chyba podobnie jak Twoja?
Bardzo sie z tata zwiazal przez te 3 tygodnie jak mnie nie bylo, niezbyt do mnie chcial jak wrocilam. Ale teraz mam wrazenie nadrabia, bierze mnie za reke i przytula do twarzy, daje mi buziaki w czolo i w ogole. Mega slodziak.
Ale generalnie sa plusy tego szpitala. Zlapal lepszy kontakt z dziadkami, usamodzielnil sie mimo wszystko. Takze jest ok.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 16:47   #883
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Załącznik 7704280

Przez analogię zgadnijcie co tu miało być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idę kupę . Schowaj sobie na pamiątkę .

Chyba kupię taki oszczyszczacz, a raczej dwa do dwóch pokoi. Opinie ma dobre i cena jest lepsza niż te co wcześnieej oglądałam za ponad 1000zł. Znacie go może?
https://www.ceneo.pl/59712643#tab=reviews_scroll
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2020-01-17 o 16:48
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 16:48   #884
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Załącznik 7704280

Przez analogię zgadnijcie co tu miało być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo. Super że w przedszkolu u was o to dbają. Mój starszak niczego nie był uczony panie zmieniały się jak w kalejdoskopie w zerówce dopiero zaczęli poznawać litery. Teraz jest w 1 klasie i mam mega problem. Pisze pięknie ale nie potrafi czytać co wiąże się z tym że za czytanie dostaje 1 a na sprawdzianach sobie nie radzi bo też nie przeczyta treści. Codziennie czytamy i ja to uczę chociaż nie mam o tym pojęcia jak to zrobić. Młodszy teraz 3 latek za to przy nim szybko się uczy. Mając 2 lata znał wszystkie literki z czym ma problem np starszy do tej pory. Młodszego już uczę bo nie chce powtórki z rozrywki no i zapisałam też do innego przedszkola bo mam już uraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 16:55   #885
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Brawo. Super że w przedszkolu u was o to dbają. Mój starszak niczego nie był uczony panie zmieniały się jak w kalejdoskopie w zerówce dopiero zaczęli poznawać litery. Teraz jest w 1 klasie i mam mega problem. Pisze pięknie ale nie potrafi czytać co wiąże się z tym że za czytanie dostaje 1 a na sprawdzianach sobie nie radzi bo też nie przeczyta treści. Codziennie czytamy i ja to uczę chociaż nie mam o tym pojęcia jak to zrobić. Młodszy teraz 3 latek za to przy nim szybko się uczy. Mając 2 lata znał wszystkie literki z czym ma problem np starszy do tej pory. Młodszego już uczę bo nie chce powtórki z rozrywki no i zapisałam też do innego przedszkola bo mam już uraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak moja córka jak miała 5 latek chodziła do zerówki przedszkolnej z dziećmi 6 letnimi i mówiła,że Pani nie może uczyć dzieci czytać w przedszkolu,że niby nie wolno im? Tak mi się coś kojarzy. Moja Ala nauczyła się sama czytać w domu w wieku 5 lat i w przeszkolu chciała z Panią czytać książeczki i Pani jej nie pozwalała. Chore to dla mnie było. A potem były takie kwiatki,że poszła jako 6 latka do 1 klasy, czytała płynnie jak osoba dorosła, była w tej klasie jedyną sześciolatką, a pozostałe dzieci 7 letnie nie umiały czytać, albo niektóre dukały po sylabie. Jak ja byłam w zerówce ponad 30lat temu, miałam 6 lat i pamiętam,że Panie uczyły nas w przedszkolu czytać, podchodziło się do biurka i każdy musiał osobno przeczytać tekst Ala ma kota itd..Czemu teraz nie pozwalają uczyć dzieci w przeszkodlu, nie mam pojęcia. Ciekawe czy wszędzie tak jest.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 16:59   #886
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Zdecydowałam się na ten bujaczek Kinderkaft dziś go odebraliśmy. Oczywiście muszę wyprać, ale tak to wygląda bardzo dobrze
Idzie też do mnie paczka ubranek z olx. Oby nie okazały się bardzo zniszczone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 17:16   #887
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Brawo. Super że w przedszkolu u was o to dbają. Mój starszak niczego nie był uczony panie zmieniały się jak w kalejdoskopie w zerówce dopiero zaczęli poznawać litery. Teraz jest w 1 klasie i mam mega problem. Pisze pięknie ale nie potrafi czytać co wiąże się z tym że za czytanie dostaje 1 a na sprawdzianach sobie nie radzi bo też nie przeczyta treści. Codziennie czytamy i ja to uczę chociaż nie mam o tym pojęcia jak to zrobić. Młodszy teraz 3 latek za to przy nim szybko się uczy. Mając 2 lata znał wszystkie literki z czym ma problem np starszy do tej pory. Młodszego już uczę bo nie chce powtórki z rozrywki no i zapisałam też do innego przedszkola bo mam już uraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajną Panią mają, naprawdę. Syn mówi że krzyczy na niegrzeczne dzieci (podobno jest 3 takich mega gagatkow. Ale chyba robi to z głową i dydaktycznej ie bo mój wrażliwiec i tak ja uwielbia. Jestem, zachwycona tym przedszkolem - państwowe. Przed przeprowadzką chodził do prywatnego, kameralnego a na koniec takie kwiatki powychodziły!!! Niektóre rzeczy dopiero teraz się dowiaduje. Dodam tylko że syn się taki zdolny okazał teraz, w tym nowym przedszkolu. W starym czesto słyszałam że czegoś nie umie. Zablokowały mi go baby psychicznie, ale to osobny temat, jak przedszkolanki potrafią dziecko zdeptać..
Ale teraz jest cudnie, oby tylko w przyszłym roku była ta sama kadra bo mam dzięki nim nowe dziecko

