Początki znajomości z mężczyzną. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-09, 21:06   #1
ssylwiaa93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55

Początki znajomości z mężczyzną.


Jak wyglądały Wasze początki znajomości z aktualnym partnerem? Czy od razu czułyście, że może wyniknąć z tej relacji coś pięknego? Czy szybko zaczęliście spotykać się sam na sam, czy jednak najpierw było dłuższe koleżeństwo, przyjaźń? W jaki sposób pokazywałyście mężczyźnie, że nie jest Wam obojętny?
ssylwiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 21:31   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Poznaliśmy się przez tindera, po bardzo krótkiej rozmowie umówiliśmy się na randkę, na randce bardzo oczywisty flirt, od razu było widać, że mamy się ku sobie, po pierwszej randce skończyło się u niego.

Spotykaliśmy się często, chęć do spotkań była duża z obu stron, jednak on przez kilka miesięcy (raczej mniej niż więcej, ale nie pamietam teraz dokładnie) twierdził, że musi być pewien osoby, żeby powiedzieć, że jest w związku. Miałam inne zdanie, każdej dziewczynie, która przyszłaby do mnie z takim problemem powiedziałabym, żeby rzuciła takiego gościa w cholerę. Jednak po pierwsze mi zależało, po drugie nie miałam nikogo innego na oku a umówiliśmy się w pewnym momencie, że nie spotykamy się z innymi, żeby nie było. No i w końcu jakoś wyszedł z tego związek.

Była jedna afera, można sobie zajrzeć do mojego wątku ale po rozwiązaniu tej sytuacji jest bardzo dobrze. Mimo tych niefajnych początków od długiego czasu on traktuje mnie bez zarzutu, robi dla mnie wszystko, czego bym chciała, traktuje mnie super czule, nie mam się do czego przyczepić.

Czyli byłam głupia, bez szacunku do siebie, że dawałam się tak trzymać w niepewności, ale nie żałuję. Głupi ma zawsze szczęście

Dzisiaj mówię, że nie wiem, co mu odwaliło, mówił, że misi być pewien, że chce spędzić resztę życia z daną osobą, żeby stwierdzić, że jest w związku miał zastrzeżenia, że jestem studentką, miałam 21 lat, a on 32, że może jeszcze chciałabym się wyszaleć, a on chce już być z kimś na poważnie. Bardzo szybko zaproponował mi mieszkanie razem, chyba w ten sposób chciał się przekonać

Ja od razu czułam, że on mógłby być dla mnie kimś ważnym, dlatego nie zrezygnowałam z me spotykania się z nim.

Jednak naprawdę, każdej dziewczynie na forum w takiej sytuacji poleciłabym uciekać w podskokach

Czyli... początki zupełnie nieromantyczne. Teraz jednak wynagradza mi to z nawiązką.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 21:35   #3
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Poznaliśmy się na sympatii. Najpierw rozmawialiśmy intensywnie dwa tygodnie, a później się spotkaliśmy. Na spotkaniu zaczęło iskrzyć, były motylki w brzuchu potem spotykaliście się jeszcze kilka razy na mieście, a po miesiącu pierwszy raz pojawiłam się u niego w domu, bo miał urodziny Na pierwszym spotkaniu było przytulanie, trochę nieśmiałe pocałunki, a na drugim była już taka chemia, że poszliśmy na całość W październiku miną nam 4 lata odkąd jesteśmy razem
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 21:53   #4
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Poznaliśmy się na Tinderze. Po godzinie pisania przenieśliśmy się na facebooka, przez dwa dni intensywnie pisaliśmy, a po kolejnych trzech spotkaliśmy. Praktycznie od pierwszego spotkania byliśmy już zadeklarowani jako para. Bardzo nas do siebie ciągnęło, interesowaliśmy się sobą nawzajem, dążyliśmy do jak najczęstszych spotkań także zaangażowanie było obustronne i dobrze widoczne.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 21:54   #5
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Poznaliśmy się na pierwszym roku studiów. Spodobał mi się od razu, bo wysoki, jasne włosy, niebieskie oczy, piegi, tatuaże Ale siedział obok dziewczyny i intensywnie rozmawiali, w ogóle wszędzie razem chodzili, więc uznałam że jest zajęty. Później okazało się że to tylko przyjaźń, ona była lesbijką a obecnie ma na imię Anthony i brodę jak wiking Zazdrość była całkiem nie na miejscu. Ona dała mu mój kontakt na messengera i zagadał do mnie - o notatki Spędziliśmy lato rozmawiając przez Internet - bez flirtów, ale dużo żartów. Mama wspomina jak siedziałam z laptopem i wyłam ze śmiechu, a ona się zastanawiała kto mnie tak rozśmiesza. W pierwszym tygodniu zajęć poszliśmy "jako koledzy" na falafele i sok jabłkowy, ale atmosfera była już gęstsza. W tym samym tygodniu poszłam zrobić sobie piercing, on poszedł ze mną i w trakcie trzymał mnie za rękę, żebym się nie bała. I nawet jak już było po wszystkim... to już nie puścił. Właściwie po dwóch tygodniach wiedziałam, że to ten.

