Krzyż pod Pałacem Prezydenckim - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 14:18   #1
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087

Krzyż pod Pałacem Prezydenckim


O dziwo jeszcze taki wątek się nie pojawił, więc pomyślałam, że założę.

Jak wszystkim ogarniętym ludziom wiadomo, od jakiegoś czasy pod Pałacem Prezydenckim toczy się wielki bój o najważniejszą kwestię we współczesnej Polsce, czyli problem krzyża. Żywy dowód na to, że mamy XXI wiek i żyjemy w cywilizowanym świeckim państwie, gdzie wiara jest sprawą prywatną

Wyzwisk od żydokomuny i tak dalej pod adresem wszystkich, którzy myślą inaczej, lepiej oszczędzić sobie, nie ma co nawet przytaczać


Wreszcie zapadła decyzja:
Cytat:
Wczoraj wieczorem podpisano porozumienie między Kancelarią Prezydenta, kurią metropolitalną, harcerzami i Kościołem Akademickim Św. Anny w Warszawie. Bardzo cieszymy się, że krzyż sprzed Pałacu znajdzie miejsce w naszym kościele - poinformował dziś w TVP ks. Jacek Siekierski, rektor kościoła św. Anny. Decyzję potwierdził też m.in. szef Kancelarii Jacek Michałowski i Jarosław Bochniarz z Rady Naczelnej ZHR, którego harcerze niedługo po katastrofie ustawili krzyż pod Pałacem.
Ale najtwardszych bojowników to wcale nie zniechęciło
Cytat:
- My, którzy tu jesteśmy pod krzyżem, prędzej damy się porozrywać, pozabijać, a będziemy bronić pamięci tych, którzy w dramatyczny sposób odeszli - to reakcja grupy "obrońców krzyża" sprzed Pałacu Prezydenckiego na decyzję władz, Kościoła i harcerzy o przeniesieniu krzyża spod Pałacu do kościoła św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Nie akceptują oni zawartego przez wszystkie zainteresowane strony porozumienia.


http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,8..._krzyza__.html


Dla mnie cała ta sytuacja jest doskonałym odzwierciedleniem sytuacji katolików i kościoła w Polsce. Bardzo dobrze ukazuje jego powierzchowność, wmieszanie w politykę, tradycyjne wycieranie sobie gęby krzyżem i wartościami, judzenie ludzi, sianie nienawiści, tworzenie absurdalnych podziałów, uwstecznianie ludzi i ogłupianie ich.
Nie są istotne katolickie wartości takie jak miłość do bliźniego, ale jakieś absurdalne boje.
Zależy też na tym politykom PiSu, a zwłaszcza Jarosławowi Kaczyńskiemu, który mógłby przemówić do tych ludzi i uspokoić ich zapędy. Ale po co, lepiej, jak się zadyma i destrukcja kręci, można łatwo na tych nieszczęśliwych i nie rozumiejących współczesnego świata ludziach zbić kapitał polityczny...

Zastanawia mnie tez niechęć (nienawiść?) tych środowisk do Bronisława Komorowskiego, jakby nie było, przykładnego katolika z dużą rodziną.

A co w tym wszystkim chodzi?
Dokąd to doprowadzi?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:23   #2
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

E tam*, wszędzie są jacyś ekstremiści. Krzyż będzie przeniesiony i sprawa przycichnie.

Wiedziałam, że w końcu powstanie taki wątek



*jak się to pisze? razem czy osobno?

Edytowane przez Titane
Czas edycji: 2010-07-21 o 15:10
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:29   #3
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Osobno się pisze

Ja tam już się nie mogę doczekac akcji, jak będzie przenoszenie krzyża
Jak to ktoś skomentował:
Chciałbym dożyć i zobaczyć, jak grupa ludzi broni krzyża przed katolickim księdzem. Potem to już chyba nic mnie nie zdziwi...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:38   #4
Soemi
Raczkowanie
 
Avatar Soemi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 237
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Jak dla mnie nie powinno byc krzyża pod Pałacem Prezydenckim. A PiS nie ma już o co robić afery to zaczęło się zajmować pierdołami. A pewnie jak przyjdzie do przeniesienia krzyża będą szły w mieście niezłe manify
hehe
Soemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:40   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Czekałam na ten wątek.

Wg mnie cała sytuacja z "bronieniem krzyża" jest śmieszna, żałosna i żenująca.

Dobrze, że zostanie on przeniesiony. Od tego są kościoły i cmentarze, a nie pałac prezydenta.

