Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Czy mialaś spermę w ustach ???
Często 917 35,13%
Powyżej 10 235 9,00%
5-10 razy 132 5,06%
2-4 razy 237 9,08%
1 raz 210 8,05%
Nigdy 879 33,68%
Głosujący: 2610. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 14:22   #781
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez skubidunka Pokaż wiadomość
Jak tak to czytam to mi się przypomniał pierwszy raz jak połknęłam...
I co dobre? pyta TŻ, "yhmmmm" i od razu kubek do przepicia, myślałam że nie wytrzymam smak nie najlepszy chociaż TŻ nie pali, zapach hmmmm lubie często jest tak, że jak mnie o to prosi to mam mdłości, połykanie nie jest najgorsze ale fakt, że TŻ chce żebym brała jak najgłebiej a ja tak nie moge bo to jest jak z patyczkiem u lekarza zaraz odruch wymiotny pozatym krztusze sie jak ona tak "wyskakuje" dlatego jak juz wiem że zaraz to nastapi to trzoche stopuje i naciagam naplatek i jakos wydaje mi się że mniej tej spermy jest
może w końcu sie jakoś przełamie żeby zrobić to tak jak trzeba a co do smaku to ja nie czuje różnicy jak je to albo tamto


tez mialam taka sytuacje ze moj TŻ chce abym brala jak najglebiej, ja tez nie umiem tak bo az gardla dotyka i az mnie cofa a ja jeszcze tego nie prubowalam moze sie skusze...
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 11:16   #782
happy.madziacmok
Przyczajenie
 
Avatar happy.madziacmok
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Wink Dot.: smak spermy

Cóż... smak i zapach cudowny, podniecający, zachęcający i sexi nic tylko pić i pić... mój Mężczyzna lubi kończyć w moich ustach, ale też na twarzy i w innych miejscach. To zależy od indywidualnych upodobań Choć należy pamiętać, że Mężczyźni lubią urozmaicenia dajmy im to i znajdujmy w tym przyjemność - nie próbujcie jednak na ślepo - lepiej czasem wcześniej o tym porozmawiać szczerze...
__________________
Dla każdego wschodzi codzień jakieś slońce
happy.madziacmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:51   #783
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez happy.madziacmok Pokaż wiadomość
Cóż... smak i zapach cudowny, podniecający, zachęcający i sexi nic tylko pić i pić... mój Mężczyzna lubi kończyć w moich ustach, ale też na twarzy i w innych miejscach. To zależy od indywidualnych upodobań Choć należy pamiętać, że Mężczyźni lubią urozmaicenia dajmy im to i znajdujmy w tym przyjemność - nie próbujcie jednak na ślepo - lepiej czasem wcześniej o tym porozmawiać szczerze...

ja wiem ze moj mezczyzna marzy o tym zeby "lodzik" skaczyl sie finalem w mych ustach, ale nie potrafie tego zobic... moze z czasem... <chodz juz jestesmy ze soba ponad 3 lata>
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 09:41   #784
happy.madziacmok
Przyczajenie
 
Avatar happy.madziacmok
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Smile Dot.: smak spermy

No tak... też tak kiedys mówilam, że nigdy nie wezmę penisa do ust... A teraz sama sie do Niego dobieram i czasem Mój Mężczyzna zaskoczony, że już "tęsknię"... Uwielbiam Przyrodzenie mojego Faceta i nie wyobrażam sobie dnia spędzonego bez Niego (a właściwie bez ich obu:P). Uważam, że dziewczyny, które mówią, że nigdy tego nie zrobią, powinny chociaż spróbować - jeśli partner jest delikatny i nie wciska Ci od razu swojego Sprzętu gardło (choć i to jest Cudowne - ale chyba dla zaawansowanych:P), naprawdę można się z Nim "oswoić" a później to już kochać to robić... a Facet umie się za to odwdzięczyć
Aha, i chyba należy pamiętać o różnych technikach fellatio, żeby się Waszemu Mężczyźnie nie znudziło a jak facet jest porządny, to poczyta, popyta, porozmawia i gdy następnym razem rozbudzicie Go ustami, zafunduje Wam Cudowne chwile Rozkoszy mmm...
Grunt to Miłość, zaufanie, rozmowa, Kochanie i "podmiotowość" w związku, bo to o czym tu mówimy jest tylko dodatkiem do Życia, zwykłą przyjemnością, a nie czynnością, która czyni z dziewczyny - przepraszam za wyrażenie - "obciągarę"
Zawsze najważniejsza jest Milość
__________________
Dla każdego wschodzi codzień jakieś slońce
happy.madziacmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 10:14   #785
Licealistka18
Raczkowanie
 
