Fitness i Si³ownia WARSZAWA :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2004-05-22, 21:54   #1
Freya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 32
GG do Freya

SILOWNIA w Warszawie-ursynow


Witajcie Postanowialm w koncu (choc chyba za pozno,co?) zrzucic kilka kg i zabrac sie do tego profesjonalnie czyli i dieta i sport. Ogranicznylam slodycze, jezdze na rowerze i postanowialam zapisac sie na SILOWNIE. Znacie jakies fajne (niedrogie i wyposazone) w Wawie? z trenerami ktorzy pomoga, dobiora cwiczenia? Najchetniej chodzilabym 3-4razy w tygodniu. Dzieki za pomoc
Freya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-05-24, 13:23   #2
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 409
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Polecam si³owniê na Ursynowie na ulicy Dybowskiego "Olimp". Niedaleko Centrum Onkologii. Chodzê tam jakie¶ 7 lat i jestem bardzo zadowolona, zarówno z profesjonalnego sprzêtu jak i atmosfery tam panuj±cej
EDAK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-05-25, 11:42   #3
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 409
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

A mo¿e jest kto¶ chêtny ¿eby æwiczyæ ze mn± na tej si³owni? Mo¿na siê wzajemnie dopingowaæ bo w³a¶nie tego dopingu mi co¶ ostatnio brakuje ...
EDAK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-05-26, 21:39   #4
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 721
GG do Dolly
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

ja zapisze sie na fitness (ju¿ mam wypatrzony, ko³o siebie gdzie mieszkam ), bo w³a¶nie z si³owni± to kiepsko bo zamiast æwiczyæ siê obija³am eheh
__________________
kocham t± piosenkê http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w koñcu to przez ni± w euforii z³ama³am nogê tañcz±c
Dolly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-05-27, 07:57   #5
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 409
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Dlatego na si³owniê najlepiej mieæ partnera/partnerkê ¿eby siê wzajemnie motywowaæ
EDAK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-05-28, 12:51   #6
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 1 400
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Ja bym chêtnie zapisa³a siê na si³owniê, bo chcê zrzuciæ sporo wagi. Jest obok mnie na Ursynowie si³ownia, bodaj¿e róg Pasa¿u Ursynowskiego i Dzwonniczej, ale nic o niej nie s³ysza³am. Mo¿e kto¶ co¶ o niej s³ysza³ albo tam chodzi? Bo Olimp to kawa³ ode mnie i nie wiem czy zdecydowa³abym siê na bardziej odlegle usytu³owan± si³ownie. Interesuj± mnie jakie¶ æwiczenia odchudzaj±ce, fat burning czy aerobik. EDAK, mo¿esz proszê napisaæ co¶ wiêcej o Olimpie - cena, rodzaje æwiczeñ, natryski itp.? Pozdrawiam.
justysiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-05-28, 13:14   #7
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 409
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Ja te¿ nie mieszkam tu¿ obok tej si³owni, ale akurat wracaj±c z pracy autobus siê przy niej zatrzymuje. Si³ownia jest bardzo dobrze wyposa¿ona w sprzêt Olimp - jedna sala jest aerobowa (bie¿nia, steper, elipsa, rowery), druga sala - dr±¿ki, maszyny do æwiczenia miê¶ni, sztangi, sztangielki i trzecia - maszyny na miê¶nie nóg, po¶ladków, brzucha...W si³owni jest sklepik, gdzie mo¿na kupiæ ró¿ne "spalacze" i "wzmacnicze", wodê. Dwie szatnie z osobnymi natryskami (damska i mêska) - stan ogólny - nie najgorszy. W ramach wykupionego karnetu mo¿na chodziæ do sauny koedukacyjnej, która ma osobny prysznic.
Co jeszcze? Mi³a atmosfera, trenerzy s³u¿±cy pomoc±...ja ogólnie jestem bardzo zadowolona.
A i karnety (w przybli¿eniu) - jednorazowe wej¶cie 14 pln, karnet 8 wej¶æ w miesi±cu - 80 pln, 12 wej¶æ - 90 pln. W ramach jednego wej¶cia mo¿na æwiczyæ nieograniczon± ilo¶æ czasu, jednak karnet mo¿na wykorzystaæ od pierwszego do ostatniego danego miesi±ca (jak nie wykorzystasz wej¶æ w danym miesi±cu, to przepadaj±).
Co¶ jeszcze chcia³aby¶ wiedzieæ?
EDAK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2004-05-28, 13:37   #8
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 1 400
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Czyli mo¿na sobie wej¶æ i dowolnie æwiczyæ na ró¿nym sprzêcie? Mo¿e to g³upie pytanko, ale czy przychodz± tam grubsze dziewczyny? Bo ja mam 20 kg nadwagi i trochê bym siê wstydzi³a w¶ród samych szczup³ych. Luknê³am na mapê i w sumie to nie tak daleko ode mnie, wiêc chyba powinnam wzi±æ pod rozwagê korzystanie z tej si³owni.
justysiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-05-28, 14:00   #9
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 409
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Przychodz± tam ró¿ni ludzie. Ostatnio pojawi³o siê trochê puszystych Pañ. Generalnie nie chodzi tam wiele dziewczyn. Ale zupe³nie nie masz siê czym martwiæ, æwiczy siê, aby poprawiæ swoj± sywetkê i absolutnie nie ma siê czego wstydziæ. Moim zdaniem jest to godne podziwu, ¿e chce siê schudn±æ. Naprawdê polecam æwiczenia na si³owni, ale ¿eby uzyskaæ efekt jakiego oczekujemy, nale¿y zmieniæ nawyki ¿ywieniowe i przede wszystkim solidnie przy³o¿yæ siê do æwiczeñ. Bo chodzenie dla samego czystego sumienia niestety nic nie da. Trzeba daæ sobie tzw "kopa". A ta si³ownia jest tak "skonstruowana", ¿e najpierw mo¿esz poæwiczyæ sobie aeroby w jednej sali (gdzie dominuj± dziwczyny , a pó¼niej jak oswoisz siê z tym miejscem pój¶æ na ca³o¶æ Powodzenia!
EDAK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-05-28, 14:03   #10
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 409
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