Politycy PiSu znaleźli sobie następny powód do kłótni i awantur, udając, że to w imię pamięci po tych którzy zginęli w smoleńskiej katastrofie lotniczej.
Chore.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:42   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Ja już oczyma wybraźniwidzę, co się bęzie działo.

Grupa "wierzących", bo inaczej nie da sie tego ująć - miłości do bliźniego jakoś nie widzę, albo mi umknęła między jednym "żydem" a drugim - zrobi z siebie pośmiewisko. Zacznę się rzucać na policjantów, wieszać na krzyżu, wyzywać od najgorszych.

Może coś mi umknęło - czy ktoś z owych protestujących wyjaśnil, DLACZEGO nie chcą przeniesienia krzyża? Wydaje mi się, że umieszczenie krzyża w kościele, czyli miejscu kultu, jest objawem szacunku. Nikt tego krzyża nie rąbie siekierą i nie oddaje na podpałkę.

A swoją droga, mam nadzieję, żepolicja nie będzie się z protestującymi patyczkować i tych, co będa robić burdy, zwyczajnie odstawią do aresztu, a potem przysolą im takie mandaty, że ha.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:46   #7
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja już oczyma wybraźniwidzę, co się bęzie działo.

Grupa "wierzących", bo inaczej nie da sie tego ująć - miłości do bliźniego jakoś nie widzę, albo mi umknęła między jednym "żydem" a drugim - zrobi z siebie pośmiewisko. Zaczną się rzucać na policjantów, wieszać na krzyżu, wyzywać od najgorszych.

Może coś mi umknęło - czy ktoś z owych protestujących wyjaśnil, DLACZEGO nie chcą przeniesienia krzyża? Wydaje mi się, że umieszczenie krzyża w kościele, czyli miejscu kultu, jest objawem szacunku. Nikt tego krzyża nie rąbie siekierą i nie oddaje na podpałkę.

A swoją droga, mam nadzieję, żepolicja nie będzie się z protestującymi patyczkować i tych, co będa robić burdy, zwyczajnie odstawią do aresztu, a potem przysolą im takie mandaty, że ha.
O rany, niech tak robią! Umrę ze śmiechu.

Bo nie.

I ja tez mam taką nadzieję.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 14:50   #8
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

W ogóle szykują nam się wielkie awantury w kraju, PiS powołał komisję wyjaśniającą przyczyny katastrofy smoleńskiej na czele z wybitnym fachowcem od lotnictwa i w ogóle od wszystkiego Antonim Macierewiczem, który w swoim czasie zarzucił na przykład ministrom spraw zagranicznym, że byli agentami. No i głośno twierdzi, że najprawdziwszą prawdę o zamachu głosi...radyjko ojca Tadeusza.
Cyrk się zapowiada nie z tej ziemi.

Kiedy ci ludzie zajmą się czymś konstruktywnym?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:54   #9
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
W ogóle szykują nam się wielkie awantury w kraju, PiS powołał komisję wyjaśniającą przyczyny katastrofy smoleńskiej na czele z wybitnym fachowcem od lotnictwa i w ogóle od wszystkiego Antonim Macierewiczem, który w swoim czasie zarzucił na przykład ministrom spraw zagranicznym, że byli agentami. No i głośno twierdzi, że najprawdziwszą prawdę o zamachu głosi...radyjko ojca Tadeusza.
Cyrk się zapowiada nie z tej ziemi.

Kiedy ci ludzie zajmą się czymś konstruktywnym?
Palikot też chce się tam dostać. Będą jaja jak berety.

Nie mogą zająć się niczym konstruktywnym, bo byłoby o nich zbyt cicho.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:58   #10
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Czekałam na ten wątek.
Ja też

A krzyż przed Pałacem Prezydenckim nigdy nie powinien się pojawić. Rozumiem, była żałoba, nagle ludzie zaczęli cieplej wspominać ofiary tej, jak to nazwał Antoni Macierewicz, zbrodni, a harcerze ustawili krzyż. Nielegalnie, dodajmy. (?).
Ale nie musimy się martwić, prawdziwi Polacy - katolicy obronią go przed zakusami polityków, księży i harcerzy, którzy tylko czekają, aby przenieść go do jakiegoś kościółka w iście haniebne miejsce. Prawdziwi Polacy nie dadzą się tej żydokomunie. Coś nam się jej ostatnio namnożyło.
Na wątku Irytują mnie ludzie to chyba vixen wkleiła link do filmiku na YT z pokazanymi reakcjami obrońców krzyża i wiary. Strach się bać
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:02   #11
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Ja już zaczęłam się zastanawiac, czy jestem jakaś inna, bo owszem, zdarzyła się wielka katastrofa, ale od badania tego są odpowiednie organy i fachowcy. A nasz kraj ma naprawdę wazniejsze sprawy do zajęcia się nimi, niż nawet ta tragedia. Po to mamy podział władz na ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą, żeby danymi sprawami zajmowały się przygotowane do tego instytucje.

