Mamy Sierpniowe 2021 cz 2! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-07, 10:33   #91
Clauu123
Raczkowanie
 
Avatar Clauu123
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

U mnie połówkowe będą w 19+5.
Na ostatniej wizycie nie było dziecko ważone ani mierzone, usg było dość krótkie, gin powiedziała coś o łożysku i pępowinie, dała posłuchać serduszka, podała płeć, jak usłyszałam, że jest wszystko ok, to już nawet o nic nie dopytywałam

Też ostatnio często zastanawiam się jak nasz synek będzie wyglądał, ja mam ciemne włosy, brązowe oczy i trochę ciemniejszą karnację, mój tż blady, zielone oczy i czarne włosy, ale oboje mamy braci blondynów, więc może być ciekawa mieszanka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Clauu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 10:42   #92
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Dzień dobry

Co do ubranek to ja lubię z f&f, z pepco, z Lidla lubiłam ale te mniejsze rozmiary, z większych to czasem koszulki lub dresiki, ale spodenki i body to już nie. Newbie mamy trochę, ale coś się ich jakość psuje wg mnie, a ceny coraz wyższe, ja zwykle je kupuje na jakiejś grupie na fb, tam można dostać ładne ciuszki za niższa cenę, chyba że trafi się na Grażynę biznesu to next też ma fajne ubranka i wielopaki się opłaca kupić, smyk też fajny. Pepco o tyle lubię, że dość niedrogie, jakość nie najgorsza, a nie żal dać do żłobka czy na dwór



Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 10:46   #93
dora_019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 420
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Oj to ja też się zastanawiam jak nasze dziecko będzie wyglądać, ja typowa brunetka po tacie, ciemne włosy, ciemne oczy, karnacja ciemniejsza, opalam się od razu na brązowo (jak się urodziłam to wyglądałam jak krecik, włosy miałam czarne jak węgiel ), za to mąż blondyn, zielone oczy, zdecydowanie jaśniejsza karnacja, a na słońcu robi się czerwony jak swinka i w ogóle nie może się opalać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dora_019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 11:05   #94
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Dzień dobry
Potrzebuje porady, bo nie wiem czy to normalne objawy czy nie, bo to moja pierwsza ciąża, ale chyba zadzwonię do lekarza jutro, bo wizyta dopiero w piątek. No więc wczoraj już bolało mnie podbrzusze raz po lewej raz po prawej stronie, ale myślałam, że może się wszystko rozciąga. Dziś wstałam boli mnie na środku podbrzusze, nawet jak kichnęłam to aż tak zarwało, do tego mam jakiś dziwny ucisk? Jakby mi się chciało do łazienki na dłuższa potrzebę... A tak nie jest. Wczoraj było to samo. Do tego od jakiegoś już czasu zauważyłam, że gdy nawet chce mi się mocno siku to, gdy pójdę do łazienki leci mały strumień, bardzo bardzo powoli. Nie wiem czy to aż tak normalne. Najbardziej martwi mnie ten ból podbrzusza drugi dzień jakoś. Nie wiem czy mam się czym denerwować czy bez sensu moje nakręcanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 11:45   #95
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Hej, witam się i ja!

Ja po synu wszystko puściłam w świat. Na lumpku będę kupować powoli jakieś rzeczy. Wolę sh jakość niż pepco np

Chyba dzisiaj poczułam pierwsze ruchy <3 16+0, nie chce mi się wierzyć. Byłoby mi znacznie prościej, mniej bym się martwiła.

