Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-29, 11:45   #1471
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Mnie bolą piersi cały czas.. Dziś mam wizytę, i jak zwykle stres czy wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie ok, nie martw się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 13:58   #1472
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Kasicka daj znac po napewno bedzie wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 16:28   #1473
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak u Was samopoczucie? Ja mam doła, siedzę dziś czwarty już dzień w domu z dzieckiem, a na zewnątrz znów pada deszcz ze śniegiem, oszaleć można. Synek pół nocy nie spał, bo pewnie i on ma już dosyć oglądania ciągle kątów w domu. Do tego z niczym się nie wyrabiam, chęci żeby coś zrobić też brak. Nie ogarniam tej cukrzycy ciążowej. Deprecha mnie dopadła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Synek jest chory, że nie wychodzicie z domu? Jeśli tak no to słabo... Może jakieś dobre ciacho lub wyjście na godzinkę na samotne zakupy by Ci poprawiło humor? Nie masz nikogo kto by przyszedł na godzinkę do dziecka?
Moja córka też ma ferie i większość czasu siedzimy w domu, bo w taką pogodę nie ma co tu robić na prowincji... A wyjechać nie mamy jak, bo mąż pracuje. Raz była na lodowisku, raz w kinie, trochę u jednej koleżanki no i na basenie. Tak to nudy.
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Mnie nic nie boli.
A zamiast mdłości mam teraz napady głodu.
Miałam iść dziś rano przed pracą na morfologię, ale byłam tak głodna od razu po przebudzeniu, że stwierdziłam, że nie wytrzymam na czczo jeszcze godziny. Trudno, pojadę jutro albo w piątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja dziś byłam na wynikach jak zwykle w labie było mnóstwo ludzi... przed ósmą rano byłam już 68 w kolejce do rejestracji i godzinę siedziałam czekając na pobranie... I za każdym razem tak jest, bo jedno labolatorium na cały powiat
Wyniki mam dobre na szczęście, oprócz zwiększonej liczby bakterii w moczu... W sumie jeszcze nie aż tak strasznie bo mam normę do 140, a wyszło 309. Zobaczymy co w sobotę gin powie. Już się nie mogę doczekać wizyty My dziś 14+1

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizytujace panie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 16:47   #1474
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Jestem już po wizycie, wszystko w porządku, robak nabiera kształtu, serce bije to najważniejsze. Prenatalne mam 11 lutego to może w końcu mi zmierzą konkretnie jaki wychodzi termin z usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 17:06   #1475
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie, wszystko w porządku, robak nabiera kształtu, serce bije to najważniejsze. Prenatalne mam 11 lutego to może w końcu mi zmierzą konkretnie jaki wychodzi termin z usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje ja jutro prenatalne, mam nadzieje, że wieczorem odezwę się z dobrymi wieściami

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
A ja dziś byłam na wynikach jak zwykle w labie było mnóstwo ludzi... przed ósmą rano byłam już 68 w kolejce do rejestracji i godzinę siedziałam czekając na pobranie... I za każdym razem tak jest, bo jedno labolatorium na cały powiat
Wyniki mam dobre na szczęście, oprócz zwiększonej liczby bakterii w moczu... W sumie jeszcze nie aż tak strasznie bo mam normę do 140, a wyszło 309. Zobaczymy co w sobotę gin powie. Już się nie mogę doczekać wizyty My dziś 14+1

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizytujace panie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ciężarne nie mają pierwszeństwa w kolejce ? Ja dopiero w piątek zaniosę swoją próbkę moczu ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 17:07   #1476
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Synek jest chory, że nie wychodzicie z domu? Jeśli tak no to słabo... Może jakieś dobre ciacho lub wyjście na godzinkę na samotne zakupy by Ci poprawiło humor? Nie masz nikogo kto by przyszedł na godzinkę do dziecka?
Moja córka też ma ferie i większość czasu siedzimy w domu, bo w taką pogodę nie ma co tu robić na prowincji... A wyjechać nie mamy jak, bo mąż pracuje. Raz była na lodowisku, raz w kinie, trochę u jednej koleżanki no i na basenie. Tak to nudy.
A ja dziś byłam na wynikach jak zwykle w labie było mnóstwo ludzi... przed ósmą rano byłam już 68 w kolejce do rejestracji i godzinę siedziałam czekając na pobranie... I za każdym razem tak jest, bo jedno labolatorium na cały powiat
Wyniki mam dobre na szczęście, oprócz zwiększonej liczby bakterii w moczu... W sumie jeszcze nie aż tak strasznie bo mam normę do 140, a wyszło 309. Zobaczymy co w sobotę gin powie. Już się nie mogę doczekać wizyty My dziś 14+1

