Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-10, 08:45   #4621
zaniepokojonax98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zaniepokojonax98 Pokaż wiadomość
Cześć, mam 23 lata i od prawie dwóch lat regularnie biorę tabletki antykoncepcyjne Vines ze względu na nieregularne miesiączki. W zeszły weekend pierwszy raz uprawiałam seks bez prezerwatywy i mam dręczące myśli o ciąży. Nie doszło do wytrysku w pochwie ani w jej okolicach, ale wiem, że jest coś takiego jak preejakulat. Mój chłopak ma nasienie o niskiej jakości, jest wręcz na pograniczu płodności i zastanawiam się czy w takim przypadku preejakulat u niego w ogóle występuje? Czy preejakulat pojawia się przed samym wytryskiem czy też może być wcześniej?
Wczoraj zrobiłam test ciążowy, ale nie z porannego moczu tylko później. Minęło już 16 dni od stosunku i test wyszedł negatywny. Dzisiaj powinnam dostać krwawienia, ale mam pytanie. Czy jeśli go nie dostanę, to czy jest to powód do niepokoju? Krwawienia miałam zawsze i teraz się stresuje, że go nie dostane i co wtedy...
zaniepokojonax98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 08:53   #4622
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zaniepokojonax98 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam test ciążowy, ale nie z porannego moczu tylko później. Minęło już 16 dni od stosunku i test wyszedł negatywny. Dzisiaj powinnam dostać krwawienia, ale mam pytanie. Czy jeśli go nie dostanę, to czy jest to powód do niepokoju? Krwawienia miałam zawsze i teraz się stresuje, że go nie dostane i co wtedy...
Nie masz żadnych powodów, żeby martwić się ciążą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 03:12   #4623
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hejka mam pytanie, jak mam liczyć sobie mój cykl ponieważ w ostatnich miesiącach mój cykl wyglądał że miałam raz 32 dni, potem aż 37 potem 28, i teraz jestem przed okresem i nie wiem za ile go w ogóle powinnam dostać wiem że nie da się dokładnie tego wyliczyć ale od kilku dni pobolewa mnie jedna pierś tak jak miesiąc temu na okres i nie wiem kiedy mam się go spodziewać. Nadal nie uprawiam klasycznego seksu jedynie petting i seks oralny i nie chcę się znowu stresować i wymyślać że coś mi się przeniosło na palcu itp.
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 07:15   #4624
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień miesiączki. Nie da się określić kiedy może wypaść ostatni dzień tylko na podstawie poprzednich cykli, trzeba by było prowadzić dokładne obserwacje. Czekaj spokojnie, na pewno okres niedługo się pojawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 08:36   #4625
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Hejka mam pytanie, jak mam liczyć sobie mój cykl ponieważ w ostatnich miesiącach mój cykl wyglądał że miałam raz 32 dni, potem aż 37 potem 28, i teraz jestem przed okresem i nie wiem za ile go w ogóle powinnam dostać wiem że nie da się dokładnie tego wyliczyć ale od kilku dni pobolewa mnie jedna pierś tak jak miesiąc temu na okres i nie wiem kiedy mam się go spodziewać. Nadal nie uprawiam klasycznego seksu jedynie petting i seks oralny i nie chcę się znowu stresować i wymyślać że coś mi się przeniosło na palcu itp.
Jeżeli w ostatnich miesiącach trafiło się to 37, to na pewno nie stresowałabym się, póki nie przekroczyć tej długości.

Kiedy nie prowadziłam dokładniejszych obserwacji i miałam cykle 28-32 dni, to dopiero po 32 dniu zaczynałam pilniej przyglądać się sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-12, 10:25   #4626
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Mhm rozumiem, pytam bo właśnie przeanalizowałam sobie długości cyklów z ostanich 3-4 miesięcy i tak to wygląda a nie chce sobie wkręcać znowu nie wiadomo czego bo walczę z moimi schizami i nie chciałabym żeby to poszło na marne, bo zacznę się zamartwiać że a może coś na palcu się przeniosło albo coś itp, dobrze wiecie o czym mówię. A czy takie słodkości są normalne i jest wszystko w porządku ?
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-08, 18:44   #4627
jjjkkklll11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Seks w prezerwatywie przerywany

Hejka,
Trochę się stresuję bo spóźnia mi się okres (powinien być wczoraj). Czuję, że mam powiększone piersi i mam wahania nastroju.
Jeden raz uprawiałam seks i to z facetem w prezerwatywie, założonej jeszcze przed penetracją. Wyszedł ze mnie przed wytryskiem i spuścił się na brzuch, ale nic nie poleciało na waginę.
Sprawdziłam po seksie i prezerwatywa była cała.
Podczas stosunku trochę mu opadał, ale prezerwatywa cały czas trzymała się członka (nie zsunęła mu się z członka).

