Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 2011 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 12:07   #2371
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
jutro idę na badania, chyba na krew muszę iść na czczo? a mocz mogę ze sobą odrazu wziąć z domu?
krew koniecznie na czczo

a mocz musi być zebrany z pierwszego porannego więc rano sikasz do pojemniczka (można takie kupić w aptece)
i zanosisz pakuneczek

tylko uważaj aby się w torebce nie rozlało he he
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 12:13   #2372
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
krew koniecznie na czczo

a mocz musi być zebrany z pierwszego porannego więc rano sikasz do pojemniczka (można takie kupić w aptece)
i zanosisz pakuneczek

tylko uważaj aby się w torebce nie rozlało he he
hehe kupiłam sobie właśnie taki pojemniczek, mam nadzieję że się nie rozleje , będę ostrożna z tym pakuneczkiem
muszę zrobić te badania , bo w przyszłym tyg jedziemy chyba na Chorwację, mam nadzieję że wypalą te wakacje a wizytę mam zaraz jak wrócimy więc muszę mieć ze sobą już wyniki
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 12:55   #2373
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Stysia71 Pokaż wiadomość
Hej Dziewuszki witam nowe Mamusie ale dużo napisałyście przez ten weekend.

Ja w nocy z piątku na sobotę miałam głoda o 2:30, niestety w wielkim mieście w którym mieszkam okazało się, że nikt całodobowo nie dowozi jedzenia, więc przeszliśmy się na stacje benzynową

Poza tym to w sobotę wyskoczyła mi opryszczka wargowa, tzw. zimno. Nigdy wcześniej nie miałam, nigdy nigdy i akurat teraz i wyskoczyło. Bardzo się zmartwiłam, bo słyszałam,że to niebezpieczne dla ciąży. Z tego co czytałam na necie to zdania są podzielone, bo większość piszę, że wargowa nie ma żadnego wpływu na ciąże, jedynie narządów rodnych może mieć jakiś wpływ, inni piszą, że nawet taka wargowa jest niebezpieczna dla dziecka. Cholera, że akurat teraz musiała mi wyskoczyć, ale fakt, że przez ciąże jestem bardzo osłabiona, cały czas mam stan podgorączkowy 37,1-37,6 i ogólnie bardzo osłabiona jestem, podobno wtedy ta opryszczka dopada, a w ciąży jest b.częstym przypadkiem. I tak się martwię..... Wizyta u gin w czwartek, jeszcze 3 dni!!!

Kurczę mi dokładnie też w sobotę wyskoczyło zimno na ustach, strasznie się zestresowałam bo właśnie tak jak piszesz zdania są podzielone. Ja jestem w 3 tygodniu od zapłodnienia prawdopodobnie i się tak wystraszyłam. Cały dzień wczoraj przykładałam cebulę maściami wolałam nie smarować bo nie wiem które można a ty jakoś leczysz tą opryszczkę? (a i jeszcze mi pod nosem coś wyskoczyło, wrr)
Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 13:31   #2374
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
hej
ale dużo napisałście! dawno się nie odzywałam ale już jestem.

No więc jestem po usg i będziemy mieć BLIŹNIAKI.
Widziałam dwa maleńkie bijące serduszka
Jestem w 6 tc
gratulacje klask i:

