Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-22, 09:40   #1
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512

Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują


Witamy! To już 6 część ploteczek Tżtówek i exTżtówek 2014!

Miłość jest jak narkotyk, łatwo się od niej uzależnić

Chcesz poplotkować na każdy temat, podzielić się szczęściem, ale także smutkiem? Serdecznie zapraszamy do naszego grona!


Na dobry początek znajomości odpowiedz na te kilka, prostych pytań:
1) Jak się poznaliście?
2) Jak macie na imię?
3) Ile macie lat?
4) Co robicie na co dzień?

Dzięki temu zyskasz dostęp do codziennej dawki humoru, ploteczek i (nie) zwyczajnych rozmów. Plotkowanie czas zacząć!


Nasze zacne grono:

lusia032 zakochana od 5.01.2014
Tż wszystko wokół fotografuje, a lusia mu bardzo chętnie do tego pozuje

Arya90 zakochana od 8.01.2014
Kociara i żona, dzieci naucza i w wir przygotowań wspólnego gniazdka się rzuca

mia00 zakochana od 11.01.2014
Narzeczoną została a teraz zmienić pracę i przygotować wszystko idealnie do ślubu by chciała

Wanilka5 zakochana od 05.2014
Wanilka5 już poważnej i szczerej miłości zaznała i na ślubnym kobiercu ją chętnie przypieczętowała

Paula1456 zakochana od 1.06.2014
Gdyby mogła w zoo by zamieszkała i mamą wszystkich zwierząt została

Bruised zakochana od 7.06.2014
W planach ślub jest i rodzina, lepiej więc z nią nie zaczynać

Flower23 zakochana od 11.10.2014
Na obczyźnie nam panuje, może Tż przy niej nie zwariuje





Raz na wozie,
Raz pod wozem,
Ale zawsze wspólnie, razem!



Top Spamerki V. części:
lusia032
Flower23
mia00
Wanilka5
paula1456


---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Dziewczyny, jak mam wrzucić link, by go nazwać "część 5", bo nie wiem
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4

Edytowane przez mia00
Czas edycji: 2017-12-22 o 09:40
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 10:32   #2
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Melduję się
Widzę, że ładny tytuł dałaś

Poszukam jak to zrobić, po przez przypadek mi się udało kiedyś

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

mia jak masz open office to wybierasz WSTAW, następnie HIPERŁĄCZE. Jak otworzy się okienko to ja wybieram po lewej DOKUMENT i w polu ścieżka wklejam link do strony www, a niżej w polu tekst wpisuję "Część 5". W dokumencie pojawi się odnośnik do tej części i ten odnośnik kopiuję w treść wiadomości.
Nie wiem czy coś z tego zrozumiesz
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą



Edytowane przez lusia032
Czas edycji: 2017-12-22 o 10:39
lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 10:43   #3
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Moje pierniki są gotowe już no jeszcze tylko przełożyć dżemem i polewę zrobić, ale to jutro.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 11:45   #4
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Czesc
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 12:47   #5
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Dostałam świąteczny prezent....

Chyba Wam nie pisałam, ale sprawa z moimi pieniędzmi za październik i listopad, do urodzenia małej, przeniosła się do związków zawodowych. Doniosłam im papiery itp. We wtorek byłam na spotkaniu z ich prawnikiem. Pani wypytała o wszystko, dlaczego mój menadżer mi wypisał papier, że nie powinnam pracować, od kiedy jestem na zwolnieniu, dlaczego pracodawca nie poszukał mi lżejszej pracy. Stanęło na tym, że oni się skontaktują z moim pracodawcą, żeby od niego dowiedzieć się co i jak. No i wczoraj dzwoni do mnie pani ze związków (Polka), że moja firma ma zrobić coś jak ocenę zagrożenia jakie jest w mojej pracy i wysłać to do urzędu, który wypłaca wcześniejsze macierzyńskie. Miałam czekać. Dziś wchodzę na swoje prawie puste konto, a tam w cholerę pieniędzy.... Ja oczywiście panika, no bo skąd tyle? Pogrzebałam w dokumentach elektronicznych i dostałam pieniądze od pracodawcy. A chwilę temu dzwoniła ta pani ze związków i mówi, że pracodawca zapłaci mi do 30 października, a związki od 1.11 do 21.11 czyli dnia jak się mała urodziła. Mają mi to do 10 stycznia wypłacić. Oczywiście za tydzień dostanę już macierzyńskie....

