Mój facet ogląda zdjęcia - co robić? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-12, 12:31   #91
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
założył nowe konto. Wstaw sobie w miejsce kropeczki. Taki tam detal.
I wolno mu było założyć to nowe konto. Zresztą może miał je już wcześniej. Znowu - wolno mu było nawet z nową nakładką zobowiązań obejmującą usunięcie konta poprzedniego.
Cytat:
Jaśniej się nie da. Rzeczywiście jesteś najbardziej wyrafinowaną wersją trolla jaka może zaszczycać internet.
To po co dyskutujesz zamiast zgłaszać moje posty? Droga wolna skoro uważasz mnie za trolla.
Cytat:
Co do tego czy większą patolą są zdrady i kłamstwa czy przejrzenie historii to już mi się wypowiadać nie chce. Po 1 nie wiesz czy dziewczyna ma zakaz korzystania z jego komputera. Może korzysta sobie z niego. Jeśli otwierając lodówkę ''odkryjesz'' że (chyba) ktoś jest mięsożercą bo trzyma na półce nadgryzioną kiełbasę to raczej niekoniecznie mówimy o nieszanowaniu prywatności kogoś. Po 2 nie martw się bo obiecała autorka że się skonfrontuje z tym złotym chłopcem. ^^ Może nawet wreszcie oboje poznają ''prawdę o sobie''. ^^
Zakaz korzystania z cudzych przedmiotów i trzepanie ich korespondencji/plików/czegokolwiek to akurat rzeczy ustalona odgórnie. Więc pytanie brzmi nie czy ma zakaz, tylko czy ma pozwolenie. A że pozwolenia nie ma wnoszę po tym, że jest jej źle z powodu naruszania jego prywatności. Cóż, jeśli się mylę, może mnie autorka poprawić.

Tymczasem już na serio znudziło mi się ciągnięcie z tobą personalnych wycieczek na mój temat, offtopy i twoje zmyślanie dla mnie poglądów. Dlatego możesz już przestać się produkować, bo dołączasz na moją listę ignorów. Żegnam.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:36   #92
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

aha czyli jak rozmawiasz z partnerem żeby skasował konto to nie zapomnij dodać żeby nie zakładał nowego. Tym bardziej fikcyjnego. No może jeśli partner jest idiotą to faktycznie jest to niezbędne i stąd twoje przekonania czy doświadczenia.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Dołączenie do twojej listy ignorów jest dla mnie raczej bez znaczenia, odnoszę się do twoich wpisów zarówno gdy się z nimi zgadzam jak i gdy np. uważam że manipulujesz treściami.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-10-12 o 12:40
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:43   #93
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85981847]Nigdy tak nie napisałam w wątku, w którym ktoś faktycznie został okłamany, a tutaj nie ma żadnego kłamstwa. Z opisu nie wynika, że jej obiecywał nie oglądać lasek. Obiecał usunąć konto i to zrobił. Co więcej, widzę patologiczne zachowanie autorki polegające na nieposzanowaniu prywatności partnera i używanie bez pozwolenia jego komputera.
I nie musisz kolejny raz podawać swojej napompowanej do granic możliwości definicji kłamstwa. Już była.[/QUOTE]Aha,czyli jak założył potem drugie konto to jest ok i w ogóle nie jest nie w porządku,bo przecież pierwsze usunął?
Idąc tym.tokiem.rozumowania to faktycznie,dziewczyna powinna powiedzieć żeby usunął,nie zakładał nowego i wymienić wszystkie możliwe portale na.których nie chce żeby miał konto,bo jak jakiś pominie,to on już może. Głupia ona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:44   #94
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85981378]Twoje opisy modeli się nie wykluczają ze sobą i oba wpisują się w moje preferencje poza tym, że wcale nie widzę potrzeby ograniczania związku do dwóch osób.
Nie jest robiona na szaro. Dobrze wie, że facet ogląda, nie obiecywał jej, że nie będzie tego robił i nie kryje się specjalnie z tym. Ona dobrze wie z kim ma do czynienia i może sobie spokojnie podjąć decyzję.
Instynkt autorki, by być "jedyną" i kontrolować treści oglądane przez faceta wcale nie jest ważniejszy od jego potrzeby oglądania.[/QUOTE]

Rozumiem.