Avatar Licealistka18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 242
Thumbs down Dot.: smak spermy

"No tak... też tak kiedys mówilam, że nigdy nie wezmę penisa do ust... A teraz sama sie do Niego dobieram i czasem Mój Mężczyzna zaskoczony, że już "tęsknię"..."

Ja tak sobie myślę że NIGDY nie wezmę tego czegoś do ust....pewnie bym zwymiotowała....łeeee jak sobie pomysle to już mi się zbiera, a Wy jeszcze o smakach gadacie jakby to były jakieś słodkości....łeeee
__________________
Powiedz TAK transplatologi!!!
Powiedz TAK.. tak jak ja!
W niebie Twoje narządy nie będą Ci już potrzebne....
Dzięki mojemu TAK ktoś przeżyje....
~~~~~~~~~~~~
1 październik studentka UŁ
3 września chyba ściągamy aparacik
Licealistka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 10:38   #786
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
"No tak... też tak kiedys mówilam, że nigdy nie wezmę penisa do ust... A teraz sama sie do Niego dobieram i czasem Mój Mężczyzna zaskoczony, że już "tęsknię"..."

Ja tak sobie myślę że NIGDY nie wezmę tego czegoś do ust....pewnie bym zwymiotowała....łeeee jak sobie pomysle to już mi się zbiera, a Wy jeszcze o smakach gadacie jakby to były jakieś słodkości....łeeee
To ma być prowokacja?Czy po prostu dziewczę jeszcze nie dojrzało?
Jak się będziesz chciała kochać z facetem to co?To będzie chyba jak kiedyś,gdy matki przed nocą poślubną mówiły córkom 'zamknij oczy i myśl o Anglii'...
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:16   #787
Licealistka18
Raczkowanie
 
Avatar Licealistka18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 242
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
To ma być prowokacja?Czy po prostu dziewczę jeszcze nie dojrzało?
Jak się będziesz chciała kochać z facetem to co?To będzie chyba jak kiedyś,gdy matki przed nocą poślubną mówiły córkom 'zamknij oczy i myśl o Anglii'...
No wątpie czy można dojrzeć do czegoś takiego? Jeżeli będę chciała to to zrobię a jezeli nie to nie! I ja własnie mówię NIE! Wyrażam tylko swoje zdanie jak każda z Was. A jak będę się kochać z facetem to już raczej nie Twoja sprawa....i od kiedy do sexu dołączone jest "robienie loda"? To że będę się kochać nie znaczy że mam mu robić "TO", to jest moim zdaniem sprawa indywidualna, więc jak kto woli. Nikt, nawet mój facet mnie do tego nie zmusi....Ja poprostu tak uważam i już
Ps. To nie jest prowokacja tylko moje odczucia na ten temat
__________________
Powiedz TAK transplatologi!!!
Powiedz TAK.. tak jak ja!
W niebie Twoje narządy nie będą Ci już potrzebne....
Dzięki mojemu TAK ktoś przeżyje....
~~~~~~~~~~~~
1 październik studentka UŁ
3 września chyba ściągamy aparacik

Edytowane przez Licealistka18
Czas edycji: 2009-08-04 o 18:30
Licealistka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 18:35   #788
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: smak spermy

