Mamy marcowe 2019 cz. 7 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-22, 19:51   #3211
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

O tej porze odwiedziny u niemowlęcia? Co za ludzie...

My byliśmy u moich rodziców, byli moi bracia z dziećmi... Jak łatwo się domyślić, dzień zakończony wielkim żalem i wrzaskiem... Nie dość, że dzieci same w sobie produkują sporo hałasu, to jeszcze mój brat nie oszczędza się z decybelami, jakie z siebie wydaje, do tego głośno wydmuchując nos z alergicznego kataru, rozmowy dorosłych, włączony tv... mieliśmy szybciej się stamtąd zawinąć cholera. Na szczęście w domu wpadłam na to, żeby włączyć odkurzacz podczas uspokajania i EUREKA, efekt prawie że natychmiastowy... Tylko, że już nie zdążyłam jej nakarmić zanim zasnęła, więc pewnie zbudzi się głodna niedługo, ale mam nadzieję, że już nie będzie pamiętać powodów swojego płaczu.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-22, 20:31   #3212
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Jestem tak zła olivia mi już zasypiała a przyszedł tz i ja zabrał bo babcia chce zobaczyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-22, 20:33   #3213
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Jak ja Wam zazdroszczę, że Wasze dzieciaki jedzą z dwoch piersi.. Moja je z jednej i to odbywa się w ciężkiej atmosferze jęków, napinania się i płaczu.
Przez ostatnie dni odciagam jej pierwszy pokarm, około 20-30 ml to sie nie krztusi podczas jedzenia. Trafił mi się jednak ciężki egzemplarz.
Ale.. Wczoraj z okazji święta była bardzo kochanym dzieckiem, naprawdę cały dzień była mega grzeczna i dzisiaj musiała trochę sobie odbić
Już ogarnia trochę świata, uśmiecha się i zauważa wiszące zabawki nad sobą. Zamowilam jej dzisiaj z tej okazji baby gyma z Ikei. Oby się sprawdził.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-22, 20:34   #3214
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Ja nawet lubiłam moją teściową, ale wszystko się zmieniło jak zaszłam w ciążę. Ciągle straszyła mnie porodem, opowiadała historie jak to cierpiała itd. Zapowiedziała się, że przyjedzie jutro po pracy i weźmie małą na spacer. Oj nie ma mowy, najchętniej nawet na ręce bym jej nie dawała, mam nadzieję że akurat wtedy pójdzie spać :P Na szczęście mąż obiecał że nie pozwoli jej wyjść samej z dzieckiem. Ona nie rozumie że dziecko jest przyzwyczajone do mnie i do męża, jest spokojna tylko w naszych ramionach. Mimo że córka wyje na jej widok (pewnie przez to jej cmokanie i pstrykanie palcami nad głową) to ona uważa, że kocha babcie i to okazuje Będzie jeszcze czas na zabawy z dziadkami i pewnie nie raz ich opieka uratuje mi tyłek, ale nie przy takiej kruszynce. Do tego z teściem też się pożarłam, bo na widok małej ciągle powtarzał "co za biedne dziecko". Jak ja się cieszę, że nie zdecydowaliśmy się na budowę domu na działce obok. Chyba strzeliłabym sobie w łeb.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Jestem tak zła olivia mi już zasypiała a przyszedł tz i ja zabrał bo babcia chce zobaczyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Współczuję, naprawdę. Nie dziwię się że jesteś wkurzona.


Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Jak ja Wam zazdroszczę, że Wasze dzieciaki jedzą z dwoch piersi.. Moja je z jednej i to odbywa się w ciężkiej atmosferze jęków, napinania się i płaczu.
Przez ostatnie dni odciagam jej pierwszy pokarm, około 20-30 ml to sie nie krztusi podczas jedzenia. Trafił mi się jednak ciężki egzemplarz.
Ale.. Wczoraj z okazji święta była bardzo kochanym dzieckiem, naprawdę cały dzień była mega grzeczna i dzisiaj musiała trochę sobie odbić
Już ogarnia trochę świata, uśmiecha się i zauważa wiszące zabawki nad sobą. Zamowilam jej dzisiaj z tej okazji baby gyma z Ikei. Oby się sprawdził.