Mniej więcej w którym tc macie połówkowe? Myślę czy iść przed świętami na 19+x czy po na 20+x
U mnie jako takie połówkowe to na wizycie, nie jako dodatkowe bo moja dr i tak robi pełną diagnostykę co wizytę. Będzie 19t3d wg usg, wg OM tydzień więcej.
Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Tez jestem ciekawa, bo ja niebieskooka blondynka, a mój mąż ciemne oczy, ciemne włosy, ciemna karnacja, wręcz może spokojnie za obcokrajowca robić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam szarozielone oczy i blond. Dzieci mają oczy niebieskie po tacie, a reszta ksero mamusi (tata jest brunetem o ciemnej karnacji) . Ciekawe czy bliźniaczki mu lepiej wyszły 🤣
Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Potrzebuje porady, bo nie wiem czy to normalne objawy czy nie, bo to moja pierwsza ciąża, ale chyba zadzwonię do lekarza jutro, bo wizyta dopiero w piątek. No więc wczoraj już bolało mnie podbrzusze raz po lewej raz po prawej stronie, ale myślałam, że może się wszystko rozciąga. Dziś wstałam boli mnie na środku podbrzusze, nawet jak kichnęłam to aż tak zarwało, do tego mam jakiś dziwny ucisk? Jakby mi się chciało do łazienki na dłuższa potrzebę... A tak nie jest. Wczoraj było to samo. Do tego od jakiegoś już czasu zauważyłam, że gdy nawet chce mi się mocno siku to, gdy pójdę do łazienki leci mały strumień, bardzo bardzo powoli. Nie wiem czy to aż tak normalne. Najbardziej martwi mnie ten ból podbrzusza drugi dzień jakoś. Nie wiem czy mam się czym denerwować czy bez sensu moje nakręcanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Kropelko z opisu powiedziałabym, że młodzież Ci się wciska tu i ówdzie. Ja tak czuję, jak dziecko się napina w macicy. Czasem aż tchu brakuje, w zależności od. Tego w którą stronę się wygina. To potrafi być uciążliwe, bo zatyka i przy gorszym dniu wręcz zatrzymuje w chodzie.
Ale po chwili puszcza.
Jeśli jest to ciągły ból, to warto to skonsultować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 11:45   #96
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja myślę, że takie bóle sa normalne, ale jeśli masz się martwić, to skonsultuj to z lekarzem. Kiedy kichasz, kieruj głowę w lewo lub w prawo, wtedy nic nie rwie


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 11:48   #97
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Potrzebuje porady, bo nie wiem czy to normalne objawy czy nie, bo to moja pierwsza ciąża, ale chyba zadzwonię do lekarza jutro, bo wizyta dopiero w piątek. No więc wczoraj już bolało mnie podbrzusze raz po lewej raz po prawej stronie, ale myślałam, że może się wszystko rozciąga. Dziś wstałam boli mnie na środku podbrzusze, nawet jak kichnęłam to aż tak zarwało, do tego mam jakiś dziwny ucisk? Jakby mi się chciało do łazienki na dłuższa potrzebę... A tak nie jest. Wczoraj było to samo. Do tego od jakiegoś już czasu zauważyłam, że gdy nawet chce mi się mocno siku to, gdy pójdę do łazienki leci mały strumień, bardzo bardzo powoli. Nie wiem czy to aż tak normalne. Najbardziej martwi mnie ten ból podbrzusza drugi dzień jakoś. Nie wiem czy mam się czym denerwować czy bez sensu moje nakręcanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Albo dziecko Cię uciska albo moze infekcja pęcherza? Chociaż bardziej myślę że dziecko uciska. Mnie czasem tak kopnie czy jakoś się ułoży ze ściska mi chyba pęcherz bo chce mi się siku mimo że dosłownie przed chwilą byłam. A ból? Może macica się rozciąga.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 11:59   #98
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Kropelka jeśli odczuwasz ból i się boisz że to nie dziecko, warto wziąć nospe. Jak ustąpi top dobrze, jak nie to może być po prostu dziecko.
Co do kichania, mnie zawsze boli jak leże całkiem płasko, albo jak stoję. Do kichania podciągam kolana do góry, albo się schylam. Przed ciążą też tak miałam i czasem na prawdę bardzo zabolało...