Licealistko przyjdź tu za 2-3 lata (albo i mniej!) i powiedz nam czy nadal uważasz tak samo
Dam sobie łeb uciąć, że NIE!!!!
Bo też kiedyś myślałam podobnie. Cóż, człowiek dojrzewa i wydaje mu się, że nikt mu nie przegada. Minie Ci to - zobaczysz
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:37   #789
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
No wątpie czy można dojrzeć do czegoś takiego? Jeżeli będę chciała to to zrobię a jezeli nie to nie! I ja własnie mówię NIE! Wyrażam tylko swoje zdanie jak każda z Was. A jak będę się kochać z facetem to już raczej nie Twoja sprawa....i od kiedy do sexu dołączone jest "robienie loda"? To że będę się kochać nie znaczy że mam mu robić "TO", to jest moim zdaniem sprawa indywidualna, więc jak kto woli. Nikt, nawet mój facet mnie do tego nie zmusi....Ja poprostu tak uważam i już
Ps. To nie jest prowokacja tylko moje odczucia na ten temat
Cóż,brzmiało mi to dziwnie trochę,dlatego tak pomyślalam,że to prowokacja jakaś.

No i nigdy nie mów nigdy...wszystko w życiu może się zmienić.I Tobie tego z całego serca życzę...
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:45   #790
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: smak spermy

Nie no, sa rozni ludzie i niektorzy po prostu tak maja i tyle....

... ale: ile jest kobiet/dziewczyn, ktore w mlodosci sie zarzekaly, ze nie, fuj, okropne, be... i im sie odkrecilo.

Co kto lubi, jakos sobie nie wyobrazam bycia z kims, kto uwaza, ze jakas czesc mojego ciala jest obrzydliwa i be
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:56   #791
Licealistka18
Raczkowanie
 
Avatar Licealistka18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 242
Wink Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie no, sa rozni ludzie i niektorzy po prostu tak maja i tyle....

... ale: ile jest kobiet/dziewczyn, ktore w mlodosci sie zarzekaly, ze nie, fuj, okropne, be... i im sie odkrecilo.

