Pomocy! zaręczyny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 11:46   #1
dardzikl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Exclamation

Pomocy! zaręczyny...


Pomocy! kobiety.... Chciałbym zaręczyć się z moją Ukochaną w wigilię, ale nie mam pomysłu jak... Wiem że ona nie bardzo by chciała żebym to zrobił przy jej rodzicach.. Może macie jakieś pomysły co do samego wręczenia pierścionka
dardzikl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:09   #2
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Dlaczego akurat w wigilię? ja zdecydowanie nie chciałabym się zaręczyć przy rodzicach otrzymując prezent z pod choinki

Trudno coś wymyślić... spędzacie razem święta? Może jeśli jesteście wierzący to wyrwijcie się z domu idźcie na pasterkę (TYLKO WE DWOJE) i po drodze jak znajdziesz jakieś ładne miejsce powiedz jej o tym co do niej czujesz i że chcesz by to była wyjątkowa wigilia uklęknij i poproś o rękę

Oczywiście myk zadziała jeśli kupisz prezent tak aby też dostała coś wcześniej od Ciebie i nie spodziewała się jeszcze pierścionka
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:28   #3
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

lepiej w sylwestra o północy
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:29   #4
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dlaczego akurat w wigilię? ja zdecydowanie nie chciałabym się zaręczyć przy rodzicach otrzymując prezent z pod choinki

Trudno coś wymyślić... spędzacie razem święta? Może jeśli jesteście wierzący to wyrwijcie się z domu idźcie na pasterkę (TYLKO WE DWOJE) i po drodze jak znajdziesz jakieś ładne miejsce powiedz jej o tym co do niej czujesz i że chcesz by to była wyjątkowa wigilia uklęknij i poproś o rękę

Oczywiście myk zadziała jeśli kupisz prezent tak aby też dostała coś wcześniej od Ciebie i nie spodziewała się jeszcze pierścionka
tez tak mysle moze nawet po pasterce jak wytrzymasz a np nie lepiej w sylwestra by bylo... :P
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:38   #5
dardzikl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Święta spędzamy razem, myślałem żeby zabrać ją na rynek, tam jest duża choinka i może tam się oświadczyć...
dardzikl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:45   #6
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

ale jest też pewnie duzo ludzi ja bym nie chciała mieć widowni:/ no nie wiem czy to dobry pomysł dla mnie zaręczyny oznaczają coś intymnego i nie chciałabym żeby mój tż oświadczył mi się w takim miejscu gdzie jest dużo ludzi
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 13:19   #7
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Dobrze prawisz siostro

Skoro nie chce przy rodzicach to myślę,że też wolałaby spędzić tę chwilę tylko we dwoje. Mnie TŻ zaprosił do restauracji tzn 'przypadkiem weszliśmy na lody jak byliśmy na spacerze' To było dla mnie normalne, bo TŻ często tak robi wiec nic nie podejrzewałam To było coś pięknego bo byliśmy tylko we dwoje.

Uważam, że sylwester to dużo lepszy dzień niż wigilia, a w ogóle wolałabym jakiś zwykły dzień
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 13:29   #8
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

ja tez wole zwykły dzień zwykła środa może stac się piękna wydaje mi się że oświadczyny w święta, urodziny, rocznice itd to tak troche jakby się "na skróty"
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 14:20   #9
dardzikl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

na 100% musi się to odbyć w wigilię tak sobie założyłem i daty nie zmienię chodzi tylko teraz o pomysł w tym szczególnym dniu
dardzikl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 14:22   #10
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

