Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 2011 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 11:33   #1171
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
jeszcze mamy trochę czasu, żeby pomyśleć o kolorach w pokoju

bardzo fajne rzeczy są na tej stronce, którą podesłałaś, nie znałam jej.

gdzie szukasz inspiracji?
znasz jakieś fajne strony?

dokładnie, ten fiolet to narazie moja pierwsza myśl,
ale znając życie to pewnie tak zostanie

narazie nie ma czasu szukać inspiracji siedzę od rana do nocy w pracy, ale od jutra sobie odbiję

a tą stronke znam od siostry, ona był wczoraj wybrać wózek dla dziecka, i tym sklepie co była,
dostała kilka katalogów fajnych firm,
sprzedawczyni polecała tą pościel, ale ponoć droga


Moja siotra jest zdecydowana na BEŻ

Polecała jeszcze tą pościel:
http://www.mini-mini.com.pl/
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2010-07-22 o 11:35
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:39   #1172
mokra6
Zadomowienie
 
Avatar mokra6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 439
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
tez jestem za klorem neurtalnym bo bede peniwe malowac znaim plec poznam choc wydaje mi sie ze turkusowy bedize pasowal tez dla dziewczynki no chyba ze na ten bez sie zdecydujemy ;p
Ja mam jeden pokój turkusowy,a drugi beżowy z białym i wyglądają zarąbiście! Wogóle mi się nie nudzą te kolory, a to już 3 rok jak malowałam

A u mnie ciąg dalszy niejedzenia Qrcze, zamiast przytyć- będę chudnąć. No, ale nic mi nie wchodzi. Wczoraj zjadłam spagetti na siłę i tak mnie bolał żołądek, że szok! A przed snem wypiłam szklankę mleka i wstawałam w nocy 6 razy na siku!! Masakra!!

Edytowane przez mokra6
Czas edycji: 2010-07-22 o 11:41
mokra6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:56   #1173
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Mokra ja mam wlasnei nasz pokoj na bezowo a maly do tej pory stal pusty i byl na zolto a teraz jak beidze dzieciecy chcialabym cos zmeinic bo i tak sie odswiezenei przyda wiec moze bez bo lubie i sa fajne posciele albo turkus bo tez lubei i na dziecko dobrze beidze dizalac

ja po wczorajszym i bolu gardla dizs mam tylko bol gardla z jedzienim jest skrajnei odmeinnie ciagle bym cos zjadla ale nei wiem co bo wszytko smakuje jak papier
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:00   #1174
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
A u mnie ciąg dalszy niejedzenia Qrcze, zamiast przytyć- będę chudnąć
mokra6 ciesz się

ja mam melodię na jedzenie i jak tak dalej pójdzie to niedługo z wielkim brzuchem będe wyglądała jak wieloryb!
teraz już nie jestem najszczuplejsza a jak jeszcze dojdzie wielki brzuszek OMG
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:16   #1175
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Hej

U nas upały a ja padam na pyszczek. Jestem mego niewyspana i jedynym objawem ciąży u mnie jest gigantyczna senność. A na dodatek moja córa ząbkuje i budzi się po kilka razy w nocy i przez to jestem dodatkowo padnięta

Przeczytałam wszystko co naskrobałyście wczoraj ale już nie pamiętam co do wczorajszych postów miałam napisać. Tylko jedna rzecz mi się przypomniała. Jeśli chodzi o wózki 3-kołowe to najpierw sprawdźcie czy w waszej okolicy nie ma za dużo podjazdów, np. czy z klatki przed blokiem nie prowadzą wysokie schody i ect. bo niestety nie ma podjazdów na takich wózków. Zjechać można ale gorzej z wjechaniem i jak ktoś ma po kilka razy dziennie się tak umęczyć to nie polecam


Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Kasiu do gin idę w środę i już umieram z niecierpliwości

A tak na marginesie to ja się urodziłam 16 marca.
Ja mam termin na 07.03 a urodziłam się 6 marca więc zrobiłam sobie prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
ja sie urodzilam 6 i wysle ze marcowe dizeci sa bardoz madre i fajne ;p
Dobrze gadasz soku jej dać

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Biore 2 tyg urlopu, bo muszę, cała firma idzie na urlop , do pracy wrócę dopieo 9 sierpnia