wróciłam od gina. Na usg maleństwo ma 7tyg i 2dni i mierzy 11m (dziewczyny czy to nie za mało jak na 7 tyg? nie powinino być większe? Lekarz powiedział że ok ale ja się boję że za malutkie) Mam jego fotke bardzo mało widać, no ale lekarz powiedział że serduszko bije.
Kolejną wizyte mam za 3 tyg bo chce zrobić mi wymaz mam nadzieje że to nie szkodzi dzidzi Powiedział że koło 11-13 tyg robi się badania na zespół Downa i jeszcze jakieś inne i jak chce to mogę się zpisać (w moim przypadu Katowice lub Żory) i może uda się że to będę mieć bezpłatnie z racji wcześniejszego poronienia. Wiecie coś więcej na temat tych badań albo gdzie dokłądnie i jaki szpital w tych miastach się tym zajmuje?
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 13:55   #2375
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
Kurczę mi dokładnie też w sobotę wyskoczyło zimno na ustach, strasznie się zestresowałam bo właśnie tak jak piszesz zdania są podzielone. Ja jestem w 3 tygodniu od zapłodnienia prawdopodobnie i się tak wystraszyłam. Cały dzień wczoraj przykładałam cebulę maściami wolałam nie smarować bo nie wiem które można a ty jakoś leczysz tą opryszczkę? (a i jeszcze mi pod nosem coś wyskoczyło, wrr)
mi też wyskoczyła na ustach jak już byłam w ciązy
wrr wczoraj się widziałam z moją gin i zapomniałam zapytać o opryszczkę.
ja niczym nie smarowałam, zaleczyła się sama

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
gratulacje klask i:
blackrose dziękuję
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 13:58   #2376
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
wróciłam od gina. Na usg maleństwo ma 7tyg i 2dni i mierzy 11m (dziewczyny czy to nie za mało jak na 7 tyg? nie powinino być większe? Lekarz powiedział że ok ale ja się boję że za malutkie) Mam jego fotke bardzo mało widać, no ale lekarz powiedział że serduszko bije.
moja fasolka w 7 tyg i 1d miała 10mm dokładnie
i to jest normalne takie wymiary więc nie za maleńkie - nie mart się
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:01   #2377
Stysia71
Raczkowanie
 
Avatar Stysia71
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 181
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Ja smaruje spirytusem salicylowym, wypala na razie mi wyschło, chyba strupek sie będzie robił. Mam nadzieję, że nie wpłynęło to na Dzidziulka
Stysia71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 14:01   #2378
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Byłam na zakupach i kupiłam sobie borówki
właśnie je pochłaniam pychota

Teraz jak jestem na urlopie a mąż się zajmuje remontem to czuję wewnętrzny przymus gotowania obiadów
Na początku to nawet spoko ale teraz to już mi się znudziło,
ja jednak się nie nadają na panią domu
co ja zorbię jak będę musiała zostać z malństwem w domu,
mąz twierdzi, że będzie cięzko
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:21   #2379
kosmisia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 311
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Witajcie

Ja miałam przez ostatnie dni mdłości, ale takie, że niestety musiałam w kibelku siedzieć i to jeszcze w pracy;(

Zreobiłam wszystkie badania krwi, na toksoplazmoze itd. Wszystko jest w porządku. Mam tylko bakterie w moczu, ale lekarz powiedział, że jeśli nie mam żadnych niepokojących objawów to nic na razie nie będziemy z tym robić.

Miłego dzionka.
kosmisia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:42   #2380
iwa00
Raczkowanie
 
Avatar iwa00
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 268
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
hej
No więc jestem po usg i będziemy mieć BLIŹNIAKI.
Widziałam dwa maleńkie bijące serduszka
Jestem w 6 tc
GRATULUJE!!!!

dziewczyny a ja chyba zaraz zeświruje tu
siedzę już pare godz na necie i szukam jakiegoś dobrego ginekologa, żeby poprowadził moją ciążę. podzwoniłam już w pare miejsc i nawet nie wiecie jakie są problemy z terminami
zarejestrowałam się do jednego gin ale wizyta dopiero za 3 tyg. to już będzie 9 tydź. ja nie wytrzymam tyle w nieświadomości.
jeszcze jutro zadzwonię w dwa miejsca i popytam.
iwa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:44   #2381
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Oleniolek gratulacje z bliźniaków
to jednak wyzwanie dwójka naraz, ale będzie wesoło przynajmniej

ja się chciałam zapisać do gina mego, jakas masakra, wolne terminy na koniec sierpnia, na dodatek trzeba dzwonić w piątek o 7 rano... boziu...