no dobra jesli zależy ci na tym dniu to ok. a spedzacie ją razem czy jak? jesli nie to może jak do niej przyjedziesz to zabierz ją na zimowy spacerek i wtedy? albo jak będziecie sami w pokoju włącz muzyczke winko i pierscien
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 15:34   #11
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Cytat:
Napisane przez dardzikl Pokaż wiadomość
na 100% musi się to odbyć w wigilię tak sobie założyłem i daty nie zmienię chodzi tylko teraz o pomysł w tym szczególnym dniu
bardzo fajnie że masz własny pomysł, ale to jest prezent dla niej i powinieneś tez pomyśleć o tym czego ona chce, a nie tylko o sobie.
Piszesz:
Cytat:
Napisane przez dardzikl Pokaż wiadomość
Pomocy! kobiety.... Chciałbym zaręczyć się z moją Ukochaną w wigilię, ale nie mam pomysłu jak... Wiem że ona nie bardzo by chciała żebym to zrobił przy jej rodzicach.. Może macie jakieś pomysły co do samego wręczenia pierścionka
Więc jak dla mnie Wigilia już jest do skreślenia.
Jak to sobie wyobrażasz takie zaręczyny? Na szybko zamarzając na dworzu, czy po kryjomu w toalecie? Ja tu romantyzmu nie widzę. Takie jest moje subiektywne zdania, ale oczywiście zrobisz co uważasz.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 15:53   #12
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Poczytaj sobie ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233560
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:57   #13
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Moim (niespełnionym niestety) marzeniem były zaręczyny w Wigilię.
Kiedy rodzice byliby w kuchni (mama przygotowująca posiłek i tata doglądający karpia), a my we dwoje w pokoju, przy choince, i TŻ klękający przede mną, przyciemnione światła i migocząca choinka w tle, chyba umarłabym ze szczęścia... A potem i tak bym długo nie mogła powstrzymać i pobiegła o wszystkim powiedzieć rodzicom. To byłaby niezapomniana Wigilia... I potem byłoby co świętować co roku
Ja jestem jak najbardziej na TAK dla zaręczyn w Wigilię. To jedna z najromantyczniejszych rzeczy, jakie jestem sobie w stanie wyobrazić...
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 20:23   #14
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

A czemu niby w Wigilię nie ? To jest piękny dzień przecież Ten pomysł z pasterką mi się bardzo podoba. Możecie ciepło się ubrać, wyjść na spacer itp. Nie wiem jakie tam macie warunki, ale jeśli nie spacer, to może gdzieś w pokoju, gdzie będziecie sam na sam , albo już późnym wieczorem po wigilii ?
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 20:47   #15
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

a mi się podoba pomysł zaręczyn w drodze na Pasterke
jeszcze w dodatku pisałeś, że w Waszym mieście jest jakas oświetlona choinka to tym bardziej nastrój na pewno bedzie cudowny

powodzenia
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 12:11   #16
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

jeśli to ma byc wigilia i raczej bez publiki to też bym była za tą pasterką albo za jakimś spacerkiem a jeśli chcesz by było "z przymrużeniem oka" to odwiedź ją w stroju mikołaja
to oczywiście żart ja też w najbliższych dniach zostanę narzeczoną i też jestem ciekawa jak on to zrobi
__________________
żonka i mama

Edytowane przez mabi84
Czas edycji: 2010-12-18 o 12:12
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 12:17   #17
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

jak w Wigilię chcesz no to ok, ale ja wolałabym zwykły dzień no i mój był taki zwykły właśnie i wtedy przybył nam jeszcze jeden dzień w roku, który możemy świętować z tą pasterką jest dobry pomysł pod warunkiem że co roku chodzicie na pasterkę, hmm... zresztą w Wigiliję w ogóle jest ciężko bo są przygotowania do wieczerzy, do dnia następnego, twoja wybranka może być wtedy zmęczona przygotowaniami... zastanów się jeszcze nad tym
aha no i ja też nigdy w życiu nie chciałabym przy rodzicach, ale to pewnie zależy od tego jak się z nimi dogadujecie
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 16:04   #18
teka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

ja miałam w święta właśnie.. widzieliśmy się dopiero 2giego dnia świąt i przyszedł z kwiatami, jak mu otworzyłam - już wiedziałam.

