Zawiodłem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-01, 12:39   #1
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75

Zawiodłem


Czuję się fatalnie..
Miałem bardzo zmysłowy wieczór z niesamowicie seksowną dziewczyną, a ja.. nie 'stanąłem' na wysokości zadania..

Jestem na siebie wściekły. Sam dążyłem do zbliżenia i wyszła kicha ;/ Zawiodłem, nie zasłużyła na coś takiego, bo dała z siebie wszystko. A ja po prostu czuję się jak gówno.

Jak podchodzicie do takich sytuacji, jeśli którejkolwiek z was się to przydażyło/przydaża? Wizerunek partnera mocno na tym cierpi??
Jak z nią o tym teraz rozmawiać? Wracać jeszcze do tego? Czy już się nie pogrążać?

Nasza znajomość jest nowa.. wciąż się poznajemy. Obawiam się, że ze mną jest coś nie tak.. To zdarzenie tłumaczę sobie zmęczeniem i stresem, jednego i drugiego poniekąd mi nie brakuje, ale nie będę oszukiwał sam siebie, boje się, że to się powtórzy

Edytowane przez digriss
Czas edycji: 2019-12-01 o 12:50
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 12:55   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
Czuję się fatalnie..
Miałem bardzo zmysłowy wieczór z niesamowicie seksowną dziewczyną, a ja.. nie 'stanąłem' na wysokości zadania..

Jestem na siebie wściekły. Sam dążyłem do zbliżenia i wyszła kicha ;/ Zawiodłem, nie zasłużyła na coś takiego, bo dała z siebie wszystko. A ja po prostu czuję się jak gówno.

Jak podchodzicie do takich sytuacji, jeśli którejkolwiek z was się to przydażyło/przydaża? Wizerunek partnera mocno na tym cierpi??
Jak z nią o tym teraz rozmawiać? Wracać jeszcze do tego? Czy już się nie pogrążać?

Nasza znajomość jest nowa.. wciąż się poznajemy. Obawiam się, że ze mną jest coś nie tak.. To zdarzenie tłumaczę sobie zmęczeniem i stresem, jednego i drugiego poniekąd mi nie brakuje, ale nie będę oszukiwał sam siebie, boje się, że to się powtórzy
Byłam w takiej sytuacji z partnerem. Zdarzyło się tak kilka razy (podczas różnych randek) zanim się rozkręciliśmy. Szczerze powiedziawszy przy którejś próbie czułam się lekko zirytowana, ale podobał mi się bardzo, więc nie wpłynęło to na jego wizerunek w moich oczach. Bardziej zaczęłam się martwić, że może ma ogólnie jakieś problemy z erekcją. Potem się okazało, że wcale nie. Jesteśmy parą i teraz świetnie nam się układa.

My o tych nieudanych próbach porozmawialiśmy dopiero po czasie. Łatwiej by mi było, gdyby od razu mi powiedział, że przeprasza, ale się stresuje. Nie miałabym wtedy głupich myśli i może udałoby się wcześniej rozładować napięcie.

Głową do góry! Kolejny raz powinien być lepszy. Jak zareagowałeś gdy to się stało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 12:59   #3
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Zawiodłem

Czy powiedziała Ci wprost, że oczekuje zbliżenia? Bo jeśli nie, to co sobie zarzucasz?
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 13:03   #4
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8
Głową do góry! Kolejny raz powinien być lepszy. Jak zareagowałeś gdy to się stało?
Przeprosiłem za swoją niemoc.. Było mi cholernie głupio..
Najgorzej, że ona sama ma całkiem nieuzasadnione kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Nie chcę żeby pomyślała, że coś z nią nie tak i że mnie nie podniecała..
Próbowałem rozgrzać się parę razy. Ona też bardzo się starała. Widziała moje zdenerwowanie, kiedy się nie udawało.


Cytat:
Napisane przez Karibati
Czy powiedziała Ci wprost, że oczekuje zbliżenia? Bo jeśli nie, to co sobie zarzucasz?
NIe planowała tego na tym spotkaniu, ale ją przekonałem. Później nie miała oporów i bardzo się zaangażowała

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8
My o tych nieudanych próbach porozmawialiśmy dopiero po czasie. Łatwiej by mi było, gdyby od razu mi powiedział, że przeprasza, ale się stresuje. Nie miałabym wtedy głupich myśli i może udałoby się wcześniej rozładować napięcie.
Czyli zostawialiscie to w milczeniu tak na świeżo?