aaa, jak ju¿ zap³acisz za wej¶cie na si³owniê, to mo¿esz æwiczyæ gdzie chcesz i ile chcesz! Si³ownia jest do Twojej dyspozycji I mo¿esz (a nawet powinna¶) poprosiæ trenera o ustawienie programu æwiczeñ.
EDAK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-05-28, 14:40   #11
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 1 400
Re: SILOWNIA w Warszawie-ursynow

Dziêkujê Ci bardzo za odpowiedzi! Muszê siê nad tym wszystkim powa¿nie zastanowiæ . Pozdrawiam
justysiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 12:16   #12
Lolanta
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 23
Red face Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Chcialabym Was prosic, abyscie mi polecily jakies dobre studia fitness w Warszawie, najlepiej w okolicach Ursusa, ¯oliborza, Woli, Ochoty lub Bemowa
Lolanta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-17, 14:03   #13
kasiazi
Raczkowanie
 
Avatar kasiazi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Fitness WARSZAWA :)

chêtnie siê do³±cze do twojego pytania, ale interesuje mnie Mokotów
kasiazi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-18, 11:55   #14
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Fitness WARSZAWA :)

Ja kiedy¶ chodzi³am do fitnes clubu na ul Miedzianej 11 (okolica Placu Zawiszy), którego w³a¶cicielem jest Andrzej Supron (PRO ACTIV). Najbardziej podoba³ao mi siê w tym klubie to, ¿e wykupuj±c karnet mog³am chodziæ na si³owniê i aerobic kiedy tylko chcia³am i bez ograniczeñ czasowych. A przewa¿nie w innych klubach jest tak, ¿e trzeba siê zdeklarowaæ ile razy w tygodniu, w jakie dni i w jakich godzinach bêdzie siê chodziæ.