My narazie nie będziemy mieli pokoju dla maleństwa, będzie miało łóżeczko i kącik w naszej sypialni
Zazdroszczę urlopu
Pomysł z łóżeczkiem w sypialni sprawdza się w 200% czasem do dziecka wstaje się po kilka a nawet kilkanaście razy w nocy, jakbym miała latać do oddzielnego pokoju to bym zwariowała albo zasnęła gdzieś po drodze

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
Dziewczynki jak to dokladnie jest z ta karta ciazy
bo ja wyjezdam od 1 sierpnia wiec do konca lipca musze taka karte sobie wyrobic zeby miec do becikowego potwierdzeni ze jestm pod opieka lekarza przed 10 tc
jak mam usg aktualne
cyto nie przekrocyzlo roku
i krew z moczem aktualne
to juz mi zalozy kazdy gin?
Cytologię gin zrobi Ci w ciąży gdzieś po pierwszym trymestrze, wydaje mi się, że w okolicach 20 tyg. Nie wcześniej ze względu na większą możliwość wystąpienia krwawień w I trymestrze. Mi gin mówiła, że nie jest miarodajna taka cytologia wtedy

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Kasia jeśli znasz swoją grupę to ok, ale niektórzy gine chcą mieć dowód na papierze, żeby później zapobiec konfliktowi syrologicznemu i na ładne oczy jak to sie mówi nie uwierzą.
Nie ma znaczenia czy znasz na 100% swoją grupę krwi, żaden gin Ci jej w kartę ciąży nie wpisze póki jej nie zobaczy na oczy. To jest dla jego i Twojego bezpieczeństwa, gdyby konieczny był jakiś zabieg z transfuzją nikt w szpitalu na "gębę" Ci jej nie przetoczy. Kartę ciąży może założyć Ci nie znając grupy krwi, po prostu na następnej wizycie Ci ją dopisze jak przyniesiesz mu wynik z laboratorium i wsio

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
A u mnie ciąg dalszy niejedzenia Qrcze, zamiast przytyć- będę chudnąć. No, ale nic mi nie wchodzi. Wczoraj zjadłam spagetti na siłę i tak mnie bolał żołądek, że szok! A przed snem wypiłam szklankę mleka i wstawałam w nocy 6 razy na siku!! Masakra!!
Hihihi uroki ciąży, powiem Ci tylko że musisz zaprzyjaźnić się z panem kibelkiem bo nie będziesz go odstępować do końca ciąży. A co więcej im dalej w las tym częściej tam będziesz gościem. Nie pozostaje nic innego jak polubić nocne wędrówki do kibelka. Ja pod koniec ciąży chodziłam do kibelka na śpiopcha nawet oczu nie otwierałam

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
ja mam melodię na jedzenie i jak tak dalej pójdzie to niedługo z wielkim brzuchem będe wyglądała jak wieloryb!
teraz już nie jestem najszczuplejsza a jak jeszcze dojdzie wielki brzuszek OMG
Będziesz ślicznie wyglądać
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:23   #1176
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Będziesz ślicznie wyglądać
uwielbiam Cię!
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:30   #1177
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
uwielbiam Cię!
Tak mi dobrze tak mi mów

Idę zgwałcić lodówkę póki Kluska śpi bo ostatnio coś gorzej sypia więc trzeba korzystać
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 12:39   #1178
Black_Angel86
Zadomowienie
 
Avatar Black_Angel86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 810
GG do Black_Angel86 Send a message via Skype™ to Black_Angel86
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
Ja mam jeden pokój turkusowy,a drugi beżowy z białym i wyglądają zarąbiście! Wogóle mi się nie nudzą te kolory, a to już 3 rok jak malowałam

A u mnie ciąg dalszy niejedzenia Qrcze, zamiast przytyć- będę chudnąć. No, ale nic mi nie wchodzi. Wczoraj zjadłam spagetti na siłę i tak mnie bolał żołądek, że szok! A przed snem wypiłam szklankę mleka i wstawałam w nocy 6 razy na siku!! Masakra!!
jej... ja też nie mogę jeść od wczoraj, wczoraj rano zjadłam bułkę z serem z przymusu i od tego czasu nic... aha, mandarynkę dzisiaj. Pocieszające, że dziecko, to co potrzebuje to i tak sobie weźmie, no ale przecież pomdlejemy!!!
__________________

blog

fotografia

Black_Angel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:42   #1179
olsza30
Raczkowanie
 
