Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-13, 16:41   #1441
lubie slodycze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez lubie slodycze Pokaż wiadomość
czesc Blondaski kochane

od dawna przegladam wizaz ale malo sie udzielam. teraz potrzebuje porady i zwracam sie do Was.

moze krotko przedstawie Wam moja historie. przez kupe lat farbowalam sie na braz. az w pewnym momencie zapragnelam zmienic kolor na blond. poszlam do fryzjera ( z odrostami ok 3 cm ciemnego blondu) i kazala mi pofarbowac sie jeszcze raz na braz zeby na calej glowie wyrownac kolor i przyjsc do niej z powrotem. zrobila mi wtedy przecudowny balejaz rozjasniaczem. mialam 10 roznych odcieni blondu na glowie bo tak sie wlosy rozjasnily po tym brazie. wszyscy go chwalili.

no i chodzilam na ten balejaz rozjasniaczem ale juz nie bylo tak spektakularnych efektow bo rozjasniala juz tylko moje wlosy co prawda 3 farbami i rozjasniaczem ale nie dalo sie tego samego efektu uzyskac.

pozniej zaczelam sama malowac sie w domu na blond roznego rodzaju farbami czy to drogeryjnymi czy fryzjerskimi. az w pewnym momencie (w maju) zachcialo mi sie koloru brazowego na wlosach... nawet nie po to ze mialam brzydki blond tylko bardzo chcialam wlosy zapuscic. a jak wiadomo na blondzie ciezko wlosy zapuscic.

jak pofarbowalam sie na braz. moje wlosy jakby odzyly. nie byly juz tak suche ani matowe. fajne zregenerowane ale brazowe

i teraz mam na glowie:
3cm swoich wlosow (ciemny blond),
pozniej ok 3 cm brazu,
noi reszta to blond pokryty brazem (czyli takie przeswity blondy spod brazu).

i teraz moje pytanie. jak mam wrocic do blondu jak najmniej niszczac wlosy? czy wyrownac koloryt na calej glowie i isc na balejaz na cala glowe, czy juz od razu robic balejaz? czy jakas dekoloryzacja? juz sama nie wiem.

p.s. musze zmienic na blond koniecznie bo oszaleje!
wstawiam zdjecia. sa robione w naturalnym swietle, na dworze. troszke wialo ale mam nadzieje ze beda ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (83,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (82,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (88,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (84,8 KB, 20 załadowań)
lubie slodycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:39   #1442
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A ja nam pytanie do was dziiewczynki. Czy ktoras z was miala mazke pantene pro-v odnowa nawilzenia ? Przypasowala moze ? I czyy ktoras orientuje sie czy ten sklad jest fajny czy raczej nie. :p dodatkowo co sadzicie o tej bluzeczce ? Bi jest u mnie w sh. Tz mowi ze babcina

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1407954994887.jpg (79,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1407955008635.jpg (63,4 KB, 47 załadowań)
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:44   #1443
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

No i mam grzywkę, obcięłam sobie sama
A już miałam prawie równe włosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:47   #1444
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No i mam grzywkę, obcięłam sobie sama
A już miałam prawie równe włosy
Szybka decyzja haha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:05   #1445
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Beatusia ja zakrywałam, ale bardzo się pilnowałam i kontrolowałam przebieg całego procesu. Pamiętam, że kiedyś, daaawno temu prawie ,,zagotowałam" włosy, ale to były czasy, gdy nic nie wiedziałam o farbowaniu włosów.
Jeśli zamierzasz spróbować, to dobrze przetłuść włosy i co chwilę kontroluj proces rozjaśniania. W sumie fryzjerki często robią pasemka na folię i to rozjaśniaczem, który jest chyba bardziej inwazyjny niż farba rozjaśniająca.
Myślę, że wszystko zależy od obecnego stanu Twoich włosów. Najlepiej zrób próbę na jakimś pasemku od spodu.
A widzisz dobrze,ze mi przypomnialas, bo chcialam jutro wlosy umyc,a w piatek lub sobote farbowac.. dzieki:-*

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
A ja nam pytanie do was dziiewczynki. Czy ktoras z was miala mazke pantene pro-v odnowa nawilzenia ? Przypasowala moze ? I czyy ktoras orientuje sie czy ten sklad jest fajny czy raczej nie. :p dodatkowo co sadzicie o tej bluzeczce ? Bi jest u mnie w sh. Tz mowi ze babcina

