Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 14:24   #3361
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

zamarzona jak dla mnie list motywacyjny to przerost formy nad trescia, tak jak mowisz sprzedac to Ty sie możesz najlepiej na rozmowie kwalifikacyjnej, z reszta ja uwazam ze nie nalezy slepo wierzyc w to co jest napisane tylko sprawdzic to empirycznie ale spoko po tym jak jedna wizazanka opowiadala ze w jej miescinie szukano kogos do prasowania ciuchow w lumpeksie i tez proszono cv i list motywacyjny to juz mnie nic nie zdziwi
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:28   #3362
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
U mnie duża zmiana była przy nakładaniu kosmetyków odżywczych wyłącznie przed myciem i czesaniu włosów techniką tradycyjną, tzn dzikową szczotką, od tyłu, w zwisie Moje włosy łatwo łapią przetłuszczenie od nasady i są cienkie. Odkąd się czeszę dzikiem i jeśli nie używam odżywki 'po' po raz pierwszy nadają się do noszenia rano po wieczornym myciu .

Hmm, ciekawe czy i mnie się sprawdzi nakładanie odżywki przed myciem, bo strasznie płaczą mi się włosy. Po prawej stronie wiecznie mam koltun, nie wiem czy dam radę rozczesac... Ale chętnie wypróbuję, dzięki! Szczotkę z dzika miała moja mama, ale miała za krótkie włosie i ciężko było rozczesac gęste włosy, polecasz jakąś sprawdzona?

Cherry Muffin dzięki, zapisuje i wieczorem będę googlowac


Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez vilet784
Czas edycji: 2016-04-19 o 14:29
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:31   #3363
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dziewczyny, a czy w tej akcji Sephory "Wymień stare na nowe", żeby kupić pędzel należy oddać też konkretnie pędzel?
Kupiłabym sobie jakieś pędzelki do cieni, bo też mam kilka Sephory już od jakichś 5 lat i sprawują się super, ale nie mam za bardzo nic na wymianę.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:32   #3364
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Omg, zlapalam gume, stoje na srodku pola, nie zdaze na zajecia. Co za dzien niby potrafie zmienic opone ale co z tego jak nie mam na tyle sily by odkrecic śruby
ja wczoraj pomykalam obwodnica i tirowi przede mna poszlo kolo. Dobrze, ze byly akurat trzy pasy i prawoskret i nie mam zwyczaju trzymac sie za blisko
wiec udalo mi sie uniknac lacacej w moja srrone resztki kola i nie wjechac w zaden samochod;_; ale do konca trasy jechalam z sercem w gardle





Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mnie nie pogięło, i że żałować nie będę mam nadzieję, ale umówiłam się dziś na robienie brwi (#szuszinspiruje). Będzie mi je robiła Arabka, a one lubià na bogato i na widocznie . Jej prace wyglàdajà naturalnie, może się tragedia nie stanie. Wiele zmieniać nie chcę, końcówki dowłoskować. Kciukasy, pls
czymam!
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:33   #3365
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy w tej akcji Sephory "Wymień stare na nowe", żeby kupić pędzel należy oddać też konkretnie pędzel?

Kupiłabym sobie jakieś pędzelki do cieni, bo też mam kilka Sephory już od jakichś 5 lat i sprawują się super, ale nie mam za bardzo nic na wymianę.

