Spalone włosy-wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 18:06   #61
kasiaasd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: włosy spalone

nie jestem w stanie Ci nic poradzic...Ale przyznam ze to dosc dziwne zjawisko. Moze dymienie w niedlugim stanie ustanie...
kasiaasd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:14   #62
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: włosy spalone

Trafilas chyba na niekompetentna fryzjerke.Wlosy po trwalej nie mozna myc przynajmniej tydzien.I nie naklada sie farby w odstepach 4 godz,od zrobienia trwalej,nie dziwie sie ze wlosy dymia.Idz do fryzjera niech obetnie ci te zniszczone wlosy i regeneruj je.Podobno najlepsza jest maska regenerujaca z Matrixa 5+protopak
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:33   #63
aga2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: włosy spalone

Dziękuję ci bardzo za odpowiedź.Napewno jutro obetne te spalone końcówki zresztą co dwa tygodnie będę po troszkę obcinać. Mam tylko taką nadzieję że włosny za tydzień jak będę je myła że się już dymić nie będą. Jutro też kupię proponowaną maske. Aha i co najgorsze mam nadzieję że włosy mi nie wypadną żebym łysa nie została.
Dzieki bardzo wielkie. Jak to się mówi polak mądry po szkodzie. W życiu już czegoś takiego nie zrobię.

pozdrawiam
aga2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:24   #64
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: włosy spalone

Tej maski do wlosow kupisz tylko w hurtowni kosmetycznej-fryzjerskiej.
Sa jeszcze rozne maski do wlosow zniszczonych trwala.Musialabys troche poszperac np;w KWC
https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty
Polecam rowniez Wax do kupienia w aptece.Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:36   #65
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: włosy spalone

POlecam serię k-pak joico, droga ale dobra
Niestety włosy spalone będą się kruszyły i łamały, muszą odrosnąć.........
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:41   #66
aga2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: włosy spalone

tak też myślałam. Ale teraz pytanie czy jak nałoże tą maske na włosy to czy nie będą się włosy dymić już??? bo niby będą tłuste tak myśle że tak maska jest tłusta. oby tylko włosy mi nie wypadły.
Dziękuję ci jeszcze raz bardzo za porady.
aga2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:01   #67
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: włosy spalone

Moze z myciem odczekaj pare dni,niech wlosy odpoczna od trwalej i farbowania.
Po masce na pewno nie bedzie sie dymic





* Najpierw zrób trwałą, a dopiero po tygodniu ufarbuj włosy.

* Po zabiegu przez 48 godzin nie myj włosów szamponem i nie używaj odżywek.

* Jeśli masz włosy ufarbowane henną, musisz poczekać z trwałą, aż barwnik roślinny całkowicie się zmyje. Henna oblepia włosy pigmentem, co osłabia działanie płynów ondulacyjnych.
zrodlo

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obc...61,219503.html
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 22:17   #68
aga2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: włosy spalone

czyli tą maske nałożyć najwcześniej po paru dniach??? Sorki że tak zawracam głowe ale chyba każdy na moim miejscu też by się tak martwił!!!

pozdrawiam cie kasiu222
dziekuje też innym za porady
jesteście naprawde super.
aga2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:26   #69
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: włosy spalone

Moze bardziej opisz kiedy farbowalas i mylas ostatnio wlosy,moze jakies zdjecie zalacz wlosow.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:45   #70
aga2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: włosy spalone

zdjęcia włosów szkoda nawet bo szok.
a tak jak pisałam wcześniej zrobiłam wczoraj trwałą i za 4 godziny była farba dokładnie kolor czerwień owocu granatu. ostatnią oprócz tej farby robiłam ponad miesiąc temu i ten sam kolor jak zawsze zreszta. ostatnio trwała robilam 3 lata temu. farbowałam też niedługo po trwałej ale nigdy mi się takie rzeczy nie działy. Jak są włosy suche to się nic nie dzieje ale jak są mokre czyli zaraz po myciu poprostu się z nich dymi. A włosy myłam wczoraj i dzisiaj bo chciałam zobaczyć czy dalej będzie się tak samo działo. Teraz dopiero umyję chyba za tydzień.

pozdrawiam
aga2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:59   #71
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: włosy spalone

Moze fryzjerka zle plyn dobrala do trwalej lub za duzo dodala,niewiem nie znam sie tak za bardzo.Ale jak wczesniej opisywalas ze niebylo problemu
Kazda fryzjerka jak robi trwala ocenia wlosy czy nadaja sie do trwalej....ja tez chcialam zrobic podniesc wlosy od nasady,ale mi odradzila ze nie bedzie mi pasowac Jestem bardzo zdziwiona ze kazala po trwalej pofarbowac wlosydla mnie jest to osoba za malo doswiadczona i nieopowiedzialna...

