Jak usunąć tatuaż? - cz.2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-23, 20:56   #361
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Usuwanie tatuażu - pomocy!!!

Byłam dzis u ambroziaka, zapłaciłam 600zl za tatuaż 12x5 cieniowany czarny, bolało jak cholera ale widze ze wyszła 1/3 barwnika efekt spory jak na 1szy zabieg, nic mi sie nie sączy całkiem ładnie wyglada pod opatrunkiem, jestem zadowolona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 07:20   #362
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Usuwanie tatuażu - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Byłam dzis u ambroziaka, zapłaciłam 600zl za tatuaż 12x5 cieniowany czarny, bolało jak cholera ale widze ze wyszła 1/3 barwnika efekt spory jak na 1szy zabieg, nic mi sie nie sączy całkiem ładnie wyglada pod opatrunkiem, jestem zadowolona
Gratulacje kiedy następna wizyta? Długo trwał zabieg?
sternik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 12:24   #363
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Usuwanie tatuażu - pomocy!!!

Zabieg trwał moze z 5 min, następny zabieg 21.07


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 10:32   #364
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Pani dr kazała mi robić opatrunki z bactigrasu jak sie bedzie sączyło, 2 dni robiłam opatrunek dla zabezpieczenia bo mnie bolało ale nie sączyło , nie mam tez żadnych strupkow tylko lekkie zaczerwienienie.
Czy dalej mam robić te opatrunki czy juz moge smarować cicalfate?

Minął tydzień do zabiegu a ja nadal czuję skórę w miejscu tatuaży i boli gdy dotykam czy to normalne?
w miejscu gdzie były kontury tatuazu pojawiły mi się gdzieniegdzie miałe czerwone kropeczki, boję się czy coś się z tym nie zaczyna dziać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2015-06-29 o 22:36
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 05:28   #365
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

mnie też bolała skóra przy dotyku, także nie ma powodów do obaw. ja smarowałam maścią Zinalfat. przyśpiesza gojenie
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 19:45   #366
ratlerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

witam serdecznie
z gory dziekuje za szczera i dokladna odpowiedz na moje pytanie mianowicie o usuniecie tatuazu laserem picosure w klinice Miracki.
czytam na ten temat praktycznie wszystko co pojawia sie internecie...
korzystal ktos?? czy faktycznie jest skuteczniejszy i pozwala skrocic ilosc zabiegow w stosunku do znanych nam laserow?? jaka jest prawda? oczywiscie koszty sa wieksze ale za bledy trzeba slono placic a zyc cie odechciewa....pomozcie z gory dziekuje
ratlerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 00:41   #367
bonaerense
Przyczajenie
 
Avatar bonaerense
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Może i ja swoje trzy grosze dorzucę
Łódź - moim zdaniem nie ma dobrego miejsca na usuwanie tatuażu. Byłam na zabiegach u p. Boroń, efekt zerowy, szybko zwiałam do Warszawy. Chodziłam na zabiegi do Elite, bodajże po 3 sesji (i sporym zwiększeniu mocy lasera) zauważyłam całkiem niezły efekt, tatuaż znacznie wyblakł.
bonaerense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 20:24   #368
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

I ja jestem w trakcie usuwania tatuażu.

Chciałam zapytać jak to jest z zajściem w ciąże w trakcie usuwania tatuażu laserem. Wiem, że ciąża jest przeciwwskazaniem. Ale ile czasu należy odczekać po ostatnim zabiegu. Tam gdzie usuwam tatuaż powiedziano mi, że należy odczekać miesiąc, ale chyba nikt wcześniej takiego pytania im nie zadawał :/ No i wiem też, że dłuższa przerwa nie wpłynie negatywnie na cały proces.