Avatar olsza30
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 275
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

czesc dziewczyny, dawno się nie odzywałam i zapomnialam jakie mam hasło na wizaż, dlatego musiałam założyć nowe konto i nicka mam podobnego ( wtedy pisałam jako olsza29 ). W środę idę w końcu na usg i będę wiedzieć czy wszystko jest OK czy zarodek się rozwija, według tych internetowych kalkulatorów powinnam wówczas byc w 8 tygodniu więc mam nadzieje, że coś konkretnego się dowiem od lekarza. jak narazie nie chce zapeszać ale nie mam mdłości ani wymiotów, tylko wzmozony apetyt- aż mi burczy w brzuchu, senność i puchnięcie nóg.pozdrawiam was serdecznie!!!
olsza30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:13   #1180
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

dziewczyny orientujecie się czy mogę ćwiczyć w ciąży? Tzn jakieś brzuszki? Bo od tego podjadania mam więcej w pasie tragedia. Na wadze mi wzrosło o 1,5kg. To mnie psychicznie wykończy.

Wiecie coś na temat becikowego z uczelni? Bo mi się obiło o uszy ale nie wiem nic więcej.

*kaalinaa* miałaś ślub jak ja się zaręczyłam
__________________
Natalia

oczekujemy

Edytowane przez blackrose4u
Czas edycji: 2010-07-22 o 13:15
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:21   #1181
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się czy mogę ćwiczyć w ciąży? Tzn jakieś brzuszki?
planuję się o to zapytać mojej gin w sobotę.
chętnie wzmocniłabym jeszcze mięśnie brzucha zamin brzuchol rozrośnie się do niebotycznych rozmiarów.

jak już będe wiedziała to dam znać
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 13:33   #1182
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Nie ma znaczenia czy znasz na 100% swoją grupę krwi, żaden gin Ci jej w kartę ciąży nie wpisze póki jej nie zobaczy na oczy. To jest dla jego i Twojego bezpieczeństwa, gdyby konieczny był jakiś zabieg z transfuzją nikt w szpitalu na "gębę" Ci jej nie przetoczy. Kartę ciąży może założyć Ci nie znając grupy krwi, po prostu na następnej wizycie Ci ją dopisze jak przyniesiesz mu wynik z laboratorium i wsio


Dlatego właśnie napisałam, że na ładne oczy raczej nie uwierzy aczkolwiek mój uwierzył

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
planuję się o to zapytać mojej gin w sobotę.
chętnie wzmocniłabym jeszcze mięśnie brzucha zamin brzuchol rozrośnie się do niebotycznych rozmiarów.

jak już będe wiedziała to dam znać

Ja dostałam całkowity zakaz napinania mięśni brzucha, ponieważ grozi to odklejeniem się łożyska.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:37   #1183
mokra6
Zadomowienie
 
Avatar mokra6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 439
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Black_Angel86 Pokaż wiadomość
jej... ja też nie mogę jeść od wczoraj, wczoraj rano zjadłam bułkę z serem z przymusu i od tego czasu nic... aha, mandarynkę dzisiaj. Pocieszające, że dziecko, to co potrzebuje to i tak sobie weźmie, no ale przecież pomdlejemy!!!
Ale czy to normalne tak nie jeść?? Ja jestem głodna i co otworzę lodówkę, to ją zamykam,bo tam nic dla mnie nie ma Właśnie ugotowałam sobie pomidorówkę, bo normalnie ją lubiłam,a teraz niedobra i tak jem na siłę...
mokra6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:39   #1184
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
planuję się o to zapytać mojej gin w sobotę.
chętnie wzmocniłabym jeszcze mięśnie brzucha zamin brzuchol rozrośnie się do niebotycznych rozmiarów.

jak już będe wiedziała to dam znać

tez myślałam o brzuszkach, mojego gin się o to nie spytam bo iwem, ze on jest przewrażliwiony

Załuję, że sie nie odchudziłam przed ciążą.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
Ale czy to normalne tak nie jeść?? Ja jestem głodna i co otworzę lodówkę, to ją zamykam,bo tam nic dla mnie nie ma Właśnie ugotowałam sobie pomidorówkę, bo normalnie ją lubiłam,a teraz niedobra i tak jem na siłę...
Ponoć całkowicie normanle
Duzo kobiet tak ma, i chudną w pierwszych tygodniach ciąży zamiast tyć.

