Endometrioza - wątek zbiorczy! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 22:09   #301
asiai
Raczkowanie
 
Avatar asiai
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

też się nad tym zastanawiałam ale pani doktor w szpitalu wyraźnie powiedziała że na prawym jajniku nic nie było bo podczas operacji sprawdzali.
asiai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 22:11   #302
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Masz stwierdzoną endometriozę?
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 06:37   #303
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez asiai Pokaż wiadomość
też się nad tym zastanawiałam ale pani doktor w szpitalu wyraźnie powiedziała że na prawym jajniku nic nie było bo podczas operacji sprawdzali.
Przyy endo niestety takie rzeczy sie zdarzaja.. ja sama mam zabieg za tydzien i ciekawe czy sie potwierdza przypuszczenia mojego gina co do endo...stwierdzil ze w moim wypadku byloby to nader niekorzystne bo mnie nie mozna zaaplikowac na dluzsza mete hormonow .
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK

Edytowane przez francuski pocalunek
Czas edycji: 2009-02-03 o 06:40
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 07:48   #304
asiai
Raczkowanie
 
Avatar asiai
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Masz stwierdzoną endometriozę?
tak mam endometriozę potwierdzoną wynikiem histopat.
asiai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:07   #305
taka00ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
GG do taka00ja
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

mam już wyniki z 4 laparotomii zostaje na tym forum to nie koniec moich cierpień ...
taka00ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:22   #306
asiai
Raczkowanie
 
Avatar asiai
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez taka00ja Pokaż wiadomość
mam już wyniki z 4 laparotomii zostaje na tym forum to nie koniec moich cierpień ...
czwartej laparotomii ja jestem po pierwszej i mam endometrioze boże nie przerażaj mnie że będę musiała to jeszcze nieraz przechodzić.
asiai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 08:20   #307
taka00ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
GG do taka00ja
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

próbujcie wszystkiego a najlepiej ciąży bo dla mnie chyba jest już za późno
taka00ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 10:27   #308
asiai
Raczkowanie
 
Avatar asiai
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

ja już staram się o dzidziusia 1.5 roku myślałam że po laparotomii wreszcie się uda, niestety lekarz stwierdził że na prawym jajniku pojawiła się torbiel i trzeba ja zaleczyć przepisał mi orgametril i yasmin. Nie chcę brać tabletek anty ale niestety muszę
asiai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:00   #309
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Ja byłam na wizycie u mojego lekarza i pytałam czy po operacji w takim krótkim odstępie czasu jak u Ciebie może pojawić się nowa torbiel o takich wymiarach - spojrzał na mnie prawie jak na kosmitkę i powiedział, że to ABSOLUTNIE niemożliwe, że najwidoczniej nie została taka torbiel usunięta podczas operacji.
Ten właśnie lekarz operował mnie(jest dosyć znanym w moim mieście specjalistą) - powiedział mi, że właśnie dlatego proponował mi laparotomię a nie laparoskopię(po której zazwyczaj pacjentki po raz kolejny przychodzą z tym samym problemem) aby oczyścić wszystko dokładnie. Nie wiem, może warto porozmawiać z lekarzem, który Cię operował- co dokładnie zostało usunięte?

taka00ja - tak z ciekawości zapytam: czy jeżeli znów odkryją torbiele u Ciebie to pójdziesz po raz 5 pod nóż??
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-02-07 o 11:02
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:20   #310
asiai
Raczkowanie
 
Avatar asiai
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Ja byłam na wizycie u mojego lekarza i pytałam czy po operacji w takim krótkim odstępie czasu jak u Ciebie może pojawić się nowa torbiel o takich wymiarach - spojrzał na mnie prawie jak na kosmitkę i powiedział, że to ABSOLUTNIE niemożliwe, że najwidoczniej nie została taka torbiel usunięta podczas operacji.
Ten właśnie lekarz operował mnie(jest dosyć znanym w moim mieście specjalistą) - powiedział mi, że właśnie dlatego proponował mi laparotomię a nie laparoskopię(po której zazwyczaj pacjentki po raz kolejny przychodzą z tym samym problemem) aby oczyścić wszystko dokładnie. Nie wiem, może warto porozmawiać z lekarzem, który Cię operował- co dokładnie zostało usunięte?

