Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 02:45   #4141
Serenity89
Raczkowanie
 
Avatar Serenity89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 112
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Ekhm... Sens płodzenia takich dzieci? To co, rodzice postanowili sobie, że zmajstrują sobie chore dziecko?
Wiadomo, właściciel nie musiał się zgodzić, nie każdy ma złote serce, nie zawsze biznes dobrze idzie... Ale istnieje przynajmniej sto sposobów, żeby odmówić na taką prośbę z klasą.
No ale ją się albo ma, albo nie ma
__________________
She is maniac
Serenity89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 06:10   #4142
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

myślę, że właściciel już nie raz dostał prośbę o "rabat" bo chore dziecko i się wkurzył. I ile to wg was jest rabat? 1%? 10%? 50%? Czy za darmo?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 06:34   #4143
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
myślę, że właściciel już nie raz dostał prośbę o "rabat" bo chore dziecko i się wkurzył. I ile to wg was jest rabat? 1%? 10%? 50%? Czy za darmo?
Wystarczyło grzecznie odmówić.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 06:44   #4144
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

No wystarczyło ale jestem w stanie zrozumieć, że za którymś razem się wkurzył.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 06:47   #4145
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Wystarczyło grzecznie odmówić.
Albo już nawet olać i nic nie pisać...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 06:58   #4146
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No wystarczyło ale jestem w stanie zrozumieć, że za którymś razem się wkurzył.
I za chamstwo spotkała go kara.
Nie ma usprawiedliwienia dla takich słów, nie wyobrażam sobie, co to musi być za człowiek.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 07:35   #4147
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No wystarczyło ale jestem w stanie zrozumieć, że za którymś razem się wkurzył.
Innymi slowy, bedac doroslym jak sie wkurzasz to atakujesz i wyzywasz sie na slabszych w imie swojego nastroju?
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 07:44   #4148
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Tinkerbell, ten facet jest przedsiębiorcą, prowadzi firmę i powinien wiedzieć na czym polegają kontakty z klientami. Wkurzyc się można zawsze. Natomiast jak się ma jakiekolwiek pojęcie o biznesie, to się zamyka dziób na kłódkę. Pan stwierdził ewidentnie, że przecież nie zaszkodzi mu pojazd po głupiej matce chorego dziecka, która wysyła pytanie o rabat na kilkadziesiąt ulotek. Bo to płotka, co ona może? No to właśnie się okazało, co może i co może internet.

http://warszawa.naszemiasto.pl/artyk...l,t,id,tm.html tu masz między innymi całą treść maila, która została wysłana. Pytasz, ile to rabat. Tu kobieta wprost napisała, że drukarnie w jej okolicy proponują jej 2zl za szt a ona szuka firmy, która może jej zaproponować niższa cenę. Nie "za darmo" i nie "50prpc".
BTW na jej FB znaleźli już się ludzie, którzy jej zaoferowała pomoc za darmo. Ot tak, bo po prostu można nie być Januszem, tylko człowiekiem.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 08:11   #4149
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Tinkerbell, ten facet jest przedsiębiorcą, prowadzi firmę i powinien wiedzieć na czym polegają kontakty z klientami. Wkurzyc się można zawsze. Natomiast jak się ma jakiekolwiek pojęcie o biznesie, to się zamyka dziób na kłódkę. Pan stwierdził ewidentnie, że przecież nie zaszkodzi mu pojazd po głupiej matce chorego dziecka, która wysyła pytanie o rabat na kilkadziesiąt ulotek. Bo to płotka, co ona może? No to właśnie się okazało, co może i co może internet.

