Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-15, 18:18   #4921
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja robie od dluzszego czasu zamowienia tylko na zsk. Po pierwsze dlatego ze polprodukty sa tansze niz w innych sklepach, po drugie ze wzgledu na mozliwosc laczonej wysylki z kolorowka. Za to nie podobaja mi sie gratisy ktore dalaczaja, zupelnie nieprzemyslane. Np. Przy ostatnim duzym zamowieniu wzielam kwasy: mlekowy, salicylowy, migdalowy, a jako gratis dostalam 20g worek kwasu salicylowego.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 18:40   #4922
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Ja robie od dluzszego czasu zamowienia tylko na zsk. Po pierwsze dlatego ze polprodukty sa tansze niz w innych sklepach, po drugie ze wzgledu na mozliwosc laczonej wysylki z kolorowka. Za to nie podobaja mi sie gratisy ktore dalaczaja, zupelnie nieprzemyslane. Np. Przy ostatnim duzym zamowieniu wzielam kwasy: mlekowy, salicylowy, migdalowy, a jako gratis dostalam 20g worek kwasu salicylowego.
Co do gratisów muszę się zgodzić - dostałam tak ostatnio glinkę którą zamawiałam akurat. Więc dostałam słoik 125 g + jeszcze 10 g takiej samej. No ale mogłam dać koleżance na spróbowanie ładną oryginalną odsypkę dzięki temu.

A tak to nie mam się do czego przyczepić. Najbardziej mi się podoba to jak szybko realizują zamówienia. Kiedyś w sobotę zamówiłam i ogarnęli w niedzielę, w poniedziałek paczka była już wysłana.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 21:34   #4923
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o gratisy/próbki to pod tym względem Mazidła są naprawdę na plus. Przy tym ostatnim, nieszczęsnym zamówieniu poprosiłam o próbki ekstraktów na włosy do wcierki i dostałam 3 wielkie próbki ekstraktów, tyle że do użycia w maskach. No, ale ważne, że coś dostałam
Co do dat, widocznie ZSK i inne sklepy za bardzo mnie rozpuściły w tym temacie, nie pomyślałam, żeby jeszcze pisać wiadomość i prosić o wysłanie akurat do mnie świeższych półproduktów
Nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o jakość, zawsze byłam zadowolona Chociaż ostatniego zamówienie nie było mi dane dobrze przetestować, kupiłam kilka składników do przygotowania serum, zanim wykończyłam wcześniejsze kosmetyki i ogarnęłam przepis to przeleciała mi data i bałam się już ich użyć. Zamawiałam też lecytynę, otwarłam ją już po dacie, była kompletnie nie do użytku, ale tutaj nie oceniam czy to wina sklepu, mogłabym mieć pretensje, gdybym otwarła od razu po odebraniu paczki. Poza tym wszystko ok
Tak myślałam, ale chciałam się upewnić. Dzięki za rozjaśnienie wątpliwości.
To fakt - z ZSK nigdy nie dostałam produktu z krótką datą ważności. (Też) fakt faktem - nie zamawiam u nich często, choć miałam pewnego czasu niezłą fazę.