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja nie używalam pantene,kiedys sie zrazilam i juz nie wracalam. Co do bluzki to nie jest babcina, ale mnie sie nie podoba.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No i mam grzywkę, obcięłam sobie sama
A już miałam prawie równe włosy
Pokaaaz jestes zadowolona?
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:15   #1446
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Na razie jestem zadowolona ciekawe co TŻ powie
A fotkę postaram się wkleić jutro, bo umyłam włosy właśnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:19   #1447
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
A widzisz dobrze,ze mi przypomnialas, bo chcialam jutro wlosy umyc,a w piatek lub sobote farbowac.. dzieki:-*

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


Ja nie używalam pantene,kiedys sie zrazilam i juz nie wracalam. Co do bluzki to nie jest babcina, ale mnie sie nie podoba.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------


Pokaaaz jestes zadowolona?
Aha, no ja w sumie to tylko szapom do tejpory z pantene uzywalam i go baardzo lubie. Zobaczymy jak ta maska :p.
Aha, ok to zobaczymy co reszta powie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 20:25   #1448
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cherry mi też się bluzka nie podoba, ale ja ogólnie nie lubię bluzek bez rękawów, albo coś jest na ramiączkach albo ma rękaw nie lubię takiego czegoś "pomiędzy"
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:52   #1449
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cherry mi też się bluzka nie podoba, ale ja ogólnie nie lubię bluzek bez rękawów, albo coś jest na ramiączkach albo ma rękaw nie lubię takiego czegoś "pomiędzy"
Ok rozumiem.
A słuchaj ( z tego co kojarze to byłaś w chorwacji) czy możesz polecic mi jakis krem z filtrem ? czy coś ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 05:49   #1450
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Kolor 7.31 to średni blond złocisto-popielaty i wychodzi dokładnie tak jak na przedstawionym przez Ciebie zdjęciu, ma w sobie złoto, dlatego na naturalnym odroście wyszedł Ci rudawy.
Osobiście myłabym włosy szamponem przeciwłupieżowym oraz intensywnie regenerowała, potem podcięłabym końcówki. Następnie pod koniec sierpnia zrobiłabym kąpiel rozjaśniającą ( przepis masz na blogu Bunny: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...nie-wosow.html ) i nałożyłabym farbę odcień 10.21, polecam Loreal Excellence lub Preference ( ten ostatni mocniej rozjaśnia ), nie uzyskasz spektakularnego blondu, ale zdecydowanie będzie jaśniejszy od tego, który obecnie masz na głowie.
Żadna farba bez amoniaku nie rozjaśni Ci dostatecznie włosów, pamiętaj o zasadzie, która została tu wielokrotnie przypominana: farba farby nie rozjaśni.
Ponadto farby, które nie zawierają amoniaku mają w swoim składzie inne substancje, które pełnią taką samą funkcję jak amoniak. Bardzo często jest to monoetyloamina. Amoniak jest gazem, zastosowany w farbie, spełni swoje zadanie i wyparowuje. Nie pozostaje po nim ślad.
Monoetyloamina jest dodatkiem płynnym. Jeśli niedokładnie się ją wypłucze z włosów, pozostaje w nich dość długo. Zatem amoniak to nie ciotka,,samo zło" umiejętnie zastosowana farba z amoniakiem nie wyrządzi większych szkód
Powodzenia
dziekuje za odpowiedz czyli myslisz ze na moich wlosach nie mam szans uzyskac takiego ladnego zlotego blondu jak dodalam w innym zalaczniku? nawet jesli uzylabym rozjasniacz? ( chociaz rozjasniacza tez sie troche boje bo strasznie niszczy wlosy) i mialam te pasemka a po nich wlosy sa w oplakanym stanie.
ps. co polecicie do tej "intensywnej regeneracji" jakies produkty na wlosy czy tez jakies tabletki? bo w tym temacie tez jestem zielona dziekuje za rady
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 08:58   #1451
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dodałam zdjęcie z grzywką do albumu
poszłam spać z mokrymi włosami i dzisiaj już nie ułożyły się tak ładnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 10:17   #1452
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcie z grzywką do albumu
poszłam spać z mokrymi włosami i dzisiaj już nie ułożyły się tak ładnie
bardzo ładnie

Dziewczyny a ja mam jeszcze pytanie.. czy jesli rano popsikałam sobie samą grzywke suchym szamponem (ale tylko troszke) to czy moge je dzis pofarbowac i to nie wplynie na farbowanie ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 10:27   #1453
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
A ja nam pytanie do was dziiewczynki. Czy ktoras z was miala mazke pantene pro-v odnowa nawilzenia ? Przypasowala moze ? I czyy ktoras orientuje sie czy ten sklad jest fajny czy raczej nie. :p dodatkowo co sadzicie o tej bluzeczce ? Bi jest u mnie w sh. Tz mowi ze babcina