Poza tym jest jeszcze sauna i jacuzzi rownie¿ bez ograniczeñ.
Karnet kosztowa³ ok. 200 z³/miesi±c (normalny) i ulgowy ok. 150 z³ (dla studentów)
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo wa¿ne s± tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Wa¿nych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-17, 21:10   #15
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 79
Silownia w Warszawie

Dziewczyny,od razu przepraszam,jesli ten temat juz byl.Szukalam,ale nie znalazlam.
Od lutego chce zapisac sie na silownie.Najchetniej w okolicy woli.Chodzilam do Olimpusa na AWF i bardzo mi sie podobalo,jednak to troszke za daleko.Zastanawiam sie nad Calypso w Parku Wola,przeraza mnie tylko oplata czlonkowska-100zl...
Moze ktoras z Was chodzi na jakas fajna silownie w okolicy Woli,albo wie,ze gdzies tam jakas silownia jest.
Pozdrawiam serdecznie
Eliza.A jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-18, 09:54   #16
Gochenson
Przyczajenie
 
Avatar Gochenson
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5
GG do Gochenson
Dot.: Silownia w Warszawie

Do Calypso w Wola Parku chodzê od pocz±tku stycznia 4 x w tyg. Atmosfera bardzo fajna , trenerzy do rzeczy i chocia¿ po 16tej jest spore ob³o¿enie, to kolejek do sprzêtu niet. Spory wybór ró¿nych æwiczeñ fakultatywnych - areobikowych.
Op³ata cz³onkowska jest jednorazowa - niewygasaj±ca. Karnet open miesiêczny za 150,- (w ramach ktorego 2 x w tyg. zajecia areobikowe). Dla porównania w fitnesie w akademikach na jelonkach karnet na areobik 2x w tyg po 1h - to wydatek 140,-. Tutaj za 10,- wiêcej masz free wstêp na si³owniê i do sauny.
Zaplecze sanitarne - prysznice, suszarki, szatnie - czysto i schludnie, nic do zarzucenia. Jednym s³owem polecam !!
__________________
"Wy macie racjê, a ja mam ¶wiêty spokój "
Gochenson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-18, 21:22   #17
dzidka.
Przyczajenie
 
Avatar dzidka.
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Silownia w Warszawie

ja chodzi³am na si³owniê na bemowie- APLAUZ. miesiêczny karnet kosztowa³ mnie 65 zl, ale to jest ulgowy ze wzgledu na to, ¿e siê jeszcze uczê. normalne karnety mog± byæ trochê dro¿sze, ale jest na pewno taniej ni¿ w Calypso, bo te¿ siê chcia³am tam wcze¶niej zapisaæ , ale mnie ceny powali³y.
niemniej APLAUZ nie jest z³y, masz za darmochê saunê i w razie czego panowie dietetycy u³o¿± Ci dietkê a nawet plan treningowy, bo to dietetycy i kultury¶ci w jendym. ogromni s±.
dzidka. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-19, 12:30   #18
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 1 453
Dot.: Silownia w Warszawie

Elizo a czy mo¿esz co¶ wiêcej napisac o tej na AWFie / z uczelni mia³abym blisko; aha i czy jest tam aerobic te¿/
__________________
Nie staraj sie zrozumieæ wszystkiego,
bo wszystko stanie siê niezrozumia³e...
Martiq:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-19, 15:20   #19
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Silownia w Warszawie

Martiq,ja Olimpusem bylam zachwycona i szukam wlasnie podobnej silowniRowniez tam obowiazuje oplata czlonkowka,raczej jest to oplata za karte magnetyczna wstepu do Olimpusa-jest to oplata jednorazowa w wysokosci 30zl.Miesieczny karnet open na silownie kosztuje z tego,co pamietam 130zl.Sa bardzo sympatyczni trenerzy,ktorzy ukladaja diete i cwiczenia jesli chcesz,sa pomocni i zawsze znajda czas,zeby pomoc.W cenie silowni masz tez saune bez ograniczen(ja mam bardzo plytko unaczyniona skore,wiec z sauny prawie nie korzystam lub korzystam sporadycznie).W tym samym budynku sa tez rozne aerobiki,ja chodzilam przez miesiac na latino-bardzo fajne,ale za lekkie jak dla mnie.Niestety nie pamietam ile za to placilam.Przebieralnie czysciutkie,prysznice i lazienki rowniez.
No wlasnie chyba skusze sie na ten Wola Park,bo mam chyba najblizej.Mieszkam kolo Teatru na Woli,wiec blizej bedzie do Parku Wola niz Aplauzu-nad nim tez sie zastanawialam,bo kolezanka mi bardzo polecala,ale to jednak dalej.
Najblizej siebie mam silownie na Kolejowej,ale raz tam bylam i wyglada jak taka typowa silownia-menelownia,poza tym miejsce takie,ze nawet samochod strach tam postawic...
Dzieki za odpowiedzi,jak ktos ma jeszcze jakies informacje to bede wdzieczna
Pozdrawiam
Eliza.A jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 16:47   #20
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 1 453
Dot.: Silownia w Warszawie

dziêki za odpowied¼. mo¿e siê skuszê

Edit: czy ta si³ownia jest na terenie kampusu na Bielanach??
__________________
Nie staraj sie zrozumieæ wszystkiego,
bo wszystko stanie siê niezrozumia³e...
Martiq:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-19, 17:08   #21
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Silownia w Warszawie