Co do gratisów - raz udało mi się w ZSK zgarnąć próbkę ekstraktu, ale coś mi świta, że wcześniej też już prosiłam o próbki inne niż te, które dają z automatu - i guzik. Nie dostałam. Ale mogę się mylić, nie jestem pewna. Poza tym do ZSK nie mam zarzutów. Co do jakości - ciężko mi porównać. Porównywać to można hydrolaty, oleje, trudniej z innymi półproduktami. W dodatku zwykle nie poprzestaję na zmianie hydrolatu w toniku na inny, a dokonuję więcej zmian w krótkim okresie czasu.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2015-12-15 o 21:39
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 09:00   #4924
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja robiłam już 3 duże zamówienia i zawsze wszystkie produkty miały długą datę ważności.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 08:38   #4925
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cześć dziewczyny. Zastanawiam się nad olejem sliwkowym. Szukam czegoś do twarzy suchej i na wlosy- do zabezpieczenia końcówek. Jeszcze hydrolizat keratyny. Widziałam w mazidlach. Jakieś inne sklepy polecacie?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:54   #4926
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Polecam ZSK.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 15:07   #4927
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Jak Wam się sprawuje olej z tamanu z ZSK? Jeszcze nie używałam i nie wiem skąd zamówić...
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 15:08   #4928
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Jak Wam się sprawuje olej z tamanu z ZSK? Jeszcze nie używałam i nie wiem skąd zamówić...
Ja mam i jest w porządku.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 15:25   #4929
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja mam i jest w porządku.
A jaką masz cerę? Bo ja mieszaną, naczynkową z epizodami trądziku rozowatego i chciałabym spróbować.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:46   #4930
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę? Bo ja mieszaną, naczynkową z epizodami trądziku rozowatego i chciałabym spróbować.
Wydaje mi się że identyczną. Używam go punktowo na różne brzydkie niespodzianki i jest ok, wszystko mi się ładnie dzięki niemu goi a przy okazji nie zapycha (ale nie nakładam na całą twarz).
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 07:39   #4931
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej, czy któraś z Was używała: https://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Ol...Len-Awokado/43
i widziała jakieś pozytywne oddziaływanie na pory?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 14:02   #4932
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, mam pytanie. Użyłam wczoraj pierwszy raz karagenianu (silikon roślinny), zmieszałam z Cetaphil i kwasem hialuronowym i nałożyłam pod oczy. Czy mogę go używać w takiej mieszance i jak często? Można codziennie czy raczej raz na kilka dni? I mam pytanie co do wydajności, chciałabym go popróbować przez jakieś 3 miesiące, starczy mi na tyle? Nie będę miała za bardzo możliwości robienia zakupów przez lipiec i sierpień, więc zastanawiam się czy zamówić jeszcze teraz 2.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Zapomniałam dodać, że mam najmniejszą pojemność.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 12:21   #4933
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny co polecacie na łysienie u mężczyzn? Szukam czegoś dla swojego tż, macie może jakieś sprawdzone półprodukty z zsk?
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 18:00   #4934
LastChapter
Raczkowanie
 
Avatar LastChapter
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

pachnie ślicznie, zwłaszcza w połączeniu z hydrolatem lawendowym, ostatnio zrobiłam sobie taki krem na noc
__________________
Knock-knock-knockin' on heaven's door
LastChapter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 23:10   #4935
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez LastChapter Pokaż wiadomość
pachnie ślicznie, zwłaszcza w połączeniu z hydrolatem lawendowym, ostatnio zrobiłam sobie taki krem na noc
A do czego konkretnie sie odnosisz?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 10:47   #4936
nebute
Raczkowanie
 
Avatar nebute
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dość często robiłam tam zakupy, nacięłam się tylko na kofeinie. Okazało się, że była w postaci jednego wielkiego kamienia, mogłam ją młotkiem rozbijać. Pewnie była źle zabezpieczona przed wilgocią.
nebute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 07:36   #4937
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez nebute Pokaż wiadomość
Dość często robiłam tam zakupy, nacięłam się tylko na kofeinie. Okazało się, że była w postaci jednego wielkiego kamienia, mogłam ją młotkiem rozbijać. Pewnie była źle zabezpieczona przed wilgocią.
Ja robię tam zakupy co jakiś czas od kilku lat i nigdy jeszcze nie trafiła mi się jakiś "bubel", tak więc jest OK. Lubie ich bardzo za to, że jak się napisze ładnie, zapyta czy można prosić o próbkę tego czy tamtego, to oni daja, nawet jak się 50 zł wydało.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 00:27   #4938
StillOli
Raczkowanie
 
Avatar StillOli
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 30
GG do StillOli
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy ktos moglby poradzic nad zrobieniem samemu kremu rozjasniajacego przebarwienia na zsk jakie skladniki kupic? Mam przez piegi buzie taka a nie inna z podkladem jest spoko ale pomyslalam seby moze cos kupic gotowego ale trudno o cos dobrego.
__________________
Mój krawiecki blog http://stilloli.blogspot.com/