Edytowane przez digriss
Czas edycji: 2019-12-01 o 13:07
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 13:25   #5
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
NIe planowała tego na tym spotkaniu, ale ją przekonałem. Później nie miała oporów i bardzo się zaangażowała
Jeśli to wartościowa dziewczyna, okaże Ci wyrozumiałość i poczeka, aż będziesz gotów. Jeśli tak nie będzie, to nie masz czego żałować.

W sumie sztuczne wpadki często bywają męskimi odpowiednikami shit testów.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 13:43   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
Przeprosiłem za swoją niemoc.. Było mi cholernie głupio..
Najgorzej, że ona sama ma całkiem nieuzasadnione kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Nie chcę żeby pomyślała, że coś z nią nie tak i że mnie nie podniecała..
Próbowałem rozgrzać się parę razy. Ona też bardzo się starała. Widziała moje zdenerwowanie, kiedy się nie udawało.



NIe planowała tego na tym spotkaniu, ale ją przekonałem. Później nie miała oporów i bardzo się zaangażowała



Czyli zostawialiscie to w milczeniu tak na świeżo?
Tak, nie rozmawialiśmy o tym zaraz po.

Dobrze, że tak zareagowałeś. Cóż, nie jesteś odpowiedzialny za to co ona sobie dopowie. To co się stało to nie koniec świata. Jeśli za bardzo będziesz się samobiczował, to też głupio wyjdzie. Głowa do góry i nie myśl o tym za długo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 13:57   #7
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Tak, nie rozmawialiśmy o tym zaraz po.

Dobrze, że tak zareagowałeś. Cóż, nie jesteś odpowiedzialny za to co ona sobie dopowie. To co się stało to nie koniec świata. Jeśli za bardzo będziesz się samobiczował, to też głupio wyjdzie. Głowa do góry i nie myśl o tym za długo.
Chyba masz rację, ciągły płacz nad tym, że nie wyszło postawi mnie w fatalnym świetle.. Czyli co, najlepiej byłoby chyba nie wracać teraz do tego

Nie koniec świata, ale wiesz jak się czuję? Zniszczyłem nasz wieczór, nasz pierwszy intymny wieczór.

Cytat:
Napisane przez Karibati
Jeśli to wartościowa dziewczyna, okaże Ci wyrozumiałość i poczeka, aż będziesz gotów. Jeśli tak nie będzie, to nie masz czego żałować.
To świetna dziewczyna, młoda, piekielnie atrakcyjna, wiecznie czekać na mnie nie będzie..
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-01, 15:06   #8
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
To świetna dziewczyna, młoda, piekielnie atrakcyjna, wiecznie czekać na mnie nie będzie..
Błąd myślowy, to czy będzie czekać, zależy od jej charakteru, nie od atrakcyjności.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 15:55   #9
awesooming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zawiodłem

Im więcej będziesz się tym przejmował tym będzie Ci ciężej pozbyć się tego problemu.


Mojemu obecnemu partnerowi się zdarzyło. Nie raz. Fakt, spotykamy się niedługo, a on generalnie za bardzo stresuje się tym, żeby podołać. Dużo o tym rozmawiamy i siedzi to raczej u niego w głowie, więc ja nie wywieram na nim żadnej presji. Z czasem widzę, że coraz lepiej mu to idzie. Z mojej strony nie mam z tym żadnego problemu, bo jest mi to "wynagradzane" w inny sposób



A no i my o tym rozmawialiśmy, bo jesteśmy generalnie typem ludzi, którzy wolą przegadać jakieś przeszkody niż zmuszać drugą stronę do wyciągania jakiś (często błędnych) wniosków. Ale to dużo zależy od waszej relacji i oczekiwań.
__________________

awesooming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 18:33   #10
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: Zawiodłem

Chłopaku głowa do góry.


