Ciąża i powstające na skórze rozstępy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 13:21   #1
mysza nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 123
Smile

Ciąża i powstające na skórze rozstępy


Cześć dziewczyny.
Chciałabym się was zapytać jakie stosowałyście kremy na rozstępy w czasie ciąży? I które byście poleciły?
Bo jestem w ciąży i na piersiach powstają mu już rozstępy i chciałabym na nie szybko zadziałać żeby później nie były większe.
mysza nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 13:33   #2
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

ja uzywalam 3 specyfikow, ale mimo to pod koniec ciazy przeoralo mi brzuszek uzywalam oliwki z rossmana fur mama, palmersa i vichy. dziewczyny chwala sobie mustele
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 13:46   #3
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

mustela jest ok ale ciężko się rozsmarowuje

ja sobie bardzo chwalę olejek z Clarins

niestety z moją skłonnością do rozstępów i tak mam cały brzuch w czerwonych pręgach ;/ widzę jedynie, że rozstępy są płytsze przy stosowaniu różnych specyfików.
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 14:06   #4
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Ja uzywalam na poczatku ciazy balsamu z rossmanna (z babydream) a od 4 miesiaca olejku Bi Oil i poki co jestem zadowolona.. wiem ze mam sklonnosc do rozstepow- mam juz spora kolekcje po okresie dojrzewania. Nie zadbalam teraz o uda i wewnatrzne strony sa niezle poszatkowane rozstepami, ale brzuch smaruje prawie regularnie i jest ''czysto'', ostatnio pojawily sie dwa rozstepy po obu stronach pepka - jeden ciemniejszy, a drugi taki blady ale to moje zaniedbanie, bo kilka dni bylam leniwa jesli chodzi o smarowanie. Mysle ze nie uzywajac niczego mialabym juz caly brzuch w kreskach.
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 14:39   #5
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Ja pierwsze rozstępy dostałam po pierwszej miesiączce. Potem już poleciało - mam je na biuście, udach, pupie i nawet na brzuchu (przed ciążą). Terez jestem na końcówce ciąży i na brzuchu mam sporo wokół pępka, ale głównie porobiły mi się nowe rozstępy w miejscu starych. Zmaruje oliwką i Mustelą. Nie wiem czy to coś daje. Mój dermatolog twierdzi, że rozstępy to kwestia genów i rozciągliwości tkanek. Także jak masz do nich skłonności to jak mówi mój lekarz - proszę się z nimi zaprzyjaźnić
Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 14:45   #6
mysza nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 123
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Mi jak na poczatku dojrzewania zaczely szybko piersi rosnac to robily mi sie rozstepy ale smarowalam je kremem Fissan i powiem ze po nim mi sie jeszcze gorsze zrobily. No a teraz na brzuchu to lada dzien sie zaczna robic.
mysza nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 14:56   #7
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Na poczatku ciazy olejek Weledy, potem olejek z Clarinsa rano (wbrew zaleceniom PO prysznicu) i maslo kakaowe z Body Shopa na noc. Chyba dziala, bo troche rozstepow mi wyszlo tam, gdzie nie smarowalam, czyli na udach i biodrach ale na brzuchu zero, do tego skora jest bardzo gladka i nawilzona zaczynam 39 tc, wiec moge juz co nieco potwierdzic Oczywiście nie ma 100% pewnosci, że to zasługa kremów, może mnie po prostu ominęło, no ale nic nie szkodzi spróbowac.

Edytowane przez Groszek bez Marchewki
Czas edycji: 2011-12-12 o 14:59
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 15:50   #8
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

z rozstępami to raczej tak jest, ze jak ma się skonności genetyczne - to co by się nie zobiło i tak powstaną (oczywiście smarujac pewnie wpływamy na to, ze będa mniejsze).
Ja smarowałam oliwką z rossmanna i fissanem -nie mam ani jednego; obecnie w drugiej ciąży też oliwka z rossmanna. Smarowanie raz dziennie.