Śledztwo to nie jest bułka z masłem, gdzie co dwa dni będzie zwoływana konferencja prasowa i podawanie często jeszcze niesprawdzonych hipotez. To by dopiero wprowadzało zamęt w narodzie. Takie sprawy potrzebują czasu.
Do tej pory nie ustalono przyczyn katastrofy sprzed roku, gdy samolot z Brazylii leciał do Paryża i po drodze spadł do oceanu.

Nie buduje się życia na cmentarzach, o czym mam wrażenie często w Polsce zapominamy.

A nagrania z przenoszenia krzyża już widzę oczami wyobraźni jako reklamówkę PiSu przed wyborami parlamentarnymi, jak to "władza krzyż usuwa, depcze po wierze ojców" i dalej w ten ton

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Na wątku Irytują mnie ludzie to chyba vixen wkleiła link do filmiku na YT z pokazanymi reakcjami obrońców krzyża i wiary. Strach się bać
To była muszynianka

Mnie jeszcze dziwi, że prawdziwi katolicy nie buntują się przeciwko takim wynaturzeniom tego wyznania. I to nie tylko w kwestii krzyża, ale ogólnie posługiwania się wiarą w rozgrywkach politycznych.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 15:03   #12
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

W Polsce jest już tak pięknie, wszystko jest tak jak być powinno to czemu nie maja się zająć teraz krzyżem? I tak nic lepszego do roboty nie mają, zmieniać już nic nie trzeba,jest idealnie
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:05   #13
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Krzyż powinien stać tam gdzie jego miejsce. Właśnie w kościele albo na cmentarzu. Miejsce przed pałacem prezydenckim jest niewłaściwe.
Kolejna sprawa, którą Kaczyński i PIS wykorzystają w wyborach parlamentarnych aby zdobyć poparcie.

19Agusia91 uwielbiam Pepe dziobaka
__________________
Będę mamcią..

Edytowane przez marysienka
Czas edycji: 2010-07-21 o 15:06
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:06   #14
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A nagrania z przenoszenia krzyża już widzę oczami wyobraźni jako reklamówkę PiSu przed wyborami parlamentarnymi, jak to "władza krzyż usuwa, depcze po wierze ojców" i dalej w ten ton

To była muszynianka
A to, że wiara ojców wyglądała zupełnie inaczej, to przecież wtórna sprawa

Wybacz, pomyliło mi się
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:10   #15
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Mnie zastanawia taka rzecz.
Czy ci obrońcy krzyża nie rozumieją, że nie jesteśmy państwem wyznaniowym - w tym wypadku katolickim, ale świeckim?
Ciekawe co by było jakbym ja sobie postawiła koło owego krzyża np wielka figurę Buddy, gwiazdę Dawida czy coś innego?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:14   #16
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Osobno się pisze
Dzięks
Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja tam już się nie mogę doczekac akcji, jak będzie przenoszenie krzyża
Jak to ktoś skomentował:
Chciałbym dożyć i zobaczyć, jak grupa ludzi broni krzyża przed katolickim księdzem. Potem to już chyba nic mnie nie zdziwi...
Podejrzewam, że jednak zjawią się jacyś duchowni i przemówią im do rozumu.
Ale że też ludziom się chce tam stać w taki upał Nie mają co robić w życiu chyba.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:16   #17
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Ciekawe co by było jakbym ja sobie postawiła koło owego krzyża np wielka figurę Buddy, gwiazdę Dawida czy coś innego?
Z Buddą to nie wiem, ale z gwiazdą Dawida to mogłabyś żywa nie wyjść
Przecież od wieków była gawiedź, która się karmiła właśnie takimi zadymami, kilkaset lat temu ci sami ludzie, o takim samym pokroju paliliby kogoś na stosie.