Z tego co mi pani sephorzanka wczoraj mówiła to nie. Zgarnęłam wczoraj zapas kredek do brwi
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:33   #3366
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem po co są te listy motywacyjne. Było tak: jest ogłoszenie do restauracji na pomoc kuchenną, chcieli tylko żeby wysłać im CV na maila, więc wysłałam. W wiadomości piszę, że jestem dyspozycyjna siedem dni w tygodniu i że zgłaszam swoją kandydaturę. Zostałam zaproszona na rozmowę a tam pan prosi mnie o list motywacyjny i o CV. CV miałam, listu nie no bo w sumie po co jak to rozmowa kwalifikacyjna i wszystko mogę mu opowiedzieć zamiast biedaczek będzie czytał co ja tam nie robiłam. Pracy nie dostalam;(
taaa, jak mialam te 18-19 lat to szukalam co bym tu mogla robic, tak zeby sobie dorobic i dalej sie moc spokojnie uczyc, no to wiadomo, ze w gre wchodza zawody glownie kasjer sprzedawca, pensja 5.50zl/h, no to bym sie spodziewala, ze raczej powinni sie cieszyc, ze ktos w ogole chce przyjsc, a tu nie, listy, castingi, rozmowy, wymagania, przekonaj mnie, ze chcesz byc sprzataczka w naszym hotelu (doslownie), co nasz hotel zyska zatrudniajac Ciebie
a potem jak juz szukalam powaznej pracy, to mnie rozbrajalo jak niewiele bylo pytan o doswiadczenie i umiejetnosci, tylko same z gatunku ulubiony kolor, 5 zalet, 5 wad, co w sobie lubisz, a czego nie lubisz, psy czy koty, gdzie siebie widzisz za 10 lat, a za 20
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:33   #3367
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
[COLOR="SILVER"]
Hmm, ciekawe czy i mnie się sprawdzi nakładanie odżywki przed myciem, bo strasznie płaczą mi się włosy. Po prawej stronie wiecznie mam koltun, nie wiem czy dam radę rozczesac... Ale chętnie wypróbuję, dzięki! Szczotkę z dzika miała moja mama, ale miała za krótkie włosie i ciężko było rozczesac gęste włosy, polecasz jakąś sprawdzona?
Też mam problem z kołtunieniem, dlatego przed myciem odżywiam wielostopniowo, jakiś nawilżający sprej (zazwyczaj samoróbka, ostatnio też gotowa żyworódka)maska i olej . A maska po i tak raz w tygodniu. Na końcówki odrobina serum silikonowego. Mam szczotę Khadi i jestem prze zadowolona, wiem, że mają w ofercie modele do grubych i gęstych włosów.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 14:36   #3368
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Też mam problem z kołtunieniem, dlatego przed myciem odżywiam wielostopniowo, jakiś nawilżający sprej (zazwyczaj samoróbka, ostatnio też gotowa żyworódka)maska i olej . A maska po i tak raz w tygodniu. Na końcówki odrobina serum silikonowego. Mam szczotę Khadi i jestem prze zadowolona, wiem, że mają w ofercie modele do grubych i gęstych włosów.
Świetnie! Od jutra robię małą rewolucję dzięki za rady

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez vilet784
Czas edycji: 2016-04-19 o 14:37
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:37   #3369
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
:d ale się cieszę
wiesz co, ta maska to jest petarda nigdy nie miałam lepszej maski. moim zdaniem te 22 złote to dobrze wydany grosz na porządną maskę nawilżającą.
jogurt też jest doskonały
fajny trick jest taki, żeby za każdym razem, jak merdasz sobie maskę (albo masz taką, która ci nie odpowiada, bo jest za słaba) dodać sobie z łyżkę mąki ziemniaczanej.
moje włosy po mące ziemniaczanej mają piękną objętość i blask właśnie mąka ziemniaczana jest we wszystkich tych magicznych cementach odbudowujących włosy polecam
[COLOR="Silver"]
Aloesową maskę z natury uwielbiam
Dziś chyba w końcu spróbuje tej mąki ziemniaczanej bo siędługo do tego zabieram oby mi przypasowała
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:37   #3370
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
tego jeszcze nie grali
to juz ten moment, ze usiadlam z laptopem i mialam go podlaczyc do pradu, zamiast wsadzic wtyczke do laptopa, wsadzilam ja sobie do ucha
i mi sie smutno zrobilo, ze w sumie to tak nie mozna, bo by sie przydalo
Hahahaha, parsknełam pokrzywą #teampokrzywa działa



Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
nareszcie ktoś podziela moje zdanie.
moja wylądowała w śmieciach.