Aj, zaczynam się mazać w pracy! Koniec!
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 22:58   #6
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Piękne historie dziewczyny
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 00:03   #7
Bniewie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 284
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Ooo... dużo tu internetowych historii! Czekam na następne. Ja póki co poszukuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bniewie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-10, 10:57   #8
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Z partnerem poznalam sie przez przypadek. Nie przyszedl jeden kolega na spotkanie, wiec tz zostal zaproszony przez wspolnego znajomego. Od razu go polubilam i wpadl mi w oko, ale bylismy tylko znajomymi, wychodzilismy, ale bez zadnych oznak zainteresowania z obu stron (jak sie potem okazalo ja tez mu wpadlam od razu w oko ). Potem przez pare miesiecy sie nie widzielismy, ale jak odnowilismy kontakt to szybko zostalismy para. Byly takie motylki, chemia i iskry, ze nie moglismy sie od siebie oderwac. Jestesmy juz razem 6 lat
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 19:25   #9
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Poznaliśmy sie mając po 13 lat na pewnym popularnym forum internetowym. Złapaliśmy dobry kontakt, przez 9 lat prawie codziennie rozmawialiśmy, potem z wiadomości prywatnych przenieśliśmy się na facebooka. Zwierzaliśmy się sobie ze wszystkiego, z problemow dotyczących dorastania, kłopotów w rodzinie, szkole, z planów, znajomość była jednak czysto wirtualna, nie znaliśmy się osobiście. Dzieli nas ponad 300 km.
Na jesień ubieglego roku (mieliśmy już po 22 lata) wpadłam na pomysł spotkania się. Jak pomyśleliśmy tak zrobiliśmy, spotkaliśmy się w połowie drogi. Było wielkie wzruszenie, naprawdę miło... zaczeliśmy się spotykać, załujemy że tak późno. Do tej pory oboje mieliśmy strasznego pecha do płci przeciwnej.
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 19:40   #10
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Zeswatał nas mój szwagier. Po tygodniu intensywnego spotykania sie wyladowalismy w lozku. Po 2 m-cach pojechaliśmy na wakacje. Po pół roku się oświadczył, po kolejnych 3 m-cach wzięliśmy ślub. Jesteśmy razem 6 lat, mamy 2 dzieci.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 19:46   #11
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Zeswatał nas mój szwagier. Po tygodniu intensywnego spotykania sie wyladowalismy w lozku. Po 2 m-cach pojechaliśmy na wakacje. Po pół roku się oświadczył, po kolejnych 3 m-cach wzięliśmy ślub. Jesteśmy razem 6 lat, mamy 2 dzieci.
Super

