Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 08:55   #3811
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatko serio mają refleks czerwony? U mnie na monitorze tego nie widać. Z rudościami jest tak, że bardzo trudno na zdjęciu uchwycić rzeczywisty odcień.

BLOND_PRINCESSKA je też miałam przeboje z promotorką, może taki już ich urok

KYLIE jestem bardzo ciekawa jaką sukienkę wybierzesz, koniecznie wrzuć zdjęcie tych, które wpadną ci w oko.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:02   #3812
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA je też miałam przeboje z promotorką, może taki już ich urok
Na licencjacie miałam super promotorkę, wysyłaliśmy babce wszystko mailem, ona zakreślała na czerwono co jej się nie podoba ze szczegółowymi uwagami, jakieś drobne błędy stylistyczne czy np. brak przecinka sama poprawiała. A tej wszystko trzeba drukować, bo ona nie widzi wszędzie stawia znaki zapytania i szybko mi powie o co jej chodzi, a jak siadam do tego tydzień później to już nawet nie pamiętam czego ona chciała
nawet nie jest w stanie nam powiedzieć jak wygląda obrona i nie wie jakie pytania przygotować, bo ona nie jest z naszego kierunku masakra jednym słowem, uroki studiowania na zamiejscowym wydziale
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:30   #3813
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dobra promotorka to jak dobrze działający GPS Promotor ma promować, wspierać, ukierunkowywać. Niestety różnie z tym bywa, ale tak jest wszędzie w różnych grupach zawodowych-samo życie. Jak ktoś lubi swoją pracę, to będzie wspierał swoich studentów, pracowników a jak ktoś jest na stanowisku za karę a jeszcze czuje się niedowartościowany to będzie pluł jadem, lub olewał temat.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:36   #3814
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Dobra promotorka to jak dobrze działający GPS Promotor ma promować, wspierać, ukierunkowywać. Niestety różnie z tym bywa, ale tak jest wszędzie w różnych grupach zawodowych-samo życie. Jak ktoś lubi swoją pracę, to będzie wspierał swoich studentów, pracowników a jak ktoś jest na stanowisku za karę a jeszcze czuje się niedowartościowany to będzie pluł jadem, lub olewał temat.
zgadzam się w 100%
osobiście to wolałabym napisać egzamin, takie "przepisywanie książek swoimi słowami" jest dla mnie bezsensu i nic nie wnosi Ameryki nie odkryję i nic nowego nie wymyślę przecież.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:04   #3815
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czy jest czerwony refleks? Nie ma na zywo, ale w sumie następnym razem moglby być Dziewczyny dziekuje Wam za opinie wszystkie zmiana jest wielka dla mnie duza metamorfoza ale chyba nie pamiętam kiedy czułam się lepiej aż się zastanawiam gdzie jest podstęp i kiedy będę beczeć że jestem niezadowolonadzis musiałam umyc glowe i boje się ze kolor się wypłucze
naprawdę chodzę dumna jak paww końcu czuje ze kolor współgra z moim charakterem

Miłego dnia Kochanaja lece do nauki, ale zajrze potem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:07   #3816
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hej laseczki

Zyje,moje drogie,zyje

Miałam duzo pracy (koleżanka na L4), pochłonęły mnie treningi i jakos dzień mi zlatywał,ale jestem na bieżąco z Wami wiec loozik

W przyszłym miesiącu bedę przyciemniać włosy, przesunęło mi sie to w czasie,bo wyskoczyły mi nie spodziewane wydatki,nie wliczone do budżetu
Zlikwiduje odrost Alfą 11,11 i gdzies 2-3 dni później nałoże Majirela 9,22+9
, tylko jeszcze dumam na tym z jaką wodą tą mieszankę połozyć czy z 3 czy z 6, z 3 bardziej mi się weżre we wlosy i boje się,że za mało sie splucze później w razie czego gdybym jednak zamarzyła spowrotem o moim powrocie do poziomu 11 ale chyba jednak z 3,bo to pierwsze farbowanie więc,myslę,że i tak się spierze i tak

Co jeszcze...rozglądam sie powoli z sukienką na slub
Wiem jaki fason chce tylko pozostaje znalęśc to,co sobie ubzdurałam
Ogranicza mnie to,że mam szerokie ramiona,jest to mój kompleks i przez to mam ograniczone pole manewru
wiec mysle nad góra w sukience,która bedzie miała rękawek 3/4 i dekolt w serek,najlepiej żeby była lekko rozkloszowana na dole,żeby zrównoważyć proporcje ...a mi zawsze marzyła sie taka z gorsetem...
Ehhh....

