Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-28, 19:32   #1
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI



Witajcie w kolejnej części wątku


"To jest tak-im jaśniejsze włosy tym droga bardziej kręta do jasnego ładnego koloru. Masz ciemne-chcesz tylko mieć jaśniejsze, nic więcej.
Masz jasne-tu już odcień zaczyna się liczyć. I drążysz drążysz, zazwyczaj przy tym niszczysz włosy, nie da się inaczej.
Kiedy osiągasz upragniony odcień-zazwyczaj ogarniasz się, że masz zniszczone włosy.
Cudujesz więc z odżywkami, olejami- często od tego włosy żółkną.
Potem jednak wolisz bardziej naturalne-masz glona.
A potem rozkładasz ręce-taka droga za Tobą, a tu OOO glon
I znowu do blondu. A włosy obcinamy albo same się kruszą.
I co by nie było- połowa z nas z tego wątku przez to przechodziła. Mniej czy bardziej tak jak napisałam, ale coś w ten deseń."
- Agatau88



ZANIM ZAPYTASZ PRZECZYTAJ

Najwięcej informacji dotyczących farb oraz zdjęć "po" znajdziesz w pierwszych częściach wątku (wystarczy kliknąć na "przeszukaj ten wątek" w pasku narzędzi nad pierwszym postem i wpisać, np. interesującą farbę).

Zawsze bardzo chętnie pomagamy i doradzamy, jednak musisz pamiętać, że nie jesteśmy fryzjerkami, nie możemy być zawsze w 100% pewne odpowiedzi, każde włosy są inne i to co u jednej wyjdzie świetnie u innej może wyjść źle.
Czasem na odpowiedz musisz poczekać kilka godzin, może zdarzyć się, że osoby będące aktualnie na wątku nie znają odpowiedzi.

Jeśli prosisz o poradę konieczne jest:
-zdjęcie z widocznym naturalnym kolorem włosów (odrostem)
-zdjęcie z aktualnym stanem włosów (co tam masz na nie położone )
-jeśli masz wizję na kolor, również mile widziane zdjęcie

Serdecznie zapraszamy też na bloga naszej ekspertki Blond Bunny, to kopalnia wiedzy!! Wiele cennych informacji i zdjęcia http://blogblondbunny.blogspot.com/



Poprzednie wątki:

Najlepsze farby blond - wątek zbiorczy

Najlepsze farby Blond - wątek zbiorczy(off topowo) II

Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy - Część III

Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy - Część IV

Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy - Część V

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część VI

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część VII

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część VIII

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część IX

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część X, jubileuszowa

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XI

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XII

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIII

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIV

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XV

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XVI

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XVII

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XVIII

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXIII

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXIV

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXV
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-12-28 o 22:58
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 19:39   #2
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Caro ale czemu nowy wątek?
Przecież tam nie było jeszcze 5000 postów
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 19:41   #3
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kylie, Agatko - Puder ryżowy z Pierre Rene
Pięknie wygładza i matuje, ale przede wszystkim to nie jest żaden płaski mat
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 19:44   #4
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Caro ale czemu nowy wątek?
Przecież tam nie było jeszcze 5000 postów
Luknęłam na poprzednie części i widziałam że miały tak po 160-170 stron więc stwierdziłam że chyba już czas
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:03   #5
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

No dobra no to mamy nowy, tylko tamten trzeba w takim razie zglosic truskwkowej do zamkniecia.

Agatko mozesz dac ta 8 bez zadnych obaw o zielen no cos ty, jak juz to 7ki daja zielen.

Carolajn nie wiem czy to kwestia kapieli ze mocna czy ze ten loreal jest superrozjasniajacy' ja to bym w ogole tonujaca farbe dawala na 3% bo po co meczyc wlosy i je pojasniac jezeli juz podklad masz pervekcyjnie jasny, ale zeby to ocenic to musialabys dac kiedys foto po samym podkladzie.