Coś było z tym że w przedszkolu nie można uczyć czytać. Głupota, powinno się podążać za dzieckiem a nie blokować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami

Edytowane przez benetta
Czas edycji: 2020-01-17 o 17:46
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 17:23   #888
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Byłam w Kauflandzie i udało mi się kupić 3xbody na krótki rękaw za 10zł. W dotyku też wydają się być fajne, a jak nie to nie będzie szkoda wyrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 18:04   #889
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jak moja córka jak miała 5 latek chodziła do zerówki przedszkolnej z dziećmi 6 letnimi i mówiła,że Pani nie może uczyć dzieci czytać w przedszkolu,że niby nie wolno im? Tak mi się coś kojarzy. Moja Ala nauczyła się sama czytać w domu w wieku 5 lat i w przeszkolu chciała z Panią czytać książeczki i Pani jej nie pozwalała. Chore to dla mnie było. A potem były takie kwiatki,że poszła jako 6 latka do 1 klasy, czytała płynnie jak osoba dorosła, była w tej klasie jedyną sześciolatką, a pozostałe dzieci 7 letnie nie umiały czytać, albo niektóre dukały po sylabie. Jak ja byłam w zerówce ponad 30lat temu, miałam 6 lat i pamiętam,że Panie uczyły nas w przedszkolu czytać, podchodziło się do biurka i każdy musiał osobno przeczytać tekst Ala ma kota itd..Czemu teraz nie pozwalają uczyć dzieci w przeszkodlu, nie mam pojęcia. Ciekawe czy wszędzie tak jest.
Był taki etap, ze w zerówce nie pozwalali uczyć czytania i pisania. Dobrze, ze już można. My mamy w przedszkolu grupy po dwa roczniki - małe przedszkole przy szkole. Na plus jest to, ze dzieci juz jako pięciolatki zaczynają sie uczyć powoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

We wtorek pisałam, ze nie miałam problemu z odparzeniami pod pieluchą. Więc od srody się zaczęło.
Dzisiaj mąż odebral paczki ze smyka i na razie jestem zadowolona. Jeszcze sporo musze kupic ale cos juz jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-17, 19:07   #890
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj odebrałam kocyk wafelkowy i zawieszke do smoczka ️ kocyk trochę w dotyku mi przypomina ścierkę kuchenna tylko grubsza jest dosyć cieniutki, akurat jak się urodzi to będzie dobry.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo z tego wafelka sie ścierki też szyje ja mam kocyk i reczniki kuchennereceived_585144871899865.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 20:11   #891
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
U mnie ok. Od 8.01 w domu. 28.01 wracam na oddzial, ale licze ze po badaniach mnie wypuszcza. Bylam u swojej lekarki, to mnie uspokoila, ze nie jest az tak zle. maluch ma sie dobrze, wiec najwazniejsze.