Co kto lubi, jakos sobie nie wyobrazam bycia z kims, kto uwaza, ze jakas czesc mojego ciala jest obrzydliwa i be
Sperma o ile mi wiadomo nie jest częścią ciała tylko raczej płynną wydzieliną, zawartością części ciała jaką jest penis, chyba że mówimy o czymś innym? I ja nie mówie że część ciała mojego faceta jest bee czy obrzydliwa tylko sperma a to chyba różnica....?
A ilu dziewczyną się "odmieniło" to już ich sprawa na dzien dzisiejszy mi się nie odmieni....
Pozdrawiam
__________________
Powiedz TAK transplatologi!!!
Powiedz TAK.. tak jak ja!
W niebie Twoje narządy nie będą Ci już potrzebne....
Dzięki mojemu TAK ktoś przeżyje....
~~~~~~~~~~~~
1 październik studentka UŁ
3 września chyba ściągamy aparacik
Licealistka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 21:28   #792
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: smak spermy

Mój TŻ ma niezbyt zdrową dietę, dlatego ciąglę się waham żeby spróbować. Kiedyś na pewno nadejdzie czas, jednak nie uważam żeby to polykanie bylo aż tak ważne
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:38   #793
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
Sperma o ile mi wiadomo nie jest częścią ciała tylko raczej płynną wydzieliną, zawartością części ciała jaką jest penis, chyba że mówimy o czymś innym? I ja nie mówie że część ciała mojego faceta jest bee czy obrzydliwa tylko sperma a to chyba różnica....?
A ilu dziewczyną się "odmieniło" to już ich sprawa na dzien dzisiejszy mi się nie odmieni....
Pozdrawiam
To w końcu Tobie chodziło o spermę, czy o przyrodzenie Twojego faceta, bo już nie rozumiem...?
Ja też się zarzekałam, że nigdy nie zrobię loda, że to okropne i straszne. Zmieniłam zdanie, gdy tylko Mój Facet zszedł na dół i popieścił mnie ustami... Od razu chciałam się mu odwdzięczyć! Znam wiele osób, które mówią, że tego nie zrobią, większości się odmienia... Nie wiem, jak będzie w Twoim przypadku, w moim, sama siebie w tej kwestii zadziwiłam . Na razie nie połykam, bo mój TŻ nie chce się zgodzić. Uważa, że kobieta nie powinna tego robić. Ja może bym się kiedyś skusiła, czekam tylko aż mu się odmieni
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:49   #794
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma niezbyt zdrową dietę, dlatego ciąglę się waham żeby spróbować. Kiedyś na pewno nadejdzie czas, jednak nie uważam żeby to polykanie bylo aż tak ważne
To już zależy od faceta.
Ale też od tego jak mu to przestawisz.
Ja za połykaniem, szczerze mówiąc, nie przepadam. Na początku mój TŻ mówił, jak bardzo mu zależy itd, doszło nawet do tego, że stwierdził, ze jak mam nie połykać, to lepiej zebym w ogole tego nie robiła.
No i wtedy nadszedł czas na poważną, spokojną rozmowę i teraz za obopólną zgodą nie połykam
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 23:01   #795
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: smak spermy

Każcie im pić Colę zmienia smak na bardzo przyjemny. Poza tym można pierwszego loda spróbować zrobić po kilku miłych zbliżeniach, kiedy spermy jest bardzo mało, mniej problemu, mniej strachu a przyjemność kochanemu sprawiona Ja przyznam sie szczerze chyba tylko razy w życiu nie połknęłam, bo albo brzuch mnie bolał jak miałam zapalenie żołądka, albo wiedziałam że najadł się cebuli XD jeżeli wasz mężczyzna nie będzie się "abstynencił" przez tydzień czekając na wasz przyjazd to tego ponoć jest "mała łyżeczka" tak przynajmniej jakiś naukowiec stwierdził ;]
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 00:53   #796
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Trusk4wk4 Pokaż wiadomość
Każcie im pić Colę zmienia smak na bardzo przyjemny. Poza tym można pierwszego loda spróbować zrobić po kilku miłych zbliżeniach, kiedy spermy jest bardzo mało, mniej problemu, mniej strachu a przyjemność kochanemu sprawiona Ja przyznam sie szczerze chyba tylko razy w życiu nie połknęłam, bo albo brzuch mnie bolał jak miałam zapalenie żołądka, albo wiedziałam że najadł się cebuli XD jeżeli wasz mężczyzna nie będzie się "abstynencił" przez tydzień czekając na wasz przyjazd to tego ponoć jest "mała łyżeczka" tak przynajmniej jakiś naukowiec stwierdził ;]

łooo a ja ostatnio mialam okres wiec mosielismy zrobic przerwe <choc powiem ze jak juz jestem przy ostatnich dniach okresu to mam straszna ochote > no i po tej przerwie moj TŻ tak doszedl ze myslalam ze szklanka sie uzbiera
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 07:41   #797
happy.madziacmok
Przyczajenie
 
Avatar happy.madziacmok
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
No wątpie czy można dojrzeć do czegoś takiego? Jeżeli będę chciała to to zrobię a jezeli nie to nie! I ja własnie mówię NIE! Wyrażam tylko swoje zdanie jak każda z Was. A jak będę się kochać z facetem to już raczej nie Twoja sprawa....i od kiedy do sexu dołączone jest "robienie loda"?
- no Kochana, tak sie składa, że "robienie loda" wpisane jest jednak w seks, który ma być niezapomniany dla Mężczyzny, albo przynajmniej w grę wstępną- tak uważam i z doświadczenia i opinii facetów wiem oczywiście zgadzam się, że to sprawa indywidualna, ale, życie Ci pokaże, że jednak zdanie sie czasem zmienia Życzę Twojemu Mężczyźne żeby Ci się odmieniło i żbyś była kiedyś jego najlepszą "obciągarą" (bez obrazy), bo będzie Ci za to baaardzo wdzięczny