Sprubuj wlosy umyc po 3/4dniach.Umyj wlosy delikatnym szamponem i naloz maske sprubuj chociazby z Waxem,okryj folia aluminiowa na ta recznikiem grubym okryj glowe ipotrzymaj pol godziny nawet dluzej mozesz.Zmyj dokladnie.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 23:25   #72
aga2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: włosy spalone

ok. jeszcze raz wielkie dzieki . napewno odezwe sie jeszcze.
pozdrawiam
do usłyszenia
aga2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 23:39   #73
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: włosy spalone

witam
z tego co opisałaś, fryzjerka musiała zastosować za mocny płyn dla twoich włosów, lub zrobiła jakiś inny błąd...na pewno tez nie powinna ci polecić samodzielnego farbowania włosów ,
oki są takie możliwości , ale to raczej tonowanie , przywracanie kolorku, specjalnymi środkami, przeznaczonymi do tego zabiegu
tobie powinna polecić co najwyżej szamponetke, bo po niej chyba nie trzeba myc włosów, wiec poprawiłabyś kolor
po trwalej nie powinno sie myc włosów od 24-48 godz , w zależności od użytego środka, ale to dlatego aby skręt sie lepiej utrwalił
dym??? to nie możliwe, jaki dym, pewnie woski ci mocno parują, i wydziela sie zapach płynu do trwalej,
tym sie nie przejmuj...musisz jednak wlosy teraz intensywnie odzywiac, ale nie natluszczac, wiec w zadnym wypadku nie uyzaj WAXu, tylko wszelkich intensywnych odzywek nawilzajacych i dopiero jak poczujesz ze wlosy sa lepsze w dotyku
(2-3 tyg), mozesz raz w tyg zastosowac WAX;
a tak w ogole, jezeli naprawde masz wlosy spalone trwala, powinnas udac sie do salonu , aby oni leczyli teraz twoje wlosy bezpaltnie , albo co najmniej dali ci odpowiednie do tego srodki
pozdrawiam
gaga
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 22:27   #74
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: włosy spalone

Cytat:
Napisane przez aga2008 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc!!!!!
Zrobiłam sobie trwałą w zakładzie fryzjerskim.To że mam barana na głowie to już nawet bez znaczenia.Oczywiście włosy były farbowane ale ponad miesiąc wcześniej. Po trwałej oczywiście kolor zszedł ale pani fryzjerka powiedziała że spokojnie mogę sobie zafarbować włosy nawet dzisiaj.Więc tak uczyniłam gdyż włosy stały się matowe.Po umyciu włosy normalnie się kopcą leci z nich dym.Dowiedziałam się że najlepiej szybko polać je wodą z cytryną i tak też zrobiłam.Włosy jak są suche to nic się nie dzieje.Na drugi dzień zrobiłam to samo czyli umyłam włosy żeby zobaczyć czy dalej będzie widoczny dym.Oczywiście stało się tak jak i wczoraj.Strasznie się wystraszyłam.Niewiem co ja teraz mam robić.Nie chcę stracić włosów.Boję się teraz głowy myć.Co robić proszę o szybką poradę. Jestem nawet gotowa je zciąć ( wiadomo że nie do łysa bo chodzę do pracy). Proszę pomóżcie.

zrozpaczona
Spróbuj nakładania na całą noc rozgrzanej w wodnej kąpieli oliwy z oliwek. A po każdym myciu wcieraj niebieskie, keratynowe kapsułki - rybki z apteki. I nie spłukuj! Suche, sianowate włosy wchłaniają je bardzo łatwo, chociaż to twardy tłuszcz. Nietesty trzeba być cierpliwym, a co jakiś czas podcinać.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 23:40   #75
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: włosy spalone

boże świety jedyne co nasuwa mi sie do głowy że to była niesamowicie nie kompetentna fryzjerka <szOK>!!!
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 00:22   #76
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: włosy spalone

Wspolczuje:/ Ja tradycyjnie polecam matrixa biolage nawilzajacego. sama tym zregenerowalam wlosy po spaleniu rozjasniaczem.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 06:40   #77
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

POMOCY!
mam doła, jak zawsze cos wykombinowałam, i wsyztsko wysżło nie tak ! wyszła masakra!!

nie kłamię, ale moje włosy są spalone, oklapusy sianowate takie, ze nawet po 2 nalozneiu odzywki i nakreceniu na szczotke okrągła i lekki strumień suszarki są sianowate na maxa!
robiłam wczoraj trwałą. i spaliłam włosy. tzn. jak dosżło do sciagnia loków, to jak zobaczyłam stan moich włosków to nawet ich nie utrwalałam, tlyko migiem myłam główke, odzywki odzywki itp.
wstałam rano i byłam pełna nadziji, ze włoski beda jako tako wygladac, al sa straszne jedynie w kitce, , spieta do tyłu gzywka i pogłskane berylantyna wygladaja, wstydze się ! czeka mnie poł roku w kitce? czy jakos moge JE URATOWAĆ?? ale chyba sa juz na amen martwe.....