Ja też kupię tego baby gyma, wydaje się być fajny
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-22, 20:41   #3215
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Owocelki a niby dlaczego "biedne dziecko"? Pamietam ze moja mama tez tak mowila o dziecku mojej siostry do mojej siostry. Okropne to bylo.

Dziewczyny jak rozpoznajecie że usmiechy są juz swiadome? Ja wczoraj i dzis wylapalam taki niby usmiech u malego. Byl uważny i spokojny. Ja sie usmiechalam do niego, twarz mialam blisko jego buzi i on w odpowiedzi zrobil taką pogodną minke, jakby lekki usmiech. Wygladalo na świadome bo te grymaski są zupelnie inne, ale czy na pewno to właśnie to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-22, 21:45   #3216
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Moja narazie usmiecha sie tylko jak zasypia najedzona pod kurek, wiec czekam na usmiechy w innym momencie
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-22, 23:09   #3217
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Kurczę, mnie czeka noc nieprzespana, bo mała dostała kataru. Ściągnęłam jej całkiem sporo glutków i co zaczyna jej furczeć w nosku to już się budzę. Katar jest groźny u takiego maluszka? Czy jeśli nie ma innych objawów to póki co ściągać i obserwować?

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-22, 23:15   #3218
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Owocelki a niby dlaczego "biedne dziecko"? Pamietam ze moja mama tez tak mowila o dziecku mojej siostry do mojej siostry. Okropne to bylo.

Dziewczyny jak rozpoznajecie że usmiechy są juz swiadome? Ja wczoraj i dzis wylapalam taki niby usmiech u malego. Byl uważny i spokojny. Ja sie usmiechalam do niego, twarz mialam blisko jego buzi i on w odpowiedzi zrobil taką pogodną minke, jakby lekki usmiech. Wygladalo na świadome bo te grymaski są zupelnie inne, ale czy na pewno to właśnie to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak myślę że świadome są, gdy jest rozbudzona, coś do niej mówię i sie wtedy uśmiecha, albo właśnie lezy, i gada i, widać takie usmieszki. Chyba są świadome.
Bo te nieświadome to takie jak sobie zasypia albo kompletnie spi.
Mam nadzieję, że dobrze rozrozniam.
Niestety łzy jęj od dawien dawna lecą, więc może w końcu zaczęła się również cieszyć.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 01:01   #3219
Day_dreamer
Wtajemniczenie
 
Avatar Day_dreamer
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Linka - nie szczepie, bo boje się takiej kumulacji szczepień u takiego maleństwa w tak krótkim odstępie czasu.
Rozważę zaszczepienie przed pójściem do żłobka.
A świadome uśmiechy to tak jak Rose pisała. Gadam do niej jakieś pierdoły i widzę, ze jest skupiona ma mojej twarzy i nagle się uśmiecha. Albo pochylam się nad łóżeczkiem jak się obudzi, patrzy na mnie i uśmiecha się. No świadomie, nie ma innej opcji

Amellie - o kurde, współczuje katarku u maleństwa. Oby nic więcej się nie rozwinęło. I nie wiem, ale pewnie bym chwile zaczekałaby czy pojawi się coś więcej. Albo wzywała prywatnie lekarza byle uniknąć „chorej” strony w przychodni, żeby nie złapała nic gorszego.

Marzena - jak chrzciny?

