Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-12, 12:44   #31
Addicted To Pain
The Devil In I
 
Avatar Addicted To Pain
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 69
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Tak po cichu powiem, że zdałam teorię !
__________________

Are you looking for happines?
Are you looking for something better?
Do you ever feel emptiness?
Are you scared it's gonna last forever ?



Kierowca od 24.06.2015

Addicted To Pain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:00   #32
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Przejechalam w tamtym tygodniu 80km, 50km autostrada do Brzeska
Wow, ja na razie robię po kilkanaście kilometrów dziennie tylko I znowu mi zgasł na tych samych światłach co ostatnio Tyle, że tym razem tylko 2 razy (poprzednio 3), więc może następnym razem już będzie tylko raz

Cytat:
Napisane przez Addicted To Pain Pokaż wiadomość
Tak po cichu powiem, że zdałam teorię !
Gratulacje! To teraz na praktykę
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:33   #33
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Addicted To Pain Pokaż wiadomość
Tak po cichu powiem, że zdałam teorię !
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 13:56   #34
marmoladowa
Raczkowanie
 
Avatar marmoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 145
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny, zdałam praktykę - za pierwszym razem!
marmoladowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:00   #35
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez marmoladowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdałam praktykę - za pierwszym razem!


Początek wątku, a już sukcesy, oby tak dalej.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 14:53   #36
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Addicted To Pain Pokaż wiadomość
Tak po cichu powiem, że zdałam teorię !
Gratulacje!
Teraz praktyczny jeszcze został, tak samo jak dla mnie .

Cytat:
Napisane przez marmoladowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdałam praktykę - za pierwszym razem!
Brawo!
Zazdroszczę, że masz to już za sobą!
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 15:02   #37
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

I mi została praktyka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 16:54   #38
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Brawo dziewczyny Ale wysyp dobrych wiadomości
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 17:35   #39
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Addicted To Pain Pokaż wiadomość
Tak po cichu powiem, że zdałam teorię !
Gratulacje





Cytat:
Napisane przez marmoladowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdałam praktykę - za pierwszym razem!
:O Brawo! Opowiadaj jak było




[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51722359]

Początek wątku, a już sukcesy, oby tak dalej. [/QUOTE]

To tylko pokazuje, ze 13 jest szczęśliwa
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 18:51   #40
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Gratulacje dziewczyny!
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 21:05   #41
hegena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 24
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Gratulacje dla Dziewczyn.
Moje prawko jest już do odbioru ,szkoda tylko ,ze o 16 zmienili ten status jak urząd był już zamknięty. No nic w poniedziałek z rana już polecę.
Jeszcze raz gratulacje i czekam na relacje.
hegena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 00:54   #42
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez hegena Pokaż wiadomość
Keisha a może za bardzo się starasz? Nie mówię o olaniu ale żeby wyluzować. Mieć frajdę i przyjemność z jazd. Będzie dobrze zobaczysz.
Mam pytanie do Dziewczyn które odebrały plastik. Ile cxekalyscie na wyrobienie plastiku? Ja zapłaciłam 2 czerwca wtedy tez była na info car informacja, ze dokument został zamówiony i mają 7 dni roboczych które minęły kuzwa. Ja nie wiem my musimy się terminów trzymać ale oni to już nie. Mojej sąsiadki wnuczka zdała tydzień wcześniej i też nie ma jeszcze dokumentu. Tragedia w tej Polsce.
No właśnie, Keisha. Czasem tak jest, jak za bardzo się staramy, chcemy wszystko zrobić super albo i jeszcze lepiej, to potem nie wychodzi. Nie myśl o tym, żeby wszystko wyszło idealnie. Uczysz się, to normalne, że coś Ci nie wyjdzie - po to masz obok instruktora, żeby Ci wszystko wytłumaczył, powiedział, co masz robić i w razie potrzeby zareagował. Jazda samochodem wymaga wprawy - a tej nie zdobędziesz po kilku czy nawet kilkunastu godzinach jazd.
Tak naprawdę uczymy się jeździć, kiedy mamy już plastik i siedzimy w samochodzie, w którym już nie ma drugiego hamulca. Ja mam prawko od pół roku, jeżdżę naprawdę dużo i często, ale nadal zapewne nie jestem świetnym kierowcą. Owszem, uważam, że jeżdżę dobrze, dzięki Bogu, nic nie zrobiłam, nawet ryski na aucie, ale też zdarza mi się np. na trzy razy wyjeżdżać z wąskiej bramy, bo sobie za wcześnie/za późno/za mocno/za słabo skręcę i potem np. muszę z powrotem podjechać kawałek do przodu, żeby skorygować. Chociaż, z drugiej strony, myślę też, że w większości tych sytuacji, kiedy się zastanawiałam, czy uda mi się wyjechać itp, spokojnie by się udało, ale ja po prostu wolałam nie ryzykować. Tak więc - ok, jeżdżę dobrze, wiem, co i jak, ale wciąż sporo mi brakuje - bardziej pewności siebie i właśnie wprawy niż samych umiejętności, bo jazda samochodem sama w sobie nie jest trudna. Trzeba po prostu się z tym obyć, nabrać doświadczenia i wprawy. A to przychodzi z czasem.
To, że robisz teraz, na jazdach, jakieś błędy czy tam ci gaśnie, czy cokolwiek, jest normalne. Tak jak mówi hegena - czerp z tego przyjemność i nie zastanawiaj się, ile razy ci zgasło czy tam coś nie wyszło. Zgaśnie? Trudno! Odpalasz i jedziesz dalej. Zrobisz coś nie tak? Tak się zdarza, wszystko w normie. Zapamiętaj na przyszłość i jedź dalej. Z czasem zobaczysz też, że im bardziej na luzie do tego podejdziesz, tym lepiej Ci pójdzie.
Trzymam kciuki.