Obiecywał, a na dodatek pousuwał wszystkie foty czy tam profile. Jak Autorka została uśpiona tymi manewrami, to TŻ stworzył nowe konta (czy konto) pod zmienionym nickiem. Czyli, innymi słowy, powiedział, że już tego nie będzie robił, a jednak robi nadal. Czyli robi Autorkę w konia.

Ty na to patrzysz jak na zwykłą potrzebę oglądania ładnych tyłków, ja widzę uzależnienie od treści erotycznych.

Własnie odczytałam, że rzeczywiście nie obiecywał, że przestanie oglądać dupery... No, ale dla mnie stwierdzenie "usunę konto" oznacza to samo, co "nie będę już oglądał gołych duper". Czytanie między wierszami po prostu. Nawet jeśli coś nie jest powiedziane wprost, nie oznacza to, że wydźwięk wypowiedzi nie naprowadza na dane wnioski. A to, o czym piszesz, Lisbeth to takie prawnicze szukanie haczyków ratunkowych: "jak tu się wykpić od odpowiedzialności za słowa, które wypowiedziałem i intencji, jakie za tym szły?"

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2018-10-12 o 13:36
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:50   #95
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85981929]I wolno mu było założyć to nowe konto. Zresztą może miał je już wcześniej. Znowu - wolno mu było nawet z nową nakładką zobowiązań obejmującą usunięcie konta poprzedniego.
To po co dyskutujesz zamiast zgłaszać moje posty? Droga wolna skoro uważasz mnie za trolla.
Zakaz korzystania z cudzych przedmiotów i trzepanie ich korespondencji/plików/czegokolwiek to akurat rzeczy ustalona odgórnie. Więc pytanie brzmi nie czy ma zakaz, tylko czy ma pozwolenie. A że pozwolenia nie ma wnoszę po tym, że jest jej źle z powodu naruszania jego prywatności. Cóż, jeśli się mylę, może mnie autorka poprawić.

Tymczasem już na serio znudziło mi się ciągnięcie z tobą personalnych wycieczek na mój temat, offtopy i twoje zmyślanie dla mnie poglądów. Dlatego możesz już przestać się produkować, bo dołączasz na moją listę ignorów. Żegnam.[/QUOTE]Haha. A kto ustalił ze to zakaz odgorny?moze dla nich nie?tak samo jak oglądanie czy nie golych pań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2018-10-12 o 12:51
yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:54   #96
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

Cytat:
Napisane przez xenon88 Pokaż wiadomość
Obiecywał, a na dodatek pousuwał wszystkie foty czy tam profile. Jak Autorka została uśpiona tymi manewrami, to TŻ stworzył nowe konta (czy konto) pod zmienionym nickiem. Czyli, innymi słowy, powiedział, że już tego nie będzie robił, a jednak robi nadal. Czyli robi Autorkę w konia.
A może trzymajmy się dokładnie tego, co napisała autorka? Może coś przegapiłam, ale w jej postach nie ma nic o usuwaniu zdjęć ani obiecywaniu. Jedynie jest mowa o tym, że facet zobowiązał się do usunięcia konta na seksportalu, a potem dowiadujemy, się że facet posiada 'fałszywe' konto na portalu społecznościowym. Nie wiemy czy to konto istniało już wcześniej zanim usunął to wskazane przez autorkę oraz, co najważniejsze, z nazewnictwa można wnioskować, że to w ogóle nie są te same portale. Mogę się mylić, ale u mnie w świecie portale społecznościowe i seksportale to jednak co innego.

Cytat:


Ty na to patrzysz jak na zwykłą potrzebę oglądania ładnych tyłków, ja widzę uzależnienie od treści erotycznych.