Czy mam się czego obawiać czy po prostu mój umysł i stres płatają mi figle?
jjjkkklll11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-08, 19:21   #4628
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks w prezerwatywie przerywany

Cytat:
Napisane przez jjjkkklll11 Pokaż wiadomość
Hejka,
Trochę się stresuję bo spóźnia mi się okres (powinien być wczoraj). Czuję, że mam powiększone piersi i mam wahania nastroju.
Jeden raz uprawiałam seks i to z facetem w prezerwatywie, założonej jeszcze przed penetracją. Wyszedł ze mnie przed wytryskiem i spuścił się na brzuch, ale nic nie poleciało na waginę.
Sprawdziłam po seksie i prezerwatywa była cała.
Podczas stosunku trochę mu opadał, ale prezerwatywa cały czas trzymała się członka (nie zsunęła mu się z członka).

Czy mam się czego obawiać czy po prostu mój umysł i stres płatają mi figle?
Nie masz się czym stresować. Do 14 dni spóźnienia jest w granicach normy. Organizm to nie komputer.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-11, 19:33   #4629
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny dzisiaj bolał mnie brzuch od około 10 dni bolały mnie piersi, dzisiaj zobaczyłam krew na swojej bieliźnie byłam jej nawet duża plama czerwonej krwi. Uprawiałam seks dokładnie tydzień temu, chłopak nie doszedł we mnie ale pękła nam gumka, ale było to długo przed dojściem chłopaka. Bardzo się stresuje tym. Nie miałam wtedy śluzu płodnego tylko taki mleczny nierozciągliwy taki jak zwykle. Krew na swojej bieliźnie zobaczyłam po południu jakoś 13-14 teraz jest po 20 a ja byłam w toalecie i widziałam na podpasce tylko średni krwi takiej już brązowej przez całą podpaskę, nie boli mnie brzuch teraz ale wzięłam tabletkę w tym czasie gdy zobaczyłam krew więc nie wiem czy to od tej tabletki czy to jakieś plamienie implantacyjne bardzo się stresuje 😥 piersi bolały mnie zanim odbyłam stosunek, a wcześniej w miesiącu nie było żadnego stosunku. W dniu stosunku nie miałam dni płodnych raczej, bo śluz płodny widziałam u siebie jakiś tydzień przed stosunkiem może trochę więcej. Bardzo się stresuje że może powinnam mieć tej krwi wiecej czy coś😢
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-11, 19:36   #4630
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj bolał mnie brzuch od około 10 dni bolały mnie piersi, dzisiaj zobaczyłam krew na swojej bieliźnie byłam jej nawet duża plama czerwonej krwi. Uprawiałam seks dokładnie tydzień temu, chłopak nie doszedł we mnie ale pękła nam gumka, ale było to długo przed dojściem chłopaka. Bardzo się stresuje tym. Nie miałam wtedy śluzu płodnego tylko taki mleczny nierozciągliwy taki jak zwykle. Krew na swojej bieliźnie zobaczyłam po południu jakoś 13-14 teraz jest po 20 a ja byłam w toalecie i widziałam na podpasce tylko średni krwi takiej już brązowej przez całą podpaskę, nie boli mnie brzuch teraz ale wzięłam tabletkę w tym czasie gdy zobaczyłam krew więc nie wiem czy to od tej tabletki czy to jakieś plamienie implantacyjne bardzo się stresuje piersi bolały mnie zanim odbyłam stosunek, a wcześniej w miesiącu nie było żadnego stosunku. W dniu stosunku nie miałam dni płodnych raczej, bo śluz płodny widziałam u siebie jakiś tydzień przed stosunkiem może trochę więcej. Bardzo się stresuje że może powinnam mieć tej krwi wiecej czy coś
Jesli faktycznie sluz plodny widzialas tydzie przed stosunkiem, doszlo do niego tydzien temu, to chyba jakos teraz powinnas dostac okresu.
Jedna wazna informacja ci umknela, kiedy powinnas dostac okres?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-11, 20:07   #4631
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No okres powinnam dostać właśnie teraz jakoś dzisiaj, jutro lub pojutrze tak luźno licząc ale się bardzo stresuje bo nie wiem czy zaczyna mi się okres czy to jakieś plamienie implantacyjne. Chłopak nie doszedł we mnie podczas stosunku, wytrysk nastąpił później po tym gdy pękła nam gumka i to nie w środku mnie tylko na zewnątrz . Pękniętą gumkę zauważyliśmy praktycznie od razu i od razu zaprzestaliśmy stosunku. Innych objawów u siebie nie zauważyłam. Stresuje się ponieważ miesiąc temu gdy zaczynał mi się okres umierałam z bólu i to dosłownie łykałam garściami tabletki i lało się ze mnie niemiłosierne a teraz po jednej tabletce tylko lekko czuje brzuch i mam tak średnio brązowej plamy na podpasce i krwi. Bardzo się stresuje, cały żołądek mi się już ścisnął z nerwów 😢😢
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-12, 13:45   #4632
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Już się uspokoiłam, pracuje nad swoimi schodami i wszystko jest już w porządku.
