Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-12, 07:58   #1
blackwine
Przyczajenie
 
Avatar blackwine
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20

Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?


Weselny obiadek który zostawia ślady? Czy podczas tańczenia obcas drugiej kobiety ? Czy zupełnie coś innego ? Mi osobiście nie zdarzyła się jeszcze wpadka, choć bywam z narzeczonym na wielu weselech. Pamiętam, że kiedyś mojej mamie strzeliła sukienka ...prosto, centralnie na biuście. Było troszkę śmiesznie
blackwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 13:14   #2
KindOfBlack
Raczkowanie
 
Avatar KindOfBlack
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Ja kiedyś zaliczyłam wpadkę ale to jeszcze w kościele (byłam gościem więc mam nadzieję że w tym momencie każdy podziwiał Pannę Młodą) przy komunii uklęknęłam, chcę się podnieść i okazało się że kiecka zaczepiła się o obcas. Chyba nie oddam słowami tego wygibasa jaki uczyniłam wyplątując w 1 sekundzie tiul z obcasa i w tej samej próbując się nie wywalić udało się ale spaliłam buraka
KindOfBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:37   #3
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Najwieksze wtopy

1. bylam swiadkowa- kosciol tak smiesznie ulozony, ze swiadkowie siedzieli z boku oltarza- tak ze nas widzieli wszyscy- slub na jakies 200 + osob
a mnie zaczela ponczocha samonosna spadac;-) masakra

2. zlamalam obcas na oczepinach i omalo nie zabilam Pana Mlodego przez to

narazie tyle pamietam
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 17:39   #4
Sindel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Gości weselnych do kościoła transportował autobus i moja siostra wysiadając z niego poleciała na schodkach jak długa do tyłu bo złamały jej się obydwa obcasy w butach :P gdyby nie miała butów na zmianę to by musiała chodzić boso już w kościele
Sindel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 01:27   #5
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Na weselu przyjaciela Tżta: jedyną bielizną, która pasowała do mojej granatowej sukienki, był czerwony gorset, który cały czas wysuwał mi się w górę, a sukienka zjeżdżała w dół. Byłam chyba ostatnią, która to zauważyła
Na moim ślubie idealnie przed wejściem do budynku USC zjechała mi podwiązka. Chyba nikt nie zauważył, bo szybko się po nią wróciłam.
A i jeszcze mąż przypalił papierosem moją sukienkę także przed USC

Kuzynka na swoim weselu dostała okresu i trzeba było suknię ratować praniem. Niestety różowa plama pozostała.
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 22:42   #6
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Pończochy samonośne spadały mi calutką mszę, a miałam króciutką sukienkę... Byłam rodziną pana młodego więc siedziałam na samym przodzie, na dodatek na jakby osobnej części kościoła, przy samym ołtarzu Kolejną wtopą było zdejmowanie ich w drodze na busika, ale byłam tak wkurzona że było mi już wszystko jedno
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 08:18   #7
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez Sindel Pokaż wiadomość
Gości weselnych do kościoła transportował autobus i moja siostra wysiadając z niego poleciała na schodkach jak długa do tyłu bo złamały jej się obydwa obcasy w butach :P gdyby nie miała butów na zmianę to by musiała chodzić boso już w kościele

Ja też wypadłam z autobusu, na szczęście już prawie pod domem, po skończonym weselu. Poleciałam do przodu na kolana i trochę je sobie obdarłam. Wstyd jak nie wiem.
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 11:55   #8
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

ja nie zaliczylam wpadki,za to moja siostra jak wyprowadzalysmy brata z domu o malo co nie spadla ze schodow bo nogi jej sie poplataly,na szczesnie brat ja w pore zatrzymal
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 00:01   #9
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Na własnym ślubie na pięknej białej koronkowej sukience zalałam sobie cały biust sokiem pomarańczowym
Oczywiście tego nie zauważyłam i dopiero jak przejrzałam się w WC w lustrze spostrzegłam, że dekolt mam nie biały a żółty.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:14   #10
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Na własnym ślubie na pięknej białej koronkowej sukience zalałam sobie cały biust sokiem pomarańczowym
Oczywiście tego nie zauważyłam i dopiero jak przejrzałam się w WC w lustrze spostrzegłam, że dekolt mam nie biały a żółty.


