Wyposażenie dla dziecka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-21, 14:52   #1
Klara33_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 27

Wyposażenie dla dziecka


Hej nie znalazłem takiego tematu, więc go poruszę - jeśli już był to proszę podeślijcie mi go

Skąd bierzecie wózki, chodziki, rowerki, kołyskiitd dla swoich dzieci? Kupujecie nowe czy jednak nie przeszkadzają Wam używane?
Klara33_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 19:43   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Chodzików NIE kupujemy. Dno dna i krzywdzenie dziecka to jest.
Kupowałam nowe.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 11:37   #3
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

pierwszy miał nowe,

ostatni używane, po starszym bądź odkupione


całkowicie nowe czapeczki, używki nie pasowały
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 11:08   #4
Klara33_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 27
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

A coś możecie polecić w dobrej cenie?

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;86526238]pierwszy miał nowe,

ostatni używane, po starszym bądź odkupione


całkowicie nowe czapeczki, używki nie pasowały[/QUOTE]

Chyba takie ubranka nie będą zawsze pasować
Klara33_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 19:52   #5
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Klara33_1 Pokaż wiadomość
Hej nie znalazłem takiego tematu, więc go poruszę - jeśli już był to proszę podeślijcie mi go

Skąd bierzecie wózki, chodziki, rowerki, kołyskiitd dla swoich dzieci? Kupujecie nowe czy jednak nie przeszkadzają Wam używane?
Witam,

Jak wyzej, chodzikow nie kupuje, bo sa niezdrowe. Natomiast co do ogolmego pytania to tez mnie to zastanawia. Zwlaszcza w kontkescie wozka, bo chcemy biegowy, a te sa dobre dopiero gdzies tak od 6-7 miesiaca zycia. To znaczy, ze trzeba miec tez wozek gondolowy. Nie usmiecha mi sie kupowac dwoch za full cene
Lozeczko mi polecono kupic uzwane, ale nowy materac. Sama nie wiem, chetnie poczytam opinie
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 20:23   #6
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Ja kupuję używane łóżko (plus materac ale nie wiem jeszcze czy zdecyduje się na używany), wózek i ciuszki. Chodzika nie uznaje, będę kupować bujawkę elektroniczną też używaną. W zasadzie nowe będę miała produkty higieniczne.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 16:51   #7
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Klara33_1 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ten ja kupiłam jeden wózek nowy i mi wystarczyło: - cos takiego, co myslisz?
Spoko jest. Ja suma summarum kupilam biegowego BOBa i dokupilam gondole do niego po prostu. Nawet spoko, bo ta gondola duza jest