http://warszawa.naszemiasto.pl/artyk...l,t,id,tm.html tu masz między innymi całą treść maila, która została wysłana. Pytasz, ile to rabat. Tu kobieta wprost napisała, że drukarnie w jej okolicy proponują jej 2zl za szt a ona szuka firmy, która może jej zaproponować niższa cenę. Nie "za darmo" i nie "50prpc".
BTW na jej FB znaleźli już się ludzie, którzy jej zaoferowała pomoc za darmo. Ot tak, bo po prostu można nie być Januszem, tylko człowiekiem.
Dlaczego uważasz, że osoba która oczekuje zapłaty za swoją pracę to Janusz a nie człowiek?
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 08:14   #4150
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że osoba która oczekuje zapłaty za swoją pracę to Janusz a nie człowiek?
Ja również oczekuję i odmawiam wielu prośbom o "pracę" za free, ale śmiem twierdzić, że robię to z klasą.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 08:24   #4151
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Tinkerbell, ten facet jest przedsiębiorcą, prowadzi firmę i powinien wiedzieć na czym polegają kontakty z klientami. Wkurzyc się można zawsze. Natomiast jak się ma jakiekolwiek pojęcie o biznesie, to się zamyka dziób na kłódkę. Pan stwierdził ewidentnie, że przecież nie zaszkodzi mu pojazd po głupiej matce chorego dziecka, która wysyła pytanie o rabat na kilkadziesiąt ulotek. Bo to płotka, co ona może? No to właśnie się okazało, co może i co może internet.

http://warszawa.naszemiasto.pl/artyk...l,t,id,tm.html tu masz między innymi całą treść maila, która została wysłana. Pytasz, ile to rabat. Tu kobieta wprost napisała, że drukarnie w jej okolicy proponują jej 2zl za szt a ona szuka firmy, która może jej zaproponować niższa cenę. Nie "za darmo" i nie "50prpc".
BTW na jej FB znaleźli już się ludzie, którzy jej zaoferowała pomoc za darmo. Ot tak, bo po prostu można nie być Januszem, tylko człowiekiem.
Facet zachował się jak kompletny burak. Ja również na firmowego maila plus telefonicznie dostaję całą masę próśb, ale tylko o wsparcie, podejrzewam, że oni tak samo i koleś sobie ulżył po prostu.
Inna rzecz, że te mail też był niefortunny bo nie brzmi jak zapytanie ofertowe tylko ''granie'' na litość. Bo jeśli chodziło TYLKO o wydruk ulotki to co ma do tego opis schorzeń i rehabilitacji jej córki. Jeśli miała to być prośba ''biznesowa", to dlaczego nie ma chociażby wymiarów tej ulotki, liczby kolorów itp rzeczy, które pozwoliłyby na wycenę usługi i rabat? Jakie znaczenie z punktu widzenia ceny druku mają informacje o podłożu autyzmu córki i zajęciach w przedszkolu.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 08:34   #4152
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Ja nie chcę bronić faceta, bo odpowiedź chamska do bólu.
Z tym, że teraz ruszy rycerska brać internetu na wojnę. I teraz pytanie - czy zdajemy sobie sprawę, że człowiekowi możemy tym zniszczyć życie? Że to nie demotywatory, czy inne memy, gdzie pośmieszkujemy, zablokujemy facetowi fejsa i będzie miał nauczkę, tylko możemy doprowadzić do upadku firmy i bezrobocia iluś tam osób [w tym nie mających ze sprawą nic wspólnego]?
No generalnie życie nie jest czarno-białe. Kara jak dla mnie niewspółmierna do winy. Tym bardziej, że znamy strzępki informacji - może facet jest okrutnym draniem, który morduje małe kotki, a może gościa zdradziła żona, pies mu zdechł i nie wypił kawy. Komu z nas nigdy nie puściły nerwy niech pierwszy rzuci kamieniem. To nie zabawa. Takie nagonki mogą kończyć się gorzej, niż połowie śmieszków z internetu się wydaje.
Gość powinien poczuć, że zrobił źle, bo zrobił. Są pewne rzeczy, których się nie mówi/pisze [chociaż zastanawia mnie dlaczego to jest bulwersujące, natomiast napisanie na forum 'ja bym takie dziecko wyskrobała' już nie jest? Bo jedno to ogólna opinia, a drugie to...?]. Ale myślę, że nagonka jest przesadą.