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizytujace panie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rany, współczuję. Ja mam laboratorium u siebie w przychodni i nigdy nie ma jakichś dużych kolejek.

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie, wszystko w porządku, robak nabiera kształtu, serce bije to najważniejsze. Prenatalne mam 11 lutego to może w końcu mi zmierzą konkretnie jaki wychodzi termin z usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje, dobre wieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 17:45   #1477
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie, wszystko w porządku, robak nabiera kształtu, serce bije to najważniejsze. Prenatalne mam 11 lutego to może w końcu mi zmierzą konkretnie jaki wychodzi termin z usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wieści
Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Gratulacje ja jutro prenatalne, mam nadzieje, że wieczorem odezwę się z dobrymi wieściami



A ciężarne nie mają pierwszeństwa w kolejce ? Ja dopiero w piątek zaniosę swoją próbkę moczu ;-)
Kciuki za jutrzejsze prenatalne


Mam taką ochotę na zupę kartoflankę Chyba jutro ugotuję. Chociaż przez ten katar to prawie smaku nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 19:52   #1478
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Gratulacje ja jutro prenatalne, mam nadzieje, że wieczorem odezwę się z dobrymi wieściami



A ciężarne nie mają pierwszeństwa w kolejce ? Ja dopiero w piątek zaniosę swoją próbkę moczu ;-)
Wiecie jak to jest... siedzą stare babcie, matki z dziećmi, ludzie po których widać, że chorzy i każdy czeka na swoją kolej i mu głupio, bo dobrze się czuję i będę prosić bez kolejki. Jakoś nie mam serca więc zawsze czekam tę godzinę lub półtora, bo tam nigdy nie jest krócej

Oczywiście czekamy na wieści z prenatalnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 20:31   #1479
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

U mnie jakiś spadek mocy. Pogoda chyba na mnie źle wpływa. No i brzuch mnie od dwóch dni pobolewa.
Jutro zostawiam mocz do badania bo w sobotę mam w końcu wizytę Już si zaczynam stresować
Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Wiecie jak to jest... siedzą stare babcie, matki z dziećmi, ludzie po których widać, że chorzy i każdy czeka na swoją kolej i mu głupio, bo dobrze się czuję i będę prosić bez kolejki. Jakoś nie mam serca więc zawsze czekam tę godzinę lub półtora, bo tam nigdy nie jest krócej

Oczywiście czekamy na wieści z prenatalnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piszesz o tym labo w Kętrzynie?
Kilka razy robiłam tam badania i były luzy. Po świętach byłam przerażona tłumem i olałam badania bo ludzi było mnóstwo. Drugiego dnia to samo ale już nie miałam wyboru i odsiedziałam ponad godzinę myślałam, że to dlatego taki ruch bo było tuż po weekendzie 6 stycznia.
Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie, wszystko w porządku, robak nabiera kształtu, serce bije to najważniejsze. Prenatalne mam 11 lutego to może w końcu mi zmierzą konkretnie jaki wychodzi termin z usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 22:17   #1480
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Synek jest chory, że nie wychodzicie z domu? Jeśli tak no to słabo... Może jakieś dobre ciacho lub wyjście na godzinkę na samotne zakupy by Ci poprawiło humor? Nie masz nikogo kto by przyszedł na godzinkę do dziecka?
Moja córka też ma ferie i większość czasu siedzimy w domu, bo w taką pogodę nie ma co tu robić na prowincji... A wyjechać nie mamy jak, bo mąż pracuje. Raz była na lodowisku, raz w kinie, trochę u jednej koleżanki no i na basenie. Tak to nudy.
A ja dziś byłam na wynikach jak zwykle w labie było mnóstwo ludzi... przed ósmą rano byłam już 68 w kolejce do rejestracji i godzinę siedziałam czekając na pobranie... I za każdym razem tak jest, bo jedno labolatorium na cały powiat
Wyniki mam dobre na szczęście, oprócz zwiększonej liczby bakterii w moczu... W sumie jeszcze nie aż tak strasznie bo mam normę do 140, a wyszło 309. Zobaczymy co w sobotę gin powie. Już się nie mogę doczekać wizyty My dziś 14+1

