mundury i zdrady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-19, 10:06   #1
Emma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Unhappy

mundury i zdrady


Hej. Nigdy wcześniej nie pisałam na forum ale nie wiem co mam zrobić. Jestem z moim TŻ 5 lat (właśnie dziś jest rocznica). Oboje jesteśmy ciężkimi charakterami, mieliśmy już wiele problemów ale daliśmy radę. Mój TŻ właśnie dostał się do Straży Granicznej i wyjeżdża na pół roku (weekendy wolne), po szkoleniu przydzielą go do jednostki nawet nie wiadomo gdzie.
Moje obawy dotyczą chyba wszystkich aspektów tej pracy ale przede wszystkim boję się o zdrady. Przez 5 lat nie miałam żadnego powodu żeby być zazdrosna ale z tego co czytałam na forach jest wiele takich przepadków niestety. Mój TŻ totalnie się wypiera wszystkiego i mówi, że on ma totalnie inny system wartości i nie jedzie tam na kobiety ale do pracy.
Ja jestem po przejściach, mój pierwszy związek to była totalna porażka, byłam zdradzana milion razy i nabawiłam się wręcz chorobliwej zazdrości.
Część mnie chce już teraz zrezygnować, żyć samemu a nie w ciągłym stresie i zastanawianiu się. Tym bardziej, że wstąpienie do SG praktycznie wcale nie było moim wyborem. Z drugiej strony rezygnować z kogoś kogo się kocha przed zaczęciem wszystkiego ? Nie wiem co robić.


To mój 1 post, także jeśli było coś takiego wcześniej to proszę o wyrozumiałość i przeniesienie.
Emma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 11:13   #2
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez Emma22 Pokaż wiadomość
Hej. Nigdy wcześniej nie pisałam na forum ale nie wiem co mam zrobić. Jestem z moim TŻ 5 lat (właśnie dziś jest rocznica). Oboje jesteśmy ciężkimi charakterami, mieliśmy już wiele problemów ale daliśmy radę. Mój TŻ właśnie dostał się do Straży Granicznej i wyjeżdża na pół roku (weekendy wolne), po szkoleniu przydzielą go do jednostki nawet nie wiadomo gdzie.
Moje obawy dotyczą chyba wszystkich aspektów tej pracy ale przede wszystkim boję się o zdrady. Przez 5 lat nie miałam żadnego powodu żeby być zazdrosna ale z tego co czytałam na forach jest wiele takich przepadków niestety. Mój TŻ totalnie się wypiera wszystkiego i mówi, że on ma totalnie inny system wartości i nie jedzie tam na kobiety ale do pracy.
Ja jestem po przejściach, mój pierwszy związek to była totalna porażka, byłam zdradzana milion razy i nabawiłam się wręcz chorobliwej zazdrości.
Część mnie chce już teraz zrezygnować, żyć samemu a nie w ciągłym stresie i zastanawianiu się. Tym bardziej, że wstąpienie do SG praktycznie wcale nie było moim wyborem. Z drugiej strony rezygnować z kogoś kogo się kocha przed zaczęciem wszystkiego ? Nie wiem co robić.


To mój 1 post, także jeśli było coś takiego wcześniej to proszę o wyrozumiałość i przeniesienie.
Zniszczysz ten związek chorobliwą zazdrością, nikt tego nie wytrzyma na dłuższą metę.
Chciałaś chłopakowi wybierać pracę?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 11:15   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: mundury i zdrady

O co chodzi w tym wątku? Mamy cię wyleczyć z braku zaufania do własnego faceta? Czy zdalnie ocenić, czy będzie zdradzał?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 11:15   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: mundury i zdrady

Ale praca w straży granicznej to chyba nie wojna, gdzie napadają na jakieś bary z kobietami? O co ci chodzi? Ma wg ciebie zostawić ta prace z powodu twoich urojeń?

To przykre ze po 5 latach totalnie mu nie ufasz. Nic a nic.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 11:24   #5
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: mundury i zdrady

Treść usunięta
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 11:27   #6
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez Emma22 Pokaż wiadomość
Ja jestem po przejściach, mój pierwszy związek to była totalna porażka, byłam zdradzana milion razy i nabawiłam się wręcz chorobliwej zazdrości.
To idź na terapię i się lecz, zamiast wmawiać chłopu, że dostał się do Straży Granicznej żeby pojechać na baby i cię zdradzać (?).
Twoje przejścia nie usprawiedliwiają twoich maniackich zachowań, a twój partner nie musi słuchać twojego pierdzielenia, że po 5 latach związku z tobą wybrał sobie pracę żeby ci zrobić na złość i latać za babami.