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
to że będę się kochać nie znaczy że mam mu robić "TO", to jest moim zdaniem sprawa indywidualna, więc jak kto woli. Nikt, nawet mój facet mnie do tego nie zmusi....Ja poprostu tak uważam i już
- a tylko by spróbował zmuszać(!) "Kocha to poczeka":P oby nie za długo Maleńka Nie chcę Cię tutaj przekonywać, czy namawiać, ale zastanów się jednak, czy nie warto byłoby odwdzięczyć się (jak pisze intense2103) facetowi za Twoją przyjemność I broń Boże nie mów swemu facetow, że "nigdy go nie wezmę do ust, to obrzydliwe!" itp. - lepiej porozmawiać o wątpliwosciach, gdy o to zapyt, a może razem je przezwyciężycie i zobaczysz że cudownie jest czuć go głeboko w gardełku
__________________
Dla każdego wschodzi codzień jakieś slońce
happy.madziacmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:45   #798
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: smak spermy

Cytat:
- a tylko by spróbował zmuszać(!) "Kocha to poczeka":P oby nie za długo Maleńka Nie chcę Cię tutaj przekonywać, czy namawiać, ale zastanów się jednak, czy nie warto byłoby odwdzięczyć się (jak pisze intense2103) facetowi za Twoją przyjemność I broń Boże nie mów swemu facetow, że "nigdy go nie wezmę do ust, to obrzydliwe!" itp. - lepiej porozmawiać o wątpliwosciach, gdy o to zapyt, a może razem je przezwyciężycie i zobaczysz że cudownie jest czuć go głeboko w gardełku
Broń Boże nie wolno tak mówić!! Facet chyba wtedy na zawsze zamknie się w sobie! . Pamiętam, że kiedyś po jakiejś imprezie, gdy byłam po kilku "głębszych" zaczęłam się na cały głos śmiać, kiedy mój facet zaproponował loda... . Potem przez dłuuugi czas nie mógł się przemóc... A ja żałowałam .
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:10   #799
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
Broń Boże nie wolno tak mówić!! Facet chyba wtedy na zawsze zamknie się w sobie! . Pamiętam, że kiedyś po jakiejś imprezie, gdy byłam po kilku "głębszych" zaczęłam się na cały głos śmiać, kiedy mój facet zaproponował loda... . Potem przez dłuuugi czas nie mógł się przemóc... A ja żałowałam .

dla facetow "robienie loda" to jest maga przyjemnosc
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 15:51   #800
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
Sperma o ile mi wiadomo nie jest częścią ciała tylko raczej płynną wydzieliną, zawartością części ciała jaką jest penis, chyba że mówimy o czymś innym? I ja nie mówie że część ciała mojego faceta jest bee czy obrzydliwa tylko sperma a to chyba różnica....?
A ilu dziewczyną się "odmieniło" to już ich sprawa na dzien dzisiejszy mi się nie odmieni....
Pozdrawiam
Dziewcze, zdaje sie dyskusja jest o penisie, fellatio czyli potoczne robienie loda polega na braniu penisa do ust, a to jak najbardziej czesc meskiego ciala. To jest problemem przed dojsciem do jakichkolwiek wydzielin.

Cytat:
Napisane przez Trusk4wk4 Pokaż wiadomość
Każcie im pić Colę zmienia smak na bardzo przyjemny. Poza tym można pierwszego loda spróbować zrobić po kilku miłych zbliżeniach, kiedy spermy jest bardzo mało, mniej problemu, mniej strachu a przyjemność kochanemu sprawiona Ja przyznam sie szczerze chyba tylko razy w życiu nie połknęłam, bo albo brzuch mnie bolał jak miałam zapalenie żołądka, albo wiedziałam że najadł się cebuli XD jeżeli wasz mężczyzna nie będzie się "abstynencił" przez tydzień czekając na wasz przyjazd to tego ponoć jest "mała łyżeczka" tak przynajmniej jakiś naukowiec stwierdził ;]

Cola? Pierwsze slysze Zawsze slyszalem o ananasach i winogronach.

Swoja droga, to nie wiem... w czasach gdy palilem, jakos to zadnej pani nie przeszkadzalo (a przynajmniej nie bylo werbalizacji o takim nastawieniu), wydaje mi sie, ze wazniejsze nastawienie samej dziewczyny/kobiety. No chyba ze ktos faktycznie naje sie czosnku, cebuli i spali pol paczki fajek przed aktem milosnym.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:54   #801
Licealistka18
Raczkowanie
 
Avatar Licealistka18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 242
Dot.: smak spermy

Ja miałam na myśli mówiąć obrzydliwe przedewszystkim o sperme, bo niektóre dziewczyny mówiły że smakują tego i że ma TO różne smaki, i o tym mowiłam że jest OBRZYDLIWE a to Wyrak zaczął mówić o tym że nie wyobraża sobie że jakaś dziewczyna mówi że "jego część ciała jest obrzydliwa" i wtedy ja się zapytałam od kiedy sperma jest częścią ciała? Mi chodzi przedewszystkim o obrzydliwość spermy, o jej łykaniu, to o tym mówiłam żę mi się zbiera do wymiotów....."robienie loda" też mi się wydaje obrzydliwe....być może jak wspomniała Happy.madziacmok kiedyś zmieni się mój stosunek do tego....na dzień dzisiejszy mam 18 lat, wiem jakie podejmuje decyzje, dorosłe i odpowiedzialne, także na dzien dzisiejszy nie zrobiłabym czegoś takiego....
__________________
Powiedz TAK transplatologi!!!
Powiedz TAK.. tak jak ja!
W niebie Twoje narządy nie będą Ci już potrzebne....
Dzięki mojemu TAK ktoś przeżyje....
~~~~~~~~~~~~
1 październik studentka UŁ
3 września chyba ściągamy aparacik