Śmieszna i tragiczna zarazem jest w Polsce ta nienawiść do Żydów, których tutaj praktycznie nie ma.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:16   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość

Nie mogą zająć się niczym konstruktywnym, bo byłoby o nich zbyt cicho.

a bron cię boże musialiby się zając prawdziwa pracą a fujj od tego mają przecież nas

"cieszy" mnie,że nie tylko mnie zbiera się na wymioty jak słysze o krzyżu i wyjaśnianiu przyczyn katastrofy ,codziennie zdarzają się wypadki nie do wyjaśnienia .
Politycy żyją w jakimś innym świecie i mają w doopie całą resztę która codziennie rano musi wstac i iśc tyrać za grosze.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:17   #19
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Ale że też ludziom się chce tam stać w taki upał Nie mają co robić w życiu chyba.
O, to mój TŻ tak skomentował:
"Widocznie nie maja w życiu ciekawszych zajęć"
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 15:21   #20
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Z Buddą to nie wiem, ale z gwiazdą Dawida to mogłabyś żywa nie wyjść


Śmieszna i tragiczna zarazem jest w Polsce ta nienawiść do Żydów, których tutaj praktycznie nie ma.
Ale przynajmniej może stałabym się sławna na youtube

Nigdy tego nie zrozumiem.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:25   #21
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

A jaka znajomość angielszczyzny wśród jednostek bojowych

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2010-07-21 o 15:28
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:31   #22
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia taka rzecz.
Czy ci obrońcy krzyża nie rozumieją, że nie jesteśmy państwem wyznaniowym - w tym wypadku katolickim, ale świeckim?
Ciekawe co by było jakbym ja sobie postawiła koło owego krzyża np wielka figurę Buddy, gwiazdę Dawida czy coś innego?

potwora spagetti

a miałam zakładać taki wątek kiedy przenoszą krzyż bo przez moją pracę nie jestem chwilowo w temacie a nie chciałabym przegapić tego historycznego momentu?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:34   #23
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
a miałam zakładać taki wątek kiedy przenoszą krzyż bo przez moją pracę nie jestem chwilowo w temacie a nie chciałabym przegapić tego historycznego momentu.
Jeszcze konkretna data nie jest znana, będzie trzeba warowac przy tvn24

Eee, albo usunę ten obrazek, w sumie jednak dośc przykry jest.

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2010-07-21 o 15:39
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:51   #24
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Zacytuję kolegę
"oni są nastawieni na parcie do przodu i jeśli cofnę sie o krok, oni szybko zapomną że im ustąpiono i potraktują to jako coś normalnego"

"
aby Zło zwyciężyło, wystarczy że Dobro pozostanie bezczynne. Dlatego najgorsze co można zrobić to pozwollić im utwierdzić się w przekonaniu, że to co robią to coś normalnego i naturalnego"

także moim zdaniem krzyż powinien zniknąć. ewidentnie.

I ten co ja chcę powiedzieć. Kompletnie mnie ten krzyż gila, powinna być tablica pamiątkowa, czemu w sumie nie tam?
Z oszołomami się nie wygra i nawet dyskutować się nie powinno.

A i co mnie zdziwiło, pan Jarosław Kaczyński. Człowiek żenujący, to co zrobił to jest gorzej niż poniżej pasa.


PRZYPOMNIJMY

czasy kampanii prezydenckiej
Cytat:
Napisane przez Jarosław Kaczyński, podczas kampanii
Jest w tym coś, co ma wymiar symbolu i dlatego ja dzisiaj będę już mówił "lewica". Nie będę używał tego słowa, którego sam używałem - zadeklarował prezes PiS. - Dzisiaj warto używać tego słowa "lewica"
Cytat:
Napisane przez Jarosław Kaczyński, gdy przegrał wybory
Jeżeli Komorowski usunie krzyż, będzie jasne kim jest
Jeżeli Komorowski usunie krzyż, to będzie tam, gdzie Napieralski.
Niech ma odwagę powiedzieć, że jest po tej samej stronie, co pan Napieralski
także tak, pozdrawiam pana Jarka gorąco i serdecznie.


A i serdecznie polecam (stąd mój podpis)
http://www.youtube.com/watch?v=St2Iu...ayer_embedded#!

GDZIE JEST KRZYŻ
GDZIE JEST KRZYŻ
GDZIE JEST KRZYŻ??
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:54   #25
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A jaka znajomość angielszczyzny wśród jednostek bojowych
Katyń continue - to miło nam wszystkim życzą

Ja pierdziuuuuuuuuuuuuuuuu pozostaje zapytać Skąd ja mieszkam? chyba nabędę drogą kupna popcorn i colę, co bym mogła się nimi delektować, kiedy grupa wierzących będzie bronić krzyża przed katolickim księdzem! (świetne!)
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:01   #26
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Ja już słyszę uszami wyobraźni przenikliwe wrzaski moherowego gestapo

A swoją drogą, to jest przykre, na co tym ludziom na starość przyszło. Chociaż nie wszyscy tam są w podeszłym wieku. Czy ktoś tej życiowej energii nie mógłby wykorzystać w inny sposób?