Poza tym...nie długo mierzenie po miesiącu ile cm mi poszło...
Też jednak przyciemniasz ciekawa jestem efektów. Przynajmniej nie będę sama z tą zmianą ja będę kładła samą naturę 9 z alfy a później się zobaczy chyba coś z poziomu 10 bo u mnie i tak b.jasno nie weźmie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:25   #3817
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czy jest czerwony refleks? Nie ma na zywo, ale w sumie następnym razem moglby być Dziewczyny dziekuje Wam za opinie wszystkie zmiana jest wielka dla mnie duza metamorfoza ale chyba nie pamiętam kiedy czułam się lepiej aż się zastanawiam gdzie jest podstęp i kiedy będę beczeć że jestem niezadowolonadzis musiałam umyc glowe i boje się ze kolor się wypłucze
naprawdę chodzę dumna jak paww końcu czuje ze kolor współgra z moim charakterem

Miłego dnia Kochanaja lece do nauki, ale zajrze potem
Agatka i to jest najważniejsze, żebyś się dobrze czuła
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 10:49   #3818
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatko mi sie podoba, w blondzie wygladalas mlodziej to fakt, ale teraz jest tez ladnie.
W ogole to Ty na tych fotkach jestes bez makijazu???? bo cos tam pisalas? Jesli tak to super wygladasz!
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:59   #3819
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Agatka i to jest najważniejsze, żebyś się dobrze czuła
Kochana pewnie zmienie kiedyś to i owo ale na razie czuje się super wiem już ze braz nie dla mnie-może i wygladalam ok ale czułam się zle. Blond j est super, ale teraz mam ochote na rudy
Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Agatko mi sie podoba, w blondzie wygladalas mlodziej to fakt, ale teraz jest tez ladnie.
W ogole to Ty na tych fotkach jestes bez makijazu???? bo cos tam pisalas? Jesli tak to super wygladasz!
Na zdjęciach w albumie mam puder sypki na policzkach, ale dosłownie kapke i tusz na rzesach. Ten puder i tak się trzyma bo zdjęcia są około 6 godzin po pomalowaniu się tym pudrem
dziekuje na cere nie narzekam, tylko te naczynka, ale i tak część skutecznie zamknelam. "Polka" zaczyna się na zmiany pogody, upał-mróz i na wysiłek (ale mniej).
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:19   #3820
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatko w ogole to chcialam Ci powiedziec ze zobaczylam Twoj album i dla mnie najladniej Ci w ciemnym serio najbardziej mi sie podoba a jak jeszcze jestes opalona to juz w ogole super
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:24   #3821
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Agatko w ogole to chcialam Ci powiedziec ze zobaczylam Twoj album i dla mnie najladniej Ci w ciemnym serio najbardziej mi sie podoba a jak jeszcze jestes opalona to juz w ogole super

Ania a wiesz jak rudy pięknie wygląda do lekkiej opalenizny
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 12:14   #3822
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A dla mnie to i tak nic nie znaczy bo ja na solar nie chodzę a tak ciężko się opalić w Polsce
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 12:24   #3823
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agata, bardzo ładny odcień rudego, nie marchewka i nie kasztan - prezentuje się elegancko Wyślę Ci zaproszenie, bo mam ochotę obejrzeć więcej zdjęć, ok? Na blogu bunny oglądałam ostatnio piankę w ciemniejszym blondzie i ten odcień też był dla Ciebie świetny.
Pewnie pomyślicie, że sama nie wiem czego chcę, bo już tyle razy pytałam o różne kombinacje farb i ostatnio pokazywałam swoje foty z baby blond Alfy - był piękny, ale podjęłam męską decyzję o powrocie do natury. Na okres przejściowy przyciemnię kolor i czekam na Majirel 8 i 8.13 - zrobię pigmentację, a potem zafarbuję mieszanką. Kolejny krok to będzie 7 (lub 7.1) i 8.13 - potem już tylko hoduję odrost
__________________