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hmmm mi ta bluzka też średnio się podoba, kocham koronki, ale wybieram te bawełniane.
Maski Pantene lubię, ale ta mi nie przypadła do gustu miałam jeszcze z tej serii taki mus nawilżający, ale okropnie oblepiał mi włosy. Spróbuj może u Ciebie się sprawdzi, co włos to inne upodobania

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcie z grzywką do albumu
poszłam spać z mokrymi włosami i dzisiaj już nie ułożyły się tak ładnie
Podoba mi się, wygląda delikatnie i dziewczęco Kocham grzywki, tylko mam z nimi problem, bo przy kręconych włosach trudno je zdyscyplinować

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
bardzo ładnie

Dziewczyny a ja mam jeszcze pytanie.. czy jesli rano popsikałam sobie samą grzywke suchym szamponem (ale tylko troszke) to czy moge je dzis pofarbowac i to nie wplynie na farbowanie ?
Oj, ale zagwozdka, wydaje mi się, że taki suchy szampon nie ma w składzie nic co mogłoby wejść w niepożądaną reakcję z farbą, ale co ci szkodzi przepłukać grzywkę wodą-licho nie śpi

Cytrynowa uzyskasz taki blond już przy drugim farbowaniu, czyli pod koniec września. Nie ryzykuj z rozjaśniaczem nakładanym klasycznie, miałaś pasemka, więc rozjaśniacz dodatkowo je dobije. Kąpiel rozjaśniająca w zupełności wystarczy a potem farba którą Ci polecałam, nie ma się co spieszyć. Musisz zdecydować, czy mieć blond za wszelka cenę teraz i w rezultacie włosy do ścięcia, czy stopniowo ale bezpiecznie, przecież koniec września blisko

Lubię słodycze rady, które dałam cytrynowej, będą odpowiednie i dla Ciebie, po następnym balejażu nigdy nie będziesz miała równomiernie zafarbowanych włosów. Poczytaj blog Bunny lub Sławka, jest tam wiele rad i przykładów jak wybrnąć z kryzysowych sytuacji włosowych.
tu masz blog Sławka Stawarczyka: http://www.tosor.pl
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-08-14 o 10:35
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 10:35   #1454
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny, ktoras cos wie co sie stalo z blogiem Kitki?:->

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:00   #1455
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Hmmm mi ta bluzka też średnio się podoba, kocham koronki, ale wybieram te bawełniane.
Maski Pantene lubię, ale ta mi nie przypadła do gustu miałam jeszcze z tej serii taki mus nawilżający, ale okropnie oblepiał mi włosy. Spróbuj może u Ciebie się sprawdzi, co włos to inne upodobania



Podoba mi się, wygląda delikatnie i dziewczęco Kocham grzywki, tylko mam z nimi problem, bo przy kręconych włosach trudno je zdyscyplinować



Oj, ale zagwozdka, wydaje mi się, że taki suchy szampon nie ma w składzie nic co mogłoby wejść w niepożądaną reakcję z farbą, ale co ci szkodzi przepłukać grzywkę wodą-licho nie śpi

Cytrynowa uzyskasz taki blond już przy drugim farbowaniu, czyli pod koniec września. Nie ryzykuj z rozjaśniaczem nakładanym klasycznie, miałaś pasemka, więc rozjaśniacz dodatkowo je dobije. Kąpiel rozjaśniająca w zupełności wystarczy a potem farba którą Ci polecałam, nie ma się co spieszyć. Musisz zdecydować, czy mieć blond za wszelka cenę teraz i w rezultacie włosy do ścięcia, czy stopniowo ale bezpiecznie, przecież koniec września blisko

Lubię słodycze rady, które dałam cytrynowej, będą odpowiednie i dla Ciebie, po następnym balejażu nigdy nie będziesz miała równomiernie zafarbowanych włosów. Poczytaj blog Bunny lub Sławka, jest tam wiele rad i przykładów jak wybrnąć z kryzysowych sytuacji włosowych.
tu masz blog Sławka Stawarczyka: http://www.tosor.pl
Ok dam znać jak u mnie ta maska

No w sumie to masz racje ! jakaś niemota ze mnie dzisiaj

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktoras cos wie co sie stalo z blogiem Kitki?:->

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niet, też chciałam wejsc jakis czas temu i dupa
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:14   #1456
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktoras cos wie co sie stalo z blogiem Kitki?:->

