Quo vadis, Internet? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 20:51   #1
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955

Quo vadis, Internet?


Na początku zaznaczę, że jestem związana z "branżą komputerową" już od dłuższego czasu, co z resztą już gdzieniegdzie pisałam, więc niby nie powinno mnie to dziwić, a jednak dziwi.

Dostałam przed chwilą linka i opadła mi szczęka. Na ogólnie znanym serwisie Demotywatory wisi sobie pewien obrazek z pewnym podpisem i wygląda on następująco: http://demotywatory.pl/1855750/Wresz...dujesz-do-niej

Oczywiście wiadomo - chamówa. I w sumie nic nadzwyczajnego, gdyby nie komentarze pod spodem, a raczej ich efekt. Otóż szlachetni internetowi rycerze urządzili sobie najzwyczajniej w świecie lincz na dziewczynie i to wszystko na podstawie małej grafiki, którą spreparować potrafi dziecko z przedszkola o ile miało styczność z paintem. Kto będzie chciał zobaczyć na własne oczy to linka znajdzie

Pamiętam jak zaczęło się używać określenia "dzieci neostrady", ale cholera, porównując dzisiejszy internet z tym z tamtego okresu to chyba teraz jest miliard razy gorzej. Nie wiem czy to społeczeństwo durnieje, czy po prostu ta głupota siedzi w ludziach od dawna, a sama sieć i domniemana anonimowość (o którą, żeby było śmieszniej, prawie w ogóle nie dbają ) po prostu to w nich wyzwala. Normalnie czuję się jakby 90% populacji stanowili gimnazjaliści będący intelektualnie na poziomie ameby. Nie wiem co ludziom daje "Demotywowe dojechanie szmaty" tak samo jak widoczne ostatnio na blogach technicznych i sławne już "Wykop ku*wa!". Mam się ochotę odciąć od cywilizacji w takich momentach

Niech mi ktoś wytłumaczy skąd to się bierze, bo zbieram zęby z podłogi
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:17   #2
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Na początku zaznaczę, że jestem związana z "branżą komputerową" już od dłuższego czasu, co z resztą już gdzieniegdzie pisałam, więc niby nie powinno mnie to dziwić, a jednak dziwi.

Dostałam przed chwilą linka i opadła mi szczęka. Na ogólnie znanym serwisie Demotywatory wisi sobie pewien obrazek z pewnym podpisem i wygląda on następująco: http://demotywatory.pl/1855750/Wresz...dujesz-do-niej

Oczywiście wiadomo - chamówa. I w sumie nic nadzwyczajnego, gdyby nie komentarze pod spodem, a raczej ich efekt. Otóż szlachetni internetowi rycerze urządzili sobie najzwyczajniej w świecie lincz na dziewczynie i to wszystko na podstawie małej grafiki, którą spreparować potrafi dziecko z przedszkola o ile miało styczność z paintem. Kto będzie chciał zobaczyć na własne oczy to linka znajdzie

Pamiętam jak zaczęło się używać określenia "dzieci neostrady", ale cholera, porównując dzisiejszy internet z tym z tamtego okresu to chyba teraz jest miliard razy gorzej. Nie wiem czy to społeczeństwo durnieje, czy po prostu ta głupota siedzi w ludziach od dawna, a sama sieć i domniemana anonimowość (o którą, żeby było śmieszniej, prawie w ogóle nie dbają ) po prostu to w nich wyzwala. Normalnie czuję się jakby 90% populacji stanowili gimnazjaliści będący intelektualnie na poziomie ameby. Nie wiem co ludziom daje "Demotywowe dojechanie szmaty" tak samo jak widoczne ostatnio na blogach technicznych i sławne już "Wykop ku*wa!". Mam się ochotę odciąć od cywilizacji w takich momentach

Niech mi ktoś wytłumaczy skąd to się bierze, bo zbieram zęby z podłogi
Zerknęłam na komentarze, oczywiście jakże wnikliwi użytkownicy demotywatorów przesłali link na naszą klasę i zapewne tam kontynuowali swój lincz...

