Prosze pomóżcie !!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 08:54   #31
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Prosze pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Niby przytył 20 kg - to ile ważył przed przytyciem? 65 kg? Co to? dziecko?
Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
tak jak juz jdna z wizazanek napisała to nie dziecko zeby wazyl 65 kg , dziwie ci sie bo taki chudzielec to az strach a ty robisz panike bo przytyl 20 kg powinnas sie cieszyc!
no wybaczcie mój tż przy 175cm wzrostu też waży 65kg a dzieckiem dawno nie jest, je dużo i nie może przytyć i nic na to nie poradzę ani ja, ani on. a Wasze uwagi są dla mnie trochę nie na miejscu
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 08:57   #32
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: Prosze pomóżcie !!!

Ja tez sprawdziłam jego BMi mało mu brakuje do otyłości. Poprostu boje sie o jego zdrowie. Rozmawialiśmy na ten temat spokojnie, tłumaczyłam mu jak powinno sie zdrowo odzywiac. Zamiast piwa niech weźmie wode albo sok. Najgorsze jest to że wypije piwo i idzie spać a potem brzuch rośnie. Mówił mi ze nie bedzie sie głodził bo one lubi jak jest pełny i pojedzony. Czasami zachowuje sie jak dziecko.
Nie bede mu groziła bede delikatnie przekonywała go do zdrowych posiłków, moze wiecej spacerków do tego jakis sport. I ciekawe co z tego wyjdzie Trzymajcie kciuki oby sie powiodło.
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 09:07   #33
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Prosze pomóżcie !!!

Napewno uda Ci sie go przekonac do troche aktywnieszego spędzania czasu na poczatek, później sam zobaczy że to jest dużo ciekawsze niż siedzenie przed TV. Teraz kiedy jeszcze nie ma jeszcze dużej nadwagi bedzie mu łatwiej pozbyć się zbednego brzuszka. Pamiętaj nic na siłę bo to tylko pogorszy sytuacje, sposobem i delikatnym podstępem, wkońcu kto inny potrafi tak podejść facetów jak my kobiety Trzymam kcieuki bo jestem pewna że Ci sie uda
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 11:27   #34
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Prosze pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez Ewka86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Jesli był juz taki watek to bardzo przepraszam.
Pisze bo mam problem z chlopakiem a dokladnie z jego jedzieniem i tuszą.
Juz pisze o co chodzi. Moj chlopak zgrubnał przez pół roku 20 kg ma 175cm i wazy 85kg Ma wielki brzuch zaniedługo bedzie miał cycki wieksze odemnie. Jest na delegacji i widzimy sie tylko w weekendy. Jego żywienie wyglada tak ze nie je czasami sniadania pozniej obiad jezeli sie spotykamy to pizza, chipsy, piwko i telewizor Czasami jak jest ładna pogoda to wychodzimy na spacery ale teraz o tej porze roku nigdzie sie nie chce wychodzic z domu.
Prosiłam go zeby zaczał chodzic na basen, zeby ograniczył piwo bo z tego piwska ma ten brzuch. obiecał ze bedzie tak robił moze tydzien tak było i pozniej znowu to samo. Chodzi jak baba w ciazy powoli zeby sie tylko nie przemeczyć.
Powidział ze inni mu mowia ze dobrze wyglada i nie bedzie sie odchudzał. No to po co ja mu jestem potrzebna jak innych słucha !!! Poprostu ja mam tego dosc juz nie mam siły mu dalej mowic martiwe sie o jego zdrowie bo to jest młody chlopak a juz zadyszki dostaje. Chce mu powiedziec ze jezeli nic w tym kierunku nie zrobi to koniec z nami ale boje sie jak on na to zareaguje. Prosze was o porade co ja mam zrobic.
Mój bły przy niemal tym samym wzroście ważył 81 kg i wyglądał rewelacyjnie, te pare kg wiecej nie sprawiłoby, ze wyglądałby jak misiek. Idzicie na jakies wspólne zajęcia sportowe, moze squash? on bardzo spala kalorie albo basenik
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 11:29   #35
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Prosze pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
no wybaczcie mój tż przy 175cm wzrostu też waży 65kg a dzieckiem dawno nie jest, je dużo i nie może przytyć i nic na to nie poradzę ani ja, ani on. a Wasze uwagi są dla mnie trochę nie na miejscu
ale tu nie chodzi o naturalną budowe Twojego tż - on jest po prostu "lekkiej" kości i takj uz ma - zdarza ise, lae sama mówisz, ze chciałby przytyć a niem oze. Trochę masy u faceta to nic złego o ile ta masa poparta jest ćwiczeniami fizycznymi. Nie iwme co "nie na miejscu" w tym widzisz....
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 11:53   #36
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Prosze pomóżcie !!!

Tylko że do BMI tez trzeba podchodzić z głową bo tam tez czasem cuda wychodzą. Trzeba tez wziąść pod uwage to czy waga mężczyzny wynika z tego że ma on rozbudowana mase mięsniową czy jest "obrośnięty" tłuszczykiem. Mój ma szerokie bary przez mięśnie ale ma lekki brzuszek (tez mięsień ale raczej piwny ) i ten brzuszek mu przeszkadza
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.