Wylecz to albo rozwalisz każdy związek jaki będziesz mieć.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 13:45   #7
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: mundury i zdrady

Może skorzystaj z pomocy psychologa, żeby wyleczyć tą chorobliwą zazdrość. Facet jedzie do pracy, a nie do burdelu.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 13:54   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: mundury i zdrady

Autorko, najwyraźniej jeszcze nie przepracowałaś poprzedniego związku, z którego wyniosłaś takie przykre doświadczenia z zakresu zdrad.

Nie niszcz szczęśliwego związku niepotrzebnymi podejrzeniami, skoro nie masz do nich powodu. Nikt nie lubi, jak się go niesłusznie podejrzewa o niecne zamiary.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 14:00   #9
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: mundury i zdrady

Niech mi ktoś wytłumaczy, bo nie znam żadnych osób w tym zawodzie - czy straż graniczna to jakaś wybitnie rozwiązła profesja?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 14:27   #10
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: mundury i zdrady

Nigdy nie zrozumiem zazdrości profilaktycznej, z takim podejściem można wszystko koncertowo spie przyć skoro nie masz podstaw do obaw to po kie go sama szukasz sobie problemu.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Niech mi ktoś wytłumaczy, bo nie znam żadnych osób w tym zawodzie - czy straż graniczna to jakaś wybitnie rozwiązła profesja?
No właśnie...


Taka sama jak każda inna kurestvo nie ma zawodu, płci, religii , tego się nie przewidzi
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 14:50   #11
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: mundury i zdrady

Spodziewałam się historii o związku z seksoholikiem, który Cię nie szanuje i jest w wojsku.

Nie wiem, co ci doradzić, bo jak na moje nie masz problemu z facetem, tylko z bezpodstawną zazdrością.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 16:18   #12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: mundury i zdrady

nie ma zadnych danych wskazujacych ze panowie mundurowi czesciej zdradzaja to kwestia charakteru i wlasnych zasad moralnych
na twoim miejscu bardziej obawialabym sie gdzie na koniec go "rzuca"bo bedziesz musiala przestawic swoje zycie pod ta decyzje
a jak cie zdradzi/to cie zdradzi,zdradzic moze wszedzie nawet na miejscu,nie jestes w stanie uchronic sie przed jego zdrada bo to nie od ciebie zalezy
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 17:55   #13
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: mundury i zdrady

Nie masz powodu by być zazdrosna, facet ma wartości i zasady i to najważniejsze, ale zaufania jednak nie masz? Bez tego zniszczysz związek.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 18:19   #14
vochella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 42
Dot.: mundury i zdrady

Dla mnie jeśli ktoś nie chce zdradzić, to za nic tego nie zrobi. Jeśli ma zdradzić, to zrobi to kiedykolwiek i gdziekolwiek. Co miałabyś za faceta, jeśli bałabyś się go gdziekolwiek puścić, żeby tylko nie wskoczył jakiejś pannie do łóżka? Facet ma mózg, to człowiek, a nie zwierzę. Trochę zaufania, z jakiegoś powodu z nim jesteś od pięciu lat Gdyby miał zdradzić, to zrobiłby to pewnie już jakiś czas temu
vochella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 18:19   #15
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: mundury i zdrady

Byłem słuchaczem szkoły podoficerskiej 4 miesięcznej stacjonarnej tz. miesiąc pobytu i 3 dni przepustki oraz szkoły chorążych 9 m-cy w trybie 1 raz w miesiącu tydzień zajęć ( rodzaj służby nie istotny ).
Jak w jednym i drugim przypadku 6 plutonów męskich i 1 żeński czyli przelicznik 1 kobieta na 6 chłopa...… branie miały wszystkie chętne a było tego z 1/3 stanu plutonu żeńskiego. Układy były różne..... od stałych par na czas trwania szkolenia oraz dorywcze co zjazd to inna konfiguracja.... znana była też dziewczyna która nie przespała ani jednej nocy w swoim łóżku.... Generalnie dla 70-80% słuchaczy to była normalna szkoła a dla pozostałych 20% burdel wyjazdowy.....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 18:34   #16
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: mundury i zdrady

Nie wiem, jak dokładnie wygląda praca w tym zawodzie, ale czy nie byłoby prościej, gdybyś po przydzieleniu faceta do jednostki się tam też przeprowadziła?
Mnie by się bardziej nie podobał fakt związku na odległość, niż wróżenie zdrady, mimo, że facet nie dał ci powodów.