Ja widzę za mało danych, by uznać to za jakieś uzależnienie.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Haha. A kto ustalił ze to zakaz odgorny?moze dla nich nie?tak samo jak oglądanie czy nie golych pań
Przyznam, że nie chce mi się szukać kto jest autorem wszelkich ustaw na ten temat, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to ostatecznie zatwierdza je prezydent.
W skrócie: to jest prawo państwowe, a nie twoja czy moja opinia albo związkowe zwyczaje.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:58   #97
OlkaLolkaLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 61
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85981847]Nigdy tak nie napisałam w wątku, w którym ktoś faktycznie został okłamany, a tutaj nie ma żadnego kłamstwa. Z opisu nie wynika, że jej obiecywał nie oglądać lasek. Obiecał usunąć konto i to zrobił. Co więcej, widzę patologiczne zachowanie autorki polegające na nieposzanowaniu prywatności partnera i używanie bez pozwolenia jego komputera.
I nie musisz kolejny raz podawać swojej napompowanej do granic możliwości definicji kłamstwa. Już była.[/QUOTE]

W codziennym życiu też nie potrafisz rozumować na tyle sensownie, żeby dodać 2+2? Bo dla mnie to jest naturalne, że dziewczynie przeszkadza, że on to oglada i miał usunąć konto, żeby nie mieć dostępu do tych zdjęć.
Czy po prostu jestes tak wyrachowana jak on, że mimo, że dajesz słowo to znajdziesz sposób, żeby to obejść i liczyc się tylko ze swoimi potrzebami? A później tłumaczysz, że przecież nie obiecałaś, że umyjesz naczynia tylko gary więc umyłaś same garczki, a miseczki, cztućce i kubki zostawiasz?
OlkaLolkaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 13:05   #98
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

Cytat:
Napisane przez OlkaLolkaLa Pokaż wiadomość
W codziennym życiu też nie potrafisz rozumować na tyle sensownie, żeby dodać 2+2? Bo dla mnie to jest naturalne, że dziewczynie przeszkadza, że on to oglada i miał usunąć konto, żeby nie mieć dostępu do tych zdjęć.
Czy po prostu jestes tak wyrachowana jak on, że mimo, że dajesz słowo to znajdziesz sposób, żeby to obejść i liczyc się tylko ze swoimi potrzebami? A później tłumaczysz, że przecież nie obiecałaś, że umyjesz naczynia tylko gary więc umyłaś same garczki, a miseczki, cztućce i kubki zostawiasz?
Zapytaj może autorkę, czy potrafi dodać 2 do 2 i wyjaśnić sensownie o co jej chodzi zamiast mówić, A i na myśli mieć A+B+C.
Natomiast jeśli idzie o ścisłość, to będąc na miejscu faceta jedynym co zrobiłabym w jego sytuacji byłoby poinformowanie partnerki, że nie będę usuwać żadnych kont i nikt nie będzie mi dyktować co mi wolno oglądać w internecie
a, i miałabym hasło na kompie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 13:15   #99
OlkaLolkaLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 61
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85982066]Zapytaj może autorkę, czy potrafi dodać 2 do 2 i wyjaśnić sensownie o co jej chodzi zamiast mówić, A i na myśli mieć A+B+C.
Natomiast jeśli idzie o ścisłość, to będąc na miejscu faceta jedynym co zrobiłabym w jego sytuacji byłoby poinformowanie partnerki, że nie będę usuwać żadnych kont i nikt nie będzie mi dyktować co mi wolno oglądać w internecie
a, i miałabym hasło na kompie.[/QUOTE]

Jesli jedyna wartością dla Ciebie sa Twoje uczucia, czy Twoja prywatność czy po prostu Ty cała to ok. Masz do tego pełne prawo.
OlkaLolkaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 13:25   #100
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

Cytat:
byłoby poinformowanie partnerki, że nie będę usuwać żadnych kont i nikt nie będzie mi dyktować co mi wolno oglądać w internecie
zrobiłabym dokładnie to samo.
Szczęsliwie dla drugiej strony (partnera) nie ma obowiązku dostosowywać się w tym przypadku do mojego widzimisię i może odejść.*
Cytat:
a, i miałabym hasło na kompie.
tym samym pozwalasz komuś narzucić sobie jak masz korzystać z własnego komputera co przeczy twojej idei niedyktowania tobie co masz robić.

