Darmowy antywirus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-08, 15:18   #1
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738

Darmowy antywirus


Jaki darmowy antywirus dla systemu Windows 8,1 jest najlepszy.? Miałam AVG do tej pory, ale się ostatnio aktualizował i zablokował mi dostęp do wszystkich stron internetowych. Pisało witryna jest nieosiągalna, choć dostęp do neta miałam. Odinstalowany więc został i strony internetowe już działają, Teraz muszę zainstalować inny. antywirus. Rok czasu ten atywirus miałam i było ok, a teraz ostatnio nie chciał włączyć się .
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 13:55   #2
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Darmowy antywirus

wypróbuj sobie może Arcabita, wprawdzie jest płatny, ale pierwsze 30 dni jest darmowe. a może Ci podpasuje i wykupisz, licencja nie kosztuje dużo
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 08:54   #3
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Darmowy antywirus

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Jaki darmowy antywirus dla systemu Windows 8,1 jest najlepszy.? Miałam AVG do tej pory, ale się ostatnio aktualizował i zablokował mi dostęp do wszystkich stron internetowych. Pisało witryna jest nieosiągalna, choć dostęp do neta miałam. Odinstalowany więc został i strony internetowe już działają, Teraz muszę zainstalować inny. antywirus. Rok czasu ten atywirus miałam i było ok, a teraz ostatnio nie chciał włączyć się .
360 Total Security
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 16:35   #4
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Darmowy antywirus

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Jaki darmowy antywirus dla systemu Windows 8,1 jest najlepszy.?
W roku 2017, najlepsza i bezpłatna droga do rozwiązania tego problemu, to....
Wywalenie Win8.1 i instalacja Ubuntu.
Jeżeli napiszesz do czego używasz kompa i z jakim softem, mogę odpisać: czy, co i jak zrobić.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 08:36   #5
ludvika
Raczkowanie
 
Avatar ludvika
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 42
Dot.: Darmowy antywirus

najtańsza to jest głowa. Jak nie wchodzisz na wszystkie linki z internetu to nie dostaniesz wirusa. Od lat nie używam takowego i okresowe skanowania nie wykrywają żadnego zagrożenia. A taki antywirus przesyła pełno prywatnych danych na serwer jak logi (co robisz, jak długo, czasami lista folderów i plików) oraz spowalnia komputer
ludvika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 10:52   #6
malaania12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 8
Dot.: Darmowy antywirus

Ja od zawsze korzystałam z Avast nie widziałam z tym problemów zawsze jak wirus się pojawiał to komunikat był
malaania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 08:07   #7
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Darmowy antywirus

Obecnie używam płatnych,ale na służbowym laptopie (i wcześniej prywatnym) miałam darmowy COMODO) i na prawdę świetnie się sprawdził.Nawet znajomy informatyk mówił mi,że jego zdaniem to najlepszy darmowy antywirus,ale każdy powinien sobie dopasować program pod własne potrzeby
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 17:48   #8
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Darmowy antywirus

czy faktycznie te darmowe coś dają? Jakiego bym nie miała to sprawdzał się kiepsko, były takie sytuacje że czułam że coś jest nie tak bo komputer ledwo zipie a antywirus niczego nie wykrywał :/, dałam sobie spokój i teraz to tylko płatnych używam
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 13:49   #9
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Darmowy antywirus

Ja mam Kasperskiego od lat i jestem zadowolona.
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 12:54   #10
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: Darmowy antywirus

Ja od lat używam Avast i jestem zadowolona Zwłaszcza odkąd nie gada
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 13:22   #11
myszka2508
Raczkowanie
 
Avatar myszka2508
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 134
Dot.: Darmowy antywirus

To jest prawda, to jego gadanie było na prawdę wkurzające. Ja chyba własnie przez to przestałam z niego korzystać. Ale też darmowa wersja nie może być wykorzystywana na komputerach firmowych, a mój właśnie od roku jest prywatno-biznesowy.
myszka2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 15:16   #12
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Darmowy antywirus

Mi wystarczy zapora, która jest w Windowsie
__________________
waste not want not
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 08:52   #13
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Darmowy antywirus

mnie avast niemiłosiernie irytował, miałam wrażenie że non stop wirusy łapię, bo co chwilę coś migało albo gadało
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 08:56   #14
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Darmowy antywirus

Comodo

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 11:45   #15
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: Darmowy antywirus

Cytat:
Napisane przez basia_pn Pokaż wiadomość
Mi wystarczy zapora, która jest w Windowsie
Wiesz, że to praktycznie przed niczym nie chroni? Radziłabym jednak coś zainstalować, bo Twoje dane mogą być już od dawna na komputerach innych użytkowników. Instalacja antywirusa powinna być pierwszą rzeczą jaką robimy po instalacji systemu. Wirusy są teraz wszędzie i coraz częściej są rozsyłane do przypadkowych ludzi. Wystarczy wejść na jedną stronę aby coś "złapać". I wcale nie musi być podejrzana...
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 14:21   #16
Johny_Mendozius
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Darmowy antywirus

Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
czy faktycznie te darmowe coś dają? Jakiego bym nie miała to sprawdzał się kiepsko, były takie sytuacje że czułam że coś jest nie tak bo komputer ledwo zipie a antywirus niczego nie wykrywał :/, dałam sobie spokój i teraz to tylko płatnych używam
Dają, ale z obowiązku myślenia nie zwalniają. Obecnie coraz więcej syfu rozchodzi się korzystając z zagrywek socjotechnicznych i na to żaden antywirus nie pomoże - jak się użytkownik uprze, że chce uruchomić, to pewnie uruchomi. Bo jak mu antywirus taki załącznik z poczty zablokuje, to bywa niejednokrotnie, że uparty user wyłączy... ochronę.

