Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy! - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-05, 09:33   #1861
karolina2202
Raczkowanie
 
Avatar karolina2202
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 75
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Będę miała synka Mikołaja dowiedziałam się w Mikołajki że będzie chłopak a nie Maja.

Sluchajcie ja już przytyłam 10kg w ciąży, mam nadzieję że do końca ciąży nie przybędzie za dużo Z pozytywów to mogę spacerować więc dzisiaj zaczynam. Ograniczałam się, bo babka na połówkowych źle obliczyła mi długość szyjki macicy i myślałam że skróciła się za bardzo. A do tego wcześniej byłam przeziębiona i tak z miesiąc prawie nic się nie ruszałam.

Z waszego opisu wychodzi na to że też mam bulimię. Też często objadalam się kompulsywnie, do tego dopychalam się pod korek nawet jak byłam najedzona. To jest straszne. Teraz staram się tam nie robić żeby za dużo nie przytyć.

Sluchajcie, bierzcie się do roboty! Zacznijcie się pilnować z jedzeniem, ruszajcie się. Małymi kroczkami, byle do przodu. Chyba nie chcecie żebym was dogoniła. Rodzę w maju, ewentualnie koniec kwietnia. Macie 3-4 miesiące żeby ruszyć pupencje. Mam nadzieję że będziecie dla mnie motywacja tak jak dawniej do zrzucenia zbędnego balastu.


Meldujcie codziennie swoje małe sukcesy.
Od czegoś trzeba zacząć.!!! Spacer, hula hop, jakieś ćwiczona, że zjadlyscie mniejsza porcje jedzenia, że odmowilyscie sobie słodyczy. Do dzieła babeczki. Musi się udać. Małymi kroczkami i do przodu.

Ja dam znać ile km zrobiłam na spacerku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje, Mikołaj to piękne imię

Osobiście przyjmuje wyzwanie, zamierzam się zatem ruszać jeszcze więcej

Ja to się staram głównie odżywiać kaszami i zdrowymi węglami. A do tego kilogramy warzyw. No i codziennie KROKI. Dzisiaj chyba jeszcze na basen skoczę
karolina2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 20:48   #1862
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cześć.

Andzia, gratulacje.

Ja tez wprowadzam troche zmian- od 2 stycznia zaczelam ćwiczyć i ograniczam „zle” jedzenie, bo sobie wymyśliłam, ze chce spróbować zejść kilka kilogramów jeszcze.

A u was jakie cele?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 08:25   #1863
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cytat:
Napisane przez basiahenk Pokaż wiadomość
Czasem też musisz sobie sprawić przyjemność, bo zdrowie psychiczne też jest bardzo ważne

Ja akurat mam problem z trzymaniem diety, więc chciałabym chociaż po prostu zdrowo się odżywiać. Ale przez brak czasu do tej pory marnie to wychodziło. Teraz wprowadzam sobie do diety coraz więcej kasz i zdrowych węglowodanów i mam nadzieję, że kilogramy zaczną spadać
Ja mam właśnie takie założenie- że będę się lepiej odżywiac i przede wszystkim nie obżerać.

Mam straszny z tym problem-nie umiem zjeść kostki czekolady- musze od razu zjeść cała tabliczkę. To samo z 'imprezami'. Nie zjem 2 kawałków ciasta, tylko nażrę się do rozpuku.


Ale melduje 2 sukcesy w Nowym Roku
-od zeszłego tygodnia spadek wagi o 0,5 kg. Niby nic, ale po drodze byl pełen jedzenia sylwester
-wcozraj mi się nałożyły 2 imprezy rodzinne, ze słodkiego zjadłam tylko po jednym kawałku torta na każdej imprezie. A na kolację same super sałatki bez majonezu i pieczone mięsa bez tłuszczu.

Muszę się wziąć za siebie.
Ja wiem, że cały rok niestety zbierałam kg, ale ostatnie 3 miesiące to dosłowny dramat. Tyłam w zastraszającym tempie. Kurtka jesienna, która we wrześniu była na mnie ok, teraz zapina się z ledwością 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 09:23   #1864
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Mindless, kto jak nie Ty? Pokazałaś, że potrafisz, więc i tym razem dasz radę.