jeśli chcesz to zrobi w wigilię mam dla Ciebie taki scenariusz:
przynieś prezent/prezenty np. jakąś książkę, płytę czy co tam Twoja dziewczyna lubi.

zjedzcie kolację wigilijną, obdarujcie się prezentami.

u nas po kolacji zawsze jest kawka i ciasto, wtedy powinienes wyjsc z domu, moze ma psa więc zaproponuj, że go wyprowadzisz a ona pomoże mamie, albo cokolwiek innego, np. zapomniałeś czegoś z samochodu..
tam będziesz miał kwiaty, dla przyszłej narzeczonej oraz teściowej , dobry alkohol dla teścia i pierścionek[wiadomo].

no i dalej to już Twoja inwencja

jendka jestem za tym, zeby do końca utrzymywac, ze zaręczyn nie będzie i na koniec ją zaskoczyc.

masz tu 1.romantyczną niespodziankę i 2. tradycyjne zaręczyny przy rodzicach
teka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 22:09   #19
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

mi się pomysł podoba.
ja bym wybrała się na spacer przed bądź po pasterce.

piszesz, że myślisz o rynku i o wielkiej choince. może i będą tam tłumy, ale jeżeli się nie będziesz bardziej stresował przy ludziach to czemu nie. Mój Narzeczony oświadczył mi się w Walentynki i to przy ludziach przy smoku wawelskim - mimo że liczył na to, że nikogo tam nie będzie. - super uczucie

życzę powodzenia!
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 09:25   #20
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Ja bym coś z choinką pokombinowała Może jakoś przywiesić pierścionek, ukryć w jakiejś ozdobie , albo własnie pokombinować z jakimś prezencikiem... Hmmm albo może z jedzeniem Może sam przygotujesz jakiś dorbny poczestunek (jakieś ciasteczka) i gdzies miedzy nimi ukryjesz ? Do mnie pierścionek przywędrował w restauracji , po obiedzie przyniesiono mi "deser" pod tym takim "kloszem". Niby troszkę oklepane, ale ja bym wniebowzięta i była to dla mnie ogromna niespodzianka !
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 10:24   #21
eWuUsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Cytat:
Napisane przez dardzikl Pokaż wiadomość
Pomocy! kobiety.... Chciałbym zaręczyć się z moją Ukochaną w wigilię, ale nie mam pomysłu jak... Wiem że ona nie bardzo by chciała żebym to zrobił przy jej rodzicach.. Może macie jakieś pomysły co do samego wręczenia pierścionka
znajomy oświadczał się w wigilię i musze powiedzieć że miał świetny pomyśł;D tylko ze sytuacja była troche inny bo dziewczyna przeczuwała coś o oświadczynach więc chciał troche sie z nią podrażnić:
Przyniósł duże pudełko pięknie zapakowane i w nim było mniejsze, w nim jeszcze mniejsze...i tak dalej kiedy doszła do najmniejszego i była już pewna co dostanie otworzyła go.... a tam jakiś mały aniołek czy coś;P oczywiście zrzedła jej mina ale wtedy on wyciągnął zza pleców pierścionek;D
a jeśli twoja przyszła nażeczona sie nie spodziewa niczeg to może sam pomyśł z pudełkami będzie dobry??

pozdrawiam
__________________
11.08.2012
nasz dzień
eWuUsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 23:11   #22
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

No i jak oświadczyłeś się?
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 22:34   #23
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Przepraszam za offa, ale zastanawia mnie jedna rzecz natury technicznej. Niektóre z Was (i nie tylko w tym wątku) piszą, że albo TŻ oświadczy się na dniach, albo w czerwcu, albo jeszcze jakiegoś tam dnia. Skąd Wy o tym wiecie, bo nie umiem sobie tego wyobrazić "Wiesz co, myślę, że jakoś w przyszłym tygodniu będzie dobry czas by się oświadczyć" albo "W następnym miesiącu dostanę premię to skoczę wtedy po pierścionek i się oświadczę". I nie pytam złośliwie tylko z ciekawości.