Melduje sie w nowym watku
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:13   #6
Nathaliee85
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliee85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 50
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cale zycie mialam dlugie,gęste, czarne włosy (miniaturka) W pewnym momencie jednak, zapragnęłam zmiany. I tak oto z ciemnowlosej stalam się paltynowa. Musialam obciąc wlosy do ramion gdyz ich kondycja po torturach rozjasniania, dawała wiele do zyczenia... I za kazdym razem obiecuje sobie,ze juz ostatni raz farbuje na blond i te obiecanki trwają juz trzeci rok. Dzis będąc w drogeri juz prawie wrzucilam brązową farbę do koszyka...No własnie, prawie. Pech chciał,ze w tym akurat momencie przechodzila obok dziewczyna o niemalze bialej, anielskiej czuprynie ;P Brązowa farba wrocila na swoje miejsce.... Cos jest w tym blondzie uzalezniającego, narkotycznego, gdyz nawet fakt totalnej destrukcji włosów za jego sprawą, nie jest wstanie odstawic nas od niego...ech
__________________
"Nie jest jeden człowiek. Jest szereg kawałków czasu, nawleczonych na nitkę jednej pamięci.."
Nathaliee85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:20   #7
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kylie mam nadzieję, że już ze zdrowiem lepiej
byłam dziś na zakupach 9-16 z czego 1,45h jechałam 2km w korku bo wielka wyprzedaż -90% w fashion hause a oczywiście to wielka ściema aleod 9rano już ludzie napierali tak, że na parkingu i w każdym możliwym miejscu poza nie było miejsca...tak samo pod silesią w katowicach, miejsca ciężko znaleźć, lekki korek by dojechać, ludzie chyba za mało na święta wydali ja głównie z kuzynką jechałam ale sobie też rękawiczki na narty kupiłam i 2koszulki na siłownię
A teraz martini ze spritem piję...nie umiem sie ogarnąć z żarciem w i po świętach, jak jeden dzień jest okto na drugi syf jakiś wpada...cera koszmarna od tych słodyczy...a do tego dostałam infekcji wiecie gdziedobrze, że mam jakiś środek co ostatnio mi moja pani dr rodzinna przepisała...ale cierpię...
aaa i laski ja tam nie umiem w sinsey kupować, u mnie zawsze przebrane i nie ma tego co na stronie...chyba wolę zamówić już...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 20:20   #8
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Nathaliee85 Pokaż wiadomość
Cale zycie mialam dlugie,gęste, czarne włosy (miniaturka) W pewnym momencie jednak, zapragnęłam zmiany. I tak oto z ciemnowlosej stalam się paltynowa. Musialam obciąc wlosy do ramion gdyz ich kondycja po torturach rozjasniania, dawała wiele do zyczenia... I za kazdym razem obiecuje sobie,ze juz ostatni raz farbuje na blond i te obiecanki trwają juz trzeci rok. Dzis będąc w drogeri juz prawie wrzucilam brązową farbę do koszyka...No własnie, prawie. Pech chciał,ze w tym akurat momencie przechodzila obok dziewczyna o niemalze bialej, anielskiej czuprynie ;P Brązowa farba wrocila na swoje miejsce.... Cos jest w tym blondzie uzalezniającego, narkotycznego, gdyz nawet fakt totalnej destrukcji włosów za jego sprawą, nie jest wstanie odstawic nas od niego...ech
Ale dlaczego totalnej destrukcji? Ja schodziłam z czarnego i miałam włosy z tyłu do końca szyi, z przodu do ramion. Zdąrzyłam z 6 razy podciac o pare cm włosy i zapuścić do połowy pleców Są ładne, raczej zdrowe. Teraz znowu podcielam ostatnio do zapiecia od stanika
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:22   #9
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Carolajn nie wiem czy to kwestia kapieli ze mocna czy ze ten loreal jest superrozjasniajacy' ja to bym w ogole tonujaca farbe dawala na 3% bo po co meczyc wlosy i je pojasniac jezeli juz podklad masz pervekcyjnie jasny, ale zeby to ocenic to musialabys dac kiedys foto po samym podkladzie.

Melduje sie w nowym watku
W załączniku 3 zdjęcia z różnych okresów ale kąpiel wychodzi mi zawsze podobnie czasem minimalnie ciemniej czasem jaśniej zależy jak szybko mama nakłada ale zawsze jest to takie kurczątko. Tak już właśnie myślałam żeby kupić 3% i podmienić następnym razem tylko jak dawać na całość? I nie wiem czy jest sens tą kąpiel taką mocną robić wtedy ale z drugiej strony jak wyjdzie mi brzydka to może być rudo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (1).jpg (69,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (2).jpg (64,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,6 KB, 60 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:54   #10
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hejo dziewczyny Witam sie w nowym watku
Prodigy jest w Carrefour i Hebe

nie wiem czy zagladalyscie na bloga, ale tu Wam wrzuce zdjecia mojego kolestonka tak jak pisalam, jestem zadowolona nie umiem sobie robic zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1060.jpg (34,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1058.jpg (33,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koleston.jpg (33,9 KB, 85 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 21:00   #11
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Nathaliee85 Pokaż wiadomość
Cale zycie mialam dlugie,gęste, czarne włosy (miniaturka) W pewnym momencie jednak, zapragnęłam zmiany. I tak oto z ciemnowlosej stalam się paltynowa. Musialam obciąc wlosy do ramion gdyz ich kondycja po torturach rozjasniania, dawała wiele do zyczenia... I za kazdym razem obiecuje sobie,ze juz ostatni raz farbuje na blond i te obiecanki trwają juz trzeci rok. Dzis będąc w drogeri juz prawie wrzucilam brązową farbę do koszyka...No własnie, prawie. Pech chciał,ze w tym akurat momencie przechodzila obok dziewczyna o niemalze bialej, anielskiej czuprynie ;P Brązowa farba wrocila na swoje miejsce.... Cos jest w tym blondzie uzalezniającego, narkotycznego, gdyz nawet fakt totalnej destrukcji włosów za jego sprawą, nie jest wstanie odstawic nas od niego...ech
Magia blondu