Edytowane przez Absurdalna07
Czas edycji: 2014-03-28 o 12:26
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 12:34   #3824
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatko ja też na solar nie chodzę, staram się unikać słońca, ale nad morzem to awykonalne a często jeździmy, bo autem mamy niecałe 100 km.
Na plaży zawsze stosuję kremy z b.wysokim filtrem, opalenizna jest wtedy delikatna-taka jak lubię. Nie jestem typem plażowego wylegiwacza, cały czas siedzę w wodzie, gram w siatkówkę lub jakieś zamki buduję z córkami. Kiedyś śmigałam brzegiem morza na końskim grzbiecie, na oklep w stroju kąpielowym oj jakie otarcia sobie zafundowałam, człowiek na urlopie głupieje
Zimą czasem wspomagam się balsamem samoopalajacym Guerlain-Terracotta Sunless, kocham go miłością dozgonną jest idealny dla osób z jasną karnacją, wygląda bardzo naturalnie i fajnie nawilża skórę i jest dość wydajny.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 12:57   #3825
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Agata, bardzo ładny odcień rudego, nie marchewka i nie kasztan - prezentuje się elegancko Wyślę Ci zaproszenie, bo mam ochotę obejrzeć więcej zdjęć, ok? Na blogu bunny oglądałam ostatnio piankę w ciemniejszym blondzie i ten odcień też był dla Ciebie świetny.
Zaproszenie przyjęte
Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Agatko ja też na solar nie chodzę, staram się unikać słońca, ale nad morzem to awykonalne a często jeździmy, bo autem mamy niecałe 100 km.
Na plaży zawsze stosuję kremy z b.wysokim filtrem, opalenizna jest wtedy delikatna-taka jak lubię. Nie jestem typem plażowego wylegiwacza, cały czas siedzę w wodzie, gram w siatkówkę lub jakieś zamki buduję z córkami. Kiedyś śmigałam brzegiem morza na końskim grzbiecie, na oklep w stroju kąpielowym oj jakie otarcia sobie zafundowałam, człowiek na urlopie głupieje
Zimą czasem wspomagam się balsamem samoopalajacym Guerlain-Terracotta Sunless, kocham go miłością dozgonną jest idealny dla osób z jasną karnacją, wygląda bardzo naturalnie i fajnie nawilża skórę i jest dość wydajny.
Ale Ci dobrze, morzekocham morze
Chetnie kupiłabym jakiś balsam samoopalający, myslalam o dove z drobinkami?
Może zainwestuję na początek
I zobaczę jak z opalenizna.
buahot polecała do buzi z oriflame, może zamowie z all.
Może i bym ze 2 razy poszła się wygrzać na solar, nie mowie NIE
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 12:59   #3826
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Mam farby dziś farbowanko ale dopiero wieczorem bo zaraz zmykam z córka do koleżanki Z dziewczyn które farbowały Kolestonem w jakiej proporcji zrobić farby mam odcienie 12/96 i 12/89 oraz 12/61 i wodę 9% ??
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:27   #3827
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zaproszenie przyjęte
Dziękuję
Ładnie Ci w tym rudym, odmiana ciekawa Ale zdecydowanie najlepiej, wg mnie, wyglądasz w tym średnim/ciemnym blondzie, pasuje idealnie!
Piszesz, że to kolor zrobiony u fryzjera - wiesz, jakie farby Ci kładziono?
Mój naturalny wyglądał chyba bardzo podobnie...
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 13:44   #3828
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochana pewnie zmienie kiedyś to i owo ale na razie czuje się super wiem już ze braz nie dla mnie-może i wygladalam ok ale czułam się zle. Blond j est super, ale teraz mam ochote na rudy

Czyli widzę, że nadeszła wiosna i zachciało się zmian co poniektórym. Ty z blondu na rudy, a ja z rudego na blond



Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Od dwóch dni mam okropną migrenę i nic mi już nie pomaga, a w dodatku moja labradorka-staruszka ma zapalenie pęcherza:-(
Współczuję! Wiem co to migrena bo sama zawsze ją ciężko przechodzę. Nie dość, że okropny ból głowy to na dodatek występują też nudności i światłowstręt. Wieczorem jak kładę się spać, a chłop chce pooglądać tv czy coś innego porobić przy zapalonym świetle to zakładam opaskę na oczy. Inaczej nie zasnę.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:14   #3829
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ładnie Ci w tym rudym, odmiana ciekawa Ale zdecydowanie najlepiej, wg mnie, wyglądasz w tym średnim/ciemnym blondzie, pasuje idealnie!
Piszesz, że to kolor zrobiony u fryzjera - wiesz, jakie farby Ci kładziono?
Mój naturalny wyglądał chyba bardzo podobnie...
Nie pytałam jakie numerki mi kladzie. wiem ze vitalitys a na konce farba vitalitys zero. ide znowu za 3 tyg.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 14:20   #3830
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie pytałam jakie numerki mi kladzie. wiem ze vitalitys a na konce farba vitalitys zero. ide znowu za 3 tyg.
Chodziło mi o ten ciemny blond, w albumie w komentarzach pisałaś, że u fryzjera farbowałaś (mam na myśli te zdjęcia sprzed pianki 800).
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:28   #3831
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o ten ciemny blond, w albumie w komentarzach pisałaś, że u fryzjera farbowałaś (mam na myśli te zdjęcia sprzed pianki 800).
Jak u fryzjera to nie wiem czym niestety.
zazwyczaj nie dopytuje głupio mi :P
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:53   #3832
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatau88 dziękuję za odp
ja się zazwyczaj ratuję szamponetkami przy wypłukiwaniu koloru
zainteresowałaś mnie tym balsamem
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:10   #3833
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatau pięknie wyglądasz w nowym kolorze! Idealny rudy jak dla mnie. Ale w ogóle - masz tak ładną twarz, że w każdym kolorze Ci do twarzy
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:23   #3834
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lithiumae Pokaż wiadomość
Agatau88 dziękuję za odp
ja się zazwyczaj ratuję szamponetkami przy wypłukiwaniu koloru
zainteresowałaś mnie tym balsamem
ależ proszę
ja nie znam się jeszcze na rudym wiec zaufałam fryzjerce w doborze kosmetyków
Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Agatau pięknie wyglądasz w nowym kolorze! Idealny rudy jak dla mnie. Ale w ogóle - masz tak ładną twarz, że w każdym kolorze Ci do twarzy
Ojj Kochana dziekuje milo mi ale tak nie jest...mam buzie kwadratowąi ciężko ją jakoś "odchudzić". wymodelować itd.
Tyle ze nie mam krost-jak widać na zdjęciu, ale poza tym to naczynka rumieńce.
A za opinie dziekuje ciekawe jak kolor się będzie spierał. No ale tak czy siak za 3 tyg obowiązkowa poprawka.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:41   #3835
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

NOVE nie ukrywaj się bo byłas w moim albumie
co nic nie piszesz, lanie chcesz
Dziekuje Ci za mile słowakurcze tyle lat się bałam a naprawdę lepiej się nie czułam w zadnym kolorze nawet rumieńce mi nie przeszkadzają czuję się naturalnie o dziwo a kolor przecież sztuczny...bo rudy zazwyczaj jest wytworem fryzjera
tak czy siak blond bo poziom 8 albo 7 więc piszę z Wami for ever
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 18:12   #3836
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hej laseczki

Zyje,moje drogie,zyje

Miałam duzo pracy (koleżanka na L4), pochłonęły mnie treningi i jakos dzień mi zlatywał,ale jestem na bieżąco z Wami wiec loozik

W przyszłym miesiącu bedę przyciemniać włosy, przesunęło mi sie to w czasie,bo wyskoczyły mi nie spodziewane wydatki,nie wliczone do budżetu
Zlikwiduje odrost Alfą 11,11 i gdzies 2-3 dni później nałoże Majirela 9,22+9, tylko jeszcze dumam na tym z jaką wodą tą mieszankę połozyć czy z 3 czy z 6, z 3 bardziej mi się weżre we wlosy i boje się,że za mało sie splucze później w razie czego gdybym jednak zamarzyła spowrotem o moim powrocie do poziomu 11 ale chyba jednak z 3,bo to pierwsze farbowanie więc,myslę,że i tak się spierze i tak

Co jeszcze...rozglądam sie powoli z sukienką na slub
Wiem jaki fason chce tylko pozostaje znalęśc to,co sobie ubzdurałam
Ogranicza mnie to,że mam szerokie ramiona,jest to mój kompleks i przez to mam ograniczone pole manewru
wiec mysle nad góra w sukience,która bedzie miała rękawek 3/4 i dekolt w serek,najlepiej żeby była lekko rozkloszowana na dole,żeby zrównoważyć proporcje ...a mi zawsze marzyła sie taka z gorsetem...
Ehhh....