Czasem sie zastanawiam czy ci, którzy wstawiają zdjęcia "własnej roboty" (właśnie takie niby przypadkowe rozmówki na gg, komentarze czy te wszystkie mega inteligentne odpowiedzi na kartkówkach) aby nie robią prowokacji.
Wiesz, chłopak mówi do dziewczyny "napisz mi to i to" ja zrobię z tego demota. A reszta łyka :d
Zresztą, kurczę, człowiek nie ma własnego życia, skoro tak wczuwa się w sytuację biednego chłopaka i musi dokopać wybrance jego złamanego serca.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:19   #3
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Zerknęłam na komentarze, oczywiście jakże wnikliwi użytkownicy demotywatorów przesłali link na naszą klasę i zapewne tam kontynuowali swój lincz...

Czasem sie zastanawiam czy ci, którzy wstawiają zdjęcia "własnej roboty" (właśnie takie niby przypadkowe rozmówki na gg, komentarze czy te wszystkie mega inteligentne odpowiedzi na kartkówkach) aby nie robią prowokacji.
Wiesz, chłopak mówi do dziewczyny "napisz mi to i to" ja zrobię z tego demota. A reszta łyka :d
Zresztą, kurczę, człowiek nie ma własnego życia, skoro tak wczuwa się w sytuację biednego chłopaka i musi dokopać wybrance jego złamanego serca.
Ja poszłam o krok dalej i zerknęłam właśnie na naszą klasę... Komentarze na poziomie rynsztokowym, słabo się człowiekowi robi jak to widzi
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:28   #4
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Quo vadis, Internet?

No cóż, niestety niektórzy ludzie uważają, że tylko "wyszczekaniem" i cwaniactwem można udowodnić komuś błąd. Zapominają o tym, że czasem milczenie da więcej do myślenia tej drugiej osobie, niż kilka (w tym przypadku kilkaset?) żenujących tekstów.
Poza tym - internet. Bynajmniej nie są tacy mądrzy i elokwentni w rzeczywistości, jeśli już - przy zgrai, mniej lub bardziej rozgarniętych kolegów.
Swoją drogą, dziwi mnie, że administratorzy forum nawet w poczekalni (bo domniemam, że tam to się znalazło tylko) lekceważą tego typu zachowania.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:32   #5
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
No cóż, niestety niektórzy ludzie uważają, że tylko "wyszczekaniem" i cwaniactwem można udowodnić komuś błąd. Zapominają o tym, że czasem milczenie da więcej do myślenia tej drugiej osobie, niż kilka (w tym przypadku kilkaset?) żenujących tekstów.
Poza tym - internet. Bynajmniej nie są tacy mądrzy i elokwentni w rzeczywistości, jeśli już - przy zgrai, mniej lub bardziej rozgarniętych kolegów.
Swoją drogą, dziwi mnie, że administratorzy forum nawet w poczekalni (bo domniemam, że tam to się znalazło tylko) lekceważą tego typu zachowania.
Niestety, to jest chyba na głównej, więc można sobie wyobrazić rozmiar tego zjawiska...
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:34   #6
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Quo vadis, Internet?

Dlatego właśnie nie zaglądam na naszą klase bo mi się nóż w kieszeni otwiera
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:34   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Quo vadis, Internet?

Ja przestałam czytać komentarze na demotywatorach bo to grozi... Atakiem serca tylu głupot w jednym miejscu nie zdarza mi się często widzieć, no może jeszcze na onecie
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 21:36   #8
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Niestety, to jest chyba na głównej, więc można sobie wyobrazić rozmiar tego zjawiska...
Sprawdziłam. Nie ma tego na głównej.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:42   #9
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Sprawdziłam. Nie ma tego na głównej.
Też sprawdziłam, jest na głównej na trzeciej stronie...

Muszynianka ja generalnie na demotywatory wejdę raz na ruski rok i to już na prawdę muszę się strasznie nudzić, generalnie mało co mnie tam w ogóle śmieszy, na tych całych Komixach to w życiu nie byłam i z tego co widzę na monitorach kolegów to na zdrowie mi to jedynie wychodzi No ale jak widać jak już wejdę to obrywam niewiarygodną ilością głupoty prosto w twarz
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:01   #10
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Muszynianka ja generalnie na demotywatory wejdę raz na ruski rok i to już na prawdę muszę się strasznie nudzić, generalnie mało co mnie tam w ogóle śmieszy, na tych całych Komixach to w życiu nie byłam i z tego co widzę na monitorach kolegów to na zdrowie mi to jedynie wychodzi No ale jak widać jak już wejdę to obrywam niewiarygodną ilością głupoty prosto w twarz
No dokładnie
Czasem odwiedzam joemonster no ale to tam jak czas jest i tyle
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:11   #11
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Quo vadis, Internet?