Khloe, każdy spadek wagi cieszy. Super, że wytrzymałaś na imprezach. Nie ma co robić dużych postanowień, żeby się nie zdemotywować. Ale drobna selekcja jedzenia jest do ogarnięcia, a to na pewno pomoże w walce o sylwetkę. Życzę wytrwałości. Wierzę w Ciebie!


Widzę nowe koleżanki, Karolina2202, witaj Powiedz coś więcej o sobie, z czym się zmagasz, ile kg do zrzucenia i z czym masz największy problem? Jeśli chodzisz na basen, to chyba nie jest aż tak źle, ja ze swoim cielskiem nigdzie bym się w stroju nie pokazała.
Basiahenk, witaj Czyli mamy podobnie, lubimy jeść. Wszelkie diety ŻP i ŻM nie pomogą, trzeba jeść, a jeśli zmodyfikujemy choć jeden niezdrowy posiłek na mniej niezdrowy, to już będzie sukces.


Ja też nie katuję się od nowego roku. Moim największym grzechem jest obżeranie się na noc mimo pięknego, zdrowego i aktywnego dnia. Nad tym w pierwszej kolejności chciałabym zapanować, a potem pomyślę, co dalej.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 14:50   #1865
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

brawo khloe za spadek zawsze to spadek.

Trzymam za Was kciuki, żebyście dążyły do celu i się nie poddawały.

Mój Mikołaj coraz mocniej kopie ja teraz walczę ze słodyczami żeby ich nie jeść, niestety za bardzo mi ostatnio smakowały i za dużo zjadłam. Ale od wczoraj nic słodkiego nie wpadło i tak mam zamiar się trzymać.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 09:19   #1866
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Jak tam dziewczynki?

U mnie małe zmiany. Jak sobie postanowiłam nie żreć na noc, tak jestem mega wytrwała, aż sama się sobie dziwię. Początki były okropne (teraz też jest trudno!), ale dałam radę pierwszą noc, drugą... Chciałabym wyrobić nawyk, zastąpiłam jedzenie herbatą, może to śmieszne, ale kubek mogę sobie trzymać pół godziny w ręce i pić powoli, w tyle czasu potrafiłam zjeść wielką paczkę chipsów. Obliczyłam swoje zapotrzebowanie kcal z minusem na chudnięcie i wszystko wklepuję do fitatu. Jeśli najdzie mnie ochota na coś słodkiego, też zapisuję i potem zmniejszam posiłki w ciągu dnia. Jem, nie katuję się głodówką czy jakąś wydziwianą dietą. Z aktywności to oczywiście orbitrek, gumy, trochę hantle (tak 3-4 razy w tygodniu) i minimum 8000 kroków. To dopiero początek mojej drogi. Chciałabym schudnąć od razu ze 20 kg, żeby zmiana była widoczna. Ale notuję ubytki (drobne, co kilka dni -0,3 kg) i to jest ok. Nie tyję i każdy spadek mnie satysfakcjonuje. Tylko jak się nie zniechęcić? Znam siebie, już nie raz ładnie mi szło nawet miesiąc, a potem popłynęłam i w krótkim czasie przybrałam mnóstwo kg
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 18:37   #1867
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Halo, jak wam idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-02, 10:45   #1868
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Halo, jak wam idzie?
Hmm... Początek roku u mnie bardzo ładny pod względem jedzenia i ćwiczeń, schudłam 3 kg. Wiem, mało, ale u mnie był tylko albo zastój, albo wzrost, więc 3 kg to dla mnie dużo. Zero alkoholu, zero jedzenia na noc, liczyłam kcal i nie przekraczałam wyznaczonego celu. Potem rozwaliłam sobie palca u stopy tak, że do tej pory kuleję i wszelkie ćwiczenia, gdzie mogę sie urazić, odpadają. Zepsuł mi się orbitrek. Doszedł koronawirus (a ja wciąż pracuję nie z domu, tylko z biura), złapałam jakąś depresję. Pół roku już biorę axotret i po nim męczę się bardzo nie robiąc nic, no fatalnie się czuję (a z moją wagą będę go brać minimum rok - 1 tabletka dziennie). Przez miesiąc nie wchodziłam na wagę, ale widzę, że jest bardzo źle A, jeszcze po drodze były święta i do tej pory nie przestałam żreć.
A co u was?
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 13:27   #1869
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

U mnie raz z górki, raz pod górkę.