Chciałabym zacząć starać się o dziecko w trakcie najbliższego cyklu, więc (o ile się uda) od ostatniego zabiegu minęłyby dwa tygodnie. W miejscu tatuażu nic się nie dzieje, poza delikatnym zaczerwieniem. Tatuaż jest na nodze. Czy istnieje jakieś potencjalne ryzyko? W internecie nie znalazłam żadnych konkretnych informacji.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:44   #369
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Ja bym zrobiła morfologię z rozmazem i jeśli wyniki są OK - nie martwiłabym się.
Jeśli byłaś tatuowana, przed zajściem w ciążę zbadaj też WZW (B i C) bo w czasie robienia tatuażu można się tym zarazić, a lepiej wiedzieć jeśli się ma, bo potem przy porodzie można zabezpieczyć dziecko przez zakażeniem.
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 18:56   #370
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

dzięki dedede
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 01:08   #371
leci_ptaszek
Przyczajenie
 
Avatar leci_ptaszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Wie ktoś gdzie jeszcze dobrze usuwają tatuaże poza CTL we Wrocławiu? Jestem dzień po drugim zabiegu, zero bąbli i efekt znikomy póki co... Za słaba moc może- tatuaż oceniony przez usuwającego jako łątwy przypadek.... Ale przy takich efektach to chyba na 20 zabiegów, kolor tylko czarny, niepoprawiłam tego na czeście więc to jedna warstwa. Przejdę się tam trzeci raz i poproszę o zwiększenie mocy.

Jeżeli nie pomoże gdzie jeszcze DOBRZE usuwają? proszę o pomoc
leci_ptaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 01:12   #372
leci_ptaszek
Przyczajenie
 
Avatar leci_ptaszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

mialam cos takiego- tak samo mocne i taki sam tusz robione profesjonalnie.... usuwac zaczelam w ctl , po pierwszym lekkie rozjasnienie, po drugim zabiegu nie widze roznicy, nie zrobily sie bomble ani nic - albo ten moj tatos to magia ,albo ustawiaja niska moc zeby bylo 15 zabiegow- bo na tyle u mnie to wyglada... wydaje mi sie,ze zaczeli ustawiac niska moc
leci_ptaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 15:20   #373
MiniRozanka
Przyczajenie
 
Avatar MiniRozanka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Pytasz o Wrocław czy miasto nie ma znaczenia?
MiniRozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:27   #374
leci_ptaszek
Przyczajenie
 
Avatar leci_ptaszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Miasto nie ma znaczenia- Dede widziała ten tatuaż i mówiła, że koło 4 zabiegów. Mój był robiony w studiu profesjonalnym ,tylko kolor czarny, na blachę, ale cienki wzór-najszerszy element ma 3mm, Pani Doktor też wróżyła 3-4 zabiegi bo tatuażu nie poprawiłam . Po drugim zabiegu nie wiem czy jest efekt może minimalny.... Gdzie jeszcze można to pousuwać?może spróbuję w ctl ale poproaszę o wyższą moc bo to coś nie miało bąbli i wygoiło się w niecały tydzień, uszkodzenia skóry i ból prawie zerowy. Albo tam mają niską moc teraz, albo ten tatuaż magiczny ,ale wyceniali jako ideał do usuwania(
leci_ptaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 11:44   #375
Kotencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

szczerze to wątpię, żeby komuś udało się po 4 zabiegach otrzymać satysfakcjonujący efekt.. no chyba że tatuaż był jaśniutki, cieniowany.. przy ciemnych nie ma co się łudzić. trzeba sobie założyć z góry 10 zabiegów żeby się nie rozczarować. Ja też myślałam, że usunę to po 5-6 zabiegach, a męczę się już 2 rok. jestem po 10 zabiegach i jeszcze ze 2 lub 3 by się przydały.. a tak poza tym to walczę w międzyczasie z brzydkim odbarwieniem..
Kotencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 17:22   #376
leci_ptaszek
Przyczajenie
 