Nie zauważyłam.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 22:25   #12
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Quo vadis, Internet?

Weszłam na jej profil.
"@down
To nie ona. Ktoś skopiował jej opis "O sobie" i "czym się aktualnie zajmuję"

Ona raczej tego by sobie nie zapisywała i nie wklejała ponownie nie mówiąc już o ponownym zrobieniu konta ^^"
chyba ktoś robi sobie głupie żarty kosztem biednej dziewczyny która niegdyś usunęła konto.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:40   #13
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Quo vadis, Internet?

A czy mogłybyście mi powiedzieć który to dokładnie demotywator? Bo ja tak przeglądam, przeglądam i nie wiem
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:55   #14
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Quo vadis, Internet?

Autorka podała linka w swoim pierwszym poście.



Czy tak trudno jest przeczytać uważnie post od początku do końca?! Słowo, po słowie, a dopiero wtedy pytać? Nie mogę tego zrozumieć...
__________________

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2010-07-06 o 22:56
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:10   #15
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Autorka podała linka w swoim pierwszym poście.



Czy tak trudno jest przeczytać uważnie post od początku do końca?! Słowo, po słowie, a dopiero wtedy pytać? Nie mogę tego zrozumieć...
ewentualnie należy zweryfikować wiadomości, bo teraz link nie działa, tzn. wyświetla się tylko i wyłącznie główna demotywatorów a demota już nie ma.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-07-06 o 23:14
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:12   #16
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Quo vadis, Internet?

"podany demotywator nie istnieje"
aczkolwiek chyba się na niego natknęłam...

kurczę, to chyba jest tak, że normalni ludzie rzadko coś piszą, albo to co napiszą/zrobią utonie w morzu żałosnych tekstów, gdzie najeżdża się na wszystko co się da i chyba leczy jakieś swoje kompleksy. to jest straszne, taka zawiść, pod jakimkolwiek zdjęciem, artykułem, nieważne czy dotyczy polityki, czy jakiejś znanej osoby, czy czegokolwiek. muszą być obelgi z mnóstwem bluzgów albo jakieś naprawdę chore opinie. przeraża mnie to. serio.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:12   #17
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Quo vadis, Internet?

Podany demotywator nie istnieje...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:19   #18
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Quo vadis, Internet?

Oglądam profil na naszej klasie, Boże, żal po prostu ściska mi siedzenie...

Cytat:
http://nk.pl/xxxxxxxxxxx/3

tu macie jej wyraźną fotkę (nawet kilka), żeby nikt tego rxxxa nie zapomniał!
ktoś dodał przerobioną fotkę...



direct link do demotywatora:
http://demotywatory.pl/uploads/201007/1278443069_by_Mild.jpg

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Znaczy się o kurcze, to nie ten pierwotny :P
chodziło o to - komentarz dziewczyny do chłopaka (widoczny u góry) i podpis w stylu
"gdy próbujesz do niej zagadać... "

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Dobra powyzywaliscie, posmialiscie sie ale dajcie jej spokoj juz. Naprawde moze sobie cos zrobic... Nie zebym sie martwil ale ok nieladnie napisala temu kto sie do niej zalecal. Fakt takie cos tez nie powinno zostac bez kary ale opanujcie sie. Pół Polski za jedną no nie kryjmy sie poważną głupotę ma ją gnębić?

no zwłaszcza że to nie jej konto
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:20   #19
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Quo vadis, Internet?

a jak ci wszyscy ludzie dotarli na jej rzeczywisty profil na NK ?

bo zalogowana na demotach nie jestem więc nie mogłam przeczytać komentarzy. A i tak już 'po ptokach', bo demot usunięty
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 23:24   #20
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Quo vadis, Internet?

Jej znajomy podał...

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Albo osoba która cała sprawę zaaranżowana od stworzenia nowego profilu dziewczyny po umieszczeniu komentarza a może nawet zrobieniu demotywatora.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:47   #21
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Quo vadis, Internet?

Czy chodzi o ten demotywator z komentarzem w stylu

"jestes biedny i brzydki a twoja mama jest sprzataczka i umowienie sie ze mna kosztuje zapamietaj gamoniu"?