Jedzeniowo baaardzo spoko.
Nie mam już napadów obżarstwa, wklepałam w telefon fitatu, spisuje co jem, od razu coś tam zaczęło spadać.

Spokojnie od nowego roku schudłam z 6-7 kg. Możnaby więcej, ale się cieszę, bo waga choć bardzo powoli, to ma tendencję spadkowa.

Gorzej z ćwiczeniami, bo z powodu wirusa utknęłam w domu na miesiąc na kwarantannie, dopiero w pn mnie wypuszczają.

Zrobiłam też swoiste rozliczenie z przeszłością.

Spakowałam wszystkie ciuchy z "najchudszych lat". Przerzucałam je kilka lat w nadziei, że znowu będę taka szczupła.

Powiedziałam basta!i spakowałam to, w co faktycznie się nie mieszczę. Mam komu wydać, mam nastoletnie kuzynki, będzie jak znalazł.

Nie łudzę się. Jak schudnę, to schudnę, to sobie wtedy coś pasującego kupię.

Na razie chyba raczej nie schudnę za duzo, bo test ciążowy mi pokazuje że będę miała dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 15:44   #1870
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Khloe
O kurde, gratulacje! To teraz nie myśl o spadkach, tylko o tym, żeby naturalnie tyć Właśnie też miałam fitatu i też mi to pomogło, ale przed świętami porzuciłam i jest jak jest. Brawo za posprzątanie szafy, zrobiłaś miejsce. Jeśli schudniesz, w nagrodę kupisz sobie z radością nowe. Jeśli rozmiarowo nic się nie zmieni, będziesz mogła sobie kupić nowe w swoim rozmiarze, a w dobrze dobranych ciuchach można czuć się atrakcyjnie
Ciekawe jak Andzia, miała chyba termin gdzieś teraz w maju?
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 10:54   #1871
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Wow Khloe, ale nam sprzedałaś nowinkę. Gratulacje!

Aga, przykra sprawa i pewnie Ci bardzo ciezko psychicznie. Mam nadzieje, ze z tego wyjdziesz.

A u mnie tak sobie, raz lepiej, raz gorzej. Czasem mam straszne napady na jedzenie i nie radzę sobie w ogóle. A z waga nie jest zle. Wazę chyba z 64 kilo na chwile obecna. Wolałabym tak 60 miec, ale pomału może coś będzie schodzić jak sie przypilnuje z dieta.

Ciekawe co u Andzi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 10:09   #1872
Kudi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Witam wszystkich.

Mam na imię Klaudia i mam kilka kg do zrzucenia, do tego chciałabym ujędrnić ciało i potrzebuję porad, ale sama też się swoimi doświadczeniami chętnie podzielę, choć nie jestem znawcą w temacie.

Postanowiłam zmienić swoje życie i pierwszy raz podjęłam kroki w kierunku aktywności fizycznej.

Tak jak w tytule jest zawarte idzie jesień i stąd moje pytanie jak zamierzacie ćwiczyć w tym okresie?
Kudi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 22:09   #1873
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Witam wszystkich

Dołączam do was ,mam problem z wieczornym obżarstwem, wracam z pracy po 21:00 i się najadam Czas zabrać się za siebie kupiłam już gumy treningowe (oporowe) i będę fitnessy uskuteczniać
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 08:00   #1874
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Hej hej chetnie dołączę mam taki ambitny plan aby tegorocznej jesieni zmienic swoj styl zycia i zaczac ćwiczyć od lutego staram sie zdrowo odzywiac, schudłam 10kg. Problem w tym, ze kompletnie bez aktywnosci fizycznej, sama dieta redukcyjna. Niestety cialo po 30 nie jest juz takie ladne i jedrne jak kiedysjak narazie szczotkuje sie na sucho i wcieram magiczne balsamy z nadzieja ze cos to pomoże- chociaz wiem ze nie za wiele🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 09:59   #1875
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cześć dziewczynki fajnie że wątek ożył A więc idzie jesień, bierzemy się do roboty

PanzerKitty, napisz jak idzie. Mam różne zmiany w pracy i czasami też na noc wracam, znam ten ból.