Avatar leci_ptaszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Zwracam honor- szału nie ma, ale po dwóch tygodniach widzę różnicę, zniknęły niektóre listki , są miejsca z gołą skórą. Jestem po dwóch zabiegach i wygląda mi to do 4-6 zabiegów. Tatuaż jest jaśniejszy prawię o połowę, w niektórych miejscach zniknął tylko dziwne, że po zabiegu i tydzień po nie było widać efektu. Będę dalej korzystać z CTL i może poproszę o wyższą moc bo bardzo dobrze się to goiło bez pęcherzy i strupków.
leci_ptaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 13:37   #377
KaskaPacka70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 109
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez leci_ptaszek Pokaż wiadomość
Zwracam honor- szału nie ma, ale po dwóch tygodniach widzę różnicę, zniknęły niektóre listki , są miejsca z gołą skórą. Jestem po dwóch zabiegach i wygląda mi to do 4-6 zabiegów. Tatuaż jest jaśniejszy prawię o połowę, w niektórych miejscach zniknął tylko dziwne, że po zabiegu i tydzień po nie było widać efektu. Będę dalej korzystać z CTL i może poproszę o wyższą moc bo bardzo dobrze się to goiło bez pęcherzy i strupków.
moge spytac ile Cie to kosztuje ?
KaskaPacka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 08:13   #378
MiniRozanka
Przyczajenie
 
Avatar MiniRozanka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Nie dziwne, że efektów nie widzisz od razu, makrofagi muszą mieć chwilę czasu by zadziałać
MiniRozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 20:36   #379
lukase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

jestem po usuwaniu tatuażu zostały białe ślady czy to mi sie zrówna po jakimś czasie z naturalna skóra czy używać jakieś kremy na wyrównanie barwnika skóry? czy podjąć sie zabiegowi na odbarwienia skóry ?
lukase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 17:35   #380
leci_ptaszek
Przyczajenie
 
Avatar leci_ptaszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

300 zł ,tatuaż jest bardzo długi-koło 15 cm, ale to takie dwie, chude łodygi, najszerszy element ma z 3 mm , był na blachę, ale na szczęście nie jest to poprawione.Długie to i cienkie... Szału po drugim zabiegu nie ma, schodzi gorzej niż każdy tatuaż u dede czy widziałam np. na blogu jakieś dziewczyny co usuwała z palców u dłoni w CTL czerwono-czarny, grubszy tatuaż, na pewno dużo trudniejszy do usunięcia niż mój i efek po 5 zabiegach- nie ma prawie nic. U mnie schodzi to duuużo gorzej, a dr najpierw mówiła, że wygląda to na 2-3 zabiegi, tatuaż był robiony w salonie, to tylko jedna, czarna warstwa z najszerszym elementem na max.3mm, nie wiem czy ctl nie ustawia najniższej mocy bo szału naprawdę nie ma i podrażnienie skóry było znikome, goiło się błyskawicznie, były tylko delikatne zgrubienia w miejscu tatuażu, żadnych bąbli i sączenia.

Tylko parę małych listków na szerokość mniej niż 1 mm , PRAWIE znikła, ale są reż elementy które ledwo co się rozjaśniły. Sama nie wiem chyba spróbuję w PZ bo w CTL tak sobie-wygląda mi to na 10 zabiegów. Zobaczę w derma solutions w pz ,jak będzie gorzej to wrócę do CTL, trudno .

Edytowane przez leci_ptaszek
Czas edycji: 2015-09-21 o 17:41
leci_ptaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 22:28   #381
przemek5932
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Próbował ktoś metody SKINIAL ?
przemek5932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 11:18   #382
MiniRozanka
Przyczajenie
 
Avatar MiniRozanka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Lukase najlepiej zapytaj lekarza. Mam przed sobą jeszcze kilka zabiegów ale już widzę, że też mam białe przebarwienie. Jest ono spore i nie wiem czy jakiś krem sobie z tym poradzi. Znacie coś, co mogłoby pomóc?

W moim przypadku lekarz powiedział, że możemy po usunięciu podziałać laserem na moje odbarwienia, więc taka opcja jest na pewno. Idę na kolejny (już 5) zabieg w przyszłym tygodniu to podpytam co i jak.

