Wiedźmin 3 - Nowa gra plus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-07, 08:11   #1
NicoleJS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2

Wiedźmin 3 - Nowa gra plus


Mam do was pytanko. Otóż gram teraz w Krew i Wino, ale SzK i główną fabułę mam już za sobą. Wiem już, że będzie mi mało i będę chciał zacząć jeszcze raz grać w W3 (może trochę inaczej bo wątek z Krwawym Baronem spieprzyłem). Moje pytanie brzmi: Co lepiej wziąć Nową grę + czy zwyczajną nową grę? Czy ta gra z "+" nie psuje zabawy tylko dlatego, że na początku mamy już np. Sonnerie mp3
Mistrzowski rynsztunek szkoły wilka/niedźwiedzia (posiadam oba w eq) i jesteśmy dopakowani (37 lvl bez dodatków bo obecnie mam 45)? A jeśli już te rynsztunki są dość osłabione to mamy jakieś mocniejsze odpowiedniki?
Aaa jeszcze jedno. Posiadam edycję GOTY i czy jak bym się zdecydował na Nową grę + to czy save'a po przejściu dodatków mogę importować czy tylko po przejściu podstawki? No nie powiem rynsztunek szkoły żmiji jest boski i bliźniaczo podobny do Pancerza z Kaer Morhen, który strasznie mi się podobał.
https://sonneriesgratuite.com/ding-sms/

Edytowane przez NicoleJS
Czas edycji: 2021-08-25 o 08:48
NicoleJS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 14:32   #2
gabczastaencefalopatia
Przyczajenie
 
Avatar gabczastaencefalopatia
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wiedźmin 3 - Nowa gra plus

Jak dla mnie tylko gra plus. Rozgrywka o wiele ciekawsza. Od samego początku możesz używać petard, wywarów. Dopiero wtedy fajnie zrobić sobie Geralta, który wspomaga się eliksirami. Dużo perków, które podwyższają tolerancje na trucizny i jesteś niezniszczalny Latasz pół gry z mieczem od von Evereca, Iris. A w dodatku krew i wino robisz już sobie pancerz arcymistrzowski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gabczastaencefalopatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 12:17   #3
JustynaDK
Raczkowanie
 
Avatar JustynaDK
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 59
Dot.: Wiedźmin 3 - Nowa gra plus

a jaki arcymistrzowski pancerz jest najlepszy na razie skompletowałam wilka i kota. Czy warto szukać niedźwiedzia? czy nie jest za ciężki?
JustynaDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 20:54   #4
Agatka73
Przyczajenie
 
Avatar Agatka73
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 20
Dot.: Wiedźmin 3 - Nowa gra plus

Niestety, tak jak Wiedźmina 3 ubóstwiam, tak NG+ nie rozumiem, twórcy najwidoczniej nie mieli na nią pomysłu, bo bawią się jedynie w większe cyferki.
Agatka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 11:14   #5
Eleonomikela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 23
Dot.: Wiedźmin 3 - Nowa gra plus

zawsze warto sie sprawdzic i sprobowac czegos nowego. a ogrywanie gry drugi raz w ten sam sposob jest troche bez sensu moim zdaniem.
Eleonomikela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 09:46   #6
sonneriesvip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wiedźmin 3 - Nowa gra plus

Posiadam edycję GOTY i czy jak bym się zdecydował na Nową grę + to czy save'a po przejściu dodatków mogę importować czy tylko po przejściu podstawki? No nie powiem rynsztunek szkoły żmiji jest boski i bliźniaczo podobny do Pancerza z Kaer Morhen, który strasznie mi się podobał
sonneriesvip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 14:00   #7
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Wiedźmin 3 - Nowa gra plus

Możesz z dowolnego zapisu po ukończeniu wątku podstawowego. Ja zrobiłam ng+ po zakończeniu KiW. Weź pod uwagę, że część rzeczy znika, więc warto je sprzedać wcześniej i zostawić sobie kasę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-18 15:00:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.