Haniula, co jadłaś? Jak wyglądała Twoja dieta? za spadek kg.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 21:38   #1876
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

aga024 dziś się zawzięłam ,żadnego jedzenia na noc choć kusiło mnie po pracy by wstąpić do sklepu po maluuuteńką paczuszkę chipsów ale walczyłam dzielnie i powstrzymałam się hehe . Teraz siedzę i piję kawę na noc
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 09:31   #1877
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki fajnie że wątek ożył A więc idzie jesień, bierzemy się do roboty

PanzerKitty, napisz jak idzie. Mam różne zmiany w pracy i czasami też na noc wracam, znam ten ból.


Haniula, co jadłaś? Jak wyglądała Twoja dieta? za spadek kg.
Mialam diete ułożona przez dietetyka dokladnie pod swoje preferencje. Bardzo mi smakowalo, nie chodzilam głodna, wrecz miałam wrazenie ze nie bede w stanie wszystkiego zmieścić. Do tego 2 litry wody dziennie ale to u mnie zawsze było normą wiec bez dramatu Teraz staram sie pilnowac co jem, mniej wiecej wiem jakie porcje powinnam jesc, no ale wiadomo ze zawsze wpadnie cos slodkiego czy niezdrowego.
Poki co trzymam wage od 1 albo 2 miesiecy taka sama, ale chciałabym jeszcze pare kg zrzucic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 13:32   #1878
Kudi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Hej. Ćwiczę w domu z filmikami, które sobie wyszukałam z labonitafit i widzę już efekty, ale moje pytanie do was brzmi, czy wykupić do tego dietę, czy może powinnam zacząć po prostu stopniowo ograniczać to "śmieciowe" jedzenie i przekąski a dopiero później brać się za całkowitą zmianę żywienia?
Kudi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 08:41   #1879
Iurba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Ja to może jadłabym więcej... tyle że najzwyczajniej w świecie nie mam czasu... niestety przy dwójce dzieci, jedzenie 5 posiłków dziennie, najlepiej o stałych porach, to komfort na który mnie w chwili obecnej nie stać... zazwyczaj jadam na stojąco, z Mańkiem na rękach, który w dodatku próbuje mi wyrywać widelec, albo kanapkę Jedzenie to jest walka o każdy kęs... no ale staram się jeść zdrowo io dostarczac dużo witamin w postaci owoców i warzyw, bo wiem że po dwóch ciążach i karmieniu piersią, mam mocno wyjałowiony organizm i witamin bardzo mi brakuje...

A w temacie... dołączyłam dziś do treningu 6 Weidera... Myślałam nad Chodakowską, ale niestety brakuje mi już czasu... No i Na Orbitreku udało mi się dojść do biegu 55 min i dystansie 20 km. Na dniach planuję zakupić buty, wygodny strój i mam nadzieję, że w ciągu tygodnia wybiegnę w trasę

No i polecam wyciskarki od Eujuicers:
NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, Łódź
tel: 422529660

Edytowane przez Iurba
Czas edycji: 2021-01-11 o 09:52
Iurba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-08, 19:43   #1880
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Żyjecie dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 07:56   #1881
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Żyjecie dziewczyny?
Melduję się, jest mnie dwa razy więcej, bez komentarza a jak u was?
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 16:39   #1882
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cześć.

Ja sie już nie odchudzam i nie mam zamiaru, ale odezwałam sie z sentymentu.

Słuchajcie, u mnie rewolucja, bo po 17 latach przestałam sie głodzić i obżerać na zmianę. A wszystko głównie za sprawa wilczo głodnej. Znacie ja i jej działalność w internecie?

Na początek polecam wyszukać „wilczo głodna czy schudnę bez diety”. Moim zdaniem to jest jeden z jej najlepszych artykułów. Ja przeczytałam całego jej bloga w kilka nocy, a potem zaczelam wprowadzać wszystko w zycie- przestałam sie odchudzać.

Jem co chce i ile chce. Zero napadów. Zero mysli o tym aby sie znowu głodzić, a potem objadać.