Jerzu jaka dzisiaj paskudna pogoda, zimno, wieje a córka zaczęła kaszleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 12:28   #99
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Potrzebuje porady, bo nie wiem czy to normalne objawy czy nie, bo to moja pierwsza ciąża, ale chyba zadzwonię do lekarza jutro, bo wizyta dopiero w piątek. No więc wczoraj już bolało mnie podbrzusze raz po lewej raz po prawej stronie, ale myślałam, że może się wszystko rozciąga. Dziś wstałam boli mnie na środku podbrzusze, nawet jak kichnęłam to aż tak zarwało, do tego mam jakiś dziwny ucisk? Jakby mi się chciało do łazienki na dłuższa potrzebę... A tak nie jest. Wczoraj było to samo. Do tego od jakiegoś już czasu zauważyłam, że gdy nawet chce mi się mocno siku to, gdy pójdę do łazienki leci mały strumień, bardzo bardzo powoli. Nie wiem czy to aż tak normalne. Najbardziej martwi mnie ten ból podbrzusza drugi dzień jakoś. Nie wiem czy mam się czym denerwować czy bez sensu moje nakręcanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ja też myślę że ten ucisk odczuwasz układanie się Malucha w różnych miejscach i pozycjach. Ja od ok tygodnia czuje wypieranie w różnych miejscach, w zależności od tego gdzie się ułoży a czasem tak mnie ciśnie w dole że mam wrażenie jakby chciał zaraz wyskoczyć. Pi chwili zmieni pozycje i wszystko mija. Mi to nie sprawia bólu ale jeśli się niepokoisz to spróbuj umówić się na usg żeby lekarz podejrzał co i jak będziesz spokojniejsza, a to dla Maluszka jest bardzo ważne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 12:38   #100
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Kropelkaa zgadzam się z dziewczynami spróbuj z nospa albo magnezem i myślę, że to powinno pomóc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 12:41   #101
Clauu123
Raczkowanie
 
Avatar Clauu123
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Tak jak Uno pisze, w trakcie kichania trzeba skierować głowę w bok, wtedy nic nie ciągnie, kichając z głową skierowaną do przodu ciągnie brzuch i możemy pogłębić rozejście mięśnia prostego brzucha

Co do takich bóli, to ja się nie znam, wydaje mi się, że jeśli to chwilowe to może być kwestia rozciągania czy ułożenia dziecka, które w danym momencie gdzieś uściśnie. Jeśli ból utrzymuje się dłużej i Cię niepokoi to lepiej skonsultuj z lekarzem żebyś się nie stresowała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Clauu123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 13:10   #102
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Potrzebuje porady, bo nie wiem czy to normalne objawy czy nie, bo to moja pierwsza ciąża, ale chyba zadzwonię do lekarza jutro, bo wizyta dopiero w piątek. No więc wczoraj już bolało mnie podbrzusze raz po lewej raz po prawej stronie, ale myślałam, że może się wszystko rozciąga. Dziś wstałam boli mnie na środku podbrzusze, nawet jak kichnęłam to aż tak zarwało, do tego mam jakiś dziwny ucisk? Jakby mi się chciało do łazienki na dłuższa potrzebę... A tak nie jest. Wczoraj było to samo. Do tego od jakiegoś już czasu zauważyłam, że gdy nawet chce mi się mocno siku to, gdy pójdę do łazienki leci mały strumień, bardzo bardzo powoli. Nie wiem czy to aż tak normalne. Najbardziej martwi mnie ten ból podbrzusza drugi dzień jakoś. Nie wiem czy mam się czym denerwować czy bez sensu moje nakręcanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Skonsultuj z lekarzem ja przy identycznych objawach dostalam magnez forte 3xdziennie i nareszcie funkcjonuje normalnie, mialam skurcz miesni do tego stopnia ze nawet problem z oddaniem moczu mialam a ja juz podejrzewalam zapalenie pecherza. I bole jakby jajnikow a potem ciagniecie po srodku w dole brzucha.
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 15:19   #103
sowa2806
Rozeznanie
 