U nas po pierwszym nocnym karmieniu już, strasznie wcześnie dziś. Od godziny stęka, prycha, rży i wydaje te wszystkie dziwne dźwięki przez które nie mogę zasnąć:/
Day_dreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 01:14   #3220
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Ja wlaanie usyiam mloda po karmieniu, mam nadzieje ze kolejne bedzie pozniej niz za 2 godz :/
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 02:34   #3221
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Łączę się w bólu... Dziecko mi się popsuło, bo zazwyczaj zasypiała przy piersi, odkładałam i spalismy dalej, a teraz kombinuje, kręci się, pręży jakby jej było niewygodnie... Podałam drugą pierś na leżąco, mam nadzieję, że tak zaśnie.
Musiałam też poprosić męża, żeby poszedł na dół spać, bo mówił, że mu niedobrze... Mam nadzieję, że to tylko kiełbasa z grilla mu leży na żołądku, ale wolę nie ryzykować przy jeszcze nie szczepionym dziecku...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 04:32   #3222
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Owocelki a niby dlaczego "biedne dziecko"? Pamietam ze moja mama tez tak mowila o dziecku mojej siostry do mojej siostry. Okropne to bylo.

Dziewczyny jak rozpoznajecie że usmiechy są juz swiadome? Ja wczoraj i dzis wylapalam taki niby usmiech u malego. Byl uważny i spokojny. Ja sie usmiechalam do niego, twarz mialam blisko jego buzi i on w odpowiedzi zrobil taką pogodną minke, jakby lekki usmiech. Wygladalo na świadome bo te grymaski są zupelnie inne, ale czy na pewno to właśnie to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna bo nie wie ile cierpienia w życiu trzeba przejść, biedna bo bez czapeczki, bo nie karmię ją piersią, bo robi w pampersa... I tak w kółko pier&$%. Uważa też że największym biedakiem jest mój mąż, ponieważ musi opiekować się dzieckiem, a to jest rola kobiety. Matko, co za pajac


U nas w końcu poszła wyduszona kupa gigant i od razu humorek lepszy. Muszę zamówić jej nowe piżamki bo wszystko już jest za małe. Teraz kupię takie bez stopek, bo wcześniej same pajace.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 04:43   #3223
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Biedna bo nie wie ile cierpienia w życiu trzeba przejść, biedna bo bez czapeczki, bo nie karmię ją piersią, bo robi w pampersa... I tak w kółko pier&$%. Uważa też że największym biedakiem jest mój mąż, ponieważ musi opiekować się dzieckiem, a to jest rola kobiety. Matko, co za pajac


U nas w końcu poszła wyduszona kupa gigant i od razu humorek lepszy. Muszę zamówić jej nowe piżamki bo wszystko już jest za małe. Teraz kupię takie bez stopek, bo wcześniej same pajace.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O ja prdl, co za czlowiek
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 06:11   #3224
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86733909]Ja właśnie dochodzę do wniosku, że czas kupić karuzelkę do łóżeczka, bo mała zaczyna zauważać zabawki nad nią. Dostała taką super żyrafę pluszową sensoryczną i z pozytywką, wpatruje się w nią już. Więc karuzela przyda się, żeby ją zostawić na chwilę w łóżeczku rano i móc się w spokoju ogarniać w łazience [/QUOTE]Moja tez zauważa już jaką kupujesz ?

Kurde, musiałam wczoraj kupić inne mleko bo hipp ten zwykły mi się skończył, kupiłam małe opakowanie bebiko i kupkę wieczorem zrobiła,dwa dni pod rząd były wrzaski,dusila brzuszek(może zaczął jej hipp nie pasować ?) i nie wiem kupować już to zwykle bebiko? Czy kupić dziś hippa? Doradzcie bo nie mam pojęcia, zobaczymy czy dziś będzie kupka, ale cieszyłam się że wczoraj się nic nie męczyła

I jak coś polecam ampułki tego leku,kupka była od razu FB_IMG_1555810649145.jpg

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 06:39   #3225
Day_dreamer
Wtajemniczenie
 
