Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-24, 11:40   #61
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Brak dziewczyn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 17:39   #62
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Hej dziewczyny
Jestem 27- latką z Leszna.☠ Powiem szczerze że wierze w prawdziwą przyjazn i w to ze prawdziwą przyjaciolke powinno sie miec jedną, tą jedyną.☠ A ze moja byla przyjaciolka okazala sie falszywa, dlatego poszukuje tutaj kolezanki z ktorą sie pozniej zaprzyjaznie, przyjaciolki na dobre i zle/bratniej duszy, do spotkan na kawke, spacer, wspolne zakupy, rolki czy rower. Chce miec kogos komu bede mogla sie wygadac, wspierac nawzajem itd.
Nie interesują mnie spotkania raz na miesiac i to umawiac sie pare dni naprzodz, lecz nawet spontaniczne spotkania.
Szukam osoby która nie znudzi się znajomością po paru dniach . Zależy mi na prawdziwej przyjazni która przetrwa, a nie na popisaniu przez parę dni tylko po to żeby później przerwać kontakt z niewiadomego powodu.
Zapraszam, jesli ktos chcialby sie poznac.
Tylko kobiety.
P.S nie chce pisac w nieskonczonosc,☠ lecz spotkac sie w rzeczywistosci.☠
Buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 11:40   #63
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Szukam przyjaciolki z Leszna. Ja lat 27.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 16:18   #64
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Hej dziewczyny

Jestem 27- latką z Leszna. Powiem szczerze że wierze w prawdziwą przyjazn i w to ze prawdziwą przyjaciolke powinno sie miec jedną, tą jedyną. A ze moja byla przyjaciolka okazala sie falszywa, dlatego poszukuje tutaj kolezanki z ktorą sie pozniej zaprzyjaznie, przyjaciolki na dobre i zle/bratniej duszy, do spotkan na kawke, spacer, wspolne zakupy, rolki czy rower. Chce miec kogos komu bede mogla sie wygadac, wspierac nawzajem itd.

Nie interesują mnie spotkania raz na miesiac i to umawiac sie pare dni naprzodz, lecz nawet spontaniczne spotkania.

Szukam osoby która nie znudzi się znajomością po paru dniach . Zależy mi na prawdziwej przyjazni która przetrwa, a nie na popisaniu przez parę dni tylko po to żeby później przerwać kontakt z niewiadomego powodu.

Zapraszam, jesli ktos chcialby sie poznac.

Tylko kobiety.
Nie chce pisac w nieskonczonosc. Interesuje mnie realne spotkanie.
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 16:22   #65
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Szukam przyjaciolki z Leszna. Mam 27 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:31   #66
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Czy ktos z Leszna szuka tez przyjaciolki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 20:25   #67
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Jest ktos?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-28, 16:32   #68
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Szukam przyjaciolki

Hej dziewczyny .
Czy jest ktos z Leszna lub okolic (mowa o Wielkopolsce) i szuka kolezanki/przyjaciolki do spotkan, pogaduchy, kawka, spacer czy rolki? Nie mam przyjaciolki i ogolnie kiepski okres w zyciu i nie mam z kim pogadac czy wyjsc gdzies. Chcialabym byc w stalym kontakcie z moją przyszlą przyjaciolką, niz pisac raz w tygodniu zeby zapytac co slychac. I chcialabym sie spotykac dosyc czesto i czasem nawet spontanicznie.
Mam 27 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 21:58   #69
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Hej dziewczyny
Jestem 27- latką z Leszna.☠ Powiem szczerze że wierze w prawdziwą przyjazn i w to ze prawdziwą przyjaciolke powinno sie miec jedną, tą jedyną.☠ Takze nie szukam kogos kto ma multum przyjaciolek.☠
A moja byla przyjaciolka okazala sie falszywa, dlatego poszukuje tutaj kolezanki z ktorą sie pozniej zaprzyjaznie, przyjaciolki na dobre i zle/bratniej duszy, do spotkan na kawke, spacer, wspolne zakupy, rolki czy rower. Chce miec kogos komu bede mogla sie wygadac, wspierac nawzajem itd.☠
Nie interesują mnie spotkania raz na miesiac i to umawiac sie pare dni naprzodz, lecz nawet spontaniczne spotkania.☠
Szukam osoby która nie znudzi się znajomością po paru dniach . Zależy mi na prawdziwej przyjazni która przetrwa, a nie na popisaniu przez parę dni tylko po to żeby później przerwać kontakt z niewiadomego powodu.☠
Zapraszam, jesli ktos chcialby sie poznac.☠
Tylko kobiety.☠
P.S nie chce pisac w nieskonczonosc,☠ lecz spotkac sie w rzeczywistosci.☠☠
Buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 21:59   #70
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Szukam przyjaciółki/bratniej duszy.