Ale mam juz serdecznie dosc tej ciazy. Poprosze teleport do kwietnia. ;P

W ogole synek tak sie klei do mnie, mega sie przytula... Nadrabiamy te tygodnie osobno.



Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
u mnie podobnie z synem a "tylko" 7dni mnie nie było :/ ja tez mam dosyc, a jak sie nasluchalam w szpitalu jaki to piekny okres w zyciu to mialam dosyc wszystkiego oby juz tylko poród nas tam przytrzymal

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
O nawet nie widziałam takich a myślałam że wszystko u nich przejrzałam .
Ciesz się. Duże zakupy zasługują na promocję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Ojej. A czemu tak długo Cię trzymali. Mój gin sprawdza mnie co wizytę i powiedział że jak będzie kiepsko to on mi założy 🤨. Myślałam że to się zakłada i wychodzi ale może jestem w błędzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialam byc 3dni, ale w dniu wypisu okazalo sie, że mam niską hemoglobine wiec postanowili to sprawdzic... a ze akurat byl weekend to polezalam 4 dni dluzej i tak nic konstruktywnego z tego nie wyszlo... w ogóle jak sie napatrzylam jak niektóre leżą nie wiadomo po co to zastanawiam się, dlaczego nasze pieniadze idą w błoto w taki sposób. Mi tez mogł zalozyc w gabinecie ale uparl sie na szpital :/
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 20:37   #892
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
2 lata i 2 miesiace ma. Chyba podobnie jak Twoja?
Bardzo sie z tata zwiazal przez te 3 tygodnie jak mnie nie bylo, niezbyt do mnie chcial jak wrocilam. Ale teraz mam wrazenie nadrabia, bierze mnie za reke i przytula do twarzy, daje mi buziaki w czolo i w ogole. Mega slodziak.
Ale generalnie sa plusy tego szpitala. Zlapal lepszy kontakt z dziadkami, usamodzielnil sie mimo wszystko. Takze jest ok.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Moja ma 2 lata i 3 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Idę kupę . Schowaj sobie na pamiątkę .

Chyba kupię taki oszczyszczacz, a raczej dwa do dwóch pokoi. Opinie ma dobre i cena jest lepsza niż te co wcześnieej oglądałam za ponad 1000zł. Znacie go może?
https://www.ceneo.pl/59712643#tab=reviews_scroll
Nie znam tego modelu ale w końcu kupiłam electrolux pure a9 i jestem bardzo zadowolona. Ma aplikacje na telefon i jest bardzo cichy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 22:28   #893
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jak moja córka jak miała 5 latek chodziła do zerówki przedszkolnej z dziećmi 6 letnimi i mówiła,że Pani nie może uczyć dzieci czytać w przedszkolu,że niby nie wolno im? Tak mi się coś kojarzy. Moja Ala nauczyła się sama czytać w domu w wieku 5 lat i w przeszkolu chciała z Panią czytać książeczki i Pani jej nie pozwalała. Chore to dla mnie było. A potem były takie kwiatki,że poszła jako 6 latka do 1 klasy, czytała płynnie jak osoba dorosła, była w tej klasie jedyną sześciolatką, a pozostałe dzieci 7 letnie nie umiały czytać, albo niektóre dukały po sylabie. Jak ja byłam w zerówce ponad 30lat temu, miałam 6 lat i pamiętam,że Panie uczyły nas w przedszkolu czytać, podchodziło się do biurka i każdy musiał osobno przeczytać tekst Ala ma kota itd..Czemu teraz nie pozwalają uczyć dzieci w przeszkodlu, nie mam pojęcia. Ciekawe czy wszędzie tak jest.
Dokładnie u mnie to samo tłumaczenie było że nie wolno uczyć dzieci że nauka jest dopiero w 1-3 a teraz klasówki i oceny co też mnie mocno przeraziło bo córka naście lat temu miała tylko pieczątki z buźkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
u mnie podobnie z synem a "tylko" 7dni mnie nie było :/ ja tez mam dosyc, a jak sie nasluchalam w szpitalu jaki to piekny okres w zyciu to mialam dosyc wszystkiego oby juz tylko poród nas tam przytrzymal