Cytat:
Napisane przez hegena Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Dziewczyn.
Moje prawko jest już do odbioru ,szkoda tylko ,ze o 16 zmienili ten status jak urząd był już zamknięty. No nic w poniedziałek z rana już polecę.
Jeszcze raz gratulacje i czekam na relacje.
Gratulacje Pewnie nie możesz się już doczekać, co? ;>

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:51 ----------

Cytat:
Napisane przez marmoladowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdałam praktykę - za pierwszym razem!
Gratulacje! Opowiadaj!
__________________
Piszę.

Edytowane przez Carousel
Czas edycji: 2015-06-13 o 00:53
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 08:09   #43
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
No właśnie, Keisha. Czasem tak jest, jak za bardzo się staramy, chcemy wszystko zrobić super albo i jeszcze lepiej, to potem nie wychodzi. Nie myśl o tym, żeby wszystko wyszło idealnie. Uczysz się, to normalne, że coś Ci nie wyjdzie - po to masz obok instruktora, żeby Ci wszystko wytłumaczył, powiedział, co masz robić i w razie potrzeby zareagował. Jazda samochodem wymaga wprawy - a tej nie zdobędziesz po kilku czy nawet kilkunastu godzinach jazd.
[ciach]
To, że robisz teraz, na jazdach, jakieś błędy czy tam ci gaśnie, czy cokolwiek, jest normalne. Tak jak mówi hegena - czerp z tego przyjemność i nie zastanawiaj się, ile razy ci zgasło czy tam coś nie wyszło. Zgaśnie? Trudno! Odpalasz i jedziesz dalej. Zrobisz coś nie tak? Tak się zdarza, wszystko w normie. Zapamiętaj na przyszłość i jedź dalej. Z czasem zobaczysz też, że im bardziej na luzie do tego podejdziesz, tym lepiej Ci pójdzie.
Trzymam kciuki.
Dzięki za słowa otuchy.
Ja to wszystko wiem, ale obawiam się, że nie każdy egzaminator ma takie samo zdanie i dlatego się boję tego egzaminu .
Instruktora mam fantastycznego! Odpowiada na wszystkie moje nawet "dziwne" pytania - czasem się ze mnie śmieje, że ja się tak doszukuję czegoś we wszystkim, ale naprawdę potrafi świetnie tłumaczyć. Ostatnio np. zapytałam go skąd mam wiedzieć, czy jadę jedno- czy dwukierunkową ulicą, jak "przegapię" znak, no i podpowiedział mi, żeby patrzeć na inne znaki, bo jak mam z lewej strony odwrócone do mnie "dupą", to znaczy, że są one dla tych z naprzeciwka i wiadomo, że dwukierunkowa jest. I tak samo zawsze motam się z kierunkami, jak po parkowaniu mam tyłem wyjechać, ale już wiem, że mam dawać kierunek "tam gdzie dupa jedzie". Niby nic, ale mi te podpowiedzi bardzo pomagają .
Jeździć lubię, chociaż wiadomo, że jest ta nutka niepewności i jeszcze trzeba dużo posiedzieć za kierownicą, żeby nabrać wprawy. Zdaję sobie sprawę, że nawet jak zdam egzaminy, to nie będzie znaczyło, że już super jeżdżę, ale wiem też, że jakoś sobie poradzę . Tylko jeszcze zdać ten egzamin trzeba .
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 11:20   #44
hegena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 24
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja należę do roztrzepanych ludzi. Więc wiem o czym mówisz. Ostatnio parkowalam na osiedlu u siebie i korygowalam bo krzywo i z tego wszystkiego wyjeżdżając tyłem też myliłam kierunki hehe. Praktyka czyni mistrza. Hehe.
hegena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 13:20   #45
marmoladowa
Raczkowanie
 