Ja też, ja też! Color tatu jest okropnym cieniem i bazą


Cytat:
Napisane przez lovelustfaithdreams Pokaż wiadomość
Myślałam by nagrać taki film, bo popularne i może ktoś by mnie znalazł ale... sama mam już ich dość, eh.
A wy co polecacie z Rossmanna? Jeżeli chodzi o podkłady i np. paletki do konturowania ?
Healthy Mix i korektor Lumi Magique L'Oreal Na pewno to kupię. Plus może przehulam trochę kasy na jakieś typowe #chcetoniewiempoco

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość

Zaciekawiłas mnie ta mąką ziemniaczana, jutro spróbuję.
Macie może patent na przetluszczajace się włosy? Już bym nie marudzila gdyby wyglądały świeżo od wieczora do wieczora, ale ja musze myć rano, bo po nocy już są fe... Myję codziennie od kiedy pamiętam, ale kiedyś normalnie mylam wieczorem i rano było ok. A teraz przy skórze przyklap, a reszta włosów poodciskana w różne dziwne strony.


Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Ja mam! Płukanka z piwa bezalkoholowego. Płukanka polega na tym, że wylewasz sobie na włosy (po umyciu) piwo A potem spłukujesz jeszcze wodą. U mnie fajnie uniesione włosięta są po tym zabiegu Miło jeszcze zrobić sobie peeling z cukru przed myciem. Tak

Za to mąka ziemniaczana nie sprawdza się zupełnie Pewnie, w przeciwieństwie do Olenkasz, mam wysokoporowate hery :/


Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
okropnie. Już nawet nie kolor, ale sposób pofarbowania i obcięcia..

Mostly, twojej urodzie nic nie zaszkodzi, więc bez obaw o efekt nie trzymam kciuków Będzie pięknie!

Edytowane przez polewka
Czas edycji: 2016-04-19 o 14:39
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:41   #3371
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy w tej akcji Sephory "Wymień stare na nowe", żeby kupić pędzel należy oddać też konkretnie pędzel?
Kupiłabym sobie jakieś pędzelki do cieni, bo też mam kilka Sephory już od jakichś 5 lat i sprawują się super, ale nie mam za bardzo nic na wymianę.
ja dzisiaj nic nie przyniosłam, a pani mi powiedziała, ze jest -40 na ich produkty :O
Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość

Hmm, ciekawe czy i mnie się sprawdzi nakładanie odżywki przed myciem, bo strasznie płaczą mi się włosy. Po prawej stronie wiecznie mam koltun, nie wiem czy dam radę rozczesac... Ale chętnie wypróbuję, dzięki! Szczotkę z dzika miała moja mama, ale miała za krótkie włosie i ciężko było rozczesac gęste włosy, polecasz jakąś sprawdzona?

Cherry Muffin dzięki, zapisuje i wieczorem będę googlowac



Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Helena Khaja 4ever <3 uwielbiam ją!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 14:41   #3372
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
taaa, jak mialam te 18-19 lat to szukalam co bym tu mogla robic, tak zeby sobie dorobic i dalej sie moc spokojnie uczyc, no to wiadomo, ze w gre wchodza zawody glownie kasjer sprzedawca, pensja 5.50zl/h, no to bym sie spodziewala, ze raczej powinni sie cieszyc, ze ktos w ogole chce przyjsc, a tu nie, listy, castingi, rozmowy, wymagania, przekonaj mnie, ze chcesz byc sprzataczka w naszym hotelu (doslownie), co nasz hotel zyska zatrudniajac Ciebie
a potem jak juz szukalam powaznej pracy, to mnie rozbrajalo jak niewiele bylo pytan o doswiadczenie i umiejetnosci, tylko same z gatunku ulubiony kolor, 5 zalet, 5 wad, co w sobie lubisz, a czego nie lubisz, psy czy koty, gdzie siebie widzisz za 10 lat, a za 20
moja pierwsza praca w sieciowce to byla tradza. Tez jakis dziki proces rekrutacji a potem tylko gorzej. Nawiedzone kierowniczki regionalne, obwinianie o to, ze za malo klientow wchodzi do sklepu i pseudomotywujace maile, ktore brzmialy jakby byly pisane do czlonkow sekty. Moglabym godzinami opowiadac o tym gunwie. Nigdy juz po rzuceniu pracy nic tam nie kupilam, nawet tam nie wchodze.
Dzisiaj sobie ogarnelam prace dorywcza, zeby miec na gazety i rzeczy papiernicze i odlozyc na podroz, tez w sieciowce (bo z moim wspanialym planem zajec nie mam innej mozliwosci ;_; ), ale bez cyrkow rekrutacyjnych - po prostu cv, dzien dobry, witamy w zespole. Mam nadzieje ze nikt nie bedzie mi wysylal maili "poswiec sie dla firmy! Widzisz, ze do targetu brakuje 300zl, wiec kup dwie pary spodni,zeby go osiagnac!"
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:42   #3373
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość



Ja mam! Płukanka z piwa bezalkoholowego. Płukanka polega na tym, że wylewasz sobie na włosy (po umyciu) piwo A potem spłukujesz jeszcze wodą. U mnie fajnie uniesione włosięta są po tym zabiegu Miło jeszcze zrobić sobie peeling z cukru przed myciem. Tak

Za to mąka ziemniaczana nie sprawdza się zupełnie Pewnie, w przeciwieństwie do Olenkasz, mam wysokoporowate hery :/

Moja mama tak robiła normalnym wygazowanym piwem, ale dla mnie to za bardzo śmierdzi. I ten alkohol na dodatek... Takie bezalkoholowe tak nie cuchnie?


Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez vilet784
Czas edycji: 2016-04-19 o 14:58
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:44   #3374
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Afera o obrażanie uczuć religijnych pod zdjęciem Siarki.
https://www.instagram.com/p/BDrBrQgkULg/
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:47   #3375
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
[COLOR ="SILVER"]
Moja mama tak robiła normalnym wygazowanym piwem, ale dla mnie to za bardzo śmierdzi. I ten alkohol na dodatek... Takie bezalkoholowe tak nie cuchnie?[/COLOR]

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

U mnie nie śmierdzi
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:48   #3376
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
zamarzona jak dla mnie list motywacyjny to przerost formy nad trescia, tak jak mowisz sprzedac to Ty sie możesz najlepiej na rozmowie kwalifikacyjnej, z reszta ja uwazam ze nie nalezy slepo wierzyc w to co jest napisane tylko sprawdzic to empirycznie ale spoko po tym jak jedna wizazanka opowiadala ze w jej miescinie szukano kogos do prasowania ciuchow w lumpeksie i tez proszono cv i list motywacyjny to juz mnie nic nie zdziwi
Poza tym bardzo ciężko jest ubrać to w ładne słowa, że się myło gary na praktykach w szkole i obierało ziemniaki i marchew zamiast uczyć się gotować różne dania.

Poza tym z tym sprzedaniem się to jeśli czegoś się nie nauczysz w domu to nic nie umiesz. Idzie się do pracy, a oni szukają pracownika, żeby wszystko umiał, a w szkole nie nauczą.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:50   #3377
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Afera o obrażanie uczuć religijnych pod zdjęciem Siarki.
https://www.instagram.com/p/BDrBrQgkULg/
No prosze, znajomy nick

w ogole mam dzisiaj super dzien i w ogole ekstra tydzien a dodatek sprawa z brzuchem bliska wyjasnienia, jak skonczy mi sie okres mam wizyte u innego lekarza, ktory mi pomoze byc moze z tym terminem. Az sobie z radosci jade kupic duzy zestaw cienkopisow i zabieram sie za rzeczy, za ktore powinnam sie zabrac na uczelnie. Sle wam troche pozytywnej energii ode mnie!
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:51   #3378
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