To straszne! Jak z tego wybrnęłaś? Dało się wywabić plamę?
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:02   #11
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
To straszne! Jak z tego wybrnęłaś? Dało się wywabić plamę?
No poszłam do łazienki i prałam. Na szczęście bez problemu zeszło no ale miałam mokre to i owo, ale tego nie było widać.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 17:49   #12
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
No poszłam do łazienki i prałam. Na szczęście bez problemu zeszło no ale miałam mokre to i owo, ale tego nie było widać.
Całe szczęście, bo mogło to całą radość zepsuć, jakaś przygoda musi być
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 18:25   #13
blackwine
Przyczajenie
 
Avatar blackwine
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Całe szczęście, bo mogło to całą radość zepsuć, jakaś przygoda musi być
No właśnie każda chciałaby aby jej ślub był idealny i dopracowany w każdym calu + bez przygód ...a tu czasami klops...szczęście w nieszczęściu można powiedzieć w tym przypadku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez DarcAngael Pokaż wiadomość
Na weselu przyjaciela Tżta: jedyną bielizną, która pasowała do mojej granatowej sukienki, był czerwony gorset, który cały czas wysuwał mi się w górę, a sukienka zjeżdżała w dół. Byłam chyba ostatnią, która to zauważyła
Na moim ślubie idealnie przed wejściem do budynku USC zjechała mi podwiązka. Chyba nikt nie zauważył, bo szybko się po nią wróciłam.
A i jeszcze mąż przypalił papierosem moją sukienkę także przed USC

Kuzynka na swoim weselu dostała okresu i trzeba było suknię ratować praniem. Niestety różowa plama pozostała.
Ja miałam zawsze tego pecha. Gdy przychodziła jakaś impreza, bądź wyprawa w góry z moim narzeczonym- zawsze dostawałam okresu. Kuzynce współczuję...bardzo !

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
blackwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 14:05   #14
Welding Lady
Raczkowanie
 
Avatar Welding Lady
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 87
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Ja byłam gościem na weselu, na którym panna młoda miała piękną sukienkę "syrenę" z gorsetem usztywnianym drutami, bez ramiączek.
Na samym początku wesela, po wejściu na salę, te druty w gorsecie po prostu złamały się w pół. :/ Do końca wesela chodziła w tej sukience z pokrzywionym gorsetem, oczywiście przez to połamanie, biust nie był trzymany prawidłowo i ciągle podciągała sukienkę. Masakra, strasznie jej współczułam, na swoim weselu takie coś. Ja bym chyba poszła z reklamacją do salonu. Ale PM wydawała się tym nie przejmować, bo bawiła się normalnie Na szczęście!

A dodam jeszcze, na tym samym weselu ja miałam taką sukienkę, którą w ostatniej chwili przed wyjściem wyciągnęłam z szafy, oczywiście nie pasowała jak należy. Około północy było mi już tak niewygodnie, że poszłam do auta przebrać się w drugą sukienkę, która miała być na poprawiny

Edytowane przez Welding Lady
Czas edycji: 2014-06-22 o 14:07
Welding Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 22:22   #15
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

i ja się dołączę
kilka lat temu miałam bardzo zwiewną plisowaną sukienkę i do tego majtki bezszwowe, które zsuwały mi się podczas tańca! A to było lato, więc nie miałam rajstop... Najgorzej, że wcale tak nie było od początku, tylko nagle podczas tańczenia poczułam, że lecą mi z tyłka, potem niżej i niżej... i tak wyprułam jak z procy z parkietu do łazienki, modląc się żeby nagle nie zatrzymały mi się w kostkach
a wesele było kilkanaście km od mojego domu, gdzieś na obrzeżach całkowicie, więc nie było szans wrócić się i przebrać, zwłaszcza, że nie mieliśmy auta już. Wpadłam na genialny pomysł - ścisnęłam z jednej strony materiał majtek, zawiązałam supełek na boku i bawiłam się już bez problemów do 6 rano
__________________
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała."