Moja koleżanka (z tendencją) smarowała 2x dziennie oliwką z ross., fisanem, mustelą - a jest niestety cała poorana
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 16:55   #9
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

ja smaruje balsamem kokosowym z palmersa. Ale jak masz skłonność do rozstępów to i tak dużo to nie da. smaruje od samego początku a i tak mam po obu stronach pępka takie długie czerwone krechy
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 17:17   #10
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Hmm... patrzę ile dziewczyn tyle produktów. Jedno na co zwróć uwagę to,żeby była wit.E oraz składniki pobudzające skórę do produkcji kolagenu i elastyny (albo kolagen i elastyna w balsamie).
Ja używam oliwki Hipp, kremu na rozstępy ZIajka, preparatu antycellulitowego Dax mama.
Jednak jeżeli chodzi o rozstępy to chyba raczej kwestia szczęścia. Jednym dziewczynom wystarcza zwykła oliwka innym nie pomagaja nawet droższe preparaty.
Aha, pamiętaj,żeby pić wodę i nawadniać skórę od środka to też bardzo pomaga,a często się o tym zapomina
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 17:40   #11
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

fakt, jesli sie ma tendencje do rostepow, to malo co pomoze, ale wazne by nawilzac skore, by byla elastyczna, wtedy mozliwe ze nie wyjda, a jak sie cos pojawi to malutkiego. ja mialam tendencje, wiec w szoku nie bylam, wyc mi sie tylko chcialo, jak byly one czerwone, teraz, po 16 miesiacach sa calkowicie blade, wiec az tak mnie w oczy nie raza
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 18:20   #12
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Ja od 8 tc używałam Dax Perfecta Mama i oliwki Bambino. A teraz używam Bielenda Sexy Mama na zmianę z Ziajką Mammamija + oliwka z rossmana. Nowe rozstępy mi nie wyszły (tylko te z okresu dojrzewania i tycia), a te które były wygładziły się. Podobnie blizna po wyrostku. No, ale intensywny wzrost brzuszka przede mną, więc zobaczymy.
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:36   #13
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
z rozstępami to raczej tak jest, ze jak ma się skonności genetyczne - to co by się nie zobiło i tak powstaną (oczywiście smarujac pewnie wpływamy na to, ze będa mniejsze).
Ja smarowałam oliwką z rossmanna i fissanem -nie mam ani jednego; obecnie w drugiej ciąży też oliwka z rossmanna. Smarowanie raz dziennie.

Moja koleżanka (z tendencją) smarowała 2x dziennie oliwką z ross., fisanem, mustelą - a jest niestety cała poorana
zgadzam sie

Ja smarowałam sie 2 razy dziennie a i tak mi duzo wyszlo,a le odkrylam je dopiero po porodziecale podbrzusze w krechachmimo,ze smarowałam regularnie a w ciazy tego nie było widac
Widocznych miałam kilka pojedynczych na boczkach, piersiach i pupie...

Poczatkowo uzywalam zwykłej oliwki bambino, pózniej ziajki, palmersa, bio oil...
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442

Edytowane przez blonde_hair
Czas edycji: 2011-12-12 o 22:37
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 07:39   #14
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
fakt, jesli sie ma tendencje do rostepow, to malo co pomoze, ale wazne by nawilzac skore, by byla elastyczna, wtedy mozliwe ze nie wyjda


Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
zgadzam sie

Ja smarowałam sie 2 razy dziennie a i tak mi duzo wyszlo,a le odkrylam je dopiero po porodziecale podbrzusze w krechachmimo,ze smarowałam regularnie a w ciazy tego nie było widac
Widocznych miałam kilka pojedynczych na boczkach, piersiach i pupie...

Poczatkowo uzywalam zwykłej oliwki bambino, pózniej ziajki, palmersa, bio oil...
ja też swoje odkryłam dobę po porodzie w szpitalu - po lewej i po prawej stronie pępka - po lewej 4 pręgi 3 cm i po prawej 3 pręgi.
Kiedy chodziłam z brzuszkiem te roztępy były jakby pod spodem i nie bylo ich widac, ponadto byly pewnie strasznie rozciągniete, jak się wszystko skurczylo to się pojawiły.
na razie są czerwono - fioletowe, złuszczam to i smaruję nawet do 6 razy dziennie perfectą na rozstępy na zmianę z contatubexem na blizny, na pewno zmieniły troszkę kolor, zmniejszyć się nie zmiejszyły, choć słyszałam ze nawet kiedy smarujemy rozstępy różnymi specyfikami to nie nalezy się poddawać po 2 - 3 miesiącach tylko pielęgnować je intensywnie nawet rok i więcej