POMOCY! jestem głupia, ze ten zabieg wykonałam w domu. a nie u fryzjera, polak po szkodzie ma nauczke ale nie ażtaką
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 11:02   #78
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Nie wiem na jakiej zasadzie działał preparat którego użyłaś, ale moim zdaniem preparat utrwalający ma za zadanie nie dopuścić do dalszych odkształceń włosów, zamknąć mostki dwusiarczkowe i łuski włosa. Nie użycie go jest więc bardziej szkodliwe, ale trzeba by zapytać kogoś mądrzejszego

Poza tym powinnaś zajrzeć tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955 rady dot. pielęgnacji włosów zniszczonych, spalonych, etc.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 11:21   #79
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
POMOCY!
mam doła, jak zawsze cos wykombinowałam, i wsyztsko wysżło nie tak ! wyszła masakra!!

nie kłamię, ale moje włosy są spalone, oklapusy sianowate takie, ze nawet po 2 nalozneiu odzywki i nakreceniu na szczotke okrągła i lekki strumień suszarki są sianowate na maxa!
robiłam wczoraj trwałą. i spaliłam włosy. tzn. jak dosżło do sciagnia loków, to jak zobaczyłam stan moich włosków to nawet ich nie utrwalałam, tlyko migiem myłam główke, odzywki odzywki itp.
wstałam rano i byłam pełna nadziji, ze włoski beda jako tako wygladac, al sa straszne jedynie w kitce, , spieta do tyłu gzywka i pogłskane berylantyna wygladaja, wstydze się ! czeka mnie poł roku w kitce? czy jakos moge JE URATOWAĆ?? ale chyba sa juz na amen martwe.....

POMOCY! jestem głupia, ze ten zabieg wykonałam w domu. a nie u fryzjera, polak po szkodzie ma nauczke ale nie ażtaką
nałożenie 2 razy odzywki niestety nie sprawi, ze wlosy się zregenerują. Cięzko zregenrowac włosy po rozjaśnianiu, doprowadzenie ich do w miare normlanego stanu wymaga kilku miesięcy...więc po spaleniu włosów trwałą ta regenracja jest bardzo często mało mozliwa. Stosuj odzywki, maski szampony regenerujące itp bo bynajmniej wlosy będą wyglądać lepiej i sie lepiej rozczesywać. Ale niestety jedynym rozwiązaniem na szybkie pozbycie się takiego sianka są nozyczki
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-07-25 o 11:22 Powód: .
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 11:28   #80
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
POMOCY!
mam doła, jak zawsze cos wykombinowałam, i wsyztsko wysżło nie tak ! wyszła masakra!!

nie kłamię, ale moje włosy są spalone, oklapusy sianowate takie, ze nawet po 2 nalozneiu odzywki i nakreceniu na szczotke okrągła i lekki strumień suszarki są sianowate na maxa!
robiłam wczoraj trwałą. i spaliłam włosy. tzn. jak dosżło do sciagnia loków, to jak zobaczyłam stan moich włosków to nawet ich nie utrwalałam, tlyko migiem myłam główke, odzywki odzywki itp.
wstałam rano i byłam pełna nadziji, ze włoski beda jako tako wygladac, al sa straszne jedynie w kitce, , spieta do tyłu gzywka i pogłskane berylantyna wygladaja, wstydze się ! czeka mnie poł roku w kitce? czy jakos moge JE URATOWAĆ?? ale chyba sa juz na amen martwe.....

POMOCY! jestem głupia, ze ten zabieg wykonałam w domu. a nie u fryzjera, polak po szkodzie ma nauczke ale nie ażtaką
Hmmm... Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to... nożyczki...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:08   #81
mania89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 970
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

hej, ja spalilam sobie wlosy farbowaniem, raz na ciemny kolor raz na jasniutki blond, moje wlosy niestety nie wytrzymaly tych tortur no i musialam je w koncu sciac, teraz mam krociotkie i mam nauczke czekam az mi odrosna moje, wiec mysle ze i u ciebie jedynym rozwiazaniem bedzie sciecie wlosow,
bo takich bardzo zniszczonych wlosow nie da sie juz zregenerowac albo trwa to naprawde bardzooo dlugo,
pozdrawiam
mania89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 14:58   #82
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Spróbuj wax'a i domowych odżywek. Na pewno nie zaszkodzą. Myślę też, że wizyta u dobrego fryzjera nie zaboli. Przystrzyż włosy i poproś o maskę nawilżającą. Pomagają też olejki z migdałów, kokosów i innych orzechów.