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizytujace panie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Synek zdrowy, tylko jak pada na zewnątrz i wieje to raczej nie wychodzimy. Ciacho odpada ze względu na cukrzycę ciążową, zakupy mnie ostatnio nie kręcą, bo nie wiem jaki rozmiar ostatecznie będę nosić po ciąży. I niestety, mieszkamy w innym mieście niż najbliższa rodzina, więc nie ma nikogo do pomocy przy synku. Teściowa nieraz przyjeżdża, tzn. jak mąż ją przywiezie (boi się wsiadać do pociągu) pobawi się z wnukiem, pospaceruje, ale to tyle, bo ani nie nakarmi, ani nie przebierze - twierdzi, że już nie umie, wiek robi swoje. Taka patowa sytuacja, wyżaliłam się i trochę mi lepiej. Chyba hormony robią swoje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Dreaming_9004 Synek zdrowy, tylko jak pada na zewnątrz i wieje to raczej nie wychodzimy. Ciacho odpada ze względu na cukrzycę ciążową, zakupy mnie ostatnio nie kręcą, bo nie wiem jaki rozmiar ostatecznie będę nosić po ciąży, a trochę ostatnio kupiłam. I niestety, mieszkamy w innym mieście niż najbliższa rodzina, więc nie ma nikogo do pomocy przy synku. Teściowa nieraz przyjeżdża, tzn. jak mąż ją przywiezie (boi się wsiadać do pociągu) pobawi się z wnukiem, pospaceruje, ale to tyle, bo ani nie nakarmi, ani nie przebierze - twierdzi, że już nie umie, wiek robi swoje. Taka patowa sytuacja, wyżaliłam się i trochę mi lepiej. Chyba hormony robią swoje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt i badań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 22:43   #1481
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie, wszystko w porządku, robak nabiera kształtu, serce bije to najważniejsze. Prenatalne mam 11 lutego to może w końcu mi zmierzą konkretnie jaki wychodzi termin z usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Dagmala, ja też siedzę sama z córką w domu.
Ale nie ma dnia byśmy nie wyszły, nawet gdy leje i wieje. Obie byśmy oszalały bez wyjścia z domu chociaż na chwilę

No i tez mam cukrzycę głowa do góry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-30, 05:09   #1482
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
U mnie jakiś spadek mocy. Pogoda chyba na mnie źle wpływa. No i brzuch mnie od dwóch dni pobolewa.
Jutro zostawiam mocz do badania bo w sobotę mam w końcu wizytę Już si zaczynam stresować Piszesz o tym labo w Kętrzynie?
Kilka razy robiłam tam badania i były luzy. Po świętach byłam przerażona tłumem i olałam badania bo ludzi było mnóstwo. Drugiego dnia to samo ale już nie miałam wyboru i odsiedziałam ponad godzinę myślałam, że to dlatego taki ruch bo było tuż po weekendzie 6 stycznia.Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie o tym samym na wyniki które nie trzeba robić naczczo, np. BetaHCG, chodziłam koło 11.00 to rzeczywiście był luz, ale z rana kiedy trzeba być naczczo to zapomnij. Dzikie tłumy...