Mam starą ciotkę, której osobiście nie znam, ale słyszałam, że po prostu teraz szaleje z nienawiści do PO i wszystkich inaczej myślących. Rozpowiada o Komorowskim, że był Tatarem i nazwisko zmienił, jakieś rzeczy zupełnie nie z tej ziemi. Skąd ci ludzie takie informacje wynajdują?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:05   #27
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja już słyszę uszami wyobraźni przenikliwe wrzaski moherowego gestapo

A swoją drogą, to jest przykre, na co tym ludziom na starość przyszło. Chociaż nie wszyscy tam są w podeszłym wieku. Czy ktoś tej życiowej energii nie mógłby wykorzystać w inny sposób?

Mam starą ciotkę, której osobiście nie znam, ale słyszałam, że po prostu teraz szaleje z nienawiści do PO i wszystkich inaczej myślących. Rozpowiada o Komorowskim, że był Tatarem i nazwisko zmienił, jakieś rzeczy zupełnie nie z tej ziemi. Skąd ci ludzie takie informacje wynajdują?
Zaczynam podejrzewać, że to zła dieta. Cholesterol i miażdżyca blokują dostęp krwi do mózgu.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:07   #28
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Skąd ci ludzie takie informacje wynajdują?
Z takiej legalnej sekty :C
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:09   #29
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
W ogóle szykują nam się wielkie awantury w kraju, PiS powołał komisję wyjaśniającą przyczyny katastrofy smoleńskiej na czele z wybitnym fachowcem od lotnictwa i w ogóle od wszystkiego Antonim Macierewiczem, który w swoim czasie zarzucił na przykład ministrom spraw zagranicznym, że byli agentami. No i głośno twierdzi, że najprawdziwszą prawdę o zamachu głosi...radyjko ojca Tadeusza.
Cyrk się zapowiada nie z tej ziemi.

Kiedy ci ludzie zajmą się czymś konstruktywnym?

Będzie się działo! Oj, będzie.
A Macierewicz, cóż, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Już on się nadaje do tego.
Niestety.
Oni własnie się zajmują czymś konstruktywnym - własnie rozpoczęli wczesną kampanię przed wyborami parlamentarnymi.
Aż strach pomyśleć, że ze spadającego poparcia nagle PIS uzyskał 45%. Za rok może to być więcej i temu służą te komisje itd. Ciekawe co jeszcze Jarek trzyma w zanadrzu?
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:19   #30
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Krzyż pod Pałacem Prezydenckim

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Oni własnie się zajmują czymś konstruktywnym - własnie rozpoczęli wczesną kampanię przed wyborami parlamentarnymi.
Aż strach pomyśleć, że ze spadającego poparcia nagle PIS uzyskał 45%. Za rok może to być więcej i temu służą te komisje itd. Ciekawe co jeszcze Jarek trzyma w zanadrzu?
Eee, mam wrażenie, że takimi działaniami właśnie zniechęcają do siebie potencjalnych wyborców. Twardego elektoratu rodem z toruńskiego radyjka nikt im nie odbierze, a takie akcje nie przysporzą im popularności wśród rozsądnych ludzi.

Strach się bac
Cytat:
Stojący na czele zespołu Macierewicz od dawna przecież wie, co stało się z Tu-154. Pisał już trzy tygodnie po katastrofie w "Gazecie Polskiej": "Lech Kaczyński wraz z elitą niepodległościową znalazł się w wirze wielkiej rosyjskiej operacji odzyskiwania wpływów na obszarze dawnego imperium i to w uzgodnieniu z Niemcami oraz za zgodą rządu Donalda Tuska. Była to w istocie gigantyczna pułapka, która zatrzasnęła się wraz ze startem Tu-154 10 kwietnia o godzinie 7.20 czasu warszawskiego".
[...]
Co oznaczał gruziński eksces w listopadzie 2008 r., gdy oddano strzały w stronę konwoju z prezydentem Gruzji Micheilem Saakaszwilim i Lechem Kaczyńskim? "Istotą tej operacji była próba sprawdzenia, na ile w Polsce istnieją siły zdolne zaakceptować zamach wymierzony w Prezydenta RP". Tyle że to Saakaszwili, a nie Rosjanie, zabrał polskiego prezydenta w niebezpieczny rejon.
Cały artykuł, polecam:
http://wyborcza.pl/1,86116,8159721,The_best_ of_Macierewicz.html#ixzz

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2010-07-21 o 16:21
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 11:46:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.