Seks z nowym partnerem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-19, 15:13   #1
Annngina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 3

Seks z nowym partnerem


Jakie macie doświadczenia z pierwszym seksem z nowym facetem? Mam na myśli sytuacje, kiedy i dla Was i dla Waszych partnerów nie jest to pierwszy seks w życiu plus łączy Was jakieś uczucie.
Annngina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 19:20   #2
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Seks z nowym partnerem

Zawsze bardzo pozytywne. A czemu pytasz?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 19:46   #3
Annngina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 3
Dot.: Seks z nowym partnerem

Bo do niedawna też miałam same pozytywne doświadczenia Ale ostatnio nie do końca wszystko poszło super. Przy czym jak o tym rozmawialiśmy to on uznał, że pierwsze razy są zawsze trudne, i że było przecież okej, że ludzie mają często bardzo nieudane pierwsze razy ze sobą i gdyby mieli takie jak my to nie byłoby problemów
Annngina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 20:12   #4
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Seks z nowym partnerem

Cytat:
Napisane przez Annngina Pokaż wiadomość
Bo do niedawna też miałam same pozytywne doświadczenia Ale ostatnio nie do końca wszystko poszło super. Przy czym jak o tym rozmawialiśmy to on uznał, że pierwsze razy są zawsze trudne, i że było przecież okej, że ludzie mają często bardzo nieudane pierwsze razy ze sobą i gdyby mieli takie jak my to nie byłoby problemów
Bo w życiu tak jest, nie zawsze będzie super za pierwszym razem z każdym partnerem, a z niektórymi nigdy nie będzie super - wtedy jest się niedopasowanym seksualnie. Rozumiem, że założyłaś ten wątek, żeby poszukać potwierdzenia, że dużo ludzi tak wspomina pierwsze razy z nowym partnerem, a po kilku kolejnych stosunkach było coraz lepiej - ale naprawde nie ma na to zasady.
Trzeba rozmawiać o swoich potrzebach, ale jeśli partner już na wstępie ma podejście, że za pierwszym razem tak to bywa i tyle no to cóż...
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 07:55   #5
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Seks z nowym partnerem

Cytat:
Napisane przez Annngina Pokaż wiadomość
Bo do niedawna też miałam same pozytywne doświadczenia Ale ostatnio nie do końca wszystko poszło super. Przy czym jak o tym rozmawialiśmy to on uznał, że pierwsze razy są zawsze trudne, i że było przecież okej, że ludzie mają często bardzo nieudane pierwsze razy ze sobą i gdyby mieli takie jak my to nie byłoby problemów
Zalezy, w czym byl problem. Bo jesli partner byl egoista albo wyszlo, ze np. bardzo lubi cos, czego ja zupelnie nie, to raczej taki jest i ciezko bedzie to zmienic. A jezeli zdarzyl sie jakis wypadek, np. za szybki wytrysk, to na razie bym sie nie przejmowala.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 11:50   #6
Jooaannaa9
Przyczajenie
 
Avatar Jooaannaa9
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: obok Krakowa
Wiadomości: 8
Dot.: Seks z nowym partnerem

Cytat:
Napisane przez Annngina Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenia z pierwszym seksem z nowym facetem? Mam na myśli sytuacje, kiedy i dla Was i dla Waszych partnerów nie jest to pierwszy seks w życiu plus łączy Was jakieś uczucie.
Ja pierwszy raz zrobiłam to z kolegą ze szkoły, którego darzyłam uczuciem, miałam wtedy 16 lat i 10/12, byłam na niego bardzo napalona, zrobił krok w tym kierunku i bardzo dobrze to wspominam. Zrobiliśmy to na łonie natury zupełnie bezstresowo. Nasz aktywny związek trwał prawie 2 lata.
Pierwszy raz z drugim partnerem, to kolega student z uczelni z którym niby przypadkiem spotykaliśmy się na imprezach, raz u niego, u koleżanki czy innego kolegi, zależy kto organizował. Ani ja jego, ani on mnie nie zapraszał, abyśmy szli razem ale byliśmy zapraszani. Zaprosił mnie do siebie, miałam stresa, byłam spięta, ale wszystko się udało jak trzeba. Nasz związek trwał około 1 roku.

Trzeci i obecny mój partner, to razem w 4 osoby wynajmujemy 4pokojowe mieszkanie, ja+koleżanka + 2 kolegów. Studiowanie zdalne wymaga, aby jednak być w osobnych pokojach. Po 4 miesiącach wspólnego mieszkania poziom sympatii wzrósł i zrobilismy to pierwszy raz ze sobą. Teraz miałam stresa, nie wiedziałam jak to będzie z nim, ale pod koniec stres minął i było fajnie.

Z każdym miałam pozytywne doświadczenia, tylko stresa miałam. Warunki bardzo dobre. Może napiszesz, co było nie tak
Jooaannaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-24 12:50:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.