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie mam nadzieję, że już ze zdrowiem lepiej
byłam dziś na zakupach 9-16 z czego 1,45h jechałam 2km w korku bo wielka wyprzedaż -90% w fashion hause a oczywiście to wielka ściema aleod 9rano już ludzie napierali tak, że na parkingu i w każdym możliwym miejscu poza nie było miejsca...tak samo pod silesią w katowicach, miejsca ciężko znaleźć, lekki korek by dojechać, ludzie chyba za mało na święta wydali ja głównie z kuzynką jechałam ale sobie też rękawiczki na narty kupiłam i 2koszulki na siłownię
A teraz martini ze spritem piję...nie umiem sie ogarnąć z żarciem w i po świętach, jak jeden dzień jest okto na drugi syf jakiś wpada...cera koszmarna od tych słodyczy...a do tego dostałam infekcji wiecie gdziedobrze, że mam jakiś środek co ostatnio mi moja pani dr rodzinna przepisała...ale cierpię...
aaa i laski ja tam nie umiem w sinsey kupować, u mnie zawsze przebrane i nie ma tego co na stronie...chyba wolę zamówić już...
Ale masakra, ja sie na wyprzedaze nie wybieram nigdzie,nie lubie tloku infekcji szczerze wspolczuje.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
W załączniku 3 zdjęcia z różnych okresów ale kąpiel wychodzi mi zawsze podobnie czasem minimalnie ciemniej czasem jaśniej zależy jak szybko mama nakłada ale zawsze jest to takie kurczątko. Tak już właśnie myślałam żeby kupić 3% i podmienić następnym razem tylko jak dawać na całość? I nie wiem czy jest sens tą kąpiel taką mocną robić wtedy ale z drugiej strony jak wyjdzie mi brzydka to może być rudo.
Mysle ze na taki podklad to moznaby spokojnie probowac na 3% na odrosty a potem albo malaks dlugosci albo nic...
Bez kapieli to zapomnij ze ci farby jakie wybierasz wyjda choc ciutke podobnie do tego co masz obecnie, wlosy beda rude albo zolte i odrosty zawsze mocniej cieple niz dlugosci, moim zdaniem lipa, chyba ze z bialych lodowych blondow zejdziesz na zolte w stylu naturalnym lub ala stare zloto.


Pewnie jestescie ciekawe jak swieta sie skonczyly u mnie?
Zapanowal spooookoj
Czuje sie wygrana ale bez mojej suczej zlosliwosci sie nie obylo, niemniej wszelka walka na plus jestem z siebie dumna, dotarlo do mnie wiele milych slow i czuje ze dobrze wszystko rozegralam, najmniejszych wyrzutow sumienia nie mam i powiem wam po tym wszystkim ze zawsze ufajcie swojej intuicji, bo u mnie wszystko co tylko moglam sobie przeczuwac to sie spelnilo 'za plecami', ale bylam gotowa na to co sie dzialo, wiec sytuacja opanowana.
Pamietajcie ze jezeli ktos wam w oczy sie usmiecha i zapewnia o lojalnosci czy np.uwielbieniu dla was a mimo to czujecie sie nieswojo czy czujecie jakas zla energie to nie myslcie, ze sie rozdrabniacie czy doszukujecie drugiego dna- to wasz instynkt probuje was chronic.
Ja jestem i bede juz wiele ostrozniejsza tym bardziej gdy mam po ostatnim tygodniu zywy przyklad jak wiele sytuacji roznych, z roznymi osobami w tle moglo byc i za kazdym razem czulam falsz- jak jakas psychoza- a jednak okazalo sie ze sie nie mylilam i nawet tz zwrocil mi honor.Zawsze ufajcie sobie, potem dopiero slowom innych wokol was.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hejo dziewczyny Witam sie w nowym watku
Prodigy jest w Carrefour i Hebe

nie wiem czy zagladalyscie na bloga, ale tu Wam wrzuce zdjecia mojego kolestonka tak jak pisalam, jestem zadowolona nie umiem sobie robic zdjec
Na fotach super to wyglada tylko ciekawi mnie jeszcze jak odrosty?
Ej dlaczego mi w liscie blogow nie pokazalo twoich nowych postow, juz od jakiegos czasu to robi...w ogole jakbys nic nowego nie pisala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 21:11   #12
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Magia blondu


Ale masakra, ja sie na wyprzedaze nie wybieram nigdzie,nie lubie tloku infekcji szczerze wspolczuje.


Mysle ze na taki podklad to moznaby spokojnie probowac na 3% na odrosty a potem albo malaks dlugosci albo nic...
Bez kapieli to zapomnij ze ci farby jakie wybierasz wyjda choc ciutke podobnie do tego co masz obecnie, wlosy beda rude albo zolte i odrosty zawsze mocniej cieple niz dlugosci, moim zdaniem lipa, chyba ze z bialych lodowych blondow zejdziesz na zolte w stylu naturalnym lub ala stare zloto.