ps. Ja też dostaję masę próśb o 'wsparcie'. Wszyscy pokazują miliony kolorowych karteczek, fotek, zaświadczeń z Instytutu Wypisywania Zaświadczeń. A na moje pytanie, czy wspiera ich jakaś fundacja, lub inne kwestie mogące zaświadczyć o tym, że akcja jest prawdziwa najczęściej dostaję... focha i trzaśnięcie drzwiami. No ciężko nie nastawiać się do kolejnej osoby negatywnie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2016-03-03 o 08:36
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 08:40   #4153
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

A ja trafiłam na "osiwadczenie" syna tego pana. Dane osobowe usunelam.

No cóż, widać, że krew nie woda.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że osoba która oczekuje zapłaty za swoją pracę to Janusz a nie człowiek?
Nie człowiek, który oczekuje zapłaty, tylko człowiek, który z okazji tego, że nie chce czy nie może pomóc, ulzy sobie i zmiesza kogoś z błotem. Janusz biznesu który nie ogarnia, że w ten sposób może zwyczajnie zniszczyć swoją firmę i swoich pracowników. I że do żadnego klienta nie podchodzi się w taki sposób.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 08:46   #4154
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Wystarczyło grzecznie odmówić.
Zgadzam się wystarczyło odmówić.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 09:27   #4155
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
A ja trafiłam na "osiwadczenie" syna tego pana. Dane osobowe usunelam.

No cóż, widać, że krew nie woda.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------


Nie człowiek, który oczekuje zapłaty, tylko człowiek, który z okazji tego, że nie chce czy nie może pomóc, ulzy sobie i zmiesza kogoś z błotem. Janusz biznesu który nie ogarnia, że w ten sposób może zwyczajnie zniszczyć swoją firmę i swoich pracowników. I że do żadnego klienta nie podchodzi się w taki sposób.
Szkoda, że jego ojciec nie celował w dupę tylko w coś innego.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 09:35   #4156
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Pan z drukarni nie pierwszy raz nie potrafi się zachować:

"Przestrzegam przed nawiązaniem współpracy z firmą drukarnia.pl i panem M.S.

W odpowiedzi na informacje o wyborze innego dostawcy bloków A4 otrzymałem taką oto odpowiedź:

Wita Drukarnia.pl

Szkoda czasu dla takich fiutów.

M.S"


z linka: http://www.goldenline.pl/maciej-pasz...wiedzi/t/forum
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 11:08   #4157
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Padłam. Nie wstanę. Nie ma na to szans.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 11:25   #4158
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

z jego fb "Sprostowanie do mojego wczorajszego posta:
Rozumiem, że mój post mógł urazić dużo ludzi nad czym ubolewam. Oczywiście nie mam takich poglądów jak pisałem. Kłopoty zdrowotne dzieci jak i dorosłych mogą zdarzyć się każdemu. Czego oczywiście nikomu nie życzę.
Wszystkim, którzy czują się dotknięci moimi słowami bardzo przepraszam. Post oczywiście został usunięty i już więcej nic w podobie się nie stanie.
Pozostaje życzyć teraz wszystkim dużo zdrowia i siły w walce z problemami dnia codziennego."

ha...ha...ha...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 11:32   #4159
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Obstawiam, że i jego zalała fala hejtu. Ale przynajmniej pokusil się o refleksję.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 11:54   #4160
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Obstawiam, że i jego zalała fala hejtu. Ale przynajmniej pokusil się o refleksję.
Albo skalkulowal straty.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:18   #4161
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ja również oczekuję i odmawiam wielu prośbom o "pracę" za free, ale śmiem twierdzić, że robię to z klasą.

To w jakis sposób to już inna sprawa, tego nie pochwalam. Jednak wypowiedź zabrzmiała tak, że "robisz za darmo jesteś człowiek, chcesz kasę - jesteś Janusz".