ma facet branie
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 14:45   #2382
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość


Montii dziękuję


ja bym chciała mieć bliźniaaaki !!!
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:45   #2383
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez iwa00 Pokaż wiadomość
GRATULUJE!!!!

dziewczyny a ja chyba zaraz zeświruje tu
siedzę już pare godz na necie i szukam jakiegoś dobrego ginekologa, żeby poprowadził moją ciążę. podzwoniłam już w pare miejsc i nawet nie wiecie jakie są problemy z terminami
zarejestrowałam się do jednego gin ale wizyta dopiero za 3 tyg. to już będzie 9 tydź. ja nie wytrzymam tyle w nieświadomości.
jeszcze jutro zadzwonię w dwa miejsca i popytam.
no własnie
chyba wszystkie baby stwierdziły, że będa rodzić, albo planują
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:46   #2384
patrycja_22
Rozeznanie
 
Avatar patrycja_22
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 849
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Oleniolek gratulacje !
To taki podwójny cud
__________________

patrycja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:51   #2385
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
angel166 Bliźniaków nie było, jesteśmy pierwsi i przecieramy szlaki
o no coś Ty to tym bardziej gratulacje

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez brązowiutka Pokaż wiadomość
Na pewno znajdziemy kogoś do 500zł, to nie musi być orkiestra, a jedna osoba dobierająca podkład muzyczny, chodzi o to, żeby przy muzyce się dobrze bawić, czyli żeby dobrze nam ktoś grał obojętnie jakim sposobem Już znaleźliśmy pana, który życzy sobie 350zł i przedstawił nam swój repertuar, całkiem-całkiem Wiadomo, orkiestra to zazwyczaj na weselicho, u nas będzie tylko 30 osób, najbliższa rodzina, a wydaje mi się, że orkiestra jest na tyle głośna, że nie wiem jak ja, taka słaba i senna wytrzymałabym w tym hałasie
no tak dj lepzy,bo zawsze dopasuje repertuar do Waszych wymagań i do gości
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 14:53   #2386
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Do mojego gin też jest sie ciężko umówić, dzikie tłumy normalnie
a mieszkam w małym mieście

tak się zaczełam zastanawiać czy jak ma się takie duże ilości pacjentek to się do każdej tak samo przykłada
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 15:00   #2387
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
dziewczyny ja się potwornie boję swojego wesela.
sale, zespół,itd. zaraezrwowaliśmy w 2009 r w kwietniu, także czeka mnie typowe wesele planowane, naok 150 osób. boję się , akurat będę w 2 miesiącu ciąży (10tydz). Jakoś będę musiała się przemęczyć do rana na własnej imprezie. Za 1o dni mam przymiarkę sukni, ciekawa jestem czy zostawiać sobie luz, bo za miesiąc moje ciało może troszkę ulec zmianie wysyłam link do mojej kiecuszki
http://img138.imageshack.us/img138/9745/zd2j.jpg
mam nadzieje że się nie rozejdzie na szwach
śliczna suknia,wydaje mi się ,że trochę luzu nie zaszkodzi tak na wszelki wypadek

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
gratulacje klask i:

wróciłam od gina. Na usg maleństwo ma 7tyg i 2dni i mierzy 11m (dziewczyny czy to nie za mało jak na 7 tyg? nie powinino być większe? Lekarz powiedział że ok ale ja się boję że za malutkie) Mam jego fotke bardzo mało widać, no ale lekarz powiedział że serduszko bije.
Kolejną wizyte mam za 3 tyg bo chce zrobić mi wymaz mam nadzieje że to nie szkodzi dzidzi Powiedział że koło 11-13 tyg robi się badania na zespół Downa i jeszcze jakieś inne i jak chce to mogę się zpisać (w moim przypadu Katowice lub Żory) i może uda się że to będę mieć bezpłatnie z racji wcześniejszego poronienia. Wiecie coś więcej na temat tych badań albo gdzie dokłądnie i jaki szpital w tych miastach się tym zajmuje?
wymiary są bardzo zróżnicowane ,więc nie masz się czym martwić,bo to dopiero początek ciąży.Ja na usg byłam w 6 tc, ale w pomiarów : GS=15,5mm(4tc+6dni), CRL= 5,4 mm(6 tc+2 dni) no i widziałam jak biję dzidzi serduszko

