Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 16:46   #1
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Angry

Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?


A w tym wątku wpisujemy, ortodontów/stomatologów z których usług nie jesteśmy lub nie byłyśmy zadowolone. Jako przestroga dla innych wizazanek.

Żeby wątek był czytelny proszę najpierw wpisać miasto a obok czy jest to lekarz stomatolog czy ortodonta np:.


Warszawa, stomatolog

<treść ...............>


dobrze jest też napisać komentarz uzasadniający dlaczego nie jesteśmy zadowolone.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:16   #2
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Kraków, Alina Rutkowska.

nie pamieta pascjentów, nigdy nie wie co ma zrobic, przedluza noszenie aparatow, zdziera kase (przy jednym łuku: 90 za same gumki, 130 drut, przy dwoch lukach cena razy 2), kaze usuwac zeby a pozniej twerdzi ze w sumie moglam usunac inne, ogolnie nieprzyjemna baba, klamie wciska kit i robi nadzieje.
dzis juz wiem ze niepotrzebnie poszlam do ortodonty... moglam wogule nie isc, nie mialam duzej wady, a teraz mam szpary krote kaze mi porcelana wypelniac!!!
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 22:53   #3
racoon2
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 31
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Gdańsk, Marzena Mokwa-Krupowis ul. Tetmajera

Dziewczyny omijajcie ją szerokim łukiem, naciąga na kase, za każdym razem robi nadzieję że zdejmujmie na następnej wizycie, ogólnie słabo się zna na tym co robi
ja nosiłam 3 lata aparat i po zdjeciu i nawet nie dała mi reteinera a nie wiedziałam ze trzeba nosić i jaki mam teraz efekt!!! cofnęła mi się wada!!!
Pani doktor nie poczuwa sie do odpowiedizalności, twierdzi że uprzedzała że może się cofnąć,
no czyste chamstwo
racoon2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 18:19   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Kraków, W. Konty-Gibińska

Na pierwszy rzut oka strasznie miła i sympatyczna. Aż za bardzo... Żadnych konkretów, obiecuje gruszki na wierzbie, leczenie ciągnie się latami, mimo, że miało być zupełnie inaczej, zdziera kase, pieniążki bierze do koperty i nawet nie zdawałam sobie sprawy, że w innych gabinetach dostaje się normalnie paragon Nie poznaje swoich pacjentów i mimo tylu wizyt ostatnio nie wiedziała kim jestem

Nie polecam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 20:22   #5
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Zły Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo NIE polecamy:)?

ja napisze kogo OMIJAC Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!

Gabinet stomatologiczny - MEDICUM
ul. Mickiewicza 28

Zdzierstwo jak cholerka!!!
Robiłam u nich leczenie kanałowe, nie dosc ze trwało to poł roku( na kazdej wizycie Pan Kleinrok "probował" oczyscic kanał i mu sie to nie udawało!! Za kazda wizyte płaciłam 40- 60 zł za głupie założenie fleczara. Trwało to tak 6 wizyt. Na 7 wizycie zmieniłam doktora- ale nie przychodnie( boze ale jestem zła!!!!) no i "dokonczył" mi co zaczal ten konował! Tylko ze bez plomby i zarzadał za leczenie kanałowe 200 zł!!!! A jak pojde na nastepna wizyte to zapłace za plombe 45- 70 zł!!! Jasne na pewno mnie tam zobacza!!!

Wiem ze jest tam tez ortononta wiec nie dajcie sie naciagac tak jak niestety dałam sie ja!!!
__________________
BLOG

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-06-07 o 14:35
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 21:23   #6
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
ja napisze kogo OMIJAC Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!