*Z tym że za zdrowy związek uważam taki gdzie partnerzy nie tłumaczą się sobie dlaczego coś czytają, nie muszą się też z tym ukrywać, a jeśli coś wzbudza wątpliwości rozmawiają o tym i albo to akceptują albo nie.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-10-12 o 13:29
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 14:57   #101
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
aha czyli jak rozmawiasz z partnerem żeby skasował konto to nie zapomnij dodać żeby nie zakładał nowego. Tym bardziej fikcyjnego. No może jeśli partner jest idiotą to faktycznie jest to niezbędne i stąd twoje przekonania czy doświadczenia.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Dołączenie do twojej listy ignorów jest dla mnie raczej bez znaczenia, odnoszę się do twoich wpisów zarówno gdy się z nimi zgadzam jak i gdy np. uważam że manipulujesz treściami.
Historia się powtarza ad nauseam, wytykasz Lisbeth błąd logiczny, niekonsekwencję lub zwyczajnie się nie zgadzasz - ignor. A cała ta pokrętna logika i karkołomne konstrukcje myślowe mają jedynie na celu to, żeby Lis nie tylko mogła dbać wyłącznie o własny tyłek bez żadnego względu na innych, ale do tego jeszcze działać zgodnie - według siebie- z logiką, oraz - check this out- swoje zasady głosić jako jedyne słuszne. Od samego pisania mi się kręci w głowie.

Sprawdzanie telefonu - nie, bo to nielegalne, za to oglądanie treści pedofilskich już spoko, chociaż też nielegalne. Kierowanie się emocjami - złe i nielogiczne, kierowanie się popędem seksualnym - w porzo i tak ma być. Chłopak nie powiedział, że oczekuje monogamii - błąd chłopaka, Lis nie powiedziała, że chce poligamii - brawo Lis.
Lo-gi-ka.

Edytowane przez c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Czas edycji: 2018-10-12 o 15:02
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 15:03   #102
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

Przecież lisbeth to taki oryginał na Forum, chyba większość ludzi raczej nie podziela jej stylu życia i patrzy przez palce... to moja opinia, tylko moja, najmojsza!
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 15:21   #103
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85981555]Na przykładzie szyszek/żołędzi, wystarczyłoby powiedzieć, że wolisz seks na łóżku bez dodatków.
[/QUOTE]

Bez prześcieradła to trochę niehigieniczne... A bez materaca będzie twardo.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 21:22   #104
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

Cytat:
A cała ta pokrętna logika i karkołomne konstrukcje myślowe mają jedynie na celu to, żeby Lis nie tylko mogła dbać wyłącznie o własny tyłek bez żadnego względu na innych, ale do tego jeszcze działać zgodnie - według siebie- z logiką, oraz - check this out- swoje zasady głosić jako jedyne słuszne. Od samego pisania mi się kręci w głowie.

Sprawdzanie telefonu - nie, bo to nielegalne, za to oglądanie treści pedofilskich już spoko, chociaż też nielegalne. Kierowanie się emocjami - złe i nielogiczne, kierowanie się popędem seksualnym - w porzo i tak ma być. Chłopak nie powiedział, że oczekuje monogamii - błąd chłopaka, Lis nie powiedziała, że chce poligamii - brawo Lis.
Lo-gi-ka.
dokładnie, ból tyłka że podkreślone - zwyczajnie jest podłe.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 22:24   #105
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

Dziewczyny, please, trochę spokojniej i nie tak nerwowo
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-12 22:24:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.