MM.


Pomóż! http://www.pmiska.pl/
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:55   #16
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez kamilaza Pokaż wiadomość
i ja się dołączę
kilka lat temu miałam bardzo zwiewną plisowaną sukienkę i do tego majtki bezszwowe, które zsuwały mi się podczas tańca! A to było lato, więc nie miałam rajstop... Najgorzej, że wcale tak nie było od początku, tylko nagle podczas tańczenia poczułam, że lecą mi z tyłka, potem niżej i niżej... i tak wyprułam jak z procy z parkietu do łazienki, modląc się żeby nagle nie zatrzymały mi się w kostkach
a wesele było kilkanaście km od mojego domu, gdzieś na obrzeżach całkowicie, więc nie było szans wrócić się i przebrać, zwłaszcza, że nie mieliśmy auta już. Wpadłam na genialny pomysł - ścisnęłam z jednej strony materiał majtek, zawiązałam supełek na boku i bawiłam się już bez problemów do 6 rano
Niezły patent
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 22:06   #17
paulinka1583
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1583
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 81
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

ja będąc świadkową na weselu koleżanki zalałam sobie sukienkę colą, bo była wzburzona jednak dobrze, że to było nad ranem bo ślad niestety został nie chciało się sprać
paulinka1583 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 19:31   #18
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Niezły patent
hahaha dzięki
potrzeba matką wynalazków
__________________
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała."

MM.


Pomóż! http://www.pmiska.pl/
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 08:28   #19
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Mnie świadkowa opowiadała że jej kuzynka tak schudła ze stresu przed ślubem że wysiadając z auta opadł jej gorset sukienki i ukazał bieliznę
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 11:53   #20
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

miałam sukienkę bez ramiączek i tak zaczęłam wywijać, że sukienka zahaczyła mi się o obcas i osunęła się niżej odsłaniając mój stanik. Na szczęście szybko ją podciągnął i tylko dziadek tańczący obok to widział. Potem całe wesele za mną chodził

dlatego nigdy więcej nie założę sukienki bez ramiączek
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:35   #21
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Mnie świadkowa opowiadała że jej kuzynka tak schudła ze stresu przed ślubem że wysiadając z auta opadł jej gorset sukienki i ukazał bieliznę
Krawcowa mojej przyjaciółki "miała depresję" i nie dość, że oddała suknię o 23 w piątek to jeszcze była tak "dopasowana", że pod biustem była tak ściśnięta, że ciężko jej było oddychać, a na biuście odstawała. Jak to się potem śmiała-nie było faceta, który jak z nią tańczył nie miał problemu z utrzymaniem wzroku na wodzy... A pod koniec wesela ciągle ją poprawiała

Ja z kolei jak poszłam na wesele trochę na wariata (moi rodzice przekazywali jakieś sukienki matce mojego ex-a, a myśmy się urywali z wyjazdu wakacyjnego...), i w mojej sukience poszłam do kościoła, ale była mało... weselna. Siostra ex-a miała piękną, czerwoną sukienkę w grochy, rozkloszowaną, z takiego śliskiego materiału, bardzo fajnie trzymała biust, więc w ogóle bez stanika byłam. I spoko, czułam się w niej cudownie. Koło 22-23 zaczęła mi jakoś tak luźniej latać, jakoś tak się przesuwać, ale zignorowałam to zupełnie.
Na drugi dzień (Eru, teraz to się wydaje obrzydliwe) znowu ją zakładam, i luźna jakaś taka. Idę do lustra... I okazało się, że ona ma z tyłu wiązanie! I jak mnie w nią ubrały to jakoś nie załapałam tego wiązania. I na weselu mi się rozwiązało i wszystko dlatego tak pięknie wszystko mi latało... Przy takim wycięciu jakie tam było musiałam pokazać co nieco.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 08:48   #22
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