Nie jest to dokladny cytat zapisalam to tak jak udalo mi sie zapamietac.
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2010-07-06 o 23:50
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:50   #22
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Quo vadis, Internet?

tak to ten
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 09:01   #23
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
bo zalogowana na demotach nie jestem więc nie mogłam przeczytać komentarzy. A i tak już 'po ptokach', bo demot usunięty
Nie trzeba być zalogowanym na demotach, żeby czytać komentarze. To tak na przyszłość.
__________________

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2010-07-07 o 09:02
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 09:30   #24
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to społeczeństwo durnieje, czy po prostu ta głupota siedzi w ludziach od dawna, a sama sieć i domniemana anonimowość (o którą, żeby było śmieszniej, prawie w ogóle nie dbają ) po prostu to w nich wyzwala. Normalnie czuję się jakby 90% populacji stanowili gimnazjaliści będący intelektualnie na poziomie ameby.
Mnie się wydaje, że głupota społeczeństwa istniała zawsze i zawsze w podobnym stopniu, ale po pierwsze wcześniej skala tego była mniejsza, bo, wiadomo, do internetu mniej ludzi miało dostęp i te brudy wolniej albo w ogóle się nie rozprzestrzeniały. A po drugie teraz - z powodu internetu - ludzie/dzieci mają większe "możliwości" na ukazanie swojego charakteru, postępowania, głupoty: istnieją fora, nasza-klasa czy demotywatory, gdzie nie dość, że można popisać się swoim prostactwem, to jeszcze można go rozprzestrzenić i zyskać zwolenników...
Przykład? To chore "JP na 100%" (już nawet nie chcę tego komentować, bo wyszedłby mi poemat) rozeszło się przez internet, skąd by dzieci (chociaż przeraża mnie, że i dorośli - wg dowodu - bo ich dojrzałość pozostawiam bez komentarza) - wiedziały o takim haśle.

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2010-07-07 o 09:31
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:21   #25
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Nie trzeba być zalogowanym na demotach, żeby czytać komentarze. To tak na przyszłość.
Oo, nawet nie wiedziałam zwykle na tego typu stronach musiałam się logować, żeby skomentować lub zobaczyć komentarze


swego czasu była też głośna sprawa dot. filmiku na youtubie ''strzegomskie d**". Ludzie też zrobili ogólnopolski lincz, po którym chłopak o którym była mowa popełnił samobójstwo a panna z rodzicami wyprowadziła się z miasta.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:10   #26
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Oo, nawet nie wiedziałam zwykle na tego typu stronach musiałam się logować, żeby skomentować lub zobaczyć komentarze
Żeby skomentować, owszem. Natomiast, żeby zobaczyć komentarze, wystarczy wcisnąć: "Pokaż wszystkie komentarze" lub "Zawsze pokazuj wszystkie komentarze", jakoś tak.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:43   #27
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Quo vadis, Internet?

Niby tacy mądrzy, a nie pośmieli się z autora, że ma taki blacharski gust i kiepsko laski wybiera? bo skoro zakładali, że to autentyk...

Dla mnie głupota rośnie z kwadratem liczby zgromadzonych. Nikt nie ma tak głupich pomysłów sam jak w grupie, a że internet to globalne zgromadzenie...
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:37   #28
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Quo vadis, Internet?

internet potrafi życie zrujnować...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 13:24   #29
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Quo vadis, Internet?

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Autorka podała linka w swoim pierwszym poście.



Czy tak trudno jest przeczytać uważnie post od początku do końca?! Słowo, po słowie, a dopiero wtedy pytać? Nie mogę tego zrozumieć...
Zwracasz mi uwagę, a sama też nie zauważyłaś demotywatora
Dla Twojej wiadomości, przeczytałam dokładnie pierwszy post autorki, a po kliknięciu otwierała się strona główna.
Przepraszam bardzo, że nie znam wszystkich demotów na pamięć
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:59   #30
CaRooLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 352
Dot.: Quo vadis, Internet?

Albo to: http://demotywatory.pl/1856948/Zaluje
:F
Ludzie wrzucając takie zdjęcia na np demotywatory powinni się dwa razy zastanowić, jak oni by się poczuli, gdyby to ich zdjęcia znalazły się na głównej.
__________________
And everywhere we go
The sun will always shine
But tomorrow we might awake
On the other side
CaRooLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.