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Do mojego gin też jest sie ciężko umówić, dzikie tłumy normalnie
a mieszkam w małym mieście

tak się zaczełam zastanawiać czy jak ma się takie duże ilości pacjentek to się do każdej tak samo przykłada
moj szedł na urlop ,udało mi się do niego zarejstrować z ledwością ,bo były tylko dwa terminy wtorek na 19 i piątek na 10.Niby prywatny lekarz Teraz nie musze się już niczym martwić,bo nastepną wizytę mam na 25 juz nie mogę się doczekać ,będę wtedy miała nastepne usg ciekawe jak tam dzidzia,znów ją zobaczę


ja dzisiaj mam jakis nazbyt aktywny dzień nie mogę usiedzieć na miejscu,szukałam miejsca na praktyki blisko mojego domku,bo nie chce mi się tarabanić przez pół miasta. Znalazłam jedną redakcje na mojej dzielnicy i napisałam maila,chociaż pewnie lepiej byłoby pójśc osobiście ...
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 15:01   #2388
Black_Angel86
Zadomowienie
 
Avatar Black_Angel86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 810
GG do Black_Angel86 Send a message via Skype™ to Black_Angel86
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
hej
ale dużo napisałście! dawno się nie odzywałam ale już jestem.

No więc jestem po usg i będziemy mieć BLIŹNIAKI.
Widziałam dwa maleńkie bijące serduszka
Jestem w 6 tc
Jej! Ja CI powiem, że marzyłam o bliźniakach, nooo! Ah, prawie Ci zazdroszczę! A prawie, bo się cieszę oczywiście ze swojego Dzidzia Mój ma już 34mm No ale to połowa 11 tygodnia Ah! Jakie szczęście
__________________

blog

fotografia

Black_Angel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 15:37   #2389
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

no to troszkę mnie uspokoiłyście.
Zobaczymy czy za te 3 tyg będziemy znowu oglądać dzidzię, chciałabym ale nie wiem czy to nie za często.
Zmykam pilnować obiadek. Dzisiaj kotleciki mielone, buraczki i ziemniaczki

Aaa to można mnie już dopisać do listy. Kto dopisuje?
__________________
Natalia

oczekujemy

Edytowane przez blackrose4u
Czas edycji: 2010-08-02 o 15:39
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 16:32   #2390
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Oleniolek serdeczne gratulacje. Szczerze piszac też bym chciała mieć bliźniaki. Możemy mieć malutkie szanse bo mąż miał braci bliźniaków chociaż w to wątpie bo mamy już 2 dzieciaków rok po roku ale kto wie na usg pójdę dopiero za jakieś 4-5 tyg to wtedy się dowiem.
A my mieliśmy ślub cywilny na 16 osób i zapłaciliśmy niecałe 1300 zł Z tym, że w tym było tylko jedzenie, szampan i kilka winek alkochol i ciasta mieliśmy swoje a bawilismy sięprzy muzyce z głośnika. Cała imprezka była do około 1 w nocy ale było naprawdę super i nawet miałam specjalne jedzenie bo jestem tadek niejadek No ale to było ponad 3 lata temu i w sumie to był pierwszy ślub w tej knajko-restauracji
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 16:46   #2391
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