Pewnie jestescie ciekawe jak swieta sie skonczyly u mnie?
Zapanowal spooookoj
Czuje sie wygrana ale bez mojej suczej zlosliwosci sie nie obylo, niemniej wszelka walka na plus jestem z siebie dumna, dotarlo do mnie wiele milych slow i czuje ze dobrze wszystko rozegralam, najmniejszych wyrzutow sumienia nie mam i powiem wam po tym wszystkim ze zawsze ufajcie swojej intuicji, bo u mnie wszystko co tylko moglam sobie przeczuwac to sie spelnilo 'za plecami', ale bylam gotowa na to co sie dzialo, wiec sytuacja opanowana.
Pamietajcie ze jezeli ktos wam w oczy sie usmiecha i zapewnia o lojalnosci czy np.uwielbieniu dla was a mimo to czujecie sie nieswojo czy czujecie jakas zla energie to nie myslcie, ze sie rozdrabniacie czy doszukujecie drugiego dna- to wasz instynkt probuje was chronic.
Ja jestem i bede juz wiele ostrozniejsza tym bardziej gdy mam po ostatnim tygodniu zywy przyklad jak wiele sytuacji roznych, z roznymi osobami w tle moglo byc i za kazdym razem czulam falsz- jak jakas psychoza- a jednak okazalo sie ze sie nie mylilam i nawet tz zwrocil mi honor.Zawsze ufajcie sobie, potem dopiero slowom innych wokol was.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



Na fotach super to wyglada tylko ciekawi mnie jeszcze jak odrosty?
Ej dlaczego mi w liscie blogow nie pokazalo twoich nowych postow, juz od jakiegos czasu to robi...w ogole jakbys nic nowego nie pisala
Kroliczku, odrosty nigdy nie wychodza mi popielate- raczej takie bezowo-popielate dlatego chce sprobowac nastepnym razem na 10,5% na odroście jak nic nie ruszy bardziej, to znaczy ze jasniej nie bedzie u mnie nigdy

Masz racje, niekiedy to sie czuje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 21:24   #13
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Mysle ze na taki podklad to moznaby spokojnie probowac na 3% na odrosty a potem albo malaks dlugosci albo nic...
Bez kapieli to zapomnij ze ci farby jakie wybierasz wyjda choc ciutke podobnie do tego co masz obecnie, wlosy beda rude albo zolte i odrosty zawsze mocniej cieple niz dlugosci, moim zdaniem lipa, chyba ze z bialych lodowych blondow zejdziesz na zolte w stylu naturalnym lub ala stare zloto.
Bez kąpieli to wiem że nie ma szans na taki ładny poziom 10 ale myślałam że może na mniejszej wodzie tą kąpiel robić np. na 6% albo na 9% dalej ale trzymać krócej tak 15-20min? Mówisz że nst. razem zrobić z 3% to tak zrobię i najwyżej przeciągnę na długość na kilka minut bo na całość z 3% nie nakładać? jak wymyślisz inną kombinację z tymi wodami % itp to daj znać bo jeszcze ewentualnie mogę kąpiel zrobić na 6% na 30 minut tak jak do tej pory i farbę dać z 6% zamiast 3% namieszałam jak fiks ale szukam jakiejś sprawdzonej metody na dłużej bo jak wyjdzie mi tak jak u Kiteczki to zostanę sobie przy tym excellku na dłużej muszę odpocząć od tej bieli przynajmniej do wiosny
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 21:36   #14
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Bez kąpieli to wiem że nie ma szans na taki ładny poziom 10 ale myślałam że może na mniejszej wodzie tą kąpiel robić np. na 6% albo na 9% dalej ale trzymać krócej tak 15-20min? Mówisz że nst. razem zrobić z 3% to tak zrobię i najwyżej przeciągnę na długość na kilka minut bo na całość z 3% nie nakładać? jak wymyślisz inną kombinację z tymi wodami % itp to daj znać bo jeszcze ewentualnie mogę kąpiel zrobić na 6% na 30 minut tak jak do tej pory i farbę dać z 6% zamiast 3% namieszałam jak fiks ale szukam jakiejś sprawdzonej metody na dłużej bo jak wyjdzie mi tak jak u Kiteczki to zostanę sobie przy tym excellku na dłużej muszę odpocząć od tej bieli przynajmniej do wiosny
Nie no kapieli nizej nie ma sensu robic jak na 9%. A potem farba na 3% na odrosty z minimalnym malaksem na minutke, bo ty masz chyba dlugosci juz jasne biale to po co to jeszcze wybielac,tylko potegujesz tak efekt ze odrosty sa ciut cieplejsze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 21:42   #15
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam się i ja

http://www.altamodacosmetics.pl/ - widziałyście? Przeglądając net przypadkowo się na to natknęłam

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hejo dziewczyny Witam sie w nowym watku
Prodigy jest w Carrefour i Hebe

nie wiem czy zagladalyscie na bloga, ale tu Wam wrzuce zdjecia mojego kolestonka tak jak pisalam, jestem zadowolona nie umiem sobie robic zdjec
Piękny kolor Jest naprawdę super.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Magia blondu


Ale masakra, ja sie na wyprzedaze nie wybieram nigdzie,nie lubie tloku infekcji szczerze wspolczuje.