nie wiem czy to można uznać za wpadkę na weselu ale na jednym miałam identyczną sukienkę jak druhna
mi akurat było wszystko jedno bo nie moje wesele i nikt mnie tam nie znał ale widziałam jak ona obcinała mnie wzrokiem bo jeszcze nie była pewna czy to ta sama kiecka czy nie, aż w końcu podeszła i zrobiła sobie ze mną zdjęcie
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 16:27   #23
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Hohoho, całe multum bo i wesel trochę zaliczyłam.

1.U brata miałam sukienkę z koła, kręcącą się po samo odcięcie w pasie... No więc jak mnie porządnie okręcili to fotograf miał zdjęcie od pasa w dół moich majtek, pończoch... Dobrze, że to było u brata i ja ogarniałam zdjęcia od foto dla rodziny... Bo jakby to poszło w świat

2. Sukienka "tuba" podciągająca się i do góry na nogach i do dołu na biuście... Ma sa kra... Teraz kupiłam taśmę specjalną do przyklejenia, ale never, ever... No i wysuwający się stanik

3. Sukienka dosyć "leciutka" wierzch szyfonowy, podszewka mocniejsza... W toalecie wpakowałam sobie część podszewki w rajstopy, więc prześwitujący wierzch pokazywał kawałek moich majtów... Spoko, dopiero po 2 kawałkach tańca dosyć szalonego ktoś mi delikatnie zwrócił uwagę

4. Ostatnie wesele - ubrałam sukienkę raczej mini, a po praniu się skurczyła troszkę czego nie zauważyłam i trochę się źle czułam."Na szczęście" była dziewczyna z jeszcze krótszą (to chyba była tunika jednak), więc nie zwracałam na siebie uwagi - wniosek - sprawdzać sukienki po praniu....

Chyba tyle, ale w sobotę następne i jeszcze w październiku - na pewno uda mi się jeszcze czymś pochwalić
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 10:50   #24
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Hmm..z wpadek ubraniowych: mam szpilki, które zakładałam dotąd na gołe stopy i git; jednak ostatnio było chłodniej i zdecydowałam się na rajstopy...w kościele jakoś przeżyłam, do samochodu doczłapałam krokiem kaleki, a na sali pierwsze co zrobiłam to pozbyłam się rajstop Po prostu stopy, odziane w te paskudztwa, wyślizgiwały mi się z butów do tego stopnia, że nie mogłam normalnie chodzić
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 14:33   #25
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Takiej wpadki jak moja to chyba nikt nie zrobil.Mialam piekna suknie,taka krotka do kolan z przodu a dluga z tylu.Wysiadalam z autokaru i zapomnialam by podniesc ten moj ogon ,za mna wysiadala ciocia mlodej o dosc sporej tuszy ,ktora stanela na moim ogonie.Zamiast wyjsc to wypadlam prosto plackiem na ziemie.Wymazalam sie w blocie,rozwalilam misternie ulozona fryzure o twarzy juz nie wspomne.Chcialam wracac do domu,rozplakalam sie ze wstydu i zlosci.Mama mojego Tzta zajela sie mna i nie pozwolila wracac,pomogla wyczyscic suknie,doprowadzic fryzure do normalnego stanu i nowy makijaz,na szczescie swiadkowa miala caly zestaw kosmetykow.Mlodzi w tym czasie robili sobie spokojnie zdjecia przed sala.Aha ,a bylo to wesele siostry Tzeta.Jestem wdzieczna przyszlej tesciowej,bo naprawde bardzo mi pomogla.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 06:34   #26
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

- miałam parę rajstop na zmianę ale wpakowaną już wcześniej do świadkowej więc gdy przy ubieraniu poszła mi pierwsza para to zdecydowałam się brać ślub z gołymi nogami