Edytowane przez gr8ania
Czas edycji: 2019-04-09 o 19:24
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 12:26   #8
dominique8891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 26
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Hej, ja kupowałam wszystko nowe, od łóżeczka, po wózek, fotelik do karmienia itp. To moje pierwsze dziecko, ale planuję jeszcze jedno, także wszystko posłuży podwójnie. Zamawiałam większość rzeczy przez internet, bo ciąża u mnie przebiegała trochę problemowo i nie miałam siły na latanie po sklepach. Wózek kupiłam 3w1 i gdy córka wyrosła z gondoli, przerobiłem wózek na spacerowke.lozeczko kupiłam też do przerobienia na tapczanik, więc też posłuży dłużej. Polecam takie rozwiązania. Jeśli potrzebujesz jakiejś porady, to chętnie napiszę co się u nas sprawdziło, a czego nie warto kupować wg mnie. Chodzika nie polecam że względów zdrowotnych, większość lekarzy odradza. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Jeszcze co do wózka, ja kupiłam od polskiego producenta, ceny oscylowaly w granicach 700-1000zl,3 w 1.serio.wiem że mamusie kupują wózki za kilka tysięcy złotych, ale ja uznałam że za markę nie będę płacić. I co mogę powiedzieć?to był najlepszy wybór jaki zrobiłam. Córka ma teraz 9 miesięcy i jeździ w spacerowce,wygodnie i nie widzę różnicy pomiędzy naszym wózkiem tymi za minimum 2000 złotych. Mamy koła pompowane, dosyć duże, nieskretne, dzięki czemu jedziemy wszędzie, nawet w górach. Także jeśli ktoś planuje dużo spacerować z dzieckiem i po różnych terenach, to małe plastkowe kółeczka odradzam. Tak jak i wózki 3-kolowe i te że skretnym przodem. Proste koła, pompowane serio nie powodują trudności w prowadzeniu, a na nierownym terenie uwierzcie, ze sprawdzają się idealnie, ba nawet w mieście gdzie jest dużo krawężników to te wózki z małymi koleczkami radzą sobie nijak. 😂
dominique8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 11:14   #9
Klara33_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 27
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Spoko jest. Ja suma summarum kupilam biegowego BOBa i dokupilam gondole do niego po prostu. Nawet spoko, bo ta gondola duza jest
Najważniejsze, aby była funkcjonalna
Klara33_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 18:04   #10
Rainy_Mood
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Mi nie przeszkadzają używane. To, co trzeba to kupujemy nowe, ale kilka rzeczy mam od mojej siostry, typu wanienka, wózek po jej dzieciach. W związku z tym, że moja siostra ma trójkę dzieci, a ja dopiero będę mieć pierwsze (już w czerwcu) to jest trochę bardziej obeznana w temacie. Mam tutaj akurat na myśli bankowanie krwi pępowinowej. Czy Wy bankujecie, macie doświadczenia? Ja po namowach siostry, po przeczytaniu plusów i minusów zdecydowałam się z mężem na bankowanie. Któraś z Was ma z tym styczność albo Wasi znajomi? Czytałam też, że można wykorzystywać takie komórki macierzyste w leczeniu i usprawnianiu dzieci np. z autyzmem.
Rainy_Mood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 21:28   #11
Pomarancza90_12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Rainy_Mood Pokaż wiadomość
Mi nie przeszkadzają używane. To, co trzeba to kupujemy nowe, ale kilka rzeczy mam od mojej siostry, typu wanienka, wózek po jej dzieciach. W związku z tym, że moja siostra ma trójkę dzieci, a ja dopiero będę mieć pierwsze (już w czerwcu) to jest trochę bardziej obeznana w temacie. Mam tutaj akurat na myśli bankowanie krwi pępowinowej. Czy Wy bankujecie, macie doświadczenia? Ja po namowach siostry, po przeczytaniu plusów i minusów zdecydowałam się z mężem na bankowanie. Któraś z Was ma z tym styczność albo Wasi znajomi? Czytałam też, że można wykorzystywać takie komórki macierzyste w leczeniu i usprawnianiu dzieci np. z autyzmem.
Zastanawiamy się nad bankowaniem krwi pępowinowej. W sumie jesteśmy bardziej na tak, choć nasza wiedza nie jest pewnie kompletna. Przekonują mnie chyba najbardziej terapie eksperymentalne... jest nadzieja, że jeszcze więcej znajdą zastosowań
Pomarancza90_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 07:58   #12
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Pomarancza90_12 Pokaż wiadomość
Zastanawiamy się nad bankowaniem krwi pępowinowej. W sumie jesteśmy bardziej na tak, choć nasza wiedza nie jest pewnie kompletna. Przekonują mnie chyba najbardziej terapie eksperymentalne... jest nadzieja, że jeszcze więcej znajdą zastosowań
Niestety w Polsce nie działają niekomercyjne banki i dawstwo krwi pępowinowej a tylko takie mają sens (jak dziecko okaże się chore, to nie będzie leczone chorymi komórkami), jak na razie to raczej naciąganie ludzi.

https://www.mamalekarz.pl/blog/2017/...inowa-6-prawd/
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 19:59   #13
Pomarancza90_12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Niestety w Polsce nie działają niekomercyjne banki i dawstwo krwi pępowinowej a tylko takie mają sens (jak dziecko okaże się chore, to nie będzie leczone chorymi komórkami), jak na razie to raczej naciąganie ludzi.

https://www.mamalekarz.pl/blog/2017/...inowa-6-prawd/
Ale to nie dotyczy wszystkich chorób? Tak czytałam.
Pomarancza90_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 20:05   #14
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Pomarancza90_12 Pokaż wiadomość
Ale to nie dotyczy wszystkich chorób? Tak czytałam.
Tak serio komorki macierzyste nadaja sie tylko do leczenia bardzo niewielkiej liczby chorob, tylko do okreslonego wieku zeby ich bylo dosc itd itd.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 00:10   #15
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Tak serio komorki macierzyste nadaja sie tylko do leczenia bardzo niewielkiej liczby chorob, tylko do okreslonego wieku zeby ich bylo dosc itd itd.