Lublin , stomatolog/ortodonta - MEDICUM
ul. Mickiewicza 28

Zdzierstwo jak cholerka!!!
Robiłam u nich leczenie kanałowe, nie dosc ze trwało to poł roku( na kazdej wizycie Pan Kleinrok "probował" oczyscic kanał i mu sie to nie udawało!! Za kazda wizyte płaciłam 40- 60 zł za głupie założenie fleczara. Trwało to tak 6 wizyt. Na 7 wizycie zmieniłam doktora- ale nie przychodnie( boze ale jestem zła!!!!) no i "dokonczył" mi co zaczal ten konował! Tylko ze bez plomby i zarzadał za leczenie kanałowe 200 zł!!!! A jak pojde na nastepna wizyte to zapłace za plombe 45- 70 zł!!! Jasne na pewno mnie tam zobacza!!!

Wiem ze jest tam tez ortononta wiec nie dajcie sie naciagac tak jak niestety dałam sie ja!!!
z jakiego jestes miasta?

ok, już wiem, dopisałam
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 20:50   #7
public
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Poznań, gabinet stomatologiczny ORDENT

Syf, kiła i mogiła,narzędzia zjechane,eksploatowane do maksimum,lekarz prosił przy mnie o nowe wiertła bo te już się nie nadawały. Lekarze zazwyczaj młodzi i niedoświadczeni.

OMIJAĆ Z DALEKA!-tam można coś załapać!
public jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 12:42   #8
*Duszyczqa*
Raczkowanie
 
Avatar *Duszyczqa*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
GG do *Duszyczqa*
Red face Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Dziewczyny usunęłam sobie ząbka i chce sobie wstawić most TAK wykminiła moja dentystka ze mam dobre warunki a nie bedzie ten most widoczny w ogole. to ma byc pojedynczy most ktory bedzie opieral sie na 2 pozostalych zabkach zdrowych

Wyglada to tak

Zab ( BRAK ZEBA ) Zab i wlasnie pomiedzy nimi bedzie most.


CZY KTOS MA COS TAKIEGO LUB CZY KTOS Z WAS MOZE DAC JAKĄS FOTKE NA FORUm JAK TO WYGLADA PROSZE WAS BO JA SZUKAM I JAKOS TRAFIC NIE MOGE PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
*Duszyczqa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 15:50   #9
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Pani Mikulec z Gliwic nieobiektywna ortodontka bardziej szkodziła niż pomogła... Ale w rozmowie jest bardzo miła
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:01   #10
grochZfasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 68
ortodonta, Gdynia/ trójmiasto

mozecie polecić ortodote w Gdyni?
może ktoś z was leczył sie u p. Nowaka?
grochZfasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:26   #11
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: ortodonta, Gdynia/ trójmiasto

Lublin, Gabinety Galeria, dr. Milart-ortodontka
Ceny Makabrycznie wysokie, myślałam,że będą gwarancją jakości lecz się zawiodłam.Aparat był zdjęty za szbko /ok. 1,5 roku/, i pomimo moich próżb /byłam już powiedzmy starą 23-letnią babą/ nie założono mi stałego reteinera tylko zdejmowany.Moje rówieśniczki ,które przechodziły leczenie ortodontyczne niemal w tym samym czasie miały stałe reteinery-nawet laik wie, że w tym wieku szczęka już jest ukształtowana i to chyba jedyne rozwiązanie gwarantujące stały efekt.Reteiner który dostałam nawet dobrze nie pasował- na co oczywiścia zwróciłąm od razu uwagę. Odpowiedż brzmiała: tak ma być.Reteinery spadały mi podczas jedzenia posiłków i nie mogłam ich nosić za często .W dodatku wada nie była doleczona a po kleju zostały mi niedoczyszczone plamy na zębach. Dałam więc sobie spokój z wizytami u tej pani.
Na leczenie wydałam ok.8 tys. złotych -same reteinery /bez wizyt/ kosztowały 700 zł- oczywiste dla mnie jest ,że to zwykłe naciągactwo. moje zęby -przykre-powracają do poprzedniego stanu.... NIE POLECAM!