Nie polepszy się nic, jeśli będziesz tyle analizował
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 16:21   #11
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
Przeprosiłem za swoją niemoc.. Było mi cholernie głupio..

Najgorzej, że ona sama ma całkiem nieuzasadnione kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Nie chcę żeby pomyślała, że coś z nią nie tak i że mnie nie podniecała..
Próbowałem rozgrzać się parę razy. Ona też bardzo się starała. Widziała moje zdenerwowanie, kiedy się nie udawało.
Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
To świetna dziewczyna, młoda, piekielnie atrakcyjna, wiecznie czekać na mnie nie będzie..
Takie problemy mogą się zdarzyć każdemu i się zdarzają.
Masz z tym potwornego stresa, więc nie będę ci pi@rdolił, typu: "wyluzuj się", czy "porozmawiaj".
W każdej aptece, możesz teraz kupić sobie tabsa i go użyć. To napewno ci nie jest potrzebne, ale jako placebo zdziała w twojej psychice cuda, że następnego będziesz potrzebował użyć dopiero w ok. 60-ki
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-02, 17:51   #12
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75
Dot.: Zawiodłem

Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy.


Niewątpliwie przejąłem się tym, może za mocno. Zawsze libido rozsadzało mnie od środka, a teraz kiedy tego potrzebowałem to wiecie.. W ogóle w ostatnich dniach jest z tym bardzo słabo..



Może to dobra okazja, żeby zaliczyć wizytę u urologa? Nawet dla samego zbadania czy w ogóle wszystko ze mną ok, takie badanie okresowe..

Edytowane przez digriss
Czas edycji: 2019-12-02 o 17:52
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 19:09   #13
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
Może to dobra okazja, żeby zaliczyć wizytę u urologa? Nawet dla samego zbadania czy w ogóle wszystko ze mną ok, takie badanie okresowe..
A dolega ci coś w sikaniu? Czy tylko raz nie stanął?
Nie napisałeś w jakim jesteś wieku i czy ci się należą już "badania okresowe", ale z tego co piszesz, to raczej młodziak jesteś i łażeniem po różnych logach z tym problemem, możesz se jeszcze bardziej zryć psychikę.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 19:41   #14
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
łażeniem po różnych logach z tym problemem, możesz se jeszcze bardziej zryć psychikę.
Czemu tak uważasz?

Chyba dobrze raz na jakiś czas przebadać to i owo. Poza tym niepokoi mnie, że ostatnio z tą erekcją, choćby nawet rano jest słabo.. No i dla mnie nie jest normalne, kiedy pieścisz seksowną dziewczynę a na dole jesteś miękki

Wiem, przeżywam, po prostu "męskie ego" ucierpiało

Edytowane przez digriss
Czas edycji: 2019-12-02 o 19:48
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 22:05   #15
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zawiodłem

Zrób sobie badania - morfologia, hormony. Wizyta u urolog nie zaszkodzi. Nie przejmuj się. Kobietom też się zdarza, że mają problemy z podnieceniem się. Stres swoje też może robić. Mądra osoba zrozumie, ale skoro podejrzewasz przyczynę zdrowotną to nie ma też co odwlekać sprawy i trzeba się zdiagnozować się oraz podjąć jakieś kroki zaradcze. Dla siebie i dla partnerki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 02:28   #16
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Zawiodłem

[QUOTE=digriss;87381742]Chyba masz rację, ciągły płacz nad tym, że nie wyszło postawi mnie w fatalnym świetle.. Czyli co, najlepiej byłoby chyba nie wracać teraz do tego

* Dla mnie najlepiej byłoby dać sobie siana, żyć dalej i zająć się pogłębianiem znajomości z dziewczyną, żeby nabrać pewności, że spełnia ona moje oczekiwania nie tylko fizyczne, ale także psychiczne i emocjonalne. I zejść z siebie, a także przestać się samobiczować, bo to do niczego nie prowadzi, a tylko mąci Ci umysł.

Nie koniec świata, ale wiesz jak się czuję? Zniszczyłem nasz wieczór, nasz pierwszy intymny wieczór.