Poza tym...nie długo mierzenie po miesiącu ile cm mi poszło...
Ja jeśli chodzi o ślub to mam ostatnio obsesję - załozyłam sobie nawet folder na puplicie "inspiracje ślubne" i mam tam pozapisywane zdjęcia sukien ślubnych, fryzury, makijaże
Co do sukien podobają mi się takie syrenowate, dopasowane do ciała u góry a rozszerzane leciutko u dołu. Nie podobaja mi sie takie bardzo falbaniaste kiecki rozkloszowane- czulabym sie w nich jak beza

pochwal sie koniecznie efektami przyciemniania
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2014-03-28 o 18:15
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 18:16   #3837
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!

wróciłam od neurologa .
z badania na wizycie nic złego nie zauważyła ,ale dostałam skierowanie na tomografie głowy i rtg kręgosłupa bo też mi ostatnio dokucza bardziej niż zwykle
rtg zrobie w ciągu kilku dni ,ale na tomograf będę czekac kilka miesięcy za miesiąc mam wizyte kontrolną ze zdjęciem rtg kręgosłupa .i dorażnie mam brac leki przeciwbólowe przepisane na recepte i na uspokojenie tez mi dała bo ostatnio ciągle się trzęse bo się denerwuje i nie śpie po nocach z nerwów
mam nadzieje, , że to minie a badania nie wykarzą nic złego strasznie się boję szczególnie tomografii



a tak poza tym to jestem nadal zadowolona z koloru po garnierach i już nie mogę się doczekać farbowania 111+112

Agatko najważniejsze żebyś Ty się czuła super ,a skoro czujesz się bosko w tym rudym to się go trzymaj a widzisz tak się go bałaś

ja myślę intensywnie nad grzywką ,ale boję się , że będę żałowała jak zawsze

i póki co nici z moich ćwiczeń od 2 tygodni jestem wrakiem...
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-03-28 o 18:18
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 18:16   #3838
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
hej
ja też was podczytuje, ale, że nie mam nic ciekawego do powiedzenia to nie piszę
poza tym zmęczona już jestem moją niską dietą i codziennymi treningami ale jeszcze tylko 3tygodnie więc dam radę a za tydzień urlop i remont u babci zaczynam więc znowu czasu nie będzie
ogólnie to gardło mnie boli i przeszło na głos wczoraj :/ na razie domowe sposoby plus cholinex bez cukru
mnie też gardło coś pobolewa i mam straszną chrypę... póki co kuruje się domowymi sposobami ale jak mi nie przejdzie do pon to ide do lekarza
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 18:44   #3839
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Kotka czekam na więcej fotek

Kylie pokaż kiecki jakie Ci się podobają

Agatka dla mnie booooskoMoim zdaniem rudy dodaje ci pazura

Asia zdrówka dużo

A ja dzisiaj byłam u dentysty skończyła mi robić zęba bo kanałowe leczenie Ale jeszcze 1 ząb do leczenia i będę miała wszystkie ząbki wyleczoneI zapisałam dzisiaj córkę do przedszkolaPani dyrektor pozwoliła mi przyjść z córką żeby pobyła z dziećmi w czasie zajęć i się zapoznała
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 20:10   #3840
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
mnie też gardło coś pobolewa i mam straszną chrypę... póki co kuruje się domowymi sposobami ale jak mi nie przejdzie do pon to ide do lekarza
mi pomogło płukanie wodą z solą już jest lepiej

Agatau mi lepiej się podobasz w blondzie, ale to Tobie ma być dobrze
mi się podoba kolor mango z loreala z rudych ale do mnie by chyba nie pasował wcale
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.