taka00ja - tak z ciekawości zapytam: czy jeżeli znów odkryją torbiele u Ciebie to pójdziesz po raz 5 pod nóż??

dlatego w poniedziałek idę do szpitala odebrać protokół z przebiegu operacji mój lekarz chce zobaczyć co dokładnie zrobili.
asiai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 16:02   #311
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez taka00ja Pokaż wiadomość
próbujcie wszystkiego a najlepiej ciąży bo dla mnie chyba jest już za późno
Kochana ale moze trzeba zmienic lekarza .. no sama nie wiem nie wyobrazam sobie zebym miala w kolko ladowac na zabiegach zeby usuwac to cholerstwo
jestem na forum ginekologicznym zarejesstrowana takze i jest tam dosc obszerny watek na temat endo.. ale raczej malo ktora kobietka miala po tyle zabiegow
Caluje
Ja sama ide na laparo we wtorek i boje sie jak diabli
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 15:00   #312
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Kochana ale moze trzeba zmienic lekarza .. no sama nie wiem nie wyobrazam sobie zebym miala w kolko ladowac na zabiegach zeby usuwac to cholerstwo
jestem na forum ginekologicznym zarejesstrowana takze i jest tam dosc obszerny watek na temat endo.. ale raczej malo ktora kobietka miala po tyle zabiegow
Caluje
Ja sama ide na laparo we wtorek i boje sie jak diabli
hej a mogłabyś podać adres tej strony?? byłabym wdzięczna
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:43   #313
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
hej a mogłabyś podać adres tej strony?? byłabym wdzięczna
Napisalam Ci na PW Pozdrawiam
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 09:18   #314
taka00ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
GG do taka00ja
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

dobre pytanko oshinek nie mam pojęcia co odpowiedzieć myśle że bym poszła ale nie wiem czy chciałabym się obudzić
taka00ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 09:22   #315
taka00ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
GG do taka00ja
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Kochana ale moze trzeba zmienic lekarza .. no sama nie wiem nie wyobrazam sobie zebym miala w kolko ladowac na zabiegach zeby usuwac to cholerstwo
jestem na forum ginekologicznym zarejesstrowana takze i jest tam dosc obszerny watek na temat endo.. ale raczej malo ktora kobietka miala po tyle zabiegow
Caluje
Ja sama ide na laparo we wtorek i boje sie jak diabli
przy tej ostatniej operacji tak właśnie zrobiłam pojechałam 200 km od domu i mam nadzieje że się opłacało gorsza sprawa jest taka że tu gdzie mieszkam nie ma się kto zająć moją endometriozą . a laparo to pryszczyk dziewczyny wychodziły na drugi dzień chyba że to był duży guz to troszke siedziały . trzymam kciuki ... za nas wszystkie


czuje że @ już blisko pierwsza po operacji ...zobaczymy czy 5 operacji miało jakiś sens

Edytowane przez taka00ja
Czas edycji: 2009-02-12 o 09:24
taka00ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 18:46   #316
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez taka00ja Pokaż wiadomość
przy tej ostatniej operacji tak właśnie zrobiłam pojechałam 200 km od domu i mam nadzieje że się opłacało gorsza sprawa jest taka że tu gdzie mieszkam nie ma się kto zająć moją endometriozą . a laparo to pryszczyk dziewczyny wychodziły na drugi dzień chyba że to był duży guz to troszke siedziały . trzymam kciuki ... za nas wszystkie