A co najlepsze- waga tez pomału idzie w doł. Organizm wraca do swojej naturalnej wagi po latach diet i jojo.

Dopiero minęło 10 tygodni i miewam czasem cięższe chwile, ale widze ze jej metoda na mnie zadziała. A myślałam, ze nigdy z tego nie wyjdę.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 19:19   #1883
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Ja znam jej bloga i jestem na jej grupie już wiele miesięcy.

Mam też jej w książki, niestety jak dla mnie nie okazała się pomocą. 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 20:27   #1884
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Khloe, rozumiem, ze nie na każdego działa jej metoda, ale miałam nadzieje, ze może komuś pomogę.

Wiesz co, ogólnie to ja sie nie zgadzam ze wszystkim co ona mówi. Zgadzam z tym, ze aby wyjsc z tego błędnego koła to musiałam sie przestać odchudzać. U mnie zawsze było tak samo, bo przechodziłam na bardzo restrykcyjna dietę, chudłam, a potem sie rzucałam na jedzenie i tyłam. I tak sie to kręciło +/- 10-15kg kilka razy w roku nawet. Naprawdę jakoś nie umiałam sie mądrze odchudzać. Zawsze było albo wszystko albo nic.

Nie zgadzam sie z jej podejściem do terapii, bo ona jest przeciwna, a ja sama zaczelam kilka miesiecy spotkania z terapeuta pod katem zaburzeń odżywiania i bardzo mi to pomaga zrozumieć rozne mechanizmy które mną rządzą.

Naprawdę jest lepiej. Nie mam już obsesji jedzenia i nie mysle ciagle o tym jak wyglądam i ile waze i ze musze szybko schudnac.

A czy Ty sie odchudzasz?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 13:01   #1885
madziaretti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

U mnie odchudzanie zawsze kończyło się porażką. Byłam już tak zrezygnowana, że zaczęłam godzić się z tym, że już zawsze będę gruba... Znajoma namawiała mnie żebym spróbowała skorzystać z pomocy Moniki z Jem co chcę. Dałam się namówić chociaż bez przekonania. Uważałam, że to strata czasu i pieniędzy, bo dla mnie nie ma ratunku. Na pierwszych spotkaniach online byłam bardzo źle nastawiona (aż mi teraz głupio). Ale z każdym kolejnym Monika coraz bardziej do mnie docierała, polubiłam ją i zaczęłam słuchać. Z miesiąca na miesiąc robię coraz większe postępy. Wiadomo lekko nie jest, długa droga przede mną, ale jakieś tam światełko w tunelu widzę i myślę, że będzie dobrze. Nie wiem jak ta kobieta to zrobiła, ale dotarła do mnie.
madziaretti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 07:20   #1886
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Jak tam dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-19, 12:00   #1887
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny?
Melduję się, jestem gruba, bardzo gruba i w sumie tyle a tam jak?
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 11:27   #1888
maddalenapociecha
Przyczajenie
 
Avatar maddalenapociecha
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Czesc dziewwczyny!
Do programu telewizyjnego szukamy odpłatnie osób, które chcą zmienić swój tryb życia na zdrowy i są gotowe zmierzyć się z tematem

Aktualnie prowadzimy poszukiwania na ślasku.
Zapraszam do kontaktu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 306657082_1732806470436041_2944543187239611416_n.jpg (83,6 KB, 17 załadowań)
maddalenapociecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 07:33   #1889
ForumowiczkaPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Tak jesienią tym bardziej trzeba ćwiczyć, by mieć non stop dużo energii. Poza tym nie oszukujmy się, ale w tym czasie jesiennym, ludzie sporo jedzą, więc gdzieś to trzeba spalać ja tam codziennie biegam i się lepiej czuję!
ForumowiczkaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 07:50   #1890
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jesień idzie więc się odchudzamy i sporty uprawiamy!

Cytat:
Napisane przez ForumowiczkaPL Pokaż wiadomość
Tak jesienią tym bardziej trzeba ćwiczyć, by mieć non stop dużo energii. Poza tym nie oszukujmy się, ale w tym czasie jesiennym, ludzie sporo jedzą, więc gdzieś to trzeba spalać ja tam codziennie biegam i się lepiej czuję!
Aha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-18 15:10:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.