Avatar sowa2806
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 681
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

U nas w kwestii wyglądu chyba będzie trochę łatwiej pokonać wybujałą wyobraźnię. Rodzina i znajomi mówią, że moglibyśmy być z mężem rodzeństwem z tym że ja mam oczy zielonkawe, a mąż brązowe. Młody ma moje oczy.
Jak ja Wam zazdroszczę, że już znacie płeć i możecie mówić o dzidziusiu synek lub córeczka.
Moje dziecię dziś bardzo ruchawe. Jak tylko nogę podkurcze, albo leginsy się opuszczą za nisko to już się wierci. Uwielbiam to uczucie 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sowa2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 15:53   #104
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Nasza córka jest naszą mieszanką, nie można dokładnie powiedzieć, że to kopia któregoś z nas. Ma jasne włosy po mężu, chociaż zima ciemnieją. Latem za to ma piękne blond refleksy. Po mnie są delikatne, falowane i raczej cienkie. Niebieskie oczy ma po mężu, chociaż całkiem inny odcień, ja mam zielone. Na buzi jest podobna chyba tylko do siebie figura póki co w męża i bardzo dobrze. Ciekawa jestem za to, jaki może wyjść syn
Za dwa dni poznam płeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 16:50   #105
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Kiedy kichasz, kieruj głowę w lewo lub w prawo, wtedy nic nie rwie
Muszę przetestować!


U nas też raczej bez niespodzianki, bo mamy identyczny kolor włosów i oczu i też nas kiedyś w dawnych latach pytali czy jesteśmy rodzeństwem Nasze dziecko wygląda jak nasze Ale oczywiście i tak jestem ciekawa jak będzie wyglądała druga!
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 17:07   #106
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

My jesteśmy różni, ja bardzo jasna blondynka z niebieskimi oczami i jasną karnacją, mąż ma brązowe włosy, zielone oczy i średnią karnację. Ale słyszałam i w sumie widzę, że często to się sprawdza, że dzieci często wdają się w dziadków, a u nas cały przekrojd blondynów, przez rudzielców po hebanową czerń włosów. Mi się na początku ciąży śniła ruda córeczka więc kto wie
Dzisiaj świętujemy wcześniej dzień kobiet, byliśmy w restauracji chyba po pół roku przerwy związanej z pandemią, normalnie dawno nie byłam taka szczęśliwa po jedzeniu wieczorkiem czeka nas jeszcze teatr w końcu czuję, że życie wraca do normy, zanim się przewroci do góry nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 17:42   #107
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

U nas ja wlosy ciemny blond/jasny brąz, zielone oczy, karnacja z jaśniejszych, ale łatwo się opalam, Maz oczy brązowe, włosy brązowe, karnacja ciemniejsza, łatwo się opala.. Co do dziadków to moi rodzice: tata ciemne włosy, oczy i karnacja, mama taka jak ja, u męża: mama ciemne włosy, oczy i karnacja, tata blondyn, zielone oczy jasna karnacja. Także w sumie pół na pół

Nasza córka jest kopia męża, może druga wyda się za mną

No ale ciemniejsze geny są silniejsze, więc..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 17:51   #108
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
U nas ja wlosy ciemny blond/jasny brąz, zielone oczy, karnacja z jaśniejszych, ale łatwo się opalam, Maz oczy brązowe, włosy brązowe, karnacja ciemniejsza, łatwo się opala.. Co do dziadków to moi rodzice: tata ciemne włosy, oczy i karnacja, mama taka jak ja, u męża: mama ciemne włosy, oczy i karnacja, tata blondyn, zielone oczy jasna karnacja. Także w sumie pół na pół

Nasza córka jest kopia męża, może druga wyda się za mną

No ale ciemniejsze geny są silniejsze, więc..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Miałam dejavu, znam już jedna Asię położna z wizażu już myślałam że to Ty, ale ona ma już dwoje dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 18:49   #109
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