Nawet nie wiecie jak się cieszę. I żałuję, że od razu nie poszłam z tym do związków zawodowych. W związku z tym wysłałam już kasę do Polski (większość pieniędzy zawsze przelewamy, wiecie- wesele itp), a dziś jadę po choinkę. Bo właśnie przez lekki brak kasy zrezygnowałam z choinki. Od razu jest mi lżej
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 16:22   #6
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Flower nic nie wspominałaś, że takie cyrki były z tym wszystkim. Ale to urząd nie chciał Ci wypłacić czy to związki wypłacają? Dobrze chociaż, że się wyjaśniło w końcu.
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 19:05   #7
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Ja już gotowa na święta, paznokcie zrobione

Lusia, jak będę na kompie to spróbuję coś pokminic z tym.

Flower, to na razie wypłacił Ci tylko pracodawca? Wypłacili ci więcej niż byś zarobiła? Super, cieszę się. Możecie sobie urządzić święta

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-22, 19:17   #8
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Urząd, który wypłaca macierzyńskie i też to wcześniejsze, czyli przed urodzeniem dziecka, zdecydował, że trudne warunki w pracy nie są wystarczającym powodem do pójścia na zwolnienie w 28tygodniu. Musiałabym na coś chorować w ciąży. No to poszłam do związków zawodowych. I oni wyjaśnili wszystko. I wyszło na to, że do końca października ma mi zapłacić pracodawca (co dziś zrobił), a od 1 do 21 listopada związki. Dostałam tyle ile powinnam, jedna cała wypłata plus trochę następnej. Do 10 stycznia dostanę pieniądze ze związków.

Mi został do zrobienia ten snickers i przełożyć dżemem piernik. Posprzątać i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 20:19   #9
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Hej Wchodzę dzisiaj na Wizaż a tu już nowy wątek

mia - nie ma co kombinować z open office, bo hiperłącze można wstawić od razu jak piszesz/edytujesz post (oczywiście, będąc na kompie).

Piszesz np. Część 5, później ją zaznaczasz (w sensie podświetlasz) i nad polem gdzie tworzysz post masz m.in. znaczek hiperłącza. Klikasz w nie, pojawi się nowe okno, w którym wklejasz link do tej części 5 i klikasz ok. I voila! Gotowe, hiperłącze działa i śmiga Mam nadzieję, że cokolwiek z tego zrozumiałaś

A ja teraz Wam się trochę pochwalę, bo w sumie zbliża się to wielkimi krokami Z Tż planujemy już zamieszkać razem, mieszkanie zarezerwowane, teraz jedynie czekamy czy uda nam się załapać na MDM

W ogóle dzisiaj było miłe zaskoczenie w pracy, bo szefowa w ramach prezentu świątecznego trochę kasiorki dała, to ja oczywiście pobiegłam do Empiku i kupiłam sobie książki