Avatar marmoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 145
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziękuję Dziewczyny! Zacznę może od tego, że każdemu życzę takiej sytuacji na drodze (kiedy zawracałam nikt mi nie nadjechał, zmieniałam pasy, też pusto było raz piesi wyskoczyli mi na pasy, ale zdążyłam w porę zahamować ) i takiego egzaminatora, jaki mi się trafił

Powiem Wam, że po tylu usłyszanych i przeczytanych historiach z egzaminów nawet nie nastawiałam się, że prędko go zdam. Myślałam sobie tak, że każdy ma ten swój pierwszy raz i chociaż będę wiedziała, jak to się wszystko odbywa i na następny raz lepiej się przygotuję To wszystko przez to, że na jazdach ciągle błędy popełniałam -€“ a to pierwszeństwo wymusiłam, albo znaku nie zauważyłam, na krawężnik też zdarzało mi się najechać, kierunek mi się wyłączył i pojechałam bez, no i moja największa zmora -“ ciągle gasł mi samochód. Więc wiecie, na cud nie liczyłam, a jednak


Godzinę przed egzaminem jeździłam z instruktorem, dopytałam, czego nie byłam pewna, pojechaliśmy na skrzyżowania, które chciałam jeszcze raz przećwiczyć, powtórzyliśmy co jest pod maską, światła. Spokojniejsza weszłam do WORDu dzięki temu. Egzaminator wyczytał mnie z godzinnym opóźnieniem, to czekanie było najgorsze Wyszłam z budynku i szukałam, którędy mam się dostać na ten nieszczęsny plac, oczywiście poszłam nie w tę stronę co trzeba i dopiero po chwili dojrzałam strzałkę, gdzie trzeba iść Egzaminator był miły, kulturalny i spokojny, nie zrobił nerwowej atmosfery na 'dzień dobry'€™ i dzięki temu, moje nerwy odeszły

Łuk zrobiłam idealnie, a na jazdach w większości musiałam nakierować tył na prostej, więc już się podbudowałam. Górka też spoko, no i miasto... ruch był, ale nie jakiś duży i ulewa gdzieś tak w połowie mnie złapała. Skupiłam się maksymalnie, a tego właśnie brakowało mi na jazdach. Ni i się udało Wszystkie manewry wykonałam poprawnie, tylko zaznaczył mi po błędzie przy respektowaniu techniki jazdy i przy hamowaniu silnikiem. Zwracał mi uwagę podczas jazdy, że na luz nie wrzucam na światłach (obawiałam się, że mi zgaśnie, dlatego wolałam być już przygotowana do odjazdu a zgasł mi jedynie dwa razy i to nie gdzieś na środku skrzyżowania, tylko w takiej bocznej uliczce, gdzie nikomu to nie przeszkodziło), no i przy hamowaniu za szybko przyciskałam sprzęgło.
A co najlepsze - zapomniał kazać mi zaparkować Zorientował się dopiero, jak już na parkingu w WORDzie wypisywał mi karteczkę. No i musiałam jeszcze raz wyjechać na miasto. Wtedy myślę, że no teraz to już perfekcyjnie muszę jechać, bo sobie nie wybaczę jeśli teraz coś wywinę. Tutaj stres się odezwał, bo kiedy wycofywałam, to w ostatniej chwili zorientowałam się, ze zahaczę auto obok, ale w porę zrobiłam korektę i na spokojnie wróciłam po '€˜pozytywny'€™

Moje rady dla zdających, to wykupić jazdę na łuku w WORDzie, pojeździć z instruktorem bezpośrednio przed egzaminem i opanować stres! Aa i nie myśleć ile to rzeczy trzeba wykonać podczas egzaminu, tylko skupić się na tym co w danej chwili każe nam robić egzaminator Nie nakręcać się, że 'muszę zdać', albo 'nie mam szans, żeby zdać', tylko co ma być to będzie. Trzeba pojechać, jak się potrafi najlepiej, a reszta już zależy od egzaminatora.