ja stwierdzilam,ze jest baaaaardzo malo prawdopodobne,zeby moje dziecko zachorowalo na ktoras z tych chorob wiec nie biore
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 18:15   #16
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez AuroraCoriolis Pokaż wiadomość
ja stwierdzilam,ze jest baaaaardzo malo prawdopodobne,zeby moje dziecko zachorowalo na ktoras z tych chorob wiec nie biore
No wlasnie, a do tego jest jeszcze nizsze, ze jak zachoruje, to bedzie moglo byc akurat tak leczone. Dla mnie nie ma sensu. Za to oddanie do banku publicznego jak najbardziej tak. Ktos pisal, ze w Polsce nie ma. Ja, na szczescie, mieszkam w kraju gdzie jest
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-02, 11:00   #17
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
No wlasnie, a do tego jest jeszcze nizsze, ze jak zachoruje, to bedzie moglo byc akurat tak leczone. Dla mnie nie ma sensu. Za to oddanie do banku publicznego jak najbardziej tak. Ktos pisal, ze w Polsce nie ma. Ja, na szczescie, mieszkam w kraju gdzie jest

W Polsce też jest. Tylko nie ma możliwości oddać do niego materiału Chciałam to zrobić, ale okazało się, że pobierają tylko niektóre szpitale w Warszawie. Za to do prywatnego odpłatnie, mogłam jak najbardziej. Nie zdecydowałam się, bo poczytałam wcześniej jak to działa.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 00:25   #18
aagatrycze
Raczkowanie
 
Avatar aagatrycze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Daleki Koniec :)
Wiadomości: 233
Jaki materac dla dzieci w wieku 4 i 5 lat

Hej
Tak jak w tylule - jaki materac dla dzieci w tym wieku będzie najlepszy? Przeszukałam internety i wiem tyle, że nic nie wiem. Lateksowy super, ale może uczulać. Pianka niby też super, ale może się odkształcać. Kieszeniowy niby ok, ale nie dla dzieci. Twardy nie, miękki też nie. Zwariować można Chciałabym kupić coś, co będzie na lata Doradzicie coś?
__________________
21.12.2013
06.04.2015
aagatrycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 11:13   #19
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Ja kupiłam zwykły piankowy, ponieważ zdarzają się wpadki w nocy i wolę niedługo wymienić całkiem na nowy. Twardość wybrałam średnią.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 11:17   #20
aagatrycze
Raczkowanie
 
Avatar aagatrycze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Daleki Koniec :)
Wiadomości: 233
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ja kupiłam zwykły piankowy, ponieważ zdarzają się wpadki w nocy i wolę niedługo wymienić całkiem na nowy. Twardość wybrałam średnią.
U nas wpadek nie ma już od bardzo dawna, wiec dlatego chcę już taki na dłużej. Ten następny też będziesz kupować piankowy?
__________________
21.12.2013
06.04.2015
aagatrycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 11:40   #21
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez aagatrycze Pokaż wiadomość
U nas wpadek nie ma już od bardzo dawna, wiec dlatego chcę już taki na dłużej. Ten następny też będziesz kupować piankowy?
Jeszcze nie podjęłam decyzji jaki wybiorę.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 12:32   #22
Onda_K
Przyczajenie
 
Avatar Onda_K
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Łowicz / Zielona Góra
Wiadomości: 7
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Chciałam Was podpytać o radę, czy korzystała któraś z Was z takiego wynalazku jak Yoomi ? Moja matka naoglądała się tego w internecie, że niby "kiedyś tego nie było" i w ogóle te kiedyś to jakby mroczne czasy średniowiecza... Może któraś z bardziej doświadczonych mam miała już z tym do czynienia?