Mysle ze na taki podklad to moznaby spokojnie probowac na 3% na odrosty a potem albo malaks dlugosci albo nic...
Bez kapieli to zapomnij ze ci farby jakie wybierasz wyjda choc ciutke podobnie do tego co masz obecnie, wlosy beda rude albo zolte i odrosty zawsze mocniej cieple niz dlugosci, moim zdaniem lipa, chyba ze z bialych lodowych blondow zejdziesz na zolte w stylu naturalnym lub ala stare zloto.


Pewnie jestescie ciekawe jak swieta sie skonczyly u mnie?
Zapanowal spooookoj
Czuje sie wygrana ale bez mojej suczej zlosliwosci sie nie obylo, niemniej wszelka walka na plus jestem z siebie dumna, dotarlo do mnie wiele milych slow i czuje ze dobrze wszystko rozegralam, najmniejszych wyrzutow sumienia nie mam i powiem wam po tym wszystkim ze zawsze ufajcie swojej intuicji, bo u mnie wszystko co tylko moglam sobie przeczuwac to sie spelnilo 'za plecami', ale bylam gotowa na to co sie dzialo, wiec sytuacja opanowana.
Pamietajcie ze jezeli ktos wam w oczy sie usmiecha i zapewnia o lojalnosci czy np.uwielbieniu dla was a mimo to czujecie sie nieswojo czy czujecie jakas zla energie to nie myslcie, ze sie rozdrabniacie czy doszukujecie drugiego dna- to wasz instynkt probuje was chronic.
Ja jestem i bede juz wiele ostrozniejsza tym bardziej gdy mam po ostatnim tygodniu zywy przyklad jak wiele sytuacji roznych, z roznymi osobami w tle moglo byc i za kazdym razem czulam falsz- jak jakas psychoza- a jednak okazalo sie ze sie nie mylilam i nawet tz zwrocil mi honor.Zawsze ufajcie sobie, potem dopiero slowom innych wokol was.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



Na fotach super to wyglada tylko ciekawi mnie jeszcze jak odrosty?
Ej dlaczego mi w liscie blogow nie pokazalo twoich nowych postow, juz od jakiegos czasu to robi...w ogole jakbys nic nowego nie pisala
Ja na wyprzedażach chcę upolować jakieś portki albo sukienkę na sylwka

Oj tak, coś w tym jest... ja swoją intuicję wykorzystuję do czegoś innego, ale to prawda, zawsze w środku czuję jak coś jest nie tak
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 22:07   #16
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie no kapieli nizej nie ma sensu robic jak na 9%. A potem farba na 3% na odrosty z minimalnym malaksem na minutke, bo ty masz chyba dlugosci juz jasne biale to po co to jeszcze wybielac,tylko potegujesz tak efekt ze odrosty sa ciut cieplejsze.
Króliczku ale ja bym chciała żeby na całych włosach było ciut ciemniej tak jak u Kitki bo zobacz jaka różnica jest (Kituś nie gniewaj się że bez pytania wstawiam Twoje fotki ) bo moje to daleko leżą obok takiego koloru chcę zrobić tak jak Kiteczka jakiś czas temu z białych na tego excellka przejść bo się za jasno czuję zimą w bieli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg h (7).jpg (40,8 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h (6).jpg (34,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h (5).jpg (33,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotor1228165846.jpg (56,4 KB, 75 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-12-28 o 22:47
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 23:06   #17
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

O! jak szybko nowa część, witam i ja

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie mam nadzieję, że już ze zdrowiem lepiej
byłam dziś na zakupach 9-16 z czego 1,45h jechałam 2km w korku bo wielka wyprzedaż -90% w fashion hause a oczywiście to wielka ściema aleod 9rano już ludzie napierali tak, że na parkingu i w każdym możliwym miejscu poza nie było miejsca...tak samo pod silesią w katowicach, miejsca ciężko znaleźć, lekki korek by dojechać, ludzie chyba za mało na święta wydali ja głównie z kuzynką jechałam ale sobie też rękawiczki na narty kupiłam i 2koszulki na siłownię
A teraz martini ze spritem piję...nie umiem sie ogarnąć z żarciem w i po świętach, jak jeden dzień jest okto na drugi syf jakiś wpada...cera koszmarna od tych słodyczy...a do tego dostałam infekcji wiecie gdziedobrze, że mam jakiś środek co ostatnio mi moja pani dr rodzinna przepisała...ale cierpię...
aaa i laski ja tam nie umiem w sinsey kupować, u mnie zawsze przebrane i nie ma tego co na stronie...chyba wolę zamówić już...
Poszłabym sobie zobaczyć wyprzedaże ale te tłumy ludzi skutecznie mnie zniechęcają, i te kolejki do przymierzalni. Jeszcze przed Świętami jak byłam w galerii, to w H&M stałam 20 minut do przymierzalni, na szczęście coś kupiłam, bo inaczej chyba bym się pochlastała.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hejo dziewczyny Witam sie w nowym watku
Prodigy jest w Carrefour i Hebe