Lublin, dr Pawlęga- stomatolog, instytut stomatologii / o ile jeszcze "leczy"/
Głosi teorię że do wynerwiania zęba i kanałowego leczenia nie daje się znieczulenia.Ta jego teoria doprowadziła do tego, że zostawił mi w kości kawałek narzędzia, którego dotychczas innym stomatologom nie udało się usunąć.
Nie polecam.
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 23:38   #12
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Thumbs down Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Jelenia Góra, stomatolog, dr Dul (chyba Piotr)

Nie wiem jak w przypadku borowania, ale jeśli chodzi o wyrywanie zębów ten facet jest koszmarny. Za pierwszym razem (wyrywana 5) było jeszcze znośnie. Co prawda trochę bolało (a z doświadczenia wiem że nie powinno ), ale żadnych komplikacji nie było. Co do drugiego wyrywania- istny koszmar. Przez niego miałam straszne komplikacje, których leczenia nie chcieli się podjąć nawet w szpitalu. Dużo strachu, dużo bólu, wyścig z czasem, w końcu zabieg i spore koszty z nim związane. Nikomu nie życzę takich przebojów, więc po prostu radzę: unikajcie tego pana jak ognia...
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:31   #13
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez kingkong Pokaż wiadomość
Pani Mikulec z Gliwic nieobiektywna ortodontka bardziej szkodziła niż pomogła... Ale w rozmowie jest bardzo miła


Masz na myśli gabinet ortodontyczny na Pszczyńskiej?
Możesz coś więcej powiedzieć o tym, w czym zaszkodziła, w czym nie pomogła?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:56   #14
margo22
Raczkowanie
 
Avatar margo22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 122
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Wrocław

Cała seria gabinetów Evadent!
Mo chłopak poszedł tam rok temu przed wyjazdem do UK. Zależało mu na czasie, więc znaleźliśmy gabinet z wolnym terminem i padło na Evadent. "Wyleczyli" mu 3 zęby w 40 minut. Skutek jest teraz taki, dentystka walczy o ząb, który musi leczyć kanałowo, bo jak go ruszyła, to wiertło się zapadło w spróchniały ząb! Podczas leczenia w Evadencie nie usunięto z niego całej próchnicy i psuł się pod plombą! W przypadku drugiego zęba skończyło się tylko na wymianie plomby i doczyszczaniu, ale sytuacja była taka sama! I z tego co mówi dentystka, TZ nie jest ich pierwszym klientem tak załatwionym przez Evadent.
margo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 12:39   #15
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Potulice (okolice Bydgoszczy)
stom. Małgorzata Struzik, zęby szybko się psują, plomby nie trzymają (przykład siostry ja na szczęście wyleczyłam się gdzie indziej)
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:55   #16
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Katowice salon HELP

ortodonta po 3miesiącach noszenia apratu chciał go zdjąć!!!!!!!!!! Przerwa między przenimi jedynkami coprawda znikneła ale zgryz i reszta zębów

Na szczęście trafiłam do kogoś innego gdzie nosiłam aparaty (potem juz 2 ) ponad 1,5 roku jeszcze. Teraz mam piękne zęby a mało brakowało....byłaby masakra
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 12:15   #17
migota
Przyczajenie
 
Avatar migota
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 8
GG do migota
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Kurczę,masakra z tymi dentystami! Idziesz do lekarza,przekonana,że po 5 lat studiów i wielu latach praktyki on/ona wie,co robi.Tymczasem wychodzisz z jeszcze większą wadą,niż przedtem. Pamiętam taki przypadek,niestety nazwiska pana nie mogę sobie przypomnieć,ale to było w Poznaniu,że poszłam z malutkim ubytkiem,a po powrocie do domu całą noc skręcałam się z bólu:/ Także naprawdę trzeba bardzo uważać.Ja zastanawiam się teraz nad profesjonalnym wybieleniem ząbków.CO prawda nie mam z tym wielkiego problemu i zęby są raczej ładne i zdrowe,ale chciałam zapytać,czy możecie polecić mi jakiś gabinet,który najlepiej się sprawdza przy tego typu zabiegach,ale w Poznaniu?Pozdrawiam
migota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 08:20   #18
arletta22
Raczkowanie
 