Edytowane przez marmoladowa
Czas edycji: 2015-06-13 o 13:30
marmoladowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 15:08   #46
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

marmoladowa! Super, gratulacje Każdy egzamin powinien taki być Trochę nas tutaj czekających podbudowałaś

Ja we wtorek mam wewnętrzny, ale jeszcze nie zapisuję się na egzamin. Chce 3-5 godzin wyjeździć z innym instruktorem, bo jak ostatnio jechałam z nim, to jakoś bardziej mi wszystko tłumaczył, na spokojnie i więcej się nauczyłam Już nawet łuk opanowałam. Wcześniej się nauczyłam na pachołki i dobrze mi szło, ale pod koniec zmieniłam auto na Yaris III i jak pojechałam na łuk, to przejechałam przez pachołki hahaha, teraz już nie patrze tak restrykcyjnie ile pół obrotów robię w przód, tylko bardziej tej lini pilnuję.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 11:19   #47
marmoladowa
Raczkowanie
 
Avatar marmoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 145
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
marmoladowa! Super, gratulacje Każdy egzamin powinien taki być Trochę nas tutaj czekających podbudowałaś

Ja we wtorek mam wewnętrzny, ale jeszcze nie zapisuję się na egzamin. Chce 3-5 godzin wyjeździć z innym instruktorem, bo jak ostatnio jechałam z nim, to jakoś bardziej mi wszystko tłumaczył, na spokojnie i więcej się nauczyłam Już nawet łuk opanowałam. Wcześniej się nauczyłam na pachołki i dobrze mi szło, ale pod koniec zmieniłam auto na Yaris III i jak pojechałam na łuk, to przejechałam przez pachołki hahaha, teraz już nie patrze tak restrykcyjnie ile pół obrotów robię w przód, tylko bardziej tej lini pilnuję.
Dziękuję teraz trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn!

Najlepiej by było, żebyś teraz już jeździła tylko takim autem na jakim będziesz miała egzamin, jeśli to możliwe. Byłaś na łuku w WORDzie?
marmoladowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:13   #48
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

A jakimi się teraz jeździ na egzaminie? Yaris III? bo jeżeli tak, to ten instruktor z którym chce jeździć ma go. W WORDzie niestety nie byłam, jedynie wiem, że na tamtych łukach muszę na pewno używać hamulca przy parkowaniu, bo inaczej zjadę. Może jak będzie czas, to wykupię tam jazdę, ale nie wiem. Zobaczę Dużo zależy też od czasu instruktora.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:28   #49
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
A jakimi się teraz jeździ na egzaminie? Yaris III? bo jeżeli tak, to ten instruktor z którym chce jeździć ma go. W WORDzie niestety nie byłam, jedynie wiem, że na tamtych łukach muszę na pewno używać hamulca przy parkowaniu, bo inaczej zjadę. Może jak będzie czas, to wykupię tam jazdę, ale nie wiem. Zobaczę Dużo zależy też od czasu instruktora.
W jakim mieście zdajesz? Bo na stronie WORDu powinno być napisane na jakich samochodach można zdawać.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 15:18   #50
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dzięki, w Trójmieście. Właśnie widzę, że u nas się jeździ modelami z 2013 i 2014... no nic, może trafie na Yaris 3 z 2013 a jak nie, to chyba tragedii nie będzie, oby
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 20:08   #51
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

@marmoladowa, czytając Twój pełny entuzjazmu post z przebiegu egzaminu, jeszcze bardziej Ci zazdroszczę, że już zdałaś, Ty szczęściaro!.

Mnie czeka dziś ciężka noc i mam obawy, co przyniesie jutro...
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 20:13   #52
Addicted To Pain
The Devil In I
 
Avatar Addicted To Pain
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 69
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Keisha Pokaż wiadomość

Mnie czeka dziś ciężka noc i mam obawy, co przyniesie jutro...
Dasz radę !
Trzymam kciuki !
__________________

Are you looking for happines?
Are you looking for something better?
Do you ever feel emptiness?
Are you scared it's gonna last forever ?