* A może jeszcze było dla was za wcześnie na współżycie? Może powinniście się lepiej poznać, nabrać zaufania i zrozumieć? Myślę, że trochę wyolbrzymiasz swój negatywny wpływ na ten wieczór. No i niepotrzebnie przeceniasz wartość "pierwszego intymnego wieczoru". Czyżbyś za dużo się naoglądał filmów xxx, gdzie facet zawsze chce, może, a nawet musi zadowolić kobietę o każdej porze dnia i nocy?

To świetna dziewczyna, młoda, piekielnie atrakcyjna, wiecznie czekać na mnie nie będzie.

* Oj chłopie, chłopie, nie wiem jak było wcześniej z twoją samooceną, ale aktualnie na pewno nie jest najlepiej w tej kwestii. Zafiksowałeś się na urodzie i młodości dziewczyny zupełnie pomijając inne, znacznie ważniejsze cechy np. jej charakter, zachowanie, cele, ambicje, oczekiwania, priorytety. Coś mi się zdaje, że przeskoczyłeś początkowe fazy waszej znajomości, bo tak silna była Twoja potrzeba współżycia, że nie przemyślałeś zupełnie tego, czy wam wyjdzie, czy nie. Bo poczułeś się, że złapałeś Pana Boga za nogi... A seks to przecież nie bieg do mety na czas, ani nie lot na Księżyc. Potrzeba współżycia powinna pojawić się naturalnie jako wypadkowa fascynacji, zrozumienia i zaufania. Intymne poznawanie się to długi proces, rzadko kiedy stosunek jest w pełni satysfakcjonujący za pierwszym, drugim, a nawet trzecim razem. Na tym etapie powinniście dopiero poznawać swoje ciała i upodobania - uczyć się siebie. Mam wrażenie, że ta dziewczyna nie jest ani specjalnie doświadczona, ani odważna w tych sprawach, bo inaczej wyhamowała by Cię w twoich byczych zapędach. A nie pomyślałeś, że skoro dziewczyna na początku nie chciała, a potem się zgodziła na współżycie zrobiła to tylko po to, zebyś jej nie olał i nie poszukał bardziej "otwartej"? No i ten tekst:"... wiecznie czekać na mnie nie będzie." Skądś Ty to wytrzasnął? Znam go, bo usłyszałam to dawno temu od mojego pierwszego chłopaka, który parł jak młody byk na współżycie ze mną, wówczas jeszcze dziewicą. Dla mnie te słowa trącą trochę desperacją przemieszaną ze zwykłą bezczelnością, a nawet chamstwem. Po tych słowach zwolniłam gościa z obowiązku czekania bez większego żalu. Znalazł się ktoś inny, bardziej cierpliwy i wrażliwy w tych sprawach. Tak, że wiesz... jeżeli samym seksem chcesz chcesz upiec dwie pieczenie na ruszcie: podnieść swoje ego i zagwarantować sobie udaną relację z dziewczyną, to nie dość, że fatalnie spłycasz wasze uczucia, to jeszcze możesz się nieźle zdziwić, że znowu coś nie zaskoczy. Na koniec jeszcze podstawowe pytanie: A wy jesteście już w związku?

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2019-12-03 o 02:31
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 07:45   #17
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75
Dot.: Zawiodłem

@green way nie jesteśmy w związku.. Nie wiem czy będziemy. To była nasza pierwsza przygoda, bo.. ona sama nie myśli teraz o związku. Wiem, że to zmienia nieco postać wątku, ale nie zmienia tego, że moja niedyspozycja zachwiała mną mocno po prostu, jakkolwiek nasza relacja wygląda. I stracona szansa na jej i moje zadowolenie z naszego wieczoru.

Nie pomyśl o mnie źle, wstrzymuję się z zaangazowaniem, bo jeśli rzeczywiście z jej strony zostanie to jedynie na poziomie "przyjacielskiej" relacji to się rozczaruję. Oczywiście byłbym gotów na coś więcej, ale to musi działać w obie strony, wiadomo..