Ale, niestety, na sam koniec pracy miałam niezbyt przyjemną sytuację. Wiecie, nie możemy wysyłać towaru jak nie mamy płatności w systemie. I taki mądry obudził się, że on koniecznie na jutro coś musi mieć. Ja mu mówię, że ok, że jest możliwość w glsie zaznaczyć, by przesyłkę dostarczyć w sobotę. Ok, pytam się, czy będzie za pobraniem czy z przedpłatą. No ta druga opcja, bo ma w tym samym banku konto co my to będzie szybko. A gdy dzwoniła najpierw żona, a później jej mężulek to pytałam czy na pewno tak, to tak, na 100%. I wiecie to była godzina 14.00. No dobra, o 15.30 ostatnie księgowanie, a tych pieniędzy brak. No więc, zadzwoniłam do klientki i spokojnie tłumaczę, że pieniędzy do tej pory nie mamy na koncie i że nie będziemy mogli jej towaru wysłać. Ona oburzona, że jak to nie ma pieniędzy i że zadzwoni do męża. Minuta nie mija, telefon. Dzwoni, oczywiście on, a miał taki głos, że miałam ochotę trzasnąć słuchawką. I mówi, że otrzymał informację, że nie mamy pieniędzy na koncie. Ja spokojnie mówię, że tak, że nie zaksięgowaliśmy ich do tej pory i w ogóle. Mówiłam powoli, spokojnie, bez jakiejś nagonki. A ten jak się nie wydarł, że on te pieniądze od razu przelał, że już mam na koncie je, że na pewno nie mamy towaru, który on chciał otrzymać i że go oszukujemy. Ja mówię, że nie mam podstaw, by go oszukiwać, że towar mamy, bo sprawdzałam jeszcze dla pewności w magazynie, ale że wysłać nie możemy, bo pieniędzy brak. On dalej się drze, żebym sprawdziła na koncie swoim, że pewnie są już te pieniądze. To tłumaczę, że do konta bankowego nie mam dostępu, że jedynie płatności księguje w systemie do którego wpadają także zamówienia itp. On że ma gdzieś ten system, że jestem oszustką, że on poda nas do sądu i że z takimi jak my to trzeba walczyć. No w tym momencie, to ja już nie wytrzymałam, podniosłam głos i powiedział powoli cedząc słowa, że on nie ma podstaw by mnie obrażać, zwłaszcza, że ja jego nie obrażam. On do mnie, żebym podała numer konta to sprawdzimy czy nie nastąpił jakiś błąd. Ok, podaję, no okazuje się, że dobry wpisał. Mówi do mnie, żebym mu podała adres swojego maila. No to się pytam, że po co mu ten mail. Że on wyśle mi potwierdzenie przelewu. No to mówię, że wysłać może, owszem, ale wysłać towaru i tak nie mogę. Wiecie, nie chciałam żeby to się skończyło tak, że ja wyślę towar na podstawie potwierdzenia przelewu, a ostatecznie tych pieniędzy na koncie jednak nie zobaczymy. Znów się na mnie wydarł, że jesteśmy oszustami, że on to załatwi. Z nerwów po prostu się z nim rozłączyłam. Nie rozumiem, jak można być takim... "człowiekiem". Szkoda, że w Wigilię się nie obudził, że potrzebny mu prezent.... I przed świętami taka bardzo sympatyczna sytuacja :/
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018


Edytowane przez paula1456
Czas edycji: 2017-12-22 o 20:36
paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 20:44   #10
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Paula dobrze wiedzieć jak działa to hiperłącze w odpowiedziach, bo kiedyś próbowałam coś kombinować ale mi nie szło

Flower czyli pewno urząd nie chciał zapłacić. Tylko nie wiem jaka łatwiejsza praca miałaby być w takiej knajpie No nic ważne, że święta będą udane

Mia pokaż pazurki?

Ja się kurcze nie mogę przyzwyczaić do nowego tytułu i jak szukam wątku to po starym tytule

Ja jeszcze jutro zrobię masę do placka, paznokcie pomaluję i zapakuję ostatnie prezenty i wsio. Wczoraj zrobiłyśmy z mamą pierogi, karpik sprawiony też się mrozi, dziś zrobiłam śledzika w salsie i posprzątałam. Jutro się jeszcze wybieramy z Tż do galerii, bo się uparł, że musi mi prezent kupić, a że mu nie wskazałam co mi się podoba to nie miał jak wybrać.