nie wiem czy zagladalyscie na bloga, ale tu Wam wrzuce zdjecia mojego kolestonka tak jak pisalam, jestem zadowolona nie umiem sobie robic zdjec
Śliczny kolor, u Ciebie nie widziałam jeszcze, żeby brzydko wyszło

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Pewnie jestescie ciekawe jak swieta sie skonczyly u mnie?
Zapanowal spooookoj
Czuje sie wygrana ale bez mojej suczej zlosliwosci sie nie obylo, niemniej wszelka walka na plus jestem z siebie dumna, dotarlo do mnie wiele milych slow i czuje ze dobrze wszystko rozegralam, najmniejszych wyrzutow sumienia nie mam i powiem wam po tym wszystkim ze zawsze ufajcie swojej intuicji, bo u mnie wszystko co tylko moglam sobie przeczuwac to sie spelnilo 'za plecami', ale bylam gotowa na to co sie dzialo, wiec sytuacja opanowana.
Pamietajcie ze jezeli ktos wam w oczy sie usmiecha i zapewnia o lojalnosci czy np.uwielbieniu dla was a mimo to czujecie sie nieswojo czy czujecie jakas zla energie to nie myslcie, ze sie rozdrabniacie czy doszukujecie drugiego dna- to wasz instynkt probuje was chronic.
Ja jestem i bede juz wiele ostrozniejsza tym bardziej gdy mam po ostatnim tygodniu zywy przyklad jak wiele sytuacji roznych, z roznymi osobami w tle moglo byc i za kazdym razem czulam falsz- jak jakas psychoza- a jednak okazalo sie ze sie nie mylilam i nawet tz zwrocil mi honor.Zawsze ufajcie sobie, potem dopiero slowom innych wokol was.
Nie mogę, Bunny lepiej Ci nie wchodzić w drogę
Czasem rzeczywiście czuje się fałsz na odległość, szkoda że nie zawsze tak jest, wtedy życie byłoby łatwiejsze i wiadomo by było kogo unikać albo przynajmniej nie wchodzić w głębsze relacje.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Witam się i ja

http://www.altamodacosmetics.pl/ - widziałyście? Przeglądając net przypadkowo się na to natknęłam
O tych farbach już od kilku miesięcy słychać, chociaż jeszcze ich nigdzie nie widziałam

Ja przez Święta przytyłam 4 kg! CZTERY kg przez cztery dni I po co ja właziłam na wagę Ale jak się siedzi i pożera wszystko w zasięgu wzroku to się tak ma.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 23:20   #18
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Króliczku ale ja bym chciała żeby na całych włosach było ciut ciemniej tak jak u Kitki bo zobacz jaka różnica jest (Kituś nie gniewaj się że bez pytania wstawiam Twoje fotki ) bo moje to daleko leżą obok takiego koloru chcę zrobić tak jak Kiteczka jakiś czas temu z białych na tego excellka przejść bo się za jasno czuję zimą w bieli
Cos takiego to bys musiala teraz przyciemniac na poziom 9, a potem farbowac max 10.
Sama 10.21 tak nie przyciemnisz , bo loreal poziom 10 ma juz bialy, cos jak np.w wella poziom 12.
Takze niestety, na calosc jakas 9 na 3%.
A po miesiacu odrosty po staremu i tylko krotki malaks na dlugosci.
Ale u ciebie i tak moze roznie byc, bo to sie bedziez tak bialych wlosow wszystko do bialego spieralo.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 23:43   #19
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hello
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 07:17   #20
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześ dziewczyny

już nowy wątek, a ja sobie myślę co jest grane..

bunny- dobrze, że święta w porządku, bo to tam nigdy nie wiadomo (jak i u mnie). I masz racje- mnie moja inuicja nigdy nie zawiodła jeszcze.