Co obecnie komuś ogarniam komputer, to Avasta wywalam bez litości. Tak, używałem go długie lata do momentu, w którym się stał podatny na coś świeższy złośliwy kod. Trochę błędów programistów i fakt, że był tak popularny mu nie pomogło - został wzięty na celownik (podobnie, jak swego czasu różne wersje Nortona). Do tego stał się w pewnym momencie zbyt zachłanny na zasoby.

AVG Internet Security miałem na służbowym komputerze jeszcze w grudniu. Na szczęście nie przedłużaliśmy licencji, bo bym chyba oszalał. Program się tak "doskonale" integrował z ustawieniami sieci, że ta raz była widoczna, a kilkanaście kolejnych uruchomień systemu - już nie. Sterownik od modułu zapory ogniowej tak brudździł.

Obecnie mam Windows Defendera. Konfiguracyjnie zapora z Windows ma dosyć ciekawą terminologię (szczególnie na systemie w wersji PL) i metodologię konfiguracji, wobec czego się nie polubiliśmy. I jako firewalla używam darmowego Comodo Firewall.
Johny_Mendozius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 12:14   #17
Tarantul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Darmowy antywirus

Cytat:
Napisane przez Johny_Mendozius Pokaż wiadomość
Dają, ale z obowiązku myślenia nie zwalniają. Obecnie coraz więcej syfu rozchodzi się korzystając z zagrywek socjotechnicznych i na to żaden antywirus nie pomoże - jak się użytkownik uprze, że chce uruchomić, to pewnie uruchomi. Bo jak mu antywirus taki załącznik z poczty zablokuje, to bywa niejednokrotnie, że uparty user wyłączy... ochronę.

Co obecnie komuś ogarniam komputer, to Avasta wywalam bez litości. Tak, używałem go długie lata do momentu, w którym się stał podatny na coś świeższy złośliwy kod. Trochę błędów programistów i fakt, że był tak popularny mu nie pomogło - został wzięty na celownik (podobnie, jak swego czasu różne wersje Nortona). Do tego stał się w pewnym momencie zbyt zachłanny na zasoby.

AVG Internet Security miałem na służbowym komputerze jeszcze w grudniu. Na szczęście nie przedłużaliśmy licencji, bo bym chyba oszalał. Program się tak "doskonale" integrował z ustawieniami sieci, że ta raz była widoczna, a kilkanaście kolejnych uruchomień systemu - już nie. Sterownik od modułu zapory ogniowej tak brudździł.

Obecnie mam Windows Defendera. Konfiguracyjnie zapora z Windows ma dosyć ciekawą terminologię (szczególnie na systemie w wersji PL) i metodologię konfiguracji, wobec czego się nie polubiliśmy. I jako firewalla używam darmowego Comodo Firewall.
I to się nazywa odpowiedź na poziomie.

Tarantul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 15:05   #18
Lulabay
Przyczajenie
 
Avatar Lulabay
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 8
Dot.: Darmowy antywirus

Od momentu ggdy zainstalowałem antywirusa AVAST nie miała problemów z komputerem, wczesniej zdarzało się, że mój chłopak musiał instalować mi od nowa windowsa
Lulabay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 06:57   #19
Huragan22
Przyczajenie
 
Avatar Huragan22
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 6
Dot.: Darmowy antywirus

Mam złe doswiadczenie z Avastem, a dobre z Pandą.., gdy miałem Avasta miałem największe problemy z wirusami,
Huragan22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 20:18   #20
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Darmowy antywirus

Ja przez parę lat używałam Aviry. Nie najgorszy ale strasznie upierdliwy - często blokował pobierane pliki. Aktualnie przesiadłam się na Kaspersky Total Security i jestem mega zadowolona.
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 10:04   #21
Szpakowka
Przyczajenie
 
Avatar Szpakowka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Darmowy antywirus

Miałam avasta, ktory byl beznadziejny, teraz od dobrych 8 lat siedzę na eset smart security i jestem mega zadowolona. Antywirus jest teoretycznie platny, ale w praktyce kody do darmowej wersji lataja na internecie non stop i dzialaja :P
Szpakowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 13:59   #22
Nioska93
Raczkowanie
 
Avatar Nioska93
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 104
Dot.: Darmowy antywirus

Cytat:
Napisane przez Szpakowka Pokaż wiadomość
Miałam avasta, ktory byl beznadziejny, teraz od dobrych 8 lat siedzę na eset smart security i jestem mega zadowolona. Antywirus jest teoretycznie platny, ale w praktyce kody do darmowej wersji lataja na internecie non stop i dzialaja :P
Widze, ze nie tylko ja korzystam z tej metody
Nioska93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 11:17   #23
Andriu90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 21
Dot.: Darmowy antywirus

Najlepszym jest wbudowany Windows Defender i do tego używanie głowy, a jeśli chodzi o instalowane to chyba Avast. Bardzo duża baza zagrożeń
Andriu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 12:39   #24
Goreckii
Przyczajenie
 
Avatar Goreckii
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 19
Dot.: Darmowy antywirus

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Jaki darmowy antywirus dla systemu Windows 8,1 jest najlepszy.? Miałam AVG do tej pory, ale się ostatnio aktualizował i zablokował mi dostęp do wszystkich stron internetowych. Pisało witryna jest nieosiągalna, choć dostęp do neta miałam. Odinstalowany więc został i strony internetowe już działają, Teraz muszę zainstalować inny. antywirus. Rok czasu ten atywirus miałam i było ok, a teraz ostatnio nie chciał włączyć się .
Proponuję Malvarebytes. to nie jest reklama jak coś. Oczyściło mi kompa z jakiś wirusów i potem jest darmowy antywirus. avast nie daje rady przy większych zagrożeniach
Goreckii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 13:39:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.