Edytowane przez Licealistka18
Czas edycji: 2009-08-05 o 18:00
Licealistka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:57   #802
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
Ja miałam na myśli mówiąć obrzydliwe przedewszystkim o sperme, bo niektóre dziewczyny mówiły że smakują tego i że ma TO różne smaki, i o tym mowiłam że jest OBRZYDLIWE a to Wyrak zaczął mówić o tym że nie wyobraża sobie że jakaś dziewczyna mówi że "jego część ciała jest obrzydliwa" i wtedy ja się zapytałam od kiedy sperma jest częścią ciała? Mi chodzi przedewszystkim o obrzydliwość spermy, o jej łykaniu, to o tym mówiłam żę mi się zbiera do wymiotów....."robienie loda" też mi się wydaje obrzydliwe....być może jak wspomniała Happy.madziacmok kiedyś zmieni się mój stosunek do tego....na dzień dzisiejszy mam 18 lat, wiem jakie podejmuje decyzje, dorosłe i odpowiedzialne, także na dzien dzisiejszy nie zrobiłabym czegoś takiego....
Kiedyś do tego dojrzejesz i wtedy pogadamy
Obrzydliwe jest 'robienie loda' obcemu facetowi w kiblu na imprezie, ale pieszczenie oralnie ukochanego mężczyzny?
Wszystko zależy od punktu widzenia. Pożyjesz, to sama do tego dojrzejesz.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:15   #803
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
Ja miałam na myśli mówiąć obrzydliwe przedewszystkim o sperme, bo niektóre dziewczyny mówiły że smakują tego i że ma TO różne smaki, i o tym mowiłam że jest OBRZYDLIWE a to Wyrak zaczął mówić o tym że nie wyobraża sobie że jakaś dziewczyna mówi że "jego część ciała jest obrzydliwa" i wtedy ja się zapytałam od kiedy sperma jest częścią ciała? Mi chodzi przedewszystkim o obrzydliwość spermy, o jej łykaniu, to o tym mówiłam żę mi się zbiera do wymiotów....."robienie loda" też mi się wydaje obrzydliwe....być może jak wspomniała Happy.madziacmok kiedyś zmieni się mój stosunek do tego....na dzień dzisiejszy mam 18 lat, wiem jakie podejmuje decyzje, dorosłe i odpowiedzialne, także na dzien dzisiejszy nie zrobiłabym czegoś takiego....
Tyle ze z Twojego postu wynikalo cos innego (ze chodzi o fellatio a nie sama ejakulacje i nasienie), ale juz mniejsza o to.