Kierowca od 24.06.2015

Addicted To Pain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 20:13   #53
hegena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 24
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Jutro egzamin .?Trzymam kciuki.
hegena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 20:33   #54
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć . Dam jutro znać, co i jak... Nie ukrywam, że wolałabym tu wrócić z entuzjazmem i dobrymi wiadomościami, więc trzymać te kciuki mocno.
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 05:06   #55
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Na pewno wrócisz powodzenia
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 08:54   #56
marmoladowa
Raczkowanie
 
Avatar marmoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 145
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
A jakimi się teraz jeździ na egzaminie? Yaris III? bo jeżeli tak, to ten instruktor z którym chce jeździć ma go. W WORDzie niestety nie byłam, jedynie wiem, że na tamtych łukach muszę na pewno używać hamulca przy parkowaniu, bo inaczej zjadę. Może jak będzie czas, to wykupię tam jazdę, ale nie wiem. Zobaczę Dużo zależy też od czasu instruktora.
Warto jechać do nich na łuk, bo już samo to, że jest kilka łuków jeden przy drugim może nas nieźle zmylić. Ja na początku nie wiedziałam, które pachołki i linie są moje, dopiero za trzecim razem jadąc z instruktorem ogarnęłam co i jak

Cytat:
Napisane przez Keisha Pokaż wiadomość
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć . Dam jutro znać, co i jak... Nie ukrywam, że wolałabym tu wrócić z entuzjazmem i dobrymi wiadomościami, więc trzymać te kciuki mocno.
Powodzenia!
marmoladowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 12:00   #57
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Powiem Wam, że jednak ta XIII jest szczęśliwa i mam nadzieję, że same pozytywne wyniki egzaminów tu teraz będą

No dobra, miałam Was bajerować piękną przemową, ale już nie wytrzymam ze szczęścia i pochwalę się, że udało mi się!!! ZDAŁAM. Myślałam, że polegnę na placu, miałam dwie poprawki (łuk, potem górka), tyle emocji, że po prostu jak po wszystkim wysiadłam z autka, to prawie się poryczałam . Później napiszę obszerniejszą relację, bo na razie to mam ochotę skakać z radości!.

Dziękuję Wam za wsparcie
__________________
Kierowca od 15.o6.2015

Wymiana:
1). Ubrania, buty, książki i inne drobiazgi.
2). Kosmetyki, wszystkowątek.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 12:48   #58
hegena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 24
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

super! gratulacje! wierzyłam , że Ci się uda
ja odebrałam swój plastik)
hegena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 13:11   #59
Addicted To Pain
The Devil In I
 
Avatar Addicted To Pain
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 69
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Keisha Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że jednak ta XIII jest szczęśliwa i mam nadzieję, że same pozytywne wyniki egzaminów tu teraz będą

No dobra, miałam Was bajerować piękną przemową, ale już nie wytrzymam ze szczęścia i pochwalę się, że udało mi się!!! ZDAŁAM. Myślałam, że polegnę na placu, miałam dwie poprawki (łuk, potem górka), tyle emocji, że po prostu jak po wszystkim wysiadłam z autka, to prawie się poryczałam . Później napiszę obszerniejszą relację, bo na razie to mam ochotę skakać z radości!.

Dziękuję Wam za wsparcie

Gratuluję !!

Żeby mi się tak udało. Mój sądny dzień 24.06.2015 Obym chociaż z placu wyjechała.
__________________

Are you looking for happines?
Are you looking for something better?
Do you ever feel emptiness?
Are you scared it's gonna last forever ?



Kierowca od 24.06.2015

Addicted To Pain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 13:28   #60
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Keisha Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że jednak ta XIII jest szczęśliwa i mam nadzieję, że same pozytywne wyniki egzaminów tu teraz będą

No dobra, miałam Was bajerować piękną przemową, ale już nie wytrzymam ze szczęścia i pochwalę się, że udało mi się!!! ZDAŁAM. Myślałam, że polegnę na placu, miałam dwie poprawki (łuk, potem górka), tyle emocji, że po prostu jak po wszystkim wysiadłam z autka, to prawie się poryczałam . Później napiszę obszerniejszą relację, bo na razie to mam ochotę skakać z radości!.

Dziękuję Wam za wsparcie
Gratulacje
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.