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja nie, nawet nie wiedzialam ze juz go nie ma bo ostatni tydzien siedze na necie wylacznie z tel i na blogi nie wchodze.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:34   #1457
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Cytrynowa uzyskasz taki blond już przy drugim farbowaniu, czyli pod koniec września. Nie ryzykuj z rozjaśniaczem nakładanym klasycznie, miałaś pasemka, więc rozjaśniacz dodatkowo je dobije. Kąpiel rozjaśniająca w zupełności wystarczy a potem farba którą Ci polecałam, nie ma się co spieszyć. Musisz zdecydować, czy mieć blond za wszelka cenę teraz i w rezultacie włosy do ścięcia, czy stopniowo ale bezpiecznie, przecież koniec września blisko

Szczerze to nawet wolalabym ich teraz nie farbowac, moglabym nawet wytrzymac do listopad/grudzien. Mysle ze ten kolor by sie zmyl jeszcze do tego czasu i pozniej bym zrobila kapiel rozjasniajaca i ta farba o ktorej pisalas. Chcialabym wlasnie zeby te moje wlosy troche odzyly. Jeszcze zastanawiam sie jakbym pomalowala je tak pozniej jak pisalam np listopad farba z oznaczeniem 9 czy tez dalaby efekt rozjasnienia czy raczej stawiac na ten co polecilas 10.21 bo on wydaje sie nawet bardzo jasny? I co polecicie do regeneracji od czego zaczac ?

Edytowane przez cytrynowa0panna
Czas edycji: 2014-08-14 o 12:52
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 15:12   #1458
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcie z grzywką do albumu
poszłam spać z mokrymi włosami i dzisiaj już nie ułożyły się tak ładnie
bardzo ładnie Ci z grzywkąAleż Ty masz oczyska
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 16:01   #1459
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytrynowa on nie jest taki jasny jak na pudełku a na Twoich włosach wyjdzie jeszcze ciemniej...farba o numerze 9, nie da Ci takiego blondu jakiego oczekujesz.
Odnoście odżywek przejrzyj KWC, ja polecam Chenice Kerabond ( system 3 stopniowej regenaracji ), Loreal Absolut Repair a ze sklepowych Garnier Fructis Goodbye Damage i Timotei Drogocenne Olejki.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 17:22   #1460
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Cytrynowa on nie jest taki jasny jak na pudełku a na Twoich włosach wyjdzie jeszcze ciemniej...farba o numerze 9, nie da Ci takiego blondu jakiego oczekujesz.
Odnoście odżywek przejrzyj KWC, ja polecam Chenice Kerabond ( system 3 stopniowej regenaracji ), Loreal Absolut Repair a ze sklepowych Garnier Fructis Goodbye Damage i Timotei Drogocenne Olejki.
dziękuję Aniu w takim razie wybiorę ten 10.21 a myslisz ze jakbym poczekala do konca listopada/poczatek grudnia i pomalowala nia bez robienia kąpieli rozjaśniającej to efekt tez bylby dobry? Zastanawiam sie takze nad tym numerkiem wlasnie z L'oreal prodigy 5 albo garnier olia. Chcialabym juz jakikolwiek byleby jasniejszy blond i zeby nie wyszedl kurczakowy zolty

Edytowane przez cytrynowa0panna
Czas edycji: 2014-08-14 o 17:26
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 18:21   #1461
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Myślę, że po miesięcznej regeneracji kąpiel rozjaśniająca nie zaszkodzi, pomoże Ci wyrównać kolor włosów. Zdecydowanie użyj pewniaków Loreala, czyli Excellence i Preference, ten pierwszy ma w zestawie odżywkę chroniącą włosy przed koloryzacją a ten drugi mocniej rozjaśnia, obie farby należą do moich ulubionych sklepowych pewniaków. Stosowałam Olia i Prodigy 5, ale szału nie było, kolor szybko się wypłukiwał. Odcień 10.21 to bardzo bezpieczny wybór, bo masz w nim popiel i fiolet, które neutralizują żółte i pomarańczowe tony.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 18:54   #1462
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Btw. Czy ktoras z was ma wiesci od NOWELOVE ? Bo chce dzis/jutro rano pofarbowac wlosy (pallete c10 ta nowa wersja) i myslalam o zejsciu do tej wody oryginalnej..(nove na oryginalnym oxy robila) tylko cos mi sie kojarzy ze ktos na watku pisal ze teraz c10 wychodzi ciemniej . Nie cbce meczyc wlosow ale nie chce tez zeby wyszedl mi zolty odrost :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 22:35   #1463
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziękuję dziewczyny moje kochane za opinie
Dobrze się czuję z tą grzywką, w pracy też zachwalali, a ja potrzebowałam jakiejś zmiany

W sobotę TŻ przyjeżdża, ciekawa jestem co powie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 01:47   #1464
lubie slodycze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziekuje Aniu za odpowiedz

a mam takie pytanko odnosnie Chenice Kerabond, bo widze ze pare postow wczesniej o tym wspomnialas.

czy uzywasz tej kuracji? bo zastanawiam sie nad kupnem. ale boje sie ze bedzie to tylko jednorazowa "naprawa" wlosow a jak pozniej umyje wlosy zwyklym szamponem to wroca do poprzedniego stanu.
lubie slodycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 10:18   #1465
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewczyny

Princesska bardzo do twarzy ci z tą grzywką. Też chyba zrobię sobie taką leciutką grzywkę.