czuje że @ już blisko pierwsza po operacji ...zobaczymy czy 5 operacji miało jakiś sens
A dostajesz po tych laparo jakies lekarstwa? bo jelsi nie to bedziesz w kolko ladowala na zabiegach.. torbiele endo sie wtedy moga zrobic juz podczas pierwszej miesiaczki po zabiegu... ja dzis ze szpitala wrocilam mam endo rozsiane po calej macicy mialam usuwane dwa torbiele z obydwu jajnikow .. od jutra danazol bo zoladex stwioerdziliz e nie pomoze w moim wypadku a pozniej tabsy zeby nie miec miesiaczki... czekam jeszcze na wynik histo na potwierdzenie tej tezy .
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:11   #317
bel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Witam jestem nowa na forum, mam 18 lat,może ktoś przeczyta moją historię i powie co na ten temat myśli. wszystko zaczęło się 1,5 roku temu kiedy po prawej stronie w okolicy lędźwi zaczęłam odczuwać ból,nie był on mocny ale stały,trwał przez miesiac,poszłam do pani ginekolog (również dlatego ze miałam bardzo bolesne miesiaczki)która zrobiła mi usg przez odbyt (syczałam wręcz z bólu)i stwierdziła ze prawy jajnik jest znacznie powiekszony w stosunku do drugiego i w sumie z jendej storny powiedziała ze to moze byc zapalenie a z drugiej ze taki on moze byc normalnie.chodziłam do niej przez pół roku co miesiąc,przepisywała mi tableetki przeciwzapalne,antybiotyk i,czopki.Przy drugim usg też odczuwałam silny ból tak samo jak przy normalnym badaniu(pani ginekolog nie mogłamnie przez to dokładnie zbadac),ale okazało się ze jajnik sie zmniejszył.na bóle miesiaczkowe przepisała mi najpier harmonet(2 msc) a potem cilest(2msc) co nie pomagało,nie wiedziała co ma ze mna zrobic wiec zmieniłam lekarza.Udałam sie do polecanej,podobno dobrej pani profesor,która tylko po krótkim wywiadzie skierowała mnie do katowic,do swojej kolezanki,która zajmuje sie młodymi dziewczynami i endometrioza.ta z kolei zrobiła mi usg podbrzusza,stwierdziła ze wszystko jest w porządku,brak torbieli,nie zbadała mnie ani razu na fotelu ginekologicznym(wydaje mi sie ze chyba powinna).Mówiłam jej o moich objawach tzn,ze mam bolesne miesiaczki,kłucia w podbrzuszu,problemy z oddawaniem stolca podczas okresu z powodu bólu,ciągłe parcie na pęcherz,często jest mi niedobrze,przy wysiłku fizycznym również czesto odczuwam ból,takie jakby wbijanie jakiegos szpikulca,mój brzuch bardzo czesto jest jak balonik nawet po okresie,a jestem bardzo szczupłą osobą,ogólnie prócz okresu kiedy ból jest bardzo silny,odczuwam stały,drażniący,czasem rozlewający się bol w okolicahc lędźwii i w podbrzuszu,czuje ze to sa jajniki,ale z dominacją prawego.Pani ginekolog najpierw skierowała mnie na podstawowe badania,krew,mocz,kał,rów nież na pasożyty,miałam też usg nerek i nic mi nie wykryto.Później przepisała mi antykoncepcyjne microgynon,który mam brac przez pół roku,zostały mi jeszcze 2 miesiace i kontrola,powiedziała ze jak skoncze brac to moza bedzie sie zastanowic nad laparoskopią,chociaż ostatnio na wizycie mówiła mi ze ból moze byc powodem stresu i ogólnei bardziej skupia sie na eliminacji bolesnych miesiaczek niz tego stałego bólu jajników,wydaje mi sie,że nie wiąze tych dwóch rzeczy ze sobą,przynajmniej z tego co mi mówiła, no i powiedziała tez ze bolesne okresy wystepują po ok 5 latach miesiaczkowania tak po prostu.nie wiem czy to moze byc endometrioza,czytałam ze nasilenie bolu nie jest równoznaczne z zaawansowaniem choroby.Wiem ze to co tu napisałam to błahostka w porownaniu do przezyć innych,ale ta ciągła niewiedza mnie dobija,czesto czuje się źle fizycznie i psychicznie,a objawy sie nasilają.dzieki za przeczytanie pozdrawiam
bel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:15   #318
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Witam dziewczyny! Znalazłam ten wątek i muszę do was dołączyć. Mam stweirdzoną endometriozę II stopnia. obecnie jestem na zoladexie już trzeci miesiąc, jeszze tylko trzy i kolejna laparo.