... i nigdy więcej nie baw się w zabiegi chemiczne na włosach w domu XD Ja rozumiem - farbowanie całych włosów, samodzielne strzyżenie, ale wszystkie zabiegi mocno obciążające włosy powinny być wykonywane tylko przez fryzjera.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 15:51   #83
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Doskonale Cię rozumiem, bo mi w maju fryzjerka spaliła włosy, ale prostowaniem chemicznym... Boże, ile ja wtedy wycierpiałam Jeszcze mi na dokładkę zjaśniały o dwa tony. Wyglądały strasznie, wypłowiałe siano...Niestety, regeneruję je do dziś. Musiałam je mocno podciąć. Stosuję wax, serię dove granatową (jest świetna na takie popalone siano), jedwab farouka i dopiero teraz nafte kosmetyczną. Powiem Ci, że widzę efekty. Włosy są coraz bardziej zdrowsze.

Jakaś fryzjerka mi kiedyś polecała...majonez jako maskę, nie próbowałam, więc nie wiem jaki są efekty
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 16:00   #84
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Jakaś fryzjerka mi kiedyś polecała...majonez jako maskę, nie próbowałam, więc nie wiem jaki są efekty
Majonez? Właściwie.. Jest na bazie jajek i oleju które odżywiają włosy, ale osobiście uważam, że lepiej zrobić maskę samemu z w/w składników, unikając konserwantów, aromatów, barwników czy Bóg wie czego, co może jeszcze majonez zawierać
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 16:09   #85
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

ja uzywalam majonez jakis fest efektow nie bylo po nim , wlosy bardziej wyprostowane i miekkie splukiwal sie tez dobrze , mimo ze tlusty byl , zapach powalajacy oczywiscie jak ma sie na glowie majonez- po szamponie nic nie bylo czuc mysle ze nie szkodzi , moim wlosom nie zaszkodzil. Podobalo mi sie to ze wlosy jakos tak prostowal
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 16:41   #86
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Doskonale cie rozumiem. Pamiętam jak kiedys użyłam prostownicy na mokre włoski... w jeden dzien zrobiło mi si epo prostu na głowie okrone siano długo próbowałam to czymś zregenerować jednek nie udało mi sie poczekałam troche aż łosy jeszcze urosną i obcięłam spalone części
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:25   #87
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

olej kokosowy.....smarowac wlosy na sucho....i na noc....zmywac rano...po miesiacu powinny byc rezultaty zalezne od stanu zniszczeia wlosow. Naprawde pomaga!!!
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:13   #88
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

ale co to za olej kokosowy? to jakis kosmetyczny? czy spozywczy? gdzie go mozan kupic?
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:46   #89
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Kasiamalibu - W sklepie ze zdrową żywnością, ważne, żeby był zimnotłoczony (łatwo to poznać po tym, że ma kokosowy zapach)
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:55   #90
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Spaliłam włosy! Nie wyjde z domu!

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Hmmm... Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to... nożyczki...
Cytat:
Napisane przez mania89 Pokaż wiadomość
hej, ja spalilam sobie wlosy farbowaniem, raz na ciemny kolor raz na jasniutki blond, moje wlosy niestety nie wytrzymaly tych tortur no i musialam je w koncu sciac, teraz mam krociotkie i mam nauczke czekam az mi odrosna moje, wiec mysle ze i u ciebie jedynym rozwiazaniem bedzie sciecie wlosow,
bo takich bardzo zniszczonych wlosow nie da sie juz zregenerowac albo trwa to naprawde bardzooo dlugo,
pozdrawiam

wiem, ze musze je ściać. bo w kitce wygladam okropnie.
musze odczekac miesiąc, zeby chociaż jakis kawałek zdorwego włoska mi wyrósł, byy lepiej sie układały i zetne na krótko trudno...
tak z ręka an sercu nie ma co teraz scinać, bo teraz je zepne, a są na całej długości zjarane wiec na łyso sie nei odważę

a pielęgnację, zastosuje, kupie ten preparat kokosowy, jak znajdę i linie dove
Dzieki wielkie.
słyszałam tez o jedwabiu do włosów. ponoc, nadaje im blask i witalność. poprubuję
Dziekuje za POMOC i przestzegam przed bawieniem się w fryzjerka w domku
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-04 11:51:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.