A u nas w domu epidemia. Synek chory na mononukleozę, a ja na anginę.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 10:41   #1466
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez lubie slodycze Pokaż wiadomość
Dziekuje Aniu za odpowiedz

a mam takie pytanko odnosnie Chenice Kerabond, bo widze ze pare postow wczesniej o tym wspomnialas.

czy uzywasz tej kuracji? bo zastanawiam sie nad kupnem. ale boje sie ze bedzie to tylko jednorazowa "naprawa" wlosow a jak pozniej umyje wlosy zwyklym szamponem to wroca do poprzedniego stanu.
Stosuję KeraBond od wielu lat sześciu lub siedmiu, tylko trzeba kupić cały zestaw czyli szampon, płynną keratynę i odżywkę.
Wracając do Twojego pytania...żadna odżywka, nawet najdroższa i najcudowniejsza nie naprawi Ci na stałe uszkodzeń włosów a jedynie zakamufluje to co zniszczone. Cudów nie ma. Dobre odżywki mają pomóc w zapuszczeniu zdrowych włosów, pomagają uzupełniać ubytki naturalnego budulca, powlekają włos ochronną warstwą, by był mniej podatny na dalsze uszkodzenia: szczotkowanie, suszenie, modelowanie oraz poprawiają wizualny stan włosów, na tym ich rola się kończy.
Proponuję zacząć od zestawu Garniera-szampon plus maska a raz w tygodniu nakładaj na 20 min pod czepek Gliss Kura ( załączam zdjęcie )
Jeśli po dwóch tygodniach nie będzie poprawy zainwestuj w Loreal Absolut Repair. KeraBond zostaw na koniec bo to cięższe działo i trochę kosztuje

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Princesska bardzo do twarzy ci z tą grzywką. Też chyba zrobię sobie taką leciutką grzywkę.


A u nas w domu epidemia. Synek chory na mononukleozę, a ja na anginę.
Ło matko, ale Wam się przyplątało , życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Gliss-Kur-odzywka-ultimate-repair.jpg (26,7 KB, 6 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-08-15 o 10:42
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 18:57   #1467
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cześć ja nic się nie odzywam bo jestem na wyjeździe szkoleniowym w Warszawie. pisze z tel i kiepsko widzę zdjęcia. jestem tu od środy wracam w niedziele.

Ania xzy Ty zbasz jeszcze jakieś fajne kombinacje luo? mimo że kiedyś robilam i piekła mnie skóra to chyba skusze się na te farbe znowu. planuje pomalować za 2 tygodnie i albo casting albo pójdę zrobić luo di fryzjera.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 20:10   #1468
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Mnie nic nie piekło, tylko zapach brrrrr mogliby to zmienić:/
Robiłam kilkoma kombinacjami, ale muszę wiedzieć czego szukasz, ciepłe czy chłodne tony?
Dodaje dwa zdjęcia już po kilkunastu myciach głowy, kolor nadal chłodny, chociaż to natura..ucięłam część twarzy bom niepomalowana
Pierwsze w lekkim słońcu, drugie w cieniu, oba zdjęcie bez lampy błyskowej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140810_010.jpg (137,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140810_013.jpg (125,7 KB, 40 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 20:19   #1469
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ania tym razem coś chłodnego na sam odrost. Tyle że u mnie natura się nie sprawdzi. Muszę miec jakąś mieszanke.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 20:20   #1470
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Mnie nic nie piekło, tylko zapach brrrrr mogliby to zmienić:/
Robiłam kilkoma kombinacjami, ale muszę wiedzieć czego szukasz, ciepłe czy chłodne tony?
Dodaje dwa zdjęcia już po kilkunastu myciach głowy, kolor nadal chłodny, chociaż to natura..ucięłam część twarzy bom niepomalowana
Pierwsze w lekkim słońcu, drugie w cieniu, oba zdjęcie bez lampy błyskowej.
Boże Aniu, kocham Cię w blondach super kolor !
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.