hej Lejdis

ciągle myśle o bliźniakach ja też chcee


co jecie dobrego
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 16:48   #2392
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Black_Angel86 Pokaż wiadomość
Jej! Ja CI powiem, że marzyłam o bliźniakach, nooo! Ah, prawie Ci zazdroszczę! A prawie, bo się cieszę oczywiście ze swojego Dzidzia Mój ma już 34mm No ale to połowa 11 tygodnia Ah! Jakie szczęście
a moja dzidzia w środę miała 5 mm,
norlanie szok że te maluszki tak szybko rosną
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 16:49   #2393
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez francmal Pokaż wiadomość
Oleniolek serdeczne gratulacje. Szczerze piszac też bym chciała mieć bliźniaki. Możemy mieć malutkie szanse bo mąż miał braci bliźniaków chociaż w to wątpie bo mamy już 2 dzieciaków rok po roku ale kto wie na usg pójdę dopiero za jakieś 4-5 tyg to wtedy się dowiem.
A my mieliśmy ślub cywilny na 16 osób i zapłaciliśmy niecałe 1300 zł Z tym, że w tym było tylko jedzenie, szampan i kilka winek alkochol i ciasta mieliśmy swoje a bawilismy sięprzy muzyce z głośnika. Cała imprezka była do około 1 w nocy ale było naprawdę super i nawet miałam specjalne jedzenie bo jestem tadek niejadek No ale to było ponad 3 lata temu i w sumie to był pierwszy ślub w tej knajko-restauracji
o kurcze juz jak nie piję to nawet zapomiałam, że alkohol się piszę
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 16:49   #2394
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
hej Lejdis

ciągle myśle o bliźniakach ja też chcee


co jecie dobrego
Montii a ty miałas już usg?

Ja borówki
i myślę o lodzie na patyku
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 16:51   #2395
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Nieee, nie miałam, będę miała w tym miesiącu, ale wątpię że będę miała bliźniaki chociaż w rodzinie były, ciekawa jestem

ja bułkę z almette z ziołami i mam śnieżkę...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 16:52   #2396
Black_Angel86
Zadomowienie
 
Avatar Black_Angel86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 810
GG do Black_Angel86 Send a message via Skype™ to Black_Angel86
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

No a ja w standardzie zupę pomidorową, potem jeszcze spagetti pikantne z chilli Mniam!
__________________

blog

fotografia

Black_Angel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 16:59   #2397
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Nieee, nie miałam, będę miała w tym miesiącu, ale wątpię że będę miała bliźniaki chociaż w rodzinie były, ciekawa jestem

ja bułkę z almette z ziołami i mam śnieżkę...
ja miałam w tym tyg, i tylko jedna kropka była

a następna wizyta za 4 tyg, pewnie też zrobi mi usg, bo to przecież najgorszy okres dla dziecka a jak by inaczej sprawdził czy wszystko jest ok
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 17:03   #2398
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Ja będę mieć w 12 tyg , genetyczne, dzielnie poczekam, muszę
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 17:34   #2399
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Witam forumowiczki i przyłączam się do Was

Właściwie to nie jestem pewna w 100% ciąży, ale w 95
ponad tydzień nie ma @, na teście delikatna kreseczka, lekkie pobolewanie podbrzusza.

Dziś byłam zrobić BETĘ i pojutrze dopiero wyniki, ehh czemu tak długo, jajko zniosę do tej pory...

swoją drogą już zakupiłam olejek przeciw rozstępom Rossmanna. Jak się okaże, że to nie bobo to i tak będę się smarować bo podobno fajnie nawilża skórę.

A Wy stosujecie coś już na swoje brzuszki?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 17:34   #2400
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

ja jestem troche przewrazliwiona, bo moja siostra na usg w 10 tyg. dowiedziała się, że ciąża obumarła, jak się później okazało najprawdopodnie w 9 tyg.

i dlatego tak czekam na to usg, na ten 9/10 tydz. zeby zobaczyć czy dzidziuś się rozwija
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.