Jak sobie pochodzisz po odpowiednich forach, to o każdym zawodzie znajdziesz informacje, że zdradzają.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 04:08   #17
Smutnania
Raczkowanie
 
Avatar Smutnania
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 226
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez Emma22 Pokaż wiadomość
Hej. Nigdy wcześniej nie pisałam na forum ale nie wiem co mam zrobić. Jestem z moim TŻ 5 lat (właśnie dziś jest rocznica). Oboje jesteśmy ciężkimi charakterami, mieliśmy już wiele problemów ale daliśmy radę. Mój TŻ właśnie dostał się do Straży Granicznej i wyjeżdża na pół roku (weekendy wolne), po szkoleniu przydzielą go do jednostki nawet nie wiadomo gdzie.
Moje obawy dotyczą chyba wszystkich aspektów tej pracy ale przede wszystkim boję się o zdrady. Przez 5 lat nie miałam żadnego powodu żeby być zazdrosna ale z tego co czytałam na forach jest wiele takich przepadków niestety. Mój TŻ totalnie się wypiera wszystkiego i mówi, że on ma totalnie inny system wartości i nie jedzie tam na kobiety ale do pracy.
Ja jestem po przejściach, mój pierwszy związek to była totalna porażka, byłam zdradzana milion razy i nabawiłam się wręcz chorobliwej zazdrości.
Część mnie chce już teraz zrezygnować, żyć samemu a nie w ciągłym stresie i zastanawianiu się. Tym bardziej, że wstąpienie do SG praktycznie wcale nie było moim wyborem. Z drugiej strony rezygnować z kogoś kogo się kocha przed zaczęciem wszystkiego ? Nie wiem co robić.


To mój 1 post, także jeśli było coś takiego wcześniej to proszę o wyrozumiałość i przeniesienie.
Hmmm ja mogę z doświadczenia powiedzieć że pójście do mundurowych zmienia człowieka . Mój był bardzo wierny nigdy mnie nie zdradził jak szedł do mundurowki pytał się mnie czy się zgadzam na taką pracę obiecywał że się nie zmieni , zmienił się nie do poznania stał się innym człowiekiem . Ja myślę że nie tyle co mundur co koledzy bardzo zmieniają i zależy na jakich wtrafi . Mój mnie zostawił po 10latach . Zaczol imprezować z kolegami panienki większą pewność siebie . Porozmawiaj z nim szczerze czego się boisz ,
Smutnania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 07:35   #18
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: mundury i zdrady

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;84274861]Nie wiem, jak dokładnie wygląda praca w tym zawodzie, ale czy nie byłoby prościej, gdybyś po przydzieleniu faceta do jednostki się tam też przeprowadziła?
Mnie by się bardziej nie podobał fakt związku na odległość, niż wróżenie zdrady, mimo, że facet nie dał ci powodów.


Jak sobie pochodzisz po odpowiednich forach, to o każdym zawodzie znajdziesz informacje, że zdradzają.[/QUOTE]

Mnie tez najbardziej nie podobałaby się związek na odległość, szczególnie ze po wypowiedzi autorki wydaje mi się, że ona nie miała nic do gadania. Niezbyt fajnie zostać postawionym przed takim faktem po 5 latach związku. Chociaż może mocno nadinterpretuję wypowiedz.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 09:59   #19
Emma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez Smutnania Pokaż wiadomość
Hmmm ja mogę z doświadczenia powiedzieć że pójście do mundurowych zmienia człowieka . Mój był bardzo wierny nigdy mnie nie zdradził jak szedł do mundurowki pytał się mnie czy się zgadzam na taką pracę obiecywał że się nie zmieni , zmienił się nie do poznania stał się innym człowiekiem . Ja myślę że nie tyle co mundur co koledzy bardzo zmieniają i zależy na jakich wtrafi . Mój mnie zostawił po 10latach . Zaczol imprezować z kolegami panienki większą pewność siebie . Porozmawiaj z nim szczerze czego się boisz ,

Mam takie same obawy .. czytałam dużo o tym jak tam ludzie się zmieniają. On wie czego się boję, non stop to ostatnio wałkujemy ale właśnie jest "nie zmienie sie, ja taki nie jestem" a z doświadczenia wiem, że koledzy mają na niego duży wpływ.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Mnie tez najbardziej nie podobałaby się związek na odległość, szczególnie ze po wypowiedzi autorki wydaje mi się, że ona nie miała nic do gadania. Niezbyt fajnie zostać postawionym przed takim faktem po 5 latach związku. Chociaż może mocno nadinterpretuję wypowiedz.