Cytat:
Napisane przez Leany
Zrób sobie badania - morfologia, hormony. Wizyta u urolog nie zaszkodzi. Nie przejmuj się. Kobietom też się zdarza, że mają problemy z podnieceniem się. Stres swoje też może robić. Mądra osoba zrozumie, ale skoro podejrzewasz przyczynę zdrowotną to nie ma też co odwlekać sprawy i trzeba się zdiagnozować się oraz podjąć jakieś kroki zaradcze. Dla siebie i dla partnerki.
Dziękuję Leany. Umówiłem wizytę u urologa. Mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej.
Jestem przez te ostatnie dni kompletnie wypompowany z jakiegokolwiek popędu seksualnego. Ten stresik tak mnie rujnuje?

Edytowane przez digriss
Czas edycji: 2019-12-03 o 07:47
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 08:38   #18
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
@green way nie jesteśmy w związku.. Nie wiem czy będziemy. To była nasza pierwsza przygoda, bo.. ona sama nie myśli teraz o związku. Wiem, że to zmienia nieco postać wątku, ale nie zmienia tego, że moja niedyspozycja zachwiała mną mocno po prostu, jakkolwiek nasza relacja wygląda. I stracona szansa na jej i moje zadowolenie z naszego wieczoru.

Nie pomyśl o mnie źle, wstrzymuję się z zaangazowaniem, bo jeśli rzeczywiście z jej strony zostanie to jedynie na poziomie "przyjacielskiej" relacji to się rozczaruję. Oczywiście byłbym gotów na coś więcej, ale to musi działać w obie strony, wiadomo..




Dziękuję Leany. Umówiłem wizytę u urologa. Mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej.
Jestem przez te ostatnie dni kompletnie wypompowany z jakiegokolwiek popędu seksualnego. Ten stresik tak mnie rujnuje?
To może być stres, a może być objaw jakiś problemów zdrowotnych np. endokrynologicznych. Jak organizm nie funkcjonuje prawidłowo to i libido niskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 13:39   #19
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75
Dot.: Zawiodłem

Teraz to już temat nadaje się bardziej do działu ze zwierzeniami.

Kontakt z jej strony po paru dniach zaczyna właściwie zanikać i ma mnie gdzieś... Zaskakujące prawda?..

Ehh.. a ja co.. siedzę przybity tym..
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 14:04   #20
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
Teraz to już temat nadaje się bardziej do działu ze zwierzeniami.

Kontakt z jej strony po paru dniach zaczyna właściwie zanikać i ma mnie gdzieś... Zaskakujące prawda?..

Ehh.. a ja co.. siedzę przybity tym..
Jej prawo. Skoro wasza relacja miała mieć charakter wyłącznie seksualny to nic dziwnego, że w momencie, kiedy nie spełniłeś jej oczekiwań po prostu się wycofuje. Naotmiast ty się nie załamuj tylko ustal przyczynę swoich problemów, żeby w przyszłości z kolejną osobą się nie powtórzyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 03:49   #21
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zawiodłem

Boże, jakbym o sobie czytała i o ostatniej swojej przygodzie ale ja raczej już nie taka atrakcyjna .
Powiem tak to jest mocno irytujące ale według mnie nie ma rzeczy niemożliwych, zależy też na ile partnerka była zainteresowana i jak bardzo się starała, u mnie przy pierwszym zbliżeniu też była kicha ale tak rozkręciłam chłopaka, że 3 dni nie wychodziliśmy z łóżka, jak to mówią trzeba usiąść i porozmawiać, ja tam mówiłam, że nic się nie stało i sama namawiałam żebyśmy jeszcze raz spróbowali, pytałam o różne fantazje co lubi czego nie lubi, gdzie lubi pieszczoty bo to był nasz pierwszy seks i jak to mówią po nitce do kłębka i udało się i chłopak miał kilka orgazmów chociaż naprawdę było ciężko ale ja nie dawałam za wygraną .