co do rekrutacji myslalam, ze pytania o stan cywilny i planowana ciaze to juz przeszlosc.
no coz niestety nie. a w jedne miejsce zostalam zdyskwalifikowana bo dziewczyna z roku mnie znala i "doniosla" dyrektorce ze jestem swiezo po slubie wiec pewnie zaraz bejbik, no bo jak inaczej...
ogolnie tradza. a takie dziwne rzeczy jak Chocher opisuje tez mam za soba


hm, nie widze nowego filmiku z nowym kolorem Kretki. ale tez mam wrazenie ze cos nie tak z ksztaltem jest.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:52   #3379
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez bzebze Pokaż wiadomość
Szusz wyjątkowo sympatycznie wypadła w nowym vlogu o ustach. Brwi wyglądają naprawdę dobrze
Podoba mi się jak pokazywała ałtfit

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mnie nie pogięło, i że żałować nie będę mam nadzieję, ale umówiłam się dziś na robienie brwi (#szuszinspiruje). Będzie mi je robiła Arabka, a one lubià na bogato i na widocznie . Jej prace wyglàdajà naturalnie, może się tragedia nie stanie. Wiele zmieniać nie chcę, końcówki dowłoskować. Kciukasy, pls

Trzymam pokaż się później


Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
nareszcie ktoś podziela moje zdanie.
moja wylądowała w śmieciach.

Ja z CT lubię creme de rose i creamy beige, same w sobie ładnie u mnie wyglądają, a jako baza trzymaają Zoevę calusieńki dzień. Za to creme de nude u mnie sie nie sprawda, roluje i cienie sie na nim nie utrzymuja

Koszulki od Karoliny nie są takie złe. Podoba mi się miętowa hej śliczna i podejrzewam, że w chwili zwątpienia bym ją zamówiła, ale 20zł za kuriera to nigdy w zyciu. Jakby któraś z Krakowa się chciała pokusić o wspólną wysyłkę to mooooooze
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 14:55   #3380
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
co do rekrutacji myslalam, ze pytania o stan cywilny i planowana ciaze to juz przeszlosc.
no coz niestety nie. a w jedne miejsce zostalam zdyskwalifikowana bo dziewczyna z roku mnie znala i "doniosla" dyrektorce ze jestem swiezo po slubie wiec pewnie zaraz bejbik, no bo jak inaczej...
ogolnie tradza. a takie dziwne rzeczy jak Chocher opisuje tez mam za soba


hm, nie widze nowego filmiku z nowym kolorem Kretki. ale tez mam wrazenie ze cos nie tak z ksztaltem jest.
Obczaj filmik haul damsko-męski

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Kretka ma chyba baleyage
Edit: na tym filmiku ten brąz wypada jakoś zielonkawo
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3

Edytowane przez Radzka
Czas edycji: 2016-04-19 o 14:58
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:56   #3381
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
co do rekrutacji myslalam, ze pytania o stan cywilny i planowana ciaze to juz przeszlosc.
no coz niestety nie. a w jedne miejsce zostalam zdyskwalifikowana bo dziewczyna z roku mnie znala i "doniosla" dyrektorce ze jestem swiezo po slubie wiec pewnie zaraz bejbik, no bo jak inaczej...
ogolnie tradza. a takie dziwne rzeczy jak Chocher opisuje tez mam za soba