Avatar arletta22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania:)
Wiadomości: 79
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

gabinet Subtidenta Poznan,
lek.stom.pani Smagała


Nie wiem od czego zacząc....chcialam wybielic sobie u nich ząbki i założyć licówki...Pani stom.stwierdziła,ze licówki nie, ze lepiej korony,musiala sie jednak poradzic kolegi, bo nie byla pewna(kolegą był, jak się poźniej okazało kierownik subtidenty), na drugiej wizycie stwierdzila, ze jednak daloby rade zalozyc licowki(kasa!!!)..w koncu zdecydowalam sie na plomby, zalozyla mi 4 w niecala godzine!!!!o wybielaniu tez nie miala pojecia, chociaz udawala,ze ma i to duze...gdy zostalam zle przez nia poinstruktowana poszlam do kierownika, ktory tez nie mial o procesie wybielania pojecia,ale mial zupelnie inne zdanie na ten temat co pani stom. ogolnie niekompetetni, niedoswiadczeni i traktuja klienta tak jakby to oni mu placili za leczenei a nie odwrotnie....jestem mega zla,ze dalam im tyle zarobic...mam nadzieje,ze leczenie u nich nie odbije sie negatywnie na moich zabkach
arletta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:09   #19
mojito18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
Katowice salon HELP

ortodonta po 3miesiącach noszenia apratu chciał go zdjąć!!!!!!!!!! Przerwa między przenimi jedynkami coprawda znikneła ale zgryz i reszta zębów

Na szczęście trafiłam do kogoś innego gdzie nosiłam aparaty (potem juz 2 ) ponad 1,5 roku jeszcze. Teraz mam piękne zęby a mało brakowało....byłaby masakra
OMG! to u kogo bylas? powiedz mi,do kogo lepiej sie nie wybierac?
mojito18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 12:12   #20
mojito18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez mojito18 Pokaż wiadomość
OMG! to u kogo bylas? powiedz mi,do kogo lepiej sie nie wybierac?
i doradz do kogo warto chodzic,żeby mieć piekny usmiech?
mojito18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:45   #21
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Kołobrzeg, ortodotna Ewa Młodzińska

Gabinet na dwa fotele, ok przydaje się bo odciski na drugim robi asystentka, kiedy ta grzebie przy aparacie.
Delikatnie się nie zna na ortodoncji - skoro raz na jakiś czas przyjeżdza na konsultacje pani profesor ze Szczecina - po jej grzebaniu zęby się ładnie prostowały. Ale w międzyczasie były iwzyty zwykłe, na których nie robiła sama nic poważnego. Zmienić ligatury sama potrafię.
Źle doginała łuki, zostawiała ligatury w kanałach pierścieni.
Delikatnie naciągała na kasę za wizyty.
Z efektów leczenia nie byłam zadowolona i przeniosłam się do innego ortodonty po ponad dwuletnim leczeniu.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 16:09   #22
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Lek. stom. Hanna przyjmująca w prywatnym gabinecie w Katowicach na Mickiewicza 29 w Biurocentrum.

Niekompetencja, nieudolność, brak higieny. Poszłam tam (mam blisko), z zębem który leczony wcześniej zaczął boleć - pani doktor ochoczo zaczęła go leczyć kanałowo (do dzisiaj nie wiem czy słusznie) Pracuje bez rękawiczek...zwracalam jej kilkukrotnie uwagę na to, ale się nie przejęła.

Bylam u niej w sumie na 7 wizytach, ciągle płukala mi tego zęba czymś...za każde płukanie kasowala 30 lub 40 zł.. w końcu wypełniła kanały...do połowy! Gdy zrobiłam zdjęcie dla ortodonty zapytał ze zdziwiniem kto mi tego zęba leczył...Wydałam w sumie 350 zł na leczenie zęba, który był do reedno - koszt minimum 1000-1500zł.
Ostatecznie zęba usunęłam do leczenia ortodontycznego (zamiast 4) - będę przez to nosić aparat o rok dłużej!

