bolaca lydka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Szukasz sposobu na zmarszczki? Dolega Ci nadpotliwość? Zbędne kilogramy spędzają Ci sen z powiek? Szukasz rozwiązania? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-10-05, 09:01   #1
aneccia001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1

bolaca lydka


jestem tu nowa hey wszytskim!
mam taie pytanko,,,
mojej kolezance boli strasznie lydka nogi,,jest troche spuchnieta , naprezona(mysle ze to miesnie) ale procz tego miala wczesniej czerwone kropeczki a teraz ma juz czarna plame ( duza) jest zimna i ciezko jej stanac wyprostowac ja, doktorzy nic nie wiedza co jest, ona sie meczy biedna, robila zdjecie i nic nie wyszlo, czy moze ktos z was wie cos na ten temat co moze to byc?dodam ze dziewczyna jest wysoka boli ja to bardzo,,nic nie przechodzi po masciach ani po tabletkach
dziekuje z gory
aneccia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 23:03   #2
kasia_fashion
Przyczajenie
 
Avatar kasia_fashion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 25
Dot.: bolaca lydka

Moim zdaniem może mieć poważny problem z żyłami i ich drożnością. Albo rozlał jej się żylak, tak było u mojej mamy albo zaczyna się robić zator. Niech jak najszybciej idzie nawet prywatnie na doplera żył w kończynach dolnych, bo to poważna sprawa!!
kasia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 11:23   #3
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: bolaca lydka

Cytat:
Napisane przez kasia_fashion Pokaż wiadomość
Moim zdaniem może mieć poważny problem z żyłami i ich drożnością. Albo rozlał jej się żylak, tak było u mojej mamy albo zaczyna się robić zator. Niech jak najszybciej idzie nawet prywatnie na doplera żył w kończynach dolnych, bo to poważna sprawa!!
Popieram, to za poważna sprawa, żeby czekać na nie wiadomo co. Bo jeśli to nawet nie kwestia żył, to na pewno nic błahego. U mojej mamy podobne objawy dało naderwanie ścięgna.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.