Martiq,ona jest na terenie AWF niedaleko od wejscia.Idzie sie taka mala drozka po lewej od wejscia i odbija w lewo.
Eliza.A jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-25, 08:15   #22
akrzesak
Raczkowanie
 
Avatar akrzesak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 378
fitnessland zna kto¶? Warszawa

Czy kto¶ z was uczêszcza³ do tego klubu?
Ciekawi mnie opinia.

http://www.fitnessland.waw.pl/

A swoja drog± moze kto¶ chce sie tam zapisaæ by powalczyæ z sade³kiem? Bo ja sama jakos nie mog sie zebraæ
akrzesak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-25, 15:52   #23
¦liweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: fitnessland zna kto¶? Warszawa

Ja w³a¶nie te¿ sie zastanawiam czy sie tam nie zapisac. Waham sie czy fitnessland czy wola park...
¦liweczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-25, 18:54   #24
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 384
Dot.: fitnessland zna kto¶? Warszawa

Akrzesak mam nadziejê, ¿e pozwolisz mi siê pod³±czyæ pod Twój w±tek z pytaniem czy znacie jaki¶ dobry fitness club lub basen w kolicach sródmie¶cia a jeszcze lepiej mokotowa? Do Fitnesslandu mam za daleko, a na warszawiance zim± jest masakra z szafkami w p³atnej strefie!
alcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-25, 21:26   #25
¦liweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: fitnessland zna kto¶? Warszawa

Na Mokotowie podobno nie¼le jest na Na³êczowskiej, a w centrum ca³kiem ok w Jerozolimskich mniej wiecej na przeciwko DworcaCentralnego, znajoma jest instruktork± i klub poleca
pzdr
¦liweczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-26, 09:51   #26
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 721
GG do Dolly
Dot.: fitnessland zna kto¶? Warszawa

ja z tego klubu na przeciwko Centralnego ucieka³am bardzo szykbo... mi siê nie podoba³o, instruktor na si³owni w¶cipski, sprzêt na si³owni nie za fajny

co do klubów to kole¿anka chodzi tutaj http://www.fitness-platinum.com/ i nie narzeka ale ona tylko na aerobik chodzi

osobi¶cie polecam Gymnasion hihi
Dolly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-26, 13:48   #27
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 384
Dot.: fitnessland zna kto¶? Warszawa

Dziêki. ¦liweczko nie wiesz mo¿e jak nazywa siê ten klub na na³êczkowskiej? Mo¿e maj± swoj± strone interentow± Mysla³am nad Gymasionem bo wydaje ale jednak te ograniczenie czasowe tylko 8 wej¶æ w miesi±cu do godziny 16a ja zazwyczaj wtedy jestem na uczelni.
alcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-26, 18:59   #28
akrzesak
Raczkowanie
 
Avatar akrzesak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 378
Dot.: fitnessland zna kto¶? Warszawa

no wiecie ten fitnessland jest tani a gimnasion czy wola park to trochê drogo.
Szczególnie ¿e mi zalezy na fitnessie a nie na si³owni.
akrzesak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-26, 19:13   #29
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 721
GG do Dolly
Dot.: fitnessland zna kto¶? Warszawa

patrz±c na zdjecia tego fitnesslandu to si³ka nie jest za ciekawa

oczywi¶cie ja nie jestem bezstronna wiêc nie bêde w ten temat brn±æ...

p.s. a je¶li tylko na fitnessie Tobie zale¿y to mo¿e Fitness Dla Kobiet- Gymnasion Women?
Dolly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-27, 09:30   #30
¦liweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: fitnessland zna kto¶? Warszawa

alcia: wklejam link do klubu na na³êczowskiej http://www.bodyline.com.pl
pozdrawiam
¦liweczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-06-22 20:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.