Nie polecam i radzę sie wystrzegać jak ognia.

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2008-09-21 o 23:18
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:56   #23
mojito18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Niekompetencja, nieudolność, brak higieny. Poszłam tam (mam blisko), z zębem który leczony wcześniej zaczął boleć - pani doktor ochoczo zaczęła go leczyć kanałowo (do dzisiaj nie wiem czy słusznie) Pracuje bez rękawiczek...zwracalam jej kilkukrotnie uwagę na to, ale się nie przejęła.

Bylam u niej w sumie na 7 wizytach, ciągle płukala mi tego zęba czymś...za każde płukanie kasowala 30 lub 40 zł.. w końcu wypełniła kanały...do połowy! Gdy zrobiłam zdjęcie dla ortodonty zapytał ze zdziwiniem kto mi tego zęba leczył...Wydałam w sumie 350 zł na leczenie zęba, który był do reedno - koszt minimum 1000-1500zł.
Ostatecznie zęba usunęłam do leczenia ortodontycznego (zamiast 4) - będę przez to nosić aparat o rok dłużej!

Nie polecam i radzę sie wystrzegać jak ognia.[/quote]
u kogo zakładałas aparacik? ja jestem zapisana na następny tydzień do dr Maksym, słyszałam że to dobry specjalista i jestem juz baardzo ciekawa co mi powie

Edytowane przez mojito18
Czas edycji: 2009-02-17 o 18:55
mojito18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 12:12   #24
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez mojito18 Pokaż wiadomość
u kogo zakładałas aparacik? ja jestem zapisana na następny tydzień do dr Maksym, słyszałam że to dobry specjalista i jestem juz baardzo ciekawa co mi powie
Napisałam długiego posta, ale widzę, że go wcięło albo został usunięty.

W skrócie - dr Maksym nie polecam z kilku względów m.in za brak rzetelnych informacji, ustalenie planu leczenia bez analizy cefalometrycznej (żaden specjalista tak nie pracuje), ukrywanie lub niezauważenie stanu kanałowej 6 do reeno i nieszczelnych wypełnien do wymiany - aparat chciała mi już założyć za tydzień... Do tego wizyta w tempie superekspresowym i na 2 fotele.
I co najważniejsze - zła diagnoza...Wg pani doktor moja wada była banalna, niestety inni lekarze nie podzielili tego zdania.

Leczę się u dr Tarnawskiego - prawdziwy specjalista, kierujący sie interesem pacjenta a nie tylko nabijaniem kasy, profesjonalista i świetny człowiek.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:52   #25
grack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z Polski ;)
Wiadomości: 15
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Marilyn a gdzie przyjmuje dr Tarnawski ? Byłem ostatnio u dentystki i zęby są spoko ale górna szczęka jest wysunięta do przodu i potrzebny będzie aparat...Słyszałem ze jest to wydatek..mogłabyś to przybliżyć jezeli znajdziesz troszke czasu ? Pozdrawiam.
grack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 12:56   #26
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez grack Pokaż wiadomość
Marilyn a gdzie przyjmuje dr Tarnawski ? Byłem ostatnio u dentystki i zęby są spoko ale górna szczęka jest wysunięta do przodu i potrzebny będzie aparat...Słyszałem ze jest to wydatek..mogłabyś to przybliżyć jezeli znajdziesz troszke czasu ? Pozdrawiam.
Napisalam PW

Zabrze ul. 3 maja, kolo komisariatu Policji
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:45   #27
calista87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Starogard Gdański. Marian Nowak.!!! Gabinet NOWADENT
Efekt jego wizyt to zostawione resztki plomby metalowej w 2 zębach a w jednym nawet wacik i jakiś metalowy odłamek. Masakra do dziś czuje po kieszeni efekt poprawiania po nim moich "kamyczków"
Nie mówiąc o tym że on kasował 150 zł za plombę i 500 zł za kanałowe.....
calista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:11   #28
Trusia1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Kraków, W. Konty-Gibińska