Mieliście ślub cywilny czy kościelny? Bo udało Wam się bardzo szybko wszystko załatwić
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-10, 19:49   #12
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

lusia1990 mieliśmy tylko cywilny (mąż-rozwodnik).
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 20:00   #13
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
lusia1990 mieliśmy tylko cywilny (mąż-rozwodnik).
Rozumiem historia przepiękna
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 21:01   #14
malenkamimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 25
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Dziewczyny, jakim cudem wyście tych chłopów znalazły? Miałam przez parę miesięcy tindera i zaadoptuj faceta, nie poznałam nikogo, jak już się z kimś spotkałam to totalnie bez chemii. To we mnie jest problem, czy nie mam szczęścia? Zakochanie się z wzajemnością wydaje mi się teraz jakąś totalną abstrakcją. Gdzie szukać, jak nie w internecie? Gdzie gdzie gdzie?
malenkamimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 21:05   #15
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

My poznaliśmy się na badoo. Po dwóch tygodniach pisania, spotkaliśmy się. Po dwóch dniach kolejna randka. Po tygodniu byliśmy parą . Po dwóch miesiącach związku zamieszkaliśmy ze sobą. Jesteśmy razem ponad dwa lata i już tak raczej zostanie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 21:17   #16
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Wcześniej się nie znaliśmy, może tylko z widzenia czasem w CH. Było to za czasów liceum, przed świętami miałam wracać do domu autobusem o 14 ale znajoma wyrwała mnie jeszcze na zakupy, więc zostałam dłużej. On jak się okazało skończył wcześniej zajęcia i tym sposobem wracaliśmy razem po 15. A jak się poznaliśmy? Czekałam w kolejce do autobusu, z nudów się rozglądałam i trafiłam na jego wzrok na mnie. Mimowolnie się uśmiechnęłam, on odwzajemnił.
Potem (pewnie nie mogł się napatrzeć) wszedł za mną a ja rzuciłam tekstem, żeby się dosiadł. Pogadaliśmy o byle czym z minutę i to było na tyle.
Jakieś 2 tygodnie po świętach znajoma z którą co każdy czwartek się spotykałam była chora więc wracałam wcześniej. I znów na niego trafiłam, tym razem od razu do mnie zagadał. Zaczęliśmy się umawiać po lekcjach, po miesiącu było pierwsze 'kocham' i zakochani po uszy
Morał jest taki, że minęło już 6 lat, zaręczeni i szczęśliwi
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 21:34   #17
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Ja sie poznalam z mezem na forum o anime. Mial dziwnie odpychajacy opis, ze postanowilam napisac. Na poczatku to byla ciezka przeprawa jakies dogryzki, zlosliwosci. Przypomnialam sobie codzienne rozmowy nasze na gg po 8h. Duzo dziewczyn odpadalo, a ja jakos tak zostalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 22:05   #18
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Poznałam się przez współlokatora. Przyprowadził kiedyś kolegę do domu, zaprosili mnie na ich wspólne wyjście, gdzie miał być też mój TŻ. Zaprosiłam kumpelę, żeby było raźniej i myślałam, że po godzinie się ulotnimy... reszta jest historią
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 22:34   #19
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

My mieszkaliśmy od zawsze blok w blok, ale nawet cześć nie bylo

I tak w 1995 byłam na spacerze z psem , podeszła jego mama i zaczęła: jaka fajna dziewczyna z Ciebie , a ja mam syna Pawła...
I potem jakiś on podszedł i zrobiliśmy długo spacer opowiadając o sobie

Potem się wstydził, siedział z kolegami na ławce, ale ja nie podeszłam i sam znów zagadal i tak się zaczęło, u niego spotkania, walnęło nas równo, choć mi mama zachorowała wtedy też za niedługo to myslalam, że nic z tego nie wyjdzie, bo jej cała siebie poswiecalam.
Ale wyszło, za półtora roku , w moje 21sze urodziny wzięliśmy ślub i w tym roku nam stuknie 22 lata małżeństwa

To w sumie teściowa miała w tym swój udział największy

A połączyła chyba nas tak od razu taka sama miłość do zwierząt, rozumienie bez słów, wzajemny szacunek. Po 2 miesiącach wyznal mi milosc a ja po jakimś po roku wiedziałam, że to ten