Avatar Day_dreamer
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Kufffa nie wiem co to było, ale to była najgorsza noc w jej krótkim życiu. Cała przestękała, nie dawała się w ogóle odłożyć. Przysypiała na rękach na 5-10 minut, a odłożona ryczała. I na dodatek cyckiem gardziła.
Jestem zombie, idę sobie zaparzyć wiaderko kawy :/
Day_dreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 06:54   #3226
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Jak moja opchneła jednego cycka po jakichś 5 godzinach nie opróżniania czyli trochę tam było mleka, potem znowu szukała to jej dałam drugiego a na drugim w sumie od razu wypluwa z płaczem, po czym znowu szuka i znowu wypluwa to co to oznacza? Najedzona czy nie? Nie ogarniam ;P przy okazji jej się cofnęło mleko jak na tym drugim była. A teraz leży i znowu pcha łapy do buzi i szuka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 07:01   #3227
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Kurde, niedokładnie obcielam jej paznokcie i patrzę a na dolnych dziaslach leci jej krewka musi zasnąć to jeszcze raz to zrobię, na razie ma łapki nie potrzebnie jej Ściąglam...

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 07:20   #3228
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Jak moja opchneła jednego cycka po jakichś 5 godzinach nie opróżniania czyli trochę tam było mleka, potem znowu szukała to jej dałam drugiego a na drugim w sumie od razu wypluwa z płaczem, po czym znowu szuka i znowu wypluwa to co to oznacza? Najedzona czy nie? Nie ogarniam ;P przy okazji jej się cofnęło mleko jak na tym drugim była. A teraz leży i znowu pcha łapy do buzi i szuka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie to nie głodna. Może chce tylko "coś" pociumkać? Ale tak, bez mleka
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kurde, niedokładnie obcielam jej paznokcie i patrzę a na dolnych dziaslach leci jej krewka musi zasnąć to jeszcze raz to zrobię, na razie ma łapki nie potrzebnie jej Ściąglam...

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Mój też ma długie paznokcie, a jak mu obcinam to spocę się jak głupia że stresu
To apropo potu. Czy wy też macie inny zapach potu? Nigdy nie miałam problemów z poceniem, a teraz nie dość że się pocę jak głupia (wiem, urok połogu ), to jeszcze ten pot inaczej pachnie, no znaczy się śmierdzi. Aż sama ze sobą nie mogę rano wytrzymać po nocy. A biedne dziecko musi to wąchać, zanim się umyje mam nadzieję, że to mija
W końcu jest po świętach. Chyba mnie bardziej one zmęczyły niż Małego Ja na mamę i teściową nie narzekam, oczywiście maja milion dobrych rad w stylu "jest mu za zimno", "ubierz się ty, bo cycki przeziębisz", "posmaruj mu brzuszek spirytusem"... Ale puszczam te rady mimo uszu i wybaczam, bo zabawiały mi Małego pomiędzy kamieniami w te święta. Nawet teraz teściowa przejęła małego, żebym sobie jeszcze pospała (a ja na wizażu siedzę... )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 07:31   #3229
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to nie głodna. Może chce tylko "coś" pociumkać? Ale tak, bez mleka Mój też ma długie paznokcie, a jak mu obcinam to spocę się jak głupia że stresu
To apropo potu. Czy wy też macie inny zapach potu? Nigdy nie miałam problemów z poceniem, a teraz nie dość że się pocę jak głupia (wiem, urok połogu ), to jeszcze ten pot inaczej pachnie, no znaczy się śmierdzi. Aż sama ze sobą nie mogę rano wytrzymać po nocy. A biedne dziecko musi to wąchać, zanim się umyje mam nadzieję, że to mija
W końcu jest po świętach. Chyba mnie bardziej one zmęczyły niż Małego Ja na mamę i teściową nie narzekam, oczywiście maja milion dobrych rad w stylu "jest mu za zimno", "ubierz się ty, bo cycki przeziębisz", "posmaruj mu brzuszek spirytusem"... Ale puszczam te rady mimo uszu i wybaczam, bo zabawiały mi Małego pomiędzy kamieniami w te święta. Nawet teraz teściowa przejęła małego, żebym sobie jeszcze pospała (a ja na wizażu siedzę... )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dałam jej smoka i usypia ale cały czas mam w takiej sytuacji z tyłu głowy że ja tym smokiem oszukuje i ona jeszcze głodna jest.
A co do potu to też tak mam niestety :/ śmierdzi strasznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 07:34   #3230
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to nie głodna. Może chce tylko "coś" pociumkać? Ale tak, bez mleka Mój też ma długie paznokcie, a jak mu obcinam to spocę się jak głupia że stresu
To apropo potu. Czy wy też macie inny zapach potu? Nigdy nie miałam problemów z poceniem, a teraz nie dość że się pocę jak głupia (wiem, urok połogu ), to jeszcze ten pot inaczej pachnie, no znaczy się śmierdzi. Aż sama ze sobą nie mogę rano wytrzymać po nocy. A biedne dziecko musi to wąchać, zanim się umyje mam nadzieję, że to mija
W końcu jest po świętach. Chyba mnie bardziej one zmęczyły niż Małego Ja na mamę i teściową nie narzekam, oczywiście maja milion dobrych rad w stylu "jest mu za zimno", "ubierz się ty, bo cycki przeziębisz", "posmaruj mu brzuszek spirytusem"... Ale puszczam te rady mimo uszu i wybaczam, bo zabawiały mi Małego pomiędzy kamieniami w te święta. Nawet teraz teściowa przejęła małego, żebym sobie jeszcze pospała (a ja na wizażu siedzę... )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja strasznie płacze, ja ledwo co jej obcinam bo się boję trochę i kurde musze to zrobić dziś jak mi dobrze zaśnie.