Widzę, że profil FB drukarni już zablokowany.
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 12:21   #4162
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
To w jakis sposób to już inna sprawa, tego nie pochwalam. Jednak wypowiedź zabrzmiała tak, że "robisz za darmo jesteś człowiek, chcesz kasę - jesteś Janusz".


Widzę, że profil FB drukarni już zablokowany.
Nie nie, totalnie nie o to mi chodziło.
Chodziło mi o zachowanie tego pana jako całokształt, a nie o to, że nie chciał czegoś zrobić za darmo. Zresztą nikt go nawet o to nie prosił. Faktycznie, mój skrót myślowy był chyba zbyt "krótki"
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:18   #4163
milva_5
Raczkowanie
 
Avatar milva_5
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

A czy ta pani nie jest małą Grażynką udostępniając prywatną korespondencję ze wszystkimi danymi drukarni?

Stupid-girl dobrze napisała, bo w sumie pani e-mail bardziej brzmiał jak prośba, a nie było w nim nic konkretnego (wymiary, jaki druk , na czym itp.)
milva_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:33   #4164
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez milva_5 Pokaż wiadomość
A czy ta pani nie jest małą Grażynką udostępniając prywatną korespondencję ze wszystkimi danymi drukarni?

Stupid-girl dobrze napisała, bo w sumie pani e-mail bardziej brzmiał jak prośba, a nie było w nim nic konkretnego (wymiary, jaki druk , na czym itp.)
Nie uwazam jej za Grazyne z tego powodu. Ona jest strona w tej korespondencji, wiec moze nawet wyplakatowac tym miasto.

Send from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:19   #4165
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Jeśli chciałaby być mega fair, mogłaby zamazać dane osobowe. Danych firmy nie, w końcu to jest ilustracja jej opinii właśnie o tej firmie.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:53   #4166
Serenity89
Raczkowanie
 
Avatar Serenity89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 112
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Ja rozumiem, ochrona danych osobowych itp.
Ale z drugiej strony buce i hejterzy z tego korzystają, że są anonimowi i mogą pisać, co się im podoba.
Zresztą wyobraźmy sobie inny scenariusz. Pani nie umieszcza tego na Facebooku, tylko idzie z tym do prasy. Nazwa firmy na pewno by się pojawiła, poproszono by też o komentarz właściciela. Nie byłby on wtedy do końca anonimowy. Nikt by wtedy tej kobiety ie nazwał Grażynką.

Do diabła, przecież ona jest tu pokrzywdzoną!

Swoją drogą, właścicielowi i jego synalkowi należy się nagroda Darwina. Dwa głupie posty i cała reputacja poszła w las. Ciekawe, kto tam zamówi cokolwiek
__________________
She is maniac
Serenity89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:56   #4167
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Aż trudno uwierzyć, że po świecie chodzą takie chamy.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:52   #4168
brightwitch
Zakłócenia na linii serca
 
Avatar brightwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 156
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez milva_5 Pokaż wiadomość
A czy ta pani nie jest małą Grażynką udostępniając prywatną korespondencję ze wszystkimi danymi drukarni?

Stupid-girl dobrze napisała, bo w sumie pani e-mail bardziej brzmiał jak prośba, a nie było w nim nic konkretnego (wymiary, jaki druk , na czym itp.)
Z własną korespondencją można robić, co się chce, a dane firmy to też nie są dane wrażliwe, tylko ogólnodostępne. Pan chyba nie wstydzi się swoich poglądów, więc nie powinien mieć żalu o udostępnienie jego maila wraz z nazwiskiem.
brightwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 16:31   #4169
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Pamietacie limonkowe kurtki? Limonkowej do tej pory nie widzialam ani razu (mam jedną kandydatke, ale nie widzialam fasonu). Za to wersje w kolorze zgnilej zieleni widze wlasciwie codziennie.
W ogole ona strasznie deformuje sylwetke.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 16:42   #4170
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Codziennie widzę kilka, limonkowe, oliwkowe i szare.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.