Do wizażanki z poprzedniego postu. Ja nie wiem dlaczego jeszcze nie robili ci innej diagnostyki. Przecież usg nie wykrywa wszystkeigo! szukaj dobrego lekarza, bo wiem co znaczą te bóle. Powinnaś już dawno być zdiagnozowana. W jakim woj. mieszkasz?
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:57   #319
taka00ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
GG do taka00ja
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

xhankax dlaczego po zoladexie idziesz na laparo?

Edytowane przez taka00ja
Czas edycji: 2009-03-05 o 13:59
taka00ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 21:07   #320
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Bo pierwsza laparo miałam diagnostyczną i nie usuwali mi zrostów, które mam. zoladex ma mi doprowadzić narządy do pewnego stanu, przez niego mam cofnięty okres i przechodzę coś w rodzaju menopauzy. Jeszcze trzy dawki i będę miała laparo, żeby usunęli mi wszystkie zrosty. Nie wiem ale mój lekarz twierdzi, że tych zmian nie mógł od razu usunąć, bo były ogniska zapalne i to rozprzestrzeniłoby się bardziej, zamiast mi pomóc. Uwazam, że trafiłam do dobrego specjalisty, zobaczymy co dalej...
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:17   #321
bel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Do wizażanki z poprzedniego postu. Ja nie wiem dlaczego jeszcze nie robili ci innej diagnostyki. Przecież usg nie wykrywa wszystkeigo! szukaj dobrego lekarza, bo wiem co znaczą te bóle. Powinnaś już dawno być zdiagnozowana. W jakim woj. mieszkasz?
Mieszkam w woj. Śląskim, jeżdże do prywatnej przychodni w Katowicach (jakies 35km od mojego miasta), chce poszukac innego lekarza, ale jak skoncze brac antykoncepcje, jeszcze została mi jedna seria i wtedy zobacze co mi lekarka powie, bo ostatnio mówiła ze mozna bedzie sie zastanowic nad laparo ale dopiero jak przez pół roku bede brac anty. a w ogóle czy sa jakies inne metody diagnostyczne? czytałam ze robi sie badanie krwi pod tym kątem i jesli cos wychodzi podwyzszone (nie wiem jak to sie nazywa) to moze na to wskazywac...sama juz nie wiem,wole zadbac o siebie skoro czuje ze cos jest nie tak niz jakby potem sie okazało ze nie moge miec dzieci;/
bel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:07   #322
taka00ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
GG do taka00ja
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

badanie krwi to na markery nowotworowe ca 125 ktoś tam po mału odkrywa że to może mieć coś wspólnego . powiem ci jedno wolała bym iść na 20 laparoskopii niż na 1 normalną operacje . idź na laparo i o nic się nie martw ani nie przekładaj bo będziesz żalować
taka00ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:34   #323
bel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