Nie chcę nikogo urazić, ale nie wyobrażam sobie bym rozmawia o tym z TŻ. Nie chciałabym wiedzieć kiedy to nastąpi, ani nawet się domyślać. To ma być dla mnie zaskoczenie. O tym, że TŻ ma pierścionek wybrać sam nie wspomnę (moja koleżanka poszła razem z TŻ do jubilera i wspólnie uzgodnili, który będzie najlepszy).
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:10   #24
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Cytat:
Napisane przez morska fala Pokaż wiadomość
Nie chcę nikogo urazić, ale nie wyobrażam sobie bym rozmawia o tym z TŻ. Nie chciałabym wiedzieć kiedy to nastąpi, ani nawet się domyślać. To ma być dla mnie zaskoczenie. O tym, że TŻ ma pierścionek wybrać sam nie wspomnę (moja koleżanka poszła razem z TŻ do jubilera i wspólnie uzgodnili, który będzie najlepszy).
Osobiście też sobie tego nie wyobrażam

Ale jak to widać chociażby po użytkowniczkach forum każdy ma swój sposób na idealne zaręczyny. Są dziewczyny, które nie ufają swoim TŻtom na tyle, żeby powierzyć im tak ważną sprawę jak kupno pierścionka i same sobie wybierają. Są też i takie, które po prostu nie lubią niespodzianek i wolą zaręczyny zaplanować, choćby i w najdrobniejszych szczegółach.

Wszystko tu zależy od charakteru PMki i jak to wszystko postrzega... Takie, jak Ty czy ja jesteśmy zachwycone tym, że TŻ sam wszystko zaplanował, kupił pierścionek, który uważał, że będzie nam się podobać i zorganizował niespodziankę, ale najwyraźniej nie wszystkie dziewczyny mają taki sam pogląd na tę sprawę
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 22:53   #25
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

A ja nie miałam problemu z oświadczynami, bo ich nie było po 12 latach związku stwierdziliśmy, że bierzemy ślub i wzięliśmy, bez oświadczyn i podobnych rzeczy.
Zresztą i tak bym nie chodziła w pierścionku(bo mi przeszkadzają na palcach), w obrączce też nie chodzimy oboje(czasami od jakiegoś święta założymy
I tyle w tym względzie.
Ale jeśli miałabym taki problem, to nie chciałabym wiedzieć kiedy będą oświadczyny, chociaż pierścionek wolałabym sama wybrać
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 17:29   #26
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Cytat:
Napisane przez morska fala Pokaż wiadomość
Nie chcę nikogo urazić, ale nie wyobrażam sobie bym rozmawia o tym z TŻ. Nie chciałabym wiedzieć kiedy to nastąpi, ani nawet się domyślać. To ma być dla mnie zaskoczenie. O tym, że TŻ ma pierścionek wybrać sam nie wspomnę (moja koleżanka poszła razem z TŻ do jubilera i wspólnie uzgodnili, który będzie najlepszy).
Nie czuję się urażona. Ponieważ nie spotykaliśmy się jakoś ogromnie długo, ja mam studia i żyję na utrzymaniu rodziców to nie zaczynałam rozmów/marudzenia/jęczenia w stylu "kiedy mi się oświadczysz... jaki pierścionek...itd." byłam zdania, że mam dużo czasu na zamążpójście.
Kiedyś jak narzekałam na jakieś błahe przyzwyczajenie/zachowanie TŻ to On zapytał czy dam radę wytrzymać z nim całe życie. i tak jakoś się zaczęły te rozmowy czy chcemy być razem, jakie mamy marzenia, jak chcielibyśmy żeby wyglądało nasze wspólne życie itp. itd. A pierścionek TŻ kazał mi wybierać samej... wolałabym niespodziankęł... ale jednak podczas poszukiwań przekonałam się, że to był dobry pomysł jak zwiedzaliśmy wszystkich jubilerów w mieście... możecie się śmiać, ale było to latem podczas największych upałów i po 4h chodzenia z TŻ po mieście moje klapeczki tak mnie poobcierały i porobiły mi tyle pęcherzy na stopach , że po zakupie przez tydzień prawie nie chodziłam ) ale jednak data zaręczyn była dla mnie niespodzianką )
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:27   #27
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

dardzikl i co, i co???
no napisz chłopie...