Mnie znów drugą noc z rzędu męczy bezsenność. Budzę się 3-4.00 rano i już nie mogę zasnąć, w nocy też kilka razy się przebudzam. A już tydzień było tak fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 10:06   #1483
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja nadal jestem chora a mój synek dostał biegunkę. Ogólnie jest ciężko. połączenie przeziębienia z mdłościami nie jest zbyt fajne Współczuję mojemu mężowi bo teraz wszystko jest na jego głowie.
Ja na razie na szczęście nie muszę robić żadnych badań . Ale nie wiem co mi zrobiła pielęgniarka przy ostatnim pobraniu. Nadal mam wielkiego siniaka a minęło już 1,5 tygodnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 10:18   #1484
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Ale nie wiem co mi zrobiła pielęgniarka przy ostatnim pobraniu. Nadal mam wielkiego siniaka a minęło już 1,5 tygodnia.
U mnie to jest norma, jak ktoś nieumiejętnie pobiera. Do tego jak masz tendencje do siniaków, to koniecznie trzeba siedzieć po pobraniu te 5 minut i uciskać mocno tą żyłę. Ale to też potrzebowałam dobrej pielęgniarki, która mi pokazała jak mam trzymać, więc już mi się rzadko robią.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 12:38   #1485
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Tak, u mnie też to był standard. Nie dość, że siniak, to jeszcze mnie ta ręka bolała przez tydzień. Dzisiaj byłam na pobraniu, po wyjściu z gabinetu zgięłam rękę i przycisnęłam ją do siebie, siedziałam tak z 5-10 minut i teraz nie mam siniaka, tylko mały ślad. Tak więc polecam tę metodę.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 13:03   #1486
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

W sumie najbardziej polecane jest uciskanie na prostej ręce, ale pewnie zależy od tego którą żyłę kłują. Przy mało widocznych żyłach polecam zasugerować rękę z lepszą żyłą - ja mam najlepiej widoczną żyłę w prawej a większość punktów pobrań jest ustawiona na pobieranie z lewej. I też dobrze jest się pilnować, żeby nic nie nosić kłutą ręką przez 2-3 godziny po pobraniu, zwłaszcza rzeczy powyżej kilograma. Nie wpłynęło mi na siniaki, ale zdecydowanie szybciej ręka dochodzi do siebie. Teraz jak mnie dobrze ukłują i zadbam o rękę, to wieczorem już nawet nie czuję, żeby mnie bolała. Ale i tak planuję ginekologa i endokrynolog blisko siebie, żebym mogła iść się ukłuć raz


Dostałam wyniki papp-a, ryzyko skorygowane (razem z USG) wychodzi 1:6683 dla trisomii 21, dla 18 i 13 jeszcze dużo niższe.

Edytowane przez Vrenth
Czas edycji: 2020-01-30 o 13:22
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 13:24   #1487
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Często ślad od ukłucia zależy od wprawy pielęgniarki. Chodzę do labu, gdzie pobieranie krwi jest masowe i w większości przypadków panie tak pobierają, że śladu nie ma. Za to w trakcie porodu tak mi się wbili w żyłę żeby podać oksy, że przez 2 tygodnie miałam sińca od filotewego po żółty kolor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 13:26   #1488
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja mam w ogóle słabe żyły do pobierania krwi. Zawsze jest z tym problem i dziękuję za porady. Spróbuję przy następnym pobraniu.
Mi się wydaje, że ostatnim razem to pielęgniarka trochę źle mi pobrała tą krew. Bolało też bardziej niż zwykle. Zobaczymy na kogo trafię następnym razem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 13:45   #1489
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Jak masz dobry lab i ponarzekasz, że Ci się sińce robią, to czasem same zaproponują lód, pomaga
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-30, 14:35   #1490
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Jejku dziewczyny jak tak Was czytam to tak bardzo doceniam mój Luxmed, gdzie jest milion ludzi, ale jest system kolejkowy. Pobierasz numerek i wchodzisz jak wyświetli się Twój. Jako ciężarna wybierasz "Kolejka uprzywilejowana" i zaraz mój wyświetlają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 14:40   #1491
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Moje luxmedy jeszcze w tyle. Jeden ma system kolejkowy do rejestracji i tam też widziałam już osobny gabinet zabiegowy dla ciężarnych. To rozwiązuje większość problemów. Tylko nie chcę tam chodzić póki pracuję, bo mam strasznie zły dojazd do pracy po badaniach, to już w przyszłym tyg. zaryzykuję badania koło pracy. Najwyżej się wepchnę jak będzie dużo ludzi - kiedyś trzeba zacząć
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 14:51   #1492
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

U mnie w diagnostyce są kolejki czasami po 100 osób ale na szczęście jest automat gdzie się pobiera numerki i pracownicy służby zdrowia, kobiety w ciąży i dzieci do 5 roku życia oraz jeśli ktoś ma sam mocz lub wymaz to nie musi tak długo czekać. Chociaż jak poszłam po Nowym Roku to mimo iż wzięłam numerek dla kobiety w ciąży to i tak czekałam godzinę a jakby nie było tych numerów to nie chce myśleć ile bym tam musiała koczować.