U nas już trochę lepiej ze zdrowiem (tfu tfu), a dzis przyjezdzają moi rodzice, wreczyc zaległy świateczny prezent dla wnusi
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 08:12   #21
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny ja to chyba takiej intuicji az nie mam...
Dodatkowo gardlo mi zaatakowala jakas choroba, masakra, a dzis na 14 do pracy...musze przed jechac po tabletki...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 08:58   #22
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

http://www.altamodacosmetics.pl/ - widziałyście? Przeglądając net przypadkowo się na to natknęłam

Oj tak, coś w tym jest... ja swoją intuicję wykorzystuję do czegoś innego, ale to prawda, zawsze w środku czuję jak coś jest nie tak
Te farby to pokazywałyśmy jakiś czas temu,ale wtedy Cię nie było na wątku z tego co kojarzę
Dla mnie z blondów nic tam nie ma
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Pewnie jestescie ciekawe jak swieta sie skonczyly u mnie?
Zapanowal spooookoj
Czuje sie wygrana ale bez mojej suczej zlosliwosci sie nie obylo, niemniej wszelka walka na plus jestem z siebie dumna, dotarlo do mnie wiele milych slow i czuje ze dobrze wszystko rozegralam, najmniejszych wyrzutow sumienia nie mam i powiem wam po tym wszystkim ze zawsze ufajcie swojej intuicji, bo u mnie wszystko co tylko moglam sobie przeczuwac to sie spelnilo 'za plecami', ale bylam gotowa na to co sie dzialo, wiec sytuacja opanowana.
Pamietajcie ze jezeli ktos wam w oczy sie usmiecha i zapewnia o lojalnosci czy np.uwielbieniu dla was a mimo to czujecie sie nieswojo czy czujecie jakas zla energie to nie myslcie, ze sie rozdrabniacie czy doszukujecie drugiego dna- to wasz instynkt probuje was chronic.
Ja jestem i bede juz wiele ostrozniejsza tym bardziej gdy mam po ostatnim tygodniu zywy przyklad jak wiele sytuacji roznych, z roznymi osobami w tle moglo byc i za kazdym razem czulam falsz- jak jakas psychoza- a jednak okazalo sie ze sie nie mylilam i nawet tz zwrocil mi honor.Zawsze ufajcie sobie, potem dopiero slowom innych wokol was.
Myslałam o Tobie w Święta
ale co jak co,byłam pewna,że sobie poradzisz
Mam coś podobnego z tą intuicją,może nie aż tak wyczuloną ale jednak pomaga mi w życiu


Bunny powiedz mi proszę co to jest,że teraz c10 wyszła mi lepiej niż AlfaMa więcej popielu w sobie?
Może dobrze,że nie zaczynałam tej tubki, planuje dokupic tubke 11,11 i mieszac ze sobą,bo moje włosy mimo mojej wielkiej miłości do pereł,jednak samą perła żyć nie mogą

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny ja to chyba takiej intuicji az nie mam...
Dodatkowo gardlo mi zaatakowala jakas choroba, masakra, a dzis na 14 do pracy...musze przed jechac po tabletki...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zdrówka kochana
Ja sie czuje już lepiej,dziękuje
Cholera tak sie wykosztowałam na te okulary i lekarza, dodatkowo opłaty większe,że o szaleństwie na "wyprzach" to ja mogę zapomnieć
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 10:52   #23
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Te farby to pokazywałyśmy jakiś czas temu,ale wtedy Cię nie było na wątku z tego co kojarzę
Dla mnie z blondów nic tam nie ma

Myslałam o Tobie w Święta
ale co jak co,byłam pewna,że sobie poradzisz
Mam coś podobnego z tą intuicją,może nie aż tak wyczuloną ale jednak pomaga mi w życiu


Bunny powiedz mi proszę co to jest,że teraz c10 wyszła mi lepiej niż AlfaMa więcej popielu w sobie?
Może dobrze,że nie zaczynałam tej tubki, planuje dokupic tubke 11,11 i mieszac ze sobą,bo moje włosy mimo mojej wielkiej miłości do pereł,jednak samą perła żyć nie mogą


Zdrówka kochana
Ja sie czuje już lepiej,dziękuje
Cholera tak sie wykosztowałam na te okulary i lekarza, dodatkowo opłaty większe,że o szaleństwie na "wyprzach" to ja mogę zapomnieć
Bo palette to zyleta
A tak serio to moze ma po prostu wiecej chlodnego barwnika i stad az taka roznica. Poza tym ona bardzo mocno rozjasnia, wszelkie profesjonalne sa jednak delikatniejsze niz farby sklepowe.

Ja to az sie boje jak nam przesla rachunki, pewnie w styczniu z osiem stow samych rachunkow bedzie rok temu bylo ponad szescset, a w tym roku jednak troche wiecej jeszcze nazuzywalismy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:05   #24
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Rzadko się tu odzywam, ale muszę pochwalić jedną rzecz i zapytać o drugą.
Ostatnio postanowiłam poeksperymentować i przyciemniłam włosy mieszanką Joanna Słodkie Cappucino i Gołębi Popiel na oxy rozcieńczonym pół na pół z wodą. Wychodzi piękny polski ciemny blond Jestem zakochana
Czy któraś z Was zamawiała na DeeZee? Bo zaraz dostane szału
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:15   #25
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Bo palette to zyleta
A tak serio to moze ma po prostu wiecej chlodnego barwnika i stad az taka roznica. Poza tym ona bardzo mocno rozjasnia, wszelkie profesjonalne sa jednak delikatniejsze niz farby sklepowe.