mialam byc 3dni, ale w dniu wypisu okazalo sie, że mam niską hemoglobine wiec postanowili to sprawdzic... a ze akurat byl weekend to polezalam 4 dni dluzej i tak nic konstruktywnego z tego nie wyszlo... w ogóle jak sie napatrzylam jak niektóre leżą nie wiadomo po co to zastanawiam się, dlaczego nasze pieniadze idą w błoto w taki sposób. Mi tez mogł zalozyc w gabinecie ale uparl sie na szpital :/
Ojej to faktycznie zrobili Ci wczasy pod gruszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 09:27   #894
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Dzień dobry wczoraj miałam okropny dzień, a później mieliśmy gości, którzy zabawili do 3, już nie dla mnie takie imprezy ledwo siedziałam, a dzisiaj czuję się jak na kacu na domowej wadze przekroczyłam 60kg, dziwnieeee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 11:54   #895
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Niby was podczytuje a nie mam jakoś weny odpisać

U nas dzisiaj sentymentalny dzień. Mój syn kończy dziś 2 lata.

Co patrzę na zegar to myślę co robiłam 2 lata temu.... Miałam długi i ciężki poród.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 12:23   #896
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Niby was podczytuje a nie mam jakoś weny odpisać

U nas dzisiaj sentymentalny dzień. Mój syn kończy dziś 2 lata.

Co patrzę na zegar to myślę co robiłam 2 lata temu.... Miałam długi i ciężki poród.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sto latek dla solenizanta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 13:23   #897
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Niby was podczytuje a nie mam jakoś weny odpisać

U nas dzisiaj sentymentalny dzień. Mój syn kończy dziś 2 lata.

Co patrzę na zegar to myślę co robiłam 2 lata temu.... Miałam długi i ciężki poród.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sto lat dla solenizanata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 14:20   #898
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Sto latek dla solenizanta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Sto lat dla solenizanata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 15:13   #899
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Wreszcie mogę wypisać się z klubu niskich łożysk Podniosło się o ponad 6 cm w ciągu miesiąca, więc już nie stanowi żadnego zagrożenia. Pozostałym dziewczynom też tego życzę. Ale żeby nie było tak kolorowo to szyjka skróciła się na 2,5 cm Mam przepisaną luteinę. 30 stycznia na USG III trymestru okaże się czy trzeba założyć pessar.
Maluszek waży już 1,3 kg A ja jestem 3 kg na plusie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 15:25   #900
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę wypisać się z klubu niskich łożysk Podniosło się o ponad 6 cm w ciągu miesiąca, więc już nie stanowi żadnego zagrożenia. Pozostałym dziewczynom też tego życzę. Ale żeby nie było tak kolorowo to szyjka skróciła się na 2,5 cm Mam przepisaną luteinę. 30 stycznia na USG III trymestru okaże się czy trzeba założyć pessar.
Maluszek waży już 1,3 kg A ja jestem 3 kg na plusie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! I jak mało przybrałaś


Oglądaliśmy dzisiaj wózki i spodobał mi się baby design husky, po pierwsze świetna amortyzacja, wentylacja, fajnie się składa. Trochę ciężki, ale na wadze mniej nam zależy. A i patrzyliśmy na fotelik avionaut, jaki lekki

Nie lubię chodzić z mężem na takie zakupy, głównie ja mówię, nic się nie odzywa i wychodzi na buca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.