A jeśli chodzi o pobieranie to ja czasami mam problem bo krew nie chce lecieć i wtedy zaczynają mi wiercić iglą w żyle i ja mam odjazd.... Ale na szczęście w ciąży krew pieknie leci ☺

Udanych wizyt tym którzy dzisiaj mają ☺
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 14:59   #1493
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o pobieranie to ja czasami mam problem bo krew nie chce lecieć i wtedy zaczynają mi wiercić iglą w żyle i ja mam odjazd.... Ale na szczęście w ciąży krew pieknie leci ☺
Masz niskie ciśnienie? Wszyscy zalecają, żeby wypić rano 2 szklanki wody (niegazowana i niemineralna, zwłaszcza jakby miała zaburzać wyniki). Mi nieszczególnie pomaga. Teraz jest ok, ale normalnie przed badaniem piłam kawę (czarną praktycznie zawsze można) i różnica jest bardzo wyraźna.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 15:03   #1494
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Masz niskie ciśnienie? Wszyscy zalecają, żeby wypić rano 2 szklanki wody (niegazowana i niemineralna, zwłaszcza jakby miała zaburzać wyniki). Mi nieszczególnie pomaga. Teraz jest ok, ale normalnie przed badaniem piłam kawę (czarną praktycznie zawsze można) i różnica jest bardzo wyraźna.
Picie przed pobieraniem to podstawa. Nie wiem skąd wzięło się to, że ludzie boją się pić, bo muszą być na czczo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 15:14   #1495
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Picie przed pobieraniem to podstawa. Nie wiem skąd wzięło się to, że ludzie boją się pić, bo muszą być na czczo.
Jak widzę po ludziach, to dużo osób w ogóle nie pije wody. Herbata/kawa (słodka), czasem jakieś soki czy napoje gazowane.

W sumie ja dopiero ostatnio zaczęłam pić rano, tak to dwa łyki żeby połknąć tabletkę i dopiero do śniadania jakąś godzinę później. Ale przez piasek w nerkach od lat piję dużo wody, więc to przynajmniej nie problem. W sumie szklankę wody rano poleca się na zaparcia i wydaje mi się, że trochę pomaga.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 15:37   #1496
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja od razu po wstaniu muszę się napić.
A że nie przepadam za słodkimi napojami, to głównie piję wodę. Czasami jakieś soki.
I w ciągu dnia warto pić dużo wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 15:46   #1497
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja też głównie wodę piję. Lubię też soki takie świeże i zimą piję herbatę, ale to może 1-2 dziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 16:35   #1498
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja piję praktycznie tylko wodę. Kawy nie lubię, herbatę piję okazjonalnie, soki rzadko a gazowane napoje jeszcze rzadziej. Po poprzednim porodzie piłam średnio 3-3,5 l dziennie, mąż nie nadążał kupować. Wypijałam 3 zgrzewki, kiedy on nawet nie wypił jednej dziś mimo cukrzycy zjadłam kebaba na talerzu, trochę frytek i michę surówki i cukier 135, czyli zmieścił się w normie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 16:39   #1499
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja piję głównie wodę, ostatnio z miętą, cytryną i imbirem herbata jedna wpadnie, max dwie w ciągu dnia choć zazwyczaj to jednak melisa.

Czekam na wyniki badań moczu i się doczekać nie mogę
W sobotę wizyta i już się nie mogę doczekać. To będzie 11t1d

Dziś kupiłam spodnie ciążowe wybór w moim h&m był tak mały że aż w szoku byłam. Wcześniej ten kącik ciążowy był większy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 18:10   #1500
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ah bylam dzis na usg piersi i naprawde jestem zaskoczona jaki fajny lekarz i jeszcze na koniec powiedzial , ze za to ze musialam czekac to w gratisie sprawdzi mi tez tarczyce (bo mu wspominalam ze mam problemy)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.