Moja pierwsza hybryda: 24.11.2014
Dbam o włosy - moi ulubieńcy: Odżywka do włosów Hergon II, Joanna z kreatyną, Faramona Herbal Care Len, Boots Essentials Curl Creme.
StillOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 11:02   #4939
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez StillOli Pokaż wiadomość
Czy ktos moglby poradzic nad zrobieniem samemu kremu rozjasniajacego przebarwienia na zsk jakie skladniki kupic? Mam przez piegi buzie taka a nie inna z podkladem jest spoko ale pomyslalam seby moze cos kupic gotowego ale trudno o cos dobrego.
Nie krem, ale polecam receptury zsk, na przykład na tonik depigmentacyjny (klik), albo eliksir wybielający (klik).
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-14, 17:27   #4940
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Podnoszę wątek, bo coś czuję, że zaraz zrobię kolejne zamówienie z olejem z pestek jabłka na czele
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 11:48   #4941
elennna
Raczkowanie
 
Avatar elennna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja mam ten problem, ze wiecznie nie potrafię sobie dobrać ilości gramatury półproduktów jakie zamawiam. Zamówię tego dużo, bo większe gramatury są tańsze. Mam receptury ale potem po prostu nie mam czasu aby sobie taki krem zrobić. Przekładam z dnia na dzień, potem mi się to psuje
elennna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-17, 20:59   #4942
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez elennna Pokaż wiadomość
Ja mam ten problem, ze wiecznie nie potrafię sobie dobrać ilości gramatury półproduktów jakie zamawiam. Zamówię tego dużo, bo większe gramatury są tańsze. Mam receptury ale potem po prostu nie mam czasu aby sobie taki krem zrobić. Przekładam z dnia na dzień, potem mi się to psuje
Może na początek spróbuj z jakimś serum.
Nic nie musisz ważyć, odmierzać - po prostu mieszasz odmierzone wcześniej składniki i już
Kiedy zaczynałam przygodę z ZSK, zrobiłam dwa kremy.
Wyszły mi takie ilości, że sama nie dałam rady zużyć nawet jak porozdawałam koleżankom.
No i nie były super idealne
Z serum zawsze łatwiej.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 20:06   #4943
asia_10
Przyczajenie
 
Avatar asia_10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja przygodę z ZSK zaczęłam rok temu i jestem bardzo zadowolona, szczególnie przypadł mi do gustu filtrat śluzu ślimaka. Na pewno jesienią znów skuszę się na kolejne zamówienie - i jak tu nie zbankrutować
asia_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 17:50   #4944
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez asia_10 Pokaż wiadomość
Ja przygodę z ZSK zaczęłam rok temu i jestem bardzo zadowolona, szczególnie przypadł mi do gustu filtrat śluzu ślimaka. Na pewno jesienią znów skuszę się na kolejne zamówienie - i jak tu nie zbankrutować
O, nie widziałam tego produktu.
Jak go używasz?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 18:44   #4945
asia_10
Przyczajenie
 
Avatar asia_10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
O, nie widziałam tego produktu.
Jak go używasz?
Po prostu łączę na dłoni z dowolnym kremem, jakiego akurat używam. Naprawdę świetnie nawilża, tyle że dla mnie nie do końca jest ten filtrat wydajny. Może dlatego, że ciągle go używam. Właśnie mi się skończyła buteleczka, muszę zrobić zamówienie, a tyle innych produktów kusi...
asia_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 15:41   #4946
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez asia_10 Pokaż wiadomość
Po prostu łączę na dłoni z dowolnym kremem, jakiego akurat używam. Naprawdę świetnie nawilża, tyle że dla mnie nie do końca jest ten filtrat wydajny. Może dlatego, że ciągle go używam. Właśnie mi się skończyła buteleczka, muszę zrobić zamówienie, a tyle innych produktów kusi...
A można go mieszać z olejami + HA?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.