Ja to az sie boje jak nam przesla rachunki, pewnie w styczniu z osiem stow samych rachunkow bedzie rok temu bylo ponad szescset, a w tym roku jednak troche wiecej jeszcze nazuzywalismy...
Palette wymiata to bez gadania,ale zauważyłam,że po c10 mam o wiele więcej i większe strupki na głowie
tak to byłoby idealnie
I nie wiem,może przesadzam ale na drugi dzien własnie miałam ten ból głowy cały dzień i potem te wymioty i biegunkę, możliwe,że to reakcja na farbę
Przeciez c10 juz robiłam i nie miałam takiego czegoś na drugi dzień,albo to ten oxy nowy co kupiłam mi nie słuzy

Wiec jest szansa,że jak wymieszam 11,21 i 11,11 to będzie podobny efekt?
Bo po samym 11,21 to jest ładnie na początku do kilku myć a potem zaczyna w stare złoto iść

Ja to sie boje jak za wodę teraz przyjdzie, bo w piątek licznik spisywali
Ja miałam duże rachunki,bo w grudniu było jeszcze PGNiG i opłata aktywacyjna z UPC za podłączenie internetu 150zl+ WiFi
wiec ponad 800zł

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Rzadko się tu odzywam, ale muszę pochwalić jedną rzecz i zapytać o drugą.
Ostatnio postanowiłam poeksperymentować i przyciemniłam włosy mieszanką Joanna Słodkie Cappucino i Gołębi Popiel na oxy rozcieńczonym pół na pół z wodą. Wychodzi piękny polski ciemny blond Jestem zakochana
Czy któraś z Was zamawiała na DeeZee? Bo zaraz dostane szału
Ja ze dwa lata temu zamawiałam ale nie miałam z tym żadnego problemu
bynajmniej nie kojarzę

xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:20   #26
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Palette wymiata to bez gadania,ale zauważyłam,że po c10 mam o wiele więcej i większe strupki na głowie
tak to byłoby idealnie
I nie wiem,może przesadzam ale na drugi dzien własnie miałam ten ból głowy cały dzień i potem te wymioty i biegunkę, możliwe,że to reakcja na farbę
Przeciez c10 juz robiłam i nie miałam takiego czegoś na drugi dzień,albo to ten oxy nowy co kupiłam mi nie słuzy

Wiec jest szansa,że jak wymieszam 11,21 i 11,11 to będzie podobny efekt?
Bo po samym 11,21 to jest ładnie na początku do kilku myć a potem zaczyna w stare złoto iść

Ja to sie boje jak za wodę teraz przyjdzie, bo w piątek licznik spisywali
Ja miałam duże rachunki,bo w grudniu było jeszcze PGNiG i opłata aktywacyjna z UPC za podłączenie internetu 150zl+ WiFi
wiec ponad 800zł

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


Ja ze dwa lata temu zamawiałam ale nie miałam z tym żadnego problemu
bynajmniej nie kojarzę

Ja się strasznie zawiodłam, po takiej znanej firmie spodziewałam się więcej profesjonalizmu Składała któraś z Was u nich reklamację?
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:28   #27
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny myslalam ze te natury jak np. 8 mogą wyjść lekko zielone na włosach gdzie mam trochę rozjaśniacza?

A znasz jakiś beż ładny? w farbach oczywiście? Może loreal ma?

Witam się w nowym watku
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:43   #28
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kylie a czemu taka droga aktywacja z upc? Ja czytalam ze 49zl jest...
Bunny jednak plus internet u mnie odpada bo do mojego bloku nie dochodzi zasięg lte

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:46   #29
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!

witam się w nowej części

chociaż czytam was na bierząco nie mam siły nic napisać

w drugi dzień świąt pobalowaliśmy i od piątku mam bóle brzucha nie wiem czy to od alko czy coś mi zaszkodziło bo nic mi nie było, a jak zjadłam śniadanie w piątek i wypiłam kawę to mnie nagle wzięło i takie wymioty miałam jak nie wiem już dawno tak nie miałam cały czas mnie brzuch pobolewa co zjem i lata mi po brzuchu , jakby mi się przelewało coś brałam już krople na żołądek i piję mięte i nic ... mam dziś jechać na zakupy na sylwka i nie wiem czy dam radę

Buahhot pięknie Ci wyszło
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:49   #30
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Oj Asia to Cie wzielo, wspolczuje nie dziwne ze sily nie masz.

BUNNY
a ja mam taki pomysł jeszcze:P jakby zmieszać jakieś beż np. 9,13 z loreala z 8? Ma to sens? Antyzieleniowy oczywiście korcą mnie już zmiany
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.