Muszę jej kupić jakąś kurtkę, ale byłam po sklepach ostatnio to nic nie ma takiego :/

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Moja sobie dziś w nocy sutke pociumkala bo wcześniej miała oczy jak 5 zł, dałam pierś po butelce i zasnęła w ciągu paru minut.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 07:35   #3231
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Ja wczoraj mojej obcinałam, zawsze to robię jak głęboko zaśnie.
Smerfetka a po co kurtka? Przecie to lato zaraz będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 08:19   #3232
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Mamy marcowe 2019 cz. 7

Ja musze w koncu obciac paznokcie bo dzis sie drapnela w policzek

Tez moj pot mega smierdzi, a ze poce sie w nocy w cholere to tez wspolczuje rano dziecku ze musi mnie wachac


Dzien dobry

Maz wrocil dzis do pracy, pierwszy dzien same
Dostalam zadanie na dzis od meza „chociaz cos zjedz i bedzie dobrze”
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.

Edytowane przez meesha
Czas edycji: 2019-04-23 o 08:57
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 08:21   #3233
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Biedna bo nie wie ile cierpienia w życiu trzeba przejść, biedna bo bez czapeczki, bo nie karmię ją piersią, bo robi w pampersa... I tak w kółko pier&$%. Uważa też że największym biedakiem jest mój mąż, ponieważ musi opiekować się dzieckiem, a to jest rola kobiety. Matko, co za pajac


U nas w końcu poszła wyduszona kupa gigant i od razu humorek lepszy. Muszę zamówić jej nowe piżamki bo wszystko już jest za małe. Teraz kupię takie bez stopek, bo wcześniej same pajace.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oryginal z tego Twojego tescia
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Moja tez zauważa już jaką kupujesz ?

Kurde, musiałam wczoraj kupić inne mleko bo hipp ten zwykły mi się skończył, kupiłam małe opakowanie bebiko i kupkę wieczorem zrobiła,dwa dni pod rząd były wrzaski,dusila brzuszek(może zaczął jej hipp nie pasować ?) i nie wiem kupować już to zwykle bebiko? Czy kupić dziś hippa? Doradzcie bo nie mam pojęcia, zobaczymy czy dziś będzie kupka, ale cieszyłam się że wczoraj się nic nie męczyła