A co do tego, że dziewczyna się nie odzywa to świadczy raczej o niej, a nie o Tobie. I powiem Ci z mojego doświadczenia, że akurat mnie takie rzeczy nie zniechęcają tylko wprost przeciwnie, dopingują więc jeśli to ją zniechęciło to jej sprawa, a atrakcyjnych i fajnych babeczek jest naprawdę sporo i przede wszystkim takich co mają coś w głowie ! Głowa do góry chłopaku.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2019-12-04 o 03:52
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 13:20   #22
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: Zawiodłem

Nie jestem facetem, ale się wypowiem...
Takie rzeczy chyba zdarzają się nieustannie. Co chwila. Każdemu może się zdarzyć.
I jeszcze: w pierwszych kontaktach im bardziej facetowi zależy, tym bardziej może dojść do opadnięcia wiadomego sprzętu.
Oglądałam wczoraj "Panią Fletcher" i była tam sytuacja, gdy młody chłopak mający mnóstwo przygód z łatwymi dziewczynami idzie po raz pierwszy do łóżka z dziewczyną, na której mu zależy. No i oczywiście - wiadomo co. Notabene dziewczyna powiedziała na to: Pomogę ci.
Wiem, to tylko film, ale myślę, że na faktach
Badania jednak są bardzo wskazane. Popieram też ideę zażycia niebieskiej piguły następnym razem. Wspomaga ciało i duszę
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 14:13   #23
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Zawiodłem

Najważniejsze jest teraz to, zebys sie nie nakręcał i budował wokól tego wydarzenia jakas traume i kompleksy. Jezeli dziewczyna bedzie miala ochote kontynuowac to znaczy, ze przejales sie tym bardziej niz ona a nie od razu Rzym zbudowano.
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 07:45   #24
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Zawiodłem

[1=4eb44714e364cc1ff9389db ba04b7aef6c7662a4_5f35c5f 27daee;87392516]Nie jestem facetem, ale się wypowiem...
Takie rzeczy chyba zdarzają się nieustannie. Co chwila. Każdemu może się zdarzyć.
I jeszcze: w pierwszych kontaktach im bardziej facetowi zależy, tym bardziej może dojść do opadnięcia wiadomego sprzętu.
Oglądałam wczoraj "Panią Fletcher" i była tam sytuacja, gdy młody chłopak mający mnóstwo przygód z łatwymi dziewczynami idzie po raz pierwszy do łóżka z dziewczyną, na której mu zależy. No i oczywiście - wiadomo co. Notabene dziewczyna powiedziała na to: Pomogę ci.
Wiem, to tylko film, ale myślę, że na faktach
Badania jednak są bardzo wskazane. Popieram też ideę zażycia niebieskiej piguły następnym razem. Wspomaga ciało i duszę [/QUOTE]Nie, nie zdążają się nieustannie.
Przestańcie pocieszać, bo robicie autorowi krzywdę. Nie jest to normalne i nie zdążą się innym ciągle. Mi np. nigdy.
Autor powinien zrobić badania i prowadzić zdrowy tryb życia, uprawiać sporty.
Jeśli mimo to i wskaźników medycznych/sportowo-wydolnosciowych nadal będzie mieć problemy, to należy być może udać się do psychologa. Jeśli mimo to nie będzie efektów, to jest on impotentem i tyle. Trzeba się pogodzić z takim faktem i iść dalej do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 10:51   #25
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
(...)
Ale żeś Pan teraz pojechał.
Nie cytuję, żeby dać szanse na korekty i kasowania, zanim baby sobie bekę i używanie zrobią
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 11:12   #26
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zawiodłem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie, nie zdążają się nieustannie.
Przestańcie pocieszać, bo robicie autorowi krzywdę. Nie jest to normalne i nie zdążą się innym ciągle. Mi np. nigdy.
Autor powinien zrobić badania i prowadzić zdrowy tryb życia, uprawiać sporty.
Jeśli mimo to i wskaźników medycznych/sportowo-wydolnosciowych nadal będzie mieć problemy, to należy być może udać się do psychologa. Jeśli mimo to nie będzie efektów, to jest on impotentem i tyle. Trzeba się pogodzić z takim faktem i iść dalej do przodu
Zgadzam się. Załamywać się nie ma co, ale bagatelizować też nie. Jedynie z tym sportem bym nie przysadzała. Zdrowy ruch jak najbardziej na tak, ale wyczynowe treningi mogą się do problemów z erekcją wręcz przyczyniać.