Bardzo dziękuje za podpowiedź
Onda_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 17:45   #23
Polacola
Przyczajenie
 
Avatar Polacola
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Onda_K Pokaż wiadomość
Chciałam Was podpytać o radę, czy korzystała któraś z Was z takiego wynalazku jak Yoomi ? Moja matka naoglądała się tego w internecie, że niby "kiedyś tego nie było" i w ogóle te kiedyś to jakby mroczne czasy średniowiecza... Może któraś z bardziej doświadczonych mam miała już z tym do czynienia?


Bardzo dziękuje za podpowiedź
Yoomi jest świetna. Duża butelka, w sensie szeroka. Smoczek antykolkowy no i ten podgrzewacz. Jak kupiłam w promocji zestaw. Mam złotą Yoomi i jestem mega zadowolona. Ładuję ten podgrzewacz gotując go we wrzątku i od razu wiem,że wysterylizowany jest. Na razie używałam na spacerze. Kosmos- mleko przelałam, guzik wcisnęłam (trzeba mocno) i po minucie mała już je. Fajnie, bo smoczek się robi przez to lekko ciepły, jak pierś mamy i dziecko chętnie pije z niego. Naprawdę polecam.

Edytowane przez Polacola
Czas edycji: 2019-07-03 o 17:46
Polacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 10:19   #24
Little_fairytale69
Przyczajenie
 
Avatar Little_fairytale69
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Onda_K Pokaż wiadomość
Chciałam Was podpytać o radę, czy korzystała któraś z Was z takiego wynalazku jak Yoomi ? Moja matka naoglądała się tego w internecie, że niby "kiedyś tego nie było" i w ogóle te kiedyś to jakby mroczne czasy średniowiecza... Może któraś z bardziej doświadczonych mam miała już z tym do czynienia?


Bardzo dziękuje za podpowiedź

No bo kiedyś faktycznie tego nie było. To zupełna nowość. Ja się skusiłam na piękny, pastelowy róż dla mojej księżniczki. Jeśli chodzi o wybór kolorów, to naprawdę jest w czym wybierać. Coś dla chłopaka też się znajdzie Generalnie u nas butelka się sprawdziła jak zmienialiśmy sposób karmienia. Próbowaliśmy różne firmy, ale Yoomi było strzałem w dziesiątkę i po dwóch próbach mała już ssała smoczek. Może przez ten jego anatomiczny kształt, albo to, że jest ciepły od podgrzewacza. Nie wiem, ale polecam, jak masz marudę w domu
Little_fairytale69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 10:42   #25
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Little_fairytale69 Pokaż wiadomość
No bo kiedyś faktycznie tego nie było. To zupełna nowość. Ja się skusiłam na piękny, pastelowy róż dla mojej księżniczki. Jeśli chodzi o wybór kolorów, to naprawdę jest w czym wybierać. Coś dla chłopaka też się znajdzie Generalnie u nas butelka się sprawdziła jak zmienialiśmy sposób karmienia. Próbowaliśmy różne firmy, ale Yoomi było strzałem w dziesiątkę i po dwóch próbach mała już ssała smoczek. Może przez ten jego anatomiczny kształt, albo to, że jest ciepły od podgrzewacza. Nie wiem, ale polecam, jak masz marudę w domu


I zarejestrowalas sie tylko zeby napisac ta opinie?
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 12:47   #26
Onda_K
Przyczajenie
 
Avatar Onda_K
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Łowicz / Zielona Góra
Wiadomości: 7
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Cytat:
Napisane przez Polacola Pokaż wiadomość
Yoomi jest świetna. Duża butelka, w sensie szeroka. Smoczek antykolkowy no i ten podgrzewacz. Jak kupiłam w promocji zestaw. Mam złotą Yoomi i jestem mega zadowolona. Ładuję ten podgrzewacz gotując go we wrzątku i od razu wiem,że wysterylizowany jest. Na razie używałam na spacerze. Kosmos- mleko przelałam, guzik wcisnęłam (trzeba mocno) i po minucie mała już je. Fajnie, bo smoczek się robi przez to lekko ciepły, jak pierś mamy i dziecko chętnie pije z niego. Naprawdę polecam.

dzięki... ogólnie poczytałam nieco w sieci opinie i większość jest na "tak", temat do mocnego rozważenia


Jeszcze raz dziękuję.
Onda_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-04 12:47:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.