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 20:25   #4633
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć to znowu zeschizowana ja. Wiem że wiele razy pisaliście mi już na tym forum ale obecnie mam gorsze i lepsze dni i walczę ze swoją chorobą. Mianowicie przychodzę do was jak pewnie stwierdzicie z kolejną schodzą a konkretnie chodzi o to że wczoraj z chłopakiem doszło między nami do pieszczot, ale tylko dłońmi. Nie doszło do stosunku ani kontaktu penisa z pochwą ani jej okolicami. Miałam 11 dzień cyklu i nie widziałam u siebie śluzu płodnego, chłopak dotykał mnie dłonią po okolicach intymnych i władał palce do pochwy. Wytrysk nastąpił w moich ustach a chłopak nie miał kontaktu dłońmi ze swoją spermą i po swoim wytrysku mnie już nie dotykał ale martwi mnie to że może podczas pieszczot chłopak dotknął się po penisie, nie wiem wziął go na chwilę w rękę albo coś i że na nim był prejakulat a potem dotykał mnie k wsadził mi palce do pochwy i że mi się coś dalej przeniosło. Martwi mnie to że dzisiaj zobaczyłam u siebie śluz taki wyglądający na płodny czyli rozciągliwy itp ale było to raz w ciągu dnia i myślę że może zaczynają mi się dni płodne albo może miałam lub mam owulację no nie wiem co. I że jak on mnie dotykał to mi się coś przeniosło i poleciało dalej w pochwie. Bardzo się teraz zestresowałam i ogarnęła mnie panika taka jak kilka miesięcy temu, pomimo że walczę ze sobą i pracuje nad tym wszystkim to pomimo tego czasami mam źle dni i ten stres mnie paraliżuje, teraz będę się pewnie zamartwiać i obserwować wszystko a myślałam że sobie z tym radzę. Dziewczyny proszę uspokójcie mnie bo nie wiem co mi jest 😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 20:34   #4634
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Cześć to znowu zeschizowana ja. Wiem że wiele razy pisaliście mi już na tym forum ale obecnie mam gorsze i lepsze dni i walczę ze swoją chorobą. Mianowicie przychodzę do was jak pewnie stwierdzicie z kolejną schodzą a konkretnie chodzi o to że wczoraj z chłopakiem doszło między nami do pieszczot, ale tylko dłońmi. Nie doszło do stosunku ani kontaktu penisa z pochwą ani jej okolicami. Miałam 11 dzień cyklu i nie widziałam u siebie śluzu płodnego, chłopak dotykał mnie dłonią po okolicach intymnych i władał palce do pochwy. Wytrysk nastąpił w moich ustach a chłopak nie miał kontaktu dłońmi ze swoją spermą i po swoim wytrysku mnie już nie dotykał ale martwi mnie to że może podczas pieszczot chłopak dotknął się po penisie, nie wiem wziął go na chwilę w rękę albo coś i że na nim był prejakulat a potem dotykał mnie k wsadził mi palce do pochwy i że mi się coś dalej przeniosło. Martwi mnie to że dzisiaj zobaczyłam u siebie śluz taki wyglądający na płodny czyli rozciągliwy itp ale było to raz w ciągu dnia i myślę że może zaczynają mi się dni płodne albo może miałam lub mam owulację no nie wiem co. I że jak on mnie dotykał to mi się coś przeniosło i poleciało dalej w pochwie. Bardzo się teraz zestresowałam i ogarnęła mnie panika taka jak kilka miesięcy temu, pomimo że walczę ze sobą i pracuje nad tym wszystkim to pomimo tego czasami mam źle dni i ten stres mnie paraliżuje, teraz będę się pewnie zamartwiać i obserwować wszystko a myślałam że sobie z tym radzę. Dziewczyny proszę uspokójcie mnie bo nie wiem co mi jest
W opisany przez ciebie sposób nie da się zająć w ciążę. Byłaś u tego psychiatry? Jaką diagnozę ci postawił i jakie wdrożył leczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 21:32   #4635
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Być może mogę mieć takofobię pierwotną, ale stres mnie ogarniający pojawia się też w innych sytuacjach dlatego bardzo dużo pomaga mi rozmowa, wygadanie się lub wypisanie, próbuje też technik żeby uwalniać swój stres, walczę że swoimi lekami j myślami i próbuje nie dać się im opanować z odpowiednim wsparciem idzie to dużo łatwiej ale zdarzają się również dołki jak dzisiaj że wszystko idzie na marne...
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 08:43   #4636
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Być może mogę mieć takofobię pierwotną, ale stres mnie ogarniający pojawia się też w innych sytuacjach dlatego bardzo dużo pomaga mi rozmowa, wygadanie się lub wypisanie, próbuje też technik żeby uwalniać swój stres, walczę że swoimi lekami j myślami i próbuje nie dać się im opanować z odpowiednim wsparciem idzie to dużo łatwiej ale zdarzają się również dołki jak dzisiaj że wszystko idzie na marne...