I jak coś polecam ampułki tego leku,kupka była od razu Załącznik 7673844

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Mam probji tych ampulek, ale balam sie uzywac. Kto Ci je polecal?
Cytat:
Napisane przez Day_dreamer Pokaż wiadomość
Kufffa nie wiem co to było, ale to była najgorsza noc w jej krótkim życiu. Cała przestękała, nie dawała się w ogóle odłożyć. Przysypiała na rękach na 5-10 minut, a odłożona ryczała. I na dodatek cyckiem gardziła.
Jestem zombie, idę sobie zaparzyć wiaderko kawy :/
Wspolczuje!
Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Jak moja opchneła jednego cycka po jakichś 5 godzinach nie opróżniania czyli trochę tam było mleka, potem znowu szukała to jej dałam drugiego a na drugim w sumie od razu wypluwa z płaczem, po czym znowu szuka i znowu wypluwa to co to oznacza? Najedzona czy nie? Nie ogarniam ;P przy okazji jej się cofnęło mleko jak na tym drugim była. A teraz leży i znowu pcha łapy do buzi i szuka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, tez nie wiem. Ja to juz sie nie zastanawiam nad podobnymi rzeczami i tak nie zgadnę
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Moja strasznie płacze, ja ledwo co jej obcinam bo się boję trochę i kurde musze to zrobić dziś jak mi dobrze zaśnie.

Muszę jej kupić jakąś kurtkę, ale byłam po sklepach ostatnio to nic nie ma takiego :/

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Moja sobie dziś w nocy sutke pociumkala bo wcześniej miała oczy jak 5 zł, dałam pierś po butelce i zasnęła w ciągu paru minut.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Ja mam 1 bluze. Kurtki tez nie mam i chyba nie kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 08:23   #3234
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Mi moja mama kupiła kurtkę dla małej, myślała że będzie na teraz a to rozmiar 68, pewnie na jesień będzie dobra ale ja małej zakładam teraz tylko sweter, już nawet kombinezonu misiowego nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 08:29   #3235
Day_dreamer
Wtajemniczenie
 
Avatar Day_dreamer
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

My w święta dostaliśmy kilka ciuszków dla małej w prezencie. Wszystko 68 ze Smyka. Ona teraz w 56 ze Smyka chodzi i jeszcze dość luźne jest, wiec może na jesień będzie dobre

Ja paznokcie obcinam jak już mega śpi, tak że rączka jest bezwładna.

A pot mi zapachu nie zmienił, przynajmniej jedna dolegliwość mnie ominęła.
Day_dreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 08:47   #3236
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Dzień dobry




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 09:41   #3237
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

A słuchajcie, mała mi zaczęła ładnie przesypiać w nocy i wieczorem, np wczoraj spala od 20 do 1 i jeszcze by pewnie pospała jakbym jej nie wzięła na karmienie. Myślicie że może sobie tak już spać ile chce czy powinnam ja jednak wybudzać na karmienie? Nie ukrywam że pasuje mi jak tak śpi dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 09:44   #3238
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
A słuchajcie, mała mi zaczęła ładnie przesypiać w nocy i wieczorem, np wczoraj spala od 20 do 1 i jeszcze by pewnie pospała jakbym jej nie wzięła na karmienie. Myślicie że może sobie tak już spać ile chce czy powinnam ja jednak wybudzać na karmienie? Nie ukrywam że pasuje mi jak tak śpi dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym jednak pilnowala zeby nie bylo dluzej niz 6 godz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 09:57   #3239
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

A ja bym nie wybudzała wcale, o ile dziecko ładnie przybiera na wadze i o ile twoje piersi wytrzymają. Ja niestety póki co mogę tylko pomarzyć o dłuższym śnie małego. Nawet jeśli zdarza się nam dłuższa niż 3-3,5 godziny przerwa w karmieniu, to z reguły jest ona w dzień, a nie w nocy.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 10:15   #3240
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 7

Nastawiam budzik ogólnie i jak już widzę że śpi długo i coś tam się wierci to ja biorę. Ona w dzień jest praktycznie cały czas aktywna to w nocy odsypia ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-15 09:40:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.