tak tylko, że musze czekac co mi lekarka powie, a poza tym teraz mam mature i jak juz to wolałabym po o ile mnie na nią skieruje w ogóle...jeśli nie to zmieniam lekarza
bel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 19:56   #324
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Dziewczyny czy ktoras z Was brala danazol?
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:37   #325
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez taka00ja Pokaż wiadomość
badanie krwi to na markery nowotworowe ca 125 ktoś tam po mału odkrywa że to może mieć coś wspólnego . powiem ci jedno wolała bym iść na 20 laparoskopii niż na 1 normalną operacje . idź na laparo i o nic się nie martw ani nie przekładaj bo będziesz żalować
Ojejej faktycznie, straszna rzecz normalna operacja, a laparoskopia to cud miód i orzeszki Zastanówcie się zanim coś napiszecie innym osobom, bo ręce opadają jak się czyta takie komenty
Bierz pod uwagę, że to, że Ty masz jakieś dziwne, nieprzyjemne wspomnienia z operacji nie musi oznaczać, że KAŻDY będzie miał podobne No chyba, że czerpiesz dziką satysfakcję ze straszenia innych swoimi wypowiedziami.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 09:42   #326
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was brala danazol?
Miałam do wyboru danazol lub zoladex. Wybrałam ten drugi ze względu na lepsze podobno działanie i mniejsze odczuwanie skutków ubocznych. Więc nie wiem.. bałam się trochę tego leku, bo ma nie za dobre opinie.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 17:26   #327
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Miałam do wyboru danazol lub zoladex. Wybrałam ten drugi ze względu na lepsze podobno działanie i mniejsze odczuwanie skutków ubocznych. Więc nie wiem.. bałam się trochę tego leku, bo ma nie za dobre opinie.
Wiem ze ma mase skutkow ubocznych mnie jednak lekarz powiedzial ze musze brac to ..mam endometrioze 3 stopnia wiec dosc zaawansowana .. jestem po laparoskopii podczas ktorej mialam usuwane dwa torbiele z obydwoch jajnikow .. i biore to swinstwo juz prawie miesiac... mam uderzenia goraca i zaczely bolec mnie stawy... jednoczesnie znim biore na watrobe hepatil ... i mam nadzieje ze nic wiecej mi juz dolegac nie bedzie
zoladex tez ma skutki uboczne.. nie uszkadza watroby to fakt bo podawany do miesniowo a reszta bardzo podobne jak danazol niestety...ja mam brac danazol dwa miesiace i kontrola i zobaczymy ..
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 10:07   #328
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Wiem ze ma mase skutkow ubocznych mnie jednak lekarz powiedzial ze musze brac to ..mam endometrioze 3 stopnia wiec dosc zaawansowana .. jestem po laparoskopii podczas ktorej mialam usuwane dwa torbiele z obydwoch jajnikow .. i biore to swinstwo juz prawie miesiac... mam uderzenia goraca i zaczely bolec mnie stawy... jednoczesnie znim biore na watrobe hepatil ... i mam nadzieje ze nic wiecej mi juz dolegac nie bedzie
zoladex tez ma skutki uboczne.. nie uszkadza watroby to fakt bo podawany do miesniowo a reszta bardzo podobne jak danazol niestety...ja mam brac danazol dwa miesiace i kontrola i zobaczymy ..
Masz rację.. do tego zoladex jest bardzo drogi i trzeba go brać min. przez przez pół roku. Ja też mam uderzenia gorąca, zwłaszcza w nocy, co jest bardzo uciążliwe. Poza tym nie widzę innych skutków ubocznych. Ale damy radę Przynajmniej mamy jakiś zalążek tego co kobiety przezywają podczas menopauzy, a to jakieś doświadczenie
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:18   #329
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Masz rację.. do tego zoladex jest bardzo drogi i trzeba go brać min. przez przez pół roku. Ja też mam uderzenia gorąca, zwłaszcza w nocy, co jest bardzo uciążliwe. Poza tym nie widzę innych skutków ubocznych. Ale damy radę Przynajmniej mamy jakiś zalążek tego co kobiety przezywają podczas menopauzy, a to jakieś doświadczenie
Czyli tez jestes na takim wielce inwazyjnym leku .. ja wlasnie sie dzis obudzilam ze skurczem lydek... to tez od danazolu jak mniemam bo wczesniej tego nie mialam.. zaczelam brac magnez do tego .. jesooo lista moich lekow sie wydluza
Juz mam danazol, hepatil na watrobe przy danazolu, magnez na skurcze miesni.. i na stawy glukozamine jak dalej tak pojdzie to wykonczy mnie lek a nie choroba
Pozdrawiam ja dzis bez sil po calym dniu pracy...
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 08:38   #330
taka00ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
GG do taka00ja
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Ojejej faktycznie, straszna rzecz normalna operacja, a laparoskopia to cud miód i orzeszki Zastanówcie się zanim coś napiszecie innym osobom, bo ręce opadają jak się czyta takie komenty
Bierz pod uwagę, że to, że Ty masz jakieś dziwne, nieprzyjemne wspomnienia z operacji nie musi oznaczać, że KAŻDY będzie miał podobne No chyba, że czerpiesz dziką satysfakcję ze straszenia innych swoimi wypowiedziami.
masz racje przesadziłam wszystko jest do przeżycia . chyba trace rozum
taka00ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-30 07:47:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.