ja domyśliłam się 4 miesiące przed ;P (na jakichś tam urodzinach kuzyna niby przypadkiem zapytał jaki to ja mam rozmiar tej srebrnej obrączki bo jakieś mam małe paluszki) ale nie byłam pewna więc starałam się nie cieszyć - do samego końca miałam wątpliwości (nawet jego samotny wypad do Tesco - jak się później okazało po szampana - przed pójściem na Szpiglasowy Wierch (byliśmy w Zakopanem) nie wzbudził moich podejrzeń)...

na Przełęcz nie doszliśmy bo byłam tak zmęczona i marudząca, że rozsiedliśmy się gdzieś w 8/10 drogi na polance bezpośrednio nad Morskim Okiem i jego widokiem w całej okazałości (TŻ myślał, że będziemy "wtedy" patrzeć na Dolinę 5 Stawów ale nie wyszło). kazał mi się odwrócić, jak już mogłam na niego spojrzeć to zobaczyłam pudełko
na !siedząco! zapytał: "czy chciałabyś zostać moją żoną" odpowiedziałam, że chciałabym i dopiero potem gdy się poryczałam zauważyłam, że TŻ ma krawat i obok siebie szampana (powiedział potem, że na szczycie na pewno byliby ludzie i chciał z nimi to "oblać" gdy już się zgodzę)

Edytowane przez buziak1
Czas edycji: 2011-01-07 o 19:48
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:19   #28
malutka_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Heloł Wizażanki a ja niby już 4.5 roczku jestem z moim Ukochanym pierwszym i jedynym no i się wygadał po pijaczku, że chciałby mi się oświadczyć! Najpierw latem mielismy jechać sami nad morze chciał wtedy:P ale wyjazd nie wypalił. Zaczął planować że na sylwestra wyjedziemy do zakopanego i tam achhhh pijani faceci ponieważ w sylwestra skończyłam 18 lat chciał właśnie wtedy w moje urodziny. Nawet się pochwalił któregoś dnia ze ta rzecz już przyszła co zamowił! a ja oczywiście wiedziałam co no ale wyjazd nie wypalił... no i nici... zobaczymy jak się potoczy dalej bo daje często do zrozumienia, że marzy mi się wyjazd w gory w zimie, noc, kominek itp, itd....:P no i zobaczymy w każdym razie marzę żeby było romantycznie....
malutka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:06   #29
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Pomocy! zaręczyny...

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
lepiej w sylwestra o północy
Mój narzeczony oświadczył mi się właśnie w sylwestra. Tylko że nie o północy, a troszkę wcześniej
verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 23:52   #30
Przemek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Pomocy! zaręczyny...

To może i mi pomożecie? Proszę bo już nie mam pomysłu. Chciałem zaskoczyć moją dziewczynę, kupiłem już pierścionek i wszystko zaplanowałem. Właśnie byliśmy na wymarzonych wakacjach i stwierdziłem że to dobra okazja do zaręczyn. Ale podczas wyjazdu, kiedy zeszło nam się na rozmawianie o związkach ona powiedziała coś takiego „no i wyobraź sobie, że ty mi się na przykład oświadczasz tu teraz na wakacjach, przecież to było by takie oklepane!”. No to stwierdziłem, że muszę odłożyć to na inny raz, przecież muszę ją jednak zaskoczyć! Tylko skoro nie podczas wakacji to jak!?!!??
Przemek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-17 11:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.