I tyle
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-10, 23:00   #20
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Poznaliśmy się na wspólnym wyjeździe do Brazylii, tuż po mojej maturze. Ja byłam złośliwa, on bezczelny - spędziliśmy trzy tygodnie, dogryzając sobie na każdym kroku. Wpadłam jak śliwka w kompot, ale wiedziałam, że to krytycznie głupi pomysł, bo w październiku wyjeżdżałam na studia. Byłam pewna, że po powrocie do kraju zerwiemy kontakt.
Pech chciał, że na imprezę pożegnalną dla całej grupy, gdzie oglądaliśmy zdjęcia, postanowiłam zaszaleć i założyć czerwoną sukienkę. Wtedy on, znający mnie do tej pory tylko w warunkach polowych, uznał, że należy szybko zabezpieczyć taki gorący towar Zaczęły się spotkania na koleżeńskiej stopie, intensywne sms-owanie (ile ja wtedy pieniędzy wydałam na rachunki...), rozmowy na facebooku przeciągające się głęboko w noc.
Ostrzegałam, że nie chcę związku na odległość, że nie możemy być razem, że nic nas nie łączy i że to tylko takie koleżeństwo. A on czekał. Odwiedzał w akademiku. Gotował mi obiady. Przynosił drobne prezenty. Zapraszał do teatru. I czekał. Trzy miesiące później musiałam się poddać i przyznać, że chyba jesteśmy jednak parą
Także w pokazywaniu, że on nie jest mi obojętny, to chyba jednak byłam fatalna

5 lat w związku na odległość, czasem całkiem małą, a czasem odległość całego kontynentu, niełatwy czas. Narzeczeństwo, małżeństwo. Udany związek, szczęśliwy, z roku na rok staje się coraz lepszy, aż się dziwię, że może być jeszcze lepiej, a jakoś zawsze jest.
Nie żałuję, chociaż opinii w temacie związków na odległość nie zmieniłam - nie polecam takiej zabawy, a w każdym razie nie każdemu.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-10, 23:09   #21
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez malenkamimi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakim cudem wyście tych chłopów znalazły? Miałam przez parę miesięcy tindera i zaadoptuj faceta, nie poznałam nikogo, jak już się z kimś spotkałam to totalnie bez chemii. To we mnie jest problem, czy nie mam szczęścia? Zakochanie się z wzajemnością wydaje mi się teraz jakąś totalną abstrakcją. Gdzie szukać, jak nie w internecie? Gdzie gdzie gdzie?
Ja na przykład wiele razy trafiłam na dupków, zanim odnalazłam mojego TŻ. Trzeba po prostu próbować
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 06:49   #22
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Z moim Tz poznałam się na sympati. Dwa miesiące gadania przez fb w między czasie trzykrotnie się z nim umawiałam na żywo, trzykrotnie mnie wystawił.. Sama o nim mówiłam że to jakiś psychol. Jako że jestem szalona to umówiłam się po raz czwarty. Podczas pierwszego spotania już wiedzieliśmy że to jest to. Jesteśmy razem ponad 2 lata. Zamieszkaliśmy wspólnie po pół roku. W zeszłym tygodniu zaręczyliśmy się. Tak więc wiesz, nie zniechęcaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 07:35   #23
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Poznaliśmy sie na sympatii. On pracował za granicą,ja mialam swoje ulozone,spokojne zycie.
Pisalismy krotko,tak zeby sie troszkę poznać i umówić sie na ewentualne spotkanie.
Zaiskrzylo od razu, randka byla bardzo udana,duzo tematow poruszylismy na niej.
Konta na sympatii zostaly usunięte,przeszliśmy na gg i sms
Po 4 miesiacach zareczyny,po 9 miesiacach od pierwszego spotkania slub Wyjechalam z nim za granice,mamy 2 dzieci.
Ps randkowalam kiedyś duzo,szukalam tego jedynego,i w końcu trafiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!