W ogóle to emerytka robi po nowym roku imprezę pożegnalną i nas dziś zaprosiła. Nie specjalnie mam ochotę iść. Na dobrą sprawę to w sumie nie wiadomo kiedy dokładnie idzie na tą emeryturę. Na jej miejsce dalej nikogo nie ma, nam nic nie przekazuje szef coś wspominał, że rozważa zamknięcie biznesu, bo nie ma komu przekazać a coś go lekarze nastraszyli, że się źle skończy takie tempo życia jednym słowem.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Paula dopiero teraz doczytałam to czego nie widać. Gratki, super wiadomość z tym mieszkaniem No i z extra kasiorką również.
Co do tej sytuacji z pracy to buc jakiś. Ciekawe czy te pieniądze będą ostatecznie na waszym koncie czy po prostu chciał naciągnąć. Bo tacy co się tak rzucają od razu to zawsze mi się z oszustem kojarzą. Zwłaszcza, że mógł za pobraniem zamówić, bo wiadomo, że wtedy wysyłka jest najszybsza.
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 21:18   #11
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Lusia - dlatego też dopytywałam, czy na pewno chce z przedpłatą. Nie wiem do końca jak to z bankami jest, ale chyba nie jest do końca tak, że jak są te same banki, w sensie, że odbiorca i nadawca przelewu mają w tym samym banku konto, to że to prawie że od razu będzie na koncie. Bo w sumie nie płaci szybkim przelewem, tylko jednak zwykłym. Wybrałby pobranie, paczka najpewniej jutro by była u niego. Z drugiej strony, dziwię się też czemu on akurat z Warszawy to zamawiał. Był ze Szczecina, nie chce mi się wierzyć, że w tak dużym mieście nie ma sklepów z zabawkami, takimi jak u nas. Najbardziej to mnie wkurzyło właśnie jego podejście do nas - że skoro nie chcę mu wysłać towaru, to najpewniej wciskam jakiś kit, że towaru na stanie nie ma, a my chcemy kasę od niego wyciągnąć. I ja do niego z kulturą, a on do mnie po chamsku. Ja wiem, że klient nasz pan, ale bez przesady, nie pozwolę obrażać siebie ani mojej firmy, tylko dlatego, że jakiemuś gościowi się wydaje, że jesteśmy oszustami.

Ale jak się rozłączyłam z nim, to minęło kilka sekund i znów telefon i miałam duszę na ramieniu, że to znów on oddzwania. Ale na szczęście się okazało, że to jakiś inny klient.
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018


Edytowane przez paula1456
Czas edycji: 2017-12-22 o 21:20
paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-22, 22:06   #12
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Paula ubilabym dziada!

Ja spie trzecia noc w nowym domu jeszcze nie do konca urzadzony.. ale moze powoli powoli
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 22:42   #13
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

PannaMagda
Miałam taką ochotę, ale się ledwo powstrzymałam... Pierwszy raz mi się trafił taki klient

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 07:52   #14
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Paula nie dziwie Ci sie.. buc jeden!
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 08:19   #15
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Hej

Paula tacy klienci są najgorsi. Nie dociera do nich, że coś nie jest waszą winą tylko np banku właśnie, a przecież nie od was są zależne przelewy.

Mała w nocy przeszła samą siebie. Wczoraj zasnęła po 21, a na karmienie obudziła się przed 5!!!
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 09:46   #16
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Wiecie, kończąc już temat tego "super" klienta to jeszcze mi chodzi po głowie, że on mógł źle wpisać tytuł przelewu, a to też opóźnia zaksięgowanie wpłaty na koncie.

Ale dziś pogoda, deszcz od samego rana. Nie lubię śniegu, ale na Święta mogłoby go trochę spaść, świat od razu by lepiej wyglądał. A tak jest strasznie ponuro :/
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 13:26   #17
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Paula, nie win siebie, obudzil sie w ostatniej chwili. Mial wybor.. widac ze cos kombinuje.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 18:36   #18
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Wiem, wiem.
Ale tak mnie wkurzył, że jak przerwałam tę rozmowę to aż się cała trzęsłam

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 19:55   #19
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Hej

Paula nie wiem jak jest w innych bankach, ale ja jak płacę w ING komuś kto ma konto w tym samym banku, to kwota od razu schodzi z mojego konta i na rachunku tamtej osoby jest już dostępna.

PannaMagda tak z ciekawości, to Twoja rodzina mieszka blisko Ciebie, czy tu w Polsce?