Ale tak jak juz ktoś wyżej napisał nie ma się czym przejmować, bo mój gin twierdzi, że nawet jakby mama jadła tylko suchy chleb to dziecko i tak wyciągnie od niej wszystko co najlepsze
Takie są sprytne
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:44   #1185
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Załuję, że sie nie odchudziłam przed ciążą.
ja też planowałam się odchudzić przed zajściem w ciążę
ale dzidzia była szybsza!
najwyraźniej tak miałobyć
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:49   #1186
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

co do ciwczen to tez bym chetnie cos porobial zeby nie zamienic sie w mame-slonice ale jak z tyidzien temu zaczlam robic brzuskzi to 20 skonczylam i przestraszylma sie bo takmnei rozbolal brzuch jajniki i wogole podbruzsze ze balam sie ze zaraz mi wszytko wylecei ze srodka i od tamtej pory nie podchodze ale sa na silowniach i w clubach fitnes specjalne zajecia dla kobeit w ciazy takie nie obciazajece a wzmacniajace i jak wroce z urlopu to sie rozejze u mnie w okolicy
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:52   #1187
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
co do ciwczen to tez bym chetnie cos porobial zeby nie zamienic sie w mame-slonice ale jak z tyidzien temu zaczlam robic brzuskzi to 20 skonczylam i przestraszylma sie bo takmnei rozbolal brzuch jajniki i wogole podbruzsze ze balam sie ze zaraz mi wszytko wylecei ze srodka i od tamtej pory nie podchodze ale sa na silowniach i w clubach fitnes specjalne zajecia dla kobeit w ciazy takie nie obciazajece a wzmacniajace i jak wroce z urlopu to sie rozejze u mnie w okolicy
ja znalazłam jogę dla kobiet w ciązy ale jest dla kobiet od 12 tc więc jeszcze trochę musze poczekać
kombinuję co w ramach sportu mogłabym robić do tego czasu
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:55   #1188
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Dobrze, by było pozostac w jakiej takiej formie

może rower, jakieś ćwiczenia rozciągające,
trzeba w necie poszukać

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
ja znalazłam jogę dla kobiet w ciązy ale jest dla kobiet od 12 tc więc jeszcze trochę musze poczekać
kombinuję co w ramach sportu mogłabym robić do tego czasu

z tego co gdzieś czytałam to przy zajęciach piszę, ze od 12tc, bo do 12tc jest największe ryzyko poronienia, oczywiście nie z powodu ćwiczeń, ale tak po prostu naturlanie, bo zdrowej ciązy ćwiczenia nie zaszkadzą, ale z powodu częsty poronień przed 12tc, kluby sie tak zabezpieczają, żeby potem klientka nie mówiła że to przez nich
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:56   #1189
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
planuję się o to zapytać mojej gin w sobotę.
chętnie wzmocniłabym jeszcze mięśnie brzucha zamin brzuchol rozrośnie się do niebotycznych rozmiarów.

jak już będe wiedziała to dam znać
będę wdzięczna

no trzeba poszukać jakieś siłowni dla kobiet w ciąży, albo samemu coś bezpiecznego znaleść by mieć choć trochę formy. A ja dzisiaj jak byłam rano po pieczywo to kupiłam sobie pączka jak je zobaczyłam nie wiem w końcu czy zjeśc, ale smaka mam...
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 13:59   #1190
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Ja niestety z tych co apetyt dopisuje

tzn. np na serki i jogurty i inne zdrowe rzeczy nie mam ochoty,

ale mięcho i ryby bym wcinała
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:00   #1191
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

cześć dziewczynki, nie nadążam za wami
byłam wczoraj na pierwszej wizycie u gina. widziałam jak mojej kruszynce serduszko bije - coś cudownego uczucie nie z tej ziemi, i teraz dotarło do mnie że naprawdę będę mamą
lekarz założył mi kartę ciąży, i mówi " będziemy rodzić w dzień kobietek "
jestem aktualnie w 8 tyg.
Zrobił mi cytologię, a tu własnie czytam że nie powinno się w ciąży robić to nie wiem o co chodzi. zwazył mnie, przytyłam juz 2 kg jak tak dalej pójdzie będę wyglądać jak słonica w 9 miesiącu, a to przez to że jem sporo słodkiego
zbadał moje bolące piersiątka, zmierzył ciśnienie, dał skierowanie na badania - sporo tego. Grupy krwi w ogóle nie znam i też muszę zrobić.
Zadowolona jestem.lekarz sympatyczny, wszystko wytłumaczył.
na te moje plamienia muszę brać Duphaston, ale na jego oko wszystko jest w porządku i nie wie skąd te plamienia no ale jak są to trzeba ich się pozbyć bo nie powinno ich być.
tak więc możemy już oznajmiać wszem i wobec że będziemy mieli dzidziusia
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:11   #1192
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Castia ale super - eh no ja tez juz chce serce uslyszec