przed ciążą smarowałam oliwką zwykłą i oliwkami ujędrniającymi do masażu
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 10:37   #15
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

zazdroszcze wam tych 3 czy 4 preg ja mam przeorany caly brzuch i boki :/ jak mnie piguly do ktg podpinaly to widzialam to wspolczucie w oczach teraz gdy sa blade, tragedi nie ma, ale czerwone straszyly bardzo. jeszcze tylko trzeba popracowac nad flaczkiem, to moze beda jeszcze mniej widoczne
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 12:21   #16
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

na rozstępy na piersiach u mnie żadne balsamy nie pomogły, zrobiły się mimo wszystko, na brzuchu na szczęście nie powstał nawet jeden
używałam perfecta mama
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 13:14   #17
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
zazdroszcze wam tych 3 czy 4 preg ja mam przeorany caly brzuch i boki :/ jak mnie piguly do ktg podpinaly to widzialam to wspolczucie w oczach teraz gdy sa blade, tragedi nie ma, ale czerwone straszyly bardzo. jeszcze tylko trzeba popracowac nad flaczkiem, to moze beda jeszcze mniej widoczne
tez mam taki brzuch
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:42   #18
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Wazne zeby nawilzyc skore a do tego wystarcza zwykle kremy natuszczajace. Szkoda wywalac gruba kase na drogie kremy bo jesli ktos ma sklonnosc do rozstepow, to sie przed nimi nie uchroni.
Natluszczalam brzuch cala ciaze i do 37 tygodnia zero rozstepow. Wyszly dopiero po 37 tyg i nie bylo to dla mnie zaskoczenie bo wiedzialam, ze mam ku temu sklonnosci.

Mam wiele znajomych, ktore maja dzieci. Jedne smarowaly brzuchy najtansza oliwka i nie maja ani jednego rozstepu, inne ladowaly kase w najdrozsze kremy a i tak pod koniec ciazy wygladaly jak poszatkowane nozem bo jezeli ktos ma predyspozycje do takich rzeczy, to nic mu nie pomoze. Niestety.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:56   #19
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Ponoc dobre sa kremy zawierajace w sobie alantoline, moja kolezanka uzywala i nie bylo rozstepow no ale mozna to faktycznie geny

dziewczyny co do tych rozstepow to co dalej ? jak mozna sie tego pozbyc ? tylko jakimis specjalnymi zabiegami ?

ja mam plaski brzuch (i nawet nie cwicze za to idzie mi w uda) i zapewne rozciagnie sie w czasie ciazy
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 21:26   #20
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

rozstepow sie nie pozbedziesz, mozna je ewentualnie splycic i sprawic ze beda bledsze. ale to juz koszta poniesione u kosmetyczki.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 22:33   #21
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
rozstepow sie nie pozbedziesz, mozna je ewentualnie splycic i sprawic ze beda bledsze. ale to juz koszta poniesione u kosmetyczki.
ale one z czasem same bledna
Czytałam,z e jesli sa czerwone to mozna z nimi jeszcze powalczyc, natomiast jak juz zrobia sie bledsze to niestety nic...no chyba,ze specjalne zabiegi tak jak pisze bajka

Mi moje pociazowe na brzuchu zrobiły sie duzo bladsze...
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 22:43   #22
agnesess27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

a ja w ciazy uzywałam kosmetyków palmersa ,rozstepy sie pojawily w koncowce za to po ciazy kremu revitol streach marks drogi ale jak dla mnie skuteczny po rozstepach prawie nie ma sladu
agnesess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 22:45   #23
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

moje sajuz calkiem blade, ale czuc je pod palcami, nie mialam czasu ani kasy walczyc z nimi roznymi zabiegami mam co mam, drugie dziecko by mnie chyba doszczetnie zmasakrowalo
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 09:44   #24
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Jestem w polowie 30 tc i rozstępów jak na razie brak Ma to zapewne jakiś związek z wagą, do tej pory przytylam 9,5 kg.
Po okresie dojrzewania zostały mi małe pamiątki na biodrach, ale teraz są już niewidoczne. Więc ciężko stwierdzić czy mam genetyczne skłonność.

Brzuch, biodra, pośladki smaruję oliwką i balsamem dla kobiet w ciązy z Rossmanna. Skóra jest mięciutka, nawilżona, nie swędzi.
Biust traktuję masłem ujędrniającym Rebuild do biustu i dekoltu.