hm, nie widze nowego filmiku z nowym kolorem Kretki. ale tez mam wrazenie ze cos nie tak z ksztaltem jest.
odeszlam stamtad kiedy dostalam opieprz, ze woda leci z klimatyzacji i ze smiem przebierac manekina gdy lezy (bo na stojaco bym mu dzinsow na odwlok nie wciagnela)
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:57   #3382
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
taaa, jak mialam te 18-19 lat to szukalam co bym tu mogla robic, tak zeby sobie dorobic i dalej sie moc spokojnie uczyc, no to wiadomo, ze w gre wchodza zawody glownie kasjer sprzedawca, pensja 5.50zl/h, no to bym sie spodziewala, ze raczej powinni sie cieszyc, ze ktos w ogole chce przyjsc, a tu nie, listy, castingi, rozmowy, wymagania, przekonaj mnie, ze chcesz byc sprzataczka w naszym hotelu (doslownie), co nasz hotel zyska zatrudniajac Ciebie
a potem jak juz szukalam powaznej pracy, to mnie rozbrajalo jak niewiele bylo pytan o doswiadczenie i umiejetnosci, tylko same z gatunku ulubiony kolor, 5 zalet, 5 wad, co w sobie lubisz, a czego nie lubisz, psy czy koty, gdzie siebie widzisz za 10 lat, a za 20
pamiętam jak miałam 17 lat i poszlam na romowe do McDonalda to dostalam pytania prawie takie jakbym startowała na prezesa.
I pani rekrutantka była taka zdziwiona "jak to Pani nigdzie wczesniej nie pracowała?!! Ale nigdzie???". W wieku 17 lat.
I komentowała moje CV... " ale słabo tutaj u pani..." no tak, co ja mogłam wpisać? Liceum i zainteresowania.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:59   #3383
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Radzka o dzieki! bo na insta mi wygladaly na brazowe a tu na miniaturce sa takie hm. stalowy blond?

Czocher lezacy manekin mnie zabil
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 14:59   #3384
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

no jak co, duzo wolontariatu, 1000h darmowej pracy
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:04   #3385
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

a za tydzień ide na rozmowę kwalifikacyjna o praktyki.
Ciekawe czy tez mam wziąć list motywacyjny, zeby przyjęli mnie na 2 miesiące darmowej niewolniczej pracy (bo jak sie nie będę starać, to mnie wywala i nie dostane potwierdzenia praktyk).
Uważam, ze takie staże to super sprawa i staram sie robić ich jak najwięcej, no ale... Czasami przesądzają.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:06   #3386
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Wiesz, dla niej ta moda na drwala-brodacza to prawdziwy dramat. Jak teraz ma odróżnić, który facet ma kasę jak nagle zamiast w drogich, eleganckich ciuszkach śmigać to sie za drwali jak pospolity biedny student wszyscy przebierają?
Tak szczerze, to trochę ją rozumiem XD co prawda nie nazwałabym żadnego faceta pipą tylko dlatego, że ma brodę, ba, lubię zarost u mężczyzn, ale kiedy widzę gościa z brodą, która wygląda, jakby wymagała pielęgnacji bardziej skomplikowanej i czasochłonnej niż ja zapewniam swoim włosom, to odpadam. Wiem, że ona skreśla wszystkie brody, ale to właśnie to może być powodem jej niechęci.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:08   #3387
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

No ale nazwać faceta pipą? Myślałam, że pipy to faceci nieudolni, niesamodzielni i niezdarni
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:18   #3388
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Tak szczerze, to trochę ją rozumiem XD co prawda nie nazwałabym żadnego faceta pipą tylko dlatego, że ma brodę, ba, lubię zarost u mężczyzn, ale kiedy widzę gościa z brodą, która wygląda, jakby wymagała pielęgnacji bardziej skomplikowanej i czasochłonnej niż ja zapewniam swoim włosom, to odpadam. Wiem, że ona skreśla wszystkie brody, ale to właśnie to może być powodem jej niechęci.
Pielęgnacja to jeszcze nic, ja czekam, aż panowie sobie przypomną, co to jest binda . Wtedy dopiero będzie można odpadać .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:34   #3389
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

A ja tam uwielbiam dbających o takie rzeczy mężczyzn. Tak samo lubię u nich makijaż oka, ciemne podkreślenia najbardziej, mrr . Co nie znaczy, że to dla mnie jakiś wymóg. Po prostu obojętne mi co tam preferuje, i "z" i "bez" może wyglądać fajnie.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:43   #3390
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
No ale nazwać faceta pipą? Myślałam, że pipy to faceci nieudolni, niesamodzielni i niezdarni
Ogolić się nie potrafi - znaczy nieudolny
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.