Iza ja tez bym tylko ostre i miesne a wczoraj to w sklepei na sledziach mi wzrok utknal ale nie wizealm bo cos soebie ubzduralam ze to surowe mieso i ze ciezarne nie moga
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:43   #1193
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
no właśnie! nie jestem pewna, czy do chłopczyka fiolet pasuje.
Ale generalnie ja i mój mąż chcemy, żeby pokoik był neutralny a nie dopasowany do płci: czyli dziewczynka - różowy, chłopczyk - niebieski.
jakos mojego chłopca nie widzę we fiolecie..ale w zieleni tak

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
Monti to i dobrze nic nie beirz z domowej apteczki a ze masz krew w moczu to masz pewnie cos z pecherzem

Joka mi babki w labei zapomnialy zrobic tej grupy krwi i bez tego mi karty ciazy nei zaloza?

Oleniolek tez jestem za klorem neurtalnym bo bede peniwe malowac znaim plec poznam choc wydaje mi sie ze turkusowy bedize pasowal tez dla dziewczynki no chyba ze na ten bez sie zdecydujemy ;p
zad\zwonilam do gina bo sie martwilam co z moim pecherzem

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Jak to lepiej jakby objawy były Rany mój gine to kazał mi się cieszyć, że tak łagodnie przechodzę ciążę, więc nie kumam dlaczego Twojej gine się to nie podoba.

Kasia jeśli znasz swoją grupę to ok, ale niektórzy gine chcą mieć dowód na papierze, żeby później zapobiec konfliktowi syrologicznemu i na ładne oczy jak to sie mówi nie uwierzą.
moj to samo
Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
wg mnie fiolet pasuje do obu płci tak samo jak zielony, źółty, beż

i wcale nie musi być ciemny,

np.

http://www.feretti.pl/bee-violet-prestige.html

chciaz akurat ta pościel do mnie nie przemawia

wogóle jest tu dużo ciekawych inspiracji
w sumie sporo czasu, wiem ze musi byc motyw żab haha



co jecie dzisiaj na obiad? mi ukochany zrobił kopytka

aaa i mam fazę na twarożek z rzodkiewką i cebulką pycha

co do aktywnosci- ja smigam na rowerku stacjonarnym powolutku .. i mam zamiar chodzić na basen
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 15:22   #1194
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja niestety z tych co apetyt dopisuje

tzn. np na serki i jogurty i inne zdrowe rzeczy nie mam ochoty,

ale mięcho i ryby bym wcinała
też już teraz wiem czemu miałam wcześniej smaki na niezdrowe rzeczy. Raz zjadłam sama całą dużą paczkę Lay's (tzn nie na raz ale skutecznie ją codziennie opróżniałam) a ja chipsów raczej nie jem bo niezdrowe i na tego typu rzeczy miałam smaki, dużo słodkiego jadłam. Teraz chyba przystopowuje z tym słodkim bo patrze na batony czy czekolady i nie mam ochoty. Ale pączek był pycha - tego chciał mój organizm

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
Castia ale super - eh no ja tez juz chce serce uslyszec

Iza ja tez bym tylko ostre i miesne a wczoraj to w sklepei na sledziach mi wzrok utknal ale nie wizealm bo cos soebie ubzduralam ze to surowe mieso i ze ciezarne nie moga
nidgy nie jadłam śledzi i mam nadzieje że nie zacznę. W ogóle mało ryb wcinam
Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość

zad\zwonilam do gina bo sie martwilam co z moim pecherzem
co jecie dzisiaj na obiad? mi ukochany zrobił kopytka

aaa i mam fazę na twarożek z rzodkiewką i cebulką pycha

co do aktywnosci- ja smigam na rowerku stacjonarnym powolutku .. i mam zamiar chodzić na basen
no i co Ci gin powiedział?

Na obiad dzisiaj miałam kotlet drobiowy, ziemniaczki i brokuły gotowane.