Hej dziewczyny
Jestem 27- latką z Leszna.☠ Powiem szczerze że wierze w prawdziwą przyjazn i w to ze prawdziwą przyjaciolke powinno sie miec jedną, tą jedyną.☠ Takze nie szukam kogos kto ma multum przyjaciolek.☠
A moja byla przyjaciolka okazala sie falszywa, dlatego poszukuje tutaj kolezanki z ktorą sie pozniej zaprzyjaznie, przyjaciolki na dobre i zle/bratniej duszy, do spotkan na kawke, spacer, wspolne zakupy, rolki czy rower. Chce miec kogos komu bede mogla sie wygadac, wspierac nawzajem itd.☠
Nie interesują mnie spotkania raz na miesiac i to umawiac sie pare dni naprzod, lecz nawet spontaniczne spotkania.☠
Szukam osoby która nie znudzi się znajomością po paru dniach . Zależy mi na prawdziwej przyjazni która przetrwa, a nie na popisaniu przez parę dni tylko po to żeby później przerwać kontakt z niewiadomego powodu.☠
Zapraszam, jesli ktos chcialby sie poznac.☠
Tylko kobiety.☠
P.S nie chce pisac w nieskonczonosc,☠ lecz spotkac sie w rzeczywistosci.☠☠
Buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 17:49   #71
xMagnoliax
Przyczajenie
 
Avatar xMagnoliax
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Szukam przyjaciółki/bratniej duszy.

Witajcie! c:

Postanowiłam odświeżyć nieco temat, zamiast zakładać nowy. Też szukam przyjaciółki, takiej od serca. Mam świadomość, że to nie takie proste i najpierw trzeba się poznać, więc jeśli jesteś zainteresowana - odezwij się na priv. ^^

Kilka słów o mnie:
Studiuję w Lublinie, a pochodzę z okolic Rzeszowa. Niedługo skończę 21 lat. Niestety kierunek, który studiuję, okazał się trochę niewypałem. Na roku jest mało ludzi i trudno się z kimś zapoznać. Nie jestem typem imprezowiczki, ale męczy mnie już samotnie spędzany czas. Mam trochę nietypowe zainteresowania, artystyczną duszę, lubię przyrodę i rozmowy zarówno o wzniosłych sprawach jak i kompletnych pierdółkach. Fajnie byłoby spotkać się na żywo, pójść na spacer, do kawiarni czy powłóczyć się po galerii, ale pisaniem też nie pogardzę. Ludzie opisują mnie jako miłą i sympatyczną osobę, ponoć też zyskuję przy bliższym poznaniu.
Jeśli ktoś będzie miał ochotę porozmawiać - zapraszam!
xMagnoliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-24, 06:54   #72
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Jest ktos???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szukam prawdziwej przyjaciółki na cale zycie. ‪Zawsze chciałam mieć przyjaciółkę ale taką prawdziwą. Której mogłabym powiedzieć wszystko, wygadać się, wyżalić. Z którą mogłabym się pośmiać powygłupiać. Pogadać o wszystkim i niczym. Która byłaby przy mnie zawsze‬ i z którą byłybyśmy dla siebie jak siostry.
Mam faceta ale to nie to samo. Dzieci jeszcze nie mam.
Chcialabym sie czesto spotykac zeby sie nawzajem poznawac, a nie umawiac sie kilka dni narzód. spedzac razem czas w rozny sposob np. kawa, spacer, wspolne zakupy, czy moze pojezdzic na rolkach, lub nawet pojechac na jednodniową wycieczke nad jeziorko
Jestem raczej spokojną osobą, nie imprezuje, wole spedzac czas w malym gronie, z "przyszlą przyjaciolką".
Mam 27 lat (ale wygladam na mniej). Szukam kogos w podobnym wieku. I z Leszna (Wielkopolska).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hejka . Szukam przyjaciolki na dobre i złe, ktora bedzie dla mnie jak siostra. Nie szukam zwyklej znajomej ktoktora popisze dzien czy dwa, lub raz w tygodniu "co tam slychac". Szukam zdecydowanie głębszej relacji. Chce spedzac razem czas w rozny spossposob. Nie musiec umawiac sie kilka dni naprzod.
Jestem troche niesmiala i tak sie zdarzylo ze nie mam przyjaciolki i jestem samotna, i jakos nie mialam nigdy okazji nazwac kogos " swoją przyjaciolką", a znajomej zwyklej to nie szukam.
Mam 27 lat (lecz nie wygladam na tyle) , mieszkam w Lesznie.
Jesli ktos chce sie poznac i czujesz sie tak samo samotna jak ja to sie odezwij