Cytat:
A co do tego, że dziewczyna się nie odzywa to świadczy raczej o niej, a nie o Tobie. I powiem Ci z mojego doświadczenia, że akurat mnie takie rzeczy nie zniechęcają tylko wprost przeciwnie, dopingują więc jeśli to ją zniechęciło to jej sprawa, a atrakcyjnych i fajnych babeczek jest naprawdę sporo i przede wszystkim takich co mają coś w głowie ! Głowa do góry chłopaku.
Oni nie byli w związku. Ona liczyła na seks. Skoro nie spełnił jej oczekiwań to nic dziwnego, że rozluźniła kontakt. Nie świadczy to o niej źle. Nie miała obowiązku go wspierać i dopingować. Nie znaczy to też, że nie ma nic w głowie. Znakiem, że ktoś ma tam pusto szybciej jest dowartościowanie kosztem innych osób w Internecie i pisanie 'ja taka nie jestem jak te pustaki'.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 17:22   #27
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: Zawiodłem

Holgath
Z czego mamy sobie zrobić bekę? Z ortografii? (mam na myśli słowo zdaża, a nawet zdąża

edan84
To dobrze, że Ci się to nie zdarzyło. Ale to znaczy tylko tyle, że TOBIE się to nie zdarzyło. Dowód anegdotyczny. Ale gratuluję
Mam na myśli to, że pewnie zdarza się to częściej niż myślimy. Facet może mówić tylko za siebie, kobiety natomiast widziały więcej - jeżeli miały chociaż kilku partnerów.

Ale nie przeczę, że badania zrobić trzeba, nie ma co się oszukiwać.
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 17:38   #28
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75
Dot.: Zawiodłem

Byłem u urologa. Skierował mnie na badanie testosteronu i PSA..

Nie wiem czy to wystarczające.. zobaczę co mi powie przy pójściu z wynikami.

Czuję niepokój z tym związany..
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 18:52   #29
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Zawiodłem

[1=4eb44714e364cc1ff9389db ba04b7aef6c7662a4_5f35c5f 27daee;87396035]
(...)
Dowód anegdotyczny. Ale gratuluję
(...)[/QUOTE]

Sama się cokolwiek obrechałaś
Jak dorzucić jeszcze poradnie medycyny sportowej ....
Cytat:
Napisane przez digriss Pokaż wiadomość
Byłem u urologa. Skierował mnie na badanie testosteronu i PSA..
Nie wiem czy to wystarczające.. zobaczę co mi powie przy pójściu z wynikami.
Czuję niepokój z tym związany..
I tego niepokoju najbardziej się obawiaj. Jak go jeszcze będziesz tak w sobie pielęgnował, to może się okazać, że pozostaną ci już tylko elektrowstrząsy i lobotomia.
A ja opowiem tak. Kręciłem kiedyś z jedną panną i czułem przy niej straszną niemoc. Sprawy udawało się doprowadzić do końca raz na dwa-trzy podejścia. Po trzech miesiącach "związek" się zakończył.
Po jakimś czasie z tą dziewczyną kręcił mój kumpel i po zakończeniu "związku", przy piwku, też się okazało, że miał taką samą niemoc.
I jeszcze jej znajoma wyjawiła, że jakiś poprzedni facet, co z nią był, też miał niemoc. I nie wiadomo dlaczego. Dziewczyna niczego sobie, jak już się udało, to było całkiem OK, ale z rzadka się udawał .
Fluidy jakie wydzielała, czy co
Tak więc może nie koniecznie wina leży zawsze po stronie faceta.


Miałem jeszcze niemoc jak bardzo się zakochałem w jednej i bardzo mi zależało. Po drugiej próbie nawet dostałem pytanie, czy mi się podoba. Na szczęście trzecia próba odbyła się po spożyciu większej ilości winka i spontan wyszedł tak, że byliśmy ze sobą jeszcze kilka latek.

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2019-12-05 o 18:54
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 20:25   #30
digriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 75
Dot.: Zawiodłem

@holgath czyli alkohol w Twoim przypadku akurat zadziałał

A ja.. aż mam ochotę iść na dziwki, może przekonam się czy to była tylko jednorazowa blokada z mojej strony i złamię serię myśli

Edytowane przez digriss
Czas edycji: 2019-12-05 o 20:36
digriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-20 12:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.