Przemek poczytaj wątek, parę osób się na pewno wypowiadało o tej metodzie.
MiniRozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 18:38   #383
lukase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez MiniRozanka Pokaż wiadomość

,,W moim przypadku lekarz powiedział, że możemy po usunięciu podziałać laserem na moje odbarwienia''
jest jakas specjalna nazwa laseru do usuwania przebarwień wie ktos cos?
lukase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 14:58   #384
leci_ptaszek
Przyczajenie
 
Avatar leci_ptaszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Przemek5932 - nie próbowałam, ale znalazłam na zagranicznym forum bardzo negatywne opinie... To chyba to samo co rejuvi i o tyle jest to dziwne, że w PL nie ma żadnych opinii. Znalazłam wypowiedź kogoś kto robił skinial w Niemczech , post napisany na realself i podobno jest po tym jedna wielka blizna z pomieszanym tuszem. Ofiara chodziła potem po chirurgach plastycznych, którzy stwierdzili, że nie ma u niego tendencji do bliznowacenia. Oryginalny post tego kogoś wkleję Ci tu :

"Everyone, please stay away from skinial. The solution is made up of 30% lactic acid - any credible doctor will warn you about this. I did my treatment 3x in Germany and now my forearm is an unsightly mess of discolored, hypertroph bumbs of scar tissue. I have been seeing 3 plastic surgeons after this to decide what to do with it and their unison recommendation is skin graft or expander. All of them also confirmed that my skin is not prone to hypertrophic scarring. I wish I would have done laser instead or just kept my tattoo. Skinial has just been sewed successfully in Germany and more law suits are due to follow. Please do yourself a favor and stay away and stay with a doctor's treatment!"

chyba zostają nam te lasery

btw. dla zainteresowanych mogę podać zagraniczne linki ze zdecydowaną krytyką tej metody.. Eh szkoda, też liczyłam, że to coś pomoże. Zresztą na logikę te całe Kelly Osbourne i inne usuwają te tatosy latami właśnie laserami, jakby to skinial rzeczywiście było takim cudem to nikt by się nie bawił w lasery. Od początku mi to śmierdziało, pogrzebałam na necie i to RZECZYWIŚCIE, materialnie "śmierdzi"

Edytowane przez leci_ptaszek
Czas edycji: 2015-10-11 o 15:04
leci_ptaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 00:34   #385
apaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

da się usunąć
apaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:35   #386
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

cześć dziewczyny czy wiecie gdzie w Warszawie podejmą się usunięcia chirurgicznego (wycięcia) napisu 14 cm długości 0,5 cm wysokości z przedramienia. To był błąd a barwnik wygląda że siedzi głeboko nie mam kilku lat na pozbycie się tego okropieństwa Pomocy..

Edytowane przez ladybarque
Czas edycji: 2015-10-20 o 12:38
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 17:53   #387
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny czy wiecie gdzie w Warszawie podejmą się usunięcia chirurgicznego (wycięcia) napisu 14 cm długości 0,5 cm wysokości z przedramienia. To był błąd a barwnik wygląda że siedzi głeboko nie mam kilku lat na pozbycie się tego okropieństwa Pomocy..
Kilku lat? A skąd wiesz, oceniał to jakis lekarz ? Zabiegi laserowe robi sie co miesiac i mysle ze dosc szybko mozna sie pozbyć w ten sposób tatuażu a wycinanie skory to jest jednak ingerencja i bedzie blizna nie mówiąc o innych komplikacjach..



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 20:34   #388
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Usuwanie tatuażu - pomocy!!!

Byłam na 3 konsultacjach w Wwie w tym ten nowy laser PicoSure. Nie dają gwarancji i mowia ze mi sie rozmaże ...
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 21:24   #389
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Usuwanie tatuażu - pomocy!!!

Nie wiem co to za laser, ale ja usuwam q switched w klinice ambroziaka wiem ze wiele osob usuwalo takim laserem i było zadowolonych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 09:29   #390
marcelina933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 21
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Ja sie wybieram do ctl we Wrocławiu na jaraczej,Mam ciemny tatuaz w srodku cieniowany ( kilka miejsc jest bez tuszu w srodku ] niestety kontur bardzo czarny tatuaz ok 12 cm na 8cm. Boje sie ze bedzie mnie czekala masa zabiegow...ehh a tu dopiero 1 przedemna, pocieszam sie ze jest zima i nikt nie bedzie tego cholerstwa widzial,jak sadzicie na ile mi to wycenią? Ktos moze tam usuwal?
marcelina933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 19:13:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.