wiedziałam, że złożył podanie, przechodził etapy ale nie wiedziałam dokładnie jak to wygląda. Zostałam postawiona przed faktem dokonanym, a właściwie musiałam sama szukać info o wszystkim w internecie.
Nie chciałam nigdy wybierać mu pracy ale liczyłam chociaż na rozmowę w stylu "chce iść tu i tu, będzie wyglądać to tak i tak, czy NAM to pasuje"
Emma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 10:12   #20
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez Emma22 Pokaż wiadomość
Mam takie same obawy .. czytałam dużo o tym jak tam ludzie się zmieniają. On wie czego się boję, non stop to ostatnio wałkujemy ale właśnie jest "nie zmienie sie, ja taki nie jestem" a z doświadczenia wiem, że koledzy mają na niego duży wpływ.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------






wiedziałam, że złożył podanie, przechodził etapy ale nie wiedziałam dokładnie jak to wygląda. Zostałam postawiona przed faktem dokonanym, a właściwie musiałam sama szukać info o wszystkim w internecie.
Nie chciałam nigdy wybierać mu pracy ale liczyłam chociaż na rozmowę w stylu "chce iść tu i tu, będzie wyglądać to tak i tak, czy NAM to pasuje"
W takim razie uważam, że postąpił bardzo nie w porzadku. Może iść do pracy, jakiej chce, ale poważnej partnerce należy się szczera rozmowa na ten temat.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:25   #21
Emma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
W takim razie uważam, że postąpił bardzo nie w porzadku. Może iść do pracy, jakiej chce, ale poważnej partnerce należy się szczera rozmowa na ten temat.

Teraz już nic nie poradzę, a nie ma sensu ciągle tego wypominać chociaż siedzi to ciągle gdzieś w głowie.
Nie mogę przeżyć tego, że mieliśmy przez te 5 lat bardzo dużo problemów, jakby się docieraliśmy, a teraz kiedy już było stabilnie, dobrze taka zmiana.

Chyba zostaje mi tylko, zaakceptować to wszystko i liczyć na to, ze koledzy nie zrobią mu jakiegoś prania mózgu tam.
Emma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:37   #22
Smutnania
Raczkowanie
 
Avatar Smutnania
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 226
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez Emma22 Pokaż wiadomość
Teraz już nic nie poradzę, a nie ma sensu ciągle tego wypominać chociaż siedzi to ciągle gdzieś w głowie.
Nie mogę przeżyć tego, że mieliśmy przez te 5 lat bardzo dużo problemów, jakby się docieraliśmy, a teraz kiedy już było stabilnie, dobrze taka zmiana.

Chyba zostaje mi tylko, zaakceptować to wszystko i liczyć na to, ze koledzy nie zrobią mu jakiegoś prania mózgu tam.
Mój ex też tak mówił ja taki nie jestem znasz mnie ,mam swój rozum. Ja myślę że on sam niewiedzial jak bardzo się zmieni . BARDZO DUZY WPLYW MAJA KOLEDZY szczególnie ci z wyższym oznaczeniem niestety jest taj jak chce się być znimi to robi się co to oni.
Niechce cię w żaden sposób straszyć bo nie każdy taki jest , u ciebie związek może przetrwać . Ja właśnie po rostaniu najbardziej tego niemoge przeżyć że z tak fajnego chłopaka z poczuciem humoru stal się zadufanym egoistą bez uczuć
Smutnania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:40   #23
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: mundury i zdrady

Ta jasne, koledzy wszystkiemu winni, a nie fakt, że facet jest zwykłą chorągiewką na wietrze i zawsze taki był.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:49   #24
Emma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Dot.: mundury i zdrady

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;84315081]Ta jasne, koledzy wszystkiemu winni, a nie fakt, że facet jest zwykłą chorągiewką na wietrze i zawsze taki był.[/QUOTE]