A oprócz psychiatry próbowałaś może rozmowy z seksuologiem. Może warto porozmawiać z nim jakie masz obawy, jak Cię stresuje to że przy zbliżeniu możesz zajść w ciążę, jak się zabezpieczać z partnerem. Może taka rozmowa wprowadzi u Ciebie więcej spokoju.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 12:26   #4637
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Myślicie że seksuolog wskura coś więcej ? Bo strasznie się takim czymś stresuje i znowu będę u siebie wszystko obserwować a przecież chyba nie mam się czym martwić i stresować ?😔
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 16:37   #4638
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Myślicie że seksuolog wskura coś więcej ? Bo strasznie się takim czymś stresuje i znowu będę u siebie wszystko obserwować a przecież chyba nie mam się czym martwić i stresować ?
Seksuolog to osoba specjalizujaca sie w seksualnosci i okolicach, wiec jak masz zaburzenia (przyznam ze nie sprawdzalam dokladnie, ale przypuszczam ze to strach przed ciaza?) to podejdzie do nich od strony seksualnosci, wyjasni co i jak. W kazdym razie psychiatra + seksuolog to powinni byc kombo dajace efekty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 16:57   #4639
pannaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Niezabezpieczony stosunek w 2 dniu miesiączki, cykle 28dniowe. Istnieje duże ryzyko ciąży?
pannaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-03, 17:27   #4640
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannaen Pokaż wiadomość
Niezabezpieczony stosunek w 2 dniu miesiączki, cykle 28dniowe. Istnieje duże ryzyko ciąży?
Jeżeli bez wytrysku to zerowe. Jeśli z wytryskiem w pochwie to wciąż niewielkie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 18:00   #4641
pannaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Z wytryskiem
pannaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 05:20   #4642
pannaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie wiem czy iść po antykoncepcje awaryjna czy jednak się nie martwić
pannaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 13:23   #4643
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Część mianowicie uprawiałam seks z chłopakiem dwa razy w ciągu cyklu, ani razu nie było wytrysku w pochwie i zawsze stosunek był zabezpieczony prezerwatywą która nie pękła bo sprawdzałam.Nigdy też nie było wchodzenia penisem na chwilę w pochwę bez prezerwatywy ani nic z tych rzeczy. W dniach kiedy doszło do stosunku nie obserwowałam u siebie śluzu płodnego, który by był widoczny na bieliźnie czy po wizycie w toalecie, jeden stosunek odbył się mniej więc 3-4 dni po tym jak mniemam skończyły mi się dni płodne a drugi na tydzień przed planowanym okresem. Okres mi się jeszcze nie spóźnia ale trochę się zestresowałam, piersi bolą mnie od ponad tygodnia, w poprzednim miesiącu też tak miałam przed okresem. Śluz teraz mam biały nierozciągliwy i jest go stosunkowo mało. Czy mam się martwić czy nie, do okresu zostało mi mniej więcej 3 dni. Innych objawów u siebie nie obserwuje
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-09, 10:50   #4644
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Część mianowicie uprawiałam seks z chłopakiem dwa razy w ciągu cyklu, ani razu nie było wytrysku w pochwie i zawsze stosunek był zabezpieczony prezerwatywą która nie pękła bo sprawdzałam.Nigdy też nie było wchodzenia penisem na chwilę w pochwę bez prezerwatywy ani nic z tych rzeczy. W dniach kiedy doszło do stosunku nie obserwowałam u siebie śluzu płodnego, który by był widoczny na bieliźnie czy po wizycie w toalecie, jeden stosunek odbył się mniej więc 3-4 dni po tym jak mniemam skończyły mi się dni płodne a drugi na tydzień przed planowanym okresem. Okres mi się jeszcze nie spóźnia ale trochę się zestresowałam, piersi bolą mnie od ponad tygodnia, w poprzednim miesiącu też tak miałam przed okresem. Śluz teraz mam biały nierozciągliwy i jest go stosunkowo mało. Czy mam się martwić czy nie, do okresu zostało mi mniej więcej 3 dni. Innych objawów u siebie nie obserwuje
Nie masz czym się martwić
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-09, 11:27   #4645
pannaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A myślicie, że w drugi dzień krwawienia z końcem w środku jest duża szansa na ciążę?
pannaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-09, 12:18   #4646
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannaen Pokaż wiadomość
A myślicie, że w drugi dzień krwawienia z końcem w środku jest duża szansa na ciążę?
Niska. Jeśli nie chcesz zajść w ciążę to jednak polecam jakąś metodę antykoncepcji. Jeśli chcesz to uprawiaj po prostu seks regularnie przez cały cykl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-10, 10:40   #4647
pannaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzisiaj mam 11 dc i nie czuję śluzu płodnego.