Mam pytanie: jak mozesz powiedziec, ze cos, czego nie probowalas jest obrzydliwe ? Zwlaszcza biorac pod uwage, jak sama zauwazylas, ze rozne dziewczyny mowia rozne rzeczy o smaku.

A co ma 18 lat do doroslosci ? W wieku 18 lat to jest sie pelnoletnim, ale niekoniecznie doroslym...

Nie wiem czy Ci sie zmieni czy nie, ale powiem, ze znam mnostwo przykladow nastolatek, co sie zarzekaly jak zaba blota.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 07:54   #804
happy.madziacmok
Przyczajenie
 
Avatar happy.madziacmok
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
Ja miałam na myśli mówiąć obrzydliwe przedewszystkim o sperme, bo niektóre dziewczyny mówiły że smakują tego i że ma TO różne smaki
- najpierw sama spróbuj najlepiej ze swoim zaufanym Mężczyzną - większe prawdopodobienstwo, że Ci się spodoba heh... Powinnaś się z tym czuć komfortowo, a jeśli Twoj chłopak będzie tego chciał i będzie Kochał, to ten komfort Ci zapewni i, można by rzec, razem tego spróbujecie - uważam, że nie powinien Cię "zostawiać" z robieniem tego samej, tym bardziej, jeśli jeszcze tego nie robiłaś
Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
Mi chodzi przedewszystkim o obrzydliwość spermy, o jej łykaniu, to o tym mówiłam żę mi się zbiera do wymiotów.....
tak jak powiedziałam - nie mów, jesli się jeszcze nie przekonałaś
Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
"robienie loda" też mi się wydaje obrzydliwe...
o nie! jest cudowne - a jeśli jeszcze patrzysz na faceta i widzisz jaką sprawiasz mu przyjemność i słuchasz tych cudownych słów "...świetnie to robisz Maleńka", to Ci sie samej robi mokro... ah ah - nie chciałam być wulgarna
Cytat:
Napisane przez Licealistka18 Pokaż wiadomość
być może jak wspomniała Happy.madziacmok kiedyś zmieni się mój stosunek do tego....na dzień dzisiejszy mam 18 lat, wiem jakie podejmuje decyzje, dorosłe i odpowiedzialne, także na dzien dzisiejszy nie zrobiłabym czegoś takiego....
widzę, że na te słowa wszyscy Ci zaczęli "matkować" (łącznie ze mną), że dojrzejesz dopiero, zrozumiesz itp. heh... Prawda - chyba wszyscy, którzy tak piszą, coś o tym wiedzą i/lub są starsi (np.ja:P) - a doświadczenie jest najlepszym nauczycielem... Z drugiej strony, to dobrze, że znalazłaś się na tym forum - poczytałaś - masz teraz taką wiedzę, że będziesz mogła sama faceta sobie przygotować, żeby jego sperma miała lepszy smak, jedząc z Nim przez cały dzień ananasy, winogrona, zapijając colą (czy o jakich innych tu była mowa), a wieczorem spróbować "Tego czegoś nowego" mnie osobiście jest wszystko jedno, co Mój Mężczyzna je, pije, poza tym pali, ale mi to nie przeszkadza - jego sperma wcale nie jest gorzka, czy niesmaczna - chyba, że się po prostu już przyzwyczaiłam, że tego nie czuję ale zawsze Kocham "pić"
Więc Kochana, wspomnij nasze słowa wypowiedziane na tym forum, gdy Twój Facet poprosi Cię o ten "kawałek Miłości po francusku" Pozdrawiam
__________________
Dla każdego wschodzi codzień jakieś slońce
happy.madziacmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 07:57   #805
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: smak spermy

a od slodyczy tez ma dobry smak sperma??
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:10   #806
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: smak spermy

Nie. Przecież to chemia.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 13:46   #807
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: smak spermy

aaaaaaaaahhhaaaaa dobrze wiedziec
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 14:32   #808
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: smak spermy

Sperma ma dobry smak od rzeczy naturalnie słodkich, czyli głównie od owoców - ananasy, brzoskwinie itd
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 14:36   #809
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Sperma ma dobry smak od rzeczy naturalnie słodkich, czyli głównie od owoców - ananasy, brzoskwinie itd

dziekuje
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 15:01   #810
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: smak spermy

We mnie budzi watpliwosci ta cola Sila rzeczy mnie to nie dotyczy, ale jakos watpie, zeby to pomagalo.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-13 14:55:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.