Mama mi powiedziała bym teraz w te upały raczej nie jadła lodów z maszyn itp by uważać. Też macie podobne zdanie?
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:03   #1195
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość

co jecie dzisiaj na obiad? mi ukochany zrobił kopytka

aaa i mam fazę na twarożek z rzodkiewką i cebulką pycha

co do aktywnosci- ja smigam na rowerku stacjonarnym powolutku .. i mam zamiar chodzić na basen
Mniam kopytka juz kilka dni za mna chodzą tylko nie chce mi sie robić bo mąż ciągle w terenie ale jutro bierze wolne bo idziemy do GP to w końcu je zrobie . Mam tylko nadzieje, że do jutra mi na nie ochota nie przejdzie
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:24   #1196
Agattek33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Czesc Dziewczyny!!! Ciesze sie ze u was wszystko w porzadku, planujecie i cieszycie sie z Fasolek
U mnie jak na razie bez sensacji, lekki bol piersiakow i bez mdlosci. Choc wolalabym zeby mnie choc raz zmulilo, polowa 6 tygodnia wiec czekam cierpliwie.
Niestety tak sie pilnowalam a tu nagle pecherz boli i piecze. Lekarka kazala brac urosept i zabaczymy czy przejdzie, jak na razie nie widze poprawy. Pobiegne zaraz do apteki po wyciag z zurawiny, moze nie zaszkodzi.
Macie jakies bezpieczne sprawdzone sposoby na zapalenie pecherza???
Pomocy!!!
Agattek33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:28   #1197
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki, nie nadążam za wami
byłam wczoraj na pierwszej wizycie u gina. widziałam jak mojej kruszynce serduszko bije - coś cudownego uczucie nie z tej ziemi, i teraz dotarło do mnie że naprawdę będę mamą
lekarz założył mi kartę ciąży, i mówi " będziemy rodzić w dzień kobietek "
jestem aktualnie w 8 tyg.
Zrobił mi cytologię, a tu własnie czytam że nie powinno się w ciąży robić to nie wiem o co chodzi. zwazył mnie, przytyłam juz 2 kg jak tak dalej pójdzie będę wyglądać jak słonica w 9 miesiącu, a to przez to że jem sporo słodkiego
zbadał moje bolące piersiątka, zmierzył ciśnienie, dał skierowanie na badania - sporo tego. Grupy krwi w ogóle nie znam i też muszę zrobić.
Zadowolona jestem.lekarz sympatyczny, wszystko wytłumaczył.
na te moje plamienia muszę brać Duphaston, ale na jego oko wszystko jest w porządku i nie wie skąd te plamienia no ale jak są to trzeba ich się pozbyć bo nie powinno ich być.
tak więc możemy już oznajmiać wszem i wobec że będziemy mieli dzidziusia
no to super ja mam usg na poniedziałek, też jestem w 8 tyg. i specjalnie czekałam z tym usg, żeby już coś konkretnego zobaczyc. nie mogę się doczekac, mam nadzieję, że wszystko będzie ok
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:29   #1198
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

U mnie 21dc, zrobiłam test wyszedł negatywny.... chyba za wczesnie co? Może nastepny zrobie w poniedziałek.


Ile ważycie??? Bo ktos tu o słoniach mówił....
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:56   #1199
wanilia83
Zadomowienie
 
Avatar wanilia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 182
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

hej dziewczyny byłam dziś na USG i lekarka powiedziała że jak na 5 tydz. pęcherzyk jest za mały ma tylko 5,7 mm (aparatura USG obliczyła że wygląda na 4 tydz 6 dzień czyli tydz. wcześniej), najprawdopodobniej nic z tego nie będzie, jestem załamana:c ry: w przyszłym tyg znowu ide na usg jak pęcherzyk się nie powiększy najprawdopodobniej czeka mnie wyłyżeczkowanie, odezwę się za tydzień bo na razie nie mam siły na nic...

Za was wszystkie trzymam dalej kciuki
wanilia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:17   #1200
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez wanilia83 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny byłam dziś na USG i lekarka powiedziała że jak na 5 tydz. pęcherzyk jest za mały ma tylko 5,7 mm (aparatura USG obliczyła że wygląda na 4 tydz 6 dzień czyli tydz. wcześniej), najprawdopodobniej nic z tego nie będzie, jestem załamana:c ry: w przyszłym tyg znowu ide na usg jak pęcherzyk się nie powiększy najprawdopodobniej czeka mnie wyłyżeczkowanie, odezwę się za tydzień bo na razie nie mam siły na nic...

Za was wszystkie trzymam dalej kciuki
3mamy kciuki za Was, oby wszystko było dobrze.
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.