Włosy farbowane - jak rozjaśnić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-16, 18:53   #1
czylipapryka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 35

Włosy farbowane - jak rozjaśnić?


Witam dziewczyny!
Dzisiaj byłam u fryzjera i nie jestem zadowolona z efektów.
Moje włosy były w bardzo złym stanie, miałam je długie do połowy pleców i od wysokości brody do końców totalnie spalone rozjaśniaczem ( byłam u innego fryzjera rok temu - chciałam Ombre &#128077
Postanowiłam je więc ściąć do ramion, bo nic innego nie dało się zrobić, a po ścięciu zrobić znowu Ombre.
Mój naturalny kolor to mysi blond, dlatego dla lepszego efektu i większego kontrastu chciałam u góry mieć jasny brąz, łagodnie przechodzący w blond o chłodnym odcieniu.
Efekt jest taki, że ten brąz jest bardzo ciemny, o wiele ciemniejszy od zamierzonego
Na domiar złego włosy, na które był nakładany rozjaśniacz, nie chciały się rozjaśnić, fryzjer musiał trzymać rozjaśniacz ponad godzinę, a potem dwukrotnie nałożyć taką płukankę dla ochłodzenia blondu.
Ta technika nazywa się Olaplex chyba.
Z blondu jestem zadowolona, ale brąz jest zbyt ciemny mówiłam też w jaki sposób się czeszę, że nigdy nie robię przedziałku na środku, fryzjer obiecał tak nałożyć farbę, aby można było dowolnie układać włosy, z przedziałkiem na środku i z boku. No i wygląda to tak, że ułożone włosy z przedziałkiem na środku ładnie wyglądają, kolor ładnie przechodzi w blond, ale jak ułożę na bok, to po jednej stronie jest dużo blodnu, a po drugiej ten ciemny brąz.
Z tym zrobić nic nie mogę, ale może istnieje sposób naturalny na rozjaśnienie tego brązu? Pocieszam się myślą, że kolor po jakimś czasie się wypłucze lekko i "uspokoi"...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
czylipapryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-16 19:53:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.