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hejka . Dodalam tu post poniewaz zawsze chcialam miec przyjaciolke, ale niestety jej nie mam dlatego czuje sie samotna ;(
Nie mam z kim sie spotkac, pogadac, wygadac sie, czy pojsc na rolki.
Szukam przyjaciolki takiej od serca, ktora bedzie dla mnie jak siostra. Nie szukam zwyklej znajomen ktora odezwie sie raz na pare dni i zapyta "co slychac". Szukam zdecydowanie głębszej znajomosci, przyjazni.
Mam 27 lat (lecz wygladam na mniej), z Leszna.
Jestem w zwiazku szczesliwym, ale niestety brak przyjaciolki. Nie szukam kogos kto ma kilka przyjaciolek, ja szukam tej jedynej.
Wlasciwie nigdy nie mialam prawdziwej przyjaciolki, wiec jesli jest ktos taki jak ja i szuka tej jedynej przyjaciolki z ktorą mozna rozmawiac o wszystkim to napisz. Czekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-06-15 o 21:48
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 21:22   #73
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 14:21   #74
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Szukam przyjaciolki. Leszno

Hejka Tak sie zlozylo ze nie mam przyjaciolki i nigdy nie mialam osoby ktorą moglabym nazwac "przyjaciolką". Jestem cichą, spokojną osobą, nie imprezuje, nie pije, nie pale. Wole spedzac czas z moją przyszlą przyjaciolką we dwie np spacer, pojezdzic na rolkach czy rowerze, zakupy, czy pojechac nad wode, lub chociazby spotkac sie na kawe i pogadac. Szukam osoby ktora nie ma przyjaciolki i tak samo jak ja jest samotna i jej poszukuje. Raczej nie szukam osoby ktora ma mnostwo innych przyjaciolek, wole unikac sytuacji obgadywania z innymi czy wymowek zeby sie nie spotkac. Szukam przyjaciolki na cale zycie, ktora bedzie dla mnie jak siostra, ktorej bede mogla sie wygadac i ona mi, wspierac sie wzajemnie i spedzac wspolnie czas. Dlatego szukam kogos z Leszna lub okolic, zeby sie spotykac czesto. I do lat 30.
Ja mam lat 27, jestem w zwiazku, jestem naturalną blondynką, nie jestem typem " sztuczej lali".i tez takiej nie szukam.
Jesli ktos jest taki jak ja to napisz. Buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 16:44   #75
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Szukam przyjaciolki. Leszno



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 10:18   #76
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Szukam przyjaciolki. Leszno

Nadal poszukuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 14:59   #77
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Szukam przyjaciolki. Leszno

Up

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 20:23   #78
prefabedelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam przyjaciolki. Leszno

Cześć,

Wyznaje takie wartości jak Ty względem przyjaźni ale jestem z Lublina i mam 32 lata czy mimo to chciałabyś się poznać?
prefabedelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 19:17   #79
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Szukam przyjaciolki. Leszno

Cytat:
Napisane przez prefabedelia Pokaż wiadomość
Cześć,

Wyznaje takie wartości jak Ty względem przyjaźni ale jestem z Lublina i mam 32 lata czy mimo to chciałabyś się poznać?
Hej. Juz piszemy ze soba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-28, 15:55   #80
Samotnamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 41
Dot.: Szukam przyjaciolki. Leszno

Up

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samotnamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 09:13   #81
domimisiaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Szukam przyjaciolki. Leszno