Kurcze narobiłam się dziś i jak co roku zastanawiam się po co. Człowiek nic nie odpocznie.
Z przyjemniejszych rzeczy to wybrałam sobie torebkę na prezent, a dodatkowo sama kupiłam sobie buty
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą



Edytowane przez lusia032
Czas edycji: 2017-12-23 o 19:56
lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-24, 05:10   #20
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok 2018 obdaruje Was pomyślnością I szczęściem.a oprócz tego Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia

A u nas mam super dziecko bo wczoraj wieczorem zdążyłam zrobić 2 makowce sałatkę ze śledzi i rybę po grecku 1 raz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 08:33   #21
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Zdrowych i Wesołych Świąt Dziewczyny!

Mnie zostało tylko posprzątać i paznokcie zrobić, włosy itp, ale to już przyjemnosć
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 09:58   #22
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Cytat:
Napisane przez lusia032 Pokaż wiadomość
Hej

Paula nie wiem jak jest w innych bankach, ale ja jak płacę w ING komuś kto ma konto w tym samym banku, to kwota od razu schodzi z mojego konta i na rachunku tamtej osoby jest już dostępna.

PannaMagda tak z ciekawości, to Twoja rodzina mieszka blisko Ciebie, czy tu w Polsce?

Kurcze narobiłam się dziś i jak co roku zastanawiam się po co. Człowiek nic nie odpocznie.
Z przyjemniejszych rzeczy to wybrałam sobie torebkę na prezent, a dodatkowo sama kupiłam sobie buty


Lusia mam rodzine tutaj w PL mam dziadkow tylko.

Czarodziejskich chwil, ciepłej
rodzinnej atmosfery, uśmiechów,
zdrówka, pyszności na stole,
cudownych prezencików, spełnienia
marzeń, wyjątkowego Sylwestra i
wszystkiego co najlepsze
w Nowym Roku życzy Magda
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 10:29   #23
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Dziewczyny, ja również życzę Wam zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt, które spędzicie w gronie najbliższych Mnóstwa prezentów pod choinką i wielu smacznych potraw (bo w końcu to czas, kiedy nie myśli się o zbędnych kaloriach)
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 20:14   #24
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Cool Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Spokojnych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 12:42   #25
RedRubinka
Raczkowanie
 
Avatar RedRubinka
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 73
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Cześć!
Tak, witam się już z Wami po raz trzeci. Mam nadzieje, że teraz uda mi się być bardziej aktywną.
Uwielbiam czytać ten wątek.
Każda z nas rozpoczęła podróż życia ze swoim ukochanym w tym samym, magicznym 2014 roku...
a losy nasze tak różne.
Niektóre już wysiadły z tego pociągu, inne zostały żonami, matkami..
Bardzo lubię czytać i być razem z Wami.
Wesołych Świat, Dziewczęta! ☃️
RedRubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 12:44   #26
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

No życie lubi różne losy nam układać
Ale dzisiaj piękna pogoda, przynajmniej u mnie, słoneczko nawet wyszło

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 12:48   #27
RedRubinka
Raczkowanie
 
Avatar RedRubinka
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 73
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Dokładnie. Bardzo wiosennie się zrobiło.
RedRubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 19:51   #28
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Hej

Jak ja się cieszę, że już po świętach. Tak, dziś było pięknie, byliśmy na spacerze. Szkoda, że w wigilię i wczoraj nie za bardzo pogoda dopisała. Siedzę teraz sama, bo Tż oczywiście w pracy i coś próbuję oglądać by zająć czas. Jutro wolne, może przejadę się na sklepy rozwalić resztę premii świątecznej, bo widziałam, że już są przeceny.

RedRubinka ruszyła kolejna część wątku więc jest szansa na nowo rozpocząć z nami przygodę
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 20:00   #29
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

My mieliśmy baaardzo spokojne święta. Wigilia to tłum ludzi, ale no wiadomo, kolacja na ponad 10 osób. Wczoraj cały dzień spędziliśmy razem w domu, a dziś byliśmy na spacerze w centrum

lusia ja też się czaję na przeceny chciałabym sobie jakieś perfumy kupić już z myślą o ślubie.
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 21:26   #30
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Flower już na perfumy ślubne się czaisz? Ja standardowo na ciuchy się czuję. Konkretnie to przygarnęłabym sukienkę, bo przyda mi się w nadchodzącym roku
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.