Edytowane przez awgusta
Czas edycji: 2018-07-11 o 07:37
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 09:53   #24
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;84753511]Z moim Tz poznałam się na sympati. Dwa miesiące gadania przez fb w między czasie trzykrotnie się z nim umawiałam na żywo, trzykrotnie mnie wystawił.. Sama o nim mówiłam że to jakiś psychol. Jako że jestem szalona to umówiłam się po raz czwarty. Podczas pierwszego spotania już wiedzieliśmy że to jest to. Jesteśmy razem ponad 2 lata. Zamieszkaliśmy wspólnie po pół roku. W zeszłym tygodniu zaręczyliśmy się. Tak więc wiesz, nie zniechęcaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Moge zapytac dlaczego cie wystawil?
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 10:12   #25
Pia_Gizela
Raczkowanie
 
Avatar Pia_Gizela
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 402
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

My się poznaliśmy w bibliotece akademickiej. Stał za mną w kolejce i powiedział coś w stylu - nie wiedziałem, że studentki interesuje taka tematyka. A ja na to -jeszcze wielu rzeczy w życiu nie widziałeś. Odwróciłam się na pięcie i zapomniałam o sytuacji dopóki nie okazało się na zajęciach, że to doktorant z którym moja grupa ma ćwiczenia jak weszlismy do sali, to widziałam jego szelmowski uśmiech a on moje zmieszanie na twarzy
Pia_Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 10:15   #26
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Pia_Gizela Pokaż wiadomość
My się poznaliśmy w bibliotece akademickiej. Stał za mną w kolejce i powiedział coś w stylu - nie wiedziałem, że studentki interesuje taka tematyka. A ja na to -jeszcze wielu rzeczy w życiu nie widziałeś. Odwróciłam się na pięcie i zapomniałam o sytuacji dopóki nie okazało się na zajęciach, że to doktorant z którym moja grupa ma ćwiczenia jak weszlismy do sali, to widziałam jego szelmowski uśmiech a on moje zmieszanie na twarzy
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 13:28   #27
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Moge zapytac dlaczego cie wystawil?
Na pierwszym spotakniu mój Tz powiedział mi że bał się tego że po prostu mi się nie spodoba wizualnie i będzie to nasze pierwsze i ostatnie spotkanie a był już mega wkręcony. Tak więc przedlużal maksymalnie naszą relacje online żeby trwała jak najdłużej. Normalnie bym nie uwierzyła ale chłop na pierwszym spotkaniu miał takiego stresa że początkowo musiałam mu przypominać jak oddychać Dodatkowo on naprawdę jest mega przystojny tak wìęc nie wiem gdzie on się takich kompleksów nabawił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Czas edycji: 2018-07-11 o 13:32
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-11, 14:10   #28
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
My poznaliśmy się na badoo. Po dwóch tygodniach pisania, spotkaliśmy się. Po dwóch dniach kolejna randka. Po tygodniu byliśmy parą . Po dwóch miesiącach związku zamieszkaliśmy ze sobą. Jesteśmy razem ponad dwa lata i już tak raczej zostanie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mój tż też jest z badoo

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Poznałam się z moim tż na badoo prawie 3 lata temu.
Pisało nam się świetnie, okazało się że mieszkamy od siebie 21km, postanowiliśmy się spotkać.
Pierwsze spotkanie było cudowne, gadaliśmy jakbyśmy znali się od zawsze.
Postanowiliśmy spotykać się kilka razy w tygodniu.
Nie wiązałam z nim żadnych nadzieji, bo nie przypuszczałam że tak fajny facet może być mną zainteresowany.
Spotykaliśmy się od września, w październiku byliśmy u jego kuzynki na weselu, a w marcu stwierdziliśmy że chcemy być razem.
i tak już zostało do dnia dzisiejszego
w jaki sposób pokazywałam mu że nie jest mi obojetny ? chętnie się z nim spotykałam, pisaliśmy non stop smsy, wysyłaliśmy sobie zdjęcia, nieraz złapałam go za rękę, albo dałam buziaka w policzek
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-12, 11:13   #29
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Jeju, ale ciepło na sercu się robi czytając te historie. Ech, dziewczyny, zazdroszczę
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 14:10   #30
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Początki znajomości z mężczyzną.

Zamykam z powodu bana stałego autorki.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 14:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.