Cześć. Zawsze chciałam mieć taką prawdziwą przyjaciółkę jak na fimach czy w serialach. Taką na dobre i złe na którą mogłabym zawsze liczyć. Z którą byśmy się wzajemnie wspierały, śmiały, gadały o wszystkim i o niczym, czy mówiły sobie sekrety o których wiedziałybyśmy tylko my. Taką do której mogłabym napisać o każdej porze dnia i nocy, z ktorą bede stale w kontakcie (nie chodzi mi o to że calymi dniami). Chciałabym mieć prawdziwą przyjaciółkę od serca. Moją bratnią duszę. Mam 27 lat, jestem z Leszna (Wlkp), mam faceta ale wiadomo facet to nie to samo co najlepsza przyjaciolka . Jesli ktoras szuka tez takiej przyjaciolki to zapraszam na priv. Leszno i okolice

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domimisiaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 17:50   #82
thebestfriends
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 14
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Witajcie . Jestem tu nowa i widze ze duzo jest osob ktore poszukują przyjaciolki, dlatego tez postanowilam dodac swój post.
Zatem napisze że rowniez poszukuje swojej przyjaciolki, bratniej duszy.
Chcialabym byc z nią w stalym kontakcie, dlatego szukam osoby ktora ma czas na pisanie, rozmowy itd bo przeciez sms nie zajmuje duzo czasu, opowiadac sobie jak minął dzien itd. I powoli wzajemnie poznawac siebie, swoje zycie i przyzwyczajenia. A z czasem wiedziec o sobie wszystko.
Pragne mieć taką osobe ktora bedzie dla mnie najwazniejsza, a ja dla niej. A niestety jej nie mam
Chcialabym spotykac sie i spedzac czas w rozny sposob, z czasem mowic sobie o roznych sekretach o ktorych mogą wiedziec tylko przyjaciolki, z ktorą nie bedziemy mialy przed sobą tajemnic.
Jestem z Leszna, mam 27 lat, mam pieska, dzieci jeszcze nie.
Na imprezy i po klubach nie chodze, ale mozemy czas spedzac w kazdy inny sposob, to co obie bedziemy chcialy.
Nie szukam znajomej ktora sie odezwie raz czy dwa w miesiacu, szukam glebszej relacji opartej na przyjazni, szczerosci i zaufaniu.
Mam nadzieje ze i ja znajde swoją przyjaciolkę
Buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thebestfriends jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 14:07   #83
thebestfriends
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 14
Leszno, poszukuję przyjaciółki

To moze i ja napisze cos o sobie i moze kogos poznam.
- lubie spacerowac
- jezdzic na rolkach i rowerze
- wypic kawe w towarzystwie fajnej przyjaciolki (w przyszlosci)
- mieszkam w Lesznie od kilku lat
- mam 27 lat
- mam partnera
- mam pieska ktorego traktuje jak czlonka rodziny
- lubie sluchac muzyki
- nie pale, pije tylko okazyjnie, ale lampke wina przy fajnej komedii mozemy sobie wypic.
- wyjsc na miasto, na kawe, deser, pizze. Szukam przyjaciolki ktorej bede mogla sie zwierzyc a ona mi, ktora bedzie dla mnie wsparciem w kazdej sytuacji,nie tylko w dobrych momentach, ktora nie ucieknie gdy jest zle, na ktorą bede mogla liczyc zawsze i zawsze znajdzie dla mnie czas gdy bede potrzebowala popisac czy sie spotkac. Wszystko z wzajemnoscią. Pragne przyjaciolki z ktorą bede zarowno śmiać sie, jak i płakać. Nie szukam kogos kto z gory ocenia. Interesuje mnie osoba, ktora akceptuje wady i zalety swojej przyjaciolki. Szukam osoby z ktorą bede codziennie w kontakcie, bedziemy sobie opowiadaly jsk nam minął dzien itp, i z ktorą bede sie czesto spotykac. Chcialabym czasem urządzać sobie babskie wieczory we dwie Jesli jest ktos podobny do mnie to zapraszam do kontaktu na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thebestfriends jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 14:54   #84
thebestfriends
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 14
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

https://www.facebook.com/groups/1130183454037894/ . nowa grupa na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thebestfriends jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-09, 16:37   #85
Andzi94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy są może tutaj leszczynianki - Leszno woj.wlkp.

Jesteś jeszcze ?

Bo jeśli tak to są ;D
Andzi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-09 17:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.