- szpilki nie są dobrym obuwiem na kocie łby poznańskiego rynku
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 17:18   #27
ankersior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

ja po weselu kuzyna wtedy jeszcze "pół-męża" (byliśmy po cywilnym, za kilka mies zaplanowany kościelny) pośliznęłam się na schodach i z pełną siłą grzmotnęłam doopskiem na schody i do dzić nie wiem jakim cudem zamiast z gracją zatrzymać się na tych schodach częścią gdzie kończą się plecy... obróciłam się w locie na bok i ...hmm... przeturlałam się po schodach bokiem... hahaha...do dziś mnie to do histerycznego ,śmiechu doprowadza wyglądało to jakby mnie ktoś zawinął w dywan i na szczycie schodów ten dywan ze mną w środku rozwinął na schodach.
najlepsze, że "doleciałam" na dół, wstałam, otrzepałam się, sprawdziłam czy mam zęby i ... zaczęłam się sama z siebie śmiać
dodam, że tą akcje przeprowadziłam przy wyjściu z sali w momencie, gdy wszyscy powolutku pakowali sie do autokaru. do dziś (2 lata) jestem gwiazdą tego wesela (oczywiście wyprzedzają mnie młodzi)
ankersior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 18:47   #28
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez ankersior Pokaż wiadomość
ja po weselu kuzyna wtedy jeszcze "pół-męża" (byliśmy po cywilnym, za kilka mies zaplanowany kościelny) pośliznęłam się na schodach i z pełną siłą grzmotnęłam doopskiem na schody i do dzić nie wiem jakim cudem zamiast z gracją zatrzymać się na tych schodach częścią gdzie kończą się plecy... obróciłam się w locie na bok i ...hmm... przeturlałam się po schodach bokiem... hahaha...do dziś mnie to do histerycznego ,śmiechu doprowadza wyglądało to jakby mnie ktoś zawinął w dywan i na szczycie schodów ten dywan ze mną w środku rozwinął na schodach.
najlepsze, że "doleciałam" na dół, wstałam, otrzepałam się, sprawdziłam czy mam zęby i ... zaczęłam się sama z siebie śmiać
dodam, że tą akcje przeprowadziłam przy wyjściu z sali w momencie, gdy wszyscy powolutku pakowali sie do autokaru. do dziś (2 lata) jestem gwiazdą tego wesela (oczywiście wyprzedzają mnie młodzi)
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 08:46   #29
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Mnie strzeliło kiedyś ramiączko w kiecce . Na szczęście drugie dało się przepiąc na szyję.
Na własnym weselu poszły mi rajtki. Podkasałam kiecę na potrzeby jakiś pląsów, a tam nogawka rajtek zrolowana pod kolano - urwały mi się na wysokości kostki ( w bucie została "skarpetka").
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:01   #30
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez ankersior Pokaż wiadomość
ja po weselu kuzyna wtedy jeszcze "pół-męża" (byliśmy po cywilnym, za kilka mies zaplanowany kościelny) pośliznęłam się na schodach i z pełną siłą grzmotnęłam doopskiem na schody i do dzić nie wiem jakim cudem zamiast z gracją zatrzymać się na tych schodach częścią gdzie kończą się plecy... obróciłam się w locie na bok i ...hmm... przeturlałam się po schodach bokiem... hahaha...do dziś mnie to do histerycznego ,śmiechu doprowadza wyglądało to jakby mnie ktoś zawinął w dywan i na szczycie schodów ten dywan ze mną w środku rozwinął na schodach.
najlepsze, że "doleciałam" na dół, wstałam, otrzepałam się, sprawdziłam czy mam zęby i ... zaczęłam się sama z siebie śmiać
dodam, że tą akcje przeprowadziłam przy wyjściu z sali w momencie, gdy wszyscy powolutku pakowali sie do autokaru. do dziś (2 lata) jestem gwiazdą tego wesela (oczywiście wyprzedzają mnie młodzi)

__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 10:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.