Czy to prawda, że krew miesięczna nie jest dogodnym środowiskiem dla plemników?
pannaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-11, 08:29   #4648
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannaen Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam 11 dc i nie czuję śluzu płodnego.



Czy to prawda, że krew miesięczna nie jest dogodnym środowiskiem dla plemników?
Każdy niezabezpieczony stosunek niesie ze sobą większe lub mniejsze ryzyko ciąży.
Przy niezabezpieczonym stosunku podczas krwawienia ryzyko ciąży jest niewielkie zakładając, że masz regularne cykle około 28 dni. Przy nieregularnych cyklach lub przy bardzo krótki cyklu to ryzyko rośnie.

Jeśli nie chcesz się martwić warto jednak pomyśleć o jakiejś antykoncepcji
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 10:49   #4649
pannaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czy test wykonany 12 dni po stosunku jest wiarygodny?



Mam wrażenie, że wciąż obserwuje u siebie białawy śluz, czasem rozciąga się, ale niewiele. Ostatnio byłam też u ginekologa, który po ilości śluzu stwierdził, że mogę mieć dni płodne, jednak cech, które wskazywałyby na to, że śluz jest plodny- nie widze
pannaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 11:25   #4650
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannaen Pokaż wiadomość
Czy test wykonany 12 dni po stosunku jest wiarygodny?
Takiej informacji najlepiej szukać na ulotce testu. Ale ogólnie obecne testy są dość czułe, więc zrobiony 12 dni po stosunku z porannego moczu coś już powinien wskazywać, jeśli doszło do zapłodnienia i implantacji zarodka.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.