Na pierwszy rzut oka strasznie miła i sympatyczna. Aż za bardzo... Żadnych konkretów, obiecuje gruszki na wierzbie, leczenie ciągnie się latami, mimo, że miało być zupełnie inaczej, zdziera kase, pieniążki bierze do koperty i nawet nie zdawałam sobie sprawy, że w innych gabinetach dostaje się normalnie paragon Nie poznaje swoich pacjentów i mimo tylu wizyt ostatnio nie wiedziała kim jestem

Nie polecam


Zgadzam się: W. KONTY- GIBIŃSKA jest tylko i wyłącznie nastawiona na KASĘ!!!
Wiele czasu zajelo mi dojrzewanie do mysli o aparacie... jak sie juz zdecydowalam, dlugo szukalam dobrego ortodonty, przeczytalam o dr, Konty-Gibinskiej i ludzie na ogol chwalili, wiec sie zapisalam...

zdziwilo mnie, ze skoro taka dobra, to nie ma do niej kolejki, bo zostalam przyjeta juz nastepnego dnia. Podczas wizyty powiedziala mi, że mam krzywe zeby (co sama wiedzialam) i dowidzenia... 50zł sie nalezy.

nie jestem z tych naiwnych i nie mialam zamiaru placic 50zł za stwierdzenie, czegos co powie mi kazdy... zaczelam wiec zadawac pytania o rodzaje aparatow, ceny itd. a pani "doktor kasa-grabińska" wyczula, ze nie jestem osoba od kórej łatwo jest wyciagnac kase za nic i kazala mi wyjsc... poprostu w sposób wredny i nieprzyjemny mnie wyprosila... a ja sie tylko grzecznie zapytalam o to co ciekawi chyba wszystkich ktorzy przychodza do ortodonty!!!

aha, jeszcze zapomnialam dodac, ze zapisujac sie do niej i placac za wizyte jak u doswiadczonego lekarza, zostalam przyjeta przez jej niedoswiadczona córke, która skonczyla studia moze 5 lat temu... KRECIMY RODZINNY INTERES!!!!!!!!

Dodam, ze nie jestem osobą skapom i potrafie wydac znacznie wiecej za wizyte niz 50zł... ale oczekuje cos w zamian... a nie tylko zdanie "ma pani krzywe zeby".

Odradzam wzystkim KONTY-GIBIŃSKA, a tym którzy sie u niej leczą, aby sobie przemysleli ile kasy juz z nich zdarlla i czy nie lepiej sie przeniesc do kogos lepsego i widzacego pacjeta a nie tylko maszynke do robienia pieniedzy!!!
Trusia1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 13:26   #29
Malutkaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

hej kochane jestem tu pierwszy raz ale potrzebuje pomocy nie wiem czy któraś bądż któryś z was zauważył taka rzecz mianowicie byłam wczoraj na pierwszej wizycie i dostałam skierowanie na rentgwen i co sie okazuje na skierowaniu jest napisane lekarz stomatolog a nie ortodonta .... jak dzowniłam zapewniali mnie że ta pani jest ortodonta ale moze to głupie chciałabym mieć pewność. Zważywszy na fakt że zajkładam dwa łuki i mam mieć usuniete 3 żeby. Czy ktos może mi pomóc?
Malutkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 10:17   #30
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

KATOWICE
dr Kostyra-stomatolog

Przyjmuje na Ptasim Osiedlu.
Rozpoczela leczenie kanalalowe zeba, nie majac sprzetu do tego.
I zamiast powiedziec, ze nie moze sie podjac tego, rozpoczela leczenie.
Dzieki temu mam niewypelniony kanal w polowie (bo nikt nie skontrolowal, czy kanaly sa db wypelnione), zab zaczal sie kruszyc i jesli teraz skonczy sie na tym, ze wydam 1000 zl i uda sie go uratowac, to chyba wycaluje dentyste:/
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-24 10:13:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.