My różnimy sie wygladem, ja mam ciemne proste wlosy i ciemna karnacje a moj narzeczony ma jasna karnacje ciemny blond krecone wlosy oboje mamy zielone oczy natomiast moje wpadaja w braz a jego w jasna zielen... Zobaczymy... Moj syn z pierwszego malzenstwa przez kilka lat podobny byl do ojca a teraz jest nasza mieszanka.
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 19:19   #110
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Co do ubranek to ja lubię z f&f, z pepco, z Lidla lubiłam ale te mniejsze rozmiary, z większych to czasem koszulki lub dresiki, ale spodenki i body to już nie. Newbie mamy trochę, ale coś się ich jakość psuje wg mnie, a ceny coraz wyższe, ja zwykle je kupuje na jakiejś grupie na fb, tam można dostać ładne ciuszki za niższa cenę, chyba że trafi się na Grażynę biznesu to next też ma fajne ubranka i wielopaki się opłaca kupić, smyk też fajny. Pepco o tyle lubię, że dość niedrogie, jakość nie najgorsza, a nie żal dać do żłobka czy na dwór



Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Złożyłam dziś zamówienie z Next, nie mogę się doczekać aż je dostanę
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 19:38   #111
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja za to trzeci dzień z bólem głowy.
Zrobiłam dziś zdjęcie brzucha, bo nie mogę uwierzyć, że to mój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 20:04   #112
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja się jakoś nie mogę zabrać za zrobienie ładnych zdjęć, mam same w pidżamach trzeba to szybko zmienić, potem będzie żal, że nie zrobiłam na pamiatkę


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 20:15   #113
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Ja się jakoś nie mogę zabrać za zrobienie ładnych zdjęć, mam same w pidżamach trzeba to szybko zmienić, potem będzie żal, że nie zrobiłam na pamiatkę


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja jeszcze się nie dorobiłam lustra solidnego, także mam takie odcięte zachlapane łazienkowe, ale na gwiazdkę zażyczyłam sobie sesję zdjęciową w prezencie. Planujemy rodzinnie późną wiosną zrobić coś ładnego mam nadzieję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 20:29   #114
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

To ja pozdrowię Was z moim gigantem dziś połowa, równo 20+0 IMG_20210307_202906.jpg

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 21:15   #115
sowa2806
Rozeznanie
 
Avatar sowa2806
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 681
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Dziś u nas wózki na tapecie. Nasz wybór skłania się ku Espiro Only 2w1. Czy któraś z Was miała z nim doczynienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sowa2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 21:21   #116
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Złożyłam dziś zamówienie z Next, nie mogę się doczekać aż je dostanę
Pokaż co tam zamówiłaś, uwielbiam nexta dla dzieci, mój synek ma sporo rzeczy stamtąd

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 21:23   #117
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cześć dziewczyny! Ja się nie odzywałam dziś za bardzo bo umieram na ból głowy i dodatkowo trochę brzuch ćmi jak na okres :/ wzięłam nospe w razie co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 21:34   #118
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Mnie ostatnio też męczą bóle głowy i brak energii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 22:10   #119
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
To ja pozdrowię Was z moim gigantem dziś połowa, równo 20+0 Załącznik 7743301

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Jej, ja wyglądam jak monstrum z moim. Fakt, że nie byłam szczupła przed, ale brzuch był płycej niż linia piersi 🤣. IMG_20210307_184036.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-07, 22:19   #120
sowa2806
Rozeznanie
 
Avatar sowa2806
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 681
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Jej, ja wyglądam jak monstrum z moim. Fakt, że nie byłam szczupła przed, ale brzuch był płycej niż linia piersi 🤣. Załącznik 7743312

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzieś te dziewuszki muszą się mieścić piękny brzusio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sowa2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-18 22:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.