w sumie masz rację, każdy powinien mieć swój rozum i decydować o sobie..
Emma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:54   #25
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez Smutnania Pokaż wiadomość
Mój ex też tak mówił ja taki nie jestem znasz mnie ,mam swój rozum. Ja myślę że on sam niewiedzial jak bardzo się zmieni . BARDZO DUZY WPLYW MAJA KOLEDZY szczególnie ci z wyższym oznaczeniem niestety jest taj jak chce się być znimi to robi się co to oni.
Niechce cię w żaden sposób straszyć bo nie każdy taki jest , u ciebie związek może przetrwać . Ja właśnie po rostaniu najbardziej tego niemoge przeżyć że z tak fajnego chłopaka z poczuciem humoru stal się zadufanym egoistą bez uczuć
Kobiety, koleżanki od 7 boleści czasami też potrafią zmienić inną dziewczynę że szkoda gadać w ogóle powinno być że LUDZIE i oTOOCZENIE ma mega duży wpływ na każdego, choćby się zarzekano że absolutnie nie, coś zawsze się zmienia.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:56   #26
Emma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez Smutnania Pokaż wiadomość
Mój ex też tak mówił ja taki nie jestem znasz mnie ,mam swój rozum. Ja myślę że on sam niewiedzial jak bardzo się zmieni . BARDZO DUZY WPLYW MAJA KOLEDZY szczególnie ci z wyższym oznaczeniem niestety jest taj jak chce się być znimi to robi się co to oni.
Niechce cię w żaden sposób straszyć bo nie każdy taki jest , u ciebie związek może przetrwać . Ja właśnie po rostaniu najbardziej tego niemoge przeżyć że z tak fajnego chłopaka z poczuciem humoru stal się zadufanym egoistą bez uczuć

w sumie głupie pytanie bo pewnie tak, ale czy jak widziałaś, ze się zmienił to próbowałaś rozmawiać o tym ?
I rozumiem, że jest żołnierzem ? Ja znam chyba tylko 1 przypadek w którym facet jest wojskowym wysoko postawionym a rodzinę ma idealną.
Emma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:58   #27
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Kobiety, koleżanki od 7 boleści czasami też potrafią zmienić inną dziewczynę że szkoda gadać w ogóle powinno być że LUDZIE i oTOOCZENIE ma mega duży wpływ na każdego, choćby się zarzekano że absolutnie nie, coś zawsze się zmienia.
Jak ktoś nie ma własnego rozumu, to faktycznie otoczenie ma na niego ogromny wpływ. Bez względu na płeć i zawód.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 11:00   #28
Emma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Kobiety, koleżanki od 7 boleści czasami też potrafią zmienić inną dziewczynę że szkoda gadać w ogóle powinno być że LUDZIE i oTOOCZENIE ma mega duży wpływ na każdego, choćby się zarzekano że absolutnie nie, coś zawsze się zmienia.

pracuję z dziećmi i tam widać ogromny wpływ otoczenia, ale jeśli się jest dorosłym to trzeba mieć silną wolę i trzymac się swoich postanowień.
Ja wyrzuciłam z życia kilka toksycznych osób ale bardziej ze względu na to, że zaniżały moje poczucie własnej wartości niż że robiłam pod ich wpływem coś złego.
Emma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 11:09   #29
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: mundury i zdrady

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Kobiety, koleżanki od 7 boleści czasami też potrafią zmienić inną dziewczynę że szkoda gadać w ogóle powinno być że LUDZIE i oTOOCZENIE ma mega duży wpływ na każdego, choćby się zarzekano że absolutnie nie, coś zawsze się zmienia.
Ludzie sami sobie mogą wybierać otoczenie i wybierają takie, w jakim czują się dobrze.
Ten "wpływ otoczenia", gdy mówimy o dorosłych, ukształtowanych ludziach to nic innego jak szukanie usprawiedliwienia dla misiaczka.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 11:10   #30
Marzena_Mami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: mundury i zdrady

Powiem tak - jeśli związek ma zdrowe fundamenty - to nic się nie stanie. Oczywiście, tak jak dziewczyny wyżej napisały, trzeba będzie się przeprowadzić, bo żaden związek nie da rady, jeśli 10 lat będziecie z dala od siebie. Musisz sobie odpowiedzieć - czy między wami naprawdę wszystko gra. Każda zadra i problem w tej sytuacji urosną do dużych rozmiarów. Może dla was obojga ta praca da szansę na nowy start? ( Np. finansowo itd. ) Nie demonizowałabym aż tak bardzo wpływu kolegów - to znaczy, jeśli On nie będzie chciał, to koledzy nie wcisną mu panienki na siłę. Tyle tylko, czy On naprawdę nie będzie chciał... . Przemyśl, czy nie jesteś za bardzo zazdrosna - albo z drugiej strony, czy nie masz powodów do zazdrości - może jeszcze sobie nie uświadamiasz, ale coś w zachowaniu, albo rozmowie cię zaniepokoiło. No i najważniejsze - nie można dać się zwariować. To że jakiś facet okazał się baranem, nie oznacza, że wszyscy są tacy...
Marzena_Mami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 22:17:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.