Na początku ciązy chciałam zainwestować w Vichy,Mustelle ale po przeczytaniu KWC i forum zrezygnowałam. Połowa opinii powinna być usunięta, bo jaki sens na wystawianie pozytywnej oceny kosmetykowi na rozstępy w 7 czy 8 m-cu ?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 09:48   #25
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jestem w polowie 30 tc i rozstępów jak na razie brak Ma to zapewne jakiś związek z wagą, do tej pory przytylam 9,5 kg.
Po okresie dojrzewania zostały mi małe pamiątki na biodrach, ale teraz są już niewidoczne. Więc ciężko stwierdzić czy mam genetyczne skłonność.
ja przytylam 8kg w całej ciazy a rozstepow miałam mnostwo, wiec to ewidenntnie nie od wagi zalezy
Mi dopiero pod koniec ciazy wyszły...
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 10:15   #26
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jestem w polowie 30 tc i rozstępów jak na razie brak Ma to zapewne jakiś związek z wagą, do tej pory przytylam 9,5 kg.
Po okresie dojrzewania zostały mi małe pamiątki na biodrach, ale teraz są już niewidoczne. Więc ciężko stwierdzić czy mam genetyczne skłonność.

Brzuch, biodra, pośladki smaruję oliwką i balsamem dla kobiet w ciązy z Rossmanna. Skóra jest mięciutka, nawilżona, nie swędzi.
Biust traktuję masłem ujędrniającym Rebuild do biustu i dekoltu.

Na początku ciązy chciałam zainwestować w Vichy,Mustelle ale po przeczytaniu KWC i forum zrezygnowałam. Połowa opinii powinna być usunięta, bo jaki sens na wystawianie pozytywnej oceny kosmetykowi na rozstępy w 7 czy 8 m-cu ?
miałam dokładnie te same parametry - 30 tc - 9kg na plusie. ani jednego rozstępika, w ostatnich 2 tygodniach tak waga podskoczyła, brzuch baaaardzo sie powiększył i obniżył i niestety wtedy wyszły rozstępy kilka na brzuchu, na udach takie czerwone kropki i na posladkach :/

więc smaruj smaruj! ja pod koniec troszkę odpuscilam bo myslalam ze problem mnie juz nie dotyczy i teraz mam.....
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 10:24   #27
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
więc smaruj smaruj! ja pod koniec troszkę odpuscilam bo myslalam ze problem mnie juz nie dotyczy i teraz mam.....
myślę, że warto kontynuować smarowanie nawet i po ciąży.
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:16   #28
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

zwłaszcza piersi, jeśli nie kremami to oliwką
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:25   #29
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jestem w polowie 30 tc i rozstępów jak na razie brak Ma to zapewne jakiś związek z wagą, do tej pory przytylam 9,5 kg.
Po okresie dojrzewania zostały mi małe pamiątki na biodrach, ale teraz są już niewidoczne. Więc ciężko stwierdzić czy mam genetyczne skłonność.

Brzuch, biodra, pośladki smaruję oliwką i balsamem dla kobiet w ciązy z Rossmanna. Skóra jest mięciutka, nawilżona, nie swędzi.
Biust traktuję masłem ujędrniającym Rebuild do biustu i dekoltu.

Na początku ciązy chciałam zainwestować w Vichy,Mustelle ale po przeczytaniu KWC i forum zrezygnowałam. Połowa opinii powinna być usunięta, bo jaki sens na wystawianie pozytywnej oceny kosmetykowi na rozstępy w 7 czy 8 m-cu ?
hehe dla pocieszenia napisze ze mi wylazl pierwszy w 34 tc reszta pojawila sie do 37 ale mam nadzieje ze ciebie omina!
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 21:52   #30
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Ciąża i powstające na skórze rozstępy

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
hehe dla pocieszenia napisze ze mi wylazl pierwszy w 34 tc reszta pojawila sie do 37 ale mam nadzieje ze ciebie omina!
Jak mają wyskoczyć rozstępy to i tak wyskoczą Taki urok ciąży
Smaruję brzuch, więc sumienie mam czyste W razie czego zrzucę winę na geny

Idę jeszcze raz nałożyć oliwkę A co, nie zaszkodzi
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 16:09:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.